Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 15:37:24


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 3 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Sekrety Palacu Kultury.....  (Przeczytany 36564 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kiara
Gość
« : Wrzesień 15, 2010, 07:46:12 »

Palac Kultury

Takie tam o czym wiemy i nie wiemy... a wiedziec moze warto.


http://www.dk.uni.wroc.pl/texty/prl_06.pdf

http://www.worldcam.pl/217,satelity,podglad.html


Ale , co to za sekrety? Palac stoi zbudowany na Warszawskim czakramie Bialym.
Ksztaltem przypomina czlowieka , ale rownoczesnie gwiazde , "glowe ( Sale Kongresowa na 6000 osob) ma na zachodzie , na wschodzie u podstawy zaznaczone symbole zenski i meski.
Po lewej stronie ( od polnocy ,dokladnie idealnie , zgodnie z przesunieciem) znajduje sie koscol Wszystkich Swietych , a po przeciwnej  Roma , finansowana przez..... ?.
Polaczenie przez iglice z meskim blizniakiem w Moskwie ( nasz to aspekt zenski) i energia plynie wartkim strumieniem w strone tych , ktorzy tych energetycznych polaczen dokonali blokujac Warszawski Bialy Czakram.

Warto samemu poszukac , poogladac widok z satelity i pomedytowac zeby odczuc.
Warto wybrac sie na taras widokowy i stanac w czarnym kole wyznaczajacym os palacu oczekujac na winde.

Wrazenia sa ciekawe , juz nieco inne niz przed 13 wrzesnia ( zaszly pewne zmiany) ale nadal ciekawe.

Co jeszcze kryje w sobie ten kolos? Dar.... oddany do uzytku w 1955 r.? Dwie piatki , czyli podwojna gwiazda mistyczna , w tym roku osiagnol wiek dwoch piatek , czyli podwojnej gwiazdy mistycznej.
Tak niewiele brakowalo do .... ale nie spelni sie juz ten sen, juz nie Mrugnięcie Uśmiech Uśmiech


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 27, 2010, 13:46:14 wysłane przez Kiara » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #1 : Wrzesień 15, 2010, 11:15:06 »

"wiem... ale nie powiem..." żenada.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #2 : Wrzesień 15, 2010, 12:23:36 »

 Uśmiech Uśmiech Uśmiech Coś Coś

Podawanie na tacy to majaki przeszlosci , trzeba samemu sie wysilic , miast wieczna krytyka obdarowywac innych.

Dodam tylko , ze przez srodek  palacu od strony Domow Centrum , "domow centrum - Warsa i Sawy) dzielac ich przechodzi ul. Zlota, wychodzac z drugiej strony za Emili Plater rowniez nazywajac sie Zlota.

Wiadomo co symbolizuje zloto i jakie znaczenie ma zlota energia kundalini jednoczaca aspekty meski i zenski.

Kiara Uśmiech Uśmiech

ps. Powiedzialam wystarczajaco duzo , Darku moze przenies ten temat do Bioarhitektury , ktory juz istnieje  , jest w nim opis Cergy we Francji.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 15, 2010, 12:25:20 wysłane przez Kiara » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #3 : Wrzesień 15, 2010, 12:48:55 »

Powody tak chętnego uciekania w mgliste zapewnienia juz wykazywałem. Rozumiem niechęć do precyzji bo co konkret to wsypa...
Zapisane
Torton
Gość
« Odpowiedz #4 : Wrzesień 15, 2010, 17:25:28 »

A może zamiast uszczypliwie zaczepiać? Podasz jakieś kontrargumenty?
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #5 : Wrzesień 15, 2010, 18:37:47 »

