Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 24, 2024, 00:53:35


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 80 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Inni o energii.  (Przeczytany 763927 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
east
Gość
« Odpowiedz #75 : Listopad 06, 2011, 09:48:05 »

@Kiara
Cytuj
Zatem co dla nas obecnie jest najważniejsze? SPOKÓJ , SPOKÓJ i jeszcze raz SPOKÓJ nie uczestniczenie w przeróżnych organizowanych "imprezkach" chociaż reklamowane sa bardzo atrakcyjnie dla nas. Skupienie się na sobie analiza siebie swoich możliwości i GROMADZENIE W SOBIE DLA SIEBIE CORAZ WIĘKSZEJ MOCY ENERGETYCZNEJ.
TO JEST WAŻNE  , BARDZO WAŻNE I NAJWAŻNIEJSZE!
Owszem. Zawsze uważałem, że tylko SPOKÓJ "nas" uratuje Uśmiech . W "imprezkach", nawet tych niewinnie brzmiących jak medytacje dla nowego świata ( we Wrocławiu ) nie zamierzam uczestniczyć, bo coś mi mówi, że animatorami celebracji jedenastek nie są siły jasne, chociaż za takie pragną uchodzić.

Nie zgadzam się jednakże na takie stawianie sprawy, żeby gromadzić ENERGIĘ tylko DLA SIEBIE. Niczym to się nie różni od gromadzenia forsy tylko dla siebie. W tym wypadku celem ma być przejście do 4D, niczym upragniony sen żebraka o milionach otwierajacych mu drogę do  świata bogaczy.
Energia o której mówimy -energia świadomości  - nie należy do nikogo na wyłączność. To jest sieć energetyczna, która istnieje od zawsze, której "wypustkami" jesteśmy my, w ludzkich skafandrach, ale również cały ożywiony świat fauny i flory (Świadomość przejawiająca się poprzez swoje formy). Jej poziom nie zależy od tego ile jej w sobie zgromadzimy, bo to bezsensu jest gromadzić coś, co cię zewsząd za darmo otacza w nieograniczonej ilości.

 Natomiast, wg mnie, od nas zależy to na ile usuniemy w sobie bariery, które odgradzają nas od dostępu do tej Energii. Te bariery nie tylko odgradzają ,ale i przechwytują tą Energię , poprzez człowieka, do własnych celów, tak jak to opisałaś - przy pomocy różnych ceremonii, czy też rytuałów -wahadeł/egregorów.

Napełniając SIEBIE Energią Kiaro, stajesz się łakomym kąskiem dla wahadeł knujących swoje misterne sieci, by się tą energią Twoją pożywić.

pozdr
« Ostatnia zmiana: Listopad 06, 2011, 09:49:55 wysłane przez east » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #76 : Listopad 06, 2011, 10:32:33 »

Ja również nie wybieram się do Wrocławia , gdyż mam podobne odczucia jak Ty.
Ale są rożni ludzie , którym rożne przestrzenie są bliskie i bliższe i niech tak będzie , uszanujmy ten fakt.

Chyba ponownie east mnie nie zrozumiałeś. Nie chodzi mi absolutnie o napełnianie siebie wiedzą ( ją posiadam bowiem  od zawsze), chodzi mi wyłącznie o zwiększanie mojej mocy energetycznej , mocy sprawczej w działaniu , które jest moim zamysłem istnienia.
Spokój - harmonia wewnętrzna są objawami mojej mocy panowania nad emocjami zewnętrznymi oraz wewnętrznymi usiłującymi ograbić mnie z mojej energii.

Jednak osiąganie mocy wiąże się bezpośrednio ( przed osiągnięciem "wyzwolenia" -stabilizacja energetyczna bez potrzeby doładowywania się w światach materialnych) z konfrontacją ze zdarzeniami fizycznymi , przeżywaniem ich. Oraz poznawaniem siebie - własnych reakcji na ich tle. Bowiem to przeżywanie ( bycie w nim krótsze lub dłuższe) zwiększa , lub zmniejsza naszą moc energetyczną.
Dzieje się tak niezależnie od świadomej wiedzy każdego z nas. Zatem ważne jest nie to co robisz ( każdy potrzebuje innych doświadczeń- zdarzeń , przeżyć)  , a jak robisz ( ważny jest efekt końcowy , pozyskiwanie lub strata energetyczna , zwiększająca lub zmniejszająca moc) , ale również co , to , co zrobiłeś , co daje innym ludziom jako ich osobiste przeżycie.
To jest największa istotnością dla nas i naprawdę nic więcej.
Jest to esencja naszego życia.

Naprawdę nie ma dla mnie żadnego znaczenia iż moja świetlistość jest "łakomym kąskiem" dla przeróżnej maści wampirów energetycznych , ta informacja nie wzbudza we mnie strachu , nie blokuje we mnie dążenia do uzyskania większej świetlistości.

Moja świadomość oraz moc jest wystarczającym zabezpieczeniem przed ingerencjom w moją przestrzeń energetyczną  dla wszystkich , którzy mają takie zakusy.

Wiadomym jest iż , co siejesz to zbierasz i to z kilkukrotnie większa mocą zwrotu , zatem czynienie komuś zła ( a usiłowanie okradania kogoś jest ewidentnym złem) przynosi konsekwencje własnych przeróżnych strat.

Jest to informacja nie straszenie , każdy posiada wolną wolę , dokona więc wyboru sam w oparciu o nią.
Jednak przykrości i bólu swoich przeżyć niech nie ceduje na mnie , bowiem każdy pracuje na swoją zapłatę sam.

"Usuwanie barier" dla mnie to wznoszenie się w coraz "wyższe i dalsze" rejony wibracyjne do tego niezbędna jest moc energetyczna.


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 06, 2011, 10:55:54 wysłane przez Kiara » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #77 : Listopad 06, 2011, 10:40:34 »

ciekawe w kontekście SPOKOJU jest powiedzenie:
"Jeśli tracisz pieniądze, nic nie tracisz. Jeśli tracisz zdrowie, coś tracisz. Jeśli tracisz spokój, tracisz wszystko."
Bruce Lee
choć znany głównie z filmów kung-fu,-
to był przecież uczniem klasztoru Shaolin, a więc jego wiedza była również lub przede wszystkim filozoficzna/metafizyczna..
« Ostatnia zmiana: Listopad 06, 2011, 10:44:54 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Kiara
Gość
« Odpowiedz #78 : Listopad 09, 2011, 10:06:43 »

Tajemnicze daty ... ważne są czy tylko umowne ustawienie cyferek tworzy rekwizyt podziwu , strachu , albo dominację  nad mocą Człowieka?

Czy są tylko programami myślowymi które ktoś chce żebyśmy odbierali w określony sposób? Co z tego wynika , kto to tworzy?
Czy my za pomocą tych dat kreujemy , czy one za naszą pomocą uzyskują planowane zyski?
Jak to jest?

Co jest ważne ? Data , układ planetarny czy moc Człowieka?
Wszak data minie bez skutków oczekiwanych gdy nie sprowokuje określonego  działania Ludzkiego nawet gdy układ gwiazd będzie temu działaniu sprzyjał bardzo , lub jeszcze bardziej....
Zatem najważniejszy zawsze jest Człowiek  gdyż On i tylko On tworzy , tworzy posiadaną energiom.

Ziemia , podniesienie jej wibracji zależne jest od działań Ludzkich , to my zwiększamy  wibracje ziemi a nie ona naszą. Ona daje nam możliwość tworzenia i przetwarzania zdeponowanych w niej i na niej wzorców wiedzy.
Jednak to od nas jest zależne z którego poziomu wiedzy korzystamy i jaki jej aspekt używamy w naszym życiu. 
Bowiem określone  działania otwierają w nas dla nas coraz wyższy poziom naszej świadomości. Jednak moc wspólnej świadomości  podnosi  dostęp całej  Ludzkości do wyższego poziomu   świadomości globalnej , czyli otwierają dostęp do kolejnego wyższego wymiaru istnienia.

Oczywiście w procesie podniesienia - przejścia ziemi i Ludzi w wyższy wymiar biorą udział wszyscy Ludzie   nawet gdy nie są tego całkowicie świadomi. Bowiem ludzie to "łańcuch " duchowych Istot opasujący całą ziemię. Łańcuch nigdy nie składa się tylko z jednego ogniwa o tym trzeba wiedzieć. Ważni są wszyscy jednak nie wszyscy wybierają te same opcje  wiedzy w tym samym czasie chociaż bywają w tym samym miejscu.
Dlatego różnimy się między sobą osobowością i mocą energetyczną.

I co wówczas? Gdy ziemia osiąga odpowiedni poziom energii w swoim jądrze ( bo tak naprawdę to jest najważniejsze a nie data) dzieje się to zawsze dzięki Ludziom. Czyli jądro ziemi zostało  maksymalnie napełnione energiom jak balonik  powietrzem. Znaczy to iż  nadszedł już czas rozdzielania się wymiarów proces ten się zaczyna , bowiem ustawienie planet , moc energetyczna i wola Ludzi zgrywają się w jednię.

W przybliżeniu ( ku spektakularnemu "mentalnemu włączeniu" służy właśnie taka data 11 11 11, bowiem jedynka zawsze jest początkiem czegoś.Ona powoduje mentalne uruchomienie nowych procesów w świadomości Człowieka, inaczej data kod , czas przybliżony , przewidywalny.

I co dale? Jedni ( którzy są gotowi) wezmą udział w przechodzeniu w IV wymiar , inni którzy nie są jeszcze gotowi energetycznie lub wybrali inaczej pozostaną w III wymiarze.

Identyczne zależności były przy przekraczaniu wymiaru I i II w tych innych bardziej gęstych wymiarach również żyją Istoty które tak wybrały i czują się tam dobrze , bowiem specyfika związana z prawami tam panującymi im odpowiada.

Zatem wymiary są ,  istnieją  zarówno fizyczne jak i energetyczne , w określonym czasie rozdzielają się i nie jest to nic nadzwyczajnego , jest to naturalność rozwojowa.
Proces podobny do odparowania wody gdy zwiększamy energię powodującą wrzenie  ( przyspieszamy ruch cząsteczek) , woda nie może dłużej być płynem staje się parą , następuje rozdzielanie wymiarów , stanów. Albo obniżamy energię ( zamrażamy spowalniając ruch cząsteczek) woda nie jest już wodą staje się lodem następuje skostnienie , zmiana wymiaru i stanu skupienia. Wszystko jest OK. bowiem każdy ma do dyspozycji przestrzeń która mu odpowiada.

Nie naturalnością jest tylko usiłowanie niektórych grup powstrzymywanie tych procesów , zablokowanie ich i wymuszenie na wybierających inaczej swojej woli.. Bowiem jest to ingerencja w cudzą decyzjonalność w prawo wolnej woli i wolnostojeństwa.

Tego robić nie wolno gdyż stanowią takie czyny blokady rozwojowe dla tych , którzy wybrali rozwój przez doświadczanie w wyższej wibracji kolejnego wymiaru.

