Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 20:52:09


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 80 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Inni o energii.  (Przeczytany 759893 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #25 : Sierpień 30, 2011, 18:22:40 »

Jaki wpływ ma energia na nasze życie?
Co jest ważniejsze energia , czy układ genetyczny?

Co nas może zaskoczyć a co rozczarować?

Bruce Lipton - The New Biology - Where Mind and Matter Meet 1/15 (napisy PL)

http://www.youtube.com/watch?v=DINIZY6fjoE&feature=player_embedded


Bruce Lipton - The New Biology - Where Mind and Matter Meet 2/15 (napisy PL)

http://www.youtube.com/watch?v=3R11KRlfKns


Bruce Lipton - The New Biology - Where Mind and Matter Meet 3/15 (napisy PL)

http://www.youtube.com/watch?v=l9qpY5D-_XE


Bruce Lipton - The New Biology - Where Mind and Matter Meet 4/15 (napisy PL)

http://www.youtube.com/watch?v=lQmmD2JWwIs


Bruce Lipton - The New Biology - Where Mind and Matter Meet 5/15 (napisy PL)


http://www.youtube.com/watch?v=KJrbRJmWvgw



Warto obejrzeć uważnie wszystkie 5 części.


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2011, 18:40:48 wysłane przez Kiara » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #26 : Sierpień 30, 2011, 18:49:21 »

Potwierdzam, Bruce Lipton to jest gość Uśmiech
Nowa biologia ,kwantowa biologia.
Kiaro nie chcę chwalić dnia przed zachodem słońca, ale widzę ,że się uczysz szybko Uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #27 : Sierpień 30, 2011, 19:05:41 »

Potwierdzam, Bruce Lipton to jest gość Uśmiech
Nowa biologia ,kwantowa biologia.
Kiaro nie chcę chwalić dnia przed zachodem słońca, ale widzę ,że się uczysz szybko Uśmiech

Raczej szukam potwierdzeń mojej wiedzy , czasami zgadzam się w 100% z nią a czasami nie do końca.

Jednak zawsze dzielę się znalezionymi ciekawymi rzeczami.

Ale , dziękuję.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2011, 19:06:24 wysłane przez Kiara » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #28 : Wrzesień 03, 2011, 00:32:26 »

Maleńka refleksja nad swoimi myślami , nad oczekiwaniami i obecnym czasem.

Jak zawsze warto przeczytać uważnie by nie mieć żalu do innych o to iż sami czegoś nie robimy.

Kiara Uśmiech Uśmiech




   
31.08.2011 Najlepsza Karta. STWÓRCA

Stwórca



Ukochane Dzieci Ludzkie,

Jak daleko mam Was nieść? Jak daleko mi ufacie?
Jak daleko jesteście gotowi oddać się w moje ramiona?
Jak daleko?


Jestem, Stwórcą całego Życia, jestem Twórcą Świata.
Teraz przychodzę aby Was zabrać, teraz wypełnia się nasza Umowa ze Światła, teraz jest na Was czas, aby wyruszyć i przerwać „biwakowanie” w 3D.

Tak więc przychodzę do Was – jednak co znajduję?
zamknięte drzwi, przestraszone Istoty,
egzystencje które czują się zagubione i które nie pamiętają Stwórcy.


To była umowa, część Waszego zadania iż zagubicie się całkowicie w strachu, w nieświadomości i w Życiu dalekim od każdej Rzeczywistości. Jednak było też częścią naszej umowy iż w odpowiednim momencie Jakości Czasu PRZEBUDZICIE SIĘ i na Linii Czasu 0.0 otworzycie Wasze oczy i z klarownym spojrzeniem pobudzicie do Życia Energię Serca jak również o tej godzinie rozpoznacie KIM JESTEŚCIE.

Pobudka goni za pobudką, ze wszystkich Niebios tego Tworzenia.
Jednak sen jest głęboki i potrzeba Niewiedzy jest wielka.
Przy tym kierujecie się starym nawykiem ponieważ dotychczas musieliście dozować sobie Napój Snu aby wytrzymać swoją obecność w Czasie. Przez to jesteście teraz w niebezpieczeństwie – możecie „przegapić” przebudzenie i możecie je „przespać” w dokładnym tego słowa znaczeniu.

Wielu z Was podejrzewa również w tych wydarzeniach tego Czasu powtórkę ze Starego Czasu – powtórkę która utrzymywała elity przy władzy, te elity które uciskają ludzi trzymając ich w uścisku swoich pazurów.

Wy praktycznie nie rozróżniacie i śpicie nadal, w nadziei iż zostaniecie obudzeni w Dniu Sądu Ostatecznego i będziecie mogli wyrazić swą wolę pójścia do Nieba, do jednego z wielu Niebios tego Tworzenia bo zaprawdę istnieje ich wiele.

Jednak „Sąd Ostateczny” JEST TERAZ!



Już dawno nadszedł, Słońce stoi wysoko na Niebie i wypala stare Cykle Życia, jednak Wy leżycie w cieniu i czekacie, nieświadomi i dawno nasyceni Czasem czekacie na lepsze jutro przegapiając przy tym to iż to JUTRO JUŻ NADESZŁO.

Dopiero gdy ostatnie drzewa dające Wam cień upadną – albowiem wszystko upada w tym czasie – wtedy zobaczycie to CO JEST. Lecz jeśli będziecie nadal spać to Wasza skóra zostanie spalona przez gorąc Słońca.

To oznacza PRZEBUDŹCIE SIĘ.


W cieniu śpi się dobrze, pod drzewami które go dają,
bo kiedy ich zabraknie nadejdzie wielki dyskomfort dla śpiącego, ponieważ nie rozejrzał się on za Nowym Drzewem Życia które daje cień i spokój.

Stary Czas odchodzi teraz i leży u podstaw tego Symbolu.
„Drzewa” są Symbolem tego Czasu i one wszystkie zostaną ścięte.
Teraz należy wybrać Nowe Miejsca aby można było znaleźć Spokój i Pokój albowiem Stare Miejsca zostaną WSZYSTKIE usunięte.

Dlatego Przebudzenie ma tak wielkie znaczenie, abyście wyruszyli by znaleźć Nowe Miejsce w Czasie który przyjdzie po tym Czasie.

Ja stoję przed zamkniętymi drzwiami. Przed Sercami które wyrzekają się Stwórcy, stoję przed Wami,
ponieważ wątpicie w Życie i nie wybieracie go dla siebie.

Historia Ludzka się tym razem nie powtórzy! Potężni tego Czasu tracą swoją moc tak jak i sam Czas zatraca się w sobie samym.


Na początku zmiany wszystkich PARADYGMATÓW wydaje się,
jakby zakańczał się Nowy Krąg w Starym Kręgu. POMYŁKA!
To jest Nowy Krąg w dużym Cyklu wszystkich Żyć, który właśnie teraz się zaczął,
albowiem ostatni Krąg Starego Świata zamyka się.

Ja pukam, czekam, jestem cierpliwy i wytrwały,
jednak Wy pozostajecie w bezruchu i zmęczeni,
sen w tym Czasie jest Wam przyjemny.

Jak długo mam jeszcze czekać?
Powiedzcie mi a ja to uczynię!

Lecz wy nie macie Wiedzy na ten temat,
dlatego też muszę odchodzić z niewykonanymi Rzeczami
i pozostaję z dala od Waszego Życia
i kiedy wołacie mnie później – to już mnie nie ma, ponieważ Wezwanie Stwórcy następuje „kwartalnie”, co oznacza: w Czasie o którym Wy ze mną zadecydowaliście.


Dzisiaj ja jestem tym, który cały czas na Was woła, lecz jutro to Wy będziecie tymi którzy będą wołać na mnie,
ja przyjdę, bez wątpienia, jednak zanim ktoś powróci z głębokiego snu do Życia potrzebny jest Czas.

Im cięższa Energia istnieje na planecie, tym więcej czasu do tego jest potrzebne i jeśli TERAZ się nie Przebudzicie – pozostaniecie w tej jakości Czasu i Wasze wołanie nie będzie mogło być natychmiast usłyszane, ponieważ nie będę mógł natychmiast znaleźć w Was Pola Rezonansu.


Jeszcze NIGDY nie było tak lekko dojść do Oświecenia jak teraz.
Jeszcze NIGDY nie czyniliście sobie tak trudnym aby to osiągnąć.

Nie jesteście przyzwyczajeni do tego że Oświecenie jest czymś łatwym,
czymś lekkim, czymś co następuje bez wysiłku.
Jedynym warunkiem ku temu jest to iż będziecie przy tym Przebudzeni.
Musicie być w pełni Świadomymi, klarownymi i Przebudzonymi – PRZEBUDŹCIE SIĘ.

I tak guzdrzecie się dalej, podążając starymi ścieżkami Życia,
wydeptanymi śladami. Dlaczego?

Bo po prostu nie możecie uwierzyć.
Nie chcecie uznać tego za Prawdę iż TERAZ ma miejsce
OSTATECZNA TRANSFORMACJA CAŁEGO ŻYCIA NA GAIA TERRA Xx.


Największą sztuką dobrego Gracza jest wiedzieć KIEDY zagrać Najlepszą Kartą:
w wielkiej „Grze” która została stworzona w Czasie i poprzez Przestrzeń.

Wielu zatrzymuje jeszcze swoją Najlepszą Kartę czekając na moment aby ją wykorzystać,
lecz wiele wskazuje na to że co poniektórzy przegapią ten moment
i spostrzegą nagle iż nadal są pośród starych towarzyszy Gry którzy grają o małą stawkę
i którzy swą Najlepszą Kartę – tak jak i Ty – zatrzymują na ten dzień, który właśnie przegapili.

Cóż za PARADOKS!

W czasie gdy od lat zapowiadana jest Wam Transformacja zachodząca właśnie na Waszych oczach i gdy istnieją nieomylne Znaki tego Czasu – uparcie pozostajecie w starych poglądach, siedzicie w twardo stojącym na nogach obrazie Świata.

Urządziliście się w przytulnej niszy.
Dopiero wtedy stanie się Wam świadomym co JEST TERAZ,
gdy również i ta nisza zostanie poddana Transformacji.

Ten moment nadejdzie NA PEWNO.
To jest moment w którym ostatni raz zapukam, aby otworzyć Wasze Serca, abyście otworzyli Wasze wrota, abym mógł zabrać Was do domu. Wtedy należy w bardzo krótkim Czasie przebudzić się z bardzo głębokiego snu, bo to oznacza KONIEC CZASU.


A teraz pytam się Ciebie:
czy jesteś jednym z tych, którzy mogą się dostosować do szybkiej „EWAKUACJI”?
Czy jesteś „wystrugany” z tego drzewa?
Jeśli tak, to śpij dalej a ja odbiorę Cię w odpowiednim Czasie.
Jeśli jednak nie, to Przebudź się proszę TERAZ,

bo potrzebujesz Czasu aby się przygotować, bo idziemy zaraz po śniadaniu,
podczas gdy inni idą z pustym żołądkiem.


Lecz nie wszyscy posłuchają na ten Ostatni Dzwonek Stwórcy przed ludzkimi Sercami. Nie wszyscy go dostrzegą. Więc wiedzcie proszę iż dla Was ku temu przyjdzie nowa możliwość, bo Ojciec nie zapomina żadnego ze swoich Dzieci i Matka wie, które Dziecko karmiła przy swojej piersi.

Znaczenie tego Czasu leży w Rzeczywistości która jest w niej, w Prawdziwej Rzeczywistości,
to jest pierwszy Czas w którym odchodzi oszustwo – oszustwo które samo unicestwia się w Czasie. Znaczenie tego Czasu leży w tym, że nie można porównać tego Czasu z żadnym Czasem przed tym Czasem.

Jeśli Istota orientuje się na podstawie Historii Ludzkości, gubi orientację w sobie samej.


Te dni ludzkości są Ostatnimi Dniami tej Ludzkości.
Przebudzeni tego doświadczą,
natomiast śpiący przebudzą się lecz znajdą Świat bez zmian.

Ja jestem Twoim Wiecznym ojcem ze Światła, Matką z Wieczności.
Ja staram się o Twe Serce, dotykam Cię w twojej głębi abyś się Przebudził.
Więc pozwól mi wejść do Komnaty Skarbów Twojej egzystencji.
Ja chcę Was wszystkich zabrać do mnie, z powrotem. Ja wiem bardzo dobrze jak jest to beznadziejne, bo nawet sam Stwórca może dokonać tylko tego, co dopuści Człowiek. Jednak ON może wszystkiego dokonać, co przewidują Prawa Tworzenia.

Jestem sługą całego Życia.
Pierwszym sługą ludzkości i przekazałem wszystkim Mocom Tworzenia aby zapewniły „uporządkowane” przejście tej Ziemi do Światła.

Zależy od Ciebie czy przyjmiesz ta Prawdę,
czy jesteś gotów mi zaufać, czy w tych słowach rozpoznasz słowo Stwórcy,
a w nim – siebie samego.


Ja jestem
STWÓRCA


http://wolnaplaneta.pl/terra/category/channeling/
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 03, 2011, 00:33:32 wysłane przez Kiara » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #29 : Wrzesień 03, 2011, 17:42:22 »

To naprawdę ważny i piękny przekaz ( Darku proszę nie scalaj tych postów i przepraszam iż tak szybko) warto przeczytać go z wielkim skupieniem i znaleźć siebie w nim.

Naprawdę warto , bo wyjaśnia to co zazwyczaj błędnie jest przez  nas rozumiane, istota oświecenia.

A zawiera się ona w niezwyklej prostocie , tylko w drodze Człowieka na ziemi , jednak odczytać ją należy sercem , bez materialnych wartościowań.

Kiara Uśmiech Uśmiech





Mistrz HILARION


Co to jest Oświecenie?

Kiedy nazywamy kogoś „Oświeconym”?
Co się z tym wiąże, gdzie rozwija się Świadomość która osiąga Oświecenie?

Ja jestem Mistrz HILARION i daje wgląd w ten temat i Wiedzę, aby była przy tym klarowność i pewność.

Ukochane Dzieci Ludzkie,
Oświecenie jest ostatnim etapem uzdrowienia.
Doskonałym i kompletnym jest stopień dojrzałości Człowieka który wszystko przeżył, wszystkiego doświadczył, bólu i cierpienia, radości i szczęścia – Życie na tym poziomie doświadczeń jest przeżyte, Iluzja jest rozpoznana i rozpoznanym jest to, co było do rozpoznania.

Na końcu tej Drogi na tym Świecie „Oświecenie” spotyka Człowieka.


Jaka jest istota Oświecenia?

Po tym jak wszystkie wzory są odrzucone, po tym jak Człowiek zaakceptował wszystkie swoje zadania, po tym jak w ludzkim bycie nadchodzi „nasycenie” i zaczynają się tworzyć pytania o ukryty sens.

Każdy Człowiek przechodzi ten Proces i w momencie gdy kończą się wszystkie pytania,
nadchodzi natychmiast Oświecenie.

Bo na końcu pytań ODCHODZI KAŻDA ILUZJA i jest bez pytań rozpoznane CZYM jest Stwórca.

Istota Oświecenia leży w stanie Absolutnej Świadomości Stwórcy w każdym momencie i jest uzasadniona w postrzeganiu które wychodzi daleko ponad to co ludzkie i obejmuje to co boskie.

Oświeceni ludzie nie pytają, mówią mało i wykorzystują logikę Stwórcy poprzez dopuszczanie biegu wydarzeń.
Oni wiedzą kiedy mogą interweniować, oni wiedzą z czym mają do czynienia, oni to wszystko wiedzą, ponieważ wiedzą KIM są.

Podsumowując w skrócie Oświecenie jest:
- brakiem Iluzji.


Sprawdzajcie ludzi którzy podają się za Oświeconych,
bo ci prawdziwi Oświeceni czerpią bezpośrednio z Wszechwiedzy i nigdy – nawet w najmniejszym stopniu – nie „mamią” najmniejszą iluzją.

Wszyscy Ci o których tu jest mowa charakteryzują się jedną cechą – ich nieskończoną siłą promieniowania Miłością.

Ten, który osiągnął Świadomość, Oświecenie,
podnosi się wyraźnie ponad Świadomości które są jeszcze od tego dalekie.

Nie mają miejsca ludzkie reakcje, pomimo tego że właśnie tej Istocie znanym jest wszystko co ludzkie, aż do ostatniego włókna Życia.
Jednak taka Istota pokonała „to ludzkie” i jest wyjustowana tylko na Stwórcę i na nim skupiona.

Ta jedność ze Stwórcą i w Stwórcy jest ABSOLUTNA, Świadomość spoczywa bowiem cały Czas w NIM i ten stan skupienia nigdy nie jest opuszczany, dlatego jest możliwe pokonanie „tego ludzkiego”. I to jest ta tajemnica, albowiem w tym momencie gdy Świadomość jest cały Czas w Stwórcy odpadają wszystkie ludzkie ograniczenia i nawet „choroby” i irytacje które całkowicie świadomie taka Istota ściąga na siebie aby zabrać je ludziom, nie próbując mieć żadnych zależności do ludzkich tematów jak cierpienie i problemy, ból i strach.


„Kiedy cierpi” Oświecony – to jest to cierpienie inaczej doświadczane niż zwykle doświadczają go ludzie. Jest to rodzaj „dystansu” od Istoty.

Oświeceni obchodzą się inaczej z cierpieniem i bólem, oni korzystają z Wiedzy na temat „dlaczego” i ściągają na siebie zawsze sami, z własnej woli ich boskiej Miłości cierpienie wielu ludzi na siebie aby ulżyć ludzkości.

Przede wszystkim musicie sobie uświadomić:
Oświeceni nie cierpią! Mają tylko ból który ich odwiedza jeśli zdecydują się na cierpienie w ciele,
to jest cierpienie ciała ale Duch nie cierpi, Świadomość jest w Wiecznym Szczęściu. Istota takiego Człowieka jest Podniesiona i może dokładnie rozróżnić pomiędzy Poziomami na których dzieją się wydarzenia.

