Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 29, 2024, 10:44:08


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ceremonia w Egipcie 11 listopada  (Przeczytany 111984 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Astre
Gość
« Odpowiedz #100 : Listopad 12, 2011, 00:34:30 »

 Czytając Wasze posty widzę, że nie zabardzo wiecie o co w tej całej antynomii prawdy związanej z PCH i aktywacją Wielkiej Piramidy chodzi.
I nie dziwię się. Bo to nie łatwy temat tzw. polityki kosmicznej, który dla wielu ludzi jest  bzdurą i bełkotem  intelektualnym.
Tak... jest bełkotem intelektualnym, ale głównie dla racjonalistycznych umysłów i poglądów, których głębia  myślenia ogranicza się do kilku schematów myślowych typu : jeżeli coś empirycznie zbadać się nie da to na pewno tego nie ma.

Jutro, a w zasadzie dzisiaj, tylko nie TERAZ przybliże kulisy tej całej akcji
, która generalnie ( co nie trudno przecież zauważyć) zmierza ponad wszystko ruchem jednostajnie przyśpieszonym do..... aktywacji piramidy.
Ba, nie tylko jednej piramidy, ale wszystkich ponieważ są one ścieśle geometrycznie i energetycznie związane.

Tymczasem pozdrawiam
 
 
« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2011, 00:37:53 wysłane przez Astre » Zapisane
zodiakus71
Gość
« Odpowiedz #101 : Listopad 12, 2011, 00:44:18 »

Początkowy zamiar projektu czyli " umieszczenie klucza w piramidzie " to jedno a ceremoniał poniekąd seans spirytystyczny w było nie było grobowcu to drugie . Na naszych cmentarzach i w grobowcach ceremoniały satanistów w grobowcach też są zakazane więc czemu się tu dziwić . Może jak by to był ceremoniał muzułmański i prowadzili go muzułmanie byłoby inaczej .
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #102 : Listopad 12, 2011, 00:55:45 »

ło matko, Astre tez jest z grupy "wiem... ale nie powiem..."

Wybacz Astre, ale dla mnie takie zachowanie to dziecinada ewentualnie dziecinne próby zwrócenia na siebie uwagi. Jeżeli chcę coś powiedzieć to po prostu mówię, jeżeli nie chcę bądź w tym momencie nie mogę to po prostu nie odzywam się i tyle.
Zapisane
Astre
Gość
« Odpowiedz #103 : Listopad 12, 2011, 01:06:59 »

ło matko, Astre tez jest z grupy "wiem... ale nie powiem..."

Wybacz Astre, ale dla mnie takie zachowanie to dziecinada ewentualnie dziecinne próby zwrócenia na siebie uwagi. Jeżeli chcę coś powiedzieć to po prostu mówię, jeżeli nie chcę bądź w tym momencie nie mogę to po prostu nie odzywam się i tyle.

Czy Ty czytasz ze zrozumieniem ?
Chyba po polsku napisałem, że napiszę, wyjaśnię, przybliżę temat,  ale nie TERAZ, czyli w tej chwili bo jest jakby nie było już - pierwsza w nocy !!!
« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2011, 01:08:02 wysłane przez Astre » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #104 : Listopad 12, 2011, 01:11:10 »

Tak, czytam ze zrozumieniem, mam nadzieję, że Ty również - szczególnie 2 akapit postu - omawia kwestię tego "teraz - nie teraz"

ale to poboczna uwaga w tym wątku, na tym zakończę aby offa nie robić.
« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2011, 01:11:47 wysłane przez arteq » Zapisane
orion250
Gość
« Odpowiedz #105 : Listopad 12, 2011, 02:07:25 »

Idźcie spać, bo chyba późna pora daje Wam się we znaki i nic mądrego o tej porze nie wymyślicie.
Zapisane
daniel1704
Gość
« Odpowiedz #106 : Listopad 12, 2011, 08:29:29 »

wszyscy wyspani więc:
Wystosuję maila do prezesa PCH w sprawie zamieszczenia oryginalnego pisma potwierdzającego udostępnienie piramidy,
takowe musiało by istnieć bo Wójcikiewicz jasno powiedział,że formalności zostały uregulowane, a wiadomo formalności zawsze równają się papierkom:)
Mój apel:  niech każdy poświęci 10 minut swojego cennego czasu i napisze maila-może skutek całościowy będzie lepszy
Walczmy troszkę o prawdę i kompromitację dla kłamstwa!

