Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 29, 2024, 00:05:42


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ceremonia w Egipcie 11 listopada  (Przeczytany 111977 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #200 : Listopad 19, 2011, 17:58:12 »

Ceremonia w Egipcie 11 listopada i Kosmiczny Tatuś z Warszawy  Uśmiech 2

" W jednej z popularnych gazet można przeczytać o pewnym bezrobotnym ślusarzu spod Warszawy, który zdecydowanie twierdzi, że ma dziecko z kosmitką. Dziwi, iż mimo stosunkowo drogich biletów na wrocławskie UFO Forum (25zł), sala Domu Kultury jest przepełniona. Wspomniany „kosmiczny tatuś” jest o dziwo oblegany przez tłum łowców autografów jako „gwiazda programu”." litości
http://tvń24.pl/rytulal111111.html
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #201 : Listopad 20, 2011, 13:43:37 »


Fajna strona songo  Uśmiech Uśmiech ... moze nie tyle fajna- co daje do myslenia co jest w koncu prawda , a co nie.
« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2011, 13:49:07 wysłane przez Laguna__ » Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #202 : Listopad 20, 2011, 15:00:22 »


Fajna strona songo  Uśmiech Uśmiech ... moze nie tyle fajna- co daje do myslenia co jest w koncu prawda , a co nie.

i to jest największy zgryz  Mrugnięcie
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Astre
Gość
« Odpowiedz #203 : Listopad 20, 2011, 16:25:24 »


Fajna strona songo  Uśmiech Uśmiech ... moze nie tyle fajna- co daje do myslenia co jest w koncu prawda , a co nie.

Nie wiem czy taka fajna.
 Trochę głębi myślenia...
A nawet nie potrzeba głębi myślenia, aby bez problemu zauważyć jak facet (założyciel strony) z determinacją opluwa i obraża innych ludzi dla własnych korzyści i celów.
Wszystko co mu nie po drodze ochrzcił sektą, a następnie  ogłosił to publicznie.
Wpisał na swoją prywatną listę sekt Hannę Kotwicką, Wolna Ludzkość, a nawet Marię Sobolewską. Wow!
Tak się akurat składa, że Marie Sobolewską to ja znam.
A nazwał ją sektą prawdopodobnie dlatego, że wywaliła go kiedyś z forum za
katolicko- mesjańskie niczym nie podważalne i oświecone prawdy, które  imputował ludziom do głowy.

Ponieważ posiadam bardzo silny intuicyjny wgląd ( co Ci Laguno__ już chyba udowodniłem), więc powiem, że wiem o kogo chodzi, bo koduję z  nomenklatury słów.
Facet puścił kilkanście filmów na YT  głosząc różne herezje, ale występował z zamazaną
twarzą, bo nie miał odwagi publicznie się pokazać.
A teraz wykasował  z YT wszystkie.
Nie mam nic przeciwko poszerzaniu wiedzy, horyzontów, umiejętności, ale jeżeli ktoś publicznie oskarża i opluwa  ludzi, to
  chyba nie muszę tego tutaj głęboko wyjaśniać kto za tym stoi i w jakim celu to robi.

Zatem trafiła  kosa na kamień...

Więc przestrzegam przed Tvń24.pl







« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2011, 16:35:18 wysłane przez Astre » Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #204 : Listopad 20, 2011, 17:13:27 »

Nie wiem czy taka fajna.
 Trochę głębi myślenia...
A nawet nie potrzeba głębi myślenia, aby bez problemu zauważyć jak facet (założyciel strony) z determinacją opluwa i obraża innych ludzi dla własnych korzyści i celów.


Ponieważ posiadam bardzo silny intuicyjny wgląd ( co Ci Laguno__ już chyba udowodniłem), więc powiem, że wiem o kogo chodzi, bo koduję z  nomenklatury słów.
Facet puścił kilkanście filmów na YT  głosząc różne herezje, ale występował z zamazaną
twarzą, bo nie miał odwagi publicznie się pokazać.
A teraz wykasował  z YT wszystkie.

