Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 29, 2024, 00:29:29


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Sesja 90  (Przeczytany 19536 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #25 : Styczeń 04, 2009, 18:07:45 »

a skąd on do cholery ma to wiedzieć

BO JEST POTĘŻNYM ARCHANIOŁEM z najwyższego chóru anielskiego, zasiadał koło Tronu Boga (nie tego z Biblii)! bez komentarza...

A skąd to wiadomo - to wytłumacz mi bo wiem tyle że to istota duchowa i pomaga w tym PCH
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #26 : Styczeń 04, 2009, 18:10:27 »

bo doświadczyłem jego energii Miłości i przez tydzien kochałem wszystkich, nie umiałem się złościć nawet a to dowód potęgi - innymi kanałami nawiazuje kontakt z Samuelem niż medium...

718'
Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #27 : Styczeń 04, 2009, 18:19:25 »

najlepiej pozostanę neutralny wobec tego i będę przyglądać się poczynaniom
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #28 : Styczeń 04, 2009, 18:33:19 »

Ok, Kapłanie, ale teraz pojawia się pytanie - czy Samuel, który Tobie się objawił, to ten sam, który objawia się PCh za sprawą p.Lucyny? Albo jeszcze inaczej: Sam piszesz, że medium może zniekształcać przekazy (z czym się zgadzam), więc zadajmy sobie pytanie: Ile Samuela (prawdziwego) jest w Samuelu? (tym z PCh). Bo jeśli medium tak zniekształca przekazy, znaczy to tyle, że może i jest Samuel, który jest pełen miłości, ale to co słychać od p.Lucyny to nie słowa Samuela, a po prostu bujdy stworzone przez jej podświadomość. A że mówimy tu o sesjach z L.Łobos, to odnośmy się do niej i do jej przekazów - a nie do Twoich. Ja nie mówię, że nie ma "dobrego" Samuela, a jedynie, ze ten, którego kanałuje/kreuje L.Ł bynajmniej istotą miłości nie jest.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #29 : Styczeń 04, 2009, 18:37:19 »

To chyba jasne o którym rozmawiamy - o tym który nadaje za pomoca lucynki...
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #30 : Styczeń 04, 2009, 18:40:00 »

To chyba jasne o którym rozmawiamy - o tym który nadaje za pomoca lucynki...

Ano dokładnie, stąd właśnie napisałem, ze powoływanie się na inne kontakty z Samuelem nic tu nie wnoszą - bo nie o nim rozmawiamy.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #31 : Styczeń 04, 2009, 18:44:11 »

@arteq jak piszę o tym z którym ja miałem kontakt - faktycznie odczuwam, ze to trochę inna postać - moje przekazy, które publikuje mają inny charakter niż seesja - tak, to jest wlaśnie zależne od rozwoju duchowego osoby, która ma kontakt z danym bytemi wtedy poziom zrozumienia przekazu zależy od tego jak ktoś odbiera daną energię, ja jakiś czas temu kontaktowałem się częściej z bytami niż kumplami w realu!

@Tenebrael - Sława Malarz widziała, cytuję "w oczach Lucyny diabły" więc dostała diabły - rozumiesz? sądze, ze jednak tak

718'
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #32 : Styczeń 04, 2009, 18:50:43 »

Kapłan 718 - Twoje słowa można rozumieć na dwa sposoby, więc do obu się ustosunkuję.

1) Że "widząc w oczach Lucyny diabły" sama "przyzwoliła na atak Samuela" - tyle, że taka myśl byłaby niepoprawna. Miałem styczność z istotami duchowymi o hmmm..."dobrym" profilu, i ZAWSZE jasno pytały, czy zgadzam się i chcę takiego doświadczenia, często po wiele razy, by być pewnym. W ich przypadku samo takie "widzenie diabłów" nie wystarczy.

2) Druga interpretacja to taka, ze "widząc w oczach Lucyny diabły" Sława Malarz sama, podświadomie zrobiła sobie "hartowanie", bez ingerencji Samuela. To akurat jest jak najbardziej możliwe. Ale ciągnie za sobą drugą konkluzję. Mianowicie Samuel (przez Lucynę) przyznał się do hartowania. Tak więc albo byłby bytem kłamliwym, albo p.Lucyna nie przekazuje klarownie słów Samuela, a swoje własne, podświadome wydumania, intencje itp. Tak czy na wspak, znaczy to tyle, że przekazom Lucyny Łobos ufać nie można.
Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #33 : Styczeń 04, 2009, 18:59:06 »


BO JEST POTĘŻNYM ARCHANIOŁEM z najwyższego chóru anielskiego, zasiadał koło Tronu Boga (nie tego z Biblii)! bez komentarza...

Samuel: Barbaro - i tutaj jestem ogromnie zaskoczony i dumny. Wypowiedziałaś słowo "Jahwe?. Barbaro - jestem synem Boga Jahwe. Jest to prawdą. Jednym z pierwszych synów Boga Jahwe. Słucham.

Tu jest inaczej powiedziane
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #34 : Styczeń 04, 2009, 19:01:22 »

Samuel rozumie inaczej JAHWE niż Biblia, jest to YHWH - ja mówię o tym samym co Samuel ale Ty ciągle błędnie to rozumiesz - to nie jest proste i takie zrozumienie nie przychodzi z dnia na dzień, trzeba byc na to gotowym - ja widać byłem...

718'
Zapisane
Strony: 1 [2] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.04 sekund z 18 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

companions truegaming fifa11 magicalespackluporum kursor