Do Astre:
polityka kosmiczna nie może być bardziej zawikłana od naszej ziemskiej , a tę drugą dosyć ogarniam więc z kosmosem równiez nie jest źle Uśmiechżart
« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2011, 08:30:54 wysłane przez daniel1704 » Zapisane
barneyos


Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689



Zobacz profil
« Odpowiedz #107 : Listopad 12, 2011, 10:26:35 »

Martwię się trochę o Ace, wykonał wysokoenergetyczną medytację wielu płomieni, dostępną dla nielicznych w tej gęstości.

I od tego czasu się nie odzywa, czy aby na pewno nie ucierpiały żadne członki jego ciała po przejściu przez niego ogromnego kosmicznego wiatru ?




PS.I brak też informacji o odpowiednich przygotowaniach - czy ace przed medytacją przeszedł odpowiednią dietę grochową ?
« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2011, 10:26:53 wysłane przez barneyos » Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
daniel1704
Gość
« Odpowiedz #108 : Listopad 12, 2011, 10:54:41 »

grochówkę mogli mu ugotować Polacy
w tych 2 tys polaków ktoś  na pewno umiał przyrządzić to "boskie" danie
mam jeszcze pytanko do forumowiczów"
czy po ceremonii ktoś poczuł się lepiej na sercu i duszy? czujecie jakąś pozytywna zmianę ?
dla mnie przeważającym uczuciem jest żal ,cóż czyżby na nowo stają się aktualne słowa poety" Polak Polakowi wilkiem"...
Zapisane
greta
Gość
« Odpowiedz #109 : Listopad 12, 2011, 11:12:04 »

Nie wiem,czy to wplyw wczorajszej daty,ale w nocy poczulam sie tak zle,ze az nie wierzylam w to co sie dzieje.Mam obolala cala klatke piersiowa,jak to sie mowi,jakby mi slon nastapil.Boli mnie serce.Nie jest to dla mnie normalne,bo jestem od wielu lat bardzo zdrowym czlowiekiem.Profilaktycznie robie sobie badania i sa one ok.w normie.

Tak wiec nie wiem ,co mam myslec.
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #110 : Listopad 12, 2011, 11:23:23 »

Nie wiem,czy to wplyw wczorajszej daty,ale w nocy poczulam sie tak zle,ze az nie wierzylam w to co sie dzieje.Mam obolala cala klatke piersiowa,jak to sie mowi,jakby mi slon nastapil.Boli mnie serce.Nie jest to dla mnie normalne,bo jestem od wielu lat bardzo zdrowym czlowiekiem.Profilaktycznie robie sobie badania i sa one ok.w normie.

Tak wiec nie wiem ,co mam myslec.


Greto ,ja się czułam  podobnie jak ty,plus zawroty głowy ,ból żołądka,nudnosci .Było to w nocy z 10  na 11 listopada  i własnie skojarzyłam to sobie  jako początek przejścia w cos nowego.Rano koło 10.00 wszystko minęło i czuję się jak nowo narodzona.

ps; Daniel1704  świetny pomysł z tym mailem,ja napiszę.Jeśli dostanę odpowiedź to zamieszczę na forum  Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2011, 11:24:58 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
greta
Gość
« Odpowiedz #111 : Listopad 12, 2011, 11:26:17 »

No widzisz,a mnie nie minelo i sie zastanawiam,jak dlugo to jeszcze potrwa.

Byc moze jest to symptom przejscia,ale oprocz tych dolegliwosci nic innego sie nie dzieje.

Pozyje - zobacze.
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #112 : Listopad 12, 2011, 11:31:38 »

Ja się dziś zważyłem i znów o kilogram mniej Uśmiech Ale to dlatego, że wczoraj zafundowano mi długi spacer ;)Około północy poczułem przemożną senność, ale zacząłem coś pisać i upływ czasu się zmienił i "nagle" była juz 3cia nad ranem. Co nie przeszkadzało mi wstać dziś o 7mej z hakiem bez problemu. Dziwne.
Zapisane
barneyos


Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689



Zobacz profil
« Odpowiedz #113 : Listopad 12, 2011, 11:34:44 »

Weźcie pod uwagę również, że była pełnia Księżyca, a to wzmacnia wszelkie objawy i odczucia, nie tylko u osób sensytywnych.

Najczęstsze objawy to: zaburzenia snu, niespokojny, przerywany sen, uczucie obawy, lęku, przerażenia, rozdrażnienie, nagłe wybuchy agresji o byle co. U osób chorujących może pojawić się nasilenie objawów chorobowych.

