Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 26, 2024, 19:09:46


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Sesja nr 105  (Przeczytany 24695 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #25 : Maj 01, 2010, 00:56:57 »

Owszem zawsze cos wznosi sie wzgledem czegos. W tym wypadku odnosnikiem dla nas ( rozwoj duchowy) jest poziom rozwoju przed rozpoczeciem kolejnych prob doskonalenia sie.
Tak samo ja w szkole pierwsza klasa w odniesieniu do ukonczonyc studiow. Ale czy dawny pierwszoklasista cos traci? Czy wspolczesny absolwet zyskuje?
Rozwoj to rozwoj , ale mozna tez wybrac stagnacje , to nie przymus.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
JACK
Gość
« Odpowiedz #26 : Maj 01, 2010, 05:53:07 »

"Nie ma usprawiedliwien na tworzenie sobie niewolnikow , ktorymi rozgrywa sie swoje osobiste  prymitywne plany. Utworzony przez Enki "prototyp' czlowieka, to myslacy i czujacy ludzie!"

Chrystus powiedział jasno : "Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień"

Annunaki postąpili źle. Tego się nie da ukryc. Ale od tysięcy lat próbują naprawic swój błąd.

Są jak matka która mówi już prawie  dorosłej córce. - Jak byłam mała popełniłam błąd ,cudzołożyłam i pojawiłaś się ty córeczko.
Ale zmieniłam się  i  kocham cię. Wybacz mi!

Ludzie są  obecnie w podobnej sytuacji.
Trzeba zadac to pytanie. Czy mamy wybaczyc Annunaki? Przecież Chrystus kazał to robic.

Czy mamy podstawy do wybaczenia.

1)Czy wyznali winę.  Otuż wyznali.
"Księga Enki" jest autentycznym wyznaniem wszystkich win Białego Bractwa.
Spisano je dawno temu na glinianych tabliczkach, aby dorastająca ludzkośc je odkopała i odczytała.
I tak też się stało. Wyznanie winy zostało odkopane, odszyfrowane i obecnie jest dostępne niemal dla każdego w postaci książki.


2)Czy poza wyznaniem winy Białego Bractwa - Annunaki względem ludzkości  są  jakiekolwiek  dowody żalu za to co się stało?
Tak. Księga Enki wskazuje, że Annunaki szczerze żałują tego co się stało. Wręcz nie mogą tego przeżyc. Czytając księgę Enki widac to jak na dłoni.

3)Czy za wyznaniem winy i żalem stoją dodatkowo jakieś dowody zadoścuczynienia?
Oczywiście, że stoją. Już o tym pisałem.  Cały czas prowadzą nasz rozwój, dali nam dekalog, wyplenili bezsensowne wielobóstwo, poświęcają się w inkarnacjach w ciała ludzkie.

Czy zatem Annunaki nie mają serca? Czy  Białe Bractwo  to autentycznie bezduszne bioroboty?
Rozsądzcie sami kto ma rację.

Inna sprawa
Jak można osiągnąc poziom Miłości Chrystusowej wyrzucając z siebie tyle jadu i oszczerstw?
Jeżeli twoi Przewodnicy Duchowi Kiaro nie wybaczą Białym Braciom ich win to o najwyższych poziomach wibracji będą mogli tylko mówic niezależnie ile tysięcy postów jeszcze poprzez Ciebie napiszą.
Bez wybaczenia Strażnik Progu ich tam nie dopuści.   
Przekaż im wyrazy mojej szczerej miłości i  żalu za to co się stało. W imieniu Białych Braci, a kto wie może i swoim.
Licho wie kim się było tysiące lat temu.
 
   


 
 










Zapisane
Thekristo
Gość
« Odpowiedz #27 : Maj 01, 2010, 11:27:51 »



Przed nami,9-go maja,sesja 106-ta,rowniez w Chicagowie.Na pewno nie bedzie sie roznic
niczym od poprzednich..no moze tylko zawartoscia i iloscia kolejnych glupot.
Pozdrawiam.