Wielcy Mistycy doświadczają cielesny ból inaczej niż przeciętny Człowiek i tak dzieje się również u Oświeconych bo cierpienie jest służbą Miłości a ból cielesny jest wynikiem bólu ludzkiego Kolektywu. Tu należy wyraźnie rozróżnić cierpienie od cierpienia – należy widzieć w świetle tego kto je niesie, bo Doskonali tego Czasu obchodzą się z tym zupełnie inaczej od tych jeszcze niedoskonałych.


Oświecenie jest stanem całkowicie nasyconym. Niczego nie brakuje, niczego nie trzeba sobie odmawiać, niczego pragnąć/pożądać, nie ma nic do robienia: z wyjątkiem chwalenia Stwórcy w każdym momencie.

To jest łatwe do zrozumienia jeśli Wy – Wy którzy już daleko zaszliście – pobieracie Wasze „najlepsze dni”. Jeśli spędziliście określony czas w całkowitej Świadomości Stwórcy – tak, co poniektórzy z Was to już potrafią i w tym momencie, gdzie te przestrzenie czasu się rozszerzają i nie mogą być niczym przerwane – to powstaje Absolutne Połączenie ze Stwórcą. Jest wtedy dana nieprzerwana obecność Stwórcy, wizja Stwórcy i jest to koniec szukania, panuje cisza, jest to koniec pytań, to jest rozkosz.

Obecnie pośród ludzi znajduje się kilkadziesiąt takich Istot i będzie ich więcej. Takich którzy doszli i takich którzy doprowadzili się do tego stanu – ponieważ wielu ludzi przeżywa ostatnie przeszkody zanim uciekną od Iluzji.

Oświecenie jest łatwe i tak jak naucza tego Mistrz RAMTHA jest ciężkie tylko wtedy jeśli Istota chce pozostać w ciężkości ponieważ nie wybrała dla siebie jeszcze lekkości poza Iluzją.

Dotarliśmy do końcowego punktu tego tematu:
Oświecenie następuje jeśli tak zadecyduje dla siebie Człowiek, jeśli wymaga tego bezwzględnie, jeśli jest gotowy za to wszystko oddać. Wtedy przychodzi Stwórca i zostaje dana łaska rozpoznania tego co JEST.


Na początku każdej Inwolucji stoi mocna decyzja!
Tak jest ze wszystkim, we wszystkich sprawach,
bo bez decyzji wszystko pozostaje nieokreślone, tak w małym jak i w dużym, na początku jest wola, postanowienie, aby mogła być przyciągnięta Łaska Stwórcy, aby Stwórca mógł się sam w Was rozpoznać i szybko Podnieść Was do Wszechobecności którą ON sam jest.

Poza Twoją Prawdą, poza wszystkimi Prawdami jest Rzeczywistość
- i tu jest Oświecenie:
brak Iluzji.

Wtedy Istota jest Uzdrowiona, Doskonała, wtedy Człowiek jest dopełniony (*ukończony)
bo rozpoznaje się jako bóg i rozpoznaje się w Stwórcy.

Wszystko to, co jest przed tym, jest częścią Gry.
Również najmniejsze Iluzje trzymają Was mocno w trybach Czasu
i przesuwają uwolnienie Waszego Ducha na czas nieokreślony.

Dlatego też, jeśli chcecie osiągnąć „Oświecenie”, należy pójść tymi krokami:

1.
wytłumaczcie Wasze sprawy

2.
myśl Stwórcą, mów poprzez Stwórcę, czyń w Stwórcy

3.
poprzez swoje czyny kieruj na samego siebie Łaskę Stwórcy

Upewniajcie się cały czas:

ten Świat jest stworzony jako rzeczywistość,
abyście mogli ją rozpoznać jako Iluzję.
Doskonała Gra prowadząca do doskonałości.



Bądzie pewni że każde z Was, Dzieci Ludzkich TAM DOTRZE, każdy w tym momencie gdy wejdziecie na Drogę, aby doświadczyć istoty Ostatnich Rzeczy, aby rozpoznać ukryty sens Waszej egzystencji aż u samych korzeni.

Na końcu zwycięża Miłość – albowiem w Oświeceniu ukańczą się Miłością każdy Człowiek.

Wielu jest wzywanych, wielu czeka, lecz niewielu z tych którzy są w Drodze do szczęścia przynosi z powrotem Niebo temu Światu i Świat do Nieba.

My Mistrzowie oczekujemy Was przy naszym boku, oczekujemy Ciebie jako Mistrza, który podniósł się ponad ludzki byt i dorósł do Oświeconego bóstwa.
My oczekujemy Ciebie, albowiem razem tworzymy na tym Świecie, na którym ludzie rosną i rozkwitają, aż do momentu kiedy KAŻDY osiągnie Mistrzostwo i Oświecenie.


Mistrz HILARION
W bezgranicznej Miłości do Ciebie.
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #30 : Wrzesień 04, 2011, 21:32:59 »

Cytuj
Sprawdzajcie ludzi którzy podają się za Oświeconych,
bo ci prawdziwi Oświeceni czerpią bezpośrednio z Wszechwiedzy i nigdy – nawet w najmniejszym stopniu – nie „mamią” najmniejszą iluzją.

Sprawdzaj Oświeconego ! Czyli mogę wątpić w oświeconość Oświeconego, ale wtedy mogę zostać nazwany błądzącym, ponieważ ten Oświecony przecież nie mami najmniejszą iluzją - to się z definicji wyklucza Mrugnięcie Wniosek ten, że to sprawdzający się myli.
Tak jest często niestety, kiedy światło oślepia "nieomylnego" Oświeconego Mrugnięcie
Cytuj

Wszyscy Ci o których tu jest mowa charakteryzują się jedną cechą – ich nieskończoną siłą promieniowania Miłością.
Ten, który osiągnął Świadomość, Oświecenie,
podnosi się wyraźnie ponad Świadomości które są jeszcze od tego dalekie.

Achh tak. Zatem Świadomość Świadomości nie równa ? są te wyżej i te niżej, są klasy i prymusi i Stwórca, który ocenia, choć nikt go nigdy nie widział. No bo nie może z definicji boby się spalił, tylko nie wiedzieć czemu. Za duży woltaż Mrugnięcie
Mistrz, który "podnosi się wyraźnie ponad" raczej ,moim zdaniem, jest daleki od oświecenia. Ponieważ już jesteśmy Świadomością i już jesteśmy oświeceni - każdy! .
Jedynie nasze umysły mogą nie dorastać do wielkości własnego oświecenia. A to jest praca wewnętrzna, praca z ego, integracja siebie, wewnętrzne połączenie wiedzy i doświadczenia, nauka zgodności wewnętrznej i harmonii.
Ale co ja tam wiem .. do pięt nie dorastam Oświeconym nie wspominając o Stwórcy Mrugnięcie
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #31 : Wrzesień 07, 2011, 00:05:22 »

Wyjątkowość czasu i wyjątkowość zmian , to prawda a wszystko opiera się na energii miłości.

Fakt iż nie wszystkie zaistniałe na planach energetycznych zmiany są już dobrze widoczne nie znaczy iż ich nie ma , one są.
Zasłony niewiedzy po malęńku się rozsuwają.

I niech tak będzie.

Kiara Uśmiech Uśmiech


04.09.2011 Wyjątkowość tej planety. Mistrz MAAM TE’ ELIAS

MAAM TE' ELIAS


Ukochany Jahn,
Światy rozdzielają się, Czas staje,
Przestrzeń rozpuszcza się i zmienia się Wasze Życie
- na początku niezauważalnie, aż wszystko staje się jasne:
Nowy Czas toruje sobie Drogę.


Ja jestem MAAM TE’ ELIAS.

Update Stwórcy* działa i jego siła spełnia to wszystko,
ponad miarę, wiedzcie o tym. Teraz idzie on do zakotwiczenia i pozwala zabrzmieć Nowym Poziomom Tworzenia. Poprzez to zostaną stworzone Nowe Światy, to jest tego wielka Tajemnica,
gdy Planeta Ciemności podnosi się do Światła.

Każda Planeta która się podnosi pozwala na dostęp Stwórcy do wszystkich Potencjałów, do każdej Realności dotychczasowej Rzeczywistości i pozwala zainstalować je na Nowym Poziomie, z dodatkowo urządzonymi Przestrzeniami.
Gdy jeden Krąg zamyka się, powstaje następny Krąg – większy i potężniejszy. Ten Krąg tworzą Nowe Planety, Galaktyki i Wszechświaty powstające wtedy gdy tylko jedna Planeta zakańcza Drogę z Ciemności do Światła.


Jeśli zaś chodzi o Gaia TERRA Xx.

Zaprawdę ona wnosi coś specjalnego.
Ta Planeta miała największe otwarte Przestrzenie z tych, które kiedykolwiek przyznano Planecie.
Mówiąc dokładniej największe które przyznano zaledwie jednej Rasie, na jednym żywym organizmie (*Gaia).


To jest „Planeta Wolności”,
jak nazywana jest w wielu częściach Wszechświata, ponieważ Istoty – jako oddzielone Świadomości, w pełni autonomiczne i absolutnie wolne – mogą na niej wyrażać swoją ekspresję zupełnie swobodnie, z dala od Pra-Źródła Wszystkich Bytów. Są przy tym zwolnione ze wszystkich układów trzymających w równowadze całe Galaktyki. Mogliście żyć Waszym Życiem w którym GWARANTOWANA była wolna wola Człowieka. Jest to wyjątkowe i niepowtarzalne we Wszechświecie.

Wy faktycznie „sami” przynieśliście zmiany i to co my proponujemy jako wsparcie jest rezultatem Waszych działań i decyzji a nie „niezasłużoną” Łaską Pana. Na końcu Podniesienia powstaje Nowy Wszechświat będący tego konsekwencją.


Zazwyczaj Nowe Galaktyki są zakładane wtedy
kiedy Planeta Ciemności podnosi się do Światła,
jednak gdy tylko Transformacja na Gaia TERRA Xx zakończy się,
jako pierwszy będzie WYDECHNIĘTY w Tworzenie jeden Wszechświat,
a następnie 144 kolejnych – na początek.
To wszystko tylko i wyłącznie na podstawie Waszego Podniesienia.
Wszystkie te WYDECHNIĘTE przez samego Stwórcę do Życia Wszechświaty dostaną KAMIEŃ BUDULCOWY od Matki Ziemi – tej planety którą przynosicie teraz do Światła.

Zaprawdę, istnieją miliardy Wszechświatów i w ten sposób zapoczątkowujecie całkiem na nowo jedno Tworzenie, bo poprzez Wasze doświadczenia jest dana podstawa do tej ekspansji. Każdy Wszechświat jest zbudowany na podstawie innego Wszechświata.
To są Moduły Bytu Stwórcy i Wy generujecie teraz największy wzrost w Tworzeniu z tych, które kiedykolwiek były dane ponieważ „zaliczyliście” ten egzamin po bardzo długim czasie.


Dziś zapraszam Was, abyście ponownie otworzyli Wasze Serca.
Być Miłością, wiedzieć Miłość, działać Miłością – wszędzie.

Ja jestem tym, który zwiększa Potencjał Waszej Miłości aby ta siła sięgnęła do wszystkich Poziomów tego Świata – aż wypełnione  zostaną nią ostatnie ich zakątki.

Uwaga niezliczonych Wszechświatów skupiona jest na Gaia TERRA Xx,
bo to co w obecnych dniach się tutaj dzieje, jest ABSOLUTNIE WYJĄTKOWE w nieskończoności Tworzenia.


Ja jestem
MAAM TE’ ELIAS
Ja jestem tym, który zwielokrotnia Twoją Miłość
- w Nieskończone.

SO TA’H EA’H SAT NAM
(Wiecznemu Życiu najwyższa Siła)

http://wolnaplaneta.pl/terra/2011/09/06/04-09-2011-wyjatkowosc-tej-planety-mistrz-maam-te-elias/

==========================================

Jedynym sposobem na przekroczenie wymiarów jest otworzenie własnego serca na miłość,emanowanie nią i przyjmowanie jej największej wibracji z pól miłości , pól życia.

Żeby mogło się tak stać trzeba bardzo intensywnie pracować na poziomie uczuć , etycznie i z miłością podejmować wszystkie decyzje. Nie jest to wcale tak łatwe jak by się zdawało , bowiem liczą się tylko te decyzje , które podejmujemy spontanicznie , bez analiz opłacalności , bez spekulacji korzyści energetycznych.

No cóż? Każdy musi stanąć na przeciw swoich myśli , słów i czynów , rozliczenie z ich wartości to energia stworzona na planie reakcji.Nie można w tej dziedzinie okłamać ni siebie ni innych ,bowiem efekt świadczy o wszystkim.

Ale można zacząć analizować swoją przeszłość i starać się wychodzić ze swoich niedoskonałości , otwierać serce na piękno i dobro , bo tylko te wartości przynoszą szczęście i radość.


Kiara  Uśmiech Uśmiech



05.09.2011 Uzdrowienie Serc. Mistrz HILARION

Mistrz HILARION


PROŚCIE I JEST WAM DANE (III.)


Uzdrowione będą tylko te Serca Ludzkie,
które są na to otwarte i gotowe
- albowiem okaleczone Serce ma skłonności
do tego aby być nadal okaleczanym i ma skłonności do kaleczenia innych ludzi.


Świat znalazł się w tej sytuacji, w której rozprzestrzeniło się przestępstwo poprzez istniejące już rany, które ludzie niosą w ich Sercach i poprzez co nie są oni w stanie odczuwać współczucia. Nie mogą przez to wejść w stan Miłości.

Te rany (*okaleczenia) powstały po pierwszej inkarnacji tutaj, w tym Świecie, na początku tej Gry – na tym Świecie, w tym Czasie gdy Ciemne siły zajęły Obce Wszechświaty Ziemi i ludzi.

Ze względu na te bóle które zostały Wam uczynione należało ciągle się ucieleśniać aby je uleczyć. Jednak był to wyjątkowo długi Proces i bardzo często czyniono Wam nowe bóle, zamiast uwolnienia bólu starego. W ten sposób powstała karma i należało wciąż powracać od nowa, albowiem ranne Serce samo rani i tworzy przez to zależności które muszą być rozwiązane.


Teraz chcemy to rozwiązać, przyjrzeć się ponownie i pozostawić wszystkie bóle na Poziomie Serca, ponieważ są najbardziej uporczywe bóle opuszczające Istotę dopiero na samym końcu.

Dlaczego?
Ponieważ to w Sercu są zapisywane bóle wszystkich Ciał Energetycznych Człowieka bo Serce jest nieodłącznym elementem każdego Ciała Energetycznego Człowieka. Jednak w materialnym Sercu które bije w Waszej klatce piersiowej są zapisane wszystkie przeżycia – nawet te niematerialne (*duchowe).

Każde mentalne, emocjonalne czy duchowe okaleczenie – niezależnie od tego na którym Poziomie zostało Wam uczynione – pozostaje po części żywym w materialnym Sercu i dlatego należy w tym obszarze prowadzić dalsze Uzdrowienie.

„Atak Serca” to pokazuje. Dotyczy on wielu ludzi, wielu tylko dlatego iż nie mogą oni wytrzymać ran swoich Serc.

Tutaj i dzisiaj chodzi o Uzdrowienie TYLKO I WYŁĄCZNIE WASZEGO FIZYCZNEGO SERCA.


Ale jak to zrobić?
To jest proste, tak, również i to jest proste,
bo potrzebna do tego jest WASZA GOTOWOŚĆ.

Tak właśnie jest, albowiem jest tak że wielu ludzi ucieka przed Uzdrowieniem które teraz jest możliwe, wielu odwraca się ponieważ nie chcą spojrzeć na swoje dramaty, które już dawno zamanifestowały się w ich Sercach.

Dlatego jest potrzebna GOTOWOŚĆ.


Proście następująco:
JA … /podaj tutaj swoje pełne imię i nazwisko/
PROSZĘ SIŁĄ MOJEJ BOSKOŚCI
O UWOLNIENIE MOJEGO FIZYCZNEGO SERCA
OD WSZYSTKICH OKALECZEŃ,
O ULECZENIE I ZAPROWADZENIE Z POWROTEM
DO RYTMU TWORZENIA

JA JESTEM GOTÓW TO ROZPOZNAĆ,
TO CO MUSI BYĆ TERAZ ROZPOZNANE

SUREIJA OM ISTHAR OM



Po tym, wejdźcie w ciszę i obserwujcie Wasze myśli, emocje,
wszystko to co się gwałtownie Podniesie i uwolnijcie to do Światła.

Przy tym ważne jest iż bardzo często pojawiają się obrazy
które uważaliście już za dawno uwolnione.
To jest to co teraz się liczy,
bo nawet najmniejsze resztki niewytłumaczonego Tematu
zostają w Was zapisane tak długo, aż wszystko zostanie rozpoznane.
A pozostaje zapisane w Waszej klatce piersiowej, w Waszym Sercu które tam bije w rytmie Waszej Świadomości.

Uleczmy tylko te rany, bo jest na to Czas, abyście byli cali (*całkowici) i unieśli się ponad każdy ból którego Was nauczono i ponad każdy ból który Wam uczyniono.


To jest część „Ostatnich Uzdrowień”, teraz, bo jest na to Czas.
Teraz, bo ta Łaska jest teraz rozdawana, teraz, ponieważ doskonałość przejmuje Berło w ludzkim Życiu które jest na to gotowe.


Jeśli Serce jest w Całości to jest wtedy zdolne do Miłości. Z powodu tego braku panował taki też brak Miłości na tym Świecie.

My idziemy dalej i doświadczamy całe Życie na nowo,
od teraz i na zawsze.

JA JESTEM ŚWIATŁEM UZDROWIENIA
MISTRZ HILARION

Scaliłem posty
Darek
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2011, 20:47:51 wysłane przez Dariusz » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #32 : Wrzesień 12, 2011, 16:05:31 »

Staram się nie publikować przekazów podpisanych tym imieniem ,  bo  dla większości z nas niesie ono wyjątkowość w sobie.

Energii używających to imię może być wiele , nie istnieje zakaz używania tego imienia nigdzie.

Jedna jest to bardzo wartościowy przekaz , tak więc nie ważne kto jest jego autorem warto skupić się na treści.
Ja natomiast wiem iż ta Energia nie posługuje się w kontaktach z ludźmi swoim dawnym  imieniem Jezus.