Astre chyba czytamy sobie w myslach Mrugnięcie , bo jakos od kilku dni zastanawialo mnie dlaczego jest pokasowanych kilka kont na you tube  zniknelo wiele filmow, odczulam strach tych osob przed kims lub czyms.
Apropos strony przyjrzalam sie jej blizej , ale mnie juz nic nie dziwi-najlepiej jak zadzwiwia nas to- co w nas sie manifestuje Uśmiech i nas samych dotyczy


Zapisane
Cum
Gość
« Odpowiedz #205 : Listopad 23, 2011, 16:06:05 »

I na koniec będziemy w pięknym świecie który będziemy mogli sami kreować. Tylko że sami. Nie będzie naszych rodzin, bliskich. bo jeśli nawet przejdą do IV gęstości (czy wymiaru) to już nie będa naszymi bliskimi i jak ich odróżnimy od naszych własnych kreacji. to ja wolę zostać tu gdzie jestem ale z rodziną i ludźmi których kocham.
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #206 : Listopad 23, 2011, 16:31:48 »

@Cum
Cytuj
bo jeśli nawet przejdą do IV gęstości (czy wymiaru) to już nie będa naszymi bliskimi i jak ich odróżnimy od naszych własnych kreacji
A co czyni ich teraz Twoimi bliskimi ? Jak odróżniasz  to od sztucznej kreacji ?
Zapisane
Cum
Gość
« Odpowiedz #207 : Listopad 23, 2011, 18:09:07 »

Ciężki temat. Zakładam fizyczną formę bo ona dowodzi że zyjemy. nie dowodzi naszego istnienia bo mamy jeszcze duszę która raczej o tym świadczy. więc jeśli zając sie tą fizyką to urodziła mi sie banda dzieciaków, sam sie kiedyś urodziłem, mam żonę (kobietę która mi tą bandę pomogła urodzić Uśmiech. relacje z ludźmi których mogę bezczelnie zwać przyjaciółmi. to jest określenie bliskich. Jeśli potraktujemy to jako sztuczną kreację i na dodatek niedoskonałą. to znaczy że pozbywając sie jej pozbywamy sie również...hmm... życia???

Zbawienie i podniesienie gęstości przez smierć? to mozemy juz teraz, bez zbędnych ceremonii i oczekiwań na coś.

Troche filozuję niepotrzebnie. moze ty mi powiedz coś o sztucznej kreacji i odróżnianiu.
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2011, 18:10:42 wysłane przez Cum » Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #208 : Listopad 23, 2011, 18:48:19 »

1. "nie masz duszy, jesteś duszą masz ciało"
rozpatrujemy sprawę wyłącznie z obecnego/jedynego materialnego punktu widzenia,-
więc do jakich innych log. wniosków można dojść. Można jeżeli zakłada się- patrz punkt 1. Mrugnięcie
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Cum
Gość
« Odpowiedz #209 : Listopad 23, 2011, 18:52:36 »

Coś? ale o co chodzi. skad to cytat?
Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #210 : Listopad 23, 2011, 18:55:49 »

Coś? ale o co chodzi. skad to cytat?

znaleziony w sieci,-
aż taki zły? Mrugnięcie
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #211 : Listopad 23, 2011, 19:09:28 »

1. "nie masz duszy, jesteś duszą masz ciało"
rozpatrujemy sprawę wyłącznie z obecnego/jedynego materialnego punktu widzenia,-
więc do jakich innych log. wniosków można dojść. Można jeżeli zakłada się- patrz punkt 1. Mrugnięcie
Cum, no właśnie to chciałem powiedzieć co songo Chichot
Można tak na to spojrzeć a wtedy - w jakiejkolwiek gęstości - relacje bliskości zostaną zachowane z tym, że pojęcie "moja rodzina" rozciągnie się na większą "bandę dzieciaków" Mrugnięcie Moim zdaniem.
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2011, 19:10:09 wysłane przez east » Zapisane
Cum
Gość
« Odpowiedz #212 : Listopad 23, 2011, 23:21:42 »

Fajnie, że się rozumiecie. A myslałem że to ja bez sensu filozuje.
Ja nie chcę niczego rozciagać na kolejną bandę. wystarcza mi ta co jest. chcę zachować wolną wolę i samemu decydować kto należy do bandy. Glupawo że tak z uatomatu liczebnośc bandy nagle wzrośnie. warto też dodać że zakladamy że oczywiście nie wszystkim sie uda więc najpierw warto by pożegnac tych co nie dali rady. wiec w efekcie ta uprzywilejowana ekipa obdarzona przez moją skromną osobę miłością raczej powinna stopnieć.