A więc powiedz mi kim lub czym jest En-Ki i te wszystkie sesje??
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #28 : Maj 01, 2010, 11:56:35 »

Witaj JACK,
Niewątpliwie masz rację pisząc o konieczności wybaczenia. To podstawa, by iść dalej.
Pozostaje tylko jeszcze kwestia wiedzy. Ty bierzesz za oczywistość, że przekazy z glinianych tabliczek są prawdą i jednocześnie wyznaniem win, które domagają się zadośćuczynienia. I że takowe ma miejsce, czyli że Annunaki dbają o nas, prowadzą nas.

Kiara natomiast wciąż przekonuje o celowym odwróceniu wiedzy o 180 stopni, o dalszych oszustwach i matactwach. I przekazuje nową wiedzę, wg niej prawdziwą.
Jako, że nie za bardzo możemy to wszystko zweryfikować pozostaje odniesienie się do własnego wnętrza, do uczuć które są w nas. Te zaś jednych prowadzą do wybaczenia, innych nie. Jeszcze innym jest to wszystko zupełnie obojętne, bo po prostu nie wierzą w żadne przekazy.
 
Jednak wciąż chodzi o prawdę, jaka ona jest? Czy niezmiennie będzie to prawda indywidualna? Istnieje przecież bezwzględne zero oraz plus i minus… 
Należałoby również zadać pytanie o cel działań zarówno jednej jak i drugiej strony. Chyba, że to ta sama strona i jeden cel… ENERGIA… a ta użyta może być w różnych celach…
 
Pozdrawiam  Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Maj 01, 2010, 11:58:57 wysłane przez ptak » Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #29 : Maj 01, 2010, 15:07:13 »

Cytuj
Thekristo
A więc powiedz mi kim lub czym jest En-Ki i te wszystkie sesje??

Najpierw powstal zamysl sciemy,pozniej byla p.Lucyna Lobos,pozniej byl pomysl zrobienia z niej swiatowego medium,pozniej byl byt,ktory przemawia przez nia,pozniej byt ten nazwano Samuelem,ale poniewaz imie to niewiele sie kojarzylo wiec p.Choroszy
ukradla i imie(En-ki) i legende o nim z ksiazki autorstwa Z.Sitchina pt:"Zaginiona
ksiega Enki",jeszcze pozniej skradziono Sitchinowi Nibiru,czyli straszak #1 i sila
napedowa projektu cheops.Enki caly czas "przemawial" przez usta p.Lucyny tworzac 105
sesji(jak do tej pory)..uuuu...brak mi tchu..i w ten oto prosty sposob powstala
najgorsza gatunkowo(porownaj do Wing Makers)sciema majaca napelniac kiese jej tworcow.
Ja osobiscie jestem pewien,ze zaden Enki nie istnieje i nie przemawia przez p. Lucyne.
Dowody znajdziesz we wszystkich sesjach,czyli sa to kompletne(o ile bzdury moga byc
kompletnymi)bzdury,klamstwa,manipulacje i pogrywania na ludzkich uczuciach.Zauwaz,ze
zadna z przepowiedni sie nie sprawdzila a termin zobaczenia Nibiru golym okiem jest przesuwany co roku..z roku na rok.Tak to wyglada w bardzo wielkim skrocie i trwa ponad 8lat,.dzieki ludziom naiwnym oczywiscie.Porzucono Sleze,porzucono Haware i Fayum,
przymierzaja sie teraz do wykopkow w Memfis i po obu stronach Muru Berlinskiego
(Berlin Wall)gdzie nastapil zawal kilku domow i odslonilo sie wejscie do swiatyni.PCH/MF zmienia plany jak rekawiczki...tylko co z tego,jesli nie maja zadnych pozwolen na dalsze prace ekskawacyjne od Najw.Rady Starozytnosci Egiptu..?
Tak wiec - podsumowujac - Projekt Cheops to pasmo niepowodzen , klesk.. i nie moze byc
inaczej.Na klamstwach nie zbuduje sie niczego, a ze mieli zabawe,darmowe wycieczki do
Egiptu,zajecie i jakies tam wziecie u ludzi...to i tak za malo w porownaniu z tym na co liczyli tak naprawde. Liczyli na miliony.Ksiazki o przebudzeniu Cheopsa i znakach
czasu wyladuja w smietniku literatury,bo nie sa z gatunku sci-fi lecz mialy glosic prawde a nie glosza.Makulatura i upadle nadzieje tych,co uwierzyli..Nic wiecej.Ciekaw jestem  zakonczenia i tu mnie moga zaskoczyc.
Pozdrawiam.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #30 : Maj 01, 2010, 15:16:05 »

Jacek poruszyles tu dwa niezalezne tematy ,a moze nawet trzy.

