Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 19, 2024, 09:41:57


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 [4] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA......  (Przeczytany 57885 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #75 : Listopad 02, 2012, 11:34:40 »

Cytuj
O kurcze, ty by się zgodziło z pewnym moim odczuciem, że "jest tu obecny jakiś drugi rodzaj energii, którego nie rozumiem, nie potrafię zdefiniować".

W trakcie pomiarów radiestezyjnych miałem silne odczucie, że energia w tym miejscu jest "wielopoziomowa/wieloskładnikowa", tzn. to co na ziemi, nie koniecznie pokrywa się z tym co pod ziemią albo w powietrzu.

To bardziej skomplikowana sprawa niż myślisz o to miejsce, o dostęp do niego  w przestrzeni toczą się walki ,czasowo można odebrać też nakładanie energii Haarpu, usiłowania  blokowania płynącej energii z kosmosu.
Możesz też odbierać strumień kosmiczny który ma połączenie przez to miejsce z jądrem ziemi on może być silniejszy lub słabszy zależnie od przepływu energii.

Są jeszcze inne czynniki ale....

Natomiast piramidka na wodzie... piramida to symbol wiedzy , idealnie okrągła wyspa ( jak dawno temu Santorini) to symbol kwiatu życia , ziarna życia , które w odpowiednim czasie astronomicznym ( dlatego nazywa się roboczo wyspą astronomów)  miała być zapłodniona depozytem wiedzy z piramidki i energią kosmiczna , by dać wzorzec życia "nowemu człowiekowi"..... ale piramidka nie jest cała , ma wycięta z siebie część, czyli nie jest wzorcem wiedzy kompletnej , nie może nastąpić zapłodnienie wiedza całkowitą.
No to o co chodzi? jaki wzorzec nowego człowieka miał być powołany do istnienia? Kto stworzył taki program?

Kto pobierał cały czas energię z tego miejsca, kto stworzył obrót wiru w kierunku odwrotnym do wskazówek zegara i ciągną ł energię z ziemi, blokowała jej przepływ do jądra?

I jeszcze jedna sprawa ten sztuczny staw , czy jak wolisz jezioro, ma specjalne  ułożenie dna powodujące tworzenie się wirów i bardzo silnej energii wody.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Kate
Gość
« Odpowiedz #76 : Listopad 02, 2012, 15:04:19 »

cyt Kiara

Cytuj
I jeszcze jedna sprawa ten sztuczny staw , czy jak wolisz jezioro, ma specjalne  ułożenie dna powodujące tworzenie się wirów i bardzo silnej energii wody.

To pierwszy stopien, od tego zaczyna sie budowe takich ogromnych modeli przestrzennych.
Sama symbolika to tylko czesc, wazna jest kolejnosc nakladania sie elementow nosnych (glownych, bazowych).

Na niebieskiej tablicy podane sa okreslenia tekstowe i symboliczne 12 "filarow", wg mnie odczyt nalezy zaczynac od dolu listy.

Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #77 : Listopad 02, 2012, 15:36:28 »

Gdzieś na forum były tematy związane z energią wody i filmiki o facecie który opracował system ukształtowania dna tak by woda miała naturalna moc energetyczną i była żywa wodą. Ta wiedza jest wykorzystana w budowie tego jeziorka , ma ono bardzo silne prądy wodne utrzymujące stały poziom energii w nim. Pytanie tylko dlaczego to zrobiono , dlaczego zainwestowano wiele milionów ( wówczas franko) w tą bioarchitektórę?
Kto posiadał  wiedzę o tym miejscu i do czego chciał ją wykorzystać, komu zależało aż tak na zaistnieniu tej budowli iż dokonał takiego przedsięwzięcia?

Częścią tej odpowiedzi są udziałowcy w budowie inwestorzy materialni oficjalni i nieoficjalni i oczywiście projektanci.

