Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 18:42:06


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Syzyfowa Praca SAMUELA (nieudany najazd na PLANETĘ ZIEMIA)????  (Przeczytany 89071 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
wiki
Gość
« Odpowiedz #25 : Październik 08, 2008, 12:14:45 »

nie uogólniłabym tego w tem sposób, podobno jesteśmy bardziej czujący a jednocześnie dający sie manipulować. Za swoją agresje ODPOWIEDIALNY jest każdy z nas!
Tak samo nie wrzucę wszystkich obcych do jednego wora, wszystkich gadów i ludzi.
Każdy jest jednostką ( przynajmniej tu na ziemi) odpowiedzialną za swoje czyny i mającą wolną wole. To moje skromne zdanie.

Pozdrawiam
Zapisane
Septerra
Gość
« Odpowiedz #26 : Październik 08, 2008, 12:36:15 »

P: Kim jest Samuel?
O: Hebrajski Prorok strażnik Arki Przymierza.
P: Strażnik? Czym jest Arka Przymierza?
O: Tak strażnik paktu jest odpowiedzialny za przymierza zawarte z ludem hebrajskim kilka tysiecy wiosen wcześniej. Arka Przymierza to symbol w którym ... jest umowa.
P: Z kim lud zawarł pakt? i jaki cel miał ten pakt?
O: Z odkrywcami z gwiazd cel jest mi nieznany.
P: Jakimi odkrywcami? dlaczego nieznasz celu?
O: Wzajemność obcy wy. Strażnik nie pozwala.

Tylko ciągle nie znamy tożsamości Samuela.... Mam nadzieję, że Mora zapyta konkretnie - skąd pochodzi Samuel - czy jest Reptilianiem, Plejadanem czy może jeszcze kimś innym?
Ten pakt zawarty z ludem hebrajskim brzmi tajemniczo... Czy dotyczyło to faktu, że Żydzi stali się narodem "wybranym". A może, tak jak to zasugerował w jednej z książek Arnold Mostowicz, był to naród "wybrany do eksperymentu" (choćby ta 40 letnia wędrówka przez pustynię jako test maszyny do produkcji manny itp).
Albo, może Samuel był odpowiedzialny jeszcze wcześniej za coś - np. za zagnanie genetycznie zmodyfikowanych małpoludów do pracy w kopalniach w Afryce (ślady regularnego wydobycia z przed 100-200 tys. lat) - jak wspominają o tym sumeryjskie mity.

jestem na 99% przekonany ze nie jest ani jaszczurka ani istota z plejad ani szarym

zgadywalbym, ze ma wiecej wspolnego z ta rasa 'nordyckopodobna'. oni i szarzy, jedna frakcja, inni szarzy druga frakcja - one zwiazane sa z orionem zapewne. trzecia frakcja plejadan, wydaja sie sympatyczni, reptilianie pewnie tez istnieja, kolejny front, tym razem wydaje sie niesympatyczny...

strzelam ze w 14 roku dojdzie do kontaktu z plejadami lub orionem. z druga frakcja szarych moglismy byc w "kontakcie" juz od gdzies 60 lat..

tak poki co wyglada moja ukladanka
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : Październik 08, 2008, 18:56:36 »

Laguna, jeśli możesz, zamieść tu CAŁY swój przekaz - bo tak okrojony w tyloma wielokropkami jest kompletnie nieczytelny i niezrozumiały

W tym momencie komentujemy wszyscy coś, czego nie widzimy, albo widzimy "przez mgłę" - twój przekaz, fragmenty wyrwane z kontekstu. Ja nie będę nawet próbował komentować, dopóki nie zobaczę całości, to przecież tak jakbym oceniał książkę po okładce
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2008, 18:57:26 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
jasnowidz
Gość
« Odpowiedz #28 : Październik 08, 2008, 19:01:39 »

wielokropki nie sprawiają, że tekst jest okrojony:)...
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : Październik 08, 2008, 19:49:10 »

wielokropki nie sprawiają, że tekst jest okrojony:)...

hę? jak nie sprawiają? a co robią niby wielokropki?!? ehh, szkoda gadać...

ale dużo i tak można zrozumieć - zdecydowanie wolałbym jednak cały tekst

przekaz wydaje się być jak najbardziej pozytywny w stosunku do PCH, zdecydowanie potwierdza mi to co dotychczas o Samuelu wiedziałem
ale tytuł tematu - wydaje się być negatywny

więc nie bardzo rozumiem - dlatego chcę cały przekaz
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Enigma
Gość
« Odpowiedz #30 : Październik 08, 2008, 20:28:16 »

Wydaje mi sie ze ktoś wspomniał, ze przekaz Laguny, był na internecie. Moze macie aktualnego linka?

Cytat: Kristobal
Ten pakt zawarty z ludem hebrajskim brzmi tajemniczo... Czy dotyczyło to faktu, że Żydzi stali się narodem "wybranym". A może, tak jak to zasugerował w jednej z książek Arnold Mostowicz, był to naród "wybrany do eksperymentu" (choćby ta 40 letnia wędrówka przez pustynię jako test maszyny do produkcji manny itp).
Albo, może Samuel był odpowiedzialny jeszcze wcześniej za coś - np. za zagnanie genetycznie zmodyfikowanych małpoludów do pracy w kopalniach w Afryce (ślady regularnego wydobycia z przed 100-200 tys. lat) - jak wspominają o tym sumeryjskie mity.
Ja również nie wykluczam żadnej z tych możliwości  Mrugnięcie

Cytat: Laguna__
że energia jaka emanuje w przekazie zaczyna nim dominować , wpływać na jego myślenie, zaczyna dziwnie się zachowywać -według mnie przesiąka energią agresji staję się jakby obsesyjny, zaborczy.....
Bardzo generalizujesz do co do czytających (to nawet krzywdzące) ja w sobie takich odczuć nie czuje, wrecz przeciwnie tekst sesji uspokoił mnie i dał mi (być moze według was) złudną nadzieje. I nawet nie chodzi tu o uratowanie wszystkich istot (dobrych czy złych) tylko rozwiązanie zagadki, skąd sie wzioł rodzaj ludzki, dlaczego my mówimy z zwierzaki nie...takie przyziemne pytania na które od wieków uczeni nie potrafią odpowiedzieć

Cytuj
'otrzymałam odpowiedz Oni w sumie nic nie zrobią bo, nie zostaną dopuszczeni do tego , ale czerpią energie z tego fanatyzmu i ludzi . Posługują się manipulacją ..."
Tu kolejna niewiadoma, to oryginalny cytat z chanelingu czy twoja 'interpretacja' ?