1. Biale Braterstwo ( dlaczego nie sistrzanstwo?)

2.Klamstwa , kretactwa i manipulacje kiedys i wspolczesnie.

3. Wybaczanie.

"Biale Braterstwo" , to tylko naturalny etap w rozwoju kazdej energii , poziom osiagniecia bieli czyli najwyzszy poziom rozwoju  w plaszczyznie wiedzy materialnej jednego aspektu , meskiego. To wszystko , wiedza od , do w aspekcie poznawania materii.
I tu co mozna wybaczac? Dla Myslicieli i dla mnie rowniez  jest to droga poznawania wiedzy o sobie , bo zawsze poznajemy wiedze o sobie na tle przeroznych zdarzen.
Sprawa powiedzmy "rozliczen" z tej wedrowki , to zadanie indywidualne kazdej Energii ( miedzy aspektem wcielonym a tym , ktory nie bierze udzialu w zadnych wcieleniach) i Stworca. Ja nie jestem ani od rozliczania , ani od oceniania nikogo.

Moja rola jest odkrywanie wszelakiego rodzaju oszustw , kretactw i manipulacji , czynionych kiedys i wspolczesnie. Kazdy sam musi zajac stanowisko wobec tych informacji , jak rowniez wybrac droge zgodna z wlasym sumieniem.

Wybaczanie , to rowniez bardzo indywidualne zagadnienie , kazdy ma inne doswiadczenia i kazdy sam musi dojrzec do mometu zaistnienia tego aktu w jego sercu.
Ja bynajmniej nie mam z tym zadnego problemu , co nie znaczy ze, wybaczajac cokolwiek komukolwiek pojde jego droga za jego namowa , gdy system wartosci osoby i zdarzen nie sa jak moj.

To iz sie komus cos wybaczy z przeszlosci , nie jest zadna gwarancja , ze ta osoba nadal nie bedzie czynila wobec nas podstepnych i nieprawych zachowan. Bywa ze  nie a bywa iz tak.

Niestety Enki nie wyzbyl sie jeszcze dawnych nawykow ( zwyczajnie jego rozwoj duchowy jest jeszcze bardzo prymitywny) klamstwa i manipulacji dla wlasnej korzysci. Jeszcze przed nim dluga droga w tej dziedzinie.
Dlatego ja nadal odslaniam i bede odslaniala Jego wszelakie oszustwa i podstepy.

To nie moj problem ograniczajacy mnie ( wybaczanie) ,to problem Enki i jemu podobnych istot ograniczajacy ich rozwoj , oraz przejscie w wyzszy wymiar.Jest nim brak , prawosci ,kretactwo , manipulacja i bezgraniczna chec wladzy , oraz przejecie Ziei dla wlasnych celi.

Przez wieki ta grupa przygotowywala sie do nadchodzacego mometu wejscia w wyzszy wymiar , i przez wieki pozostawiala na ziemi falszywe artefakty , odwracajace nasza uwage od prawdy o sobie i o nich.

No coz? Oni sobie , Stworca  zas ma plan  wobec ludzkosci nie pozwalajacy odebrac jej wolnostojenstwa i rozwoju indywidualnego, dlatego pojawiaja sie ludzie odslaniajacy te matactwa odwieczne, nie dajacy sie zmanipulowac pozorami prawdy.

I nic na to nie pomozesz , ani Ty , ani nikt inny. Plan Stworcy jest ponad wszelakimi mozliwosciami tych bytow , oni musza sie podpozadkowac zasada i zaakceptowac wole Stworcy.

Gdyby wola Stworcy bylo odkopanie mumi i wlozenie jej do sarkofagu , juz dawno by sie zrealizowal ten plan. Skoro tak sie nie dzieje , to warto sie zatrzymac na chwile i pomyslec , DLACZEGO? , bo zlo zdominowalo by ziemie na najblizsze 25000 lat , mialo by to bardzo negatywne skutki dla calego zaswiatu.

