Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 29, 2024, 00:44:31


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... 36 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zmiana osi Ziemi 2012/13 - KONIEC LUDZKOŚCI ?  (Przeczytany 483607 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
ptak
Gość
« Odpowiedz #300 : Grudzień 14, 2010, 21:53:39 »

Kataklizmom pochlaniajacym zycia ludzkie , niszczacym ich zycia i zdrowi mowie ; NIE!, NIE! i NIE! , oraz STOP!

Transformacja oraz oczyszczanie ziemi nie musi przebiegac z wywolywaniem kataklizmow.

Kiara Uśmiech Uśmiech

Kiaro, do kogo płynie to Twoje NIE! i STOP? 

Kto wysłucha i wdroży ów wariant bez kataklizmów?
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #301 : Grudzień 14, 2010, 21:54:28 »

Ja niczego nie zatrzymam nie mam ani takiej mozliwosci ani woli.
Natura to uczyni sama , bowiem w nowych warunkach kobiety beda mialy tylko dwa razy w roku mozliwosc zachodzenia w ciaze ( o tym wiem z przekazow) , czyli zmiejszy sie mozliwosc przyrostu ludzi w zupelnie naturalny sposob.

Moge  jednak wyrazic swoj sprzeciw w sprawie kataklizmow, jestem im przeciwna. Nikt nie ma prawa wyniszczac calych populacji ludzkich. Nie i koniec!

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #302 : Grudzień 14, 2010, 22:38:47 »

...w nowych warunkach kobiety beda mialy tylko dwa razy w roku mozliwosc zachodzenia w ciaze ( o tym wiem z przekazow) , czyli zmiejszy sie mozliwosc przyrostu ludzi w zupelnie naturalny sposob.


O w mordę! To dopiero będzie kataklizm! Czyli babeczki, na wzór i podobieństwo np. sarenek, będą miały taką ruję, jak te sympatyczne zwierzątka? A ja będę musiał o nie walczyć na rykowisku, jak jakiś jelonek? Do tego przydałyby się rogi, ale nie wiem, czy by to nie uwłaczało mojej godności! A namnożyłbym jeszcze trochę swoich genów. Są bezcenne... Przynajmniej dla mnie. Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 14, 2010, 22:40:58 wysłane przez krzysiek » Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #303 : Grudzień 14, 2010, 22:51:47 »

Krzysiu Uśmiech zawsze mozesz wezwać na pomoc kosmitki Duży uśmiech  bedziesz rozsiewał swoje geny w kosmos  Duży uśmiech Duży uśmiech
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #304 : Grudzień 14, 2010, 23:04:28 »

Nie żartuj chanelluś! Nawet bym nie wiedział, jak się do takiej "zielonej" dobrać  Duży uśmiech Ten kanał rozmnażania mi nie odpowiada. Zdecydowanie wolę earth-chanell   Duży uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #305 : Grudzień 15, 2010, 00:24:04 »

Krzysiu ,mozliwosc ajscia w ciaze nie ma znaku = z mozliwoscia aktu seksualnego.

Teraz tez nie codziennie kobiety maja taki moment.
Nikt nikomu nie odbiera prawa do seksu.Nie popadaj w rozpacz!

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #306 : Grudzień 15, 2010, 20:41:34 »

Krzysiu ,mozliwosc ajscia w ciaze nie ma znaku = z mozliwoscia aktu seksualnego.

Mysle, ze Krzysiu doskonale zdaje sobie sprawe z tego, ile mialby dzieci, gdyby jedno z drugim sie rownalo. Sam przeciez mowi, ze chetnie powielalby jeszcze swoje geny Uśmiech
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #307 : Grudzień 15, 2010, 23:36:01 »

Gdyby jedno z drugim się równało, to miałbym... niech policzę... jakieś 254.726 dzieci. Gdzieś tak  Duży uśmiech Może się mylę o parę sztuk  Duży uśmiech

A póki co, to minął kolejny dzień i do końca roku już tylko 16 dni. Strzeli szampan, czy płyta pod Jawą? Coś
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #308 : Grudzień 16, 2010, 00:00:25 »

Gdyby jedno z drugim się równało, to miałbym... niech policzę... jakieś 254.726 dzieci. Gdzieś tak  Duży uśmiech Może się mylę o parę sztuk  Duży uśmiech

A póki co, to minął kolejny dzień i do końca roku już tylko 16 dni. Strzeli szampan, czy płyta pod Jawą? Coś

ja stawiam na szampana  Duży uśmiech nie dopuszczam myśli ze to płyta pod Jawą .
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
JACK
Gość
« Odpowiedz #309 : Grudzień 17, 2010, 23:16:58 »

Dziś (17.12.10)w telegazecie TVP przeczytałem, że NASA ostrzega: w najbliższym czasie może przestać działać  satelitarny system nawigacji GPS i inne systemy satelitarne, w wyniku bodajże wiatrów, czy wybuchów na Słońcu.
Coś mi się wydaje, że znowu ściemniają, a w rzeczywistości nie będą w stanie utrzymać tych 24 czy 26  satelit   na swoich geostacjonarnych orbitach, z powodu wahań osi Ziemi lub silnego zewnętrznego oddziaływania magnetycznego.
 W tej sytuacji telewizja satelitarna   też powinna się zepsuć.