Kiara Uśmiech Uśmiech


Znaczenie daty 11.11.11



.
Dzisiaj chcielibyśmy zaadresować wam kolejny temat, mianowicie ten o otwarciu portali, do którego wielu z was się odwołuje.  Jak dobrze wiecie liczby przypisane do waszych dat czasami układają się niektóre w bardzo ciekawe kombinacje i za parę dni zobaczycie datę, do której odnosicie się jako 11.11.11.  Dla wielu, to w rzeczy samej zwiastuje, że coś wielkiego ma się przydarzyć i nie są oni dalecy od prawdy.  Jednakże, jest bardzo ważnym, żeby uzmysłowić sobie, że te znaczniki są tylko małą częścią programowania, przez które przechodzicie w tym momencie, i jako takie te “specjalne dni”, do których lubicie się odnosić, są tylko małym ułamkiem tego ogromnego okresu zmian.  Pamiętajcie, że wy ludzie jesteście bardzo przywiązani do pojęcia czasu i te daty jako takie są tylko czymś, co się zrodziło w waszych umysłach w zależności od tego jakiego kalendarza używacie.  Jak już wspominaliśmy wcześniej  my żyjemy w całkiem innej koncepcji czasowej i dlatego nie używamy tego typu cyfr do przypisywania różnych powiedzmy “smaków” do różnych okresów czasu.  Jednakże, jako że tak właśnie jest, oczywiście wzięliśmy to pod uwagę kiedy początkowo ułożyliśmy ten plan, dlatego też będziemy używali tych dat jako swojego rodzaju “odliczanie” i jako bardzo efektywny sposób na zapewnienie tego, że w określone dni połączy się tak wiele ludzi, jak to tylko możliwe.
.
Jak dobrze wiecie, przyszły rok zawiera w sobie datę, której wielu boi się, mianowicie tak zwany “koniec czasu” 21-go grudnia.  Zostaliście już zalani ogromną falą strachu dotyczącej tej daty, ale mamy nadzieję, że wszyscy przejrzeliście na wylot tę propagandę.  Nie ma dat przypisanych do “końca świata”, ale jesteście już daleko na waszej drodze do zakończenia tego cyklu ciemności.   “Koniec świata” zwiastuje koniec czasu tylko dla tych, którzy obecnie rządzą zbyt wieloma sercami i umysłami poprzez strach, który  tworzą.  Nie jest to pierwszy raz kiedy Dzień Sądu Ostatecznego jest zwiastowany i jest to powracający temat dla tak zwanych wieszczy na przestrzeni pokoleń, ale jak już dobrze zdajecie sobie sprawę teraz, za każdym razem ten wyznaczony termin był chybiony.  Tak też będzie i tym razem, ale nie bagatelizujcie mocy wytworzonej przez  wiele oświeconych dusz, które się zbierają razem w te specjalne dni.  Dlatego też bądźcie przygotowani na to niejakie „ścięcie z nóg”, z powodu tego, co wydarzy się w tym nadchodzącym tygodniu, gdyż doprawdy zbliżacie się do gigantycznej manifestacji pięknych energii, które wreszcie zostaną uwolnione na waszej planecie.  Powiedzieliśmy wam już wcześniej, aby być czujnym i zwracać uwagę na to co dzieje się za tą kruszącą się fasadą starych i skorumpowanych systemów i aby nie przegapić żadnej pozornie najmniejszej odrobiny światła i nadziei wydostających się na powierzchnię wszędzie wokół was.  Przepowiadamy, że w ciągu tych dni i tygodni co mają nastąpić te „odrobiny” będą wzrastały do coraz to większych plam olśniewającego światła i nawet jeśli „fataliści” nadal będą wykrzykiwali swoje przesłanie o destrukcji – nie wierzcie im.  Bo gdy  to co stare rozpadnie się na kawałki ten nowy, mocny i żyjący organizm, którym jest wasz świat wreszcie weźmie swój pierwszy oddech wspomagany przez was wszystkich, którzy pomagają przy tym porodzie.  Wtedy odnajdziecie i sięgniecie po swoje własne moce, kiedy tak wielu dookoła was będzie tracić nadzieję w tym nadciągającym zamieszaniu.
.
Ten dzień, który tak szybko się zbliża już przyciąga zainteresowanie wielu z waszych współobywateli i myślimy, że odkryjecie, że to poruszy życie każdego, kto w tej chwili zamieszkuje tę planetę.  Będzie to działało jako swojego rodzaju punkt ogniskowy, który zbierze razem wspólne wysiłki  tak wielu pracowników Światła.  Nie tylko wiele płodnych umysłów otrzyma tego dnia te nadchodzące energie, ale  będą one również zwielokrotnione przez wszystkich tych, którzy są już dostrojeni do tych napływów.  Innymi słowy, ci z was, którzy świadomie pracują nad rozprzestrzenianiem światła będą działali jak pewnego rodzaju przekaźniki, aby te fale energetyczne były rozprzestrzeniane za pomocą bardzo określonego wzorca, co zapewni maksymalny skutek na każdego z waszych ludzkich braci. Teraz nastąpił czas, aby aktywować wszystkich – nie tylko tych, którzy już świecą z własnej woli, ale potrzebujemy również udziału wszystkich tych oświeconych dusz, które stały się już częścią tej sieci energetycznej na całym świecie.  Innymi słowy, wy wszyscy będziecie pracowali ciężko dla dobra każdego i wszystkiego dookoła was.  Chcielibyśmy skorzystać z tej okazji, aby zaakcentować wam jak ogromna jest ta praca, której częścią będziecie.  To  będzie oznaczało bardzo wiele dla waszych gatunków, gdyż bez was wszystkich byłoby niemożliwym, aby osiągnąć sukces w nakierowaniu tej planety od ciemności w kierunku światła.  Jesteście pionierami, odważnie i samodzielnie poruszającymi się  na nieoznaczone terytorium.  I teraz my z waszą pomocą, zapewnimy, że wielu, wielu z waszych współtowarzyszy  pójdzie w wasze ślady.  I ani chwili za wcześnie.  Czasu ucieka i chcemy uzmysłowić wam, że teraz szybko zbliża się najbardziej znacząca część tego planu.  Ani przez chwilę nie myślcie, że jesteście nieważni i że jesteście samotnym podróżnikiem w kosmosie.  Jesteście zintegrowaną częścią tej całej maszynerii i bez was nie moglibyśmy poruszać się do przodu.  Dlatego też pogratulujcie sobie  za ciężką pracę jaką już wykonaliście, gdyż macie bardziej niż wystarczający powód, aby być z siebie dumnym.  W dodatku, bądźcie przygotowani na napotkanie wielu wyzwań w tych nadchodzących dniach,  gdyż najbardziej decydująca faza szybko się zbliża.  Tylko pamiętajcie, że nie jesteście sami w wykonywaniu tej ważnej pracy.  Rozejrzyjcie się dookoła siebie, a zauważycie mnóstwo grup, które już ciężko pracują, budując podstawy i przygotowując się do tego nadchodzącego tygodnia.  Są one o bardzo różnym pochodzeniu i pokrywają cały glob.  Niektóre działania są obecnie ukryte od wglądu, gdyż wiele z tych przygotowań wykonywane są przez różne tubylcze ludy, wypełniając przepowiednie, które przechowywali w sekrecie przez wiele pokoleń.  Ale teraz oni wszyscy wiedzą, że nadszedł czas, aby się otworzyć i pokazać światu, że my wszyscy stoimy przed ogromną zmianą, zmianą, która dotknie każdego z was.  Bijemy brawa tym wszystkim, którzy troszczą się o waszą przyszłość, gdyż są oni właśnie tymi, którzy utrzymywali płomień przy życiu przez niezliczone lata opresji.  Teraz zasłona tego sekretu będzie uniesiona i reszta mieszkańców Ziemi wreszcie zobaczy sedno siły tych ludzi.  Dobrowolnie nosili oni ten ciężar za was wszystkich i teraz zaproszą oni was, abyście pomogli dzielić z nimi ten ładunek.  I uwierzcie nam kiedy to mówimy, że ten ładunek będzie lekki do niesienia, gdyż szybko zaczniecie zauważać efekty tej całej miłosnej pracy.  Energie przychodzące z kosmosu połączą się z tymi, które zostały uwolnione za pomocą starożytnych inwokacji, wypowiedzianych po raz pierwszy od pokoleń. Wy jako gatunek jesteście bardzo zobowiązani tym starożytnym ludziom i to nas niezmiernie cieszy, kiedy wiemy, że nadszedł czas dla was wszystkich, aby zobaczyć to na własne oczy.  Nagroda oczekuje te cierpliwe dusze, które podtrzymywały nadzieję przy życiu przez te wszystkie wieki trudności i chcemy abyście wszyscy powstali i zajęli należne wam miejsca w tym ostatecznym marszu do wolności.  Nadszedł czas, aby pokazać wasze prawdziwe kolory i być częścią procesji oświeconych dusz dumnie maszerujących ku nowej jutrzence.  Wy z pewnością zasłużyliście na to wasze miejsce, ale nie zapominajcie, że wasza praca nie jest jeszcze skończona.
Wierni Towarzysze przez Aisha North, Manuskrypt przetrwania 43

5 Listopada 2011 |

http://krystal28.wordpress.com/2011/11/08/znaczenie-daty-11-11-11/
« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2011, 12:08:26 wysłane przez Kiara » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #79 : Listopad 09, 2011, 12:56:02 »

@Kiara
Cytuj
Człowiek (..) tworzy posiadaną energiom.

Według mnie nie chodzi tu o POSIADANĄ energię, a o umiejętność używania dostępnej zewsząd energii. Wystarczy ją rozpoznać i dostroić się do niej na zasadzie dostrojenia się do częstotliwości ( jak dostrajamy radio). I potem energią tą możemy coś tworzyć w ramach oczywiście dozwolonej częstotliwości. Nieopatrzne wyjście poza nią pozbawia mocy tworzenia.
Jest to wg mnie najlepsze zabezpieczenie jakie może istnieć.
Po pierwsze dlatego, że nikt nie posiada więcej niż ktoś inny ,co sprawia, że klasyfikacja "wyższych klas" i "prymusów" , "lepszych i gorszych " mija się zupełnie z celem. To, co używasz nigdy nie należało do Ciebie. Nie musisz się o to troszczyć, ani zabiegać o to, ani tego chronić przed kimkolwiek. Ta energia zawsze jest i będzie. Jedynie Ty siebie masz pilnować, aby nie wypaść z tej fali.
Po drugie dlatego, że energia, o której mowa nie dostanie się w niepowołane ręce, gdyż zwyczajnie będą one na innej częstotliwości choć w tej samej przestrzeni (znów analogia do radia).

Trafnie ujął to Bruce Lee "Jeśli tracisz spokój, tracisz wszystko" ( dzięki songo). Należy zatem umacniać w sobie spokój i harmonię, a także wszystko ,co jest związane z wyższymi wibracjami. Nauczyć się je rozpoznawać i na nie otwierać.
Już samo rozpoznanie jest bardzo ważne, bo wtedy wiadomo jak postępować .
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #80 : Listopad 12, 2011, 08:37:54 »

W bardzo zagmatwany sposób jest opisany wczorajszy proces napełnienia ziemi kolejnym strumieniem energetycznym , który daje nam większe i szybsze możliwości twórcze. Co to znaczy? Nasze zamierzenia oparte na dobru i miłości szybciej będą się mogły realizować. Ale spowoduje to zmniejszenie efektywnej mocy zła , a co za tym idzie zdarzenia zła będą się również szybciej realizować i rozpadać gdyż nie mają już dawnej siły trwania i dotykania swoją mocą innych.
Czyli to co zostało zasiane jako zło musi się spalić rozsypać na poziomie na którym jest obecnie bez możliwości wzrastania , a to co jest zasiane jako dobro będzie wzrastało swoją mocą powiększoną o kolejny przeolbrzymi transfer energii , który popłyną do nas wczoraj.