Cytuj
Zatem Enigma proszę nie doszukujcie się z mojej strony jak to często jest własnie odczuwane w zwolennikach P.CH -zemsty, bądz w stylu że ,może jestem była jaskółką, bądz niezrealizowana w pysze kobietą..
Ależ ja nie mam takich odczuć co do ciebie Laguno i nie ja napisałam to w poscie Mrugnięcie

Cytuj
Odnośnie symbolu to również biorę pod uwagę tylko tą informację jaką otrzymałam w medytacji , a odpowiedz zawarta w przekazie jest mniej brana pod uwagę w moim rozumieniu.
nie rozumiem ostatniego stwierdzenia, czy mozesz to rozwinąć?
Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #31 : Październik 09, 2008, 07:58:59 »

Enigmo ja pisałam, o przekazach Laguny,  ale link jest już nie aktualny, pozatym to już sprawa Laguny czy poda cały czy tylko cęść prekazu. Jak czytałam go w lutym lub marcu nie wskazywał na negatywną działalność PCh. Ale istnieje taka moliwość, że Laguna miała dalsze przekazy, których już nie publikowała, to wie tylko ona.


Pozdrawiam
Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #32 : Październik 09, 2008, 08:50:39 »

Witam ponownie
Zwrócę się może na początek do Enigmy. Jeśli Cię uraziłam to przepraszam , podobnie co do pozostałych użytkowników tego forum.
Spędziłam tu z Wami kilka dni , zresztą w bardzo ciekawym temacie  dyskusji.Chodziło mi tylko o to , abyście zwrócili się w kierunku swojego wnętrza, zawierzyli sobie nie informacją przesyłanym poprzez Byty , powiem więcej :osobiście nie polecam nikomu uzależniania się od pisania channellingów oraz od informacji jakie one zawierają , chodzi o to , aby wiedzę zdobywac w sobie , każdy z Nas ludzi ma tą możliwosć, świat kryje przed Nami wiele mrocznych tajemnic ,o którym większość nie ma nawet pojęcia.Bywają również channellingi . które często są dość neutralne nie zawierające proroctw, a jedynie namawiają do skierownia się do swojego własnego wewnetrznego świata. Odwołam się również do wielu wypowiedzi Redmulca , który na wszelkie sposoby pokazał Wam wszystkim jak ważna jest  Nasza indywidualna praca nad swoim rozwojem oraz co niesie nam rok 2012r. Świat energii niesie w sobie dużo dobrego ale i mrocznego , oczywiście wybór należy do Nas samych .Myślę również ,że wraz z nadejściem roku 012 i póżniejszych lat przyniesie wszystkim dużo zrozumienia .Być może dopiero wtedy Ludzkość zrozumie co jest w życiu tak naprawdę ważne.
Serce-miłość , to są najwyższe wartości , a nie chłodne spekulacje .milość nie zna strachu , lęku , agresji -w miłości bezwarunkowej poprostu nie istnieje- dlatego zastanówcie się czy Enki jest rzeczywiście wybawieniem od nieuniknionego?


Zamieszczam na koniec linka do Esoteric Agenda i zachęcam do obejrzenie właśnie tej części-

http://pl.youtube.com/watch?v=iCaxYLpD_Ls
« Ostatnia zmiana: Październik 09, 2008, 17:15:29 wysłane przez Laguna__ » Zapisane
Stanley
Gość
« Odpowiedz #33 : Październik 09, 2008, 11:49:53 »

Witaj >Laguna< !

Mam tylko jedno pytanie: Czy znacz całą książkę, z której pochodzi poniższy fragment?;

"...
   Nagle mały, najwyżej siedmioletni chłopczyk, wyrwał się mamie, która przerażona patrzyła, jak jej syn biegnie wzdłuż rzędu gwardzistów i staje oko w oko z bestią.
-Uchroni nas Królowa Laguny!- krzyknął. -Nie potrzebujemy waszej pomocy!
   Matka chciała pobiec za synem, ale ją powstrzymano. Nie dała za wygraną, szamotała się dalej, próbując wyrwać się z obcych objęć. I cały czas wykrzykiwała imię dziecka.
   Chłopiec z przekorą spojrzał na posłańca.
-Królowa Laguny będzie nas zawsze chronić!- odwrócił się i pobiegł z powrotem do matki. Posłaniec nie zareagował.
   Słysząc słowa chłopczyka, Merle poczuła lekkie ukłucie w piersi. Uprzytomniła sobie, że to nie było jej własne doznanie, ale ból przeszywający Królową Laguny. Jej rozpacz, jej wstyd.
-Oni na mnie liczą- powiedziała bezgłośnie. -Wszyscy liczą na mnie. A ja nie spełniam ich oczekiwań.
-Przecież tu, na placu, nikt nie wie, co się z tobą dzieje.
-Wkrótce się dowiedzą. Najpóźniej wtedy, kiedy nadciągną galery faraona a jego barki słoneczne będą ziać z nieba ogniem.- Na chwilę zamilkła, po czym dodała: - Powinniście przyjąć ofertę posłańca.
Merle z przerażenia o mało się nie potknęła. Jeszcze tylko dwadzieścia metrów do wieży.
-Co?!- wykrzyknęła. -Mówisz poważnie?
"To jedna z możliwości."
-Ależ ... to piekło! Cóż my o nim wiemy?- I szybko dodała: -Już same wyniki badań profesora Burbridge`a są wystarczające, żeby... wysłać ich do diabła.
-To jedna z możliwości- powtórzyła Królowa raz jeszcze. Głos jej brzmiał beznamiętnie. Słowa chłopczyka poruszyły ją do głębi.
-Układ z diabłem nie może wchodzić w grę - powiedziała Merle i zaczerpnęła tchu. Trudno jej było równocześnie biec i rozmawiać.
-Przecież już z dawniejszych przekazów wiemy, że każdy, kto zdał się na pomoc piekieł, okazywał się przegranym. Każdy!
-To jedynie stare historie. Możesz zaręczyć Merle, że ktokolwiek próbował zawrzeć sojusz z piekłem?
   Merle spojrzała przez ramię i raz jeszcze przyjrzała się stojącemu wśród ognia posłańcowi.
-Przypatrz mu się! I nie zbywaj mnie jakimiś porzekadłami w stylu: "Nie można oceniać pana po kaloszach!" Przecież w nim nie ma nic ludzkiego!
-We mnie również.
..." - koniec cytatu. Pozdrawiam.