Dlatego ten perfidny zamysl Enki , oraz "Syriuszy B" nie zrealizuje sie i pora to zaakceptowac , miast "walic glowa w mur"

Jednak jezeli ktos chce swoja glowa w ten "mur" walic , jeg wybor , Strac swoja energie ta ten cel , miast wykorzystac ja na swoj rozwoj  niezbedny na momet przekraczania wymiarow

Wolna wola obowiazuje nadal.

Kiara Uśmiech Uśmiech.


ps. Mnie Samuel - enki zadnym bleble.. nie zwiedzie , zawsze bede odkrywala Jego podstepne oszustwa , i to wszystko.
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #31 : Maj 05, 2010, 20:27:12 »

>Zuza<, za

Cytat: Regulamin
- założenie popularnego na forum tematu (min. 50 odpowiedzi). Użytkownik o tym fakcie powinien
   poinformować administratora poprzez Prywatną Wiadomość. W jej treści uwzględnić tytuł wątku
   oraz ilość udzielonych w nim odpowiedzi. Jeden temat pow. 50 postów jest równoważny z
   przyznaniem +3pf.

Tak więc +3pf'y
« Ostatnia zmiana: Maj 05, 2010, 20:28:00 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Inteluminatis
Gość
« Odpowiedz #32 : Maj 05, 2010, 20:30:33 »

Po Pierwsze!

Samuel En-Ki nie wspomina niczego o Plejadanach!

Po Drugie

Życzę Napoleonowi, żeby utrzymał się jak najdłużej! Tak nakłania żeby zebrać się na Napoleona, tylko, że jak na niego się zbierają to wtedy już milczy! Wszelkie moje listy, korespondencje zostały przemilczane ! i to długo przed moim wysłaniem, a jakoś o Smoleńsku, Kaczyńskim mogli wspomnieć - ciekawe.

BOHDAN:
Gdzie obecnie znajduje się Planeta Nibiru i kiedy będzie widzialna na naszej półkuli północnej?

EN-KI:
Gdześ w kosmosie na pewno się znajduje.  Jeszcze na tyle daleko, że nie jest widoczna i nie będzie widoczna gołym okiem.  Ale przyszły rok już wam obiecuję, bo obiecuję od dawna, że ją ujrzycie – a ujrzycie.  Czy o to właśnie chodzi, żeby uwierzyć tak jak ten niewierny Tomasz – kiedy przyszedł Jezus?  Zobaczę Nibiru, to uwierzę!!! Nie zobaczę, nie będę wierzył i nic nie będę robić.  No to nie pomagaj.  Właśnie o to chodzi, żeby zdążyć przed bliskością tej Planety, bo energia tej Planety już oddziałowuje na Ziemię, czy na wszystko, co się znajduje na jej drodze.  Czy to takie trudne do zrozumienia?  Już – jeśli koniecznie chcesz znaków i zobaczyć tę Planetę – jedź na Biegun Południowy.  Tam się znajduje największe obserwatorium astronomiczne.  Jak ci szczęście dopisze, to ci pokażą.  Słucham.


Ahaaaaaaaa..... rozumiem.......gdzieś w kosmosie, no to już teraz wiem gdzie.... dziękuję za kompetentną odpowiedź!!!

...i nie będzie widoczna gołym okiem.

Wiem o tym i zapewne minie ten rok nikt jej nie zauważy, a jak ktoś zapyta: "No i gdzie ona jest" to wtedy wspomnisz o słowach z przed roku z sesji 105: "nie będzie widoczna gołym okiem" i tak wywalisz kota ogonem. Uważam, że prostsza odpowiedź brzmi: Nie będzie widoczna w ogóle!!! A na taką wycieczkę na biegun południowy wiadomo, że nikt się nie wybierze no chyba, że pojawi się kolejna część z serii Tomb Raider albo Indiana Jones.

...Tam się znajduje największe obserwatorium astronomiczne.  Jak ci szczęście dopisze, to ci pokażą.  Słucham.

Szczęście mi dopiszę jak - jak podzielisz się ze mną swoim wdowim groszem i opłacisz mi taką wycieczkę wraz z atrakcjami.