Kiara Uśmiech Uśmiech

Przesłania Jezusa

"Jeszua ben Josef" jest oryginalnym aramejskim imieniem dla imienia Jezusa, który jest uosobieniem Chrystusowej energii na Ziemi. W swoich przekazach przedstawia się jako Jeszua, nasz brat i przyjaciel, a nie boski autorytet, jaki tradycja z niego zrobiła. Jego energia jest wciąż dla nas dostępna, nie jako stały zestaw idei i praw, ale jako wskaźnik pokazujący nam drogę do Chrystusa wewnątrz nas.
Pamela Kribbe



wtorek, 6 września 2011

Wasz związek z ludzkością
Przychodzę do was dzisiaj z ogromną miłością, którą wam ofiarowuję nie jako dar, ale jako naturalny wyraz mojej istoty. Jestem Mistrz Jezus.


Jako dusza nie gardzę i nie nienawidzę niczego, moja miłość do wszystkiego jest tak silna i stabilna, wybieram istnienie jako miłość i istnienie w miłości przez cały czas. Mój wybór wspiera zatem rzeczywistość, która wzmacnia moją decyzję, aby skupiać się na miłości Stwórcy i mojej istoty oraz otaczających mnie energii. Jeśli miałbym czymś gardzić, byłoby tym słowo „normalne”, gdyż widzę, jak wielu pracowników światła zadręcza się tym słowem. Ja sam w wielu przeszłych wcieleniach na Ziemi cierpiałem z powodu tego słowa. Słowo to zostało w niewinny sposób stworzone, aby opisywać coś, co zdarza się codziennie, coś, co jest zwyczajne, standardowe, częste czy nawet pospolite. W miarę pojawiania się na Ziemi kolejnych pokoleń słowo „normalne” stało się w społeczeństwie wyjątkowo ważne, gdyż większość ludzi czyni wielkie wysiłki, by być normalnymi, chcą być tacy, jak wszyscy inni, podobne rzeczy posiadać i podobnych rzeczy doświadczać. „Normalne” niemalże zastąpiło określenie „doskonałość”, ale wszystko to zostało wymyślone przez umysł.

Gdy omawiamy ten temat z moimi uczniami, zawsze zadaję im pytanie: „Czemu chcecie być normalni, czemu chcecie być standardowi, pospolici i zwyczajni?” Niektórzy z nich odpowiadają, że czują się lepiej chronieni, gdy zachowują się i żyją tak, jak każdy inny, w ten sposób nie odstają od reszty i są akceptowani przez innych ludzi. Inni uczniowie mówią, że kiedy starają się być tacy jak inni, czują, że są z nimi jednością, że stanowią część grupy. Niektórzy mówią, że zwyczaj bycia „normalnymi” przeszkadza im w zgłębianiu siebie samych. Czasami uczniowie mówią, że tęsknią do stanu jedności ze Stwórcą, ale kiedy na Ziemi jednoczą się ze społecznością, czują, że ten cel osiągają. Moi uczniowie przyznają nawet, że ich wysiłek, by być „normalnymi” bywa w istocie strachem przed tym, co mogłoby się zdarzyć, jeśli tacy nie będą, jeśli wyjdą poza wytyczone granice i będą sobą.

Jak widać, większość dusz pragnie być akceptowana, odczuwać bliskość czy jedność z innymi i czuć w ten sposób, że są wspierani. Jest również prawdą, że strach przed samopoznaniem i wyrażaniem samych siebie jest bardzo potężny i może zaćmić ocenę sytuacji.

W istocie jesteśmy wszyscy aspektami duszy Stwórcy, a co za tym idzie częściami jednej wielkiej układanki. Być może potrzeba bycia „normalnymi” jest tak naprawdę poszukiwaniem miejsca, w które wpasowuje się nasz element tej układanki, nie tylko na Ziemi, ale również i na wewnętrznych planach i we wnętrzu duszy Stwórcy. Być może w niektórych istnieje też strach, że ich element układanki nigdy nie wpasuje się w swoje miejsce i nie odnajdzie domu, gdzie mógłby odpocząć i być szczęśliwy. Jednakże my wszyscy mamy swoje miejsce pośród energii Stwórcy – jest to nie tyle miejsce, co całkowite ze Stwórcą połączenie. Strach i to, co nieznane, są dla ludzkości wielkimi lekcjami, przez które trzeba przejść; nieustannie pojawiają się w waszej rzeczywistości aż do momentu, gdy wykorzenicie je całkowicie. Musimy zrozumieć, że strach jest irracjonalny i pochodzi z braku zaufania i połączenia ze Stwórcą. Uświadamiamy sobie, że ciągoty, by być „normalnymi”, to w rzeczywistości potrzeba, by być jednością z innymi lub ze Stwórcą; osoby, które tego nie odczuwają, rozumieją już, że ich potrzeba przynależności jest spełniana przez nich samych, a nie przez innych ludzi. Gdy połączenie ze Stwórcą jest w pełni aktywne w waszej rzeczywistości, rozpuszcza ono wszelką potrzebę związków z innymi, a poczucie szczęścia i zadowolenia wyrasta z głębi waszej istoty.

Warto się zastanowić, jaka jest rzeczywista definicja normalności. Pozwólcie, że wyjaśnię, co to słowo oznacza dla mnie, a jest to bardzo proste: nie istnieje normalność, w mojej rzeczywistości wszystko jest nowe, zmienne, rozwijające się i niewiarygodnie radosne – takie jest z powodu mojej postawy i punktu widzenia. Życie na Ziemi było dla mnie czymś bardzo „nieprzepisowym” i odbiegającym od przyjętych norm – tak jest dla nas wszystkich, jednakże ja cenię bardzo wysoko moje ziemskie doświadczenia. Widzę, że na Ziemi w pewnych krajach istnieją szablony, stworzone jedynie za pomocą umysłu na podstawie wzorców z poprzednich generacji, ale niektóre dusze uznają, że muszą używać tych szablonów jako przykładów, gdy próbują kształtować swoją rzeczywistość.

Chciałbym zadać wam pytanie: gdyby wasze życie było pustym płótnem, a już dłużej nie mielibyście w swym umyśle tych szablonów, co zrobilibyście i co stworzyli? Wyobraźcie sobie, że jesteście pierwszą osobą, jaka chodzi po Ziemi, a Ziemia jest na nowo uformowana i wolna od wszelkich energii z przeszłości. Wyobraźcie sobie tę wolność, jaką odczuwalibyście i wyobraźcie sobie, że robicie z niej użytek w czasie swego życia na Ziemi – jak zmieniłby się wasz pogląd na życie? Ja wyobrażam sobie, że żylibyście w bardzo odmienny sposób, gdyż nie miałaby na was wpływu świadomość pokoleń, które żyły na Ziemi wcześniej. Gdy wkraczamy w rok 2012, właśnie to pracownicy światła próbują wykorzenić – świadomość przeszłości, po to aby ludzkość, wkraczając w nowy cykl energii w roku 2012, nie była pod tak silnym jej wpływem. Wielu ludzi nawet dziś ocenia swój sukces na Ziemi w kategoriach ich fizycznych osiągnięć i dóbr, jakie zgromadzili. Oceniane jest również to, czy życie danej osoby podpada pod schemat stworzony przez ludzi, którzy mieli poczucie, że coś osiągnęli, a mianowicie założyli rodzinę, mieli sukcesy w pracy lub dużo przyjaciół. Jeśli wy nie spełniacie tego schematu, inni – a może nawet i wy sami – mogą uznawać, że odnieśliście porażkę albo że nie jesteście normalni. I znów ukazuje nam się tu wzorzec myślowy, który wydaje się twierdzić, że wszyscy na Ziemi muszą podążać takimi samymi drogami, podczas gdy im bardziej odmienne są wasze ścieżki, tym więcej możecie się od siebie uczyć i tym większe jest wasze osobiste bogactwo, jakim możecie się dzielić. My w sferach wewnętrznych bardzo chcielibyśmy ujrzeć, jak ludzkość pozbywa się ograniczeń, jakie sama na siebie nakłada.

Każdy pracownik światła na Ziemi może przejść przez proces, w czasie którego jego rozumienie życia zmieni się tak drastycznie, że aż niemal odseparuje go to od innych – wtedy właśnie pojawia się słowo „normalny”, ale stanowi ono przebranie dla wielu lekcji, do których należy na przykład wzięcie odpowiedzialności za swoją własną rzeczywistość i ścieżkę życia, która jest waszą prawdą, i odważne nią podążanie. Mieć odwagę żyć tym, w co wierzycie, i nie obawiać się tego wyrażać, to potężne wyzwanie, a sprostanie mu jest olbrzymim osiągnięciem. Oznacza to, że nie jesteście zależni od innych, za to żyjecie w równowadze i wygodzie swej własnej jaźni i jej energii. Gdy staracie się być „normalni” i osiągnąć to, czego inni od was oczekują, ukrywacie wtedy swoje światło i swe umiejętności, zaprzeczając swej ścieżce na Ziemi oraz unikalnej mądrości i spojrzeniu na wszechświat, którymi macie się dzielić. W ten sposób oddajecie swoją moc w ręce kogoś innego, i nie jest to nawet osoba; w rzeczywistości oddajecie swą moc procesowi i wzorcowi myślowemu, który, jak wierzycie, jest czymś właściwym dla Ziemi i tego życia. Wasz moc ma należeć tylko do was. Jeśli spytacie, czemu tak miałoby być, odpowiedź brzmi, że jesteście czymś więcej, niż moglibyście sobie wyobrazić i w waszej rzeczywistości ziemskiej to wy siedzicie na miejscu kierowcy, wspierani przez waszych przewodników.

Wielu świetlnych pracowników doświadczyło w przeszłości fizycznych tortur za wyrażanie swoich przekonań i wglądów i te wspomnienia odgrywają pewną rolę, ale przeszłość musicie pozostawić za sobą, aby mogła się narodzić nowa era miłości, w której każde z was będzie miało możliwość wyrażania w swobodny sposób pięknych i pełnych miłości energii Stwórcy. W czasie swych medytacji możecie poprosić o to, aby cały ból z przeszłości, związany z wyrażaniem waszej prawdy, został rozpuszczony i usunięty, i zastąpiony przez miłość.

Celem mojego przekazu dla was jest pomóc wam w uświadomieniu sobie, że wielu pracowników światła stwarza sobie przeszkody w podążaniu swą ścieżką, służeniu i wzroście z powodu swych obaw, ograniczeń i poglądów, jakie stwarzają, a także z powodu bólu pochodzącego z przeszłości. Być może nie jesteście nawet świadomi swoich ograniczeń, ale w rzeczy samej podobne są one do małych ścian, jakie przed sobą wybudowaliście. Wielu ludzi nie ośmiela się dzielić swymi przekonaniami z innymi, ponieważ uważają oni, że czyjaś ocena może być dla nich zbyt dużym ciężarem – ale ja chciałbym wam powiedzieć, że żadna inna istota nie może was zranić, ponieważ jesteście istotami miłości, silnymi, stabilnymi i potężnymi. Nie ma potrzeby, abyście przejmowali energie innych, chyba że tak zdecydujecie, i możecie po prostu pozwolić tym energiom przepływać przez was, podczas gdy sami istniejecie w wibracji miłości. Uważam, że pragniecie bycia „normalnymi” czy też nie wyróżniania się z tłumu zwłaszcza dla pracowników światła jest elementem procesu wzrostu, który poprowadzi was ku większej pewności siebie i wierze w swe własne możliwości oraz ku głębszemu odczuciu swej  prawdy. Pragnienie, by kochała was inna istota ludzka, też jest po prostu pragnieniem, by być bliżej Stwórcy; możecie osiągnąć to teraz i poczuć, że jesteście totalnie i absolutnie kochani.

Moim życzeniem jest, abyście przez następny tydzień określili i przeanalizowali swoje przekonania i myśli dotyczące następujących słów:

Akceptacja, Wsparcie, Przynależenie, Bycie kochanymi, Jedność i Ból.

Możecie rozpocząć, pytając siebie:

Czy czujecie się akceptowani, czy akceptujecie innych i czy potrzebujecie akceptacji?

Czy czujecie się wspierani, czy wspieracie innych i czy jest to właściwe, czy rzeczywiście potrzebujecie wsparcia, czy też może już je w sobie macie?

Czy czujecie, że przynależycie do Ziemi, czy czujecie, jakby ludzie do was należeli, i czy to uczucie przynależności jest jedynie niepewnością ego, czy pochodzi może z braku połączenia ze Stwórcą?

Czy jesteście kochani, czy potrzebujecie, by was kochano, czy kochacie samych siebie, czy kochacie innych, czemu miłość jest ważna, czy jest rzeczywiście potrzebna?

Czy czujecie więź jedności, czym jest jedność, czemu jest ona ważna, być może nie jest, czy więź jedności pochodzi z głębszej części was, jaka jest różnica pomiędzy jednością a indywidualnością?

Czy doświadczyliście bólu, jak ból na was wpływa, czy boicie się różnych rodzajów bólu, czemu boicie się bólu, z czego ból pochodzi, czy perspektywa jakiegokolwiek rodzaju bólu ma wpływ na wasze życie?

Uważam, że jeśli pozwolicie sobie szczerze odpowiedzieć na te pytania, zaczniecie odkrywać nowe rzeczy dotyczące was samych, a dzięki temu połączycie się ze swoją prawdą na głębszym poziomie. Gdy zaczynamy zadawać pytania i zgłębiać te sprawy, nagrodą za to często bywa nowy wgląd. Zachęcam was, abyście spojrzeli na swoje powiązanie z rodzajem ludzkim w odmienny sposób.

Wielu z was dokonało już zmiany lub zmieni swoją drogę, co może oznaczać, że będziecie iść pod prąd, dlatego też pragnąłbym przygotować was na te czasy, abyście mogli stanąć z podniesionym czołem jako latarnia potężnego i pełnego miłości światła na Ziemi, służąc samym sobie i wszystkim innym.

Moje słowa są wyrazem miłości, a nie krytyką jakiegokolwiek rodzaju.

Kocham was,

Mistrz Jezus

Przekazała Natalie Sian Glasson, 29 sierpnia 2011, przetłumaczyła Wika

http://www.omna.org

http://jeszua.blogspot.com/
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 12, 2011, 16:06:44 wysłane przez Kiara » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #33 : Wrzesień 13, 2011, 14:58:03 »

Darek proszę nie scalaj tych przekazów , bo są to tak inne wibracje myślowe iż nie powinny być łączone.
Wpisuję zbyt wcześnie bo pojawiają się szybko i nie można opóźniać udostępniania przekazów.

Każdy jest z innego poziomu i dociera do ludzi dla których jest czytelny , budzi ich a tak naprawdę to jest najważniejsze , przebudzenie.
Później każdy wybierze swoją drogę opcje mu najbliższa , bowiem wola wola to gwarantuje.