 
Zapisane
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #310 : Grudzień 17, 2010, 23:46:10 »

O w mordę!!! Czy to już się zaczyna?! Szok
Zapisane
JACK
Gość
« Odpowiedz #311 : Grudzień 17, 2010, 23:52:22 »


Kto to wie? Pewności nie ma.

W necie są  jakieś informacje z tekstem:

Solar Storm To Hit Earth This Monday 12/20/10
 czyli : Burza słoneczna uderzy Ziemię  20 grudnia w ten poniedziałek.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2010, 00:00:32 wysłane przez JACK » Zapisane
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #312 : Grudzień 18, 2010, 00:12:06 »

No to weekend należy wesoło przehulać, bo może już w poniedziałek COŚ nas zgrilluje... A święta zapowiadały się tak sympatycznie... Nawet nie zdążyłem jeszcze kupić choinki.  Płacz
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #313 : Grudzień 18, 2010, 01:10:51 »

Przestancie siac panike , caly czas nastepuje przestrojenia  wibracyjne , zmiana pol magnetycznych i przesuwanie sie biegunow.

Przesilenie zimowe , czyli ponowne "narodzenie sie slonca" bedzie  z 20 na 21 w nocy , po drugiej stronie polkuli to zenit slonca. Z tym wiaza sie te zaburzenia , bo wchodzimy juz od tej daty w nowy cykl sloneczny.

Nie wiem jak sie to nazywa fachowo i jakie towarzysza temu dokladne zjawiska , ale wiem iz Ludzkosci nic nie grozi. Zaburzenia beda i sa , przeciez nie o wszystkich jestesmy informowani.

Jednak w calosztalcie tych zmian nic nam sie negatywnego nie stanie.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2010, 10:47:18 wysłane przez Kiara » Zapisane
JACK
Gość
« Odpowiedz #314 : Grudzień 18, 2010, 08:26:59 »

Może to rzeczywiście nic groźnego.
Już cały jestem spokojny.
Luzzz...........
Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #315 : Grudzień 18, 2010, 11:44:49 »

Luzzz...........
a może raczej Lusz.. Mrugnięcie
http://astromaria.wordpress.com/lusz/
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Kiara
Gość
« Odpowiedz #316 : Grudzień 18, 2010, 19:45:21 »

Uczucia emocjonale ,milosc uwarunkowana , ktora jest szczytem mozliwosci tego wymiaru.

Wszystko polega na utrzymywaniu ludzi w tym stanie manipulujac ich slabosciami powodujacymi wywolywanie okreslonych uczuc produkujacych energie o niezbednym potecjale.

Smutne to i znane od dawna.

Tylko Czlowiek , ktory wyjdzie ponad emocjonalne zachowania , milosc uwarunkowana  ( panowanie nad emocjami) jest w stanie uwolnic sie z tych uzaleznien.

Kiara Uśmiech Uśmiech


ps. Piekno naszej galaktyki;


http://www.sekretyameryki.com/?p=4832
« Ostatnia zmiana: Grudzień 19, 2010, 01:31:46 wysłane przez Kiara » Zapisane
JACK
Gość
« Odpowiedz #317 : Grudzień 19, 2010, 10:06:19 »

Nie da się ukryć, że w trakcie zmiany osi obrotu Ziemi ilość wydzielonego luszu przez ludzi, czyli Mobile Ostatniej Generacji Skrzyżowane z Białymi Kosmicznymi Podróżnikami osiągnie apogeum.
Ten KTOŚ będzie  tu miał niezłą wyżerkę.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #318 : Grudzień 19, 2010, 12:04:48 »

Jacek przed nami jest jeszcze bardzo wiele zaskakujacych pozytywnie i milo niespodzianek. Takich , ktore byly nieprzewidywalne dla  projektantow tej rzeczywistosci.


"Glowny kanal dostawy" jest juz nieczynny od ponad dwoch lat,juz od dawna nie plynie z ziemi ten strumien cenny o ktory tocza sie walki w przestrzeni.

Ja to wiem i wiedza to postacie z drugiej strony, wie to tez "elita" , ktora tym handlowała .Pozostali tylko indywidualni dostawcy poprzez indywidualne male grupki i otwierane ciagle nowe kanaly. Wszystkie duze sa juz zblokowane , nieczynne i strzezone by nikt ziemi i ziemian nie okradal globalnie.

