Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 19, 2024, 22:14:31


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 3 4 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Sesja 104.  (Przeczytany 39811 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
komandos040
Gość
« : Luty 10, 2010, 19:30:19 »

Ciekawe, kiedy ją wstawią na stronie PCH.
Co nowego od EN-KIego?  Duży uśmiech Cool
Zapisane
annabella
Gość
« Odpowiedz #1 : Luty 10, 2010, 21:45:40 »

ze nie potrzebne jest to forum , jest to odpowiedz na pytanie od anonimowego forumowicza z PCH a tak bardziej powazniej to spotkanie bylo sympatyczne . p.Lucyna cieplo przyjeta .odniosla sie w paru zdaniach do reportazu w E.R.pozostale osoby prowadzace to te same co zawsze.Prezentacja pokazana w ciekawy sposob a i pare pytan rowniez byly ciekawe.Sesja trwala 3godz,osob obecnych ok.120-150 tak ogolnie to wszystko. Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 10, 2010, 21:48:17 wysłane przez annabella » Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Luty 10, 2010, 22:33:38 »

annabello ja powiedziałabym że było około 200-250 osób  policzyłam tak mniej więcej  Chichot
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
poufne
Gość
« Odpowiedz #3 : Luty 10, 2010, 23:25:45 »

Pytanie brzmi czy pojawiły się jakieś pytania, które nie były dotychczas zadawane? oraz czy odpowiedź zawierała jakieś wartościowe informacje. Przez 3 godziny dużo musiało się dziać.
Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Luty 10, 2010, 23:31:30 »

trzeba czekać na sesję na stronie  Pch ,nie będę zdradzać nic wcześniej
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
komandos040
Gość
« Odpowiedz #5 : Luty 11, 2010, 11:23:11 »

Aha, no cóż poczekamy.Mrugnięcie
Zapisane
annabella
Gość
« Odpowiedz #6 : Luty 11, 2010, 15:07:32 »

przylaczam sie do zdania Chanell , a jesli chodzi o ilosc osob to faktycznie sa miedzy nami rozbieznosci, ale krakowskim targiem to proponuje liczbe osob w przedziale 150 -200  Język
« Ostatnia zmiana: Luty 11, 2010, 15:11:24 wysłane przez annabella » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #7 : Luty 16, 2010, 13:05:03 »

Jako że ten wątek dotyczy nie opublikowanej jeszcze sesji nr 104 więc postanowiłem wszystkie posty omawiające chwilowe zniknięcie opublikowanych już sesji, przenieść tu:

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=62.75
« Ostatnia zmiana: Luty 16, 2010, 13:06:14 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Luty 17, 2010, 14:11:41 »

już jest!
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
alex
Gość
« Odpowiedz #9 : Luty 17, 2010, 14:35:59 »

wlasnie przeczytalem:))jak zwykle malo konkretow,odpowiedzi wymijajace w stylu wiem ale nie powiem bo mam zwiazane rece ...szkoda ze En-Ki nie wpadl wczesnien na ten bajer z konserwatorem...

==========================================================================

tutaj link apropos HAARP o ktorej bylo wspomniane na sesji ale En-Ki jest innego zdania.bardzo prosto przedstawione.osoby nie rozumiejace po angielsku zrozumia bez problemu.       http://www.youtube.com/watch?v=BR6O3kJTqaI

Scaliłem posty
Darek
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2010, 16:47:10 wysłane przez Dariusz » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Luty 17, 2010, 14:55:20 »

właściwie co by nie powiedział to i tak jak teraz-
dla jednych będzie to dalej mistyfikacja,
a dla innych misja miłości
każdy musi zdecydować sam, bo żadnych dowodów nie będzie(w stylu meteorytu wpadającego do Bałtyku)
ja sam w misję ową wierzę, ale z racji zafałszowania naszej rzeczywistości zachowuje min. dystans.

Pozdr. 4all
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Constantin
Gość
« Odpowiedz #11 : Luty 17, 2010, 17:23:02 »

Ta sesja mnie totalnie rozwaliła En-ki chce leczyć homoseksualizm przez zmianę płci nie dość że gada głupoty to jeszcze myli pojęcia homoseksualizmu z transeksualizmem. Gratuluje mu inteligencji:P
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2010, 17:23:49 wysłane przez Constantin » Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #12 : Luty 17, 2010, 17:34:11 »

 

IWONA:

Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Kasi.  Drogi En-Ki, moja córka jest alergikiem.  Lekarz powiedział, że ma zbyt duże migdały, co utrudnia jej oddychanie.  Czy powinnam zgodzić się na zabieg przycięcia migdałów, a może można zrobić coś innego?

 

EN-KI:

Medykiem to ja nie jestem, lecz logicznie myśląc – co mają migdały wspólnego z alergią?  Nie radziłbym operacji na migdałach.  Jest to bardzo ważny organ w organiźmie. Próbować metod homeopatycznych i ziół, ale nie iść za tym cięciem i od razu zgadzać się na operację.  Alergii trzeba poszukać nie w migdałach, lecz znaleźć inną przyczynę.  Slucham.

Interesujące. Skąd Enki wziął pomysł, że wycięcie migdałków miałoby wyleczyć alergię???


IWONA:

Bardzo dziękuję, kolejne pytanie.  Pytanie od Anonimowego Forumowicza Projektu Cheops.  Czy na forum Projektu Cheops powinny być tolerowane osoby, które wchodzą w konflikt ze wszystkimi forumowiczami?

