Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 29, 2024, 00:31:15


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: "CYROGRAF"  (Przeczytany 23255 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« : Październik 07, 2011, 22:35:52 »

"..., a cyrograf na byczej skórze nadal mi służy...."

Czy to imć Twardowski, Faust, czy ktokolwiek inny, z innej kultury ale  mający jaja by przeciwstawić się "tradycji",
warto przyjrzeć się bliżej tym postaciom i sytuacjom, w jakich się znaleźli.

>Janusz< natknął mnie do utworzenia niezależnego wątku.
Czemu mialo służyć podpisywanie "cyrografów", podkładanych nam (ludziom) niby przez "demony" - tak chcieli nam to zakodować "religiańci" Zły.
Ile w tym prawdy, a ile bujdy?
Osobiście uważam, że to "odwieczna" manipulacja ludzkością. Chęć utrzymania nas w szponach religii, w zaciemnieniu, jakiemu jesteśmy od wieków poddawani.
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2011, 23:16:51 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Październik 07, 2011, 23:01:43 »

Również Adam Mickiewicz opisał cyrograf jako układ zawarty z diabłem, na mocy którego zły duch ma prawo do duszy człowieka, który podpisał cyrograf. Diabeł czynił w ten sposób zastaw za służenie podpisującemu przez pewien czas lub spełnienie jego określonych życzeń, ustalonych uprzednio w niniejszym "dokumencie". W takim ujęciu cyrograf najczęściej podpisywany był krwią interesanta. Najbardziej popularnym polskim bohaterem podpisującym cyrograf jest Pan Twardowski.

Na wikipedii można znaleźć skan cyrografu podpisanego przez Urbaina Grandier (1590-1634), księdza z Loudun, zamieszanego w aferę opętań, które miały miejsce w klasztorze Urszulanek w tym mieście. Grandier został oskarżony o czary i spalony na stosie, a jednym z dowodów jego winy był poniższy dokument, podpisany jakoby przez samego Szatana i inne diabły:

Szok

Opętanie w Loudun stało się tematem m.in. świetnej książki Michela de Certeau La possession de Loudun (1970) oraz doskonałego filmu Kena Russella The Devils (1971).
http://liminoidhistory.wordpress.com/2010/11/15/cyrograf-urbaina-grandier/
Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #2 : Październik 07, 2011, 23:25:37 »

cyrograf czyli akt notarialny...coz wiadomodlaczego prawo jest lewe...Uśmiech i dlaczego biurokracja jest molochem..Uśmiech

za pomoca biurokracji jakies byty odprawiaja rytualy - cirograph inaczej chirograph - (chiro czas - cronoss:) cyrograph moze byc rozumiany jako cypher - cyfra 0 - lucyfer Uśmiech
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #3 : Październik 07, 2011, 23:30:07 »

Cyrograf dziś to również na przykład kontrakt menedżerski w myśl którego koncern spełnia Twoje życzenia a Ty oddajesz mu swoją duszę i przekonania za pieniądze. Mrugnięcie
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Październik 07, 2011, 23:30:18 »

cyrograf czyli akt notarialny...coz wiadomodlaczego prawo jest lewe...Uśmiech i dlaczego biurokracja jest molochem..Uśmiech

To zrozumiałe.Uśmiech

Cytuj
za pomoca biurokracji jakies byty odprawiaja rytualy

Tu nieco poleciałeś ...