Punkt pełni był 11.10.2011 o 20:16. Maksymalne działanie Księżyca to pełnia +- 3 dni.
« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2011, 11:35:24 wysłane przez barneyos » Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
Kiara
Gość
« Odpowiedz #114 : Listopad 12, 2011, 12:04:04 »

Dziewczyny wasze objawy są jak najbardziej właściwe , znaczy to tylko iż ogień energetyczny spływający na planetę "wypala" sobie drogę w waszych fizycznych ciałach , transformuje już je na poziomie czakry serca.

Te objawy miało  lub ma jeszcze większość Ludzi!
Inaczej kundalini zasilona kosmiczną energią zaczyna oddziaływać na przestrzeń IV czakry ,toruje sobie drogę dokonując transformacji ciał materialnych , rozświetla je a wy czujecie dyskomfort "rozruchu"

Ja i moje przyjaciółki też miałyśmy dokładnie takie objawy , ale jeszcze stopy nam dokładnie unosiły się do góry , tak jak byśmy płynęły nad ziemią a nie chodziły. To bardzo dziwne odczucie chociaż sympatyczne.

Energia która wczoraj spłynęła na ziemię jest niesamowicie silna , to energia miłości , odczucia też są mocne.
Ona spala wszystkie niższe wibracje przekształcając to co pozostało na swój wzór.
Jak zawsze idzie przez centralny kanał energetyczny , czyli wszystkie czakry od najwyższej do najniższej i wraca do góry. Cykl około 3 dniowy.

Skoro czakra życia to Kraków czerwony czakram a czakra nad-przestrzenna biała - perłowa to Warszawa , zatem wiadomo gdzie schodziła , przez jaki punkt?

Nie , nie żaden Egipt tylko teraz Polska ,w Warszawie , naprawdę nigdzie nie trzeba było jechać. Myśliciele od wielu lat przekazują informację : "Warszawa białą będzie..."  Ci którzy oglądają wszystkie zdarzenia energetycznie zobaczyli to zdarzenie i wiedza doskonale iż się dokonało i to bez żadnych ceremonii.

Efekty odczuwacie na swoich ciałach fizycznych , dostrajacie się do tej już dużo wyższej częstotliwości miłości.


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
daniel1704
Gość
« Odpowiedz #115 : Listopad 12, 2011, 12:28:55 »

drodzy koledzy i koleżanki ja również jak nigdy w ostatnich dwóch dniach miałem krótkie napady bólu w okolicach podbrzusza, ale wydaje mi się,że to zbieg okoliczności ... poza tym od dawna nie medytowałem ,a wczoraj miałem  nieodpartą chęć medytacji i chyba się udało. W stanie zawieszenia wszelkich myśli czułem dziwne skurcze całego ciała a szczególnie powiek które mimo,że zamknięte zaciskały się mocno i  by za chwilę się rozluźnić z rytmicznymi przerwami- wcześniej tak nie miałem

 abst rachując od empiryzmu: cały czas pragnę zwrócić wagę na bezpodstawne zachowanie władz Egiptu... daje mi to sporo do myślenia
« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2011, 16:02:48 wysłane przez daniel1704 » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #116 : Listopad 12, 2011, 12:45:21 »

Ale ja nie widzę w decyzjach Egipskiej  Rady Starożytności  żadnych bezpodstawności , oni są decyzjonalni w sprawie wszystkich zdarzeń w obrębie piramid i oni podjęli decyzje na nie. Zwyczajnie mieli prawo do tego niezależnie czy się to komuś podoba czy nie. Uprzedzili wcześniej i można było zrezygnować z wyjazdu.

Rada Starożytności zapewne posiada o wiele szersze informacje na temat kompleksu piramid niż przeciętny człowiek.  Po za tym jest jeszcze coś o czym trzeba wiedzieć i pamiętać w Egipcie. Egipcjanie to ludzie na co dzień korzystający z magii  , zajmujący się nią i wierzący w jej moc.

Jeżeli ktoś z nich ( osób na szczeblach władzy)  dowiedział się i uwierzył iż ta ceremonia może w jakiś sposób stanowić zagrożenie dla nich przez magiczną ceremonię nie dopuści do niej za nic.
A jeżeli na prętach miały być hebrajskie napisy to już wystarczyło , bowiem stosunki polityczne z Israelem nie są poprawne.
A magia to magia może ( wedle Egipcjan) bardzo wiele , więc bezpieczniej było nie dopuścić żadnej grupy.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Cum
Gość
« Odpowiedz #117 : Listopad 12, 2011, 13:19:04 »

A ja się wyspałem jak nigdy. Obudziłem sie dziś wcześniej i tak jak bym spał conajmniej 12h. Sny miałem dziwne ale to tego już sie przyzwyczaiłem. Uśmiech
Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #118 : Listopad 12, 2011, 13:19:26 »

Mnie natomiast tak okolo 21 rozbolala glowa w placie czolowym.
Czulam takie silne parcie na 3 oko. jakby cisnienie na zewnatrz bylo duzo wyzsze niz w mojej wewnetrznosci. Tak na serio to nic innego moi drodzy jak dysharmonia naszych czakr i blokady mniejsze lub wieksze. Uśmiech Uśmiech

Tak jak napisala Kiara swiatlo  wypala blokady , dlatego nasilaja sie odczucia chorobowe i nie tylko.

