Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 30, 2024, 05:15:05


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 [3] 4 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Discovey channel promuje chipowanie ludzi RFID..  (Przeczytany 40008 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
astro
Gość
« Odpowiedz #50 : Maj 27, 2009, 14:04:43 »


 Uzdrowić można tylko to czego jest się świadomym.


Oczywiście, że tak. Tylko, że błąd w tej całej zabawie polega na tym, że odnosimy się do tzw.powierzchni rzeczy, czyli tego co dzieje się na zewnątrz jako skutek !
Więc pytam przyczyny ?
Nie znając przyczyn różnych rzeczy, które się dzieją niczego nie zrobisz ! Więc możesz  tylko  jeszcze przez 2000 lat, powtarzać co się to na tym świecie dzieje.Ano dzieje się, bo jest tego jakaś przyczyna - znasz ją ?

Co do medytacji.Nie wiem co rozumiesz pod znaczeniem słowa medytacja.Jest wiele znaczeń tego słowa począwszy od sanskrytu (korzeni ), aż do znaczenia jakie panuje w ztechnokretyzowanym społeczeństwie, które z racji swych uwarunkowan społecznych, religijnych, rodzinnych niezabardzo rozumie to słowo i sens, który pod nim się kryje.
Może nie dyskutujmy o wszystkim naraz i odłożmy medytację na bok, gdzie medytacja jest szczególnym rodzajem wewnętrznej drogi rozwoju.


« Ostatnia zmiana: Maj 27, 2009, 14:05:44 wysłane przez astro » Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #51 : Maj 27, 2009, 14:32:47 »

HabibiDah - a czemu straszenie NWO miałoby być lepsze, niż inne straszenie w klasycznych mediach? Metody te same, nadinterpretacje te same, straszenie to samo - zmienia się tylko przedmiot.

Leszek - najogólniej, najprościej mówiąc, szamanizm leczy przez duszę, przez wygnanie demonów z ludzkiego ciała, które powodują chorobę. Zioła służą tu najczęściej jako element rytuału, a nie jako składnik zawierający związki lecznicze.

(zaznaczam, ze to w bardzo wielkim skrócie, by nie rozwodzić się nad tematem. Jak chcesz, polecam książkę "Droga szamana" czy też jedną z wielu innych o szamaniźmie)
Zapisane
HabibiDah
Gość
« Odpowiedz #52 : Maj 27, 2009, 20:37:33 »

@Tene

Według mnie informowanie o NWO służy przebudzeniu ludzkości a ociekające krwią obrazki w mediach głównego nurtu niczemu nie służą, no chyba że tym, którzy "odżywiają sie" naszymi negatywnymi emocjami Uśmiech
ale to przecież kolejne wyssane z palca brednie, nie? Uśmiech

Dawniej myślałam, że to przypadek, że z roku na rok program TV jest coraz bardziej przesiąknięty agresją i okrucieństwem z jednej strony, a z drugiej totalnymi bzdurami pozbawionymi znaczenia i rozrywką, której poziom obraża potencjalnego widza.

Na tym byśmy wytwarzali energię strachu, nienawiści widocznie komuś zależy, a co do ogłupiania to ogłupiałym społeczństwem łatwiej sterować.

ale to tylko moje osobiste przekonania Uśmiech
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #53 : Maj 27, 2009, 21:27:22 »

HabibiDah - a czy te wszelkie rzekomo "pewne" doniesienia o NWO też nie są przesiąknięte nienawiścią, złem i manipulacją? Też nastawiają negatywnie, też koncentrują uwagę nie na rozwoju, a na szukaniu wroga.

Tak na prawdę ocena zależy tylko od punktu widzenia. Ta sama przekazywana agresja, jednak jedno jest oceniane jako "majace na celu przebudzenie", a drugie jako "faszerowanie ludzi negatywnością".
Zapisane
HabibiDah
Gość
« Odpowiedz #54 : Maj 28, 2009, 07:17:46 »


Oczywiście, że tak. Tylko, że błąd w tej całej zabawie polega na tym, że odnosimy się do tzw.powierzchni rzeczy, czyli tego co dzieje się na zewnątrz jako skutek !
Więc pytam przyczyny ?
Nie znając przyczyn różnych rzeczy, które się dzieją niczego nie zrobisz ! Więc możesz  tylko  jeszcze przez 2000 lat, powtarzać co się to na tym świecie dzieje.Ano dzieje się, bo jest tego jakaś przyczyna - znasz ją ?


Przypuszczam że przyczyną jest, że my, jako gatunek, poddajemy sie rzeczywistości zamiast ją stwarzać, a jest tak dlatego, że nie jesteśmy tego świadomi i dlatego należy uświadamiać, że istnieje taka mozliwość. Nieświadomie stwarzamy rzeczywistość zgodną z oczekiwaniami Illuminatów, którzy bardzo nam to ułatwiają, bombardując nas przekazami pełnymi agresji, nienawiści, okrucieństwa i debilizmów.


HabibiDah - a czy te wszelkie rzekomo "pewne" doniesienia o NWO też nie są przesiąknięte nienawiścią, złem i manipulacją? Też nastawiają negatywnie, też koncentrują uwagę nie na rozwoju, a na szukaniu wroga.

Tak na prawdę ocena zależy tylko od punktu widzenia. Ta sama przekazywana agresja, jednak jedno jest oceniane jako "majace na celu przebudzenie", a drugie jako "faszerowanie ludzi negatywnością".