Ale to tylko wnioski z wniosków czy też analogie z analogii.
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #213 : Listopad 25, 2011, 19:46:56 »

24 listopada 2011


Sprawozdanie z wyjazdu do Kairu i z Ceremonii jest już umieszczone na naszej stronie. Zajrzyj do zakładki "CEREMONIA 11.11.11". Polecam też artykuł  "Miłość - wróg publiczny nr 1" w dziale "ARTYKUŁY". W dziale "OPISY WRAŻEŃ" są opisy przeżyć osób, które brały udział bezpośrednio w Ceremonii porannej lub pośrednio (w medytacji) w obu Ceremoniach. Jest też już umieszczona na naszej stronie sesja publiczna z Kairu jako sesja nr. 21. Jako sesja 20 będzie umieszczona (po przepisaniu) sesja robocza.


http://www.projekt-cheops.com/plain.aspx?languageId=1&menuId=1&sectionId=1&cmd=
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
east
Gość
« Odpowiedz #214 : Listopad 25, 2011, 20:11:06 »

A Kiara twierdzi, ze to nie  z powodu Miłości była ta ceremonia, a siły, które nie dopuściły do jej zaistnienia nie były złe, lecz dobre.
I twierdzi to też z ustami pełnymi miłości.
Biedna ta miłość, targana na wszystkie strony i przez kompletnie przeciwnie nastawionych do siebie piewców tarmoszona.
Zapisane
Uduchowiony Piotr
Gość
« Odpowiedz #215 : Listopad 26, 2011, 00:47:41 »

Ludzie takie ceremonie to powinni codziennie odprawiać, a te modły i energie miłości kierować do ludzi, a nie piramid.

Pozdrawiam
Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #216 : Listopad 26, 2011, 07:46:08 »

A Kiara twierdzi, ze to nie  z powodu Miłości była ta ceremonia, a siły, które nie dopuściły do jej zaistnienia nie były złe, lecz dobre.
I twierdzi to też z ustami pełnymi miłości.
Biedna ta miłość, targana na wszystkie strony i przez kompletnie przeciwnie nastawionych do siebie piewców tarmoszona.

tak mi się przypomniało, o kotku(o miłości;)-
pewna rodzina ma małą córeczkę i mają kotka, do nich przychodzą przyjaciele którzy też mają córeczką/rówieśniczkę tej z kotkiem Duży uśmiech
tak która przychodzi- tak kocha tego kotka, że tuli go do nieprzytomności(kotka oczywiście),-
kotek teraz jak widzi/słyszy/czuję tą dziewczynkę chce się "schować" w ścianie.
Ludzie zabijają nawet siebie lub innych dla miłości- tak więc trzeba uważać, jeżeli chodzi o kontrole,-
kto nad kim panuje, bo to potężna siła i w "słabych" rękach może uczynić wiele złego.
można też z łatwością za pomocą niej kontrolować rzędy dusz!
pozdr.   Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2011, 19:08:17 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Cum
Gość
« Odpowiedz #217 : Listopad 26, 2011, 09:03:44 »

No jasne. Innymi słowy. Ludzie!!! Zastanówcie sie czy warto kochać!!! Bo udusicie kotka lub ktos wam każe wyrzucić śmieci z miłości.
Faktycznie biedna ta milość. co by w jej imieniu nie zrobić to źle. Za chwilę będziemy się zastanawiać jak bardzo zło i nienawiść pozytywnie wpływają na rozwój naszej osobowości i cywilizacji.
Paranoja.
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #218 : Listopad 26, 2011, 09:24:51 »

Coś? ale o co chodzi. skad to cytat?

Witaj Cum Uśmiech

Wiem skąd pochodzi ten cytat który podał nam Songo  i o który ty pytasz .Czasem czytam tę stronę internetową ,podoba mi się ,choć nie wszystko z niej  " łykam " ( jak to pisze czasem Arteq ) ale ten właśnie cytat utkwił mi w głowie :

"Ci odrobinę mniej uśpieni twierdzą :

Być może mam jakąś duszę, ale czy to pewne?

 

Oczywiście że nie masz duszy. To Ty nią jesteś. Ty – ten co myśli, czuje, pamięta.