Ponieważ wzmacnia on dobro uroczystości takie ja "ceremonia w Piramidzie" odbyć się nie mogły z naturalnego powodu nie niosły dobra dla Ludzkości i ziemi.
Ludziom trudno to zrozumieć , że intencje ( nie te deklarowane publicznie) a te ukryte są mocą realizacji zamierzeń naprawdę. Czas obecny ( energia  która popłynęła do nas) wzmocni tylko te intencje , które niosą w sobie podobne wibracje. Te które są inne "wypalą się bez możliwości zasilania ich  energiom kosmiczną wzmacniającą ich realizację i w ludziach i w zdarzeniach.

Dlatego rozdzielanie się ziemi przybierze od tego momentu większe przyspieszenie , wynosząc wyżej dobro , pozostawiając niżej ciężkość zła bez zasilania energetycznego i  możliwości wspierania takich czynów w fizyczności.

Jeszcze inaczej każdy posiadający zasób energii - mocy realizacji swoich zamysłów albo zużyje ją na to co nie będzie dalej zasilane i odejdzie albo zdobędzie się na transformacji i tworzenie dobra , które jest wzmacniane i będzie kontynuował swoje życie fizyczne nadal.

To tak w wielkim uproszczeniu.


Kiara Uśmiech Uśmiech




11.11.2011 Przy stole Darów Pana. MA’AT TE ELIA’H (z Rady 72)


MA'AT TE ELIA'H


Ukochany Jahn,
Ukochana Ludzkości powracająca teraz do Królestwa Stwórcy.

Rozejrzyjcie się wokół siebie!
Siedzicie przy bogato zastawionym stole z Darami
i nie sięgacie po nie!


Ja jestem porządkującą siłą Tworzenia,
przy której wszystkie kreacje Życia płyną wspólnie
i poprzez uporządkowane ścieżki zostają wypuszczone w Tworzenie.
Ja jestem „tworzącą zasadą(*regułą)” Tworzenia, moim zarządzeniom
musi podporządkować się każda Istota w przestrzeni Wszechświata.

Ja jestem MA’AT TE ELIA’H. Należę do RADY 72 i jestem służącym kręgiem Światła Tworzenia, w którym „zlewają się” razem intencje Tworzenia.


Teraz wszyscy ludzie – Ci którzy wybrali Podniesienie – dotarli do nowych Poziomów Bytu, do Poziomów dających nowe możliwości a które przynoszą tworzenie obfitości jako zupełnie naturalną ekspresję (*przejaw) Życia. Od teraz Wasze intencje pełne Światła zaczną się szybko realizować. Został zrobiony następny krok w tym kierunku.

Wybierajcie między wieloma opcjami pełnymi Światła Tworzenia które będą teraz dla Was dostępne. Puśćcie stare myślenie które Was ogranicza.

Wy możecie – i jest Wam pozwolone – odziedziczyć Królestwo Nieba i stworzyć je na Ziemi w czasie gdy planeta znajduje się w trakcie przełomu.


Tutaj działają Poziomy, mieszając się ze sobą, idąc „ramię w ramię”.
Bowiem gdy Stare rozpuszcza się w polu Waszego Życia i Ziemi, nowe zaczyna już działać.


Więc nie dajcie na siebie wpływać w Waszym pełnym Światła Tworzeniu wydarzeniom które nastąpią dla Matki Ziemi a które już się rozpoczynają. To jest teraz znaczące, bo w Czasie gdy Ziemia płonie, zaczyna podnosić się Wasze Światło i po Ogniu pozostaje ono jedyną siłą na tej planecie.

Idźcie wraz z wydarzeniami które teraz się nachalnie mieszają w Waszą codzienność nie wchodząc z nimi w rezonans! To oznacza: nie popadajcie w litość jeśli jesteście konfrontowani z tymi obrazami i wydarzeniami które same opisują tą Przemianę i Transformację ludzi i Ziemi.

Pozostańcie w Miłości i we współczuciu ale NIGDY nie wchodźcie w tą pełną cierpienia Rzeczywistość której jeszcze chce doświadczyć wiele Waszych Sióstr i Braci.


Twórzcie teraz Nową Ziemię poprzez Wasze myśli i intencje,
poprzez Wasze czyny Miłości. Obfitość Miłości która wychodzi z Pra-Źródła Wszystkich Bytów dociera teraz do Was i ta Miłość opiekuje się Wami i wszystkim czego potrzebujecie abyście mogli wykonać Wasze Zadania na tej Przebudzonej planecie.

Stwórzcie Wam Waszą Rzeczywistość, Waszą Rzeczywistość Światła
nigdy nie było to łatwiejsze i bardziej konieczne niż teraz ponieważ Świat
DAJE SOBIE TERAZ NOWE CIAŁO.

Ja jestem tym u którego spotykają się wszystkie Wasze intencje.
Jeśli odpowiadają one Waszym planom Życia ze Światła
to ONE SIĘ SPEŁNIĄ – polegajcie na tym, bo ja jestem tym, który tym zarządza.


W Wieczności służący całego Życia
MA’AT TE ELIA’H
z RADY 72


http://wolnaplaneta.pl/terra/2011/11/11/11-11-2011-przy-stole-darow-pana-maat-te-eliah-z-rady-7/



ps Co to znaczy? " ... teraz ponieważ Świat
DAJE SOBIE TERAZ NOWE CIAŁO."

Znaczy to iż efektywnie tworzymy ( ci którzy mogą) ciała świetliste niezbędne do przejścia w IV wymiar. Energia która popłynęła wczoraj jest darem wzmacniającym i przyspieszającym ta transformacje tworzenia ciała świetlistego- subatomowego. Dotyczy to  Ludzi jak i ziemi która jest pod nami ona "rodzi" się dla nas wychodząc z kokonu - skorupy niskich wibracji otaczających ją ( które bez zasilania rozpadają się coraz szybciej) odsłaniając siebie z innymi nowymi parametrami życia.
« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2011, 08:54:56 wysłane przez Kiara » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #81 : Listopad 17, 2011, 11:45:05 »

Warto uważnie przeczytać by lepiej zrozumieć jakie zmiany zaczęły zachodzić na ziemi i jakie są jeszcze przed nami.
Zauważyłam pewne rozbieżności które mogą być spowodowane osobowością medium ale również czasem w którym był robiony przekaz. Teraz zmiany zachodzą dużo szybciej , wiedza przekazywana szybko jest dostosowana do podnoszącej się wibracji ziemi i ludzi.
Nie mniej jednak przeczytać warto.

Kiara Uśmiech Uśmiech

Mateusz 10 października 2011.


___________________________________

2.  Wiadomość od Gai ma wyjątkową wartość dla nas.  Utrzymujemy najwyższe uznanie i honor dla tej ukochanej duszy, tak jak do wszystkich innych świetlnych istot we Wszechświecie.  Znamy jej niezachwianą odwagę i bezwarunkową miłość wobec następujących po sobie pokoleń, które rezydowały przez długie i ciemne wieki powodując jej psychiczne i emocjonalne cierpienie niemal niemożliwe do zniesienia.  Możemy zobaczyć, że jej ciało nie jest jeszcze w równowadze, tak jak powiedziała, ale widzimy także wzrost jej ducha, a to jest w rzeczy samej bardzo radosny widok.

3.  Mamy przed sobą kolejny piękny widok – wasze dusze.  Długo czekacie na dowód tych fundamentalnych zmian, które następują, ale jeśli tylko zaczniecie postrzegać wydarzenia w kontekście Wzniesienia Ziemi, wiecie że wasza cierpliwość zostanie wynagrodzona.  To naturalne, że większość ludzi interpretuje wydarzenia z punktu widzenia trzeciej gęstości i z punktu widzenia ich własnych doświadczeń i historii świata którą zaobserwowali, lub której zostali nauczeni.

4.  Na przykład, wielu ludzi postrzega zaangażowanie obcych narodów w „arabską wiosnę” jako egoistyczną chęć zdobycia kontroli nad rezerwami ropy naftowej oraz rozbudowę wojskowych i międzynarodowych interesów korporacyjnych.  Choć może to być cel niektórych chciwych i głodnych władzy osób, nie ma on związku z głównym celem interwencji.  Pomoc została udzielona tym, którzy walczyli o to by zrzucić jarzmo ucisku, ponieważ bez niej walczący nie odnieśliby sukcesu.  Ich pragnienie by wznieść się ponad status quo i decyzja, aby pomóc są pozytywnymi reakcjami na wibracje planety Ziemi.  Zmiana świata jest niemożliwa do zatrzymania.  Również światowa gospodarka wymknie się spod szponów Illuminati, tak by nie mogli nią manipulować na swoją korzyść.

5.  Ze względu na żądania ludności, rządy muszą upaść i muszą powstać nowe organy, które doprowadzą do stabilizacji.  Okupacja Wall Street w Stanach Zjednoczonych wciąż wzrasta.  Podobnie wzrastają naciski na negocjowanie międzynarodowego i krajowego pokoju.  Cały świat obiegają petycje i prośby o oczyszczenie energii, zmianę sposobu ochrony środowiska oraz zakończenie niesprawiedliwości, w której zmianę ludzkość  wcześniej zwątpiła.  Liderzy różnych społeczności, grupy i rodziny pomagają najbardziej potrzebującym członkom.  Wymiana dóbr i usług pomaga wielu pokonać przeszkody i radzić sobie z trudnościami.

6.  U podnóża wszystkich tych działań znajdują się ludzie, którzy uważają się za „zwykłych”, a którzy czynią rzeczy „niezwykłe”.  Prawdopodobnie niektórzy z nich zdają sobie sprawę z tego co prześwietla w tej chwili Ziemię oraz cały Wszechświat, ale zdecydowana większość zwyczajnie podąża za ich wewnętrzną chęcią by działać przeciw całemu spektrum korupcji i nierówności społecznej i te natchnione indywidualności otwierają ścieżki dla mas.

7.  Energia generowana przez działaczy na rzecz reform świata wraz z energią wszystkich, którzy w sercu i umyśle wspierają ich wysiłki jest postrzegana jak światełko, które świeci coraz jaśniej.  To jest w rzeczy samej powód do świętowania, ale proszę nie myślcie, że stałe utrzymywanie waszego światła jest w tej chwili mniej wartościowe czy konieczne.  Wasze światło jest absolutnie konieczne i cenne jako istotne – niż kiedykolwiek!

8.  Energia pragnień wszystkich aktywnie protestujących przeciwko warunkom powstałym z ciemności jest wypełniona światłem i jest zarejestrowana w polu energetycznym Ziemi.  Jednakże wielu uczestników jest motywowanych złością, frustracją i gniewem więc powinno być zrozumiałe, iż energia ich myśli i uczuć jest zarejestrowana jako negatywność w polu potencjału.  Wynikiem takich motywacji może być przedłużenie tego przeciw czemu oni protestują.