Może powiem twoim stylem: "umieściłem, znajdź sobie...". W przeciwieństwie do Ciebie jednak naprawdę to zrobiłem.
Dodatkowo nie chcąc zachowywać się jak gówniarz odpowiem na zadane pytanie: temat był poruszany w wątku "czy religie upadną" kiedy to Kiara stwierdziła, że stanie się to od 3 do 6 miesięcy poczynając od 26 czerwca 2009 - czyli maks. do końca 2009 r., dotyczyło to również wszystkiego co oparte na kłamstwie i manipulacji. Zapewnienia Kiary dotyczą również Twojej sprawy kiedy to solennie zarzekała się, że Twój zmyślony baldur to z cała pewnością samcio i ona to wie dzięki "wewnętrznej wiedzy"..., był również przedstawiany nieco inny scenariusz przebiegu świńskiej grypy we Francyi. 
Wystarczy? Tak więc Torton próba przyłapania mnie spaliła.
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Wrzesień 15, 2010, 19:15:32 »

Dość już panowie!
Temat jest o sekretach Pałacu Kultury i z tego co do tej pory podała >Kiara< widać, ze coś wie w tej sprawie, niech więc poda te informacje.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
arteq
Gość
« Odpowiedz #7 : Wrzesień 15, 2010, 21:42:58 »

wie?
coś?
poda?
/spadłem ze stołka/
Zapisane
Torton
Gość
« Odpowiedz #8 : Wrzesień 16, 2010, 07:14:25 »

W przeciwieństwie do Ciebie Kiara szuka, a nie ciągle krytykuje.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #9 : Wrzesień 16, 2010, 07:52:53 »

Ale o czym do mnie mówisz? Wyraziłem swoją opinię. Zażądałeś argumentów, konkretów, zapewne myślałeś, że się wysypię jak Ty - ale zaskoczenie, dostałeś argumenty i konkrety. Czego jeszcze więcej oczekujesz?
Koniec.

Muszę znaleźć jedna Ukraińską miejscowość i tytułem "dowodu" przedstawię swoją wersję "oddziaływnia", aby udowodnić jak można manipulować gdy ucieka się przed konkretami. Dwa dni.
Zapisane
Torton
Gość
« Odpowiedz #10 : Wrzesień 16, 2010, 07:56:03 »

Jakie argumenty?
Wskaż cytaty lub posty w których podałeś argumenty?
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #11 : Wrzesień 16, 2010, 08:06:30 »

Przyslowie mowi ; "Dosc madremu po pol slowie a glupiemu i wyklad caly bedzie wciaz maly..."

Na forum sw. Geometrii mozna znalezc duzo informacji o znaczeniu symboli geometrycznych oraz o ich sposobie odzialywania i wykorzystywania ich przez tych ktorzy wiedze na ten temat posiadaja.
Wystarczy tam zajrzec i poczytac.

Wir , bo czakram jest wirem , kazdy czakram istnieje w tym miejscu od poczatku stworzenia ziemi. Ziemia posiada mnustwo takich punktow energetycznych , ktore w okreslonym czasie sa bardziej lub mniej aktywne , a tym samym odgrywaja wazniejsza lub mniej wazna role dla danej epoki.

Zawsze byly grupy ludzi , ktorzy posiadali wiedze o czakramach ziemi , oraz o czasie w ktorym odgrywac one beda decydujaca role.
Dlaczego zmieniaja sie te miejsca na ziemi? Bo wszystko jest w ruchu i ziemia i Gwiazda Matka i planety oraz inne gwiazdy ktore tworza w okreslonym czasie ustawienie do danego czakramu aktywizujac go swoja energia bardziej niz w innym czasie.
Zwyczajnie strumien enrgii pada na okreslone miejsce i laduje je energia , a ono nabiera coraz wiekszej mocy oddzialywujac na inne.

My mamy to szczescie iz na naszym terytorium sa dwa najwazniejsze czakramy ; czakram zycia ziemi czerwony - Wawel i czakram glowy bialy - Warszawa.

Czakram wawelski mial odwrocony wir a czakram warszawski  byl blokowany przez tych ktorzy ta wiedze posiadali.
Nawet nasze barwy narodowe  ( bialo czerwone ) kierowal kierowaly nasza uwage w strone zastanowienia sie , co to znaczy?

