Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 19, 2024, 13:21:20


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zasługi  (Przeczytany 137009 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #250 : Grudzień 11, 2012, 21:02:45 »

No nie, na to jeszcze nie wpadłem, teraz jestem "niebieski raj". Dzięki.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #251 : Grudzień 12, 2012, 09:55:14 »

Przepraszam, już poprawiłem.  Mrugnięcie
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #252 : Grudzień 12, 2012, 10:22:41 »

Ależ ja się nie obrażam, nawet za epitety, którymi niektórzy mnie tu niektórzy częstują, a co dopiero za "pozytywne", czy przypadkowe zbitki.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #253 : Grudzień 20, 2012, 20:48:37 »

Dziś plusujemy >indygo<,
za utworzenie wątku: Aktywacja Czakry Trzeciego Oka >>.

Tak więc >indygo<, otrzymujesz

+ 3 pf'y.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #254 : Grudzień 21, 2012, 11:30:05 »

Teraz plusy dla >between'a<,
za utworzenie wątku: Co z tym Końcem Świata? >>.

+ 3 pf'y
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #255 : Grudzień 21, 2012, 22:42:33 »

I ponownie >ptak<, za utworzenie wątku: Lista obecności po 21-12-2012 >>
otrzyma

+ 3 pf'y
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #256 : Grudzień 21, 2012, 23:49:03 »

Teraz >marek324< otrzymuje

+ 3 pf'y

za wątek, którego jest autorem: Koniec świata czy koniec zdrowego rozsądku? >>.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #257 : Grudzień 22, 2012, 16:26:49 »

Przegapiłem wątek: Mija 21 grudnia 2012, nic się nie stało. Jak będą się tłumaczyć? >>, utworzony przez >gosc5690<.
Przepraszam za tę gafę, no i regulaminowo przyznaję Ci

+ 3 pf'y
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #258 : Grudzień 23, 2012, 16:27:02 »

I klejny forumowicz do splusowania, >songo<.
Utworzyłeś wątek: Czas Przejścia - transformacja >>, który zgodnie z regulaminem zasługuje na

+ 3 pf'y
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #259 : Grudzień 23, 2012, 17:31:03 »

mam jeszcze jeden powód do plusowania.
Teraz >Leszek<, który utworzył watek: HAARP i Udoskonalone Technologie Tesli >>
otrzymujesz

+ 3 pf'y.



Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #260 : Grudzień 24, 2012, 23:18:23 »

Ostatnio niemal codziennie mamy kogoś do splusowania.
Dziś pora ,a >Val Dee<, za utworzenie watku: Układ Słoneczny - ciekawostki >>.
Tak więc otrzymujesz regulaminowe

+ 3 pf'y.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #261 : Grudzień 29, 2012, 23:28:09 »

Po kilku dniach przerwy w plusowaniu, dziś mam kolejnego kandydata.
To >t0m3k12<.
Za utworzenie wątku: Nowe SESJE z Lucyną Łobos-Brown >> otrzymujesz

+ 3 pf'y.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #262 : Grudzień 29, 2012, 23:54:57 »

No proszę, kolejny kandydat to >blueray21<.
Utworzył on wątek: Czas i linie czasowe >> więc otrzymuje za niego

+ 3 pf'y,

bo osiągnął regulaminowe 50 postów.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #263 : Styczeń 05, 2013, 14:43:56 »

>ptak'u<, jeszcze przed zamknięciem tego forum zakwalifikowałaś się na

+ 3 pf'y

za ten wątek: Odnośnie nowego forum. >>.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #264 : Styczeń 08, 2013, 19:56:23 »

Dziś plusujemy >arteq'a< za utworzenie atku:    Książka wydana przez >Kapłana718< >>.

Tak więc otrzymujesz:

+ 3 pf'y
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
arteq
Gość
« Odpowiedz #265 : Styczeń 09, 2013, 00:19:31 »

Darek, daj spokój. Po pierwsze - nie ja zakładałem, po drugie - szkoda zachodu.
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #266 : Styczeń 09, 2013, 00:29:57 »

Oj tam, oj tam.  Mrugnięcie

Dlaczego nie zarejestrowałeś się na trzecim forum? Smutny
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #267 : Styczeń 09, 2013, 11:01:42 »

Dziś plusujemy >arteq'a< za utworzenie atku:    Książka wydana przez >Kapłana718< >>.

