Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 11:43:52


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 [3] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Konferencja Projektu Cheops w Warszawie - 03.07.2011  (Przeczytany 32287 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
arteq
Gość
« Odpowiedz #50 : Lipiec 12, 2011, 14:47:11 »

Cóż, myślę, że zacząłeś wyczuwać, że chciałem wskazać kolosalną różnicę pomiędzy oglądaniem a odczuwaniem, Ty na podanym przykładzie koncertu, a potem odniesienia do restauracji postawiłeś znak równości. Moje pytania i komentarze nie miały na celu żadnego przekomarzania się - chciałem wykazać, że jak najbardziej mogę rzetelnie wypowiadać się na temat pch nie uczestnicząc w sesjach. Myślę, że gdy zauważyłeś, że jestem w stanie tego dokonać i to opierając się na Twoich przykładach/metaforach wstawiłeś słowa o przekomarzaniu aby nie ciągnać dyskusji zmierzajacej do obalenia Twojej tezy.
Zapisane
Sobek
Gość
« Odpowiedz #51 : Lipiec 13, 2011, 10:04:29 »

Ty na podanym przykładzie koncertu, a potem odniesienia do restauracji postawiłeś znak równości.

Jak najbardziej!!! Rzecz w tym, że nie zrozumiałeś mojego przekazu - a był on bardzo prosty.
Krótko mówiąc:
-aby zrozumieć miłość - trzeba wpierw pokochać.
-aby zrozumieć jak trudno wychować dzieci - trzeba je wpierw mieć!

Oczywiście można sobie poczytać różne książki o miłości, do tego włączyć sobie jakiś melodramat w tv i sprawa załatwiona - już wiem czym jest miłość!


chciałem wykazać, że jak najbardziej mogę rzetelnie wypowiadać się na temat pch nie uczestnicząc w sesjach.

Jeżeli uważasz. że czytanie scenogramów jest rownoważne z uczestwnictwem w sesjach i pozwala Ci się "jak najbardziej rzetelnie wypowiadać na temat pch" - to ja akceptuję Twoją filozofię w 100%. eot Uśmiech


Cóż, myślę, że zacząłeś wyczuwać, że chciałem wskazać kolosalną różnicę pomiędzy oglądaniem a odczuwaniem,

Jedyne co wyczułem to mały paradox polegający na tym, że"prosząc mnie o konkrety" "chciałeś wskazać kolosalną różnicę pomiędzy oglądaniem a odczuwaniem" Mrugnięcie Tak więc Arturze nie da się, albo prosisz mnie o konkrety, albo chcesz wykazać swoje wnioski.


Myślę, że gdy zauważyłeś, że jestem w stanie tego dokonać i to opierając się na Twoich przykładach/metaforach wstawiłeś słowa o przekomarzaniu aby nie ciągnać dyskusji zmierzajacej do obalenia Twojej tezy.

Artq, jesteś w stanie tego dokonać TY czy TWOJE EGO...Coś Napiszę to tak: pokochaj samego siebie Arturze, a zobaczysz wtedy, że nie jest ważne kto obali czyją tezę.

Ludzkie nienasycone EGO zawsze chce mieć rację i uwielbia czuć satysfakcję z najmniejszej wygranej. Ale to jest tylko iluzoryczna satysfakcja, dlatego nie ciągnę tematu i puszczam go wolno  Afro Afro Afro



« Ostatnia zmiana: Lipiec 13, 2011, 14:15:15 wysłane przez Sobek » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #52 : Lipiec 13, 2011, 14:24:27 »

Nie mówiłem wyłącznie o scenogramach. Są relacje video, są wypowiedzi Łobos jest bardzo dużo materiałów na których można zbudować swoje poglądy na pch. "Scenogramy" mają jedną niezaprzeczalną zaletę - widnieje na nich czarno na białym co mówiono, co deklarowano - to są fakty - można sięgnąć po nie i zobaczyć co zostało dotrzymane, co się sprawdziło. Naprawdę, uczesynictwo w sesji nic nowego nie wniosłoby, poza swoistym przyzwoleniem na oddziaływanie sił które biorą w tym udział. No i na sesjach wiele rzeczy nie jest pokazywanych - Łobos mówił spokojnym głosikiem, starała się robić wrażenie opanowanej, spokojnej a... jakoś nie współgra to np. z przekleństwami i wulgaryzmami któymi zdarzało się jej rzucać.
 