9.  I nie wszyscy dzielą się waszym czy naszym zadowoleniem z powodu wielu ruchów ku zmianie, które błyskawicznie rozprzestrzeniają się po świecie.  Oporni Iluminaci wciąż będą opierać się oddaniu strzępów swojej władzy, niemal w takim samym stopniu w jakim z uporczywie trzymają swoje nielegalnie zgromadzone niewyobrażalne fortuny.  Przez ich wytrwałą postawę przeciwko światłu, które stale jest oferowane, tkwią w ciemnościach, które sami sobie stworzyli.  W tych ciemnościach nie potrafią zobaczyć, iż wkrótce będą musieli przyznać, że ich wysiłki są nadaremne.  Ich czas dobiegł końca.

10.  Wielu innych też uparcie opóźnia nadejście światła na Ziemię.  Powodziło im się się w starych schematach, tak powierzchownych i banalnych, podług których za sukces społeczny uznawane są osiągnięcia zawodowe i finansowe.  Utraciwszy kontakt ze swoim duchem tak dawno temu, będą opierali się zmianom, które będą wkradać się do ich komfortowego trybu życia.

11.  Dlatego też przez jakiś czas negatywności z wielu źródeł znajdą się w zbiorowej świadomości, potężne pole energetyczne myśli, uczuć i działań mieszkańców Ziemi, które kreuje wszystko rusza do waszego świata.

12.  Przez milenia, zbiorowa świadomość pozwalała ciemności łatwo dominować nad życiem na świecie.  Siedem, czy osiem dekad temu globalna świadomość zaczęła się poruszać, na skutek wlewu olbrzymiej ilości światła z bardzo odległych cywilizacji, które natchnęły ludzi myślami i uczuciami.  Ludzie stopniowo przeszli z akceptacji i przestrzegania wiedzy oraz motywów władzy i autorytetów do ich kwestionowania.  To doprowadziło do wzrastającej determinacji, by podwyższać swój udział we własnym życiu oraz pomagać ludziom o podobnych oczekiwaniach.  Te wszystkie naturalne stopnie były konieczne, aby przeprowadzić ludzi do tego punktu zwrotnego w świadomości oraz do działania.

13.  Wysokie wibracje otwierają umysły bardziej niż kiedykolwiek wcześniej na skutek widocznych coraz bardziej dramatycznych rezultatów.  Jednakże masy wciąż nie osiągnęły duchowej jasności, która zawiera znajomość mocy myśli i uczuć.  Nie wiedzą, że to czego chcą nie może się zamanifestować, dopóty, dopóki są skupieni na tym czego nie chcą.

14.  Wielu z was wysłało zapytania do mojej matki:  Jak mogę pomóc Ziemi, skoro nie wiem jaka jest moja misja?  Kilkoro z was przybyło by stać się przywódcami, miliony z was przybyło, aby stać się nauczycielami.  Żyjąc w światłości wytwarzacie energię, która dotyka dusze wokół was i wstrząsa ich świadomością, kwestionując wiele spraw, dzielcie się swoją wiedzą z tymi, którzy szukają odpowiedzi. Jednak bez wygłaszającej i nawracającej maniery, która może wpłynąć tylko na izolację, ale poprzez oferowanie informacji osobom, które wykazują zainteresowanie.  Ponadto owa informacja powinna zawierać więcej pozytywnych myśli i emocji aniżeli negatywnych.

15.  Wizualizacja może być techniką bardziej znaną jako prawo przyciągania i może być pomocne w niektórych przypadkach, np. „jeśli nie chcesz więcej wojen, skup się na pokoju. Jeśli nie chcesz więcej korupcji w rządzie, skup się na liderach, których cechuje mądrość i moralność. Jeśli nie chcesz biedy, skup się na napływającym bogactwie”.

16.  Słowa, wyobrażenia, obrazki czy myśli mają ten sam efekt, gdy się na nich skupiasz.  Oczywiście skupiajmy się na tym, czego tak naprawdę chcemy i jednocześnie co służy innym. Na przykład, dobre życie dla wszystkich.  Wyobrażajmy sobie tłumy uśmiechniętych i zdrowych ludzi, w każdym wieku i każdej rasy spacerujących w pięknych parkach i śmiejące się dzieci na kolorowych placach zabaw. Możemy wyobrazić sobie ogrody wypełnione rosnącymi warzywami i stoły wypełnione jedzeniem w dobrze prosperujących dzielnicach z drzewami i krzewami z kwitnącymi pąkami kwiatów, szkoły oraz uczelnie wypełnione z pełnymi zapału i głodnymi wiedzy uczniami.

17.  Jeśli do naszych intencji należy lepsza ochrona środowiska oraz odnowa zniszczonych lądów i mórz możemy wizualizować Ziemię z czystym niebem i wodą, zielone tereny, pustynie które zostały pokryte lasami.

18.  Jeśli chcemy humanitarnego traktowania wszystkich zwierząt wyobraźmy sobie zwierzęta wszystkich gatunków pasące się na łąkach i mieszające się ze sobą i z ludźmi w pełnej harmonii.

19.  Dla wszystkich ludzi, którzy wykazują zainteresowanie nadchodzącymi zmianami, powiedzcie im jak najwięcej wspaniałości, które są częścią Złotego Wieku Ziemi, na które składają się kolektywne idee, pragnienia i działania mieszkańców Ziemi, gdyż to oni tworzą ten Wiek.

20.  W nowym Wieku będą czyste, bezpieczne źródła energii, będzie sprawiedliwe prawo, stabilna gospodarka i sprawiedliwa alokacja światowych zasobów, nowe formy transportu, komunikacji i budownictwa.

21.  Wszystkie przemysły narodowe zostaną mocno przebudowane.  Podróż z jednego kraju do drugiego będzie nieograniczona.  Wszyscy, którzy pragną zostać zatrudnieni, otrzymają pracę.  Będzie więcej czasu wolnego dla każdego.  Opodatkowanie będzie sprawiedliwe, podobnie jak wynagrodzenie. Prawdziwa historia waszego świata będzie nauczana wraz z prawami Wszechświata.  Edukacja na wszystkich poziomach będzie przystępna dla każdej osoby.  Podobnie jak uczestnictwo w muzeach, galeriach, teatrach, koncertach czy wydarzeniach sportowych.  Technologia będzie wzrastać w zawrotnym tempie.
cd......
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #82 : Listopad 17, 2011, 11:45:41 »

cd....



22.  Wszystkie te ulepszenia i wiele innych, które również niezmiernie podniosą poziom życia w świecie objawią się w świadomości zbiorowej, a mówiąc nieco bardziej praktycznie, są one na etapie planowania i realizacji.   [Wiadomość z dnia 31 grudnia 2007, "Esej o 2012", na stronie wiadomości Mateusza na www.matthewbooks.com ma szczegóły o życiu w Złotym Wieku Ziemi.]

23.  W sprawach osobistych oczekują was jeszcze głębsze doświadczenia.  Poczujecie waszą odwieczną łączność z Bogiem, albo o jakimkolwiek innym imieniu, jakim nazywacie Istotę Najwyższą Wszechświata i zajmiecie wasze prawnie przysługujące wam miejsce w rodzinie uniwersalnej jako bracia i siostry, którymi jesteście.

24. Będziecie doświadczali życia w kontinuum, gdzie życia występują równocześnie i będziecie podróżować tam i z powrotem między Ziemią i światami o kompatybilnych energiach.  Będziecie porozumiewać się telepatycznie do woli z istotami duchowymi i z cywilizacjami fizycznymi, będziecie przejawiać wasze idee i przekształcać je w formy.

25.   Będziecie wiedzieć, że jesteście potężnymi istotami wielowymiarowymi oraz, że cała ta wiedza i umiejętności są składnikami waszej duszy, a to nie wymaga studiów ezoterycznych, albo nauczania zewnętrznego, te samo-odkrycia przychodzą automatycznie przez konsekwentne trwanie w waszym świetle i przez ewolucję duchową.

26.  Teraz powiemy wam co NIE będzie miało miejsce w Złotej Erze:  strach,  zanieczyszczenia wszelkiego rodzaju, dogmaty religijne, przemoc, kara śmierci i więzienia, męska dominacja, systemy kast społecznych, okrucieństwo w stosunku  do jakiejkolwiek formy życia, bieda, kontrola umysłów, ograniczenia umysłowe, chciwość, zazdrość, oszustwa, przesądy, zepsucie, szkodliwe produkty chemiczne i lecznicze,  polityczne tyrady, biurokracja, bezsensowne zniszczenia, problemy zdrowotne, złość, okrucieństwo, podziały, egocentryzm i egoizm, nieuczciwość, mentalność wojskowa, zbrojenia, nałogi, pornografia, bezdomni, handel niewolnikami, kontrola mediów, korporacyjne monopole.

27.  Wspominamy o tych zachowaniach,  cechach charakteru i warunkach  dominujących w świecie trzeciej gęstości, by uradować wasze serca z powodu ich bliskiego i pewnego zniknięcia – ich niskie wibracje nie mogą istnieć w świecie czwartej gęstości, która już pojawia się na waszym horyzoncie.  A teraz powiemy,  że jeśli wasze myśli były skierowane na którekolwiek z tych zachowań i wyrządzały szkody innym, zmieńcie swój sposób myślenia i działajcie tylko tak,co byście chcieli -  miłość, harmonia, uprzejmość, współodczuwanie, zdrowie, dostatek, wzajemny szacunek, hojność,  pomoc, radość, współpraca, uczciwość, wybaczenie, wdzięczność, brak strachu.

28.  Kiedy siła miłości – albo światło, które jest dokładnie tą samą energią będzie wypełniać waszą zbiorową świadomość, Och, jaka wspaniałość będzie królować w waszym życiu i w waszym świecie!

29. Teraz porozmawiamy na temat kilku spraw, które was niepokoją.  Po pierwsze, nalegamy, abyście się nie martwili z powodu długotrwałych skutków radioaktywności z uszkodzonych reaktorów atomowych w Japonii,  z powodu  genetycznie zmodyfikowanej żywności, szczepionek oraz toksyn i różnego typu zanieczyszczeń.  Komórki wszystkich osób, które wchłaniają światło są zmieniane w strukturę krystaliczną, która odrzuca wszystko to co ma niskie wibracje i hamuje zdolność zdrowego funkcjonowania w ciele, umyśle i duchu.

30.  W  poprzednich przekazach wspominaliśmy o wielu przepowiedniach i prognozach, które się nie spełnią.  Teraz powiemy na temat innej sytuacji, która się ponownie pojawiła i która powoduje wasze niepokoje – do żadnej z tych  sytuacji również nie dojdzie:  przewroty wojskowe tak opresyjne jak wyrzucone poprzednie skorumpowane rządy; pociągi przewożące tysiące ludzi do obozów koncentracyjnych; wojna biologiczna; holograficzny pokaz najazdu kosmitów w celu wprowadzenia stanu wojennego; zdarzenia geofizyczne wywołane przez  człowieka prowadzące do zniszczenia tysięcy kilometrów wybrzeży morskich; braki żywności na taką skalę, że bogaci nagromadzą jedzenie, a reszta świata  będzie przymierać głodem i kontrola wody pitnej.

31.  Proszę was, pamiętajcie, że plan to jedno a doprowadzenie go do realizacji  i uzyskanie spodziewanego celu to coś całkiem innego.  Tak jak długo ludzkość będzie trwała w dualizmie, który zbliża się już do swego końca, dalej będzie dochodzić do niepokojów, utarczek, przemocy, walk politycznych i niedostatku, lecz nic nie będzie mogło przeszkodzić wyjścia Ziemi z trzeciej gęstości na końcu przyszłego roku.  W międzyczasie będzie odchodzić wiele osób – wszyscy, którzy wypełnili wybrane przez swoje dusze kontrakty, wszyscy, którzy odpierają światło i wielu innych pragnących raczej odejść niż dostosować się do nadchodzących ogromnych zmian i uwierzyć w to co ma nastąpić.  Wszystkie te dusze będą miały wszelkie możliwości potrzebne, by wzrastać duchowo i intelektualnie.