Niby tak. Każdy interpretuje na swój sposób. Tylko zauważ, że wieści o NWO przynajnmiej hipotetycznie mają inny (pozytywny) cel, a cel przekazu medialnego (agresja, nienawiść, okrucieństwo czy debilizmy) jest jest oczywisty, przynajmniej dla mnie. Ogłupić, podzielić i rządzić
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #55 : Maj 28, 2009, 07:42:45 »

Niby tak. Każdy interpretuje na swój sposób. Tylko zauważ, że wieści o NWO przynajnmiej hipotetycznie mają inny (pozytywny) cel, a cel przekazu medialnego (agresja, nienawiść, okrucieństwo czy debilizmy) jest jest oczywisty, przynajmniej dla mnie. Ogłupić, podzielić i rządzić

Niekoniecznie. Po pierwsze zajrzyj do wątku "Teorie spiskowe - największy... SPISEK?" Pokazałem tam, jak teorie spiskowe wcale nie muszą służyć naszemu dobru. W rzeczywistości nie wiemy, czy cała teoria NWO, Iluminatów itd nie ma służyć również krzewieniu agresji, niechęci, nienawiści. Nie możemy mieć pewności, czy wszystkie przedstawiane w tej materii "fakty" nie są jedynie zręcznie połączonym zlepkiem informacji, który tworzy nam negatywny obraz otaczającego świata, byśmy trwali w strachu, lub też nawet nami manipulując. To osobiste zaufanie do jednej z wersji sprawia, że traktujemy ją jako "dobrą", rozwojową.

Ale abstrahując od tego: piszesz, że mają pozytywny cel. Spójrz teraz krytycznie choćby na to forum. tyle tu plucia na rządy, oczernianie religii, wszędzie doszukiwania się NWO. Mnóstwo negatywnych emocji, wiele niechęci i urazy do rządów tylko dlatego, że są rządami. A czy w rzeczywistości te wszystkie doniesienia coś zmieniły? Czy sprawiają, że coś się zaczyna zmieniać, że ludzie rzekomo propagujący NWO mają mniej władzy? Nie. Czy dzięki temu, że tak się na to klnie, tak posądza wszystkich wokół o manipulację, manipulacji jest mniej? Nie. Czy wreszcie są podejmowane jakieś sensowne działania, żeby ukrócić dążenie do NWO, choćby to dążenie było urojone? Też nie. Czy więc takie nagłaśnianie każdych domysłów o NWO ma jakikolwiek pozytywny efekt? Niestety - NIE. Krzewi tylko nienawiść i niechęć, nie dając NIC w zamian. Jedynie pełne pychy poczucie, ze "ja wiem lepiej, ja nie jestem zmanipulowany!" Tylko co z tego? Czy dzięki takiemu przeświadczeniu człowiek jest bardziej wolny, mniej zależny od decyzji rządzących? Czy cokolwiek się w tej materii zmienia? Odpowiedź jest prosta - NIE.

EDIT: Dodatkowo poszukiwacze spisków sami zdają się albo trzymać ludzi w tej "duchowej nędzy", albo chcą wywołać reakcję odwrotną, wybuch, stosując manipulację. Zauważ, jak taki np Icke jeździ po rządach. Jak w najmniejszych pierdołach (typu pokrewieństwo 15 pokoleń wstecz) doszukuje się rzekomych dowodów, że wszystko jest w rękach jednej, złej grupy. Jak krzewi niechęć do ludzi, którym udało się coś osiagnąć (rządzący, właściciele firm etc). Jednocześnie zachęca, by... nic z tym nie robić! By nie walczyć. W takim razie jaki cel ma całe to wykładanie teorii spiskowych, skoro w praktyce nie daje to człowiekowi wymiernego pożytku? Nasuwają sie jedynie dwa cele:

1. Utrzymywanie ludzi w strachu, nieufności i poczuciu, że żyją pod władzą najgorszych łajdaków, a jednocześnie nie mogą z tym nic zrobić. Powodowanie poczucia beznadziejności, zawodu, niechęci. Nie wiem, w jakim celu, choć odkrycie go mogłoby rzucić cień na "wspaniałość" Icke'a.

2. Zachęcać do buntu. Poprzez to uczucie beznadziejności wyłączyć w człowieku zauważanie pozytywnych stron świata, tak, by czuł, ze walcząc, nie ma nic do stracenia.

Tak czy owak, jedyny efekt jest NEGATYWNY.
« Ostatnia zmiana: Maj 28, 2009, 07:50:08 wysłane przez Tenebrael » Zapisane
HabibiDah
Gość
« Odpowiedz #56 : Maj 28, 2009, 20:21:07 »

Spójrz teraz krytycznie choćby na to forum. tyle tu plucia na rządy, oczernianie religii, wszędzie doszukiwania się NWO. Mnóstwo negatywnych emocji, wiele niechęci i urazy do rządów tylko dlatego, że są rządami. A czy w rzeczywistości te wszystkie doniesienia coś zmieniły? Czy sprawiają, że coś się zaczyna zmieniać, że ludzie rzekomo propagujący NWO mają mniej władzy? Nie. Czy dzięki temu, że tak się na to klnie, tak posądza wszystkich wokół o manipulację, manipulacji jest mniej? Nie. Czy wreszcie są podejmowane jakieś sensowne działania, żeby ukrócić dążenie do NWO, choćby to dążenie było urojone? Też nie. Czy więc takie nagłaśnianie każdych domysłów o NWO ma jakikolwiek pozytywny efekt? Niestety - NIE.