Pozostałych LDW i OS jak zawsze.
Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #34 : Październik 09, 2008, 12:43:59 »

Witaj Stanley
Naprawde poruszyła mnie ta opowieść i nie mówię tego przez pryzmat ironii ......................

Również Cię lubię Stanley- szkoda że nie ma tu serduszek bo bym Ci je wkleiła - zatem napisze -serce dla Ciebie serce, serce i dużo ciepłych uczuć.
« Ostatnia zmiana: Październik 09, 2008, 15:05:25 wysłane przez Laguna__ » Zapisane
Stanley
Gość
« Odpowiedz #35 : Październik 09, 2008, 15:21:04 »

Witaj Stanley
Naprawde poruszyła mnie ta opowieść i nie mówię tego przez pryzmat ironii ......................
Też Cię lubie Stanley- szkoda że nie ma tu serduszek bo bym Ci je wkleiła - zatem napisze -serce dla Ciebie serce, serce i dużo ciepłych uczuć.


Dziękuję >Laguno< - wiem, że to nie ironia. Odwzajemniam serdeczności.
Niemniej jednak ze względu na niezrozumienie przez wiele osób Twoich przekazów chcę im trochę przybliżyć temat Annunaków-Reptilian, bo wbrew wszelkim przypuszczeniom i spekulacjom, nie mają oni nic wspólnego z Enkim i to musi być wreszcie właściwie zrozumiana informacja. Pobierzcie sobie te poniższe skany pochodzące z oryginalnego źródła:

http://www.chomikuj.pl/StanWu/2012+-+Jedyny+Ratunek+Dla+Ludzi+Na+Ziemi/Moje+Skany

- albo już przekonwertowane do formatu dokumentu, lecz pozbawione znajdujących się w nich rycin:

Projekt Ujawnienie - Jim Sparks. doc;
http://www.chomikuj.pl/StanWu/2012+-+Jedyny+Ratunek+Dla+Ludzi+Na+Ziemi/Potwierdzenie+PCh

Nie wyobrażam sobie, by można było tego nie zrozumieć. Na Stronie Projektu Camelot znajdziecie wywiad z Jimem Sparksem na żywo,- oczywiście w jego ojczystym języku, jeśli chciałby się ktoś dopatrzeć jego niewiarygodności.

Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Październik 16, 2008, 00:21:44 wysłane przez Stanley » Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #36 : Październik 09, 2008, 19:11:32 »

Laguno, ciesze sie jesli bedziesz sie na tym forum czuła w miare komfortowo. Zalezy mi zeby panowała tu znośna atmosfera, pomimo różnić poglądowych. To ze mamy inne zdania, nie znaczy ze nie mozna spokojnie podyskutować. Owszem starcia są, ale czym byłoby forum bez drobnych potyczek? Po za tym nie jest tez tak, ze zwolennicy Pch odrzucaja wszystkie nieprzychylne uwagi, czytam posty z uwagą ściągam podawane filmy, żeby wyrobić sobie aktualną opinie. To ze sie dzis nie zgadzamy...jutro moze okazać sie coś zupełnie innego. Moze nie potrafimy jeszcze znaleźć płaszczyzny porozumienia wobec faktu przekazów, ale mniemam ze za jakiś czas, nasza rzeczywistość sie zmieni i wtedy wspólnie bedziemy musieli dołozyć starań by podnieść jakosc naszej egzystencji. Myśle ze na tym forum jest wiele osób które intensywnie sie rozwijają duchowo, wciąż uczą a mimo to pozostają w cieniu, zaledwie obserwując nasze pogadanki. I chyba nie przypadkowo zlecieliśmy sie tutaj, jedni 'za' inni 'przeciw' co bedzie za kilka lat, tego nie wiem. Osobiście jednak ufam w Opatrzność, zasade przyczyna-skutek i mam nadzieje ze razem na tym wozie dokulamy sie do lepszego jutra. Moze i jest to naiwne, ale taką mam juz naturę.
Zapisane
redmuluc
Gość
« Odpowiedz #37 : Październik 09, 2008, 23:27:59 »

