Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 29, 2024, 15:56:54


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Witamy serdecznie- powroty  (Przeczytany 142293 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #350 : Grudzień 16, 2012, 22:13:52 »

"kury która znosi złote jajka"...... nie oddaje się w "dobre ręce"..... Duży uśmiech


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #351 : Grudzień 17, 2012, 00:51:05 »

arteq nigdy nie powróci, bo nigdy nie opuści tego forum Duży uśmiech

To fakt, właśnie widać jaki tarmosi po tematach  Duży uśmiech w swoim żywiole.
Ja myśle że taki forumowicz to skarb, nie pozwoli żeby pozostali czytacze zeszli na niewłaściwą ścieżkę  Uśmiech 2

http://www.sjp.pl/%B6wierzy
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #352 : Grudzień 17, 2012, 20:55:09 »

Po prostu uważam za miałkie gdy daje się wodzić za nos i hucznie wita się kogoś po "powrocie" gdy ten nigdzie nie wybierał się, cyklicznie bywał na forum, tyle tylko, ze się nie odzywał...
Analogicznie wygląda sprawa z szumnymi odejściami, które mają wzbudzić spazmy płaczu i lamentu... gdy i tak wiadomo (przynajmniej sprawdzało się w przypadkach w których z góry to zapowiadałem), że nie ma wała, nie odejdzie na długo i wróci szybciej niż wyszedł  :]
Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #353 : Grudzień 18, 2012, 16:59:25 »

Nie było żadnego hucznego powitania, tylko jedno zwykłe cześć... o który nie powinieneś być tak prostacko zazdrosny. I znów kłamiesz insynuując że ktoś "cyklicznie bywał na forum, tyle tylko, że się nie odzywał.." - od tego jest profil i tam można sprawdzić kto sie loguje i nie odzywa, a kto się nie loguje. Zdaje ci się może że pozjadałeś wszystkie rozumy i będziesz rozstawiać po kątach ludzi - którzy w przeciwieństwie do ciebie mają coś do powiedzenia, poza zajadłą krytyką? Zjedź atrq na ziemie już albo upuść sobie odrobinę powietrza z tego balonu w jaki się nadołeś - megalomania jest bowiem bardzo niezdrowa.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #354 : Grudzień 18, 2012, 17:13:19 »

Są takowi forumowicze, a ściślej - niektórzy z forumowiczów czasami się tak zachowują i... mi nic do tego w kwestii mogą-nie mogą - stwierdzam fakt.
Można także, a przynajmniej do niedawna było siedzieć na forum i... nie logować się - to w kwestii technicznej.
Jeżeli ktoś życzy sobie witać/żegnać innych - ok, przecież nie zabraniam może robić to i codziennie.
Zazdrosny nie jestem, bo nie widzę powodu czego i komu maiłbym zazdrościć.
Na pewne sprawy/zachowania mam swoje poglądy i tyle, co do prostactwa... cóż mogę być i prostakiem, nie ma problemu.
Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #355 : Grudzień 18, 2012, 17:23:27 »

Jak sie użytkownik nie loguje do forum, to nie może użyć opcji 'Pokaż wiadomości od ostatniej wizyty' - tym samym ma niewielki wgląd w toczone aktualnie rozmowy. Można mieć znikomy podgląd na dyskusje i nie bierze sie udziału w rozmowie. Więc nie wiem po co czlowiek miałby tracić czas i energie na taki szkodliwy banał.

Zapewne wydedukowałeś ten błędny fakt, na podstawie swojej ciągłej tu obecności i niejako uzależnienia od Cheopsa - artq obudź się ludzie maja dużo innych ciekawszych zajęć, niż ślęczenie tu 20h/dobe, w celu plinowania poprawności poglądów innych.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #356 : Grudzień 18, 2012, 17:44:57 »

Nie wiem dlaczego, (tzn. mam pewną hipotezę) ale to pytanie nie do mnie.
Nie rozliczam nikogo z jego czasu - chce siedzieć, niech siedzi, nie chce - ok.
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #357 : Grudzień 18, 2012, 19:56:40 »

Dużo manipulacji tu widzę! Pomijając brak istoty w samej dyskusji, robi się personalnie.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Kate
Gość
« Odpowiedz #358 : Grudzień 18, 2012, 20:03:39 »

Cytuj

Po prostu uważam za miałkie gdy daje się wodzić za nos i hucznie wita się kogoś po "powrocie" gdy ten nigdzie nie wybierał się, cyklicznie bywał na forum, tyle tylko, ze się nie odzywał...
Analogicznie wygląda sprawa z szumnymi odejściami, które mają wzbudzić spazmy płaczu i lamentu... gdy i tak wiadomo (przynajmniej sprawdzało się w przypadkach w których z góry to zapowiadałem), że nie ma wała, nie odejdzie na długo i wróci szybciej niż wyszedł  :]