A czy te "plucia na rządy, oczernianie religii" jak piszesz są Twoim zdaniem bezpodstawne?
Wiekszość religii to tylko wibracja strachu i poczucia winy, a większość rządów świadomie truje swoich obywateli. Neurotoksyny tj aspartam, fluor czy inne "nieszkodliwe" chemikalia, które codziennie codziennie spożywamy. To tylko niektóre przykłady... ale Państwo czuwa i uchroni nas przed wszystkim co złe, czyż nie?
Pomińmy Icke'a i jego wywrotowe teorie, ale nie mów, że np taki Dr Rath też bredzi, gdy mówi o prawdziwych przyczynach wojen światowych czy też o tym, że UE jest tylko z pozoru demokratyczna (Komisja Europejska)?

http://video.google.com/videoplay?docid=-2927498432760024906 kartel
http://www4pl.dr-rath-foundation.org/pdf/20081229_europa_ikarus_pl.pdf

Twierdzisz, że mówienie o NWO, manipulacji itp niczemu dobremu nie służy. Owszem służy. Ludzie stają sie bardziej czujni i zaczynają myśleć, a nie przyjmować za pewnik że Państwo czuwa i uchroni nas przed wszystkim co złe. Ludzie uczą się że można wszystko podważyć i zarazem uznać wszystko za wielce prawdopodobne. Przestaja być stadem baranów, a to nie jest po myśli Grupy Trzymającej Władzę.

Zapisane
Leszek
Gość
« Odpowiedz #57 : Maj 28, 2009, 21:29:33 »

Twierdzisz, że mówienie o NWO, manipulacji itp niczemu dobremu nie służy. Owszem służy. Ludzie stają sie bardziej czujni i zaczynają myśleć, a nie przyjmować za pewnik że Państwo czuwa i uchroni nas przed wszystkim co złe. Ludzie uczą się że można wszystko podważyć i zarazem uznać wszystko za wielce prawdopodobne. Przestają być stadem baranów, a to nie jest po myśli Grupy Trzymającej Władzę.

HabibiDah, masz u mnie rajd latającym dywanem gratis Mrugnięcie

Oczywiście, że owo mówienie służy dobru. Zalez tylko jak się mówi i co sie proponuje w zamian.
Szkodzić może natomiast tym, którzy świat zamienili na ekran komputera, przedawkowali temat i zatracili dystans.. Tene, nie mam czasu, aby opisywać w jaki jeszcze sposób owo pisanie służy dobru. To od człowieka zależy, co zrobi z informacją i emocjami, które one w nim wywołują.
No, ale z braku czasu zamieszczam jedna z inicjatyw. Akurat kumpla.

Codex Alimentarius a nasze zdrowie

Globalne prawo, dające kontrolę nad żywnością rządom i korporacjom

Gość specjalny Dr. Robert Verkerk z ANH Wielka Brytania
Termin: 29 czerwca 2009 r. g. 18.00
Na seminarium dowiesz się:


- czym jest Codex Alimentarius i jakie zagrożenia niesie

- jak ochronić własny interes jeżeli prowadzisz gabinet medycyny naturalnej, praktykę zielarską lub jesteś producentem/ dystrybutorem/sprzedawcą ziół lub suplementów, żywności ekologicznej

- jak ochronić medycynę naturalną oraz naturalną i ekologiczną żywność
- co możesz zrobić dla siebie i dla społeczeństwa.

Podczas seminarium:
- będą dostępne rzadkie materiały w postaci publikacji czy materiałów
- poznasz ludzi, którzy aktywnie w Europie dążą do ochrony tego, co jest nam bliskie: zdrowie, żywność i wolność i może … przyłączysz się do nich.

Miejsce: Traffic Club, Warszawa ul. Bracka 25
Zapraszamy !

Więcej info:

http://www.stopcodex.pl/codex_zdrowie/


Przy okazji
http://www.terapiagersona.com.pl/
Doktor Max Gerson (1891-1956), genialny lekarz i naukowiec, który już 80 lat temu odkrył przyczyny powstawania raka, opisując je jako zespół wyniszczenia tkanek wynikający z zaburzenia równowagi sodowo-potasowej na poziomie komórkowym, postępującą toksemię organizmu oraz permanentny niedobór składników odżywczych. Dr Gerson określił raka jak chorobę całego organizmu, a nie poszczególnych organów. Na bazie swoich odkryć, po ponad 35-ciu latach klinicznych doświadczeń, opracował Terapię Gersona - wybitnie skuteczną, naturalną, niespecyficzną terapię antynowotworową, nakierowaną na usuwanie przyczyn, a nie skutków choroby.
« Ostatnia zmiana: Maj 28, 2009, 21:53:23 wysłane przez Leszek » Zapisane
astro
Gość
« Odpowiedz #58 : Maj 28, 2009, 21:49:12 »

Twierdzisz, że mówienie o NWO, manipulacji itp niczemu dobremu nie służy. Owszem służy. Ludzie stają sie bardziej czujni i zaczynają myśleć, a nie przyjmować za pewnik że Państwo czuwa i uchroni nas przed wszystkim co złe. Ludzie uczą się że można wszystko podważyć i zarazem uznać wszystko za wielce prawdopodobne. Przestaja być stadem baranów, a to nie jest po myśli Grupy Trzymającej Władzę.