32.  Może słyszeliście o tym, że zostały zniszczone dwie ogromne podziemne bazy, w których znajdowały się laboratoria, pojazdy, zbrojenie, magazyny i mieszkania kontrolowane przez Iluminatów, lecz było to wykonane bezpieczną technologią, nie urządzeniami nuklearnymi.*  Niektórzy z grupy Iluminatów zostali usunięci od władzy, ale nie pozbawieni życia.  W celach akcji obronnych czy ofensywnych, siły należące do Światła używają  tylko mocy światła oraz technologii, które nie mają szkodliwych działań ubocznych.  Są oni świadomi planów Iluminatów, zakładających  zdalnie sterowaną instalację z materiałów wybuchowych w głównych mostach , ale wtedy siły Światła są upoważnione by temu zapobiec.  Choć to  mogłoby wydać się  pogwałceniem prawa wolnej woli Stwórcy, tak nie jest – jest to uszanowaniem wolnej woli Ziemi.  Po “11/9”  Ziemia postanowiła nie dopuścić do jakiegokolwiek następnego terroryzmu na taką skalę i z boskiego upoważnienia nasza rodzina uniwersalna udaremniła wiele takich zamiarów.

33.  Oczywiście, zwierzęta “idą do Nieba”!  Lecz nie dlatego że one mają dusze, lecz dlatego, że są duszami.  Wszystko to, co ma jakiś stopień świadomości jest duszą,  gdyż jest stworzone z esencji miłości-światła Stwórcy, siły życiowej wszystkiego we Wszechświecie.  Zwierzęta także ewoluują, podobnie jak to robią inne dusze.  [Jeśli jesteście zainteresowani w przeczytaniu bardziej obszernej informacji  o zwierzętach, wyszukajcie hasło ” zwierzęta" w polu wyszukiwania na stronie <http://www.matthewbooks.com/>. ]

34.  Wszystkie osoby, które towarzyszą planecie do czwartej gęstości i jej dalszej podróży uczynią to w swoich obecnych ciałach, nie otrzymają „nowych ciał ”, lecz starzejące się ciała będą stopniowo się odnawiać, odmładzać – “odstarzać”.  Ciała które będą wyniszczone przez wszelkie choroby zostaną uzdrowione stopniowo włączając ślepotę, głuchotę, ograniczoną zdolność umysłową, chroniczny ból i choroby zwyrodnieniowe  -  a także etapami nastąpi ponowny  przyrost utraconych kończyn i brakujących zębów.  Aktualnie stosowane dawki  leków będą przydzielane w taki sam sposób jak teraz, lecz tylko tak długo jak to będzie konieczne.  W trakcie trwania tych zmian wszystkie osoby będą przywrócone do optymalnej zdrowotnej kondycji fizycznej, umysłowej i emocjonalnej.

35.   Wiara we Wzniesienie Ziemi, czy nie, nie ma nic wspólnego z tym, czy ciała są dotknięte przez kombinacje kolejno lżejszych poziomów energii wzdłuż drogi Wzniesienia i niskich częstotliwości emitowanych przez nadużycia technologii na planecie.  Wszystkie ciała są dotknięte, lecz wynik zależeć będzie od obecnego stanu zdrowia, poziomu świadomości  procesu Wzniesienia oraz reakcji na zaburzenia na świecie.  Wchłanianie światła pomaga ciałom pozostanie we względnej równowadze, to samo dotyczy  funkcjonowania emocjonalnego i mentalnego w tym unikalnym okresie we Wszechświecie, a w szczególności na tym końcowym etapie zbliżania się Ziemi do czwartej gęstości.

36.  Można będzie szybko usunąć zanieczyszczenia wszelkiej klasy przy użyciu technologii rozwiniętej w waszym świecie, lecz od dłuższego czasu stłumionej,  wraz z zaawansowanymi technologiami waszej rodziny uniwersalnej, która zostanie przekazana waszym naukowcom i inżynierom.

37.  Nie wszystkie cywilizacje pozaziemskie są życzliwe, jednak wszystkie te pojawiające się teraz na waszym niebie są przyjazne.  Istoty pochodzące z innych cywilizacji żyjące obecnie na planecie, a nie będące ze światła odejdą szybko, gdyż ich ciała nie będą mogły wytrzymać poziomów wibracji, do których zmierza planeta.   Tak, wielu mieszkańców starożytnej Atlantydy powróciło, aby pomóc w niedopuszczeniu do powtórnego zniszczeniu przez kataklizm, jaki wydarzył się  tamtej cywilizacji.  Te dusze posiadają także mądrość i zdolności przewodzenia, zdobyte podczas wielu egzystencji w światach duchowych oraz w innych cywilizacjach fizycznych.

38.  Synchronizacja  planetarna w waszym Układzie Słonecznym ma znaczny wpływ na nastawienie i zachowanie, szczególnie kiedy ustawienie planet i Słońca są dojrzałe by przyjąć fale energii.  Te fale schodzą z większą frekwencją wskutek przyspieszonego ruchu Ziemi przez system słoneczny.   Kiedy Ziemia utwierdzi się w czwartej gęstości, pojawi się uczucie stabilności, gdy zupełnie zniknie negatywizm, któremu trzeba by się przeciwstawiać.  Żadne ciało niebieskie nie zderzy się z Ziemią ani nie zbliży się na tyle, aby mogło to wywołać dostrzegalne skutki.

39. Dla tych, którzy pytają, czy byłoby pomocne kierowanie się astrologicznymi horoskopami w tych wzburzonych czasach mówimy, że horoskopy przygotowane przez  astrologów doświadczonych i duchowo rozwiniętych mogą być pożytecznym narzędziem, lecz byłoby nierozsądnym zależeć tylko od źródeł zewnętrznych jako przewodnika podejmowania ważnych decyzji, ignorując  przesłania waszej duszy.  Bardzo ważnym aspektem ewolucji duszy od trzeciej do czwartej gęstości jest połączenie duchowej świadomości. która jest zaprojektowana tak, abyście utrzymali się na ścieżce zgodnie z wyborem zawartym w kontrakcie.

40. Nie możemy dać wam instrukcji jak otworzyć kanały telepatycznej komunikacji, gdyż nastąpi to gdy nadejdzie odpowiedni czas dla każdej osoby.  Ten czas jest różny, tak  jak wy różnicie się między sobą.  Jednak wskazaliśmy na potrzebę ostrożności dla niedoświadczonych nowicjuszy takiej komunikacji.  Ponieważ kanały telepatyczne zaczynają się otwierać z większą częstotliwością na wskutek przeważająco wysokich wibracji, więc z radością  powtórzymy te instrukcje.

41.  Przed otrzymaniem jakiegokolwiek przesłania lub konwersacji, proście o ochronę Chrystusowego Światła i nalegajcie, aby tylko istoty światła mogły się z wami połączyć.  Nie próbujcie porozumiewać się kiedy jesteście chorzy, zestresowani emocjonalnie albo mentalnie lub odczuwacie strach lub gniew, gdyż każdy z tych stanów powoduje spadek energii i ułatwia  niskim istotom łączenie się z wami.  Na początku jest naturalne, że może pojawić się z waszej strony brak zaufania i to także jest zaproszeniem dla istot o niskich wibracjach.  Jeśli jesteście niepewni co do źródła wiadomości albo macie uczucie  dyskomfortu, przerwijcie taką komunikację i powróćcie do nawiązania kontaktu kiedy poczujecie się bardziej odprężeni.  Poprzez praktykę nabierzecie więcej zaufania, lecz róbcie to z pokorą – niskie wibracje egoizmu na pewno połączą was z ciemnymi źródłami.

42.  Kiedy Ziemia wejdzie do czwartej gęstości około końca waszego roku kalendarzowego 2012, odejdzie cała ciemność, lecz nie wszystkie blaski Złotej Ery pojawią się na jej progu.  Będzie kontynuowany dalszy cudowny rozwój w waszym świecie, włączając radosne spotkania z ukochanymi duszami, które znaliście w tym życiu, i które sobie będziecie przypominać z innych żyć.   Jak powiedziała Gaja, “jest wiele cudowności zachowanych dla was i dla naszego świata.”

 Miłość i Pokój

Suzanne Ward

Tłumaczenie: Cyprian (1 – 22) i Ludmiła (23 – 42) , edycja Krystal

http://krystal28.wordpress.com/2011/11/16/mateusz-10-pazdziernik-2011/
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #83 : Listopad 17, 2011, 21:24:02 »

Cytuj
Kilkoro z was przybyło by stać się przywódcami, miliony z was przybyło, aby stać się nauczycielami.

Stać sie przywódcą to nic przyjemnego, bo to wielkie poświęcenie i wielki ciężar odpowiedzialności. To zupełnie co innego niż przywództwo rozumiane dzisiaj jako przywileje władzy. Ciekawe kim są przywódcy i czy spełnią pokładane w nich nadzieje.

Cytuj
Żyjąc w światłości wytwarzacie energię, która dotyka dusze wokół was i wstrząsa ich świadomością,
Ciekawe ujęcie . Dotykać dusze i wstrząsać ICH świadomością. Ich jako ludzi, czy wstrząsa świadomością dusz ?
To dusze też mają świadomość ? Czy też są sterowane przez Świadomość .

Cytuj
kwestionując wiele spraw, dzielcie się swoją wiedzą z tymi, którzy szukają odpowiedzi. Jednak bez wygłaszającej i nawracającej maniery, która może wpłynąć tylko na izolację, ale poprzez oferowanie informacji osobom, które wykazują zainteresowanie.  Ponadto owa informacja powinna zawierać więcej pozytywnych myśli i emocji aniżeli negatywnych.
Grunt to empatia Uśmiech

Cytuj
Przed otrzymaniem jakiegokolwiek przesłania lub konwersacji, proście o ochronę Chrystusowego Światła i nalegajcie, aby tylko istoty światła mogły się z wami połącz


W jakim sensie "chrystusowego" ? To chyba można tylko intuicyjnie pojąć, bo przecież nie wg dogmatów religijnych raczej. Chyba, że ślący przekazy jest z katolickiej opcji Mrugnięcie
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #84 : Listopad 17, 2011, 21:50:52 »

Cytat: east
W jakim sensie "chrystusowego" ? To chyba można tylko intuicyjnie pojąć, bo przecież nie wg dogmatów religijnych raczej. Chyba, że ślący przekazy jest z katolickiej opcji

Mnie również drażnią te religijne odnośniki ale w tym linku (dużo czytania Mrugnięcie) jest to dość dobrze wyjaśnione: http://zkosmosu.blogspot.com/  Duży uśmiech


EDYCJA:

Polecam, wszystkim nie tylko >eastowi<, zacząć od tego linka: http://zkosmosu.blogspot.com/2011_07_01_archive.html
« Ostatnia zmiana: Listopad 17, 2011, 22:17:06 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #85 : Listopad 18, 2011, 00:48:54 »

Wiesz Darku czytanie tego melanżu jest nudne i męczące , kto nie zna prawdy może się zachłystywać rewelacjami tu podanymi.