Jesteś Duszą! "


http://www.fioletowyplomien.com/aktualnosci/86-swiatloducha1
« Ostatnia zmiana: Listopad 26, 2011, 09:27:59 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
east
Gość
« Odpowiedz #219 : Listopad 26, 2011, 10:45:41 »

No jasne. Innymi słowy. Ludzie!!! Zastanówcie sie czy warto kochać!!! Bo udusicie kotka lub ktos wam każe wyrzucić śmieci z miłości.
Faktycznie biedna ta milość. co by w jej imieniu nie zrobić to źle. Za chwilę będziemy się zastanawiać jak bardzo zło i nienawiść pozytywnie wpływają na rozwój naszej osobowości i cywilizacji.
Paranoja.
Dlatego songo w przypowieści apelował o umiar. Od siebie dodam, że  umiar w stosunku do własnych prawd najprawdziwszych, które -aby lepiej, bardziej dobitnie brzmiały - podlewamy słowotokiem o miłości. O miłości do wszystkich, oczywiście.
Kto nie zna natury kotka, ten - z niewiedzy o naturze kotka, a nie ze złych pobudek - może go niechcący udusić. Z miłości rzecz jasna.
Tak rozumiem przekaz od songo.
Dla mnie morał jest taki, żeby się nie zachłystywać, lecz mądrze poznawać. Nie wiarą, a wiedzą.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #220 : Listopad 26, 2011, 11:03:30 »

Tylko z jednym ale.... dla http://www.fioletowyplomien.com/aktualnosci/86-swiatloducha1

Dusza zawsze znajduje się w czakrze serca , chociaż równocześnie nasza Energia ( inaczej Dusza) jest również w każdej komórce ciała.
Jednak kiedy wycofuje się z ciała po przekroczeniu poziomu czakry serca ( opuszcza "swój dom") już nie wraca ponownie  do ciała.

Czyli dusza musi być równocześnie w głowie ale nie jest to jej główne miejsce "zamieszkania" Ludzkiego ciała.
Szyszynka to depozyt , zapis ( twardy dysk) informacji a nie miejsce zamieszkania Duszy


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #221 : Listopad 26, 2011, 11:09:02 »

Zgadzam się z tobą Kiaro i dlatego właśnie uważam że ten cytat jest świetny :

To Ty nią jesteś. Ty – ten co myśli, czuje, pamięta.

Jesteś Duszą! "
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Kiara
Gość
« Odpowiedz #222 : Listopad 26, 2011, 11:18:33 »

Zgadzam się z tobą Kiaro i dlatego właśnie uważam że ten cytat jest świetny :

To Ty nią jesteś. Ty – ten co myśli, czuje, pamięta.

Jesteś Duszą! "



Tak chanell , bo Dusza jest WIEDZĄ a nie informacją.
Wiedzy nie trzeba nigdzie deponować nią się jest!  Wiedza to nasza wibracja , jej częstotliwość , barwa , jasność i moc , to wszystko  KIM  się JEST jest to adekwatne do znanego stwierdzenia JAM JEST!
A JAM JEST zawiera się w każdej ożywionej przez Duszę komórce Ludzkiego ciała w każdej jednej.
I to dotyczy Duszy , zaś domem DUCHA jest KOMORA SERCA ,DUCH ją napełnia sobą i poprzez jej mądrość ( otwarty mniej lub bardziej dostęp do niej, Wrota 4 WYMIARU) przekazuje ją Duszy by mogła z niej korzystać żyjąc w ciele Ludzkim jako Człowiek.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 26, 2011, 15:04:24 wysłane przez Kiara » Zapisane
Cum
Gość
« Odpowiedz #223 : Listopad 27, 2011, 16:30:32 »

Chanel, Dziękuję za wyjaśnienia. Ma to trochę więcej sensu teraz.

Dlatego songo w przypowieści apelował o umiar. Od siebie dodam, że  umiar w stosunku do własnych prawd najprawdziwszych, które -aby lepiej, bardziej dobitnie brzmiały - podlewamy słowotokiem o miłości. O miłości do wszystkich, oczywiście.