Najpiękniejszą rzeczą w Twoich wypowiedziach jest samodzielne myślenie, a nie powtarzanie utartych schematów z wczoraj następnego dnia.
Tak.Trzeba o wielu rzeczach mówić, a nie stawać za własną barykadą.
Fakt, że problem jest bardzo złożony, dlatego staram się zasugerować, aby nie tylko ładować w siebie zewsząd natłok napływających informacji, lecz równolegle do nich poszukiwać zrozumienia przyczyn.
Muszę Ci więc HabibiDach  pogratulować jeszcze raz samodzielnego myślenia i jak jesteś tak piekną kobietą jak na tym swoim awatarze, to nic dodać, nic ująć.
 Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Maj 28, 2009, 21:54:24 wysłane przez astro » Zapisane
Leszek
Gość
« Odpowiedz #59 : Maj 28, 2009, 21:54:46 »

Astro, mi też się podoba ten awatar. Mrugnięcie

Lubię powiew Bliskiego Wschodu od tej strony:)
« Ostatnia zmiana: Maj 28, 2009, 22:01:01 wysłane przez Leszek » Zapisane
astro
Gość
« Odpowiedz #60 : Maj 28, 2009, 21:57:05 »

Astro, też mi sie podoba ten awatar. Mrugnięcie

Jest rewelacyjny.Gdybym taką kobietę spotkał w realu, to chyba bym się ... zaczerwienił.
Zapisane
Leszek
Gość
« Odpowiedz #61 : Maj 28, 2009, 22:01:28 »

A mi szybciej zabiłoby serce... Mrugnięcie
Zapisane
astro
Gość
« Odpowiedz #62 : Maj 28, 2009, 22:05:26 »

A mi szybciej zabiłoby serce... Mrugnięcie

A może to ona, czyli HabibiDach ? ..!  Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Maj 28, 2009, 22:05:47 wysłane przez astro » Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #63 : Maj 28, 2009, 22:06:53 »

Leszek:

Cytuj
Tene, nie mam czasu, aby opisywać w jaki jeszcze owo pisanie służy dobru. To od człowieka zależy, co zrobi z informacją i emocjami, które one w nim wywołują.

Ładne hasło, ale niestety puste. Dokładniej odpowiem niżej.

HabibiDah:

Cytuj
A czy te "plucia na rządy, oczernianie religii" jak piszesz są Twoim zdaniem bezpodstawne?

W takim natężeniu? Zdecydowanie tak. Poza tym, bezpodstawne jest plucie wtedy, gdy nie ma się dowodów, a jedynie swoje interpretacje faktów i teorie.

Cytuj
Wiekszość religii to tylko wibracja strachu i poczucia winy,

Bzdura. Temu opisowi odpowiada jedynie tzw. "moherowy katolicyzm". A buddyzm? A hinduizm? A choćby pogaństwo?

Cytuj
a większość rządów świadomie truje swoich obywateli.
Neurotoksyny tj aspartam, fluor czy inne "nieszkodliwe" chemikalia, które codziennie codziennie spożywamy. To tylko niektóre przykłady... ale Państwo czuwa i uchroni nas przed wszystkim co złe, czyż nie?

Państwo musi też zdobyć środki na działalność. Za darmo im nikt nie da. Dlatego państwo też musi podejmować nie zawsze popularne decyzje. Woli takie, niż podwyższać podatki - bo to by dopiero było zgrzytanie zębów! A koncerny myślisz nie płacą? Od nich państwo ma najwięcej kasy. Więc nie ma się co dziwić promowaniu.

Cytuj
Twierdzisz, że mówienie o NWO, manipulacji itp niczemu dobremu nie służy. Owszem służy. Ludzie stają sie bardziej czujni i zaczynają myśleć, a nie przyjmować za pewnik że Państwo czuwa i uchroni nas przed wszystkim co złe.

I powiedz mi, co im ta czujność w praktyce daje? Praktycznie - nie teoretycznie. Ja nie nakierowuję, bo chcę, byś sama odpowiedziała.

Cytuj
Ludzie uczą się że można wszystko podważyć i zarazem uznać wszystko za wielce prawdopodobne. Przestaja być stadem baranów, a to nie jest po myśli Grupy Trzymającej Władzę.

Dlaczego? Czy owca, która wie, że jest tuczona na rzeź, może tej rzezi uniknąć? Czy nagle sforsuje zagrodę? Owszem, może tak, ale tylko czynnie, zbrojnie występujać przeciw swojej sytuacji. A to zachęca do buntu, czyli przyniesie więcej śmierci, zniszczenia i zła.

Gdzie więc to dobro?
Zapisane
Leszek
Gość
« Odpowiedz #64 : Maj 28, 2009, 22:09:04 »

A mi szybciej zabiłoby serce... Mrugnięcie

A może to ona, czyli HabibiDach ? ..!  Duży uśmiech

Bo zaraz Habibi się zaczerwieni... Mrugnięcie
Zapisane
Leszek
Gość
« Odpowiedz #65 : Maj 28, 2009, 22:14:40 »

Leszek:

Cytuj
Tene, nie mam czasu, aby opisywać w jaki jeszcze owo pisanie służy dobru. To od człowieka zależy, co zrobi z informacją i emocjami, które one w nim wywołują.
Ładne hasło, ale niestety puste. Dokładniej odpowiem niżej.