Moja kolezanka natomiast opisywala mi dzis rano , ze miala rowniez podobne objawy w czakrze serca  , oraz czuje nadal silny napor energi na korone.
 
Cum -Jesli chodzi o to Twoje wyspanie sie i uczucie doenergetyzowania - cofnij sie kilka dni wstecz i zastanow jak sie czules w poszczegolnym dniu tego tygodnia ?

Do czego zmierzam ?

Zaobserwowalam na przestrzeni kilku lat , ze sa ludzie odczuwajacy przesilenie i jej skutki jakby szybciej o kilka dni niz data owego przesilenia i w momencie kiedy ono juz nastepuje wlasnie maja takie objawy harmoni . nie doszlam tylko dlaczego tak sie dzieje ... moze Wy macie jakis pomysl ?




« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2011, 13:42:36 wysłane przez Laguna__ » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #119 : Listopad 12, 2011, 16:24:05 »

Cytat: Astre
Jutro, a w zasadzie dzisiaj, tylko nie TERAZ przybliże kulisy tej całej akcji
, która generalnie ( co nie trudno przecież zauważyć) zmierza ponad wszystko ruchem jednostajnie przyśpieszonym do..... aktywacji piramidy.
Ba, nie tylko jednej piramidy, ale wszystkich ponieważ są one ścieśle geometrycznie i energetycznie związane.

Tymczasem pozdrawiam

Nie głupia myśl ale jeśli już zaczniesz pisać to w odpowiedniejszym wątku, np. tym: Piramidy - czemu miały służyć? >>, lub utwórz sobie właściwy.
 
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Uduchowiony Piotr
Gość
« Odpowiedz #120 : Listopad 12, 2011, 17:49:20 »

i nie udało się Enkiemu, a pieniążki znikły
Zapisane
acentaur


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 12
Offline

Wiadomości: 1464



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #121 : Listopad 12, 2011, 20:46:07 »

barneyos,
Cytuj
Martwię się trochę o Ace, wykonał wysokoenergetyczną medytację wielu płomieni, dostępną dla nielicznych w tej gęstości.
daniel1704,
Cytuj
grochówkę mogli mu ugotować Polacy
kosmiczne energie wymagają subtelnego ciała a energia płynie prosto z ducha. Klasa Centaurów spełnia te zadanie od wieków.  Duży uśmiech  Jakkolwiek chętnie zjadłbym grochówkę, bo bardzo lubię tę zupę.
Ale dziękuję za troskę.  Duży uśmiech
Zapisane
daniel1704
Gość
« Odpowiedz #122 : Listopad 12, 2011, 21:47:37 »

barneyos,

Ale dziękuję za troskę.  Duży uśmiech

nie ma za co:)
<i jeszcze odnośnie ceremonii>
jak już kilkukrotnie powtarzałem PCH brnie nieodwracalnie w stronę porażki bo na każdym kroku brakuje faktów. w reportażu  z Panem Wójcikiewiczem było powiedziane  ,że zrezygnuje On z prezesury fundacji jeśli ceremonia nie odbędzie sie 11 listopada br. ,a jak wiemy ceremonia ta nie została potwierdzona oficjalnie.
Zaczekajmy na nowe informacje PCH i kolejną "sesję". być może dowiemy się o tym iż wrota zostały otwarte,a przybysze z Oriona zażądali złotych prętów w zamian za otwarcie portalu...
Z pewnego reportażu (chyba tvn) wiem również o pewnym zniewoleniu fanatycznych zwolenników projektu -rzekomo wpłacali oni wielkie pieniądze by uszczęśliwić Enkiego...
zaczyna mnie ten projekt męczyć i chyba wolę żyć w błogiej nieświadomości jutra z uśmiechem na warzy wołając "nie znasz dnia ani godziny" niż czekać na zagładę widzianą w konkretnej dacie
jestem katolikiem i mimo,że często swoją postawą ostaję od wzorów to chyba zacznę szukać prawdy w piśmie świętym, medytacji i modlitwie bo prawda jest ukryta w nas samych.
Myślę ,że człowiek nie jest stworzony do dyktatury,zniewolenia ; apodyktycznie usposobieni ludzie nie cieszą się popularnością więc dlaczego Enki ma wiedzieć lepiej i udzielać nam reprymend?
Wsłuchajmy się w swoje sumienie i wybierzmy głos Boskiej prawdy...
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #123 : Listopad 12, 2011, 22:14:05 »

Cytat: Daniel
... rzekomo wpłacali oni wielkie pieniądze by uszczęśliwić Enkiego...