Tak więc otrzymujesz:

+ 3 pf'y



ale bzdura !!! to ja utworzyłem, przecież to MÓJ WĄTEK!, ja napisałem o książce w jakimś poście, a Ty drogi Darku wydzieliłeś i przeniosłeś od postu artqu...

BEZ KOMENTARZA
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2013, 11:01:59 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #268 : Styczeń 09, 2013, 13:12:04 »

jak dziecko, jak dziecko...
Te, 718 to już regulamin jest be? Już nie lawirujesz już z uśmiechem na jego granicy? Normalnie wzorzec Kalego.


Widzisz Darek, przed tym właśnie (jak miotania się w poście wyżej) chciałem Cię ustrzec... Po mnie to spływa, a kogoś niestety kosztuje kupę nerwów.

edit - zmiana kolejności zdań.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2013, 14:33:49 wysłane przez arteq » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #269 : Styczeń 09, 2013, 13:42:51 »

arteq gdy coś po kimś spływa to nie zabiera głosu w temacie, nawet jak przeczyta to nie reaguje na to , zwyczajni e daje prawo drugiemu być innym. W Twoim wypadku tak nie jest, wszystko u wszystkich Cię irytuje , złości i natychmiast reagujesz w nieprzyjemny sposób. Twoje posty kierowane do innych personalnie i nie personalnie pokazują Twoją wielką irytację. Może zastanów się nad tym jaki jest cel że tak piszesz? jesteś na forum o określonym kierunku , który tak naprawdę nie interesuje Ciebie wcale, to albo akceptujesz tą odmienność , albo zwyczajnie ją opuszczasz.

Ja mam bardzo określony stosunek do ideologij katolicyzmu ale nie do katolików nie do ludzi ( każdy ma prawo do swoich wyborów)    w związku z tym nie zapisuję się na forum o takiej tematyce i nie usiłuję ludzi wybawiać z ich poglądów dlatego iż są inne niż moje.

Zatem o co Ci chodzi tak naprawdę? Czy o zniszczenie , zniesławienie i poniżenie każdego kto jest inny niż Ty , czy o zrozumienie odmienności czy o coś jeszcze innego?

Nawet gdy robimy błędy w swoich twierdzeniach o czymś , to jest czas nauki każdego z nas, mamy do nich prawo, i mamy prawo do korekt  zarówno myślowych jak i twórczych. Na tym polega rozwój człowieka, trwanie w stagnacji mentalnej , to jest cofaniem się  do tyłu.

Jedni maja szybszy rytm rozwoju inni wolniejszy, to nie jest ważne jaki , ważne żeby szli wedle swojego nie cudzego , zatem co ci przeszkadza Kapłan?
Jest jeszcze młodym Człowiekiem, rozwija się wedle swojego rytmu i reprezentuje wcale nie małą wiedzę w tematach , które go interesują.

Zastanów się nad sobą i przyjdź na nowe forum z innym nastawieniem do ludzi, bo jak wszyscy aktywni forumowicze tworzysz barwę przyszłości zarówno dla siebie jak i całokształtu .

No to pa... ( jak mówi Ptak... ) Ona też jest tam bardzo mile widziana. Buziak

Wyrecytujmy stare konflikty , antypatie i budujmy wszystko od nowa , piękniejsze i radosne dla nas wszystkich.


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2013, 13:44:14 wysłane przez Kiara » Zapisane
Astre
Gość
« Odpowiedz #270 : Styczeń 09, 2013, 14:23:52 »

Dziś plusujemy >arteq'a< za utworzenie atku:    Książka wydana przez >Kapłana718< >>.

Tak więc otrzymujesz:

+ 3 pf'y



ale bzdura !!! to ja utworzyłem, przecież to MÓJ WĄTEK!, ja napisałem o książce w jakimś poście, a Ty drogi Darku wydzieliłeś i przeniosłeś od postu artqu...

BEZ KOMENTARZA


Powiedz ''kapłanie718'' o co się  bijesz ? O punkty ?
Jakie punkty? I do czego Ci one są wogóle potrzebne ?
Dodadzą Ci one jakiegoś szczęścia, albo poczujesz się dowartościowany ?

Są dwie rzeczy nieskończone: Wszechświat oraz ludzka głupota.Choć nie jestem pewien co do tej pierwszej. Ale jestem pewien co do tej drugiej. Mając na to niezliczoną ilość dowodów.....



Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #271 : Styczeń 09, 2013, 14:57:36 »

Co do rejestracji... zapewne takowa popsułaby humor wielu osobom z KWA, niech się cieszą. Po ostatnich próbkach hipokryzji niektórych z modów... może trzeba dać im nieco spokoju - swoistą szansę na dorośnięcie. Do tego czasu podejrzewam, że będzie tam panowała duszna, nawet stęchła atmosfera. Podejrzewam że właściciel forum - jeżeli zdroworozsądkowo myśli - będzie musiał wprowadzić nieco... wentylacji - aby forum po prostu nie zdechło...
Jak widać na przykładzie np. forum peszerowego - gdy zostanie przekroczony pewien poziom bzdur/manipulacji w prezentowanych tekstach oraz gdy panuje - wyczuwalny przez majty - zamordyzm, oczywiście oficjalnie nazywany "nową jakością regulaminu" powoduje, że takowe forum jest martwe... A wtedy - jak widzę dla większości - zabawa w takim własnym sosie w dłuższej perspektywie jest mało ciekawa.

arteq gdy coś po kimś spływa to nie zabiera głosu w temacie, nawet jak przeczyta to nie reaguje na to , zwyczajni e daje prawo drugiemu być innym. W Twoim wypadku tak nie jest, wszystko u wszystkich Cię irytuje , złości i natychmiast reagujesz w nieprzyjemny sposób.

Problem w tym, że Ty rzeczową i merytoryczną krytykę odbierasz jako coś nieprzyjemnego, niedopuszczalnego i przypisujesz temu cechy personalnego ataku. Gdyby to dotyczyło włącznie mnie, mogłabyś to próbować w ten sposób tłumaczyć. Ale jak wiele razy było widać przypisujesz to każdemu forumowiczowi który z Tobą się nie zgadza.

Ja mam bardzo określony stosunek do ideologij katolicyzmu ale nie do katolików nie do ludzi ( każdy ma prawo do swoich wyborów) w związku z tym nie zapisuję się na forum o takiej tematyce i nie usiłuję ludzi wybawiać z ich poglądów dlatego iż są inne niż moje.
Tak, zgadza się "bardzo określony" - nienawidzisz zarówno KRK jak tez i katolików - piszesz wielokrotnie nieprawdę na temat KRK, co udowodniłem w zakresie m.in.: dogmatu o Niepokalanym Poczęciu, czy też ostatnio o zasadach uznania przez KRK ślubu za nieważny.

Zatem o co Ci chodzi tak naprawdę? Czy o zniszczenie , zniesławienie i poniżenie każdego kto jest inny niż Ty , czy o zrozumienie odmienności czy o coś jeszcze innego?
O poznanie prawdy, o rozwój wiedzy ale prawdziwej. Jestem ciekaw innych punktów widzenia, innych informacji, potrafię sobie zadać pytanie: a jak się mylę? a jak zmanipulowano mną? Jednak - na nieszczęście dla wielu z tego forum, w szczególności Ciebie - nie łykam wszystkiego jak leci lecz staram się możliwie wnikliwie przyglądać się treściom, zwłaszcza stojących w opozycji do moich poglądów. Wytykanie błędów, niespójności, manipulacji czy wreszcie bezdyskusyjnych kłamstw nie można w akcie obrony takiego stanowiska nazywać zniesławieniem i poniżaniem. Zabawne, że za zniesławienie i poniżanie nie uważasz/łaś lżenia Twojego przybocznego 718, gdy używa/ł słów w stylu "idiota, tłumok, etc...", a gdy ktoś użył przysłowia w odniesieniu do Twojej postawy - zaraz podniosłaś larum wniebogłosy. Oburzałaś się gdy ktoś zasugerował Ci rozchwianie emocjonalne, stwierdziłaś, że musi mieć na to dowody - orzeczenie lekarskie, ale już takowym nie uznałaś za stosowne się podeprzeć gdy innym zarzucałaś chorobę psychiczną. To jawna hipokryzja i w takim przypadku mam prawo użyć tego kreślenia.
 