Puste hasło? A to, co mój kolega zrobił z emocjami i informacja, co zaskutkowało przyjazdem Dr Roberta Verkerka z ANH Wielka Brytania  - co CI wrzuciłem wyżej na czerwono i niebiesko to tez puste? Jeśli już nie widzisz inicjatyw społecznych, to ja już nie mam nic do dodania... A jak chcesz znac motywację kumpla to jest to NWO na 100% Po prostu znamy sie więc wiem...
WIęce jesli tacy ludzie sa dla Ciebie p[uści to ja już nie mam nic do dodania...

Zamknąłes się chyba trochę w swoim świecie, oderwanym od realiów... Powodzenia!
Pozdrawiam

Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #66 : Maj 28, 2009, 22:24:15 »

Leszek - to samo pytanie, co do HabibiDah. Co to da, prócz niechęci do rządu? Tym bardziej, ze, jak widzę, sam temat implikuje z góry wnioski.
Zapisane
astro
Gość
« Odpowiedz #67 : Maj 28, 2009, 22:45:40 »

Leszek - to samo pytanie, co do HabibiDah. Co to da, prócz niechęci do rządu? Tym bardziej, ze, jak widzę, sam temat implikuje z góry wnioski.

  A może Ty masz niechęć do rządu i przez taki właśnie pryzmat swojej oceny, oceniasz to co myślą inni.
Ja np. żadnej niechęci do rządu niemam, tylko mam na myśli wiele patologicznych posunięć, które już momentami wygladają jak obraz nędzy i rozpaczy.
Psychologiczny model  tzw. rządu jest nędzny !
Zacytuję w sposób alegoryczny słowa ludzi, którzy doskonale rozumią ten psychologiczno- nieświadmomy model : rząd i władza, to grupa rozbitków wołających o pomoc !
 A jak się zabawisz w hobbystę historyka to pewnie sam stwierdzisz, że prawie zawsze tak było.
A to daje już wiele do myślenia nawet przeciętnie myślącemu człowiekowi.
Na koniec zacytuję Ci słowa, które usłyszałem od dyskutujących w Polskim Radio dziennikarzy - '' czy ci politycy to wogóle nie mają już wstydu'' !
« Ostatnia zmiana: Maj 28, 2009, 22:49:33 wysłane przez astro » Zapisane
Leszek
Gość
« Odpowiedz #68 : Maj 29, 2009, 09:02:32 »

Leszek - to samo pytanie, co do HabibiDah. Co to da, prócz niechęci do rządu? Tym bardziej, ze, jak widzę, sam temat implikuje z góry wnioski.
Cóż ja mogę Ci napisać? Ludzie są wolni, widzą realne problemy, to reagują. Zacytuje jedynie plan seminarium... Sprawa ma tak wiele płaszczyzn i ludzie są tak różni, że najlepiej będzie jak poczytasz relacje z tego seminarium. A najlepiej sam tam pojedź i sam się  przekonaj Tak pozytywnie myślących i mądrych ludzi rzadko kiedy mozna spotkac razem... Wiele osób chciałoby, aby siedziały one cicho...
Tene, żyj jak chcesz, twoja sprawa. Ktoś lubi pływać, idzie popływać, ktoś lubi biegać idzie pobiegać, ktos ma problemy z kodeksami i przepisami, które mu zagrażają, to to artykułuje. Ja tu nie widze problemu...

Ciekawe czy pojawią sie panie i panowie z ministerstw i kancelarii prezydenta, które to osoby zostały zaproszone...


PROGRAM WIECZORU

18.00  Projekcja filmu: STAJEMY SIĘ NIEMI: ostatnie dni wolności zdrowia * (zobacz opis filmu poniżej)

18.30  Dlaczego naturalne zdrowie jest takie ważne - Aleksandra Dąbrowski

(Dr. Rath Health Programs)

19.00 Przerwa

19.05  Codex Alimentarius część1 - Korporacyjny imperialism: globalna kontrola naszego pożywienia i systemów opieki zdrowotnej i ich wpływ na twoje zdrowie! - Dr. Robert Verkerk (ANH)

19.50  Przerwa

20.00  Codex Alimentarius część 2 - Zniszczenie naturalnego dziedzictwa Polski - jak wspólnie możemy temu zapobiec! - Dr. Robert Verkerk (ANH)

20.45  Natura bez granic - jak zachować wolność natury i zdrowia - Dr Roman Andrzej Śniady (kampania natura bez granic)

21.00  Dyskusja i indywidualne spotkania z osobami z kampanii natura bez granic

21.30  Przewidywane zakończenie

Zapraszamy:

- środowiska związane z produkcją i dystrybucją naturalnej żywności, ziołolecznictwem i innymi formami medycyny naturalnej,

- osoby świadomie dbające o swoje zdrowie, zainteresowanych rozwojem społeczeństwa obywatelskiego i zainteresowane szeroko pojętą dyskusją publiczną.


http://www.stopcodex.pl/codex_zdrowie/
« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2009, 09:10:26 wysłane przez Leszek » Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #69 : Maj 29, 2009, 09:19:41 »

Leszek - ale zauważ, co ja pisałem, i co widać także w programie: chodzi o JEDNOSTRONNOŚĆ tego spotkania. Już w samych punktach programu wymienione są jedynie "zajawki" wad Codex Alimentarius. A ma on nie tylko wady, ale i zalety. Wcale nie zdziwię się, jeśli nikt z ministerstwa nie przyjedzie - bo po co mają słuchać jedynie jednostronnych opinii ludzi, którzy będą gromić, jaki to rząd jest zły i jak manipuluje? Co innego, gdyby to była dyskusja na temat CA, z uwzględnieniem za i przeciw, na której byliby eksperci obu tych "obozów". A tak, to jak zapraszanie owcy do jaskini wilka.

