Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 26, 2024, 21:52:13


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 [4] 5 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: W jakim celu zbudowano Wielką Piramidę?  (Przeczytany 82072 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #75 : Luty 02, 2009, 09:54:47 »

Cysio, Herodot nie widział, Swoje Dzieło spisał   w V wieku p.n.e., kiedy istniało jeszcze państwo egipskie i jego ciągłość od czasów najdawniejszych. Przekazywał on informacje zaczerpnięte od kapłanów egipskich, którzy znali przeszłość swojego kraju

aaa skoro nie widział osobiście to pewności nie ma
Zapisane
Blad
Gość
« Odpowiedz #76 : Luty 02, 2009, 10:06:21 »

nie, nie ma. Nikt nie wie co miał na myśli mówiąc że samą piramide (bo droge i podziemia piramidy budowali 10 lat) budowali 20 lat. Może miał na myśli to że cheops zaanektował wcześniejsze dokonania (czyli drogę i podziemia). Różnie z tym może być Uśmiech
Zapisane
stolo


Gaduła


Punkty Forum (pf): 13
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 998



Zobacz profil
« Odpowiedz #77 : Luty 02, 2009, 10:54:03 »

Właśnie do tego dążyłem - Herodot nie pisał co widział a co mu powiedziano - nawiasem mówiąc korzystał on z pomocy tłumacza a ta forma niesie za sobą możliwość błędów w interpretacji. Sam Herodot często powtarzał: "jak mi przekazano", "jak mi powiedziano"...itp.

Nie muszę czytać opisu Herodota bo znam go "prawie na pamięć". Moim zdaniem Herodot widział jak piramida była remontowana - co zajęło Egipcjanom 20 lat (+10 lat przygotowań).

Ciągle mówi się o tym co stoi nad powierzchnią pustyni. Istnieją spekulacje o tym co jest pod piramidą (labirynt). Szczerze chciałbym aby została wyjaśniona sprawa piramidy i jej przeznaczenia.

A co do Herodota. Cóż, gdyby zapytać przedszkolaka jak zbudował piramidę z klocków też przedstawiłby podobny opis (najpierw pierwsza warstwa, później druga, trzecia, kolejna...) Tak na prawdę ten opis nie mówi o niczym. Co najwyżej możemy dowiedzieć się kilku danych statystycznych. Nawiasem mówiąc koszt takiej piramidy znaczny nie był - gdyby oprzeć się na tym przekazie.
Zapisane

"Jutro to dziś, tyle że jutro"


Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #78 : Luty 02, 2009, 17:37:06 »

nikt nie skomentował mojego postu, w którym połączyłem magię i naukę więc rozumiem, że WSZYSCY to rozumieją  Coś

uważam, że należy iśc tropem egipskim a nie Herodota, który słyszał od egipskich kapłanów "coś tam" - nie chodzi o logikę ale o źródło a źródło egipskie ja przytoczyłem parę postów wyżej na poprzedniej stronie Uśmiech

Kapłan 718'
Zapisane
Blad
Gość
« Odpowiedz #79 : Luty 02, 2009, 20:01:13 »

nikt nie skomentował mojego postu, w którym połączyłem magię i naukę więc rozumiem, że WSZYSCY to rozumieją  Coś

uważam, że należy iśc tropem egipskim a nie Herodota, który słyszał od egipskich kapłanów "coś tam" - nie chodzi o logikę ale o źródło a źródło egipskie ja przytoczyłem parę postów wyżej na poprzedniej stronie Uśmiech

Kapłan 718'

to poczytaj mój pierwszy post w tym temacie, tak pozatym to był mój pierwszy post na tym forum.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #80 : Luty 02, 2009, 20:22:38 »

no OK, ale ja znalazłem odniesienie do tego w egipskiej Księdze Umarłych - co potwierdza Twoje słowa Blad! ale i moje powiązanie tego z funkcją ale i celem Uśmiech

718'
Zapisane
Blad
Gość
« Odpowiedz #81 : Luty 02, 2009, 21:07:14 »

