Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 29, 2024, 12:08:20


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zdrowe myślenie  (Przeczytany 17685 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #25 : Styczeń 01, 2011, 22:26:32 »

A mi sie wydaje ze to wy karmicie swoje Wielkie JA na zranionym Kiary. Kiedys tez taki bylem. I czesto zachodze w mysl czy lodzka istota jest Zrozumiec wtedy i tylko wtedy bedac nieZROZUMIANYM

Nie wiem, czy też jestem wśród tych "wy", ale moje "JA" nie "skiepkowało", o co tu chodzi. Może skup się i napisz jeszcze raz swoją myśl.

Pozdrawiam!
Zapisane
dczion
Gość
« Odpowiedz #26 : Styczeń 01, 2011, 23:59:35 »

Nawet moja nowo narodzona coreczka by ''skiepowala'' ze twoj post to czysty wymysl prowokacyjny.
Jezeli probujesz cos udowodnic, niewysilaj sie
Tak jestem zwyklym czlowiekiem.

A tak na margimesie strasznie dlugo zajelo ci wymyslenie czegos tak glupiego, zreszta nie mam czasu na pierdoly.
Zapisane
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #27 : Styczeń 02, 2011, 00:17:29 »

Nerwowy jesteś dczion   Mrugnięcie Twojej nowo narodzonej córeczce życzę wszystkiego najlepszego. Też mam córkę i bardzo ją kocham. Ale nawet jako średniointeligentny Polak nie rozumiem, co znaczą takie frazy, jak: (cytuję): "wy karmicie swoje Wielkie JA na zranionym Kiary". Koniec cytatu. I następny cytat: "I czesto zachodze w mysl czy lodzka istota jest Zrozumiec wtedy i tylko wtedy bedac nieZROZUMIANYM".

Nie jestem w stanie zrozumieć, co to znaczy. Jakoś tak mam. Może jestem za głupi do takich tekstów? Możliwe... Życzę zdrowia córeczce! I wciąż pozdrawiam!

P.S. (to znaczy: Post Scriptum) Ja niczego nie prowokuję, tylko staram się zrozumieć, co autor miał na myśli. A jeśli nie masz czasu na "pierdoły", to poświęć się swojej rodzinie, a niekoniecznie odpowiedziom na moje "wymysły prowokacyjne"(?). Bez odbioru...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2011, 00:26:50 wysłane przez krzysiek » Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #28 : Styczeń 02, 2011, 00:21:02 »

ja tam zrozumialem diczona z miejsca. Fakt, ze nie gra matycznie, ale to detal
Zapisane
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #29 : Styczeń 02, 2011, 00:33:07 »

ja tam zrozumialem diczona z miejsca. Fakt, ze nie gra matycznie, ale to detal

No to życzę przyjemnej i rzeczowej dyskusji. Może czasami "nie gra matycznej" (to też jest koszmarnie niegramatyczne), czyli niezrozumiałej.

W temacie: "Zdrowe myślenie" moje uwagi wydają się być na miejscu. Zwłaszcza w takim temacie.

Również pozdrawiam! Cenię Was, tylko mówcie do mnie (i do pozostałych PT Forumowiczów) jasno!!!
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2011, 00:45:10 wysłane przez krzysiek » Zapisane
dczion
Gość
« Odpowiedz #30 : Styczeń 02, 2011, 10:24:48 »

Nie zapominaj Krzysku ze tez jestem czlowiekiem i posiadam takie same uczucia w calej swojej okazalosci a twoj post wyraznie zaznaczyl brak szacunku oraz wielka niechec w kierunku mojej osoby zastanawialel sie tez czy to moze taki test, wiec sprawilem ci przyjemnosc abys mogl tkwic w przekonaniu ze dczion tez potrafi byc nerwowy.Co do mojej pierwotnej wypowiedzi nie zawsze wszystko widzimy nawet najszezej otwrtymi oczami.Moze sam na wlasnej skorze odczules kiedys czyja slabosc a raczej sladszosc ktora dodala ci dziwnego uczucia ze jestes troche lepszy w tym temacie moze kiedy dowiodles ze dczion potrfi byc nerwowy poczules sie troszeczke silniejsz a raczej nie slabszy skoro on nie jest taki doskonaly.A temat Kiary pedzil w zaskakujaco energocznym tepie, wyrzszosc romowcow dodawala im witalnosci stali sie zartobliwi a wszystko to dzialo sie kosztem Kiary.
Co do zrozumienia trzeba by tu stac sie Kiara dlatego ta mysl w ktora czesto zachodze.
Przepraszam cie Krzysku ze cie urazilem nie bylo to moim pierwotnym zamiarem mam nadzieje ze przyjmiesz moje przeprosiny.

Pozdrowki dla cory, jezeli mogl bym zasiegnoc rady starszego kolegi czy to tylko na poczatku jest tak ciezko?

Pozdrawiam dczion

P.s co do mojej pisowni bylo juz tu wiele tematow ma nadzieje ze nie utworzy sie z tego kolejny watek.
Zapisane
Strony: 1 [2] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

obozyjenieckie julandia the-world-is-magic my-very-cats panzerdivisiontiger