 

EN-KI:

Nie powinny… Błędem, bo my też czasami błędy popełniamy, błędem było w ogóle zawiązanie takiego forum i teraz skutki tego ponoszą wszyscy.  Nieodpowiedzialność – ignorować, po prostu ignorować.  Słucham.

OOOOOOO
to chyba wiem o kim Język
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2010, 18:28:48 wysłane przez Val Dee » Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Luty 17, 2010, 20:01:23 »

Cytuj
Interesujące. Skąd Enki wziął pomysł, że wycięcie migdałków miałoby wyleczyć alergię???

Val Dee czytaj uważnie  Zły to nie pomysł Enki ,tylko tej osoby która zadała pytanie
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #14 : Luty 17, 2010, 20:14:16 »

No właśnie nie.
Osoba powiedziała:"moja córka jest alergikiem" KROPKA "Lekarz powiedział, że ma zbyt duże migdały, co utrudnia jej oddychanie"
Nikt tu nie powiązał alergii z migdałkami (oprócz Enkiego).
Zapisane
Constantin
Gość
« Odpowiedz #15 : Luty 17, 2010, 20:28:01 »

Ogólnie sesje zaczynają osiągać poziom dna tyczy się to pytań jak i odpowiedzi.
Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : Luty 17, 2010, 20:31:12 »

Ogólnie sesje zaczynają osiągać poziom dna tyczy się to pytań jak i odpowiedzi.

Constantin ,a jakie ty byś zadał pytanie ? Przyznam że się długo zastanawiałam i to wcale nie jest łatwe. Smutny
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Constantin
Gość
« Odpowiedz #17 : Luty 17, 2010, 21:40:12 »

Na pewno nie zapytałbym o rzeczy które tylko zaspakajają próżność i karmią przerośnięte ego. Jeśli już miałbym o cokolwiek pytać to było by to coś co pomogłoby mi w rozwoju
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2010, 21:40:43 wysłane przez Constantin » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #18 : Luty 17, 2010, 21:57:40 »

Cytat: sesja104
IWONA:

Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Kasi.  Drogi En-Ki, moja córka jest alergikiem.  Lekarz powiedział, że ma zbyt duże migdały, co utrudnia jej oddychanie.  Czy powinnam zgodzić się na zabieg przycięcia migdałów, a może można zrobić coś innego?

 

EN-KI:

Medykiem to ja nie jestem, lecz logicznie myśląc – co mają migdały wspólnego z alergią?  Nie radziłbym operacji na migdałach.  Jest to bardzo ważny organ w organiźmie. Próbować metod homeopatycznych i ziół, ale nie iść za tym cięciem i od razu zgadzać się na operację.  Alergii trzeba poszukać nie w migdałach, lecz znaleźć inną przyczynę.  Slucham.

Cytat: ValDee
Interesujące. Skąd Enki wziął pomysł, że wycięcie migdałków miałoby wyleczyć alergię???

Jeśli wszyscy sceptycy z takim zrozumieniem czytają sesje, to nic dziwnego, że tak "ciekawe" wnioski, zarzuty wysuwają.
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2010, 21:58:05 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #19 : Luty 17, 2010, 21:59:21 »

Proszę o wskazanie błędu w moim rozumowaniu
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #20 : Luty 17, 2010, 22:07:18 »

En-Ki:  Co mają migdały wspólnego z alergią?

Walduś: Skąd En-Ki wziął pomysł,że wycięcie migdałków miałoby wyleczyć alergię???

Kot: Skąd Walduś wie,że jego logika jest właściwa?Potrzebna jest do tego umiejętnośc czytania ze    zrozumieniem przeciez. Uśmiech Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2010, 22:11:22 wysłane przez kot » Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #21 : Luty 17, 2010, 22:12:36 »

Enki pomyślał, że owe wycięcie migdałków miało wyleczyć alergię, i sam poddał ten pomysł krytyce Język
Więc albo jest niedouczony (migdałków nie wycina się by leczyć alergię) albo był pod wpływem alkoholu Język
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #22 : Luty 17, 2010, 22:15:47 »

Kończ Waldusiu-wstydu oszczędź. Uśmiech Mrugnięcie
Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #23 : Luty 17, 2010, 22:24:17 »

Pytanie:
Mam zepsuty samochód. Także w moim rowerze są problemy z łańcuchem. Mechanik proponuje wymienić łańcuch. Co mam zrobić?
Enki:
Nie jestem mechanikiem ale co ma łańcuch do samochodu? Samochodu nie naprawisz wymieniając łańcuch. Wymiana łańcucha jest zbędna. Napompuj opony.

Ot i takie jest rozumowanie tego Enkiego.  Łączy bez powodu zdanie drugie z pierwszym. I myśli, że owy mechanik chce naprawić samochód wymieniając łańcuch w rowerze. Albo Enki/Lucyna ma zakłócony odbiór rzeczywistości albo po prostu bredzi.
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #24 : Luty 17, 2010, 22:28:54 »

Nie chcę się powtarzać ale odsyłam Cię do treści postu nr 22,którego jestem autorem. Uśmiech Mrugnięcie

« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2010, 22:41:35 wysłane przez kot » Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.048 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

eye kociarnia nazarinh shaggydogss bestgame