Jak każdy zapali swój płomień wiedzy, będzie naprawdę ładnie i kolorowo, z daleka będzie wyglądać jak skrawek galaktyki. To czego Nam potrzeba To więcej Światła, ale Własnego, nie zapalonego przez "cudze" informacje z wątpliwych przestrzeni. Dzielmy się informacjami a pewnego dnia i tak wszystko się wyjaśni. Wybory zostaną dokonane. Wątpliwości rozwiane. Przekazujmy Sobie Informację by nie wpaść w pułapki  których będzie jeszcze bardzo, bardzo wiele przed Nami.
Cytuj
Moze nie potrafimy jeszcze znaleźć płaszczyzny porozumienia wobec faktu przekazów, ale mniemam ze za jakiś czas, nasza rzeczywistość sie zmieni i wtedy wspólnie bedziemy musieli dołozyć starań by podnieść jakosc naszej egzystencji. Myśle ze na tym forum jest wiele osób które intensywnie sie rozwijają duchowo, wciąż uczą a mimo to pozostają w cieniu, zaledwie obserwując nasze pogadanki. I chyba nie przypadkowo zlecieliśmy sie tutaj, jedni 'za' inni 'przeciw' co bedzie za kilka lat, tego nie wiem. Osobiście jednak ufam w Opatrzność, zasade przyczyna-skutek i mam nadzieje ze razem na tym wozie dokulamy sie do lepszego jutra. Moze i jest to naiwne, ale taką mam juz naturę.

Dodam tylko że Jesteśmy bardziej wyjątkowi niż nam się wydaje, z dziesiątek milionów zaledwie garstka których obchodzi przyszłość i skok kwantowy 2012. Smutna Prawda.
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2008, 11:54:39 wysłane przez redmuluc » Zapisane
radoslaw
Gość
« Odpowiedz #38 : Październik 10, 2008, 10:20:38 »

Stanley kto jak kto, ale Ty powineneś zdawać obie sprawę że Enki był gadem, w opowieści Sparksa nie widzę nic przecącego tej tezie. Annunaki to gadzia rodzinka która do dzisiaj rządzi tą planetą poprzez swoje potomstwo.
Nie jestem rasistą i wcale mi to nie przeszkadza, tak samo jak fakt że zmodyfikowali nasze geny tak abyśmy za dużo nie kumali i byli dobrymi bateryjkami - to przecież przeszłość.
Co do bytu z PCH podającego się za Enkiego - nie wiem skąd się wziął, ale jego zachowanie i poziom merytoryczny wiedzy którą przekazuje są delikatnie mówiąc na dość niskim poziomie... nie wiem czy nie niższym niż przeciętnego człowieka. Dlaczego? Wszystko w sesjach - byt przemawiający przez Lucynę zaciera ręce gdy się boimy, straszy zabraniem planety, straszy nas śmiercią (a wsumie to takie miłe przeżycie, przypominam że ten temat był dość długo wałkowany przez KK i dlatego niektórzy się boją tego procesu) powołuje się jednym tchem na Jezusa, Jahve, Ducha Świętego, Marię matkę Jezusa, Enkiego, Enlila, wspominał także coś o przekazywaniu tablic Mojżeszowi, etc - jednocześnie okazując np zniecierpliwienie - cechę która dyskredytuje go jako kochającą i współczującą istotę, bo nie trzeba wcale daleko szukać żeby znależć nieskońcenie cierpliwych ludzi którzy chodzą między nami i którzy nigdy i w żaden sposób nie okazują zniecierpliwienia...
Nie będę poruszał wartości merytorycznej wiedzy którą przekazuje i tłumaczył zwolennikom PCH że ojcem prawdziwego Enkiego był Anu a nie Jahve, a Jahve był potomkiem Enlila który w żaden sposób nie mógł wcielić się w Jezusa bo to dwa przeciwstawne podejścia do nas, ludzi - każdego zainteresowanego pogłębieniem swej wiedzy o naszej preszłości odsyłam do Dana Wintera.
Życie na naszej planecie nauczyło mnie że o miłości można dużo gadać, ale istoty naprawdę mające ją w sercu po prostu ją OKAZUJĄ, to jest JEDYNY skuteczny sposób nauczenia jej innych i dzielenia się nią - "Enki" z PCH chyba jeszcze o tym nie wie...
Laguna Twoich przekazów nie czytałem, ale widzę po wstępnych wniskach wyciągniętych z zetknięcia z PCH żeś istota wrażliwa i świetlista i tak trzymaj - ja o PCH słyszałem już w 1997r i przez parę miesięcy byłem jego zwolennikiem. Gdy przejrzałem na oczy już nim nie jestem, ale na forum PCH spotkałem wielu wspaniałych ludzi którzy dzieląc się swoimi doświadczeniami nauczyli mnie bardzo wiele - dlatego jeszcze tutaj się pojawiam Duży uśmiech
Redmuluc - pozdrawiam ciepło, robisz wspaniałą rzecz tłumacząc Icke'a - jeszcze bardziej cieszy mnie początek współpracy z Winterem i polecam tam skierować więcej uwagi - facet w sposób naukowy tłumaczy fenomen 2012 i podaje dzisiątki sposobów jak się przygotować do tego pięknego wydarzenia.
Rozumiem Twoje obawy co do okresu poprzedzającego tą datę, każdy średnio zorientowany w sytuacji na planecie to wie - nie zapominaj jednak o naszej największej sile, sile kreacji ludzkiego umysłu - pod tym adresem możesz się przekonać jak przekłada się siła umysłu 7 tys ludzi na dzialania wojenne prowadzone na Ziemihttp://schodamidonieba.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=77 - wcale nie musi być 6mld przebudzonych, ta garstka widocznie wystarczy:)
pozdrawiam serdecznie wszystkich

 
Zapisane
redmuluc
Gość
« Odpowiedz #39 : Październik 10, 2008, 11:53:37 »