Po prostu uważam za miałkie gdy daje się wodzić za nos i hucznie wita się kogoś po "powrocie" gdy ten nigdzie nie wybierał się, cyklicznie bywał na forum, tyle tylko, ze się nie odzywał...
Analogicznie wygląda sprawa z szumnymi odejściami, które mają wzbudzić spazmy płaczu i lamentu... gdy i tak wiadomo (przynajmniej sprawdzało się w przypadkach w których z góry to zapowiadałem), że nie ma wała, nie odejdzie na długo i wróci szybciej niż wyszedł  :]


Cytuj
Są takowi forumowicze, a ściślej - niektórzy z forumowiczów czasami się tak zachowują i... mi nic do tego w kwestii mogą-nie mogą - stwierdzam fakt.
Można także, a przynajmniej do niedawna było siedzieć na forum i... nie logować się - to w kwestii technicznej.
Jeżeli ktoś życzy sobie witać/żegnać innych - ok, przecież nie zabraniam może robić to i codziennie.
Zazdrosny nie jestem, bo nie widzę powodu czego i komu maiłbym zazdrościć.
Na pewne sprawy/zachowania mam swoje poglądy i tyle, co do prostactwa... cóż mogę być i prostakiem, nie ma problemu.

1. odeszlam, gdyz EMOCJE byly zbyt duze (dostalam ostrzezenie)
2. czytalam posty
3. widzialam DOBRE dusze, ktore zalowaly mojej decyzji
4. wrocilam
5. ale juz nie ta sama...

Nie ma we mnie werwy do dyskusji, ani ochoty uczestnictwa w konkursie na punkty.
To tak, jakbym wzniosla sie ponad ten swiat, ktory jest mi obojetny

Teraz jestem. I tylko tyle. Co oznacza czekam na tych, ktorzy rozumieja moj tok myslenia.

P.S. Kto chce znajdzie mnie, ja juz nie szukam nikogo...






















« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2012, 20:03:58 wysłane przez Kate » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #359 : Grudzień 18, 2012, 20:18:57 »

Dużo manipulacji tu widzę! Pomijając brak istoty w samej dyskusji, robi się personalnie.
Przetrzyj oczy.
Jeżeli robi się personalnie - to wymień nicki, ok?
i wypowiedzi ściśle dotyczą "powrotów", więc gdzie tutaj widzisz brak związku z tematem?

Blueray, rozumiem, że czujesz do mnie niechęć z powodu pewnych nieco krytycznych wobec Ciebie wypowiedzi, z którymi to nie potrafisz sobie wprost poradzić - ale nie pogrążaj się, krecie podkopywanie jest nadto widoczne. Więcej subtelności, chopie.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2012, 20:19:19 wysłane przez arteq » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #360 : Grudzień 18, 2012, 20:57:01 »

Mimo, że nigdy z forum nie odchodziłam, chciałabym samą siebie serdecznie powitać. Duży uśmiech
Jakoś tak mi tęskno się zrobiło.  Mrugnięcie

Witaj ptaku!  Chichot  Innych też gorąco witam!  Uśmiech


Ps. A gdy za dwa dni odejdę, to się pożegnam.  Duży uśmiech



Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #361 : Grudzień 18, 2012, 21:21:31 »

Ależ, ptaku, czyżbyś gdzieś się wybierała? Za Kiarą?
Wiesz, teraz nie jest dobry sezon na odloty, no chyba, że to będzie pełny "odlot".
Tak, czy inaczej bardzo chętnie powitam cię z powrotem, bo bez ciebie to forum sporo szczebiotu utraci.
A jeżeli "odlecimy" wszyscy to internet będzie przeżytkiem, tylko trudno póki co wyobrazić to sobie jak w tej gęstwinie nitek wzajemnych połączeń ze wszystkim odnaleźć tą właściwą, której szukamy. Ale to zmartwienie na potem.
Jeżeli musisz to wysokich lotów życzę.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
ptak
Gość
« Odpowiedz #362 : Grudzień 18, 2012, 21:34:32 »

Cytat: blueray21
Ależ, ptaku, czyżbyś gdzieś się wybierała? Za Kiarą?

No przecież nie mogę Kiary opuścić.  Chichot Muszę za nią! Gdziekolwiek ona, tam i ptak.  Duży uśmiech
To wszystko przez tą miłość bezwarunkową.  Duży uśmiech
Bo tu, to tylko taka gra była. A tam PAN już na nas czeka.  Duży uśmiech

To pa  Duży uśmiech
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #363 : Grudzień 19, 2012, 12:55:47 »

Posty dotyczące imion przeniosłem do: Jak masz na imię? >>
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
komandos040
Gość
« Odpowiedz #364 : Grudzień 19, 2012, 13:11:22 »

He he. Uśmiech
Kiaro, to gdzie odlatujesz ? Do 6 wymiaru ? Uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #365 : Grudzień 19, 2012, 15:17:11 »

He he. Uśmiech
Kiaro, to gdzie odlatujesz ? Do 6 wymiaru ? Uśmiech

Tam gdzie i Ptak, jako że odloty to specjalność Ptaków zrobię sobie jakąś wycieczkę żeby to zobaczyć..... widać tak nas Pan poustawiał iż zawsze Ptak przyfruwa .... Uśmiech

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #366 : Grudzień 19, 2012, 22:02:26 »

Spoko aretq i tak was wyśledzi, żeby móc przylepić później łatenw stylu 'taki a taki osobnik, skrył sie właśnie przed artkiem i jego niezłomą logiką'.