Uwierz mi, nie mogłeś tego wyczytać w księdze umarłych, bo tego po prostu tam nie ma. . Rozdział 267 Tekstów Piramid mówi:  "Schody do nieba są ustawione dla niego, aby mógł wspiąć się po nich do nieba." Dzięki piramidzie król mógł więc wstępować do nieba, kiedy tylko zechciał, i w dowolnej chwili wracać do grobu, aby przyjąć ofiary złożone przez kapłanów i krewnych. Rozdział 717 Tekstów Piramid podaje nawet, że król spożywał pięć posiłków dziennie, trzy w niebiosach, i dwa na ziemi.  Natomiast z  Papirusów z Abu Sir dowiadujemy się, ze  jeden  z  ziemskich posiłków wypadał rano, a drugi wieczorem.    Potwierdzeniem  prawidłowego zinterpretowania piramidy schodkowej jako "schodów do nieba" ma być grafia egipskiego czasownika  ar , oznaczającego "wstępować". Stałą praktyką w języku egipskim było dodawanie hieroglifu, tak zwanego determinatywu albo określnika znaczenia, do spółgłoskowego zapisu wyrazu, w celu sprecyzowania sensu wyrazu. Determinatywem słowa   ar  jest znak następujący:     uważany na ogół za wizerunek podwójnego biegu schodów, ale równie dobrze mogący wyobrażać piramidę schodkową, jako że Egipcjanie przedstawiając przedmioty, ukazywali je w całości, zarówno z przodu jak i z boków. Taka interpretacja determinatywu słowa "wstępować" pozwoliła autorom tej koncepcji  ustalić, że determinatywem słowa  m(e)r, oznaczającego piramidę właściwą  był znak   , wyobrażający lico piramidy właściwej i jeden z boków muru jej okręgu.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #82 : Luty 02, 2009, 22:21:22 »

a teraz ja mam Blad do Ciebie prośbę - rozwiń to z AR, skąd to dokładnie pochodzi? jakie jest źródło tego? wiem, że zachowuje sie jak Tenebrael teraz ale potrzebuje informacje tą, żeby zweryfikować z moją wiedzą to bo to by wszystko wyjaśniło...

nie wiesz Blad nawet jak mi pomagasz - tamten link na priva też okazał się cenny Uśmiech

pozdrawiam,
Kapłan 718'
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #83 : Luty 02, 2009, 22:31:45 »

Taka advanced cywilizacja, a Król do Nieba.. musi po schodach po PHI-Erde.. loł (LOW)?!
 ..ehh zagubieni Ci królowie.
Podobnie jak niektórzy prezydenci.. nawet prostych guzików nie umieją przyciskać.

Ja tam windy używam. Ilekroć udaję się do nieba. Przyznaję..miewam kłopot z decompresją.

Słońce(Świat-li ) co świeci(ą) (Emituje,ą) : RA

RA <> AR

AR:  (być absorbowanym) wstępować.

AR-Ka
Wstepująca Dusza(jej skladnik)



« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2009, 14:00:06 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #84 : Luty 02, 2009, 22:32:39 »

ten sam kierunek - zwroty przeciwne.
« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2009, 14:07:10 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
Blad
Gość
« Odpowiedz #85 : Luty 02, 2009, 22:43:44 »

a teraz ja mam Blad do Ciebie prośbę - rozwiń to z AR, skąd to dokładnie pochodzi? jakie jest źródło tego? wiem, że zachowuje sie jak Tenebrael teraz ale potrzebuje informacje tą, żeby zweryfikować z moją wiedzą to bo to by wszystko wyjaśniło...

nie wiesz Blad nawet jak mi pomagasz - tamten link na priva też okazał się cenny Uśmiech

pozdrawiam,
Kapłan 718'

jest to rysunek piramidy schodowej, a pochodzi z księgi piramid
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #86 : Wrzesień 16, 2009, 13:31:21 »

Cytuj
jest to rysunek piramidy schodowej, a pochodzi z księgi piramid
Skoro rysunek - to najlepiej było by go wkleić.  Mrugnięcie