Kiara Uśmiech Uśmiech


Wiadomość od Plejadiańskiej Wysokiej Rady i SanJAsKa

12 wrz 2011 Komentarze są wyłączone

by krystal28 in Plejadianie

.
Te bajeczne ogłoszenia dotyczące Życia Pozaziemskiego poza planetą nadejdą do waszych odbiorników telewizyjnych całkiem szybko i te ogłoszenia zapoczątkują wasz powrót do glorii pełnej świadomości. Gdybyśmy tylko mogli wam wszystkim przekazać jak dobrze wam idzie i jak dużo miłości i dumy my wszyscy czujemy z waszego powodu.  Kochani, ziemskie słowa nie mogą efektywnie przedstawić  tej Boskiej Miłości, którą was honorujemy.  Ujawnienie i pierwszy kontakt są całkiem ważne, lecz jak powiedzieliśmy wcześniej te zdarzenia będą tylko wstępem do czegoś bardziej świetnego, co już niedługo będziecie w stanie zrozumieć i zgłębić.  Ten nadchodzący okres czasu rozdrażni wiele nieprzebudzonych dusz w wielu aspektach ich snu, więc dla niektórych może się to zamanifestować jako czas chaosu.  Ci z was, którzy są przebudzeni, są błogosławieni by nieść tę świętą wiedzę, którą posiadacie, to tak jakby trzymać ‚dobrą głowę na waszych ramionach’  w tych czasach i życie we własnej Prawdzie zobaczy wiele korzyści.  I wy będziecie w następstwie dawać korzyści dla tych wokół was, którzy nie wiedzą co myśleć o tych wszystkich nagłych, nowych objawieniach i zmianach.
.
Teraz jest bardziej niż kiedykolwiek czas aby w pełni ugruntować siebie w Duchu i Boskości, jako że Boskość będzie źródłem spokoju i podstawą, na której będziecie polegać.  Jest wiele dusz, które zaczynają właśnie się budzić myśląc, że mogą opóźnić niektóre z ważniejszych Lekcji Życia, które mają do przerobienia do momentu aż nadejdzie Pierwszy Kontakt.  Kochani, musimy was poinformować, że po prostu nie może tak być, jako że jesteście na Ziemi w tych końcowych czasach dla bardzo szczególnych celów, aby uczyć się jeszcze trudniejszych lekcji, które wzmocnią was na dalszy okres czasu jaki jest bezpośrednio przed wami.  Kochane Dusze, każda cząsteczka bólu, której doświadczyliście i przecierpieliście służy wyższym celom przygotowania was.  Wielu z was zrozumie,  że zgromadziliście jeszcze więcej siły z uczenia się tych trudnych lekcji i w rezultacie dały wam one cenne informacje i objawienia o  Życiu, które zostaną z wami poprzez wieczność.
.
Oczywistym jest, że każdy wysiłek jaki wkładacie na powierzchni Ziemi jest zanotowany i oklaskiwany przez nas w wyższych wymiarach.  Czas nie istnieje dla nas i możemy spędzić dosłownie ‚tygodnie’ waszego ziemskiego czasu świętując w szczęściu.  To jest to, jakim życie powinno być.  Wy wszyscy jesteście przeznaczeni, aby stale świętować i ciągle być radosnymi z tego co posiadacie i my rozumiemy, że czasami otwieranie się na te uczucia  wymaga okazywanie samym sobie Miłości w szczególny sposób. Podczas, gdy to jest prawdą, zbytnie przesadzanie jest ‚śliskim zboczem’ na ścieżce do egoizmu, którą już zwiedziliście niezliczoną ilość razy.  Niektórzy z was ciągle robią to w obecnych dniach.  Odejdzie to w przeszłość z naszym przybyciem.  Lecz znowu musimy podkreślić, że czekanie na lądowanie istot pozaziemskich na Ziemi w celu zaczęcia rozwiązywania waszych głęboko zakorzenionych problemów jest czymś czemu będziecie się opierali.  Te najgłębiej zakorzenione problemy powinny być teraz rozpoznane i przeobrażone w tych końcowych czasach, zanim my ponownie podejmiemy pracę z wami na waszej Ziemi.  Pragniemy, abyscie byli wszyscy duchowo silni jak to tylko jest możliwe, jako że wasze Światło będzie bardzo potrzebne w tym natychmiastowym okresie przed nami.
.
Kochane Dusze, jako że ‚stare’ jest demontowane, wielu z was będzie zmagało się z intensywnymi emocjami i uczuciami.  Jest wiele głęboko ukrytego gniewu przemykającego się poprzez waszą kolektywną świadomość Ziemi i wielu, którzy stworzyli ten gniew i karmili go, teraz nagle uzmysławiają sobie iluzoryczną naturę słowa ‚gniew’, szczęśliwie możemy dodać.  Ostatecznie zaczęliście zdawać sobie sprawę z zasięgu najgorszych waszych uczynków jakie popełniliście i mówimy‚ to już najwyższy czas!  Od czasu upadku Atlantów wasza kolektywna świadomość była w ciągłym upadaniu na rzecz najgłębszych z głębokich ciemności, których wszechświat miał jeszcze doświadczyć.  Liczne dusze, które teraz zaangażowały się, aby zmienić te czyny urosły teraz w miliony, gdybyśmy tylko mogli zakomunikować jak uradowani i podekscytowani jesteśmy widząc to wydarzenie.  I ani chwili za wcześnie!
.
Gdy ten proces rozpadania się tego co stare jest kontynuowany, wielu ponownie zauważa, że wszystko wydaje się zintensyfikowane.  Dobre chwile wydają się świetne, a złe momenty wydają się okropne.  To jest to wszystko częścią tego dosyć trudnego procesu i to jest coś o czym wy wszyscy wiedzieliście, że podejmiecie go w tym czasie na Ziemi.  To jest czas, w którym oczywiście przygotowaliście się przez niezliczone, trudne życia na Ziemskiej sferze, dosłownie setki żyć musieliście przeżyć, tylko po to, żeby przygotować się do tego ziemskiego doświadczenia.  Kochani, wcale nie przesadzamy, kiedy mówimy, że Ziemia jest jedną z najtrudniejszych planet na wzrastanie i uczenie się.  Jednakże, potencjał do nauki niewyobrażalnej wręcz ilości lekcji w jednym tylko życiu na Ziemi jest czymś co powinno być zauważone i dlatego tak wiele wzniesionych dusz życzy sobie, aby być inkarnowanymi na Ziemi.  Jest to znane poprzez cały ten wszechświat, że Ziemia jest pewnego rodzaju ‚planetą mistrzów’ do inkarnowania, aby uczyć się lekcji, które prawdziwie robią dusze niewyobrażalnie silnymi w ich Boskości.
Nasze dzieci rozmawiają o Ziemi w legendarnych znaczeniach, niektórzy wyobrażając siebie będących na niej i bohatersko pomagających kruchemu kolektywowi świadomości dusz we wzniesieniu.  Kochane dusze z planety Ziemi, jesteście bohaterami!! Zawsze byliście!!  Prosimy was, abyście to ogarnęli!!
.
Pozdrowienia dla Wszystkich!  Jestem SanJAsKa z Plejadiańskiej Rady Dziewięciu.  Przybyłem przed wami wszystkimi, aby podzielić się moimi słowami Miłości i Galaktycznej Mądrości.  Mogę powiedzieć z absolutną pewnością, że ja i Plejadiańska Wysoka Rada jesteśmy z każdą jedną duszą, która czyta te słowa, pomimo że wy nas nie widzicie.  Jesteśmy indywidualnymi aspektami znacznie wyższej istoty świadomości, a zatem jesteśmy w stanie być z jakąkolwiek duszą, której energia jest połączona z naszą w jakikolwiek sposób.  Ta więź, którą mamy z Ziemią i wszystkim co na Niej jest jest nierozerwalna, tak jak jest nierozerwalna Boskość z najczystszą Miłością.  Byliśmy z wami wszystkimi na wiele sposobów, których nawet nie odnotowaliście i czasami wielu z was starało się zacząć konwersacje z nami tylko aby myśleć, że nie komunikujemy się z powrotem, kiedy tak naprawdę robimy to za każdym razem.  I więc  myślicie, że ci którzy kontaktują się z nami  przez czanelowanie nie dopasowali się do szczególnych umiejętności, które są dostępne tylko dla niewielu.  WY WSZYSCY macie to połączenie głęboko w sobie i w większości, po prostu polega to na zaakceptowaniu, że przewodnictwo, które odbieracie jest bardzo prawdziwe.
.
Jest dużo Pracowników Światła, którzy odbierają nasze przewodnictwo każdego dnia, lecz nie uświadamiają sobie tego lub nie akceptują, że źródła, z którymi się komunikują są Boskie.  Zamiast tego, wielu zakłada, że objawienia i olśnienia, które odbierają pochodzą z ich własnych głów.   Kochani, życzylibyśmy sobie, żebyście sobie uświadomili, że to nie tak działa.  Było powiedziane, że wasze mózgi są jak komputery; chcielibyśmy pójść dalej w głąb tej analogii mówiąc, że wasze mózgi są komputerami które w sposób ciągły są podłączone do sieci, Internetu dusz, jeśli wolicie, które pasują do ich własnych energii .  Ta kolektywna świadomość Ziemi jest zawarta w ciałach i umysłach was wszystkich.  Wasza kolektywna świadomość nie jest po prostu zewnętrzną jednostką, do której obudzone dusze mają dostęp.  Kochani, WY WSZYSCY macie dostęp do waszej kolektywnej świadomości, lub ‚sieci’ dusz cały czas, tylko to po prostu zajmuje trochę czasu  na uzmysłowienie sobie, że wiele myśli, które posiadacie, nie pochodzi tak naprawdę z was.  Wasze umysły i mózgi po prostu odbierają je z innego aspektu waszej kolektywnej świadomości.
.
Teraz, ta kolektywna świadomość Ziemi nie jest tylko siecią dusz, która jest dostępna poprzez mózg i umysł.  Poza tą siecią istnieje znacznie większa, znacznie bardziej Boska sieć wzniosłych dusz i przewodników.  Ta sieć jest tym, co wiele mediów, świadomie lub nie, osiąga kiedy są dyktowane nasze słowa i kiedy ich prowadzimy.  Kochane dusze, nie mogę  wystarczająco podkreślić tego:  WY WSZYSCY macie dostęp do tej wielkiej sieci CAŁY CZAS i znowu to wymaga uznanie tego, że dostaliście się do czegoś znacznie świetniejszego, niż cokolwiek wcześniej znaliście i ponad wszystko, przewyższające czyjeś własne ‚ego’, które by próbowało wciągnąć wasz umysł z powrotem na ten niższy aspekt waszej kolektywnej świadomości.  Czy tłumaczę to jasno, Kochani?  Czy słowa, które wam daję rezonują z wami, czy brzmią prawdziwie?  Wiele ze świętych prawd, które dzielimy z wami tak naprawdę już znacie, głęboko w sobie.  Z nadchodzącym ziemskim wzniesieniem teraz jest czas, aby nie tylko uzyskać dostęp do tej świetniejszej części samego siebie, ale także pozostać tam ugruntowanym po wszystkie czasy!
Wasze kontrolowane media i programy telewizyjne będą próbowały trzymać wasze umysły ‘przytępione’  na niższym aspekcie waszej kolektywnej świadomości.  Oni wiedzą, że poprzez nadawanie pewnych nisko wymiarowych materiałów, mogą utrzymywać umysły oglądających skupione na tym jedynym aspekcie waszego Życia.  To jest bardzo sprytna sztuczka tak trzymać was wszystkich w dole. I tak jak reszta ich sztuczek, aby trzymać trzymać was w dole, będzie wyeksponowana i przeobrażona!
.
Jestem SanJAsKa z Plejadiańskiej Rady Dziewięciu i razem z Plejadiańską Wysoką Radą zachęcamy was wszystkich, aby spędzać czas w Naturze.  Boskie energie zewnętrznego świata są zawsze gotowe i czekają, aby obmyć wasze byty i rozpocząć pomagać wam odczuwać jaśniej i być bardziej ugruntowanymi w duchu.  Podłączcie się do tej energii wiatru, drzew, kwiatów i  traw dookoła was. Znajdziecie tam dużo korzyści i  błogie połączenie.
.
Podziękowania Kochani dla SanJAsKa, Plejadiańskiej Rady Dziewięciu i Plejadiańskiej Wysokiej Rady.
.
Medium: Wes Annac, 16 Sierpnia 2011


************

Warto dodać iż te dwie różne opcje informacyjne to ;

1. Sieć energioinformacyjna , która dominowała do chwili obecnej. Sieć strukturalna , blokująca dostęp do pełnej wiedzy w polu morfogenetycznym.

2. To pole morfogenetyczne jest tym z czego obecnie ludzie będą korzystali. Z całego depozytu wiedzy w nim zawartej. ale... nie jest to ta iż każdy będzie miał odrazy dostęp do całego zasobu , nie. Odbywa się to identycznie jak w szkole zgodnie z poziomem rozwojem  indywidualnym dostęp do odpowiedniego poziomu pola.
Krok po kroku coraz wyżej i wyżej.

Trzeba nam pamiętać iż to MY SAMI jesteśmy swoimi zbawcami i my sami mamy wpływ na cały proces  naszego rozwoju , który ma wpływ na ziemię i kosmos.

Zatem informacje nam przekazywane są cenne ale zbawcami nie są przekazujący je a my sami to czynimy dla siebie.


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #34 : Wrzesień 13, 2011, 19:16:00 »

Cytat: Kiara
Darek proszę nie scalaj tych przekazów , bo są to tak inne wibracje myślowe iż nie powinny być łączone.
Wpisuję zbyt wcześnie bo pojawiają się szybko i nie można opóźniać udostępniania przekazów.

Dobrze, nie będę scalał postów zawierających przekazy, wszystkie zaś będę licował. Duży uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #35 : Wrzesień 21, 2011, 10:32:12 »

17.09.2011 Czyńcie i Bądźcie. BABAJI EA’H SAT NAM’

Babaji



Ukochany Jahn,

to Życie które obecnie doświadczasz Ty i wielu innych ludzi w Czaso-Przestrzeni,
pokazuje ograniczenie i limity którym nadal jeszcze podlegacie.

Życie poza nią jest nieograniczone i to należy pojąć,
aby można było zrozumieć że
EGZYSTUJE wszystko, absolutnie wszystko co kiedykolwiek stworzyła Istota
poprzez swoje myśli, zamiary lub poprzez bardzo konkretne Impulsy Tworzenia.


Ja jestem BABAJI EA’H SAT NAM’

Ograniczenie ludzkiego Bytu stoi Wam jeszcze na Drodze, dlatego należy Byt ludzki przezwyciężyć i podjąć ślady boskości.

Dzisiaj wysyłamy do Was Ambasadorów ze Światła. Oni przynoszą i głoszą to że dzielą się teraz Światy.

Głoszą iż na jednym Świecie szaleje strach, podczas gdy na drugim wszystko to zanika.
Wy pytacie wciąż jeszcze: „…jak to jest możliwe?”

Jak jest to możliwe, że tego nie zauważamy, jak to wszystko funkcjonuje?

Do tego musicie zrozumieć sam Wszechświat. Po pierwsze jest to manifestacja obfitości wszystkich i każdego Bytu z osobna, tak sami tworzycie wiele Poziomów które się widocznie kształtują, ale tak długo jak jesteście w ludzkim Bycie pozostają dla Was „nierozsądne”.


Tutaj chodzi ZAWSZE O ENERGIĘ I WIBRACJĘ!
ZAWSZE. I wszystko co tworzycie jest tam realne,
staje się Rzeczywistością tam, gdzie może się utrzymać, tam gdzie jest we współbrzmieniu z wibracją którą sami wysyłacie.

Wyobraźcie sobie różne częstotliwości,
które już egzystują poprzez Wasze systemy techniczne.
Częstotliwości radiowych (fal radiowych) zwykle nie widać, a pomimo to one istnieją i SĄ.

To jest częstotliwość na innym Poziomie, niezależnie od tego czy możecie ją widzieć czy nie. Tak więc poprzez Wasze myśli, słowa i czyny tworzycie ją sami, poprzez intencje ogólne. Tworzycie Nowe Światy, niezależnie od tego czy możecie je zobaczyć jako Człowiek.
Im „wyżej”, szybciej drgają Wasze myśli i intencje,
tym subtelniejsze (subtelne=niematerialne) tworzycie Światy.
Niższe, powolniejsze manifestują się na odpowiednim dla siebie Poziomie.
Tych nie musicie postrzegać ani widzieć jeżeli jesteście prawdziwi w Waszym ucieleśnieniu na innej częstotliwości.


Wszystko – i to jest zasada którą należy zrozumieć, abyście mogli wszystko zrozumieć – wszystko, co powtarzając robicie z zamiarem, musi się zamanifestować, poprzez co istnieje wiele Poziomów Bytu o których w ostatnich miesiącach była ciągle mowa.
Mistrzowie są tego świadectwem abyście mogli nauczyć się rozumieć i pojmować jak różnorodne są Poziomy z których korzystacie zarówno Wy jak i My.

Tak naprawdę wszystkie spustoszenia których oczekiwaliście w ostatnich dziesięcioleciach dla tej Ziemi urzeczywistniają się, stały się Rzeczywistością na tym Poziomie Tworzenia.

Proces Podniesienia, oddzielenie się jednej Ziemi od drugiej,
nie dopuszcza do tego abyście za dużo zauważyli/spostrzegli,
można tak powiedzieć iż jesteście poza „linią strzału”.

Dlatego ma ogromne znaczenie dokładna obserwacja Waszych myśli i zamiarów oraz ich wyjaśnianie/klarowanie! Tak abyście nie współtworzyli z innymi Ciemnych Światów.
Wy jesteście Twórcami Życia i Twórcami Śmierci. Gdy skierujecie się do Waszej żywej boskości, to przestajecie kreować Światy które są „obrzydliwe” dla Waszej boskości.


Poprzez Wasze myśli kreujecie wszystko i tylko dziwicie się iż jest o tym mowa że w 3D wyładowują się Wasze wszystkie lęki i dramaty i wyładować się muszą ponieważ ostatecznie to Wy je stworzyliście.

Nic nie znika we Wszechświecie i wszystko co jest Energią – manifestuje się!
Dlatego uważajcie dokładnie na to co myślicie i czujecie oraz w jaką Energię wyposażacie Wasze czyny.
Ja przyszedłem aby utrzymywać równowagę między planetami aby Energie które są uwalniane podczas procesu rozdzielania Światów nie wyładowywały się niekontrolowanie.
Ja przyszedłem aby rozłączyć te Światy.

Ponownie o tym przypominam że bardzo wielu ludzi wybrało inaczej, że bardzo wielu ponownie szuka umierania i Śmierci. Bardzo, bardzo wielu!

Wiedzcie iż istnieje mało szukających którzy całkowicie poświęcają się Drodze ale jest bardzo wielu którzy robią zaledwie wycieczkę do Nowego Świata aby chętnie powrócić ponownie do starego w celu kontynuowania tego zwykłego, dotychczasowego Życia.


Co to oznacza dla procesu Podniesienia?

Oznacza to iż coraz więcej ludzi będzie natychmiast wzywanych.
Wielu ludzi operuje jednocześnie w 3D i w 5D.
Jeszcze przez krótki czas.
Wielu ludzi w znacznej liczbie jest całkowicie zakotwiczonych w 5D. Od nich i od Was teraz wszystko zależy.

Pozostańcie silni, odważni i wytrwali – podążajcie tą Drogą bez lęku,
bo tylko w taki sposób możecie być przykładem dla tych, którzy są jeszcze niezdecydowani.

Idźcie, idźcie, idźcie – idźcie dalej!


Nie starajcie się zrozumieć – rozumcie!
Nie starajcie się dorastać – dorastajcie!
Nie starajcie się kochać – kochajcie!

„Próbowanie” przynosi zawsze „porażkę”,
świadome i zdecydowane działanie zachodzi łatwo i tworzy nową Rzeczywistość.
CZYŃCIE I BĄDŹCIE.

Stan Bytu JEST.
Byt JEST.
TY JESTEŚ.


Nie próbujcie zrozumieć poprzez Rozum,
na pewno poniesiecie porażkę.
Rozumcie poprzez Waszą wewnętrzną Wiedzę
- wtedy zrozumieliście, doświadczyliście co JEST i jak funkcjonuje to wszystko co zostało Wam dane w ostatnich dniach.

Nie „rozumcie”, tylko pojmujcie poprzez doświadczanie tego w sobie samych
- jako wewnętrzną Wiedzę.

Tu nie jest mówione o Intuicji, nie u czuciu „pod skórą”.
Mowa jest o Wiedzy która następuje gdy odstawia się wszystkie stare koncepty i oczekuje się będąc przygotowanym i chętnym na napływ Światła Stwórcy.

Wiedza Stwórcy może być dana dopiero wtedy, gdy jest się gotowym,
gdy opróżniło się naczynie, kiedy wyczyściło się „Kielich Duszy”, wypolerowało,
to wtedy może być nalana Esencja Wiedzy.


Jeszcze cały czas Rozum przesłania Wam widok.
Jeszcze cały czas ten „kieszonkowy” Gracz jest pełny trików i Was oszukuje, jeszcze cały czas to Wy jesteście tymi którzy na to pozwalają.