Dziękuje za miłe słowa Radosław. Początek współpracy z Danem układa się pomyślnie dzięki Leszkowi z tego forum. Za dwa tygodnie będzie pierwsze robocze tłumaczenie DVD The Purpose of DNA. Potem korekty specjalistów i tłoczenie.
Dan to geniusz , naprawdę. Bruce Lipton też. Podniesiemy wspólnie poziom wiedzy ogólnej na pohybel wszystkim "wypełniaczom astralnym", my ludzie. I tak trzymać powiem wszystkim.  To co napisałeś o sile kreacji ludzkiego umysłu to święta prawda. Wierze w nią.
Cytuj
Życie na naszej planecie nauczyło mnie że o miłości można dużo gadać, ale istoty naprawdę mające ją w sercu po prostu ją OKAZUJĄ, to jest JEDYNY skuteczny sposób nauczenia jej innych i dzielenia się nią - "Enki" z PCH chyba jeszcze o tym nie wie...
Zgadzam się z tym, staram się to robić i pracuję nad sobą, mądre słowa. 
Pozdrawiam
Zapisane
radoslaw
Gość
« Odpowiedz #40 : Październik 10, 2008, 12:29:42 »

Jasnowidz słuszne spostrzeżenie z Panią Basią Choroszy - expertem nie jestem bo wysłuchałem około pół godz z jednej audycji - mimo czystej barwy głosu można było usłyszeć duzo "zaklóceń" wskazujących że rzeczywiście ktos przejmuje momentami nad tą Panią kontrolę, ale to przecież tylko subtelne, subiektywne odczucie, więc żaden argument przeciwko PCH. Argumentem natomiast może być krótkie streszczenie tego o czym mówiła - otóż za nasze niepowodzenia i brak energii odpowiedzialni są ...NASI BLISCY: żony, mężowie i dzieci  - to oni są tymi pijawkami energetycznymi które nas męczą od tysiącleci...
Jedyna nadzieja w Misji Faraon, kto się nie przyłączy nie wie co to miłość, a fakt ze Enki był gadem, a Biali Bracia są bardziej zieloni niż biali nie ma absolutnie żadnego znaczenia, powtarzając słowa A.Wójcikiewicza - "nieważne czy Enki jest dobry czy zły, zapraszamy do Egiptu", pozwolę sobie dodać swoje rozwinięcie "bo zabrnęliśmy w tym wszystkim za daleko i nie słuchamy już nikogo poza Enkim, boimy się i musimy wywiązać się z umowy - w przeciwnym razie "hartowanko", podobnie jak ze Sławą..."
pozdrawiam
 
Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #41 : Październik 10, 2008, 12:45:33 »

Argumentem natomiast może być krótkie streszczenie tego o czym mówiła - otóż za nasze niepowodzenia i brak energii odpowiedzialni są ...NASI BLISCY: żony, mężowie i dzieci  - to oni są tymi pijawkami energetycznymi które nas męczą od tysiącleci...

Radk jesteś inteligentnym facetem, ale ten tekst to już mnie poprostu powałił. Jak mogłeś to w ten sposób zroumieć? Jeżeli w ten sposób to odebrałeś to nie wim co mam dalej myśleć na temat Twoich analiz....

Enki nie może, być gadem ( może kiedyś był), ponieważ jezeli oni rządą swiatem to nie miałby najmniejszego problemu z zezwoleniami....... pomyśl

Kim jest? tego nie wiem ....... czy chce dobrze czy źle? tego też nie wiem.......

Wiem, że pod pięknymi słowami, może czaić się obłuda i kłamsto.... i odwrotnie też.

Natomias zgadzam się  redmuluc treba podnosić świadomość i wiedę, ponieważ ta wiedza zmienia całe otoczenie w koło i niewątpliwie odwala on bardzo dobrą robotę.

Pozdrawiam Cię.
Zapisane
gregor
Gość
« Odpowiedz #42 : Październik 10, 2008, 13:05:34 »

myślę, że radosław nie to miał na myśli, ale streścił przekaz B. Choroszy. A tak na marginesie, to jak NASI BLISCY mogą być "pijawkami" energetycznymi!!!! Tam gdzie jest prawdziwa MIŁOŚĆ to tylko jest sama energia. Myslę, że o takiej sytuacji mówią tylko te osoby co nie mają w sobie MIŁOŚCI. I tu już mamy odpowiedź jak jest z PCH, gdzie brak czynów stanowiących o MIŁOŚci tam jej brak. Jeśli kochamy drugiego człowieka to potrafimy mu to okazać, czyli robimy wszystko aby był szczęśliwy, wybaczamy, nie oczekujemy wzajemności, jestesmy wyrozumiali, jesteśmy w niedoli i radujemy sie wspólnie.
A że żyjemy w czasach, gdzie bezinteresowna Miłość jest deficytem to mamy to co mamy.

PS. Jeśli Enki nas zastrasza to mnie może byc mowy o jakiejkolwiek Miłości, a już napewno do NAS
Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #43 : Październik 10, 2008, 13:31:05 »

gereor to nie strezczenie tylko nadinterpretacja.( rozumiem, że ktoś jest fanatycznym przeciwnikiem i sznuje go za to kim jest, ale w swojej zaciekłści jest trochę ślepy)

A tak na marginesie, to jak NASI BLISCY mogą być "pijawkami" energetycznymi!!!! Tam gdzie jest prawdziwa MIŁOŚĆ to tylko jest sama energia. Myslę, że o takiej sytuacji mówią tylko te osoby co nie mają w sobie MIŁOŚCI.

Gratuluje logicznego myślenia, gdze ty żyjesz w jakim swiecie? Przed monitorem komputera? Naprawdę nie widzisz ludzi obok siebie?
Jak moj sąsiad okłada dzieci i swoją żonę "bo zupa za słona" to ona ma mu okazywać miłość bezwarunkową? ( myślę, że w tej auducji o to chodziło)

 Jeśli kochamy drugiego człowieka to potrafimy mu to okazać, czyli robimy wszystko aby był szczęśliwy, wybaczamy, nie oczekujemy wzajemności, jestesmy wyrozumiali, jesteśmy w niedoli i radujemy sie wspólnie.