Przepowiednie tez mowily o decydujacej roli Polski w czasach ostatecznych.
Nie sa to wymysly dowartosciowujace ego ludzkie , tylko wiedza przekazywana , ktora mozna pominac , lub zaczac drazyc i starac sie zrozumiec.

Jezeli w Polsce sa az dwa czakramy materialne posiadajace wplyw na materie , to cos znaczy i to bardzo decydujacego , naprawde bardzo!

Jednak rozne , bardzo rozne grupy z wieloma mistrzami rozwoju duchowego caly czas odwracaja uwage od Polski kierujac Ludzi w inne strony innych juz nie aktywnych w tym czasie czakramow.
One sa nadal , bo byc musza i pelnia caly czas role skupiajaca - laczaca materie Ziemi ale juz nie odgrywaja decydujacej roli energetycznej dla ziemi.
Wyworzenie tam ludzi by swoja energia pobudzali i zasilali te miejsca ( bo taka jest prawdziwa i ukryta intecja) nic nie da bo decydujacy wplyw ma ustawienie ziemi w stosunku do Gwiazdy Matki i innych planet i Slonca.

Ale odwracanie uwagi od Polski oraz blokowanie wiedzy trwa nadal.

A co to znaczy bialy  warszawski czakram dla Polski?
On jeszcze nie osiagnol swojej pelni energetycznej , caly czas sie "rozkreca" , przed 2012 osiagnie ja,przepowiednia mowi " Warszawa biala bedzie...." i tak sie stanie.

Uzyskamy moc i mozliwosci by zainicjowac zmiany energetyczne , a co za tym idzie myslowe dla calej Ziemi.

Jednak zanim to sie stanie niezbedne bylo zdjecie blokad energetycznych z tego czakramu , oraz "odciecie" tych , ktorzy podstepnie podlaczyli sie do jego energii , korzystajac z jego mocy dla siebie wylacznie i wykorzystujac ja dla niewolenia innych.

cd.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Torton
Gość
« Odpowiedz #12 : Wrzesień 16, 2010, 08:15:44 »

A na Śląsku(czyt. Górnym Śląsku) też znajduje się jakiś czakram?
Może tak to poza tematem ale u Mnie jest takie pewne miejsce, gdy jadę codziennie autobusem przejeżdżam przez taki dość ostry zakręt jak jadę z powrotem przez ten zakręt to czuję zawsze takie dziwne uczucie, które mi towarzyszy. Zawsze się zastanawiałem dlaczego ale racjonalnej odpowiedzi brak.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #13 : Wrzesień 16, 2010, 09:44:01 »

Jakie argumenty? Wskaż cytaty lub posty w których podałeś argumenty?
Np. odpowiedź nr 5 w tym wątku - krótkie zwięzłe wyjaśnienie z konkretnymi przykładami, których rozwinięcie jest w odpowienim wątku - czym mam tutaj wkleić kilka stron z innego wątku? Ty nie byłeś w stanie nic podać.

Przyslowie mowi ; "Dosc madremu po pol slowie a glupiemu i wyklad caly bedzie wciaz maly..."
Kiaro, Kiaro, czyz za uzycie przysłów np. "jak chłop krowie na miedzy" sama nie oburzałaś się i nosiłas lamenty do administracji, że niby ktoś Cię obraża? Tutaj używasz przysłowia z "głupkiem"... Nie rusza mnie to, ale wybitnie swiadczy o Twoim podejściu do ludzi i moralności kalego "Kalemu ukraść krowe - źle, Kali ukraść krowę - dobrze..."