Rozum jeszcze nic nie zmienił, poprzez dominacje Rozumu zapobiegane jest zmianom ponieważ Rozum ma jedną właściwość: lęk!

Rozum jest pojemnikiem w którym osadza się strach,
który zawsze szybko rośnie jeśli należy objąć Rozumem coś nowego i pełnego Światła.
Lęk i wątpliwość są Sługami Strachu. To jest niepokonany team udaremniający rozpoznanie (*Wiedzę). Team tak długo niepokonany aż się temu „fałszywemu panu” odbierze moc, uprawnienia do decydowania o Życiu, gdy mu się zabierze jego znaczenie.

Poza Rozumem – tam rodzi się Wiedza. Natomiast po tej stronie rozsiewane są spekulacje i niepewności i czasem miesza się (*”ingeruje”) rozpoznanie które wtedy jeszcze bardziej podnoszone zostaje do Wszechwiedzy.
Wy budujecie Nowy Świat i jako Stwórcy korzystacie ze wszystkich Waszych możliwości, Wy jesteście ŚWIADOMYMI WSPÓŁ-TWÓRCAMI wszystkich Światów, bądźcie tego świadomi, bądźcie tego świadomi.

Tak długo jak próbujecie ogarnąć Rozumem Kosmos – dzieło Stwórcy, tak długo będziecie ponosić klęskę i tak długo nie pojmiecie przekazów ze Światła związanych z tematem „3D, 5D”.

Ograniczone narzędzie nie może być dopuszczone do użytku jeśli należy doświadczyć Bezgraniczności.


Wszystko jest Prawdziwe, jednoczesne, wszystko!
Na wszystkich Poziomach znajdują się Życia i ma miejsce Życie
- na wszystkich Poziomach. To jest tylko ekspresja którą dzisiaj postrzegacie jako Człowiek i wiele dalszych nieskończonych ekspresji nie jest dla Was widocznych.

Nie myślcie nigdy jako Człowiek, bądźcie wolni od tego. Podnieście się i uwolnijcie od myślenia, aby również Wiedza ze Źródła Bytów mogła być Wam dana.

Ja jestem Miłością i Światłem, ja jestem Życiem i Bytem,
we wszystkich Tworzeniach. Ja jestem TY.


BABAJI EA’H SAT NAM’
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #36 : Wrzesień 21, 2011, 12:26:27 »

Kolosalną pomyłka jest myśleć , ze "wyższe"(szybsze) jest lepsze, a "nizsze"(wolniejsze) gorsze.
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #37 : Wrzesień 21, 2011, 12:58:05 »

Cytuj
Tak długo jak próbujecie ogarnąć Rozumem Kosmos – dzieło Stwórcy, tak długo będziecie ponosić klęskę i tak długo nie pojmiecie przekazów ze Światła związanych z tematem „3D, 5D”.
(..)
Ograniczone narzędzie nie może być dopuszczone do użytku jeśli należy doświadczyć Bezgraniczności.
(..) Nie myślcie nigdy jako Człowiek, bądźcie wolni od tego. Podnieście się i uwolnijcie od myślenia, aby również Wiedza ze Źródła Bytów mogła być Wam dana.

Faktycznie ciężkie czasy nadchodzą, w których prawda miesza się z manipulacją.
Ja zawsze w takich wypadkach wracam do "siebie" , staram się ogarnąć to, kim jestem i dlaczego jestem. Odrzucić Rozum - jakież to proste otwarcie się, oddanie się całkowicie w czyiś rząd dusz. Kochani uwolnijcie się od myślenia !! Od myślenia to jesteśmy my Uśmiech ! - skąd my to znamy ?

Ale jest to po części prawda, tylko jedna uwaga. Słuchaj SWOJEGO SERCA. Własnego Wyższego Ja.

I druga rzecz, dlaczego Stwórca dał nam umysł vel Rozum ? Przy założeniu, że dostaliśmy go od Niego. Czyż nie po to, aby on również ewoluował ? Jesteśmy kompletnymi istotami jako Ludzie. Tymczasem ktoś tu sugeruje, abyśmy porzucili tę ludzką, wątpiącą, sceptyczną , rozsądkową część siebie. Czym to się różni od średniowiecznych wieków ciemnych kiedy to utrzymywano lud w ciemnocie. Wtedy też mówiono, że nie trzeba myśleć, bo od tego są inni. Trzeba wierzyć i Bogu zaufać, a jeśli już samemu tworzyć , to anonimowo, najlepiej w Kościele i dla Kościoła. Boście ukochanym ludem bożym cierpiącym,fakt, ale czyż Pan Wasz nie wycierpiał więcej za Was ? Zaufajcie i nie myślcie, będzie dobrze ....

Według mnie jest tak : uwierz tylko temu, co jest weryfikowalne, co daje Tobie korzyść i nie szkodzi przy tym innym. Jeśli kochasz, to prawdziwa miłość też Ci odpowie, nie będzie zwodzić, że to już za chwilę, za momencik, jeszcze trochę - ach nie narzekaj, bo czymże jest 10 - 20 lat w skali długości życia wszechświata ?

Odpowiedź przyjdzie tylko patrz uważnie. Ona do niczego Cię nie zmusi, nie namówi, ona tylko powie Ci "DZIĘKUJĘ". Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #38 : Wrzesień 21, 2011, 20:17:39 »

Czyżby Kiara przerzuciła się z myślicieli, czy to tylko przepłukanie ust?
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #39 : Wrzesień 22, 2011, 22:22:31 »

Bardzo interesująca jest treść tego przekazu , naprawdę bardzo...

Dodam tylko iż wszystko co jest  "obiecane".... a tak naprawdę chciane i tworzone przez naszą Energię wcale nie musi wydarzyć się za 12/15 miesięcy , bo może jeszcze w tym roku....  Mrugnięcie Uśmiech

Czy przekaz pochodzi od znanej nam Energii o dawnym imieniu Jezus?
Ważne iż treść jest naprawdę bardzo ciekawa , ważne iż inspiruje do przemyśleń i wniosków.
Ważne iż odbuduje wiarę i moc Człowieka w siebie.


Kiara Uśmiech Uśmiech


Przesłania Jezusa

"Jeszua ben Josef" jest oryginalnym aramejskim imieniem dla imienia Jezusa, który jest uosobieniem Chrystusowej energii na Ziemi. W swoich przekazach przedstawia się jako Jeszua, nasz brat i przyjaciel, a nie boski autorytet, jaki tradycja z niego zrobiła. Jego energia jest wciąż dla nas dostępna, nie jako stały zestaw idei i praw, ale jako wskaźnik pokazujący nam drogę do Chrystusa wewnątrz nas.
Pamela Kribbe

    

środa, 21 września 2011
Przygotowania do przemiany
Przekazała Judith Coates

1 września 2011

Ukochana, jesteś jedną z tych, którzy dawno temu zgłosili się na ochotnika, by wcielić się w tym czasie, by wyprzedzić czas, by przetrzeć innym drogę, i aby być tu teraz dla tej przepowiedzianej przez wizjonerów wielkiej przemiany w świadomości zbiorowej. Jest to przemiana, o którą się modliliście, którą próbowaliście sobie wyobrazić, i o której opowiadaliście przyjaciołom, tym, którzy zechcieli posłuchać.

Często byliście mistrzami, tymi, których uznawano za „mądrą kobietę” we wsi czy mądrego mnicha, który znał dostęp do innych wymiarów. Byliście tymi, którzy pomagali rodzić się nie tylko nowym fizycznym istotom, ale i nowej świadomości. I w ten oto sposób po raz kolejny jesteście tu, aby poprowadzić swych braci i siostry ku przygotowaniom do przemiany świadomości.

Jak przepowiadano, w ciągu najbliższych 12-15 miesięcy waszego czasu wiele się zmieni, wiele rzeczy zacznie wyglądać dla was bardzo odmiennie. Będziecie kiedyś przypominać sobie ten czas i dziwić się: „Jak takie przemiany mogły się w ogóle wydarzyć?” A gdy teraz spojrzycie wstecz na ostatnią dekadę, na dwie ostatnie dekady, a nawet cztery czy pięć, będziecie mogli dostrzec zmianę w zbiorowej świadomości i sposobie myślenia.

W trakcie następnych 12-15 miesięcy waszego czasu zajdzie tyle zmian, ile wydarzyło się w ciągu ostatnich pięciu dekad. Więc, jak to mówią, trzymajcie się swych kapeluszy, gdyż dzień po dniu będą zachodziły wielkie skoki w waszym zrozumieniu. Niektórzy są gotowi, by porzucić swoje ciężary. Niektórzy są gotowi na pokój, na to, by poznać miłość, poznać relacje, które ich podnoszą na duchu. To oni wzywali o uzdrowienie. Oni wołali o odpowiedzi, o zrozumienie, że życie nie musi być tak ciężkie, jak świat im sugerował, i jak mówili ich rówieśnicy, rodzice i nawet przyjaciele – „No wiesz, takie jest życie”.

Jeśli chodzi o przygotowania do przemiany: w rzeczywistości wy już dokonaliście wielu przygotowań. Budziliście się co rano i prosiliście o to, by ujrzeć w tym dniu cuda. Prosiliście o to, by poznać pozytywne aspekty życia i byliście wdzięczni za to, co w waszym życiu się pojawiało – za wszystkie cuda natury, wszystkich przyjaciół, wszystkie książki, wszystkie spotkania, na które was wezwano. Odkrywacie, że jesteście wdzięczni za wszystko, co się wydarza, nawet jeśli z początku może się to wydawać trochę dziwne.

Ale uświadamiacie sobie swoją wiedzę o tym, że wszystko działa razem – a mówiłem wam o tym przez długi, długi czas – wszystko działa razem dla spełnienia Jedności {at-One-ment}. Gdyż naprawdę istnieje tylko Jedność. Wszystko, co postrzegacie, jest wami, ponieważ wy to powołujecie do życia. Gdzie to wszystko istnieje?

Spytajcie samych siebie: gdzie wszystko tak naprawdę istnieje? W waszej percepcji, w waszym umyśle, w tym, co widzicie. Projektujecie to, co uznajecie za możliwe. Rzutujecie to na zewnątrz, a potem to widzicie, tak jakby obraz w zwierciadle do was powracał, a wtedy mówicie: „No dobrze, to musi być rzeczywiste, ponieważ ja to widzę”. Ale tak naprawdę najpierw macie jakąś ideę, a potem rzutujecie ją na zewnątrz.

Więc kiedy zmienialiście się – a czyniliście to; rankami, gdy się budziliście, i w ciągu dnia, gdy przyznawaliście, że być może jesteście w stanie widzieć rzeczy w inny sposób – zmienialiście wasze postrzeżenia. Zmieniacie wasz świat, świat wokół was, ponieważ rzutujecie nań inny obraz tego, co może zaistnieć.

Wypróbujcie to następnym rankiem. Powiedzcie, gdy się obudzicie: „Tego dnia zobaczę cuda. Ujrzę szczęście i lekkość. Ujrzę przyjaciół, którzy zechcą przebywać w tej samej przestrzeni światła i lekkości”. Dostrzeżecie, że gdy utrzymujecie w umyśle pewną ideę, rzeczy wskakują na swoje miejsce w cudowny sposób, wydarzają się w samą porę, a wtedy mówicie: „Hej, to jest naprawdę świetne, to mi się podoba!” – bądźcie świadomi, że bardzo często to, o co prosiliście, przydarza się wam.

Bądźcie świadomi drobnych niuansów i odcieni każdego dnia, gdyż każdego dnia zdarzają się te cuda. Muszą, ponieważ „nastawiliście” swój umysł tak, by widział cuda, a one się pojawiają, ponieważ ich oczekujecie. To jest właśnie pierwszy składnik przygotowań na tę przemianę: spodziewanie się czegoś. „Spodziewam się, że dziś ujrzę cuda. Oczekuję, że tego dnia ujrzę Światło. Spodziewam się, że usłyszę śmiech i poczuję radość”.

Utrzymujcie w sobie pozytywne oczekiwania, a to właśnie ujrzycie danego dnia. Oczekując, spodziewając się. Ujrzycie to, czego się spodziewacie. To do was przyjdzie. Wiem, że przez długi czas tkwiliście w grzęzawisku sytuacji na świecie. Spodziewajcie się, że i tam ujrzycie cuda. Spodziewajcie się, że inni odkryją, że naprawdę są zdolni zmienić swoje życie.

Wiem, że świat mówił wam, że cierpi wielu. Rzutowaliście to na swoją rzeczywistość, ponieważ taki był sposób myślenia starego pokolenia i uczono was, że świat właśnie taki musi być. Gdy ten pogląd pojawi się przed wami – a pojawi się – powiedzcie: „Nie, ja tego nie oczekuję. To myślenie starych pokoleń, które podświadomie przyswoiłam/em i oczekiwałam/em, że tak się będzie działo, ponieważ moi rodzice tego oczekiwali”.

Bracia i siostry, z którymi dorastaliście, wasi rówieśnicy – oni również tego właśnie oczekiwali. Dlatego teraz to widzą. Ale wy wkraczacie w nową przestrzeń, a bracia i siostry, z którymi macie powiązania, również w tę przestrzeń wchodzą. Spodziewajcie się, że wkroczą oni w tę nową przestrzeń, gdyż naprawdę tak się dzieje. Oni czekają tylko na drobne pstryknięcie palcami, aby dokonać tej zmiany.

Możecie im opowiedzieć o mocy, jaką posiada spodziewanie się tego, co dobre. Parę dekad temu mieliście takie powiedzenie, które pojawiło się nawet na naklejkach: „Spodziewajcie się cudów”. Niech będzie to waszym mottem każdego dnia. Spodziewajcie się cudów. I jeśli chcecie, możecie tu być bardzo konkretni: „Spodziewam się cudów, związanych ze złotymi monetami oraz ilością pracy, jaką wykonuję. Spodziewam się równowagi w moim życiu”. I odkryjecie, że to się pojawi, ponieważ prosicie o to, i wydarzy się, ponieważ się tego spodziewacie.

Naprawdę istnieje tylko Jedno. Wyglądacie na zewnątrz i ponieważ nauczono was, by widzieć wiele, widzicie swoich braci i siostry. Rzutujecie na zewnątrz ten pogląd. Ale naprawdę jesteście Jednym przejawiającym się jako wiele, i to samo w sobie jest cudem, że za sprawą tego, czego się spodziewacie, jesteście w stanie zobaczyć setki, tysiące i jeszcze więcej jednostek, na pozór jednostek, na powierzchni waszej świętej Matki Ziemi.

Zatrzymajcie się jednak na moment i zapytajcie sami siebie: „Skąd pochodzi ten pomysł? No cóż, pochodzi on z mojego przekonania, że istnieje wielu ludzi, zamieszkujących ten świat. Być może jestem w stanie ujrzeć to w inny sposób. Może jest nas tylko Jedno. Może istnieje tylko Ja, tylko My”. My: zacznijcie od słowa „My”, ponieważ jesteście połączeni ze wszystkimi innymi, których jeszcze widzicie z powodu wiary w istnienie wielości.

Zatem zacznijcie od „My”: „My odczuwamy spokój. My jesteśmy szczęśliwi. My jesteśmy oświeceni”. Wtedy dojdziecie do punktu, w którym zaczniecie pojmować, że umysł pokazuje wam wielość, ponieważ nauczono was, że istnieje wiele istot. Ale być może wszystko to jest projekcją Jednego. Pobawcie się tym pomysłem przez chwilę i ujrzyjcie, jak jesteście potężni.

Mówiłem wam przez całe lata, jak potężni jesteście, jak twórczy, i że stwarzacie wszystko, co istnieje w waszym świecie i w waszym doświadczeniu. Wszystko stwarzacie wy. A jeśli to stwarzacie, gdzie się to zaczyna? Zaczyna się to od idei w waszym umyśle. Zatem zaczynacie spodziewać się, że wszystko będzie inaczej. Rzeczy staną się łatwe. „Będę mieć wszystko, czego potrzebuję”.

Wy jako Jeden twórczy umysł, jakim jesteście, zawsze się o siebie zatroszczycie. Możecie na tym polegać, nawet jeśli mielibyście wezwać mnie, myśląc, że to ja stworzę dla was te cuda. Zrobię to, ale naprawdę to wasze przekonanie je stworzy. Ale jeśli pragniecie mnie wezwać, żebym uczynił dla was parę cudów, to też jest w porządku. Będę szczęśliwy, mogąc to zrobić. To łatwe.

Zacznijcie rozumieć swoją moc. Zacznijcie rozumieć, jak świetliści jesteście, jak wszystko w waszym świecie może być świetliste, gdy rzutujecie Światło, gdy czujecie Światło. Fizyczna świetlistość i lekkość, tak; emocjonalna lekkość – tym bardziej, i zrozumienie, że „Spodziewam się odczuwać Światło, spodziewam się, że bracia i siostry – jako że wciąż widzę Jedno przejawiające się jako wiele – spodziewam się, że wejdą oni w Światło”.

Gdy pracujecie z oczekiwaniami, i gdy pracujecie ze zmianą poglądów, ma to wielką moc. Dlatego właśnie mogę wam powiedzieć, że w ciągu następnych 12-15 miesięcy będziecie się znajdowali w bardzo odmiennym miejscu. Ujrzycie wasz świat w innym wymiarze, ponieważ to wy projektujecie, jaki ten świat ma być.

Z tego, co powiedziałem, nie wyciągajcie tylko wniosków, wywołujących w was poczucie winy, nie mówcie: „Ludzie w innych ......

cd...
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #40 : Wrzesień 22, 2011, 22:23:22 »

Nie zmieściło się w jednym poście.

cd....


krajach cierpią, ponieważ mam przekonanie, że oni cierpią. To moja wina”. Nie, nie wasza. I nie ich. W rzeczywistości oni nie cierpią. „O jejku, jak to możliwe, media mówią mi, że jest chaos, powstania, że wojsko robi straszne rzeczy – jak to mogłoby być prawdą?”

W rzeczywistości oni nie cierpią, poza tym, co stanowi wasze przekonanie o ich cierpieniu.  A gdybyście uwierzyli i spodziewali się, że zapanuje tam pokój? Mogłoby się to wydarzyć. Nie tylko mogłoby – to się wydarzy. Musi się wydarzyć, gdyż jesteście rozszerzeniem – jak to mówiliśmy wiele razy – jedynej Zasady stwórczej. Stwarzacie wszystko w waszym życiu. Właśnie tak potężni jesteście.