EN-KI:
I tutaj też poproszę na sesję osobistą.  Pytanie niby proste. Dlaczego mówi się, że Bóg jest miłością, a z drugiej strony traktuje się Boga, jak kogoś okrutnego, mściwego, zaborczego?  Coś tu się nie zgadza – nieprawdaż?  Bóg jest miłością i Bóg chce, żeby każdy z was był szczęśliwy.  Chcesz więcej informacji – przyjdź.  Słucham.

- ponieważ człowiek nim jest i proszę bez zatajania prawdy przed publicznością.

EN-KI:
Uważasz Krystyno, że jestem mało rozgarniętym duchem i na takie pytanie tobie odpowiem tu, na sali?  Przy tym dużym zgromadzeniu, gdzie nie są sami przyjaciele?  Są i tacy, którzy chcą usłyszeć, chcą wyciągnąć informacje i zrobić z tego użytek.  Nie to, że nie wiem - bo wiem, ale nie odpowiem na to pytanie.  Słucham.


- Przed jaką prawdą się ukrywasz? No to wezmę dyktafon na taką sesje, nagram to co powiedziała "lucyna" i opublikuję ją w internecie. I na to samo wyjdzie.

EN-KI:
Jak bardzo „lubię“ takie pytnia… Mamona… mamona… i jeszcze raz mamona.  Gdy nie dojdzie do zabezpieczenia Ziemi, to mogę wam zagwarantować, że nikomu ten "wdowi grosz" nie będzie potrzebny do niczego.  Natomiast teraz, kiedy zachodzi ta potrzeba bardzo głośnego mówienia o tym „Napoleonie egipskim“ – radio Barbary Choroszy będzie mówić.  Będzie uczestniczyć w tej akcji, zbiorowej akcji, światowej akcji "szturmu" na Egipt, rząd i „Napoleona“.  Czasami warto dać ten "wdowi grosz" po to, żeby spokojnie spać, żeby mieć to poczucie bezpieczeństwa dla siebie, dla swoich najbliższych.  Dlaczego tak krótkowzrocznie patrzycie?  Krótka jest myśl dzisiaj.  Dzisiaj kłótnie, dzisiaj zwady.  Pytam się – co jutro?  Co wam przyniesie jutro?  Co wam da to poczucie bezpieczeństwa?  Pełna sakiewka, czy to, że będziecie mieć już tą gwarancję wykopalisk?  Więc, niech każdy z was, kto dzisiaj się szarpie o ten "wdowi grosz" – bo tutaj to mógłbym jeszcze do niejednej osoby mieć zastrzeżenia co do „wdowiego grosza“, tak jak gdyby ten „wdowi grosz“ był najważniejszy w waszej sakiewce.  Tak jak powiedziałem wcześniej – można nie dać tego wdowiego grosza, można nic nie robić. Można zamknąć jedną fundację, drugą, trzecią, czwartą fundację. Ci, co poświęcają się tej pracy, bo to jest poświęcenie - wrócą do swoich zajęć i zaczekajmy… zaczekajmy wszyscy do roku dwunastego.  Ale ileż to radości – sakiewski będą pełne i nie trzeba będze dawać tego "wdowiego grosza".  Przemyślcie to sobie. Słucham.


Przemyślałem to sobie i jak na razie najczęściej to Ty posługujesz się wdowim groszem, Ty go pomawiasz i Ty kierujesz uwagę publiczności w jego stronę czyli wniosek taki, że najważniejszy i dla Ciebie i w sprawie Projektu Cheops jest "Wdowi Grosz" tylko, że nawet jak przeleję wam na konto ten jeden grosik to dalej powiesz, że grosz to za mało.

BOHDAN:
Drogi En-Ki.  Które lub czy jest to ostatnie moje wcielenie na Ziemi?  Czy pochodzę z Ziemi – chodzi mi o moją duszę?  Czy wybuch wulkanu na Islandii jest początkiem końca?  Mateusz, lat 22.

EN-KI:
No to Mateuszu – czeka cię sesja osobista, póki tutaj jeszcze medium jest.  Bo coś mi się wydaje, że czeka nas konkretna rozmowa.  Słucham.


- Zapewne powiesz mu to co chce usłyszeć, to samo stało się z moim znajomym, który wybrał się do Ciebie na sesję.

BOHDAN:
Jak mam odczytać, że wszystkie wydarzenia związane z Polską dzieją się głównie w kwietniu?  Chodzi o śmierć papieża jak i Prezydenta Kaczyńskiego?