 Duży uśmiech Ri-z-un`ek
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 28, 2009, 23:55:16 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
gralan
Gość
« Odpowiedz #87 : Wrzesień 27, 2009, 21:34:43 »

Witam serdecznie ,waga tegoz tematu jest bardzo wzniosla .Dowody na istnienie 10 Ley line, ukladu nerwowego Piramidy Cheops jest udowodnione przez Leszka Mateli w 1998,r.Ley line wychodzace z piramidy o szerokosci 8m,przeplataja sie z Ley line ,ukladu nerwowego "Ziemi Matki".Miejsca kultu ,Inkow,Tybetu,Sikhow,Buriatow,Buddyzmu,Morysow,Jerozolime bedace swietym miastem trzech religii.Sankturia Maryjne Falima Guadelupe, Medjugorje,Lourdes,Akita.Kaplani wszsystkich religii juz od wiekow znali uklad nerwowy Piramidy Cheops wykorzystujac go do roznych ceremonii. Nasowa sie pytanie czy tak naprawde wiedzieli jakie przeznaczenie ma Piramida Cheops i dlaczego jej uklad nerwowy jest przed ludzmi ukrywny.Kolejne pytanie to dlaczego En-ki nie wspomina o istnieniu 10 Ley line,byc moze przekonalo by to bardziej niedowiarkow oraz ludzi dzialajacych przeciwko" Projekt Cheops".Dziekuje.

--------------------------------------------------------------------------------------Leszek Matela napisal ksiazke na temat piramid i ich wykorzystanie , polecam. http://www.dobreksiazki.pl/b1407-piramidy-i-ich-wykorzystanie.htm

''Scaliłem posty - Janusz''                                         
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 28, 2009, 10:42:27 wysłane przez janusz » Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #88 : Wrzesień 27, 2009, 22:17:59 »

Witaj garlan Chichot
Masz może wersję elektroniczną tej książki ?
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
east
Gość
« Odpowiedz #89 : Wrzesień 27, 2009, 23:31:17 »

garlan napisał :
Cytuj
"Kolejne pytanie to dlaczego En-ki nie wspomina o istnieniu 10 Ley line,byc moze przekonalo by to bardziej niedowiarkow oraz ludzi dzialajacych przeciwko" Projekt Cheops"

Jeśli te Lay-Lines są celem to raczej nikt o nich nie wspomni, moim zdaniem . Celem mogłyby być , gdyby były użyteczne do czegoś. Na przykład do szczególnej komunikacji jaką jest "układ nerwowy" , jak się o nim wyraziłeś, a więc do sterowania "członkami Ziemi", całą Ziemią.
Siły, które chronią tajemnicę Wielkiej Piramidy robią to w dobrze pojętym interesie. Pytanie tylko, czy bardziej w swoim interesie, czy też bardziej w interesie ludzkości jako takiej.
Zapisane
Dry007
Gość
« Odpowiedz #90 : Wrzesień 27, 2009, 23:33:59 »

Tak bo najlepszy interes mają Ci co gaszą światło.
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #91 : Wrzesień 28, 2009, 01:16:48 »

A nie Ci , co je rozpalają  ?
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #92 : Wrzesień 28, 2009, 07:55:43 »

Bardzo ciekawy artykuł dotyczący technologii i energii piramid znajduje się w ostatnim numerze NEXUSa.
Autor - Hrvoje Zujić
Oraz jego strona;   
www.scribd.com/hrvojezujic


Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 28, 2009, 14:38:28 wysłane przez Thotal » Zapisane
gralan
Gość
« Odpowiedz #93 : Wrzesień 28, 2009, 10:32:35 »