Umysł nie jest w stanie tego przyjąć. Może on nad tym pracować, może się tym bawić, może to rozważać i znaleźć wszelkie zarzuty przeciwko tej idei. Ale gdy pracujecie z sercem, z uczuciem oczekiwania, wtedy dochodzicie do prawdy. Pracując nad tym obdarzajcie miłością wszystko, czego każdego dnia doświadczacie. Kochajcie to, dziękujcie temu, i wiedzcie, że naprawdę umieściliście to w swoim życiu jako dar.

Wiem, że ego w swym oddzieleniu powie wiele razy: „Phi, też mi dar!” I będzie się zastanawiało „No i co z tym darem poczniesz?” Ale wszystko, co doprowadziło was do tego miejsca, jest darem, gdyż jesteście teraz gotowi usłyszeć, że istnieje tylko Jedno, wyrażające się jako wiele, gdyż taki macie jeszcze pogląd. A podczas swych przygotowań do przemiany zmieniacie ten pogląd dzięki waszym oczekiwaniom i waszej miłości – spodziewając się, że nastąpi zmiana, i że będziecie kochać wszystko w waszym życiu.

Ho, ho, to duże zamówienie… Wydaje się duże, ale wy już poczyniliście wielkie kroki ku tej przestrzeni, w której mówi się: „Chcę w tym ujrzeć dobro. Jestem gotowa/y, by ujrzeć w tym dobro”. Już dokonaliście wielkiego postępu. Zatem kiedy oddzielone ego powie wam: „To zbyt wygórowane żądanie, nie mogę tego zrobić, nie mogę kochać wszystkiego i uznawać wszystko za błogosławieństwo”, odpowiadacie mu: „Hej, ja już to robiłam/em. Gdzie byłeś, że nie zauważyłeś? Już wkroczyłam/em w przestrzeń wielkiej wdzięczności za wszystko, co – jak wiem – wyobrażam sobie i rzutuję w świat”.

Praktykujcie obdarzanie miłością wszystkiego, co widzicie i każdego, kogo widzicie. Pracujcie z tym, bawcie się tym, doznawajcie miłości do siebie samych, ponieważ to właśnie wy to wszystko stwarzacie. Wy jesteście mistrzami, jak mówiłem wam wiele razy, a wy słyszeliście te słowa i mówiliście: „Ach, brzmi to dobrze, ale skąd wziąłby się cały ten obornik w moim życiu?” No cóż, jest tak dlatego, że pragniecie wzrastać, i tak właśnie się dzieje.

Praktykujcie wdzięczność za wszystko, co widzicie w swym życiu, a potem weźcie to ze sobą do domu, do siebie, do kochającej jaźni, i powiedzcie: „Wiesz co? Naprawdę dobrze się spisałam/em tym życiu. Sprostałam/em wielu wyzwaniom, wyzwaniom tego świata, i umiałam/em dostrzec w nich coś dobrego; może nie od razu, ale trochę później mogłam/em w tym dostrzec dobro”. Gdyż naprawdę pozwoliliście uzdrowić wiele obszarów i w trakcie pracy z nimi nie podejrzewaliście, że w tych sferach w ogóle możliwe jest uzdrowienie – co się tyczy zwłaszcza sfery relacji.

Mieszkacie więc w miejscu wdzięczności. Żyjecie w miejscu, gdzie mówi się: „No, noo, musi tu działać jakiś boski plan, hmmm…” A potem podchodzicie o krok bliżej i mówicie: „Musiałam/em mieć jakiś pomysł na to, moja przyszła jaźń była w stanie popatrzeć wstecz i ujrzeć uzdrowienie w tym obszarze”. Ponieważ w każdym momencie – co możecie pojąć jako pewną koncepcję – macie jakieś przyszłe „ja”.

Pobawcie się tym pomysłem przez chwilę. To potężna idea. Pobawcie się w to, że jesteście swoją przyszłą jaźnią. „Jakie jest moje przyszłe ‘ja’?” – co może dotyczyć następnego dnia, albo przyszłego roku, albo przyszłości odległej o dziesięć lat – „co moje przyszłe ‘ja’ będzie robić? Gdzie będę się znajdować? Co zapragnę wtedy robić? Co mogę stworzyć?”

To potężna praktyka i stanowi część przygotowania do przemiany, którą wywołujecie. Robicie to kochając samych siebie, będąc wdzięcznymi za wszystko w waszym życiu, postrzegając wszystko jako cud i będąc w stanie zajrzeć w przyszłość do życia swego przyszłego ‘ja’, mówiąc: „Hej, ja, co powiesz na temat tego, co mi się teraz przydarza?”

Powiedzmy, że zaglądacie w czas odległy o 12 miesięcy. Gdzie będziecie za te 12 miesięcy? Oddzielone ego mówi: „No cóż, tego nie wiem”. No i cóż, oddzielone ego tego nie wie. Ale wasze przyszłe ‘ja’ wie i istnieje nawet w tej chwili, a wy macie doń dostęp dzięki temu, że spodziewacie się mieć do niego dostęp.

Zrozumienie mocy oczekiwań zmienia wasze życie. Przyspiesza ono przemianę, którą przepowiedziano. Wierzycie w te przepowiednie i wiecie, że coś wielkiego się wydarzy, ponieważ przewidziało to wielu, wielu ludzi – zatem musi to być prawdą. Oczywiście tych „wielu, wielu ludzi” to projekcja wynikająca z waszych przekonań, ale pochodzi ona z jednego boskiego źródła, które mówi: „Już pora. Już czas poznać jedyne Ja, jedyną Energię stwórczą, Jedno, które wyraża się jako wielość, jako My.”

„My to sobie naprawdę dobrze radzimy. Stwarzamy cuda w tej rzeczywistości. Ho ho!...no wiecie, to jest naprawdę świetne. Mogę mówić do moich przyjaciół: wiecie, my naprawdę stwarzamy tę zmianę” – i jest to prawdą. Więc mówicie o tym przyjaciołom. Niektórzy z nich zrozumieją i ich to uszczęśliwi. Inni powiedzą: „Hmmm…to bardzo dziwne”. Ale to w porządku. Stworzyliście tych, którzy to mówią zapewne po to, żeby wiedzieć, jak na was ludzie reagują. A w swoim czasie stworzycie tylko tych, którzy będą z wami w dokładnym rezonansie, ponieważ wasze przekonanie i wasza projekcja będzie wam pokazywać jedynie harmonię.

Czujecie to w swoim sercu. Umysł czasem ma z tym trochę kłopotów, ale serce wie. Serce czuje miłość, czuje Jedność. I wtedy daje ono instrukcje umysłowi, aby mógł to ujrzeć w odmienny sposób.

Ci z was, którzy to czytają, prosili o to, by być najważniejszymi nauczycielami, tymi, którzy wiedzą, że projektujecie to, co widzicie w swoim życiu. Że jest to coś, co spodziewacie się ujrzeć. Wy jesteście tymi, którzy zgodzili się wziąć tę moc i rozsiać ją tak, jak sieje się nasiona – pomiędzy na pozór wieloma istotami – i kochać je, gdyż stworzyliście je, by stały się częścią waszego życia.

Powiecie: „No, no…” – być może nie na głos – „Stworzyłem/am was. Widzę was jako przedłużenie życia.  Widzę, że macie ciała. Widzę, jak przechodzicie przez życiowe doświadczenia. Stwarzam was chwila po chwili. W rzeczywistości nie istnieje oddzielenie, i tak naprawdę nie istniejecie, poza tym, że was widzę i spodziewam się, że istniejecie”.

I nie redukuje to ich wartości. Sprowadza to tylko system przekonań do jego źródła, do jedynego Umysłu, który je rzutuje na zewnątrz. W rzeczywistości wy, jako jednostki, nie istniejecie – poza poglądem w waszym umyśle, że inne istoty istnieją. Więc jeśli je stwarzacie – a powiadam wam, że naprawdę to robicie – stwórzcie ich takimi, jakimi chcecie, żeby byli. Uczyńcie z nich przyjaciół – szczęśliwych, radosnych, pragnących robić różne rzeczy z wami w harmonijny sposób, wprowadzając pokój i oświecenie w ten świat.

Jeśli taka jest Prawda, jeśli inni istnieją jedynie wtedy, gdy powołacie ich do istnienia w waszej rzeczywistości – przez małe „r” – uczyńcie ich pięknymi istotami, jakimi rzeczywiście powinni być jako rozszerzenia jedynej stwórczej Zasady. Dobrze to usłyszcie. Cofnijcie się i przeczytajcie jeszcze raz. To jak ogłuszający cios, ale to prawda. Stwarzacie wszystko, czego doznajecie; słyszeliście już o tym przedtem.

Stwarzacie wszystkich swych przyjaciół i nie-aż-tak-bardzo-przyjaciół w swoim życiu. W rzeczywistości oni istnieją tylko wtedy, gdy wierzycie, że istnieją, zatem możecie ich ujrzeć w inny sposób. Możecie spodziewać się, że ujrzycie ich w inny sposób. Najpierw pobawcie się trochę z tym pomysłem, a potem ćwiczcie, ćwiczcie, ćwiczcie. Ale aby moneta trafiła w szczelinę, nie trzeba wcale aż tak wiele praktyki, i mówicie wtedy: „Aha, w porządku, już rozumiem, już mi świta. Więc znaczy to, że mogę spodziewać się, że zobaczę harmonię w moim świecie, a nawet miłość”. I tak się stanie.

Miłość jest wszędzie wokół was przez cały czas. Jest ona tym, czym naprawdę jesteście – wcieloną miłością, jej przejawem. I kiedy zrozumiecie, że właśnie tym jesteście, zaczniecie odczuwać siebie w odmienny sposób. Zaczniecie rozumieć, że to naprawdę siła miłości dyktuje umysłowi to, co spodziewacie się zobaczyć, i wszystko zmieni się błyskawicznie.

Dlatego właśnie mogę przewidzieć, że w ciągu najbliższych 12-15 miesięcy ujrzycie duże zmiany. Ujrzycie je, ponieważ będziecie się ich spodziewać. Zostały one przepowiedziane. Mistrz obwieścił wam, że to się wydarzy; a tak naprawdę wielu mistrzów. I wy będziecie rzutować na świat pogląd, że te zmiany się wydarzą. I co ujrzycie? Zmiany. Te zmiany, o które modliliście się przez wiele wcieleń.

Teraz doszliście do punktu, w którym gotowi jesteście ujrzeć te zmiany. W innych wcieleniach spodziewaliście się żyć życiem ludzkim z wszystkimi jego wyzwaniami, ponieważ chcieliście się jeszcze pobawić w tej piaskownicy. Chcieliście się dowiedzieć, jakie to uczucie przebywać w tej konkretnej piaskownicy. Jakiego koloru miała piasek? Czy był on ciężki, czy lekki, szary, różowy, zielony? Co się działo, gdy podrzuciliście ten piasek w powietrze? Czy opadał on z powrotem na was, czy może gdzieś odlatywał? Chcieliście poznać różne piaskownice.

Ale w tle waszej wiedzy, nawet podczas tego, co uznajecie za inne wcielenia, było przekonanie, była nadzieja, że dotrzecie do takiego punktu, że zrozumiecie, że ta piaskownica to tylko piaskownica, po prostu miejsce do zabawy; nie jest to miejsce do oceniania czegokolwiek, tylko miejsce, w którym możecie być kreatywni. No i byliście bardzo kreatywni. A teraz możecie spojrzeć wstecz i błogosławić każde swoje dzieło.

Spodziewajcie się cudów. Spodziewajcie się, że wasz umysł się zmieni. Spodziewajcie się, że będziecie mieć inne odczucia wobec siebie samych. Spodziewajcie się, że przyjmiecie w siebie moc zmiany swych przekonań i że będziecie wyglądać cudów, gdyż one tam będą – większe i mniejsze. A to, co uznawaliście za trudne, z łatwością przyniesie wam właściwą odpowiedź. To będzie płynęło.

Zmień swe myśli, a zmienisz swoją rzeczywistość. To jest tak proste. Zmieńcie to, czego się spodziewacie, a zmienicie swoją rzeczywistość – przez małe „r”. A moc zmiany waszej rzeczywistości pochodzi od Rzeczywistości pisanej przez duże „R”, ponieważ stanowicie rozszerzenie jedynej stwórczej Zasady. Jesteście energią. Jesteście inteligencją. Jesteście boskim przepływem Istnienia sprzed początku czasu.

Jesteście twórcami czasu. A gdy cel istnienia czasu zostanie spełniony – a to może zdarzyć się w ciągu następnych 12-15 miesięcy – zawsze będziecie tym, kim jesteście właśnie teraz: jedyną boską Jaźnią, rozszerzeniem jedynego boskiego Źródła. Więc jeśli tym właśnie jesteście – a gwarantuję wam, że tak jest – czemu nie mielibyście być szczęśliwi? Spodziewajcie się, że będziecie szczęśliwi, a tak się stanie.

Pojmijcie potęgę waszej kreatywności. Zacznijcie z niej korzystać. Zacznijcie rozumieć jeden Umysł, którym jesteście.

Nie czujcie się winni, bo nie ma tu osądzania; nic nie jest osądzane. Wszystko służy spełnieniu Jedności. Wszystko wiedzie was do miejsca, gdzie jesteście właśnie teraz, gdzie uchwyciliście nową ideę, zrozumienie tego, jak potężni jesteście.

Spodziewajcie się, że ujrzycie mnie. Pobawcie się przez chwilę i tą myślą. Spodziewajcie się ujrzeć mnie w ciele świetlistym, wyglądającym jak świecące ciało fizyczne. Poczujcie mnie. Wezmę was za rękę. Poczujcie, jak moja dłoń ujmuje waszą. Wyciągnijcie rękę właśnie w tej chwili i poczujcie, że moja dłoń ujmuje waszą dłoń. Poczujcie energię. Wiedzcie, że zawsze tym, kim ja jestem, i wy jesteście.

I niech tak będzie.

Jeszua ben Josef (Jezus)

Przetłumaczyła Wika
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #41 : Wrzesień 23, 2011, 11:54:36 »

Cytuj
Zatem zacznijcie od „My”: „My odczuwamy spokój. My jesteśmy szczęśliwi. My jesteśmy oświeceni”. Wtedy dojdziecie do punktu, w którym zaczniecie pojmować, że umysł pokazuje wam wielość, ponieważ nauczono was, że istnieje wiele istot. Ale być może wszystko to jest projekcją Jednego. Pobawcie się tym pomysłem przez chwilę i ujrzyjcie, jak jesteście potężni.
Fajna mantra. I jest prawdziwa przynajmniej dla tych, którzy mają w swoim życiu przyjaciół z którymi czują się szczęśliwi. Właśnie wtedy odczuwasz ,ze "JesteśMY" to jest Jedność. I to potężna.
Cytuj
Mówiłem wam przez całe lata, jak potężni jesteście, jak twórczy, i że stwarzacie wszystko, co istnieje w waszym świecie i w waszym doświadczeniu. Wszystko stwarzacie wy. A jeśli to stwarzacie, gdzie się to zaczyna? Zaczyna się to od idei w waszym umyśle. Zatem zaczynacie spodziewać się, że wszystko będzie inaczej. Rzeczy staną się łatwe. „Będę mieć wszystko, czego potrzebuję”.

I to do mnie przemawia. Niekiedy wydaje się, że najlepszą z możliwych do wykonania rzeczy w życiu jest dotarcie do "nie-umysłu" wewnątrz nas. Dotarłeś bo tego chciałeś i co zobaczyłeś ? Być może doświadczyłeś oczekiwania, oczekiwania na Twoją decyzję. Na pragnienie Twojego "ja". W medytacji znalazłeś dziwną lampę i właśnie potarłeś ją - baśniową lampę Alladyna , która jest w Tobie (zakurzona, niepozorna, ale jest). Z lampy wyłonił się potężny, uśmiechnięty Dżin i oświadczył Ci , że jest na Twoje rozkazy. Inaczej niż w baśni, w rzeczywistości masz nieskończoną liczbę życzeń Uśmiech 
Co zrobisz z tym fantem ? Może powiesz, że to za dużo, że to bez sensu, że to tak nie działa, ale zanim zaprzepaścisz wszstko - jest na to dobra rada :
Cytuj
Zatem kiedy oddzielone ego powie wam: „To zbyt wygórowane żądanie, nie mogę tego zrobić, nie mogę kochać wszystkiego i uznawać wszystko za błogosławieństwo”, odpowiadacie mu: „Hej, ja już to robiłam/em. Gdzie byłeś, że nie zauważyłeś? Już wkroczyłam/em w przestrzeń wielkiej wdzięczności za wszystko, co – jak wiem – wyobrażam sobie i rzutuję w świat”.

Ogólnie ten przekaz do mnie przemawia, ponieważ w moim życiu niezależnie wydarza się to , o czym on mówi. Jezus, to tylko imię, koncept. Tak na prawdę może przyjąć formę pięknej kobiety, albo mądrego, starszego Brata Uśmiech I ja mam to szczęście spotykać wspaniałych ludzi.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #42 : Wrzesień 23, 2011, 12:27:29 »

Bo tak naprawdę najważniejszym jest uwierzyć w siebie , dokonywać wyborów na podstawie własnych odczuć , zbliżać się do sytuacji , która współgra z naszym systemem wartości a oddalać od tych , które naszymi nie są.
Nauczyć się odróżniania i nie ufać  autorytetom ze względu na ich ogólne uznanie a swoim własnym odczuciom niosącym nam radość lub smutek.

Jest to jedna z najważniejszych lekcji obecnego czasu z którąś pracuje Człowiek , bowiem tylko i wyłącznie osobiste odczucia ( zgranie się z wibracjom określonego poziomu) "umiejscowią " go w nadchodzącym czasie zmian.

Ci którzy ufają innym , którzy za nich wiedzą więcej i lepiej będą musieli tkwić w tej "lekcji życia" do momentu kolejnego egzaminu. Budujemy swoją indywidualność ale żyjemy w grupie podobnych indywidualności tworząc piękno przestrzeni przyciągającej sobą kolejnych Ludzi , którzy uznają ją sami za swoje dobro.