Grtuluje i życzę Ci tego z całego serca.


A że żyjemy w czasach, gdzie bezinteresowna Miłość jest deficytem to mamy to co mamy.


A czyja to jest wina hmmmm?



« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2008, 13:39:42 wysłane przez wiki » Zapisane
radoslaw
Gość
« Odpowiedz #44 : Październik 10, 2008, 14:30:06 »

Wiki prawdziwy Enki był gadem, zapewniam Cię - a jego mama prawdizwą smoczycą:)
Jeśli argumentem dla Ciebie w tej kwestii jest pozwolenie, powiem Ci co o tym myślę.
Otóż gdyby za kopanie zabrała się Elżbieta 2 czy Bush - za dużo ludzi wiedziałoby co się święci...
Dużo lepiej zmanipulować grupę Polaków (dużo nie trzeba, wspomnieć parę razy o Jezusie, Jahve - który nie dość że był gadem to jeszcze postulował odebranie ludziom wolnej woli i wszczepianie chipów...) i spokojnie czekać na bieg wydarzeń. Polak potrafi!!! Problemy problemami, ale pozwolenie jest - a w Egipcie NIC nie dzieje się bez przyzwolenia Miłościwie Nam Panującej Rodzinki, już od paru tys lat - zerknij na dość ciekawy dokument http://video.google.com/videoplay?docid=4675077383139148549
Więc jak to jest - przeoczyli PCH? Czy czekają aż Polaczki odwalą całą robotę jak to zwykle w historii bywało?
Co do słów Pani Basi - to nie było moje rozumienie tylko przytoczenie jej słów z pamięci...
Biedna nie wie pewnie że tymi pijawkami są właśnie ziomki Enkiego, dajmy więc jej spokój.
Ciekawym wnioskiem z prac Wintera jest fakt że Illuminaci i ta część gadziej rodzinki z której pochodzą BĘDĄ MIELI PROBLEMY Z PRZEŹYCIEM 2012, ich DNA jest "upadłe" i nie pozwala na przeżycie takich zjawisk bez szwanku - dlatego ryją w ziemii jak szaleni, możliwe że uruchomienie piramidy zwiększyłoby ich szansę...
pozdrowienia z Karma Kagju
Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #45 : Październik 10, 2008, 14:41:50 »

oki obejże wieczorem

Jesteś w Kucharach? zazdroszczę Ci:)))
Pozdrowienia
Zapisane
redmuluc
Gość
« Odpowiedz #46 : Październik 10, 2008, 20:53:16 »

Wiki prawdziwy Enki był gadem, zapewniam Cię - a jego mama prawdizwą smoczycąUśmiech
Jeśli argumentem dla Ciebie w tej kwestii jest pozwolenie, powiem Ci co o tym myślę.
Otóż gdyby za kopanie zabrała się Elżbieta 2 czy Bush - za dużo ludzi wiedziałoby co się święci...
Dużo lepiej zmanipulować grupę Polaków (dużo nie trzeba, wspomnieć parę razy o Jezusie, Jahve - który nie dość że był gadem to jeszcze postulował odebranie ludziom wolnej woli i wszczepianie chipów...) i spokojnie czekać na bieg wydarzeń. Polak potrafi!!! Problemy problemami, ale pozwolenie jest - a w Egipcie NIC nie dzieje się bez przyzwolenia Miłościwie Nam Panującej Rodzinki, już od paru tys lat
Więc jak to jest - przeoczyli PCH? Czy czekają aż Polaczki odwalą całą robotę jak to zwykle w historii bywało?
Ciekawym wnioskiem z prac Wintera jest fakt że Illuminaci i ta część gadziej rodzinki z której pochodzą BĘDĄ MIELI PROBLEMY Z PRZEŹYCIEM 2012, ich DNA jest "upadłe" i nie pozwala na przeżycie takich zjawisk bez szwanku - dlatego ryją w ziemii jak szaleni, możliwe że uruchomienie piramidy zwiększyłoby ich szansę...
pozdrowienia z Karma Kagju
Cieszę się że to napisałeś. Ułatwiłeś mi sprawę. Przedstawię wam moją spekulację, są to czysto teoretyczne rozważania nie mogę się na nikogo powołać. Myślę że jest w tym pewien sens.

Czasem aby rozwiązać jakiś niezwykle trudny problem, kiedy mamy strzępki informacji, nie mamy dowodów a źródła są niepewne. np policja np w serialu CSI i innych stosuje pewną metodę wymyślania scenariuszy możliwych powiązań, często graniczących z absurdem. Zatrudniają psychologów aby myśleć jak przestępca, profil psychologiczny. Zrobię coś podobnego.

"Pańska teoria jest szalona, ale nie na tyle szalona, by być prawdziwą." (Niels Bohr)

Ten cytat mnie zainspirował i postanowiłem trochę nad nim popracować... ale nieoczekiwanie tydzień temu kiedy widziałem się z bratem i omawialiśmy dalsze plany tłumaczeń. Wymienialiśmy się uwagami dotyczącymi książek Icka. Zaczęliśmy rozmawiać o projekcie Cheops, w kontekście informacji jakie były zawarte w książkach. Pokrótce...

Poczyńmy pewne założenia które będą podwalinami tej teorii.

1. Icke pisał o gigantycznych statkach obcych w pierścieniach Saturna 7000 mil
to te statki:
http://www.youtube.com/watch?v=7DyeNNenHR0
To statki federacji Kasjopei i Plejad zostały umieszczone tam aby zablokować
i uniemożliwić jakiekolwiek kontakty Reptilian na Ziemi z królestwem "Gekonium" w Orionie.