21 XII już tuż tuż, mam nadzieje artq że przygotowałeś już odpowiedni referat pochwalny na swoją cześć. Czekam na ten potok słów 'jak wszyscy dookoła ciemni są'
- btw, żeby było jasne, jeśli nie złapałeś porzedniej nuty ironii, każdy mierzy ludzi podług swojej miary.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #367 : Grudzień 20, 2012, 18:41:22 »

Enigma, czcze złośliwości i kpiny w miejsce argumentów - ok, nic więcej nie pozostało...
Kiedyś - a skąd wiesz, na jakiej podstawie tak twierdzisz, mylisz się, że nie spełnią obietnic... a dzisiaj kiedy jasno widać co i jak... kpiny mające postawić mnie w świetle zarozumialca o chybionej logice, ośmieszyć aby... zdewaluować, zatrzeć swoje wcześniejsze postawy, stanowiska, stwierdzenia i tezy, których mylność zaczyna być bezdyskusyjna w zakresie pch i niektórych okolicznych wątków...

Pozdrawiam
serdecznie. 
Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #368 : Grudzień 21, 2012, 17:19:53 »

Artq, sam kpiłeś, ośmieszałeś, dewaluowałeś tu wystarczająco. Nawet z faktu czyjejś nieobecności i powitania, potrafiłeś zrobić sprawe doniosłej wagi. W imię czego? Otóź własnej nieomylności...
Oczekujesz teraz braw może? Jeśli umiałabym klaskać uszami, to może bym się zdecydowała.
Ale cóż mam wychwalać? Wymienionymi złośliwościami pod adresem Pch? Prześladowanie kilku upatrzonych rozmówców? A może zajadłą obronę zbrodniczej oprganizacji zwanej KRK?
Na szczęście klaskać uszami jeszcze nie potrafie. Boli cię że ktoś raz zastosował twoją przebiegłą technikę? Pozostali musieli znosić ten styl na codzień.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #369 : Grudzień 22, 2012, 01:38:19 »

Enigma, zawsze na spokojnie możemy wrócić do dowolnego tematu i obejrzeć jak on wygląda po pewnym czasie, przekonać się czy moje opinie były słuszne czy też nie...
Nic mnie nie boli, żyje sobie spokojnie, całkowicie olewałem i olewam.. .zapowiadany tak hucznie na tym forum koniec świata/rozdzielenie wymiarów/ etc...
Może Ciebie ciśnie, że zapowiedzi "zbrodniczej" organizacji okazały się drastycznie trafniejsze niż wielu "uduchowionych" z tego forum?
Nic nie oczekuję, bo zarówno ewentualne brawa nic mnie nie wzbogacą, ani tez żółć i czcze złośliwości nic mi nie ujmie.

Tak jak wcześniej pisałem - przyprawa wzbogaca smak potrawy, nadaje jej subtelności lecz sama przyprawa nie jest zbytnio zjadliwa.
Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #370 : Grudzień 22, 2012, 23:11:30 »

Dobrze Atrq, masz racje.
Zresztą już dużo wcześniej ci napisałam, kto się bedzie cieszyć na końcu - ty.
Tak więc jak widzisz, każdy ma swój kawałek racji... Moje racje związania się z tematem Pch i uczestniczenia w rozmowach na tym forum, są moje i nie pozwole ich sobie odebrać, z powodu kawałka racji kogoś innego. Pozdrawiam
Zapisane
Byt
Gość
« Odpowiedz #371 : Grudzień 23, 2012, 05:23:21 »

Czołem.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #372 : Grudzień 23, 2012, 08:36:15 »

Moje racje związania się z tematem Pch i uczestniczenia w rozmowach na tym forum, są moje i nie pozwole ich sobie odebrać, z powodu kawałka racji kogoś innego.
Patrząc na liczne z Twoich postów jestem o tym przekonany, tyle tylko, że używasz nietrafnego określenia Twoich "racji" - znacznie trafniejszym określeniem jest... fanatyzm vel zaślepienie.
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #373 : Grudzień 23, 2012, 16:23:25 »

Czołem.

Cześć >Byt'cie<. Duży uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Enigma
Gość
« Odpowiedz #374 : Grudzień 23, 2012, 22:34:13 »

Vice versa arteq
Zapisane
Strony: 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.057 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

obozyjenieckie brygadaszarika schoolmonster the-world-is-magic panzerdivisiontiger