Na forum sw. Geometrii mozna znalezc duzo informacji o znaczeniu symboli geometrycznych oraz o ich sposobie odzialywania i wykorzystywania ich przez tych ktorzy wiedze na ten temat posiadaja. Wystarczy tam zajrzec i poczytac.
Czy powołujesz się na forum które prowadzi Leszek i który wielokrotnie wykazywał Tobie błędne tezy? Nie czytasz uważnie, bo nie neguję pewnych zjawisk, nie zaprzeczam, że na wielu się nie znam. Neguję natomiast to, że to co tutaj opowiadasz jest wiarygodne. Neguję z kilku względów: uciekasz od merytorycznej dyskusji, od rozmów o konkretach - nie chodzi tylko o mnie, robisz to z wieloma forumowiczami. Podaje konkretne przykłady, że kiedy nieopatrznie padły jakies terminy czy konkrety to okazywało się - bo było można konkretnie zweryfikować - że nie potwierdzało się to o czym tak solennie zapewniałaś.
Jeżeli mówię prawdę i nie naciągam to mogę zawsze powiedzieć wprost z podniesionym czołem, nie musze uciakac się do rozmywania tematu. Nie muszę oskarżać innych o ignoranctwo aby próbowac bronic swoje bajdurzenia...

Przykałd który chce zastosować mam nadzieję, że uwypukli to jak mozna naciągac i uciekać za "głupi i tak nie zrozumie"...
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #14 : Wrzesień 16, 2010, 10:28:45 »

Cytat: Kiara
Palac stoi zbudowany na Warszawskim czakramie Bialym.
Ksztaltem przypomina czlowieka , ale rownoczesnie gwiazde , "glowe

Co przypomina człowieka i gwiazdę? Pałac czy czakram?
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Torton
Gość
« Odpowiedz #15 : Wrzesień 16, 2010, 10:38:21 »

To że nie trafiła z jakąś tam datą, nie znaczy od razu, że w tym wątku to ją dyskwalifikuje. 
Natomiast Ty jako osoba forumowicz krytykujesz i burzysz wszystko według własnego uznania, może czasem masz rację ale nie zawsze.

Po za tym polecam przeczytać Ci Moją ostatnio wypowiedź w wątku "Wyraź Siebie" ponieważ potrafisz wszystko przeczytać prócz tego. Twoje posty nie przynoszą korzyści ani Tobie, ani Mnie, ani tym bardziej Kiarze.

Przeszłość to nie teraźniejszość więc sobie daruj takie argumenty. To tak jakby ktoś teraz Tobie zaczął nagabywać o wydarzeniach sprzed dziesięciu laty(Twoich błędach) i używał tego w dyskusji jako argument teraźniejszy.

Zresztą co ja Tobie będę tłumaczył, Ty przecież wiesz wszystko!

Ave


Co do tematu. Tutaj można poczytać trochę o budowie, pomyśle itp. http://warszawa.wikia.com/wiki/Pa%C5%82ac_Kultury_i_Nauki
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #16 : Wrzesień 16, 2010, 20:06:14 »

Cytat: Kiara
Palac stoi zbudowany na Warszawskim czakramie Bialym.
Ksztaltem przypomina czlowieka , ale rownoczesnie gwiazde , "glowe

Co przypomina człowieka i gwiazdę? Pałac czy czakram?


Palac ma takie ksztalty , czakram zawsze ma ksztalt okragly jest wirem.


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2010, 20:06:29 wysłane przez Kiara » Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : Wrzesień 16, 2010, 21:28:12 »

Kiaro Uśmiech

Skąd wiadomo że tam jest czakram ?  Jesli jest,to dlaczego  drugi po Wawelu ? Zawsze myślałam że to Ślęza   Z politowaniem
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Kiara
Gość
« Odpowiedz #18 : Wrzesień 17, 2010, 07:08:27 »

Kiaro Uśmiech

Skąd wiadomo że tam jest czakram ?  Jesli jest,to dlaczego  drugi po Wawelu ? Zawsze myślałam że to Ślęza   Z politowaniem


Byl od zawsze , ludzie , ktorzy posiadaja stara wiedze wiedzieli i wiedza o nim. Jego energia jest odczowalna bez urzadzen mierniczych rowniez.