2. Istnieją tunele czasoprzestrzenne "Gwiezdne Wrota" naturalne i sztuczne.
Naturalne to takie które otwierają się automatycznie i związane są z położeniem planet.
(temat rzeka i nie będę się rozpisywał, przyjmijmy że tak jest)

3. Baza podziemna w Dulce zdjęcia Philipa Schneidra.
Jest bunt, ludzi nawet wśród NSA, CIA, NRO, US Army, Navy , Airforce i samych Illumiantów.
Bunt przeciwko planom Chitauri-Reptilian jaki mają wprowadzić przed 2012.
Ludzie którzy uczestniczą w tych czarnych projektach chcą za wszelką cenę ujawnić wszystko ludziom.
Dlatego spotykają się robią zdjęcia, zdjęć, innych zdjęć umieszczają to w sieci. Tyle ile są w stanie wynieść.
Niektórzy płacą za te zdjęcia swoim życiem jak Philip Schneider który został niedawno zamordowany.
Wykonał on zdjęcia bazy w Dulce i innych. Umieścił w sieci i zginął jakiś czas później.


to te zdjęcia w formie video:
Top Extra Secret Underground Alien Bases. Part 1
http://www.youtube.com/watch?v=RgaAOAnyALg

Top Extra Secret Underground Alien Bases. Part2
http://www.youtube.com/watch?v=NSUYB9B4z5U&feature=related


Kiedy przeglądaliśmy te materiały brat pokazał mi zdjęcia plansz informacyjnych
umieszczone w tych podziemnych bazach. Skupimy się przez chwile na nich.
(całe wideo jest dziwne a niektóre zdjęcia...)

Wszystkie z nich są szokujące, trzy szczególnie.

Zobaczcie Part 1 w czasie 4.26 tłumaczenie

Pierwsza Plansza
3.30 min
Park narodowy Yellowstone
AD 2006-2012
Podziemny port kosmiczny NEFLIM

Druga Plansza
3:54
SZATAN KEX'SERAT (prawdziwe imię?)
Wielki Rogaty Wąż Smok, żyjący głęboko pod ziemią w zaawansowanym mieście Agharta.
Zdolny do magii, teleportacji, widzący w nocy, czytający w umysłach, ognioodporny
,odporny na mróz. Zmieniający kształt wedle woli. Żyjący 30 tys lat.
Czerwone oczy, o opalizującej bursztynowej łusce.
Będzie walczyć z dobrem świętej ziemi.
Szatan 666 rodzinna planeta Nibiru wraca.
Kamień siedmiu pieczęci zostanie otwarty 2006-2012
Koniec czasu ziemi trzeciej gęstości.


Trzecia plansza w czasie 4.26
Wyspy ALEUTY ALASKA
Połączenie Oriona z Piramidą w Gizie, Komora Królewska, szyb północny
Tunel podziemny "wrota?"
... łączący się z sekretnym podziemnym tunelem z miastem w wewnątrz ziemi.
Podziemnym miastem...


Mamy punkty wyjścia, Do mojej hipotezy zakładamy do teorii że są to prawdziwe plansze informacyjne z podziemnych  baz.
Co z tego wynika?

4. Wypowiedź samuela
R: Co to znaczy, że faraon się obudzi?
L: To znaczy, kiedy zostanie odkryty grobowiec i mumia faraona
ujrzy światło słońca, wtedy jego duch zacznie mieć kontrolę
nad tymi, którzy będą jeszcze schodzić lub łączyć się Ziemią
lub przybywać.

5.PIERŚCIEŃ ŚWIATŁA jak kosmiczna maszyna dokonuje zmiany skok do 5-wymiaru (nie czwartego)
zerknij http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=283.0

TERAZ HIPOTEZA
Samuel(Samael?) Enki-jest wykonawcą wyższej woli swojego Pana. Postawiłem sobie pytanie Co ja bym zrobił gdybym był takim demonem i wiedział że jestem uwięziony na ziemi i nie mogę wykorzystać sztucznych tuneli gwiezdnych wrót aby się stąd wydostać. Wiem że mój czas się kończy "kosmiczna kosiarka" Pierścień Światła scali czwarty i piaty wymiar w jeden, nie mam szans aby przeżyć. Ostania deska ratunku, nie mogę działać sam na ziemi, karze słudze odszukać kraj i ludzi aby ich wykorzystać, absolutnie nie wzbudzając podejrzeń. Znajduje idealny, wysoki poziom religijności, predyspozycje religijnej manipulacji, trudności językowe wiec inni się nie dowiedzą. Znajduje idealną ofiarę do opętań pod pozorem sesji channelingu, fałszywych danych, kłamstw, mieszaniu prawdy z fikcją. Udawanych gadkach o miłości. Zmuszam ich do odkopania urządzenia i uruchomienia przed skokiem kwantowym 2012 kiedy otworzy się naturalny most z Orionem. Wtedy uciekam wraz z tysiącami innych demonów czwartej gęstości z podziemnego miasta Agharta przez sieć podziemnych tuneli przez tajne bazy wojskowe do komory w piramidzie.
Pod samym nosem Plejadan i Kasjopean.

Podkreślam to tylko moja hipoteza, wynikła z analizy sytuacji, książek Icka i wielu innych danych, łącznie ze zdjęciami Philip Schneidera.