EN-KI:
A to dopiero początek wydarzeń – będą i następne miesiące.  A to był tylko zwykły "przypadek", zbieżność miesięcy i nie ma tu żadnej głębszej przepowiedni.  Słucham.


-Skąd wiedziałem, że zaraz śmierć Kaczyńskiego zostanie odpowiednio wykorzystana. Zwykły przypadek? podobno nie ma przypadków, a to jednak zdarzają się przypadki. Aha... kto wie może taki sam przypadek, dotyczy również Ciebie.

-Nie muszę się wcale powtarzać... ani za ciebie odpowiadać za chwilę i tak sam to przyznajesz:

BOHDAN:
Czy to przypadek, że tu jestem?

EN-KI:
Nie ma przypadków i nie przypadek, że tu jesteś.  Tak jak mówiłem, kiedy miałem "zastępcę" - oglądałem wasze serca i ci, którzy są tutaj dzisiaj zostali sprowadzeni.  Słucham.


-Kobieta zmienną jest

BOHDAN:
Anin. Czy poznam partnera swojego życia w tym roku i czy będę z nim szczęśliwa?

EN-KI:
I tutaj proponowałbym iść do wróżki… Ja wróżbitą nie jestem – a to pytanie było raczej prowokujące i częściowo złośliwe.  Szczęście może leżeć na drodze każdego z was – i co masz na myśli mówiąc „szczęście“?  Szczęściu trzeba wyjść na przeciw, a nie czekać na nie z założonymi rękoma.  Słucham.


Ta? A może ona na prawdę potrzebuje miłości, o którą woła i z którą zgłasza się do Ciebie ? Sam jesteś złośliwy skoro to jej narzucasz złośliwość z tego powodu. Nie masz wrażenia, że taka odpowiedź mogła ją zasmucić, zaboleć i złamać jej serce?

Wróżbitą nie jesteś i nie tylko nim dziękuję za taką samoocenę.


BOHDAN:
Jakie będą skutki wybuchu wulkanu w Islandii?  Czyli jakie mogą być skutki, jeśli pył wulkaniczny zacznie opadać na ziemię?

EN-KI:
Jakie mogą być skutki?  Ziemia przysypana pyłem, problemy z oddychaniem, chorzy na serce, chorzy na astmę mogą mieć ogromne problemy.  To co wybuchło, to co jest w tej chwili w powietrzu, to mogę powiedzieć, że jest to tylko takie niewielkie preludium do następnej gry Matki Ziemi.  Do wybuchu w Islandii szykuje się drugi wulkan, o wiele groźniejszy.  Chmura już przeszła przez Islandię. Najgorzej będzie mieć ten rejon, gdzie ta owa chmura opadnie.  Będziemy… czyli nie do końca my, te istoty duchowe, ale ci którzy pomagają Ziemi, będą się starali chmurę na tyle rozpędzić, aby szkód było możliwie jak najmniej.  Słucham.


-O takich samych skutkach to na geografii i biologii nas uczyli. Sam mogę odpowiedź na takie proste pytanie, na które każdy zdrowo myślący odpowie tak samo
.

BOHDAN:
Kochany En-Ki, czy to, co stało się dzisiejszego dnia w Krakowie to znak, że Polska przyjaciół szukać ma na wschodzie, a nie na zachodzie?  Czy to wezwanie by wszyscy Słowianie się zjednoczyli?  Dziękuję.

EN-KI:
Nie tylko Słowianie.  Czy ktoś, kto nie jest Słowianinem, a postępuje prawo - czy nie ma szans?  Wybraliśmy Słowian – bo to fakt.  Słowiańskie serce jest szybkie, podatne na wiele rzeczy, na dobro i na zło także.  Pytanie też trochę prowokujące – czy przyjaciół szukać trzeba "na wschodzie"?  Przyjaciół możesz mieć wszędzie – na wschodzie, na zachodzie, północy, południu.  Wszędzie są ludzie którzy mogą, chcą być z drugim człowiekiem i wszędzie są tacy, którzy się wzajemnie nienawidzą. To jest moja odpowiedź.  Slucham.