Kiara Uśmiech Uśmiech


ps. Kate , tak tworzy się od podstaw czyli od pierwszej czakry na ziemi, czakry życia. Czakrę życia symbolizuje koło z pięcioma ramionami czyli pentagram Venus.
« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2012, 15:39:19 wysłane przez Kiara » Zapisane
Kate
Gość
« Odpowiedz #78 : Listopad 02, 2012, 21:00:44 »

Ciesze sie, ze zrozumialas moje przeslanie.
Informacje szczegolowe dostepne sa na forum sw. geometrii (wracaj!!)
Wtedy podyskutujemy uczciwie.

Tyle interesujacych watkow czeka!

Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #79 : Listopad 04, 2012, 13:52:03 »

Informacja dla wszystkich sfrustrowanych i wystraszonych domysłem iż jestem obecna pod innym nickiem na forum św. geometria.... nie nie jestem nie byłam nigdy oprócz Kiara i nie zamierzam być.
Nigdy na żadnym innym forum nie używałam innego nicku jak Kiara i nie zamierzam go zmienić.
Naprawdę nie musicie się trząść ze strachu iż tam wrócę i zacznę pisać rzeczy , które wam się w głowach nie mieszczą...... wystraszeni frustraci mogą spać spokojnie....

Kate dziękuje za zaproszenie ale nie. Jeżeli chcesz ze mną podyskutować o jakimś interesującym Cię temacie to , tu proszę.


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2012, 13:53:20 wysłane przez Kiara » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #80 : Listopad 04, 2012, 19:05:13 »

Informacja dla wszystkich sfrustrowanych i wystraszonych domysłem iż jestem obecna pod innym nickiem na forum św. geometria.... nie nie jestem nie byłam nigdy oprócz Kiara i nie zamierzam być.....(..)  wystraszeni frustraci mogą spać spokojnie....

"frustraci" CI dziękują i wdzięczni są dozgonnie Duży uśmiech

A nie jest to tak czasem, że się po prostu boisz tego co by Twoje "prawdy" powaliło z żelazną konsekwencją nieubłaganej logiki i tym co płynie z Natury , z samego rdzenia rzeczywistości ?

Czy nie dlatego się ,Kiaro , wysługujesz takimi zwrotami jak " wystraszeni frustraci" .... ?

Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #81 : Listopad 05, 2012, 19:34:07 »

Hm jak na kogoś kogo nie ma mocne wręcz bym rzekł materialne Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
barneyos

Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689



Zobacz profil
« Odpowiedz #82 : Listopad 26, 2012, 22:35:47 »

Cergy jeszcze raz - ciekawe zdjęcie z efektami (celowo wstawiam takie duże, choć z dopasowaną rozdzielczością)



Adres zdjęcia: http://pliczek.net/download.php?id=39496

I teraz tak - poprosiłem profesjonalistów o opinie na temat zdjęcia (osoby te profesjonalnie zajmują się obróbką obrazów cyfrowych), oto co zauważyli:

1. jaśniejszy łuk schodzący z lewego górnego rogu - efekt błędu soczewki
2. dwie fioletowe plamy w prawej części nieba, tuż nad trawnikiem - błędy optyki aparatu.
3. biała smuga w centrum nieba - typowa smuga kondensacyjna przelatującego samolotu.
4. biała kropka na niebie w linii prostej mniej więcej w połowie pomiędzy fioletową plamą a smugą samolotu - i tu zagwozdka, biały obiekt niewiadomego pochodzenia, który "otoczony" jest jakimś ciemniejszym polem, zostawia wokół siebie wyraźny ciemny obraz.


W razie czego chętnym udostępnię zdjęcie w oryginalnej jakości HD.
« Ostatnia zmiana: Listopad 26, 2012, 22:36:33 wysłane przez barneyos » Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
Strony: 1 2 3 [4] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.045 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

eneaekstraliga2014 corleone mafia illmusen mafiawolomin