Witaj chanell, wersji elektronicznej ksiazki Leszka Mateli nie posiadam, postaram sie kilka wycinkow w kilku czesciach powielic na forum.                                                                                                                                              CZ 1)Istotna cecha Wielkiej Piramidy w Gizie jest ogromna sila promieniowania wystepujaca zarowno w jej wnetrzu, jak i na zewnatrz. Wedlug moich pomiarow moc promieniowania Wielkiej Piramidy wynosi wewnatrz tzw. Komory Krolewskiej 170.000 jednostek BSM. Jest to najsilniejsze promieniowanie, z jakim spodkalem sie do tej pory. Dla porownania, promieniowanie zdrowego terenu to 6500 jednostek mierzonych w tej skali.Strefy geometryczne zwane tez z angielska ley lines lacza tzw. miejsca mocy, czyli punkty koncentracji pozytywnej energii Ziemi i Kosmosu, utworzone sa przez niewidzialne strumienie kosmicznej energii ciagnace sie nierzadko na duze odleglosci, maja one zazwyczaj kilka metrow szerokosci.Moje badania wykazaly, iz wychodzi z Wielkiej Piramidy az 10 takich strumieni energii. Metodologicznie trudno jest dokladne wyznaczenie przebiegu ley lines na duzych obszarach i przedstawienie ich na mapie o duzej skali.W takim wypadku kreska na mapie grubosci np. 1 mm odpowiada kilkudziesieciu kilometrow w terenie.Ku memu zaskoczeniu okazalo sie, ze wiele miast, przez ktore przebiegaja ley lines wychodzace z Wielkiej Piramidy, to nie tylko wazne osrodki kultu, ale rowniez miejsca istotne dla rozwoju ludzkosci.Oto kilka przykladow.                                                                                                                                           Linia1) Mekke- najwazniesze miejsce wyznania islamu.                                                                           Linia 2) Jableczna nad Bugiem ( najstarszy klasztor prawoslawny na ziemiach polskich). Tykocin kolo Bialegostoku, ruiny zamku Zygmunta Augusta                                                                                      Linia3) Sankt Petersburg, dawna stolica Rosji.Wielkie Zimbabwe najwiekszym po Egipcie kamniennym zespolem budowli w Afryce z czasow starozytnych.                                                                                          Linia 4) Wyspa Wielkanocna i jej slynnymi kamieniami i posagami.Osrodki kultu szamanow nadkaspijskich, rysunki giganty na Polwyspie Mangyszlak.                                                                                         Linia 5) Gourao, swiete wzgorze, na ktorym miala przybyc z Syriusza arka Nommo. Nazca ze slynnymi rysunkami-gigantami,MACHU PICCHU bedace najbardziej znanym centrum kultowym Inkow.                    
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 28, 2009, 10:36:12 wysłane przez gralan » Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #94 : Wrzesień 28, 2009, 11:13:09 »

garlan Uśmiech
Super Chichot dziekuję,ale to chyba jeszcze nie wszystko Uśmiech mam nadzieję że coś jeszcze zamieścisz na forum.No i gdzie w tym wszystkim krakowski Wawel ze swoimi 120.000 BSM ?
pozdrawiam
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
east
Gość
« Odpowiedz #95 : Wrzesień 28, 2009, 11:55:14 »

Thotal, popraw ten link w swoim wpisie na http://www.scribd.com/hrvojezujic
( wpisało Ci się niechciący "l", zamiast "j" )

Gralan , zajrzyj prosze do linka, o którym wspomniał Thotal . Ja tam się nie bardzo znam na elektryczności, ale wydaje mi sie, że taka różnica pomiędzy czubkiem Piramidy (14600 volt ), a ziemią (0 volt , uziemienie)  musiała produkować "widzialną" energię elektryczną. Czy Piramida była również generatorem prądu elektrycznego ?
 Hrvoje Zujic zadaje pytanie o to, czemu ta Piamida nie działa, bo według niego nie działa, tak jak te w Bośni, które zapewniają stabilny, pełen roślinności, wilgotny  mikroklimat w dolinie.

"Produkcja" wody z atmosfery wyjaśniałaby zagadkę erozji Sfinksa, który aż po brodę stał w wodzie... 60 metrów ponad poziomem morza.