Czyli wniosek taki, że wszyscy tak na prawdę są sobie równi i można powiedzieć, że pod pewnym względem wszyscy jesteśmy - takimi "Słowianami" każdy człowiek jest takim Słowianem..... tylko, że...:

wybraliśmy was, ten rodzaj Słowiański bo Słowianie, Polacy zwłaszcza, mają duszę.


aha... a inni ludzie też mają duszę? tym bardziej, że wszystkich takich samych ludzi można jak sam piszesz:
[/color]
"możesz mieć wszędzie – na wschodzie, na zachodzie, północy, południu"

Zwłaszcza Polacy powiadasz.... hmmm....

Ponieważ Projekt Cheops sam jest Polską i tylko Polską działalnością?




Inteluminatis
Nie rozumiem w jakim celu  przekleiłeś nam tu sesję  105 ze strony głównej Pch,przecież każdy wie gdzie ją przeczytać.Po za tym uzyłeś  czerwonego koloru czcionki ,którym posługują się administratorzy i moderatorzy .
pozdrwiam chanell


=================================

Najnowsza Sesja: 105

BOHDAN:
Jak mam odczytać, że wszystkie wydarzenia związane z Polską dzieją się głównie w kwietniu?  Chodzi o śmierć papieża jak i Prezydenta Kaczyńskiego?

EN-KI:
A to dopiero początek wydarzeń – będą i następne miesiące.  A to był tylko zwykły "przypadek", zbieżność miesięcy i nie ma tu żadnej głębszej przepowiedni.  Słucham.

BOHDAN:
Czy to przypadek, że tu jestem?

EN-KI:
Nie ma przypadków i nie przypadek, że tu jesteś.  Tak jak mówiłem, kiedy miałem "zastępcę" - oglądałem wasze serca i ci, którzy są tutaj dzisiaj zostali sprowadzeni.  Słucham.

Podsumowanie:
_______________
EN-KI:-A to był tylko zwykły "przypadek"
EN-KI:-Nie ma przypadków

______________________________________________________________
No to są w końcu przypadki czy ich nie ma ?  Chichot Chichot Chichot

Scaliłem posty
Darek
« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2010, 20:22:34 wysłane przez Dariusz » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : Maj 06, 2010, 11:56:53 »

Intel- może to zaplanowany przypadek?? Duży uśmiech
myślę że jakby dokładniej poszukać to można by znaleźć tego więcej..
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #34 : Maj 13, 2010, 20:42:09 »

Wszystkie posty dotyczące opinii o sesjach przeniosłem tu:

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=5127.msg59537#msg59537
« Ostatnia zmiana: Maj 13, 2010, 20:42:29 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
xnmrphr
Gość
« Odpowiedz #35 : Maj 29, 2010, 20:51:03 »

Witam. Uśmiech
Przepraszam, ale ja trochę nie w "temacie".

Czy istnieje możliwość zadać "Pani Lucynie" kilka pytań?
Zapisane
kamil771
Gość
« Odpowiedz #36 : Maj 30, 2010, 10:21:12 »

Witam. Uśmiech
Przepraszam, ale ja trochę nie w "temacie".

Czy istnieje możliwość zadać "Pani Lucynie" kilka pytań?


Tak. Musisz się umówić na sesję prywatną.
Zapisane
Thekristo
Gość
« Odpowiedz #37 : Maj 31, 2010, 21:23:16 »


Czy istnieje możliwość zadać "Pani Lucynie" kilka pytań?

Cytuj

Tak. Musisz się umówić na sesję prywatną.
a ile taka sesja kosztuje?
« Ostatnia zmiana: Maj 31, 2010, 21:26:13 wysłane przez Dariusz » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #38 : Czerwiec 07, 2010, 20:15:19 »

Posty dotyczące pytań do Samuela przeniosłem tu:

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=686.100
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Torton
Gość
« Odpowiedz #39 : Sierpień 07, 2010, 09:33:55 »


Czy istnieje możliwość zadać "Pani Lucynie" kilka pytań?

Cytuj

Tak. Musisz się umówić na sesję prywatną.
a ile taka sesja kosztuje?

To zależy czy wykupisz abonament czy na kartę. ;P
Zapisane
Strony: 1 [2] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.131 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

hejtforum informatyka radarodzicowsp289 forumwatachyzielonegoamuletu faon