Dlatego wklejam różne przekazy w których są ukryte podteksty , niuanse nieprawdy ale też piękne myśli inspirujące osobiste odkrycia.

Odkrywczość  oparta o osobiste przeżywanie to piękna "zabawa" własną wrażliwościom.


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #43 : Wrzesień 26, 2011, 07:56:22 »

Raport Galaktycznej Federacji Światła i Wzniesionych Mistrzów, 6 września 2011



by krystal28 in Galaktyczna Federacja

.
Dratzo!  Powracamy!  Wasz świat kontynuuje doświadczanie nowej wolności!  Przeróżne rządy, które pracowały ciężko, ażeby stworzyć nowy globalny system finansowy są uradowane.   Amerykańska Federalna Rezerwa została skutecznie subsydiowana przez nowy system Skarbu Państwa i teraz wszystko co jest potrzebne, to jest szereg oświadczeń od nowego, amerykańskiego nadzoru rządowego.  Kluczowym komponentem tego nowego ustalenia bankowego jest światowy system mocnej waluty.  Przekształci  on nielegalny, bardzo zmanipulowany i zależny od władzy system w żywy i zdolny do odzwierciedlenia ‚prawdziwej’ wartości dóbr i do funkcjonowania jako ‚prawdziwy’ środek wymiany. Pamiętajcie, że wasz świat jest tylko pokrótce systemem opartym na fizycznym środku wymiany. Zrobione jest to, ażeby tą świetną obfitość można było naprawdę odzwierciedlić,  która teraz jest ustanowiona aby was zalać falą wolności i luksusu.  Ten dobrobyt wytworzy w efekcie most do bezgotówkowego społeczeństwa.  Stanie się to poprzez zezwolenie na bardzo szybkie rozprzestrzenienie się technologii, która zastąpi potrzebę pieniędzy i przygotuje was do w pełni świadomego królestwa, które bardzo szybko odziedziczycie.  To jest takie królestwo w którym i my rezydujemy.
.
Wasza dobra koniunktura ułatwi nagłe rozprzestrzenienie się nowych technologi na całą waszą planetę.  Niektóre z nich zastąpią sklepy i supermarkety jako podstawowe źródło  waszej żywności i odzieży.  Ponadto, natura tych technologii drastycznie zreformuje sposób w jaki wasza ekonomia operuje, poprzez zwolnienie zbytecznych już ‚od’ i ‚do’ dostaw dóbr i usług na dalekie odległości. Kiedy wylądujemy mamy zamiar rozpocząć waszą edukację wszystkich rzeczy odnoszących się pełnej świadomości.  Zaczniemy od powiązania z innymi żyjącymi istnieniami w waszym środowisku.  Przekażemy wam bezpośrednie doznania natury waszych przyszłych ról jako strażników Gai.  Gaja potrzebuje wielkiego porozumienia w pomocy, by podtrzymywać wiele aspektów i nisz jej globalnego ekosystemu.  I zobowiąże to was, jako jednostki i kolektyw, by uczyć się jak najlepiej asystować jej w tym przedsięwzięciu.  My będziemy waszymi mentorami, zapoznając was z tym, co powinniście wiedzieć i kiedy to wprowadzać w życie.  To wszystko jest po prostu wstępnym krokiem zanim wejdziecie w to królestwo pełnej świadomości.
.
Ujawnienie stanowi następny wielki krok zaraz po tym, jak nowy system finansowy będzie w pełni operatywny i wyjaśniony światu.  Główną funkcją tego nowego systemu finansowego jest wdrożenie uniwersalnego wybaczenia długów, w myśl nowych zasad i przepisów bankowych i razem z nimi uformowanie fundamentów do uwolnienia funduszy dla wspaniałego dobrobytu.  Przejrzystość tego nowego systemu bankowego wraz z nowymi pieniędzmi stworzą dopasowaną strukturę dla waszej wspaniałej koniunktury, sprawiając, że będzie można dodawać Ujawnienie do całości pakietu.  To jest ten nadchodzący rozwój, który rozszerzy to, co wasze społeczeństwo jest w stanie robić.  W tym celu, mamy zamiar przedstawić nowe technologie i połączyć je z urządzeniami ukrywanymi poprzez dekady przez wasze rządy.  Natura tych rozmaitych urządzeń przyniesie waszym osobistym doznaniom całkowicie różne sposoby postrzegania ‚rzeczywistości’, zapoznając was z koncepcjami, które przeprowadzą was bezpiecznie do pełnej świadomości.  Za pomocą tej praktycznej metody zamierzamy was zapoznać z Niebiańską i Gwiezdną Mądrością.
.
Jak zawsze, wasz rozwój do wspaniałego galaktycznego obywatelstwa jest naszą główną sprawą.  Wasi Agarthańscy kuzyni wystosowali program i chcieliby, abyśmy was go nauczyli.   Chcieliby również, abyście nabyli pewnych perspektyw, które są do zademonstrowania poprzez serię udowodnionych przykładów zaraz po tym jak masowe lądowania będą ukończone.  Poprosili, żebyśmy poinstruowali waszych osobistych mentorów, by postępowali zgodnie z tym złożonym programem.  My zgodziliśmy się i zaraz po tym jak wasi mentorowie spędzili czas z Agarthiańskimi odpowiednikami tego programu, ogólnie i jednomyślnie zgodzono się, że te ćwiczenia są w rzeczy samej ważne dla waszego całkowitego programu treningowego.  Wymagają one niezwykle świadomej, subtelnej interakcji z Gają.  Te dzienne wymiany mogą być użyte, by wytłumaczyć prawdziwą naturę działania waszych życiowych pól energii i mogą demonstrować rzeczywistość waszej ciągłej zarządzającej roli dla Gai.  Ten program może być również pomocny, by wytłumaczyć kilka rzeczy o waszej transformacji w pełną świadomość.
————————————————————————————————
.
Błogosławieństwa!  Jesteśmy wzniesionymi Mistrzami!  Wielka rewolucja w duchu, świadomości i wolności właśnie dokonuje się dokoła całego globu.  Ta potrzeba transformacji doprowadziła do upadku rządów na Bliskim Wschodzie, wołania o nowy system ekonomiczny w Ameryce Łacińskiej i płaczu w Afryce o sprawiedliwość i wolność dla wszystkich.  To głośne wołanie jest dowodem wiatrów przemiany, która zamiata jak niepowstrzymana burza piaskowa wzdłuż całego waszego świata.  Ta potrzeba zmiany, jest teraz gotowa, aby manifestować się i rozpocznie się przez lawinę dostaw sponsorowaną przez Fundację St. Germaina.  Tym dostarczanym funduszom będą towarzyszyły zmiany w rządach kilku głównych narodów i serii ogłoszeń prowadzących do globalnego wybaczenia długów.   Te transmisje będą również mówić o nowych walutach opartych na metalach szlachetnych i nowych, bardziej przejrzystych globalnych systemach finansowych i bankowych.
.
Naszym zamiarem jest użycie nowych finansowych systemów do wsparcia programu dobrobytu St. Germaina.  Jest to niezmiernie ważne, aby pieniądze dane Światłu były rozpowszechnione wewnątrz systemu zachęcając do pomysłowości i nietuzinkowego myślenia.  Gaja prosi was, abyście zgłębiali wasze zasoby duchowe i nową świadomość, a jako że rozpoczynacie dzielenie się tym z innymi, będziecie wymagali wsparcia w tych wysiłkach.  Wkrótce, szerokie rozpowszechnianie bogactwa zapewni, że wy i wszyscy sprzymierzeni z wami będą posiadali takowe zasoby.  Te ogromne ilości pieniędzy są na finansowania centrów, uzdrawiania waszych  towarzyszy i sponsorowania wszelkiego rodzaju cudownych wynalazków i pomysłów.  Także mogą sfinansować tych, którzy życzą sobie wspierać Boskość i pomagać tym programom zapoczątkowanym przez dedykację Galaktycznej Federacji Światła.
.
Widzimy już te promieniujące Centra Światła mieniące się i łączące się ze sobą, pokrywające glob,  tworzące fundamenty dla wybudowania waszego globalnego społeczeństwa i  w końcu połączeniu się z galaktycznym społeczeństwem, które już istnieje w Wewnętrznej Ziemi.  Agarthanie czekali poprzez milenia, aby pomóc współtworzyć ten system planetarny nowego gwiezdnego narodu.  To będzie wysoce uhonorowane, kiedy formalnie przyłączycie się do Galaktycznej Federacji, jako w pełni rozwinięci członkowie.  Waszym przeznaczeniem jest, aby być mentorami dla blisko połowy tej galaktyki, gdy ona zbliża się do chwili zaakceptowania pełnej świadomości.  Dawno temu, Niebo powiedziało nam, że ten świat ma bardzo szczególne miejsce w ewolucji świadomości w Galaktyce Drogi Mlecznej.  Częścią naszego duchowego zadania było przewodzenie ludzkości w kierunku najbardziej okazałej przyszłości. Czas teraz nadszedł, aby wyjawić i wspólnie doświadczyć manifestację tej przepowiedni.
.
Dzisiaj, rozmawialiśmy o tym co się dzieje w was i w waszej rzeczywistości.  Wszędzie, świetlana przyszłość podnosi się z pomiędzy parzących pokrzyw, które były zasadzone przez ciemnego cabala.  Ponury mrok ciemnego świata teraz jest wypierany przez oświecenie i rozradowanie Światła!  Razem My jesteśmy, w rzeczy samej Zwycięscy!   Wiedzcie, Kochani, że te niezliczone zapasy i nigdy nie kończący się Dobrobyt Nieba jest rzeczywiście wasz!  Niech tak się stanie.
Selmat Gajun! Selmat Ja! (Syriańskie: Bądźcie Jednością! Radujcie się!)
.
Galaktyczna Federacja
przekazał Sheldan Nidle,  6 września 2011


*************


No, no ... niezły hopsztos my przylecimy , my was ocalimy i my wam damy urządzenia dzięki którym będziecie rozumieli i odczuwali rzeczywistość.!!!!

A najlepsze z tego my wam anulujemy wasze długi ( oczywiście przez swoich przedstawicieli na ziemi, bo ja inaczej?)
Najpierw nas okradali z energii , grali finansami by stworzyć iluzje naszej biedy a teraz zwyczajnie nam ją podarują!
I My mamy się na to nabrać i jaśnie szanownych "zbawców" witać z bukietami kwiatów?

O NIE! NIE! NIE!  My Sami w sobie otworzymy nowe możliwości korzystania z z wiedzy ( bez żadnej technologii , bowiem My je posiadamy w budowie naszych ciał!)

A wy sobie poszukajcie wolnej planety do życia bo z nas po raz kolejny niewolników kupionych za technologie stworzoną z naszych wewnętrznych możliwości nie zrobicie. To koniec definitywny!

To że wklejam te przekazy jest tylko i wyłącznie dowodem na odkrycie całej manipulacji i fałszu obecnie rządzących elit , które wykorzystują umysły ludzkie do  przyjmowania przekazów od ludzi manipulantów ZYJACYCH TU NA ZIEMI  , a nie od ŻADNYCH CYWILIZACJI POZAZIEMSKICH!

To nie cywilizacje od wielu lat na ziemi gromadziły złoto a dotychczasowi ekonomiczni władcy , to nie cywilizacje wykupuja obecnie zasoby złota i okradają się z niego nawzajem , a dotychczasowi ekonomiczni władcy usiłujący na jego walorach oprzeć wartość nowych pieniędzy!

Te wszystkie walki w krajach bliskowschodnich ( między innymi) miały na celu ograbienia ich z zasobów złota , które chciano wykorzystać jako gwarancje nowo wprowadzonej waluty ogólno światowej.

Jeden wielki podstęp i ściema i zużyciem  technologii HARRPU do oglądania lądowania armad gwiezdnych , które nie wylądują bo nie mogą!
Bowiem zamknięty mają od dawna dostęp do ziemi. Portale przejść są zablokowane i będą zablokowane do momentu przejścia Ludzi w 4 wymiar.

Naprawdę nikt nie jest w stanie ich otworzyć , bo nie ma takich możliwości.

Jak nie można sprowadzić cywilizacji obcych na ziemię to trzeba zrobić przedstawienie ogólne ziemskie z użyciem hologramów iż one naprawdę wylądować , chociaż wcale nie wylądowały.

Jak to sprawdzić? To bardzo proste , bo oni się nie materializują , tego nie mogą zrobić.
Jest to hologram , wystarczy włożyć rękę w postać i przejdzie na drugą stronę , tylko , jest jeden problem , ludzkie reakcje będą usiłowanie zablokować strachem.

Fajna zabawa nas czeka , jednak jest jeszcze coś co w pewnym sensie w naturalny sposób uniemożliwi tą paradę.

Poczekajmy zatem , to fajna i ekscytująca frajda........

Niestety bardzo duża ilość Ludzi dała się w to wciągnąć zaufała manipulacji , przekazom zamiast zwyczajnie myśleć i analizować wszystko.


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
greta
Gość
« Odpowiedz #44 : Wrzesień 26, 2011, 09:19:06 »

Ja dzisiaj rowniez,jak to przeczytalam,myslalam ze zle widze!
Mam takie same odczucia jak Ty,Kiaro.Ta manipulacja jest teraz na full!
Niewazne,co dalej,a nuz sie uda.Nie,nie uda sie.Wychodzi szydlo z worka!
Wszystkie chwyty sa dozwolone.

Trzymajmy sie.Przed nami kolejne odsloniecia.
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #45 : Wrzesień 26, 2011, 10:15:35 »

@Kiara
Cytuj
O NIE! NIE! NIE!  My Sami w sobie otworzymy nowe możliwości korzystania z z wiedzy ( bez żadnej technologii , bowiem My je posiadamy w budowie naszych ciał!)
Dokładnie tak. Zawsze tak było, a wyścig /gra , toczy się o to kto pierwszy dotrze do naszych własnych skarbów w nas samych. My, czy ONI ( kimkolwiek by nie byli)

przekaz
Cytuj
Kiedy wylądujemy mamy zamiar rozpocząć waszą edukację wszystkich rzeczy odnoszących się pełnej świadomości.  Zaczniemy od powiązania z innymi żyjącymi istnieniami w waszym środowisku. (..)   I zobowiąże to was, jako jednostki i kolektyw, by uczyć się jak najlepiej asystować jej w tym przedsięwzięciu.  My będziemy waszymi mentorami, zapoznając was z tym, co powinniście wiedzieć i kiedy to wprowadzać w życie.  To wszystko jest po prostu wstępnym krokiem zanim wejdziecie w to królestwo pełnej świadomości.
My wejdziemy w to i bez nich. Bez pośredników.
A czytając już sam początek
Cytuj
Wasz świat kontynuuje doświadczanie nowej wolności!  Przeróżne rządy, które pracowały ciężko, ażeby stworzyć nowy globalny system finansowy są uradowane.   Amerykańska Federalna Rezerwa została skutecznie subsydiowana przez nowy system Skarbu Państwa i teraz wszystko co jest potrzebne, to jest szereg oświadczeń od nowego, amerykańskiego nadzoru rządowego.  Kluczowym komponentem tego nowego ustalenia bankowego jest światowy system mocnej waluty.

ŚMIERDZI tu NWO, jakby ktoś się tam poza nami dogadał już i teraz budowanie orwelowskiego świata.
Niestety, nie wiadomo, czy jest na tą chwilę jakieś inne wyjście poza tym oczywiście, aby wytrwale i konsekwentnie dążyć do wewnętrznej Świadomości.

Bo tak naprawdę najważniejszym jest uwierzyć w siebie , dokonywać wyborów na podstawie własnych odczuć ,
I tak i nie. Wiara w "ja" prowadzi na manowce. Jest to budowanie kolejnego iluzorycznego/wymyślonego świata, niewiele różniącego się od zabaw uprawianych przez GF (kimkolwiek tam są). "Siebie" możesz odnaleźć, ale będzie to tak różne doświadczenie od tego co sobie wyobrażasz, że nie da się tego ująć w słowa. Niestety(albo stety) ... zrozum, że "ja" nie istnieje.
Wszystkie te przekazy zasilają tylko "ja" jednocześnie odcinając  od doświadczenia wewnętrznej prawdy. Prawda jest "bezlitosna" Mrugnięcie .Co oczywiście jest kolejną etykietką tylko Uśmiech

Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #46 : Wrzesień 26, 2011, 11:28:44 »

"Cytat: Kiara  Wrzesień 23, 2011, 13:27:29
Bo tak naprawdę najważniejszym jest uwierzyć w siebie , dokonywać wyborów na podstawie własnych odczuć ,
I tak i nie. Wiara w "ja" prowadzi na manowce. Jest to budowanie kolejnego iluzorycznego/wymyślonego świata, niewiele różniącego się od zabaw uprawianych przez GF (kimkolwiek tam są). "Siebie" możesz odnaleźć, ale będzie to tak różne doświadczenie od tego co sobie wyobrażasz, że nie da się tego ująć w słowa. Niestety(albo stety) ... zrozum, że "ja" nie istnieje.
Wszystkie te przekazy zasilają tylko "ja" jednocześnie odcinając  od doświadczenia wewnętrznej prawdy. Prawda jest "bezlitosna" Mrugnięcie .Co oczywiście jest kolejną etykietką tylko Uśmiech"

East

Chyba jednak w dalszym ciągu nie rozumiesz o czym ja piszę. Piszę o wewnętrznej wiedzy o kontakcie z własną świadomością o zaufaniu sobie tzw. jej , bo my i Ona to tak naprawdę jedno.

Piszę o pójściu drogom osobistego odczuwania ( bo niestety i stety tylko jemu możemy zaufać i tylko ono jest prawdziwe dla nas i wiarygodne) , a to inaczej nazywa się kontaktem z własną nad świadomością , lub Energiom niewcieloną.

Nie ma innej wiarygodnej weryfikacji dla Człowieka jest tylko gama własnych odczuć.
Bardzo trudno jest im zaufać , bo przez długie tysiąclecia blokowano je i wpajano ufanie autorytetom wszelakim.
Zarówno utytułowanym ludziom jak i napisanym słowom jak i wartościom materialnym.