A ja bym do tej miłości dołożył jeszcze kilka innych wartości. Jak Nienawiść, Zdrada, Kłamstwo, Rozpacz... ale i Szczęście, Przyjaźń... Właśnie o to brzmienie sie rozchodzi. Chcemy aby nas uslyszano. A umiar i krytyczne podejście zawsze jest wskazane.
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #224 : Maj 12, 2012, 19:41:19 »

NOWOŚCI

10 maja 2012 

ENERGIA PIRAMIDY CHEOPSA PO CEREMONII 11.11.11 - POMIARY W SKALI BOVISA PRZED I PO CEREMONII

Badanie poziomu energii w Wielkiej Piramidzie przed i po 11 listopada 2011 roku wyraźnie sugeruje, że energia tam znacząco rośnie w miarę upływu czasu!!! Kolejne potwierdzenie, że Ceremonia 11.11.11 zadziałała… i to jak!

Oto fragment sprawozdania z wyjazdu do Egiptu zorganizowanego przez Panią Agnieszkę Jurko w listopadzie 2011 roku oraz w marcu b.r.

Źródło:
www.agnieszkajurko.pl

„Podczas listopadowego wyjazdu (Misja Życiowa) i marcowej Merkaby jedna z uczestniczek Maria G. zmierzyła wahadłem poziom energii mierzony wg skali Bovisa w miejscach mocy i wyniki okazały się niesamowite“.

Dane znalezione w internecie, pomiary przed 11.11.2011:
Piramida Cheopsa, Komnata Króla 170 000 jednostek Bovisa.

Pomiary z 19.11.2011
Cheops, Komnata Królowej          494 000
Cheops, Komnata Króla               647 000
Cheops, Komnata na dole            860 000
Sfinks                                        287 000

Pomiary z 23.03.2012
Cheops, Komnata Królowej         2 000 000
Cheops, Komnata Króla              3 100 000
Cheops, Komnata na dole           2 950 000
Sfinks                                         480 000

Wiemy również, że podobnie rosną energie innych piramid na świecie, takich jak: piramida w Bośni oraz w Meksyku. Przypadek? Być może.

Według Wikipedii:
Skala Bovisa używana przez radiestetów i zwolenników geomancji. Służy ona do pomiaru promieniowania oraz określania poziomu bioenergetycznego. Sformułowana przez francuskiego radiestetę André Bovisa. Pomiar wykonywany jest przez radiestetę, który badając określone miejsce lub obiekt przy użyciu odpowiedniego sprzętu (np. wahadła, różdżki) deklaruje liczbę Bovisa. Wartość 6500 w skali Bovisa jest uznawana za wartość „neutralną” i za wartość promieniowania ciała dorosłego, zdrowego człowieka. Wartości promieniowania poniżej 6500 są uznawane za szkodliwe dla organizmów żywych, natomiast wartości powyżej 6500 wskazują na promieniowania działające korzystnie.

Kolejna sesja z Anną Dolińską:
Mamy już połowę 2012 roku i w internecie można znaleźć wiele wzajemnie wykluczających się hipotez dotyczących tego, co ma się zdarzyć w grudniu tego roku. W związku z tym wiele osób pisze do nas lub dzwoni do Biura Fundacji z pytaniami na temat kolejnych sesji z Anną Dolińską.  Chciałem poinformować wszystkich zainteresowanych, że taka sesja planowana jest w tym miesiącu, więc niedługo postaramy się uzyskać odpowiedzi na najbardziej palące, zadawane przez Was pytania związane z obecną sytuacją Ziemi i ludzi.

Egipt.
Jak nas poinformowali nasi egipscy przyjaciele, 27 maja b.r. ma się odbyć długo wyczekiwana - pierwsza tura wyborów prezydenckich w Egipcie. Druga będzie w czerwcu. Jest to o tyle dla nas ważne, że po tych wyborach będzie mianowany nowy Minister Starożytności i od niego oraz nowych członków Stałej Komisji Najwyższej Rady Starożytności będą zależały wszelkie oficjalne pozwolenia na badania w Egipcie. Jeszcze do tego czasu – musimy się wykazać cierpliwością w sprawie naszych podań na prace na terenie Trzech Piramid w Gizie oraz kontynuację badań w Hawarze.

Andrzej Wójcikiewicz

http://www.projekt-cheops.com/plain.aspx?languageId=1&menuId=1&sectionId=1&cmd=
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.072 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

magicalespackluporum kursor wild-reign truegaming madex