Wczesniej pisalam o czasie  i okolicznosciach , ktore aktywizuja , lub usypiaja  okreslone czakramy , wroc do tego.
Ziemia posiada mnustwo czakramow , na Slezy tez jest czakram , bardzo wazny.

Jednak wspolczesnie najawazniejsze sa dwa ; Wawelski i Warszawski, one tworza pelnie energetyczna. Wibracyjnie ustawiaja wszystkie pozostale na calej ziemi do siebie.

Jednak zeby warszawski osiagnol rozwirowanie wlasciwe , musial zaczac pracowac normalnie  i wczesniej ten na Slezy.

Oj Samuel staral sie dotrzec do miejsca w ktorym mozna by bylo miec wplyw na jego wirowanie wabiac ludzi jak zawsze skarbami ukrytymi w ziemi.

Nie udalo sie na szczescie czakram slezanski pracuje normalnie nikt i nic nie ma i miec nie moze wplywu na oslabienie jego mocy i blokowanie go.

Taki stary sposob ( bo wszystko musi sie dziac rownoczesnie na dwoch planach , fizycznym i energetycznym) jest odcinanie glowy.
Dlatego Panna z Ryba jest pozbawiona glowy , by odebrac jej czakramowi i Polsce moc. To ona byla kiedys wladczynia tamtych terenow , to z nia walczyly sily ciemnosci.

Wspolczesnie odcieto Polsce "glowe"  katastrofa Smolenska , tak jak poprzednio  katyniem. Stalo sie to doslownie i symbolicznie.

Reszta to juz tylko przejecie  danego terytorium dzieki  ludziom wydajacym zgody na   podpisanie roznych traktatow i umow podporzadkowywujace Polske roznym opcjom.


To co jest wiedza elit , wiedza o zasadach tworzenia z wykorzystaniem wzorcow energetycznych ( formy , bo zawsze pierwsza jest forma , ktora sie wypelnia), od dawien dawna jest wykorzystywana przeciw ludzkosci dla wladzy i korzysci tych grup.

O tym juz chyba pisac nie musze. Na tym forum jest mnustwo materialow , planow , zdjec z satelity pokazujacych ksztalty geometryczne roznych budowli. One maja okreslone zadanie zciagania energii z tych , ktorzy ja tworza , znaczy sie ludzi.
Energia po czesci jest wykorzystywana tu na ziemi , ale wieksza jej czesc jest odbierana przez istoty ,ktore nia zyja i dzieki niej eksploruja , oraz podbijaja kosmos.
Oczywiscie niezbedny dla nich jest okreslony potecjal tej energii , zatem robia wszystko , naprawde wszystko co jest ylko mozliwe zeby ludzkosc nie wyrwala sie z tej sieci ewoluujac , podnoszac wlasna wibracje. Bo zwyczajnie straca dostawcow energii , a co za tym idzie wlasna pozycje , istnienie ich bedzie wyeliminowane.

Tak wiec walka naprawde istnieje na wszystkich planach. Trzeba rowniez wziac pod uwage iz na ziemi zyje mnustwo przedstawicieli tych grup. Oni sa opozycja rozwojowa , oni tworza polityke zagrozen i strachu ,oni tworza realia zyciowe nie sprzyjajace  zyciu i rozwojowi.
Oni blokuja prawdziwa wiedze , bojac sie iz Czlowiek swiadomy przewyzszy ich swoja moca i mozliwosciami kreacji.
I taka jest prawda , Czlowiek posiada nie ograniczone mozliwosci , zeby je zrealizowac potrzebje wiedzy o sobie , oraz energii , ktora pozwoli mu na transformacje. Krok po kroku odkrywamy wiedze , odzyskujemy moc.

Jeszcze bardzo wiele niespodzianek przed nami.