Osobiście nie jestem przekonany co do ferowania takich twierdzeń. Postarałem się trochę poszperać i z moich, skromnych informacji wynika, że En-Ki nie nic wspólnego z całym tym zamieszaniem. to oczywiście moje wnioski. Duży uśmiech

Cytuj
... zaczyna mnie ten projekt męczyć i chyba wolę żyć w błogiej nieświadomości jutra z uśmiechem na warzy wołając "nie znasz dnia ani godziny" niż czekać na zagładę widzianą w konkretnej dacie
jestem katolikiem i mimo,że często swoją postawą ostaję od wzorów to chyba zacznę szukać prawdy w piśmie świętym, medytacji i modlitwie bo prawda jest ukryta w nas samych. ...

Może troszkę przyszpilę, ale nie chcę Cię dotknąć do żywego, ni nikogo z katolików/chrześcijan ale jakoś przeczysz sam sobie. Wszak katolicyzm to apokaliptyczne ugrupowanie, a o takim samym skutku wspominają przekazy pań Lucyny i Anny. To tylko nieco inne rekwizyty zaś efekt ten sam. Mrugnięcie

Cytuj
Myślę ,że człowiek nie jest stworzony do dyktatury,zniewolenia

Tak, jednak to co obecnie sobą reprezentujemy (jako całość ludzkości) świadczy o czymś z goła odwrotnym.

Cytuj
apodyktycznie usposobieni ludzie nie cieszą się popularnością więc dlaczego Enki ma wiedzieć lepiej i udzielać nam reprymend?

Oj, cieszą się i to wielką (mowa o popularności).  Szok;D
Wystarczy przyjrzeć się wynikom ostatnich wyborów w naszym kraju. I nie mam na myśli PO. Mrugnięcie
Co do udzielania reprymend. Ta grupa, która podszywa się pod En-ki'ego, choć ukierunkowana na maksymalne zmanipulowanie nas to jednak jest o tyle bardziej świadoma, że wciąż wskazują nam drogę wyjścia z tego "matrixa". Tylko jakoś dziwnie nie dostrzegamy tego kierunku. Mrugnięcie Duży uśmiech


>Danielu<, dobrze kombinujesz tylko zerknij trochę szerzej. Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2011, 22:16:52 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
arteq
Gość
« Odpowiedz #124 : Listopad 12, 2011, 23:38:14 »

Rozczaruję Was - mnie nic nie dolega - żadnych złych snów, bólów serca, pleców, klatki, złego samopoczucia. Wręcz przeciwnie.
Wczoraj wieczorem pojechaliśmy do "starych", dobrych znajomych. "Zrobiłem z kolegą 0,5, popróbowałem również nalewek owocowych. Umówiliśmy się na dzisiaj - aby pomóc koledze w porządkowaniu działki. Gdy promile uleciały wsiadłem a auto, pojechałem 40 km do znajomego i wspólnie z nim i jego rodzicami odwaliliśmy kawał dobrej roboty, następnie wieczorem wybraliśmy się do naszej druhny i chrześniaka i wraz z mężem/ojcem "zrobiliśmy" łiskacza... a żony sobie pogadały... było bardzo miło...
Jedyny ogień jaki widziałem to ten z kupy liści i śmieci które spaliliśmy u znajomego...
Ludzie zamiast dawać się robić w bambuko i wierzyć pseudoprorokom po prosty cieszcie się życiem, optymalnie w zespól ze znajomymi/bliskimi - olejcie straszonka pch, wizje-wywody Kiary i innych maści wizjonerów - jutro też wstanie słońce i da Wam do dyspozycji nowy dzień...

Hmmm... a może ja jestem w tej radosnej odnodze rzeczywistości, a Wy w "bolącej"?
« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2011, 23:39:50 wysłane przez arteq » Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.044 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

radiomms naszemaluchy schoolmonster the-world-is-magic brygadaszarika