Nawet gdy robimy błędy w swoich twierdzeniach o czymś , to jest czas nauki każdego z nas, mamy do nich prawo, i mamy prawo do korekt  zarówno myślowych jak i twórczych. Na tym polega rozwój człowieka, trwanie w stagnacji mentalnej , to jest cofaniem się  do tyłu.
Oczywiście, problem jednak w tym, że Ty się nie uczysz, nie wyciągasz żadnych wniosków - ok, Twoja sprawa, tyle tylko, że nie zasłaniaj się teraz korektami myślowymi. Doskonałym przykładem może być Twoje stanowisko wobec doktryny KRK - pisałaś kłamstwa nt. dogmatu Niepokalanego Poczęcia, nt. unieważnienia małżeństwa w KRK - pomimo tego, że wytłumaczyłem Ci Twoją "pomyłkę" - nadal rozprzestrzeniasz nieprawdziwe informacje. Czy rozwojem można nazwać tkwienie na stanowisku w którym to jednym zarzuca się poniżanie, lżenie (gdy na próżno szukać w ich wypowiedziach słów obraźliwych), a w tym samym czasie "nie dostrzega się" gdy przytakiwacz miota tłumokami i idiotami?

Kiaro, nikt Ci już nie wierzy w te czcze deklaracje nt. "wiedzy", ponadprzeciętnego rozwoju duchowego. Założę się również Kiaro, że jeżeli przekopiowywałaś posty na nowe forum bez problemu znajdę w nich kłamliwe treści w stosunku do np. doktryny KRK, nawet te które juz tutaj ponad wszelką wątpliwość udowodniłem. Więc gdzie ta nowa jakość?

Zastanów się nad sobą i przyjdź na nowe forum z innym nastawieniem do ludzi, bo jak wszyscy aktywni forumowicze tworzysz barwę przyszłości zarówno dla siebie jak i całokształtu
Wydaje mi się że mam zdrowe podejście do ludzi - osoby prawdziwe dobrze czują się w moim towarzystwie, manipulanci wręcz przeciwnie. Jednak nie mogę spokojnie akceptować manipulacji, kłamstw i hipokryzji. Jeżeli dla funkcjonowania na nowym forum maiłbym sobie wyłupić oczy i uciąć język - dziękuję, postoję.

Jedni maja szybszy rytm rozwoju inni wolniejszy, to nie jest ważne jaki , ważne żeby szli wedle swojego nie cudzego , zatem co ci przeszkadza Kapłan?
A gdzie ja napisałem, że przeszkadza mi jako osoba? Przeszkadzają mi, a ściślej nie odpowiadają pewne jego zachowania jak np. inwektywy. Zwróciłem również uwagę, że sprawdziły się moje przypuszczenia, że nie będzie żadnej wielkiej książki w księgarniach - tyle. Jeżeli Tobie nie przeszkadzają puste deklaracje czy też lżenie innych - Twoja sprawa. Ale zaraz, zaraz... post wyżej napisałaś, że bardzo Ci przeszkadzają nawet personalne, rzeczowe odniesienia... Jak to pogodzić...

Wiedząc jaką w nim frustrację w 718 wywołają przyznane mi punkty przez Darka, a tym bardziej, że mi nie zależy na nich (a nie co jak niektórzy wręcz się upominali) rzeczowo wskazałem co i jak - że nie potrzebne i nie ja zapoczątkowałem wątek formalnie. Miałem na względzie dbałość o równowagę psychiczną 718, a w szczególności oszczędzenie nerwów i pienienia się. To chyba pozytywna postawa z mojej strony. Nadal ją podtrzymuję i wnioskuję o cofnięcie mi tych punktów i przyznanie ich 718 - jak mówiłem po mnie to spływa, a jemu dostarczy wiele radości, to jak Darek, dasz się przekonać?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2013, 15:38:23 wysłane przez arteq » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #272 : Styczeń 09, 2013, 18:41:35 »

Ja nie mam już nic więcej do dodania w temacie.


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Szmer
Gość
« Odpowiedz #273 : Styczeń 09, 2013, 19:06:03 »

Cytuj
Są dwie rzeczy nieskończone: Wszechświat oraz ludzka głupota.Choć nie jestem pewien co do tej pierwszej. Ale jestem pewien co do tej drugiej. Mając na to niezliczoną ilość dowodów.....

To powiedział Albert Einstein, warto o tym wspomnieć Uśmiech
Zapisane
Astre
Gość
« Odpowiedz #274 : Styczeń 09, 2013, 19:21:38 »

Cytuj
Są dwie rzeczy nieskończone: Wszechświat oraz ludzka głupota.Choć nie jestem pewien co do tej pierwszej. Ale jestem pewien co do tej drugiej. Mając na to niezliczoną ilość dowodów.....

To powiedział Albert Einstein, warto o tym wspomnieć Uśmiech

Zgadza się....
Pozwoliłem sobie tylko dołożyć do tego jedno swoje zdanie.
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 2.403 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

loki watahafarkas nazarinh shaggydogss bestgame