Właśnie o tą jednostronność i tendencyjność się wszystko rozbija. Nie twierdzę, że CA jest idealny, że nie ma wad, ale ma i zalety, i to wcale nie małe. Czytałem też kilka opisów Codex'u, i nie jestem przekonany, czy jego przeciwnicy do końca rozumieją, jak to w ogóle działa. Mam wrażenie, że obiekcje do CA bazują na przekonaniu, że rząd manipuluje ludźmi i świadomie działa na ich szkodę.

Jakkolwiek by było, dalej zadam Ci pytanie - co ten wykład DA? Czy, prócz wytworzenia niechęci do CA wśród wielu ludzi, niechęci do rządu, niechęci do UE etc, sprawi, że nagle CA zniknie? Nie. Stąd moje pytanie - jaki PRAKTYCZNY cel to ma?

Bo nawet zakładając, ze sam CA jest "dziełem Szatana", samo uzmysłowienie tego zwykłym, prostym ludziom nie da żadnych praktycznych korzyści, prócz wzbudzenia w nich niechęci.

Swoją drogą, z tego, co się orientuję (choć może błędnie, bo tej sprawy akurat jakoś głębiej nie analizowałem) to w innych krajach CA już funkcjonuje. Czy krytycy CA analizowali sytuację w tych krajach, zmiany, które CA poczynił?
Zapisane
HabibiDah
Gość
« Odpowiedz #70 : Maj 29, 2009, 13:54:22 »

HabibiDah, masz u mnie rajd latającym dywanem gratis Mrugnięcie

przyda się, dzięki Uśmiech
teleportacja jeszcze mi nie wychodzi Uśmiech

A mi szybciej zabiłoby serce... Mrugnięcie

A może to ona, czyli HabibiDach ? ..!  Duży uśmiech

Bo zaraz Habibi się zaczerwieni... Mrugnięcie

a może jestem bezzębną staruszką z laseczką i moim jedynym napojem wyskokowym jest herbatka z rumianku? Duży uśmiech
ale miło że doceniacie mój zmysł estetyczny Uśmiech

« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2009, 13:57:50 wysłane przez HabibiDah » Zapisane
HabibiDah
Gość
« Odpowiedz #71 : Maj 29, 2009, 14:19:13 »

@Tene

piszesz, że to plucie jest bezpodstawne bo nie ma dowodów. Dowodów jest aż nadto, a to że mamy zalegalizowane trucizny to nie fakt, dowód? A dowody zgromadzone przez Rath'a (kartel farmaceutyczny)?

Pytasz o buddyzm, hinduizm czy pogaństwo?
Mówię większość, nie wszystkie. Poza tym buddyzm to raczej filozofia niż religia, a pogaństwo (no może poza byłym ZSRR) to zjawisko niszowe.
Zobacz np na co w np. chrześcijaństwie położony jest nacisk. Na męczeńską śmierć Jezusa i bycie grzesznym, a nie na to by kochać drugiego jak siebie samego..

Państwo musi też zdobyć środki na działalność. Za darmo im nikt nie da. Dlatego państwo też musi podejmować nie zawsze popularne decyzje. Woli takie, niż podwyższać podatki - bo to by dopiero było zgrzytanie zębów! A koncerny myślisz nie płacą? Od nich państwo ma najwięcej kasy. Więc nie ma się co dziwić promowaniu.

legalizowanie trucizn nazywasz niepopularnymi decyzjami i to usprawiedliwiasz? więc czemu albo komu służy Państwo, któremu tak bezgranicznie ufasz? Państwo, które jak sugerujesz utrzymuje sie z łapówek koncernów..

Czemu służy stała czujność? a np temu byś 10 razy się zastanowił zanim wszczepisz sobie czip, którego już zaczynają promować, polska TV również.. Byś się zastanowił zanim zaserwujesz sobie np szczepionkę na grypę.. świńską, ptasią itp

Sugerujesz, że NWO można pokonać tylko zbrojnie..
a może nie trzeba czynów zbrojnych, a po prostu postepowanie wbrew oczekiwaniom rządzących (kimkolwiek by oni nie byli), a może to my przez swą ignorancję sami zapędziliśmy się do zagrody? tak czy inaczej podstawą jest świadomość, według mnie oczywiście Uśmiech
Zapisane
Leszek
Gość
« Odpowiedz #72 : Maj 29, 2009, 14:39:48 »

Tene, jesli chcesz NAPRAWDĘ się dowiedzieć więcej, to wejdź na stronę stopcodex.pl Po to powstala, aby informować. Czy ja mam czytac za Ciebie? Jest tam też forum, więc jak jestes zainteresowany, to zgłoś się tam, gdzie ludzie studiuja konktretne paragrafy i analizują przemiany. Mogę dac Ci tez namiary na osoby zaangażowae w te sprawy. Ja się zajmuję innymi rzeczami.
Może wtedy coś do CIebie dotrze, bo coraz bardziej widzę, że opierasz się na założeniach, które nie trzymają się rzeczywistosci. Tu nie chodzi o szatana (BOŻE JAKIE TO NUDNE TAKIE RZECZY TŁUMACZYĆ...) tylko o konkretne osoby, laboratoria , fiormy i koncerny. Jesli dla Ciebi to jest szatan,. Twoja sprawa.
Zobacz sobie film patent na świnie.