Czasy obecne uczą nas ufania sobie , zrozumienia iż nie wszystko co założyło maskę autorytetu jest naszym dobrem i niesie prawdę dla nas.

Takie i podobne przekazy są dowodami na manipulację ludźmi zakrojonymi na nieprzeciętną skalę. Świadczą o wykorzystaniu psychotroniki oraz innych nawet nie znanych nam technik i tylko technik w celu zawładnięcia Ludzkim umysłem oraz manipulowanie obrazami i dzwiękami , ktore dla większości nie są weryfikowalne jako fikcja płynąca z urządzeń.
Niestety większość z takich ludzi uważa się za wybrańców z którymi Zaświat nawiązał kontakt , a tak nie jest.
Wykorzystano tylko wiarę naiwność i ego , pora się obudzić i zacząć odróżniać.

Czasami jak czytam bzdury informacyjne w tych przekazach to dosłownie łapię się za głowę! Nie ma to związku z prawdą a jest niesamowita manipulacja informacjom.

Dlaczego mogą istnieć aż takie przekręty , tak perfidnie knute i realizowane? Bo Ludzie zwyczajnie nie myślą , wierzą w 100% iż myśli płynące z nie wiem  skąd cudze są bardziej prawdziwe niż ich osobiste.
A tak niestety nie jest , to kolejny podstęp z usiłowaniem przejęcia władzy nad ziemią i Ludzkością na kolejny cykl 26000 lat.

Jednak tym razem już NIE!!!
Tym razem wydarzą się rzeczy , o których nasi "reżyserzy" nie pomyśleli iż mogą się wydarzyć w swojej pewności siebie i zadufaniu.

Niezbędne było "cofnięcie się" do momentu założenia tych  energetycznych blokad ( w obecnym czasie wystarczyło stanąć w tamtych dawnych miejscach by energetycznie  je zdjąć ) , żeby ziemia mogła pójść innym torem swojej przyszłości promując rozwoj.

Tak na marginesie , jest fajnie właśnie minęliśmy czas "Rycerzy Okrągłego Stołu" ......  Uśmiech super pomyślnie!

Wracając do tematu, nie ma czego się bać i najważniejszą rzeczą jest nie bać się niczego. Ale trzeba zdawać sobie sprawę z wagi czasów oraz uważnie bardzo podejmować osobiste decyzje.
Jeszcze raz , ufajcie sobie , bo cały sekret przyszłości jest we wnętrzu każdego z nas i to MY i TYLKO MY SAMI możemy oraz powinniśmy zdecydować o sobie.

Zewnętrzni  "zbawcy" z innych cywilizacji nie są nam do niczego potrzebni , niech zbawiają siebie sami.

Gdy w końcu uwierzą Ludzie w swoją wartość , zrozumieją o co toczy się ta gra i kto po raz kolejny usiłuje nas ograbić z naszych wewnętrznych wartości , naszej energii i dlaczego? Wówczas postawią na siebie i tylko na siebie.

Nic z tego z tych podstępnych gierek o kolejny raz  przejęcie władzy nad  nami  i ziemą.
Kto chce niech idzie do piaskownicy pod Wielką Piramidę i "buduje babki".. z tamtego piasku, tylko wiedzieć warto iż one rozsypują się już w momencie usiłowania ich postawienia.


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 26, 2011, 13:43:04 wysłane przez Kiara » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #47 : Wrzesień 26, 2011, 11:59:38 »

@Kiara
Cytuj
Chyba jednak w dalszym ciągu nie rozumiesz o czym ja piszę. Piszę o wewnętrznej wiedzy o kontakcie z własną świadomością o zaufaniu sobie tzw. jej , bo my i Ona to tak naprawdę jedno.
No i dobrze, że to zostało wyjaśnione Uśmiech trzeba to ciągle wyjaśniać i utwierdzać w tym, bo sprawy mogą łatwo wymknąć się nam z rąk , kiedy wokoło tylu manipulatorów.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #48 : Wrzesień 28, 2011, 08:48:37 »

26.09.2011 Izraelska Agenda. ASANA MAHATARI (Saint Germain)

NOAH - SARA - MAHATARI - Saint Germain


Ukochany Jahn,
my jesteśmy jednym i do końca tych dni jesteśmy w służbie Stwórcy i w służbie Tworzenia.
Do tego się zobowiązaliśmy, z Miłości do ludzi i z Miłości do wszystkiego co JEST.

Ja rosnę i będę, Ja przyszłam na Ziemię i czuję coraz więcej i więcej jak istotnym jest moje przyjście w ciele i jak istotne jest przyjście Mistrzów. Ciemnym Elitom zabrane są wszystkie siły a mimo wszystko próbują tymi pozostałymi im środkami wpłynąć na Proces Podniesienia i Przebudzenia. Mają nadzieję na spowodowanie opóźnień i w akcie desperacji chcą jeszcze raz przejąć stery. Za późno.


W tych dniach będzie wymagane od Was wszystko.
Od nas będzie w tych dniach wszystko wymagane.
Bo należy wytrwać ten sztorm i nie dać się zmieść przez fale które mają pod sobą wiele pogrzebać.

Nadchodzi dla nas wiele pracy bo faktycznie to dotychczas
było zaledwie pierwszym taktem przed Ostatnim Akordem o którym była i jest mowa.

Moja praca jako „Opiekuna Mostu”, jako „Opiekuna Granicy między Światami” jest w pełnym toku.
To oznacza iż codziennie są do rozdzielenia Ci jedni od drugich i że codziennie muszą być rozbrajane ataki Ciemnych sił ponieważ one – tak jak było na początku wspomniane – stawiają ostatnie kroki aby z powrotem przejąć stery.


Ponownie zwracam uwagę na to że rozwiązanie dla Światowego Pokoju
dla zapoczątkowania Pokoju, Sprawiedliwości i tworzącego Prawo społeczeństwa
jest oczekiwane w Jerusalem (Jerozolimie) i stamtąd właśnie wychodzi.
Bez wyjaśnienia tego wiele pozostaje mglistym i nieokreślonym.

Izrael zagubił się zupełnie i stał „Ciemnym Graczem” światowej polityki,
- mało tego, jest to NAJCIEMNIEJSZY GRACZ obecnego porządku światowego.
Od Izraela miał wyjść NWO (New World Order) i rozciągnąć się na całą Ziemię.

Faszyzm w nowej szacie. Ciągłe prezentowanie się w roli ofiary nie budzi podejrzeń u ludzi i jest absurdalne. Wielkim Absurdem któremu należy wyjść naprzeciw jest fakt, że te siły które podają się za „dobre” i które mówią o demokracji naklejając ją na swoje flagi – od nich wychodzi największe niebezpieczeństwo światowej dyktatury.

Jeszcze czują się na siłach,
jeszcze potrafią utrzymywać to wrażenie
lecz ono się ulatnia bo Prawda wychodzi na jaw.
Dzięki nam wszystkim, dzięki ludziom którzy poprzez działanie w ludzkim Bycie ujawniają i nazywają rzeczy po imieniu.


Dzisiaj – i to jest wyjątkowe w tym Czasie – jest nas wielu i z każdą godziną więcej.
I dziś jest coraz mniej ufających Staremu Systemowi i coraz mniej tych którzy przypisują prawdziwość nieczystym machinacjom wychodzącym z tych Systemów.

Dużo zmieniło się w mijających dziesięcioleciach.
Ludzie Przebudzili się w dużej ilości i pomimo tego iż „absolutna” liczba Przebudzonych Dzieci Ludzkich jest mała, to mimo to warte jest podziwu iż ten Proces zaszedł tak daleko i że Światło Stwórcy zaczęło swoje panowanie.


Jerusalem jest obecnie centrum wydarzeń światowych. Stamtąd wszystko wychodzi i nie zostało już wiele do tego aby wszyscy ludzie na Świecie rozpoznali pod czyją flagą zostało zbudowane to państwo i jak urosło ono do światowej potęgi.

Wszystko wyjdzie na Światło dzienne, bo my przynosimy Światło tam, gdzie jest ciemno. Dalej i dalej zaprawdę, to wielki Czas, z wielkimi zadaniami który został nam dany.

Nigdy nie była wyraźniejsza do odczytania pewność że nie uda się plan Ciemnych. Nigdy nie było to tak jawne ze te siły ponoszą porażkę na wszystkich liniach. Nigdy nie było bardziej klarownym że przed Wojownikami Światła tego Czasu jest jeszcze dużo pracy i że ostatecznie odniosą oni zwycięstwo na wszystkich liniach.

Dla tej Przemiany jesteśmy zamieszkującym ją Duchem i spełniamy ten Czas z siłą z Bytu aż „przebije” się to Nowe, aż zostaną rozpoznane wszystkie możliwości dla Sprawiedliwego Świata – ostatecznie rozpoznane przez ludzi „roszczących sobie do niego prawo”.


Nic nie jest bardziej paraliżujące niż leniwa masa ludzka która sama się poddała!
Temu właśnie zapobiegamy naszym Światłem, naszą obecnością,
ponieważ budzenie ludzi jest jeszcze tematem,
nawet jeśli jest jeszcze wielu którzy oddają się chętnie tej drzemce.

Nadchodzi widoczny Poziom, teraz, gdy staje się widocznym
kto jest prawdziwym sprawcą tego stanu.

Ci „dobrzy” zostaną ZDEMASKOWANI i zdemaskują się sami,
ponieważ nie mogą już więcej kontrolować Gry którą sami stworzyli.
Ci którzy podnoszą tą kurtynę niewiedzy będą mentorami Nowego Czasu
ponieważ oni są tymi którzy byli długo na to przygotowywani.

TO JESTEŚCIE WY, TO JESTEŚ TY KTÓRY TO CZYTASZ,
to jest KAŻDY który jest gotowy wypełnić swoje zlecenia,
bez tego czy owego, każdy który jest gotowy na tą przygodę
którą należy przetrwać w tej długiej podróży w jednym Świecie.
Świecie ulegającym powtórnej zmianie do swojego stanu pierwotnego
który jest stanem boskim.


Stwórca jest z nami na Wieczność,
my jesteśmy kochani na Wieczność,
mamy całą Wiedzę do tego aby rządzić tym Światem.
My jesteśmy wezwani dla Waszego Dobra
a Wy idziecie za tym wezwaniem dla naszego Dobra.


To ja JESTEM
ASANA MAHATARI (Saint Germain)
Wieczne Światło Stwórcy


http://wolnaplaneta.pl/terra/2011/09/27/26-09-2011-izraelska-agenda-asana-mahatari-saint-germain/


************

Widać już w tych przekazach coraz większą nerwowość , coraz mniej kamuflaży świadczących o nieziemskim ich pochodzeniu.

Widać zupełnie jasno polityczne zagrywki z ukierunkowaniem na konkretny punkt na ziemi , konkretne państwo , którym jest Israel.

Jawi się pytanie dlaczego? Co jest w tym maleńkim państewku tak niebezpiecznego dla cywilizacji zaświatowych iż manipulują informacją kierując nienawiść do tego miejsca i mieszkających tam ludzi?

O toż nic więcej jak przeznaczenie , przeznaczenie Ludzkości  w wypełnieniu którego jedną z głównych ról odgrywają Żydzi oraz Israel.

Gwiazda Syjonu , heksagram to tylko symbole graficzne , symbole wiedzy nowej , wiedzy nowego wymiaru , która otworzy  się dla Ludzkości właśnie dzięki wytrwałości tego małego plemienia wybranego przez Stwórce do przejścia drogi wiedzy przez dzieje ziemi , dzieje Ludzkości.

Obecnie nie wszyscy urodzili się Żydami , ale w trakcie cykli reinkarnacjach , każda Iskra Boża wcielająca się w Człowieka była nim  lub nią. Bo takie są cykle doświadczeń , zdobywania wiedzy.

Zatem skąd ten olbrzymi strach przed garstką ludzi w proporcjach całej ziemi?

Mija właśnie 2000 lat , które były dodatkowym czasem danym na osiągnięcie odpowiedniego poziomu rozwoju osobistego przed przyjęciem przez Ludzkość "wiedzy nowej" nie znanej nam jeszcze. Czyli przyjęcia "chrztu ognia" identycznego jak przyjął kiedyś Jezus od Jana Chrzciciela ( ale nie od tego o którym myśli większość z wasz)   , od kobiety która stalą się Janem.
Czyli zbudowała w sobie wielką moc aspektu męskiego równą mężczyźnie odzyskując harmonię wewnętrzną tych aspektów.

Ludzie z przed 2000 jeszcze nie byli gotowi na przyjęcie tej wiedzy , obecnie dojrzali , już są. Zatem powrócić trzeba do miejsc w których  "zatrzymano" ten proces by ponownie objął sobą całą Ludzkość , całą ziemię.

A to naprawdę nie jest na rękę pewnym cywilizacjom i ich ziemskim przedstawicielom , oj nie! Bowiem tracą raz na zawsze władzę nad Ludzkościom i ziemią. Na zawsze i bezpowrotnie!

Obecne czasy z obecnymi parametrami energetycznymi Ludzi i ziemi zmieniły nieco scenariusz , "kostiumy" Ludzi i dekoracje na scenie życia. Jednak rozgrywa się ta sama historia z przed wieków z tymi samymi aktorami. Tego nie można było zatrzymać , zmienić , bowiem jest to kontynuacją dawnego "spektaklu"....

A co można ewentualnie zrobić by nie dopuścić do zakończenia tej dawnej historii?

Jedną z ewentualności jest umiejscowienie sceny aktorów i widowni w miejscu , które dało by się zniszczyć.
Wysadzić w powietrze , zbombardować , zmieść z kuli ziemskiej , raz na zawsze.

W ogólnoświatowej polityce ( powiązanej z planami zaświatowych cywilizacji władających sprytnie ziemią) był ten plan , i był realizowany perfekcyjnie.

Pozwolenie stworzenia ponownego państwa Żydom na ziemiach ( scenie pradawnej) na których rozgrywały się ich dzieje istnienia od wielu tysiąc leci. A równoczesne tworzenie polityki nienawiści , zagrożenia i ciągłego strachu w którym ci ludzie żyją do dzisiaj.
Oskarżanie ich o wszystko  , o to co popełnili i o to  czym nawet nie pomyśleli iż mogą popełnić.

Nie są idealni , bo nikt z nas na ziemi nie jest idealny , wiele ich działań podejmowanych opiera się na emitowanym na nich zagrożeniu powodującym ciągły strach.
Wiadomo iż decyzje podejmowane w takich okolicznościach nie zawsze są dobre i właściwe , znamy to wszyscy z autopsji.

Wychodzenie z pól strachu i decyzjonalność ponad nim jest bardzo trudna. Frakcje religijne i polityczne to ludzie myślący , czujący  przez swoją indywidualność , zatem dążący do rozwiązań politycznych przez pryzmat swojego rozwoju , swoich doświadczeń.
Identycznie jak u nas wybieramy a później okazuje się iż była to "kula w plot"...

Stara zasada władzy mówi zawsze o wprowadzaniu do wnętrza struktur swoich przedstawicieli , którzy  stają się ich reprezentantami  uznanymi , a  osłabiają je prowadząc politykę pozornie korzystną dla struktur. Ale cały czas wypaczającą jej ideały i spowalniającą kierunek działania. 

Tak też dzieje się w Israelu i  w śród Żydów w Diasporze , siły ciemności przebrane w piękne słowa działają dosyć skutecznie w śród ludzi nie potrafiących odróżniać finałowych intencji tych słów.
A finałem jest budowanie nienawiści do Israela i Żydów , tworzeniem z nich agresora zagrażającego  całemu światowi.

Czy naprawdę? Tu bym się zatrzymała i skupiła nie na intencjach przekazu a na  usiłowaniu wywołania określonych skutków.

A jeżeli takie skutki? To dlaczego? Co jest w tym maleńkim państwie i maleńkim rodzie Żydów iż stanowić możnaż takie zagrożenie  dla cywilizacji zaświatowych , dla Federacji światła iż nawet w przekazach dyskryminują go i nawołują do zniszczenia?

Jeżeli ufamy Stwórcy wszechrzeczy i sile miłości oraz mądrości to akceptujemy Jego plan dotyczący naszego rozwoju z absolutnie indywidualnym rozwojem każdego z nas , aktem podejmowania osobistych decyzji zagwarantowanych wolną wolą , nie są nam potrzebni kosmiczni "zbawcy"... którzy zrobią coś za nas naszymi rękoma i powiedzą później , no to wy tak wybraliście i to wy to zrobiliście.. A my wedle waszej woli jesteśmy waszymi zarządcami!

O NIE! NIE! NIE! dosyć już tego , dosyć siania nienawiści i dzielenia nią Ludzkości zwyczajnie DOSYĆ! JA SIĘ NA TO NIE ZGADZAM!

Żydzi , Słowianie  , Arabowie czy inne Ludzkie rasy to jedna Ludzka rodzina pora to zrozumieć i nie dać się wciągać w lepszych i gorszych na drodze konkurowania między sobą.

Każda z grup otrzymała może trochę inną rolę w tworzeniu dziejów Ludzkości , inną to nie znaczy gorszą czy lepszą , zwyczajnie inną i niezbędną w całokształcie.

Nikt nie ma prawa nikogo dyskwalifikować , pozbawiać godności i praw nadanych mu aktem stworzenia przez Stwórcę.

Bowiem Wszyscy tak naprawdę jesteśmy JEDNIA STWÓRCY. Dobro każdej jednostki jest dobrem JEDNI , dobro JEDNI jest identycznym dobrem każdej JEDNOSTKI.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #49 : Wrzesień 28, 2011, 09:11:06 »


Bowiem Wszyscy tak naprawdę jesteśmy JEDNIA STWÓRCY. Dobro każdej jednostki jest dobrem JEDNI , dobro JEDNI jest identycznym dobrem każdej JEDNOSTKI.

Kiara Uśmiech Uśmiech

to takie proste..
The Humankind organization/united- an organization of all Humans Uśmiech
http://www.unitedhuman.org/
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 80 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.226 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

madex world-anime truegaming halotupsy kursor