Promuje się tam Syriusza B i jego opcję.. to nie dla mnie. Po za tym o kim oni piszą iż miał 6 dzieci i jego dzieci to później dzieci indygo? Bo nie o prawdziwym Jezusie są te słowa. On nie miał 6 dzieci , nie urodził się w 12 r.p.n.e  i inną miał historię życia.
Ale jedno jest pewne to przestawienie ustawień wrót między wymiarowych , które usiłowała opcja Syriusza B otworzyć teraz.

Gdy ziemia ustawi się w 2012 r. wrotami III wymiarowymi na wprost IV wymiarowych wrót one otworzą się samoistnie , uczyni to wibracja 9 gęstości III wymiaru. Mamy spokojnie spać przez najbliższy rok dbając o swój rozwój duchowy oparty na etyce podnosząc osobistą wibrację.
To wystarczy.

A te cud informacje to kolejna  ściema i manipulacja informacyjnym miksem , który ma odwrócić uwagę od siebie.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2011, 00:54:24 wysłane przez Kiara » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #86 : Listopad 18, 2011, 18:09:57 »

Wiesz >Kiaro<, do każdego trafia co innego. Do mnie nie przemawiają Myśliciele, co nie oznacza, że potępiam ich w czambuł. Natomiast te materiały mają w sobie coś co rozjaśnia wiele aspektów ale to nie świadczy o tym, iż zachłysnąłem sie tymi informacjami. Mam zwyczaj przytaczać informacje z najróżniejszych źródeł, które akurat czytam i nie zawsze są one pozytywne. Staram się nie zmykać na "inności" i nie ograniczać do jedynie słusznych tez przekazywanych przez "najprawdziwszych". Mrugnięcie Duży uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #87 : Listopad 18, 2011, 21:31:44 »

Wiem dobrze iż teksty Myślicieli nie są zrozumiałe dla wszystkich , nikogo z tego powodu nie dyskwalifikuję.

Ja napisałam moje spostrzeżenia na temat zamieszczonych przez Ciebie  tekstów , każdy może mieć inne priorytety. Dla mnie  one są zagmatwane niespójne z prze kierunkowaniem winy na innych.
Są to moje refleksje , ja pozostanę przy nich , nikogo nie ograniczam i nie nakazuję ignorowania poznawania informacji.
Niech każdy pozostanie przy tym co jest dla niego najbliższe.

Kiara Uśmiech Uśmiech

===============================================

Na tle tych obecnych przekazów i komentarzy warto przypomnieć tai tekst , który bezpośrednio łączy się z tymi zmianami. Zmianami obejmującymi po pierwsze Ludzką świadomość i budującymi odwagę zawalczenia o siebie. Jest to wychodzenie z pól strachu i odważne wchodzenie w pola miłości. Mimo wszystko właśnie tak... zbliżanie się do odsłaniającego się piękna i dobra zdzierającego wszystkie maski złu....


Kiara Uśmiech Uśmiech


Redmuluc ziemią 'opiekuje' sie wiele ras. Jesteśmy pod czułym okiem nie tylko reptilian i szaraczków, ale takze wielu innych istot, w tym zupełnie podobnych do nas czyli 'humanoidalnych'. Starczy wspomnieć plejadan, zresztą Mutwa jako afrykański szaman, do którego Icke wybrał sie słuchać o raptorach, wspomina rónież o pobycie rasie 'białych' łudzaco podobnych do Europejczyków. W sumie wymienił 'ponad 24 obce istoty' ale przybliżył dokładnie tylko kilka z nich. Generalnie każdy skupia sie na tym co sam chce widzieć, wiec ja wole oglądać takich 'stwórców' do których jestem w miare podobna :

Credo Mutwa
"Mantindane [szaraki] nie są jedynymi istotami, o którymi wiedzą Afrykanie i o których snują opowieści.
Na wiele stuleci przed przybyciem do Afryki Białego człowieka, Afrykanie spotkali się z rasą istot, które wyglądem przypominały Europejczyków, jacy mieli podbić ten kontynent w przyszłości.
Te istoty są wysokie. Niektóre z nich są mocno zbudowane, niczym atleci i mają oni lekko skośne niebieskie oczy i wystające kości policzkowe. Mają złote włosy i wyglądem przypominają dzisiejszych Europejczyków z jednym wyjątkiem – ich dłonie są pięknie zbudowane, długie i przypominają dłonie muzyków i artystów.

Istoty te przybyły do Afryki z nieba w pojeździe, który przypominał bumerang używany przez Aborygenów. Kiedy taki statek podchodzi do lądowania, wzbija w powietrze tuman kurzu, który czyni niemały hałas – niczym tornado. W języku niektórych plemion nazywa się taki wir powietrzny „zungar-uzungo”.
Nasi ludzie nadali tym istotom białoskórym istotom różne imiona. Nazywa się je „Wazungu”, jak czasem określa się „boga”, ale co dosłownie znaczy „ludzie z diabelskiego pyłu” lub „trąby powietrznej”.
Nasi ludzie od początku oswojeni byli z Wazungu. Widywali niektórych, a właściwie wielu z nich z czymś, co przypominało kulę wykonaną z kryształu lub szkła [ta z piramidy wodnej?] którą zawsze, niczym piłkę, trzymali w rękach. Kiedy wojownicy próbowali schwytać Wazungu, ci rzucali kulę w powietrze, łapali ją a potem znikali. (...)
Kiedy Afrykanie ujrzeli Europejczyków, również ich określili jako Wazungu. Nim jednak ich spotkali, widywali białoskóre istoty Wazungu, od których wzięło się słowo określające Europejczyków."

No cóz, sądząc po naszym wyglądzie, to raczej w tej rasie dopatrywałabym naszych przodków. Ale przecież nie jest tajemnicą ze istoty humanoidalne toczą z rasą draco walke o zamiszkałe planety:

Credo Mutwa:
"Obcy zniszczyli niegdyś nację, która przybyła do nas jako Amariri – których sławetny kraj rozciągał się za zachodzącym słońcem i którzy nie chcieli słuchać rozkazów Chitauli.[rapotidy]
Istnieje wiele relacji o zaginionych kontynentach i istniejących na niej zaawansowanych cywilizacjach – od Hiperborei, po Mu i Atlantydę. Wszystkie w przeszłości miały zostać zniszczone wskutek kataklizmu. Historia Amariri zdaje się być kolejnym tego typu przypadkiem. Starożytne teksty opisują wiele kataklizmów, wśród których najbardziej znany jest potop.
Ich królowie nie chcieli składać im w ofierze swych dzieci, ani toczyć wojen z innymi ludami, aby utrzymać Chitauli i ich boski wymiar."

Czy w tym stwierdzeniu, nie chodzi przypadkiem takze o oddawanie materialu genetycznego do eksp z dna?? Mantindane [szaraki] pobierają ponoć ludzkie dna w dalszym ciągu do swoich badań, tworząc z komórek hybrydy.

Znalzłam również ciekwy fragment, gdzie Mutwa odnosi sie do Wolnomularstwa i nagonke jaka jest prowadzona na ich organizacje, znaną na świecie jako spisek Iluminatorów. Czy mógłbyś sie odnieść do tego fragmnetu?

CM
"CM: Jabulon to bardzo dziwny bóg [później powiazany jest z szatanem] Uważa się go za lidera Chitauli. To bóg, którego (ku mojemu wielkiemu zdumieniu) czczą także inne grupy Białych ludzi. O Jabulonie wiemu już od wielu wielków, ale dziwi mnie to, że są i wyznający go Biali. Wśród nich znajdują się ci, którzy za wszystkie rzeczy na Ziemi obwiniają Wolnomularzy Uważamy Jabulona za wodza Chitauli"[rapto]

Remuluc, wiec jakiego boga wyznajesz Mrugnięcie ? Pewnie odpowiesz mi ze żadnego, a przecież Credo Mutwa stwierdza na koniec wywiadu:

"Rick Martin: We Wszechświecie jest pewnie gdzieś Bóg – światłość i sprawiedliwość.
Credo Mutwa: Tak.
RM: Proszę powiedzieć, jak pańska kultura interpretuje interwencję Boga poprzez jego wysłanników. We wszystkim musi istnieć równowaga i obejmuje to także planetę Ziemia. Jak pan to widzi? Proszę wyjaśnić naszym czytelnikom, których ta lektura może przerazić, czy istnieje jakaś nadzieja? Chciałbym bowiem w takim tonie zakończyć nasz wywiad.
CM: Tak. Istnieje nadzieje. Po pierwsza dlatego, że czuwa nad nami Bóg, który jest znacznie bardziej rzeczywisty niż nam się zdaje. To nie czyjś wymysł, ani coś wyśnionego przez starców w czasach prehistorycznych. Bóg jest. Ale między nami i nim stoją istoty, które każą się nim nazywać. Musimy się ich pozbyć, by móc się do niego zbliżyć.
Miałem długie i momentami dziwaczne życie, ale mogę powiedzieć, że Bóg istnieje i działa, choć nam wydaje się to powolne. Ale warto czekać. Kto jeszcze 30 lat temu pomyślałby o ochronie przyrody? Kto spowodował w nas taką zmianę?
Dziś ludzie na całym świecie powstają, aby walczyć o prawa kobiet i dzieci. Kto zasiał w nas te idee? Nie Chitauli ani nie demoniczne istoty, tylko Bóg działający w ukryciu i wspierający nas w zmaganiach z tymi istotami.
CM: Tak. Należy udowodnić również ludziom, iż nie ma jakichkolwiek powodów do obaw. Jeśli spojrzymy na to z perspektywy ujawniania informacji, które powinny być znane każdemu człowiekowi na tej rozwijającej się planecie, to dlaczego u diabła ktoś stara się zamknąć nam usta? Jeśli to takie śmieszne, to niech takim będzie. Czas położyć kres mordowaniu, wyszydzaniu i niszczeniu ludzi przez ich zastraszanie. Jest to moje zdanie i jestem pewien, że i wielu z was. Ja się już nie boję. "

...ani ja

Scaliłem posty
Darek
« Ostatnia zmiana: Listopad 19, 2011, 13:00:09 wysłane przez Dariusz » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #88 : Listopad 19, 2011, 13:11:35 »

Cytat: Kiara
Dla mnie  one są zagmatwane niespójne z prze kierunkowaniem winy na innych.

Gdybyś zagłębiła się nieco w lekturę tej strony zauważyłabyś, że zagmatwanie wynika z niekompletności tłumaczenia. Jednak to akurat nie powinno być problemem dla Ciebie ni dla kogokolwiek innego, gdyż treść "międzywierszowa" jest bardzo jasna. Mrugnięcie
Wskazujesz na ukierunkowanie. Szok
Wskaż mi proszę, choć jeden tekst, który nie jest ukierunkowany. Nawet "Myśliciele" wykorzystuję tę metodę i może nie bezpośrednio ale pośrednio wskazują na "zło", na "ciemne siły" itp., utd..

Cytuj
Na tle tych obecnych przekazów i komentarzy warto przypomnieć tai tekst , który bezpośrednio łączy się z tymi zmianami. Zmianami obejmującymi po pierwsze Ludzką świadomość i budującymi odwagę zawalczenia o siebie. Jest to wychodzenie z pól strachu i odważne wchodzenie w pola miłości. Mimo wszystko właśnie tak... zbliżanie się do odsłaniającego się piękna i dobra zdzierającego wszystkie maski złu....