Przypominają mi się wyobrażenia Piramid (na banknotach) ze świecącym okiem na topie - może to po prostu źródło darmowej energii ?.
Kiedyś dyskutowaliśmy o znalezionych wewnątrz Piramidy wyobrażeniach wielkiej żarówki. Zastanawiałem się skąd Egipcjanie czerpaliby prąd do jej zasilenia, ale teraz już nie wydaje mi się to takie dziwne Uśmiech
Rozwiązanie "problemu" jest,  być może, "ukryte" na naszych oczach, w symbolice wszechwidzącego oka na szczycie Piramidy.
Ciekawe czy dałoby jakiś mierzalny efekt , gdybyśmy połączyli przewodnikiem czubek Piramidy z Ziemią. Podobno cała ta Piramida była niegdyś wg legend pokryta złotem - a ten metal jest idealnym przewodnikiem.
Natomiast czy tę energię dałoby się dalej transmitować poprzez LayLines ? nie wiem ...

Ponadto , różnica 400 000 volt pomiędzy jonosferą, a powierzchnią Ziemi to nie do pogardzenia źródełko energii . Nikola Tesla  zbudował urządzenie do pozyskiwania  "darmowej energii" i zastosował je w praktyce w aucie do jego napędzania. Podobno użył zwykłych, dostępnych w każdym sklepie elektrycznym, części.  Może zdołał się w jakiś sposób bezprzewodowo "podłączyć" do potencjału zgromadzonego w jonosferze ? Musiałby wykorzystać rezonans magnetyczny poprzez pole magnetyczne Ziemi, do przesyłu prądu na podobnej zasadzie, jak to funkcjonuje w technologii WiTricity . Musiał zatem znać częstotliwości ..
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 28, 2009, 11:58:41 wysłane przez east » Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #96 : Wrzesień 28, 2009, 14:41:17 »

Dzięki za uwagę, już poprawiłem Uśmiech


Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
gralan
Gość
« Odpowiedz #97 : Październik 02, 2009, 13:03:56 »

Serdecznie podrawiam.Piramidy i ich wykorzystanie Czesc 2.                                            W miejscach mocy krzyzuja sie zazwyczaj 2-5 linie geometryczne.Skrzyzowanie az dziesieciu stref energetycznych, ktore ma miejsce w Gizie,jest zupelnym ewenemetem.Koncentracja tych linii pokazuje, wedlug mnie jednoznacznie, jak istotne miejsce w dziejach naszej planety zajmuje Wielka Piramida w Gizie.Energia generowana z miejsca, w ktorym ja zbudowano, oplataja wiekszosc najwazniejszych dla rozwoju ludzkosci osrodkow. Piramida w sposob znaczacy wzmacnia owe subtelne energie i ukierunkowuje ich przebieg.Z Wielkiej Piramidy byl przekazywany znaczacy impuls do rozwoju ludzkosci doslownie na calej kuli ziemskiej.ZDUMIEWAJACA jest tez pewna zaleznosc.Otoz na Liniach z Gizy w roznych zakatkach swiata spotykamy piramidy , a nawet watki EGIPSKIE czy ATLANTYCKIE wystepujace w historii tych miejsc.W Polsce mozemy znalesc przyklady, piramide grobowa w Rapie oraz rowniez to , ze miejsca mocy polozone na tej linii polskiej maja najczesciej jakies tajemnicze zwiazki z Egiptem.Slowianie w niezwykly sposob w jablecznej nad Bugiem pojawil sie w XV w. kult sw. Onufrego pochdzacego wlasnie z Egiptu.Rowniez ruiny zamku krola Zygmunta w Tykocinie kolo Bialegostiku maja zadziwiajacy zwiazek z Egiptem, ktorego do tej pory nie udalo mi sie wyjasnic w oparciu o jakiekolwiek przeslanki historyczne.(Ktore dziwnym sposobem zostaly zniszczone,czyzby komus bardzo zalezalo na utajeniu tozsamosci Slowian. Zabory, rozbiory, wojny, ludobojstwa na Polakach zmienily calkowicie przebieg historii Polski).Jakiz zwiazek moze miec miejsce, w ktorym stal zamek polskiego krola, ze staroegipskim symbolem. Zrozumialem to dopiero, kiedy okazalo sie, ze druga z linii geometrycznych wychodzacych z W.Piramidy przechodzi wlasnie przez teren nad Narwia, na ktorym wznosil sie zamek.Wierze ze Wielka Piramida kryje jeszcze wiele tajemnic. Byc moze kazdemu zostaje udostepione tyle na ile zasuguje, czy moze raczej tyle na ile jest przygotowany.Leszek Matela.                                                               
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2009, 10:17:18 wysłane przez gralan » Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #98 : Październik 02, 2009, 13:51:21 »