Na pewnym poziomie liczą się mechanizmy polityczno - prawne, którymi się manipuluje w tej grze.

Jak by CIę to interesowało, to szperałbyś...
 
Nie mam sensu pisanie, bo to wymaga drobiazgowych analiz, w ktrórych liczą się słowa i przecinki.
Nie mam na to czasu.

ZOBACZ SOBIE TEN DOKUMENT

Świński Patent Monsan-to 1/4 PL

Opatentować to, co dała nam natura, by kontrolować żywność i ludzi...

<a href="http://www.youtube.com/v/2IiZ4cqY7x0&amp;hl=pl&amp;fs=1" target="_blank">http://www.youtube.com/v/2IiZ4cqY7x0&amp;hl=pl&amp;fs=1</a>
source:
http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?topic=110.0

« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2009, 14:41:43 wysłane przez Leszek » Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #73 : Maj 29, 2009, 15:14:27 »

Leszek:

Cytuj
Tene, jesli chcesz NAPRAWDĘ się dowiedzieć więcej, to wejdź na stronę stopcodex.pl Po to powstala, aby informować. Czy ja mam czytac za Ciebie?

Leszek, nie oszukujmy się - powstała po to, by propagować pewne konkretne STANOWISKO wobec CA - stanowisko negatywne. To tak, jakbym chciał analizy, czy Adolf Hitler postępował dobrze czy źle, a Ty byś mi dał link do strony neo-nazistowskiej (wybacz porównanie, nie chodzi o porównywanie do Hitlera - chodzi o sam mechanizm). Czy tam otrzymałbym RZETELNE i OBIEKTYWNE info, uwzględniające tak ZA, jak i PRZECIW? Mocno wątpię. Tu już sam tytuł strony (ale i chociaż lekko przejrzana treść) wyraźnie rzuca w oczy, że propagowane tam jest negatywne jeno stanowisko do CA, i szukane na to potwierdzenie - a nie obiektywna analiza.

Cytuj
Jest tam też forum, więc jak jestes zainteresowany, to zgłoś się tam, gdzie ludzie studiuja konktretne paragrafy i analizują przemiany. Mogę dac Ci tez namiary na osoby zaangażowae w te sprawy. Ja się zajmuję innymi rzeczami.

A czy potrafisz (czy choćby masz) namiary na osoby i ZA, i PRZECIW? Czy tylko na tych, którzy szukają, co też nam CA moze zrobić złego?

Cytuj
Może wtedy coś do CIebie dotrze, bo coraz bardziej widzę, że opierasz się na założeniach, które nie trzymają się rzeczywistosci.

Twojej, propagowanej przez Ciebie, spiskowej rzeczywistości nie trzymają się na pewno. Jednak nieco poczytałem o CA, z RÓŻNYCH źródeł, nie fiksując jedynie na tych "na nie". I, jak widzę, obraz CA wcale nie jest taki jednoznaczny, a wiele przytaczanych przez zagorzałych przeciwników CA argumentów nie ma wiele wspólnego z rzeczywistością.

Choćby to, że, czego poszukiwacze spisku nie mówią, CA nie jest zbiorem nadrzędnych praw. Innymi słowy, nie wymusza żadnych zobowiązań ani odgórnych dyrektyw wobec prawa państwowego. Powstał głównie do rozwiązywania sporów i regulowania handlu MIĘDZYNARODOWEGO. Innymi słowy, ziółka sobie spokojnie kupisz, ale możesz mieć problem z wywiezieniem ich np do Niemiec bez odpowiedniego badania i oznaczeń. Po drugie, jeśli już o ziółkach mówimy, bzdurą jest, ze wiele z nich kupisz "tylko w aptece". Kupisz je w zielarni, tak jak zawsze, tyle, ze będziesz miał pewność, że są od sprawdzonego, przebadanego dostawcy, że rosły w odpowiednich warunkach. Ale takich "detali" wielce oświeceni obrońcy rodzaju ludzkiego nie raczą wspomnieć - nie dowiesz się tego na ich "obiektywnych" stronach typu stopcodex.pl.

Cytuj
Tu nie chodzi o szatana (BOŻE JAKIE TO NUDNE TAKIE RZECZY TŁUMACZYĆ...) tylko o konkretne osoby, laboratoria , fiormy i koncerny. Jesli dla Ciebi to jest szatan,. Twoja sprawa.

Przeczytaj jeszcze raz to, co napisałem, bo wybacz, ale widzę, że zrozumiałeś z tego tyle, co nic. Ta wypowiedź i odniesienie do mojego stwierdzenia "szatan" jasno to pokazuje. Dlaczego? Poczytaj dokładnie, a się dowiesz...

HabibiDah:

Cytuj
piszesz, że to plucie jest bezpodstawne bo nie ma dowodów. Dowodów jest aż nadto, a to że mamy zalegalizowane trucizny to nie fakt, dowód?