Jeżeli te zdjęcia przedstawiają naprawdę podziemne bazy i tablice, to są one niejako poszlakowym dowodem na połączenie Piramidy i podziemnego Świata (o legendach nie wspomnę). Kosmiczny Pierścień Światła nie potrzebuje Piramid, Nibiru, Wykopalisk, Faraona. Istnieje i niejako automatycznie skasuje dysk ziemi z wibracji solarnych,na galaktyczne. Dzięki czemu dalsza kontrola nie będzie możliwa. Poziom wibracji będzie śmiertelny dla istot nie mogących dokonać jakiekolwiek skoku ewolucyjnego. Jedyne co mogłyby zrobić to próbować ucieczki.
To by było na tyle z mojej bajki. Teoria ta pewnie nie jest tak szalona aby była prawdziwa.
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2008, 00:15:20 wysłane przez redmuluc » Zapisane
radoslaw
Gość
« Odpowiedz #47 : Październik 10, 2008, 21:46:56 »

Redmuluc ciężko mi uwierzyć że nie znasz twórczości Michaela Tsariona:)
Jakbyco mogę podesłać "Atlantis, Alien Visitation, and Genetic Manipulation" tego autora - wspaniałe dzieło, połowa książki to namiary do dalszych badań w rdzennych kulturach i starożytnych textach.
Po krótce powiem że wg Tsariona Annunaki, Nephilim i inne diabelstwo nie przyleciało na naszą planetę dobrowolnie - schronili się tutaj uciekając przed istotami które były potężniejsze i chciały ich unicestwić.
Wykorzystując system tuneli wewnątrz Ziemii i wyprowadzając w pole pościg schronili się tutaj, a nie na planecie istniejącej kiedyś między Marsem i Jowiszem - gdzie upozorowali tylko swoją obecność, sprowadzając na tą planetę zagładę - ścigający byli tak zdeterminowani żeby ich zlikwidować że zniszczyli całą planetę...
Ścigający którym się spieszyło w układzie słonecznym założyli na wszelki wypadek pole kwarantanny uniemożliwiające poruszanie się w nim jakiegokolwiek DNA pochodzącego z Atlantydy (wspominane w Materiale RA i pracach Wilcocka)...
pozdrawiam
Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #48 : Październik 10, 2008, 21:54:44 »

Cytat: radoslaw
Wiki prawdziwy Enki był gadem, zapewniam Cię - a jego mama prawdizwą smoczycą:)
Wytatułuj to sobie na czole, moze wtedy ci ulży - powtarzacie to po raz tysieczny, jakby jakaś z 200 osób na tym forze, tego jeszcze nie słyszała. Radosław co chcesz osiągnąć? Ci którzy wierzą lub nie w Samuela, wiedzą to i to zaklinanie strony niewiele da. To ze ty wierzyłeś i zwątpiłes ...no przykre to cóż poradzić, ja widze tylko coraz wieksza panike ze nie każdy chce podzielac takie poglądy

Cytuj
Nie będę poruszał wartości merytorycznej wiedzy którą przekazuje i tłumaczył zwolennikom PCH że ojcem prawdziwego Enkiego był Anu a nie Jahve, a Jahve był potomkiem Enlila który w żaden sposób nie mógł wcielić się w Jezusa bo to dwa przeciwstawne podejścia do nas, ludzi - każdego zainteresowanego pogłębieniem swej wiedzy o naszej preszłości odsyłam do Dana Wintera.
I kolejny 'nieomylny prorok' Dan Winter, pisałam juz w innym temacie ze teorie samozwańczych filozofów sa czesto wobec siebie sprzeczne i kolidują ze sobą.
Jahve był potomkiem Enlilia... a wedłud Gendera nie potomkiem tylko była to jedna i ta sama osoba - jarzysz Radosław?
Dorwaliście teraz Wintera, bo opowiada ciekawe historie o 'gadziej rodzince' ale czy przyszło ci do głowy ze sam mozesz okazać sie cześcią tych gadzin? (bez urazy ofkoz)

Cytuj
Redmuluc - pozdrawiam ciepło, robisz wspaniałą rzecz tłumacząc Icke'a - jeszcze bardziej cieszy mnie początek współpracy z Winterem i polecam tam skierować więcej uwagi - facet w sposób naukowy tłumaczy fenomen 2012 i podaje dzisiątki sposobów jak się przygotować do tego pięknego wydarzenia.
Pan Icke ma klapki na oczach, widzi tylko jeden cel i kierunek, a możlwości jest wiele. W filmach gdzie udzielił wywiadu 'ze ze wszystko co złe w naszym świecie odpowiedzialni są Iluminaci' roi sie od błedów historycznych, przybliżeń i przeinaczeń. Nie mówiąc juz o tym że za zło panoszące sie na naszej planecie, jestesmy odpowiedzilni my sami

I kolejna hipoteza, która goni hipoteze...
Cytat: redmuluc
Znajduje idealny, wysoki poziom religijności, predyspozycje religijnej manipulacji, trudności językowe wiec inni się nie dowiedzą...
O jakich trudnościach jezykowych wspominasz? Strona Cheopsa jest tłumaczona na kilka jezyków, a treść sesji jest upubliczniona

Cytuj
Znajduje idealny, wysoki poziom religijności, predyspozycje religijnej manipulacji, trudności językowe wiec inni się nie dowiedzą. Znajduje idealną ofiarę do opętań pod pozorem sesji channelingu, fałszywych danych, kłamstw, mieszaniu prawdy z fikcją. Udawanych gadkach o miłości. Zmuszam ich...
I powiedz dlaczego piszesz w 1 os l.poj? Gdybyś był Samuelem naprawde chciałbyś zrealizowac taki szalony plan?
Zapisane
redmuluc
Gość
« Odpowiedz #49 : Październik 10, 2008, 21:56:55 »

Redmuluc ciężko mi uwierzyć że nie znasz twórczości Michaela Tsariona:)
Jakbyco mogę podesłać "Atlantis, Alien Visitation, and Genetic Manipulation" tego autora - wspaniałe dzieło, połowa
połowa książki to namiary do dalszych badań w rdzennych kulturach i starożytnych textach.
Wybacz ale nie znam, mój czas jest dosyć mocno ograniczony, dzielony jeszcze na iine sprawy poza wymagająca pracą. Nie jestem w stanie ogarnąć wszystkich materiałów którymi jestem po prostu zalany. Jeżeli możesz to podeślij mi te książki, lub linki z przyjemnością się zapoznam.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.088 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

kursor fifa11 companions madex halotupsy