Cytuj
Słońce(Świat-li ) co świeci(ą) (Emituje,ą) : RA

RA <> AR

AR:  (być absorbowanym) wstępować.

AR-Ka
Wstepująca Dusza(jej skladnik)

..kontynuujac ten wątek..
Ogólnie wam znany Dolar..

to nic innego jak "wstępujaca Lalka" = Doll-AR

1 dollar - 1 lalka?
Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2009, 13:55:10 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
gralan
Gość
« Odpowiedz #99 : Październik 05, 2009, 08:54:42 »

Serdecznie pozdrawiam. Piramidy i ich wykorzystanie. Czesc 3.                                      Choc o piramidach mowi sie od ponad 200 lat , ciagle jednak malo o nich w gruncie rzeczy wiemy. Dlaczego powstaly w Egipcie i roznych innych czesciach kuli ziemskiej ?. Jakie znaczenie posiada ich forma. Jaka pelnily funkcje?. Istnieje coraz wiecej poszlak swiadczacych o tym, ze sa to pomniki wysoko rozwinietych cywilizacji.Jest jeszcze cos, z czego warto  zdawac sobie sprawe. Otoz bez otwarcia na wiedze ezoteryczna i na swiat  niewidzialnych wibracji Wielkiej Piramidy i innych tajemnic budowli tego typu beda tylko duza kupa kamieni.Przy okazji warto wspomniec o czyms wyjatkowym i niezwklym. Otoz istnieje jakas zagadkowa sila , ktora powoduje, ze nie wszystkim badaczom dane jest, aby choc rabek tajemnicy zwiazanych z W Piramida zostaly im uchylony.Ciekawym tropem na rozszyfrowaniu funkcji W Piramidy moga byc wymiary sarkofagu z Komory Krola. Otoz jego wielkosc odpowiada wymiarom Arki Przymierza opisanej w biblijnej Ksiedze Wyjscia 25, 10-21.Opis Arki  kojarzy sie wielu osbom z ogromnym kondensatorem elektrycznym, ktory to -jak obliczono- naladowany w polu elektrostatycznym "ZIEMI"(zakopany w ziemi) moze miec  ,  napiecie nawet 1000V.Przypuszcza sie ze w sarkofagu Komory Krolewskiej gromadzono rowniez enerie kosmiczna olbrzymiej mocy. Energia na ktorej tropie byli m.in Nikola Tesla i Wilhelm Reich.Jej zadanie i wykorzstanie moze stac sie punktem przlomowym dla dalszego rozwoju ludzkosci na ziemi.Jean-Patric Dormon, Gilles Coidin oraz Ahmend Kadra odkryki pod Komora Krolewska pomieszczenie o szerokosci 3 m i wysokosci 5,5 m,wypelniona szczelnie krystalicznym piskiem , co moze miec znacznie dla funkcjonowania calosci jako olbrzymieo generatora energii.W Gizie mozemy spotkac lacznie dziewiec piramid. Przypuszczam, ze chodzilo o wygenerowanie energii potrzebnych budowniczym do wznoszenia piramid wiekszych. Generowaly one wolne enegie Kosmosu, Ponowne odkrycie mozliwosci wykorzystania energii piramid moze byc kluczowa dla rozwoju ludzkosci na ZIEMI.Leszek Matela.
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2009, 13:11:51 wysłane przez gralan » Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.113 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

swietadynastiatoftegard pack-of-black-and-white faon equestrian-world informatyka