A np alkohol to nie trucizna? A tytoń? Też trucizny. Czemu więc tak Cię to nie bulwersowało, skoro jest legalne od łohoho lat? A autobusem jeździsz? Albo samochodem? Zdajesz sobie sprawę, że dym z tego wynalazku zatruwa Cię z 10 razy bardziej niż te inne "trucizny"? A też jakoś nie protestujesz, nie wymagasz, żeby ludzie jeździli dorożkami. A prądu używasz? Pewnie też, skoro piszesz na kompie. A wiesz, że aby go otrzymać, środowisko (a Ty z nim) jest zatruwane kolejne 10 razy bardziej i szkodzi mocniej niż te trucizny, na których myśl tak panikujesz?

Cytuj
Pytasz o buddyzm, hinduizm czy pogaństwo?
Mówię większość, nie wszystkie. Poza tym buddyzm to raczej filozofia niż religia

Tak to widzą ludzie zachodu, bo nie wgłębiają się, że to też wizja świata "pozamaterialnego", z hierarchią dusz, tzw "bogów" itd.

Cytuj
a pogaństwo (no może poza byłym ZSRR) to zjawisko niszowe.

Byś się MOCNO zdziwiła ;] Przykładem choćby OFICJALNY Kościół Rodzimowierczy, czy Międzynarodowa Federacja Pogańska.

Cytuj
Zobacz np na co w np. chrześcijaństwie położony jest nacisk. Na męczeńską śmierć Jezusa i bycie grzesznym, a nie na to by kochać drugiego jak siebie samego..

Mieszasz chrześcijaństwo i katolicyzm. Chrześcijaństwo nie ma swojego "kościoła", to filozofia życiowa i zbiór poglądów o świecie ponadmaterialnym. Więc nie myl tego.

Cytuj
legalizowanie trucizn nazywasz niepopularnymi decyzjami i to usprawiedliwiasz? więc czemu albo komu służy Państwo, któremu tak bezgranicznie ufasz? Państwo, które jak sugerujesz utrzymuje sie z łapówek koncernów..

Po pierwsze, nie "BEZGRANICZNIE ufam" - stwierdzam tylko, że obraz, który kreują, jak to nazwał Bernatowicz (słusznie) "spiskoświry", jest obrazem mocno zafałszowanym. Czy rządy nie mają ciemnych stron? Mają. Ale traktowanie ich jak wręcz wcielone diabły jest już nawet nie tyle, że śmieszne, co żałosne.

Po drugie, nie z łapówek koncernów, a z pogodzenia wielu rzeczy naraz. Znalezieniu takiego "złotego środka", by jakoś to działało. Dla unaocznienia tego, podam CI może nieco infantylną, ale ciekawą metodę zobaczenia na własne oczy, o co mi chodzi. Zagraj sobie w taką starą jak swiat gierkę - Sim City 3000. Budujesz w niej miasto, łącznie z wszelkimi decyzjami co do mieszkańców, jak podatki, musisz decydować o źródle zasilania. itd. Wiadomo, ze to tylko gra, a rzeczywistośc jest dużo bardziej skomplikowana. Ale nawet taka prosta gra pokazuje, ze w wielu rzeczach nie da się tak, byś robiła wszystko dla dobra ludzi. Że często w przypadku zarządzania musisz się decydować na mneijsze zło.

(Jeszcze raz zaznaczę, dla niekumatych - nie twierdzę, ze gra oddaje w pełni rzeczywistość Język Ale akurat w miły sposób pokazuje pewne mechanizmy, które warto brać pod rozwagę).

Cytuj
Czemu służy stała czujność? a np temu byś 10 razy się zastanowił zanim wszczepisz sobie czip, którego już zaczynają promować, polska TV również.. Byś się zastanowił zanim zaserwujesz sobie np szczepionkę na grypę.. świńską, ptasią itp


Przecież według Was ma to być i tak obowiązkowe (chipy). Więc co komu po wiedzy, skoro nie będzie miał nic do powiedzenia? Chyba, że bunt - ale podobno nikt rozróby nie chce ;]

Cytuj
Sugerujesz, że NWO można pokonać tylko zbrojnie..
a może nie trzeba czynów zbrojnych, a po prostu postepowanie wbrew oczekiwaniom rządzących (kimkolwiek by oni nie byli), a może to my przez swą ignorancję sami zapędziliśmy się do zagrody? tak czy inaczej podstawą jest świadomość, według mnie oczywiście Uśmiech

Świadomość owszem. Ale świadomość sama Cię wolną nie uczyni. Świadomość jest dobra wtedy, kiedy daje narzędzia do przeciwdziałania. A na razie wszelkie "spiskoświry" tylko trąbią o spiskach, ale o metodach skutecznej walki z nimi nie słyszałem ani słowa. Jeśli Ty słyszałaś - podziel się.

Pozdrowienia

Tene
Zapisane
astro
Gość
« Odpowiedz #74 : Maj 29, 2009, 15:16:53 »

... a może to my przez swą ignorancję sami zapędziliśmy się do zagrody? tak czy inaczej podstawą jest świadomość, według mnie oczywiście Uśmiech


''Święta racja'', że tak w skrócie powiem, a istotne słowa pogrubiłem ich czcionkę.
Ale nie wierzę Habibi, że jesteś bezzębną  staruszką ! Bo takie staruszki to chyba raczej odmawiają różaniec, a nie zajmują się światowymi problemami i
to jeszcze z poziomu świadomości.
« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2009, 15:17:55 wysłane przez astro » Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.079 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

bbyfun stadomagicznychkoni eneaekstraliga2014 ogrodowe countrylife