Jak rowniez ta , iz Jan Chrzciciel to funkcja zakonna w Zakonie Pomazancow Porannych z nad Jordanu. Byla ona zmienna , czyli nie bylo tylko jednego Jana Chrzciciela , bylo ich kilku.

"Oddac glowe Jana" , lub "zciac ja" , w tamtych czasach znaczylo nie mniej ni wiecej , jak zmienic przywodce zakonu.
Mogl nim byc zarowno mezczyzna jak i kobieta , trzeba bylo udowodnic wlasna mistyczna wielkosc. A byla nia mozliwosc lewitacji.
Salome ( bo takie bylo imie zakonne Marii Magdaleny zanim stala sie rowniez Janem) udowodnila to przed Cherodem w mistycznym tancu. Otrzymala " Glowe Jana" , czyli przywodztwo zakonne , stala sie Janem , odzyskala prawo do noszenia tiary. To ja , tiare podano jej na tacy , tiara bowiem symbolizowala prawa zwierzchnictwa.
Z historii tej stworzono mroczna opowiesc o okrutnej kobiecie , ktora stala sie morderczynia, smieszne.

Dodac nalezy jeszcze iz tytul Jana , ktory nosila MM stal sie imieniem jej meskiego aspektu , ktory zrownowazyl sie harmonijnie z zenskim.

Jasne wiec iz Ewangelie Jana sa Ewangeliami MM , a umilowany Jan obok Jezusa to nikt inny jak MM.

Wszystko staje sie jasne i proste gdy wiedza plynie a nie jest blokowana przez rozne elity rzadne wladzy.
Wcale nie az tak trudno jest manipulowac informacja  i zacierac stara prawdziwa wiedze, gdy ludzie bezgranicznie wierza slowu pisanemu w ksiazkach. wystarcza dwa pokolenia i ksiazki ze zmieniona informacja , a wszyscy uwierza w tekst zapisany i falszywa historie.

No coz?

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2010, 13:51:36 wysłane przez Kiara » Zapisane
barneyos

Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689



Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : Wrzesień 17, 2010, 08:39:25 »

Elo !!

Bardzo ciekawe wiadomości można tu przeczytać !

Jakiś czas temu rozmawiałem z pewnym Rosjaninem "z branży" na temat Placu Czerwonego w Moskwie. Mój rozmówca twierdził, że jest tam czakram, i że nie chodzi wcale o Lenina, który jest tam tylko "maskotką", ale chodzi o te tłumy co mają mauzoleum odwiedzać i ja zasilać. Dodatkowo mauzoleum ma powiązanie z "siostrzanymi" obiektami w innych krajach, które były budowane przez te same ręce. Aha - oczywiście cała korzyść z zasilania płynie tylko w jednym kierunku (zgadnijcie w którym ?)

No to jak myślicie - czy nasz piękny warszawski bratni prezent jest połączony ?
Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
Kiara
Gość
« Odpowiedz #20 : Wrzesień 17, 2010, 08:49:50 »

Elo !!

Bardzo ciekawe wiadomości można tu przeczytać !

Jakiś czas temu rozmawiałem z pewnym Rosjaninem "z branży" na temat Placu Czerwonego w Moskwie. Mój rozmówca twierdził, że jest tam czakram, i że nie chodzi wcale o Lenina, który jest tam tylko "maskotką", ale chodzi o te tłumy co mają mauzoleum odwiedzać i ja zasilać. Dodatkowo mauzoleum ma powiązanie z "siostrzanymi" obiektami w innych krajach, które były budowane przez te same ręce. Aha - oczywiście cała korzyść z zasilania płynie tylko w jednym kierunku (zgadnijcie w którym ?)

No to jak myślicie - czy nasz piękny warszawski bratni prezent jest połączony ?

Dzieki za uzupelnienie tej informacji , do tego jeszcze moja opwiesc nie doszla.

Oczywiscie ze energia z naszego czakramu byla zawlaszczana przez tych "darczyncow" dla wzmacniania ich systemu wladzy i mocy.