To samo jest w tekstach, na które starałem się zwrócić uwagę. Ciekawostką tych informacji jest fakt, że nie ograniczają się do lakonicznych stwierdzeń, że do manipulacji nami "źli" wykorzystują wodę i inne nośniki, a konkretnie zwracają uwagę na metody i techniki jakich używają, np. "kody Keylonta". Wskazuję również sposoby uodpornienia się na te manipulacje.
Czy są to skuteczne informacje? Na to pytanie niech każdy sam sobie odpowie.  Duży uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #89 : Listopad 19, 2011, 19:20:46 »

Darku jeżeli jest to dla Ciebie jasne zrozumiałe i pomaga Ci w dalszym rozumieniu? Niech tak zostanie.

Nie mam teraz czasu na analizy szczególnie tak długich tekstów , ale zwrócę Ci uwagę na pewien szczegół.

Zapewne wiesz kim są Syriusze B, bo ciągle pojawiają się w przekazach również prezentuje ich Samuel -Enki. Nie są to nam życzliwe istoty i nie posiadają naszego DNA.
Ale zwróć uwagę na to co jest o nich napisane:


"                 Maharaji, Anielscy Ludzie, Kapłani z Ur, oraz
                                Kapłaństwo  Melchizedeka
                         

     Kiedy ród Anielskich Ludzi Oraphim-Turaneusiam z Tary Gęstości-2, zaczął cofać się w rozwoju w wyniku infiltracji Tary przez Legiony Upadłych Aniołów, podczas Syriańskich Wojen 550 milionów lat temu, Sygnetowa Rada-6 Maharaji Ligii Opiekunów z Azurytowej Rady Syriusza B, asystowały w Bio-Regenezie rodu Taurańskich Anielskich Ludzi.Maharaji zaoferowali przeprowadzenie skrzyżowania (hybrydyzacji-przyp. tłum.) wahającym się (Lumianom) Taureńskiej Rasie Adami-Kudmon z Tary, tworząc Taureński ród Ceres-Adami-Kudmon, który założył Kapłaństwo Zgromadzenia Melchizedeka z Mu, na Tarze,
aby wspierać odbudowę etyki duchowej Wewnętrznego Chrystusowego Prawa Jedności wśród odbudowujących się rodów Ras Anielskich Ludzi.!!! Coś?

 ( jakim cudem  mogli to robić skoro  posiadają całkowicie sprzeczne zamiary i ich rolą jest przejęcie ziemi dla siebie z eliminacją Ludzkości , nie można takich rzeczy czynić nie posiadając  Iskry Bożej i Ludzkiego DNA!!! Kiara)

Linia Taureńskich Ceres-Adami-Kudmon z Tary, dokonała dalszego krzyżowania się z oryginalnymi (Lumianami) Adami-Kudmon, oraz (Alanianami) liniami ludzkich ras Taureńskich Beli-Kudyem, ożywiając w pełni oryginalny Szablon 12 Nici DNA Anielskich Ludzi Oraphim-Turaneusiam, tworząc linie Chrystusowych Anielskich Ludzi

Jak Syriusz B mógł tworzyć "szablon Ludzki z 12 nićmi DNA skoro on ich nie posiada? Kiara.
Jak można tworzyć linię Chrystusową nie pochodząc z niej?
Linię Chrystusowych Anielskich Ludzi się nie tworzy ona jest i ewoluuje w trakcie wszystkich  wcieleń jej przedstawicieli.
Ewoluuje ale również w trakcie tej ewolucji duchowej ewoluuje ciało materialne uzyskując coraz większe możliwości energetycznej transformacji. Dzieje się tak dzięki coraz wyższej wibracji energetycznej  która tworzy Człowiek zwiększając ilość połączeń nerwowych w ciele.
Syriuszanie B nie posiadają takich możliwości przezywania uczuć , bo ich dysk "duszy" zdeponowany jest w III czakrze a nie jak Ludzka Iskra Boża w czakrze serca.

Ale Syriuszanie B i skorumpowani kapłani tworzyli eksperymentalnie ciała materialne dla Ludzi z  Linii Chrystusowej by powstrzymać ich ewolucję.
Zablokowano nic DNA a tym samym optymalnie rozwój wcielających się Dusz  bo nie mogły korzystać w pełni z odczuć i uczuć przejawiających się i przejawianych przez ich ciała materialne . Zwyczajna  blokada i przestrajanie percepcji zmysłów.

Kolejne długie tysiąclecia powodowały uaktywnianie się ich aż do obecnego momentu umożliwiającego transformację.

Ciało materialne Adam -Kudmon to dawny prototyp tworzony wspólnie przez Syriuszan B i kapłanów z nimi współpracujących za wszelakie zyski.

Teraz , po tych tysiącach lat przygotowano jeszcze bardziej przetworzone ciało materialne z większymi ograniczeniami oraz zastąpiono w  nim w dużej mierze tanki biologiczne syntetycznym.i Te syntetyczne idealnie blokują przepływ energii ( zmniejszają wrażliwość odczuciową)  ,ale równocześnie można poprzez mikrobiologię zastosowaną w nim wspaniale sterować odbiorem  ludzkich wrażeń
Perfidia do granic możliwości , było by bardzo źle gdyby udało się tym silą zrealizować swój plan. Powstało by nowe ciało ( właściwie to ono już dawno powstało) kolejny Adam.... coś tam...
Do ożywienia go zabrakło tylko jednego , prawdziwej sekwencji DNA Chrystusowego i niczego więcej.

Ja wiem iż jest to naprawdę trudna wiedza zagubiona w setkach fałszywych informacji przeplecionej sprytnie z prawdziwą.
Odróżnianie jej to balansowanie na cienkiej linie , trudne ale możliwe gdy czyta się te informacje uwaznie ze skupieniem i analizuje porównawczo z posiadaną wiedza.


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 19, 2011, 19:57:25 wysłane przez Kiara » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #90 : Listopad 19, 2011, 20:16:20 »

Cytat: Kiara
Zapewne wiesz kim są Syriusze B, bo ciągle pojawiają się w przekazach również prezentuje ich Samuel -Enki. Nie są to nam życzliwe istoty i nie posiadają naszego DNA.
Ale zwróć uwagę na to co jest o nich napisane:
...

Dlatego proponuję zapoznać się z całością materiału, a nie z wyrwanymi z kontekstu fragmentami.
Tak, to długa ale bardzo pouczająca lektura Duży uśmiech i również zaliczyć ją można do "innych o energii". Mrugnięcie

Cytuj
Ja wiem iż jest to naprawdę trudna wiedza zagubiona w setkach fałszywych informacji przeplecionej sprytnie z prawdziwą.
Odróżnianie jej to balansowanie na cienkiej linie , trudne ale możliwe gdy czyta się te informacje uwaznie ze skupieniem i analizuje porównawczo z posiadaną wiedza.

Nikt nie mówił, że będzie łatwo, jednak staram się zachować trzeźwość umysłu. Z drugiej zaś strony świadom faktu, że on potrafi płatać figle  Afro stosuję jeszcze dwie inne techniki:
- promowaną przez Ciebie metodę czytania pomiędzy wierszami Mrugnięcie Duży uśmiech
- intuicyjny wybór lektury.
Ta intuicja to wielce ciekawy podpowiadacz.  Szok
Mam dostęp do wielu podobnych publikacji i wiele z nich odrzucam, z reguły po przeczytaniu kilku wstępnych rozdziałów. Tym razem było jakoś, dziwnie inaczej. Nie miałem pojęcia czego dotyczy owo opracowanie, jednak po zauważeniu tylko linku zamieszczonego przez >songo<, w którymś z wątków, coś mnie jakby ukłuło aby zapoznać się z tym. I nie żałuję, przynajmniej dużo jaśniej widać pewne manipulacje stosowane również przez "oświeconych". Duży uśmiech Afro
« Ostatnia zmiana: Listopad 19, 2011, 20:28:38 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #91 : Listopad 19, 2011, 20:22:37 »

Darku nie scalaj tego proszę.

Oczekiwania na spektakularne zmiany po 11.11. 2011 niektórych osób , to niezrozumienie celu zaistniałego zdarzenia. Było ono tylko i wyłącznie przepływem na ziemię strumienia energii o niespotykanym do tej pory potencjale , mającego na celu wzmocnienie procesu zmian.Zmiany te polegały na rozświetleniu energetycznym własnego wnętrza i wnętrz wszystkich energii bytujących na ziemi w celu przejścia transformacji niezbędnej do przekroczenia IV wymiaru.

Kiara Uśmiech Uśmiech


Jesteście Zalewani Pomocą i Błogosławieństwem 19 listopad.



.Kochani, wiemy, że oczekiwaliście, iż wiele się wydarzy dnia 11.11.2011 i wielu z was odczuwa rozczarowanie.  Możemy was jednak zapewnić, że wiele się wydarzyło.  Energia tego, co nowe i wzniosłe jest teraz łatwiej dostępna dla wszystkich a w szczególności dla tych którzy wybrali, by stać się częścią nowego świata.  Wielu z was odczuwa oddziaływanie tej nowej energii jako zmęczenie, brzęczenie w uszach i nowe postrzeganie otaczającego świata.  Duch nie pojawia się w formie, której często oczekuje trzeciowymiarowa świadomość.  Nadchodzi cicho i łagodnie a jednocześnie w stały i pełen mocy sposób.

.
Wiele osób, które są otwarte i dostrojone odpowiada na tę energię poprzez doświadczenia: nowej inspiracji, poczucia wzniesienia i głębszej świadomości miłości uniwersalnej.  Spróbujcie nie wyjaśniać sobie działalności ducha i tego, jak myślicie, że duch powinien wyglądać lub jaki powinien być, przykładając  ziemskie kategorie.  Wiele waszych koncepcji pochodzi z filmów albo spektakli telewizyjnych i jest po prostu nieprawdą.  W większości są one zaledwie ludzkimi interpretacjami duchowości, biorącymi się z braku świadomości.
Wydajcie zgodę na to, by wszystko, co się już zakończyło zostało uwolnione.  Wasza praca, jako przebudzonych dusz, polega na pozostawaniu w prawdzie, zezwalaniu na to, by proces się rozwijał i życiu zgodnie z tym, co odczuwacie jako najwyższą miłość.  Dostrzegajcie iskrę bożą wewnątrz każdej żywej istoty, niezależnie od tego jak ona sama postrzega siebie czy innych.  Opracujcie sobie metody, by  o tym pamiętać w ciągu całego waszego dnia.  W ten sposób wzrastacie w prawdzie i pogłębiacie swoją ewolucję – poprzez praktykę i uwalnianie starych nawyków, z których już wyrośliście, a które powstały w oparciu o fałszywe nauki.  Nawyk osądzania i krytycyzmu płynie z wiary w dualizm i oddzielenie. Koncepcje te utrzymują się w zbiorowej świadomości tak długo, jak długo ludzie w nie wierzą.   Są uwieczniane przez tych, którzy mienią się nauczycielami lub przywódcami duchowymi i tych, którzy akceptują te  nauki.