Ale istnieje strefa wolnej woli i kazdy moze , posiada  prawo przekazywania swojej energii zycia komu tylko chce ( jak sadzisz dlaczego ludzie na ziemi zyja krotko , choruja  i cierpia?),mozna przekazywac falszywa informacje a ludzie dobrowolnie podpisuja sie pod nia. Uwazajac  ze czynia dobro i w imie dobra powielaja falszywe wzorce napelniaja je swoja energiom.

I tak dziala ten kosmiczny przekret bez lamania prawa wolnej woli bo ludzie sami dokonuja wyboru i sami wspolpracuja i sami oddaja swoja energie i siebie ideom , ktore ich zniewalaja i oslabiaja.

Nie otrafia samodzielnie myslec , powielaja narzucone im wzory myslowe , a kazde odkrycie tych falszy usiluja agresywnie zablokowac miast zastanowic sie w spokoju o co w tym wszystkim chodzi.

Niestety nastawieni na zaspakajanie swoich emocjonalnych zachcianek niszcza wszystko obok , nie szanujac dobra innych ludzi.

I tak placza sie w tych swoich umyslowych gierkach stawiajac jako priorytet logike , mozg , kalkulacje miast madrosci z uczuciowosciom.

Pora sie przebudzic a nikt nigdy nie ukradnie nam podstepnie niczego.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #319 : Grudzień 19, 2010, 17:33:13 »

ps. Piekno naszej galaktyki;

http://www.sekretyameryki.com/?p=4832

najpierw Photon Belt, teraz "bąble" wielkości galaktyki- robi się coraz ciekawiej..

« Ostatnia zmiana: Grudzień 19, 2010, 17:34:05 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
JACK
Gość
« Odpowiedz #320 : Grudzień 19, 2010, 23:29:41 »

Że wrócę do tematu tego katastroficznego wątku.

Jest nowy czacik na ZetaTalk i kilka nowych informacji, także dotyczących sytuacji w Indonezji.
http://www.zetatalk.com/ning/18de2010.htm

The 7 of 10 will unfold but not as expected by many. It will not be a dramatic announcement on the news, as the establishment is ready for this, due to the extensive discussions. This is why Mary the psychic stated that after the first of the year Nancy would be held in greater regard and given credit. As we stated, there would be large quakes when Indonesia sinks but not the major quakes one would expect, not magnitude 8-9. Already there are many periods when quakes line the plate borders, and hammer there. During one such episode, the elevation will start to drop.We have never stated, in our predictions, how fast this would go, just said "suddenly". The start will be sudden, almost without warning, but the progress not swift as in the pole shift hour. It will be a steady sinking, in short bursts, over a 2-3 week period. S America will be right behind Indonesia in this regard, starting its roll. This will start slowly at first, the trend already noted, but the quakes starting to pick up as Indonesia sinks. Thus hit will not be before the early part of 2011 before the full impact of te prediction accuracy is noted by the world. Meanwhile, the establishment will try to cover with lots of talk about storm surge, Global Warming, and high tides.

Tak więc z opisu wynika, że nie będzie to tak od razu, że będą serie wstrząsów i  w trakcie jednej z nich Indonezja zacznie się stopniowo zapadać .Będą to krótkie serie , które zajmą łącznie 2-3 tygodnie.
A więc nie zapowiadają gwałtownego kataklizmu.






« Ostatnia zmiana: Grudzień 25, 2010, 20:42:06 wysłane przez JACK » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #321 : Grudzień 19, 2010, 23:30:33 »

a wcześniej jak zapowiadali?
Zapisane
JACK
Gość
« Odpowiedz #322 : Grudzień 19, 2010, 23:39:10 »

Że początek będzie pod koniec 2010 roku. Ale są kryci, bo wg nich właściwie już się zaczęło. Serie wstrząsów w Indonezji też się znajdą, choćby z ostatnich 24 h:
http://geofon.gfz-potsdam.de/geofon/seismon/globmon.html
4 wstrząsy w tym rejonie
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #323 : Grudzień 20, 2010, 09:15:23 »

ok, a kiedy ma się zakończyć? i co będzie punktem kuliminacyjnym?
Zapisane
JACK
Gość
« Odpowiedz #324 : Grudzień 20, 2010, 20:06:47 »

"Szara Strona Mocy"  pisze, że punkt kulminacyjny to 10 - tka, czyli zmiana osi obrotu planety Ziemia.
 Z tego co pamiętam podają, że nie mają zgody Federacji Galaktycznej do udzielania informacji o dokładnych datach. Oni to nazywają Radą Światów( Council of Worlds).  Z tym "Ciałem" konsultują wszelkie swoje działania.
A poza tym pozostawiają sobie możliwość wszelkiej dezinformacji, bo dla nich liczy się cel który chcą uzyskać.

Jeżeli chodziło Ci o kulminację, czy raczej ostatni akord Ich 7-ki  to ma być tsunami w Europie po naderwaniu Am. Płn i Płn. Atlantyku.


 
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... 36 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.254 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

zabojcy devilssoldiers film world-of-pandas amigos