"Rozbrajanie tej bomby" , to dlugotrwala i delikatna sprawa , proces rozlozony w latach. Tym bardziej ze podlaczonny do czakramu byl rowniez Watykan , Rzym poprzez sile religji i bankowosci rowniez nas blokowal mocno na osi polnoc poludnie. Rosja na osi wschod zachod.

Kiara. Uśmiech Uśmiech

ps. Dodac do tego mozna historie ( chyba z przed dwoch lat) z przeolbrzymia iloscia bialych myszek samiczek , zakupionych przez Kreml. Po co? W jakim celu? Mrugnięcie Uśmiech Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2010, 08:50:22 wysłane przez Kiara » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : Wrzesień 17, 2010, 09:34:48 »

z przeolbrzymia iloscia bialych myszek samiczek , zakupionych przez Kreml. Po co? W jakim celu? Mrugnięcie Uśmiech Uśmiech Uśmiech

to białe myszki też są w to zamieszane Duży uśmiech
o w mordę Mrugnięcie

pozdrawiam i zalecam kota  Afro
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : Wrzesień 17, 2010, 11:10:33 »

Cytuj
ps. Dodac do tego mozna historie ( chyba z przed dwoch lat) z przeolbrzymia iloscia bialych myszek samiczek , zakupionych przez Kreml. Po co? W jakim celu

Kiaro,ale ja nie widzę związku .Proszę cię trochę jaśniej ,bo nie wszyscy czytają między wierszami .Dla takich osób jak ja ,trzeba prosto i jasno .  Chichot Chichot
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2010, 11:10:51 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
arteq
Gość
« Odpowiedz #23 : Wrzesień 17, 2010, 11:19:34 »

Nie chciałby Cię martwić Chanell, ale Kiara juz raczyła wyrazić swoje zdanie w odniesieniu do takich "analfabetów", dlatego nie liczyłbym na wyjasnienia:
"Dosc madremu po pol slowie a glupiemu i wyklad caly bedzie wciaz maly..."
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #24 : Wrzesień 17, 2010, 13:30:57 »

Cytuj
ps. Dodac do tego mozna historie ( chyba z przed dwoch lat) z przeolbrzymia iloscia bialych myszek samiczek , zakupionych przez Kreml. Po co? W jakim celu

Kiaro,ale ja nie widzę związku .Proszę cię trochę jaśniej ,bo nie wszyscy czytają między wierszami .Dla takich osób jak ja ,trzeba prosto i jasno .  Chichot Chichot

Myszki , (szczegolnie samiczki) bardzo szybko reaguja na wszelakie zmiany energetyczne , zreszta jak wszystkie zwierzeta , ktore uciekaja z miejsc w ktorych dziac sie moga rzeczy niewlasciwe dla ich zdrowia i zycia.

W miejscach energetycznie wskazujacych na takie zmiany , wyczuwaja  bardzo wczesnie  zagrozenie. Od bardzo dawna byly hodowane , lub zabierane  w takie punkty przez ludzi , ktorzy je bacznie obserwowali.

W tym wypadku nie ma zagrozenia zycia , ale jest wyczucie zmany energii duzo subtelniejszej i duzo wczesniej niz urzadzenie techniczne.

Zywe stworzonka sa polaczone przez DNA z polem energoinformacyjnym , oraz polem morfogenetycznym.
Urzadzenia techniczne nie posiadaja takich mozliwosci , reaguja dopiero w momecie gdy juz zaistnialy zmiany.

Myszki samiczki maja o wiele wiecej polaczen nerwowych niz samczyki , wiec o wiele lepsze i szybsze odczucia.

To tak zgrubsza , kto jest zainteresowany bardziej doglebnie tematem niech go drazy sam.


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2010, 14:23:09 wysłane przez Kiara » Zapisane
Strony: [1] 2 3 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.072 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

managerzuzlowy companions wild-reign magicalespackluporum kursor