.
Przez eony czasów ludzkość była zalewana sztywnymi naukami i protokołami mówiącymi o tym jak być „świętym”.  Obwołano „świętymi”  niektórych ludzi, którzy wdrażali w życie te koncepcje i teraz wielu się do nich modli i oddaje im cześć.  To nie są żadni „święci”!  CAŁOŚĆ życia jest manifestacją Boskości.  Tak zwani „święci” mogą być daleko za wami na  ścieżce prowadzącej do urzeczywistnienia (albo i nie) ale niczym się od was nie różnią, to takie proste.
Przestańcie oddawać własną moc, własną tożsamość, własną prawdę. Nadszedł czas, abyście zaczęli wierzyć w samych siebie- w  SIEBIE.

.
Wszystko, co obserwujecie w świecie zewnętrznym, jest odbiciem prawdy, która zaczyna zakorzeniać się u mas a nie u garstki ludzi.  Nowa energia jest jak miękki, łagodny deszcz światła spadający z nieba  na wszystkich.  Niektórzy biegną po parasol, żeby się przed nim osłonić a niektórzy unoszą głowy i rozpościerają ramiona, żeby przyjąć tak dużo światła, jak to tylko możliwe.  A co wy wybieracie?
Kochani, wybór należy do was.  Wybór zawsze należy do was i dlatego przestańcie obwiniać cokolwiek lub kogokolwiek innego za swoje decyzje – „jestem zbyt zajęty”, „mam za dużo na głowie”, „jestem zbyt chory”, „to jest zbyt trudne”.  Nie, kochani, wymówki nie pomogą wam w nowo-energetycznej przemianie. To właśnie z jej powodu wybraliście pobyt na Ziemi w tym pełnym mocy czasie.  Czy powrócicie do domu, mówiąc tym, co tam na was czekają, że byliście zbyt zajęci, żeby zrobić na Ziemi to, po co na nią przyszliście?

.
Ten czas właśnie nadszedł, jesteście zalewani pomocą i błogosławieństwem, ale od was zależy, czy je przyjmiecie, czy nie.  Nie osądzamy tych, którzy zdecydowali się opóźnić swoją podróż, jako że wszyscy w końcu się przebudzą, ale teraz jest wasz czas na dokonanie wyboru i to chcemy wam powiedzieć.  Nie oglądajcie się na waszych braci z kosmosu, jak to robią niektórzy, oczekując, że zostaną przez nich uratowani. Otrzymujecie od kosmicznych braci pomoc i prowadzenie ale wykonanie pracy należy do was i po to właśnie tu jesteście.

Zacznijcie myśleć sercem, tak aby pozwolić energii waszej czakry serca was prowadzić a waszemu ludzkiemu umysłowi nieco się zrelaksować. Nauczono was polegać we wszystkim na umyśle i proces ten doprowadził was do utraty kontaktu z sercem, które jest prawdziwym źródłem intuicji i prowadzenia. Zaufajcie energiom, które płyną z serca.
Idźcie na łono natury i pozwólcie sobie doświadczać serca; poczuć energię życia we wszystkim, co was otacza. Łagodnie wyciszcie umysł, odpoczywając w dostrojeniu do swojej czakry serca.  Pozwólcie, by ta świadomość prowadziła was każdego dnia. Niech ją w tym wspiera umysł ale nie  jako jedyne centrum odpowiedzialne za podejmowanie decyzji, jak to było do tej pory.

.
Mówimy wam wszystkim, czytającym te słowa, że wykonujecie świetną robotę.  Postarajcie się nie przykładać w waszym duchowym rozwoju zbyt wielkiej wagi do różnego rodzaju technik: technika do osiągnięcia tego, technika do osiągnięcia tamtego…Większość książek i kursów w tych czasach poświęcona jest dotarciu do punktu, w którym wy już się znajdujecie i w niczym się nie przyda tym, którzy poszli już w swojej ewolucji daleko naprzód.
 Wielu z was tego nie rozumie i ciągle wraca do przedawnionych obrzędów i rytuałów, które nie są już dziś przydatne. Pozwólcie, by wasza intuicja doprowadziła was do odpowiedniej  książki lub kursu ale nie podejmujcie decyzji w oparciu o to, co jest modne albo co ktoś inny uważa, że byłoby dla was dobre.

  Kończycie swoje nauki i już posiadacie wszystko, co jest potrzebne do podjęcia swoich własnych decyzji. Jedynym przydatnym teraz rytuałem jest wejście w swoje wnętrze, słuchanie serca, po to by móc w pełni i całkowicie zaakceptować fakt, że jesteście manifestacją Źródła, która odkrywa czym w istocie jest.

Cóż za cudowną grę wymyśliliście dla siebie,
Zawsze z miłością

Arkturianie przez  Marilyn Raffaele,  13 listopad 2011

Przetłumaczyła Emilka

http://lifeafteryear2012.blogspot.com/2011/11/arcturian-group-november-13-2011.html


http://krystal28.wordpress.com/2011/11/19/jestescie-zalewani-pomoca-i-blogoslawienstwem/
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #92 : Listopad 20, 2011, 07:10:33 »

Przeczytałam całość  Twojej wstawki nie zmieniłam zdania , utwierdziło mnie to w przekonaniu iż styl pisania( jego rozwlekłość i powtarzanie określonych fraz) jest sposobem kodowania przekazywanej informacji. Później ją się utrwala przez zestaw ćwiczeń  , nic nowego , atlantydzkie spuścizny kapłańskie.

Zresztą to dosyć prosty i pospolity sposób używany przez tą samą opcję. Co do informacji , jej wiarygodności pozostaje przy moim pierwszym odczuciu.

To co zawiera ten tekst można było napisać w 1/3 zawartości publikacji nie wstawiając jako zbawców Syriuszan B bo nimi nie są.
Cały opis ( te bramy)  dotyczy budowy energetycznej Człowieka opisuje przechodzenie energii przez otwierające się czary w jego ciele.
Jezus - Jeszua to wzorzec Człowieka ( 6 dzieci -6 czakr) z pełnią tych możliwości energetycznych a nie dziećmi fizycznymi , bo tyle ich On nie miał.

Ale ja już pisałam można się na to naprać nie znając slow kodów i sposobu kodowania informacji.


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #93 : Listopad 20, 2011, 10:43:18 »

Cytat: Kiara
Przeczytałam całość  Twojej wstawki nie zmieniłam zdania , utwierdziło mnie to w przekonaniu iż styl pisania( jego rozwlekłość i powtarzanie określonych fraz) jest sposobem kodowania przekazywanej informacji. Później ją się utrwala przez zestaw ćwiczeń  , nic nowego , atlantydzkie spuścizny kapłańskie.

Ach, Kiaro, i kto tu mówi o kodowaniu i czyje spuścizny Ty utrwalasz? 
Przez prawie sześć lat kodujesz na naszym forum, z mistrzowską już wręcz precyzją.
Powtarzanie fraz, rozwlekłość, to przecież Twój styl pisania. Mam jedynie wątpliwości
co do skuteczności tego „siewu”, bo ludzie jakoś oporni.
Ale to moje luźne spostrzeżenie.  Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2011, 13:06:37 wysłane przez ptak » Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #94 : Listopad 20, 2011, 21:12:44 »

natomiast koliberek urodził się był pod wpływem Arktura i bardzo się cieszy, że arkturianie, do których ma zaufanie takie fantastyczne przekazy nam darowują. takie na czasie i w każdym calu uniwersalne. i za to Kiaro Ci dzięki. jak się je przeczyta, tak z serca, to aż tak głupio czepiać się kogokolwiek i czegokolwiek, ale przestrzec jeśli trzeba, to już inna inszość. a kto krytykuje, bo bez tego obyć się nie może, i się tym karmi wciąż, a kto  przestrzega, pozostawia koliberek intuicji każdego. kapłani z innych przestrzeni, owszem, są  sprytni nad wyraz w manipulacji, zatem  mądrości w rozeznaniu życzyć nieustannie sobie trzeba.


 Uśmiech Uśmiech Uśmiech
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #95 : Listopad 20, 2011, 21:48:13 »

Jedni rodzą się pod wpływem Arktura, inni pod swoim własnym. Jedni mają zaufanie
do cudzych przekazów, inni do siebie samych. Jeszcze inni potrzebują adwokatów,
nawet diabeł ma swojego.  Duży uśmiech
A życzyć trzeba, by człowiek nie musiał karmić się cudzością. I by jego słowo nie wymagało
żadnych świadczeń ni poświadczeń.
Bo co taki akturianin, myśliciel, czy inny kosmita może wiedzieć, co w tobie drzemie?
I co z tego wzrośnie? Myśl zmodyfikowana, to mentalne GMO. A to ponoć szkodliwe.  Mrugnięcie
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #96 : Listopad 20, 2011, 22:16:21 »

@Kiara
Cytuj
Ale ja już pisałam można się na to naprać nie znając slow kodów i sposobu kodowania informacji.

Naprać to się można nawet ze słowami-kodami Chichot
sorki, nie mogłem sie powstrzymać Mrugnięcie
Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #97 : Listopad 20, 2011, 22:33:06 »

Każdy rodzi się pod wpływem nie tylko planet znanych nam i nie znanych, ale i pod wpływem gwiazd. Więc  nic to wyjątkowego, każdy przypisany czemuś, po części jest...Podobnie jak planety, są także gwiazdy tzw. "dobroczynne" i "złoczynne" oddziaływające na nasz los.  I tak: nie przypadkiem znane jest porzekadło, że ktoś "urodził się pod dobrą, albo pod złą gwiazdą, albo mówi się to "typ spod ciemnej gwiazdy".

Koliberek wie, że ma na  niego wpływ bardzo znaczący, gdyż oddziaływuje, aż na cztery bardzo istotne planety, umieszczone w jego radiksie ( horoskopie urodzeniowym) gwiazda Arktur. Więc się cieszy, bo lubi tę gwiazdę szczególnie...nie chce też być zadufanym w sobie megalomanem, więc ceni sobie wszystko, co do niego przychodzi. Wszystko to, są albo rzeczywiści przyjaciele, a w tym gorszym przypadku, zawsze i tylko sprzymierzeńcy! I wszystkim im dziękuje za pojawienie się w jego życiu! Uśmiech

I tym samym zwraca subtelnie uwagę, by zainteresować się nie tylko wpływami poszczególnych planet na naszą kondycję, ale także i gwiazd. Co nie jest bez znaczenia. Każdemu z nas  one przyświecają i po części determinują. Natomiast, astrologia, zwłaszcza ta obiegowa,  traktuje je po macoszemu. By jednak zrozumieć siebie, warto poznać swoje podstawowe uwarunkowania i ukryty w nas potencjał.


 Uśmiech Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2011, 22:42:07 wysłane przez koliberek33 » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #98 : Listopad 20, 2011, 22:41:27 »

To człowiek przypisał wszelkie znaczenia gwiazdom i planetom. A skoro przypisał,
to i poddał się temu, co przypisał. I się napędza. A jak wypadnie mu się źle urodzić,
to zostaje typem spod ciemnej gwiazdy.  Duży uśmiech Duży uśmiech
Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #99 : Listopad 20, 2011, 22:46:30 »

człowiek sobie, gwiazdy sobie
o JEDNOŚCI nic nie powiem

wszystko to są czcze wymysły
oddzieleni są my wszyscy

a i człowiek głupi bardzo
że związki swe z motylem

planetą widzi, no i gwiazdą....

 Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2011, 22:55:07 wysłane przez koliberek33 » Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 80 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.151 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

watahapierwotnych wataha-farkas nii-chan justplay smoczywladcy