Zapisane
Aras188
Gość
« Odpowiedz #53 : Lipiec 14, 2011, 14:33:05 »

"Wielki Płaczacy Wodny Grzyb" jak powiedziano w 12 sesji przypada na sierpień.
Czy ktoś zna konkretna datę?

pozdro
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #54 : Lipiec 14, 2011, 14:36:33 »

"Wielki Płaczacy Wodny Grzyb" jak powiedziano w 12 sesji przypada na sierpień.
Czy ktoś zna konkretna datę?

pozdro

Daj na luz nie zdarzy się nic co jest globalnie negatywne. Z wielkiej burzy mały deszcz...
Ot i tyle.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Lipiec 14, 2011, 14:36:49 wysłane przez Kiara » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #55 : Lipiec 15, 2011, 20:21:39 »

Na stronie głównej PCH zamieszczono sprawozdanie z tej konferencji, w którym czytamy min.:

Cytat: J.Zagórski
...
Janusz Zagórski jest uważany za jednego z najwybitniejszych polskich specjalistów od zjawisk UFO.  Tematem jego prezentacji była „Strategia istot pozaziemskich wobec upadku współczesnej cywilizacji“. Według prelegenta cywilizacje mające swe siedziby w gwiazdozbiorach Oriona i Syriusza oraz w sferze zwanej umownie Alfa Dracon są podzielone jeśli chodzi o wpływ na Ziemię. Są tam elementy, które negatywnie wpływają na ludzkość oraz takie, które chcą ludziom pomóc. Pan Janusz Zagórski omówił również kilka publikacji wiarygodnych autorów, opowiadających o doświadczeniach z negatywnym wpływem tych istot na naszą, ziemską cywilizację. Zwrócił uwagę na pewne symptomy pozwalające sądzić, że kosmiczne siły dobra walczą poza Ziemią z siłami zła. Według prelegenta - w szczególności podzielone są istoty zamieszkujące gwiazdozbiory Oriona i Syriusza. Wspomniał też o książkach nierzetelnych autorów żerujących na sensacji. Wykład Janusza Zagórskiego w pewnym stopniu uwiarygadnia hipotezę, że Wielka Piramida mogła być budowana przy pomocy obcych cywilizacji co – jak wiadomo – jest jedną z głównych hipotez Projektu Cheops.
...

http://www.projekt-cheops.com/plain.aspx?languageId=1&menuId=1&sectionId=1&cmd=


Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #56 : Styczeń 15, 2012, 14:43:53 »

DVD Z KONFERENCJI W WARSZAWIE



KONFERENCJA W WARSZAWIE 3 LIPCA 2011 ROKU JUŻ DOSTĘPNA NA DVD!

CZTERY PŁYTY DVD Z WSZYSTKIMI WYKŁADAMI PREZENTOWANYMI PODCZAS KONFERENCJI W WARSZAWIE 3 LIPCA 2011 ROKU P.T.: „PROJEKT CHEOPS - MISJA RATOWANIA ZIEMI I LUDZI POPRZEZ ENERGIĘ WIELKIEJ PIRAMIDY I ENERGIĘ MIŁOŚCI“, DOSTĘPNE W BIURZE FUNDACJI „DAR ŚWIATOWIDA“ W WARSZAWIE.

Dla osób, które nie były na Konferencji zestaw ten może być wyjątkową okazją, do zapoznania się z treścią prezentacji, które odbywały się w czasie jej trwania. Pozwoli również przeżyć emocje, których doświadczali jej uczestnicy - szczególnie podczas wykładu prof. Jamesa J. Hurtaka i jego żony Desiree z USA oraz w czasie sesji hipnozy z ...

Czytaj więcej
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Uduchowiony Piotr
Gość
« Odpowiedz #57 : Styczeń 30, 2012, 16:32:53 »

Co do Projektu Cheops, ani widu ani słychu o zapowiadanej Nibiru, a miała być widoczna już 2011 roku i to nawet Enki na sesji Lucyny Łobos powiedział (na szczęście wypomniano mu potem to kłamstwo). Jeżeli nadejdzie 21.12.2012 i nie stanie się NIC o czym tak głośno zapowiadał PCH to ludzie mogą wystąpić na rozprawę sądową, ponieważ wysyłali im pieniądze, a oni ich oszukali.
Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #58 : Styczeń 30, 2012, 16:40:12 »

bardziej martwiłbym się o Patrika Geryla, bo ludzie których namówił na sprzedanie wszystkiego i obóz przetrwania w płd. Afryce,-
chyba zjedzą go żywcem Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2012, 16:40:41 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
arteq
Gość
« Odpowiedz #59 : Styczeń 30, 2012, 20:55:56 »

ponieważ wysyłali im pieniądze, a oni ich oszukali.
Niestety nie jest to takie proste. Po pierwsze w treści przekazu musiałby widnieć precyzyjny cel darowizny. Następnie wykazać, że pch powiedziało/zobowiązało się, że ten cel wypełni do konkretnej daty. W końcu najpierw trzeba byłoby wystąpić do zarządu pch z oficjalnym pismem żądającym zwrotu darowizny w uzasadnieniu nie dopełniania zobowiązania. Obawiam się, że naciągnięci darczyńcy nie precyzowali na druku przelewu precyzyjnego celu.
Zapisane
Strony: 1 2 [3] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.05 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

world-anime managerzuzlowy kursor madex wild-reign