Cytuj
- cirograph inaczej chirograph - (chiro czas - cronoss:) cyrograph moze byc rozumiany jako cypher - cyfra 0 - lucyfer Uśmiech

ale tu, już całkiem jakbyś czegoś się napalił.Mrugnięcie
Odpuść wreszcie te religijne naleciałości.Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2011, 23:30:59 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #5 : Październik 07, 2011, 23:42:31 »

no to wcale nie jest smiesze tak jest w rzeczywistosci...to wszystko juz jest jakas abstrakcja - cubizm -wiezienie ciemych mocy:)...ludzie nie maja swiadomosci...tz staja sie kwadratowi zamiast okragli Uśmiech i to jeden wiellki rytual nie majacy na celu wcale nic dobrego...no chyba ze dzieki zlu budzi sie swiadomosc...Mrugnięcie



np.

http://www.yahuahreigns.com/saturn%20and%20the%20occult.html


ps.
coz np w holokauscie (ofierze calopalenia..) bral udzial kon CERN  ibm
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2011, 23:53:40 wysłane przez quetzalcoatl44 » Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #6 : Styczeń 06, 2012, 13:42:32 »

Większość czy to partii czy to organizacji, wystawia jakieś dokumenty swoim członkom.
 
Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #7 : Styczeń 09, 2012, 14:39:36 »

ale ja nie chce do tego nalezec i sie z tym zgadzac Uśmiech chodzi o to ze musisz wszystko podpisywac a to wszystko jest zle i nie jasne:)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2012, 14:41:11 wysłane przez quetzalcoatl44 » Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #8 : Styczeń 09, 2012, 15:04:40 »


Cytuj
za pomoca biurokracji jakies byty odprawiaja rytualy

Tu nieco poleciałeś ...


niekoniecznie - to jest dużo prostsze. Dlatego przerasta pogmatwana wyobraźnię.


Cytuj
Cytuj
- cirograph inaczej chirograph - (chiro czas - cronoss:) cyrograph moze byc rozumiany jako cypher - cyfra 0 - lucyfer Uśmiech

ale tu, już całkiem jakbyś czegoś się napalił.Mrugnięcie

Ci-ro-gra-f

Ciro:   X-P     > Chi-ro (Chi-5) >  energetyzowanie duszy(programu) = PROGRAMOWANIE
 ..gra    ..w

CZYLI GRA w PROGRAMOWANIE.

inną rzecza jest jakość programownia. intencje. competencje. owoce.

Luc & fer  - światłem & Fair ( w porządku )
Programowanie światłem


natomiast tu:
Cytuj
(chiro czas - cronoss:)
jakim skojarzeniem przeszedłeś  od "chiro" do "czasu"?


Cytuj
Odpuść wreszcie te religijne naleciałości.Duży uśmiech
Mrugnięcie jestem za. Ale coś przeczuwam, ze dla niego "naleciałością" wciąż jest wszystko ,
co niereligijne Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2012, 15:09:05 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #9 : Styczeń 09, 2012, 16:33:00 »

wszystko to machina rytualu Uśmiech chociaz chcialbym zeby bylo inaczej...Uśmiech

no tak programowanie czasu:)


xp - alfa i omega - chiro zostalo zamienione w chrono - zycie w smierc itd

http://q-wak.blogspot.com/


ps. prawdziwy symbol chiro to ten podzielony na osiem czesci
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2012, 16:53:43 wysłane przez quetzalcoatl44 » Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #10 : Styczeń 09, 2012, 17:17:37 »

Nie mam poczucia, ze odpowiedziałes mi na pytanie, Quetz

---

Ciekawe, ze planetoida(Plan-et-O-idA) Chiron
(CHI-Rho`n) ma z tym(chi-ro) wiele wspólnego.



i jeszcze coś ciekawego:
chirO <> Orich  , Ori-CH



Cytuj
the great pyramid makes a chi rho or merkabah in two ways ... the first is the shape - the four corners of the base aligned with the four cardinal directions make the chi(x), while the axis mundi runs up and down straight through the center of the pyramid from the capstone to jacob's pillow making the rho(P) - the capstone itself is a symbol of the scalar infinity of the axis mundi(each capstone is a smaller pyramid requiring yet another capstone on and on ad infinitum) ... the second way it makes a merkabah is in its physical geographical location on the earth - the structure sits right at the intersection the longest latitude line and the longest longitude line of the earth(a wheel within a wheel) the pyramid itself being the axis mundi



this place on Earth is called Cairo - Chi Rho



Cytuj
The Christians claim that the Chi-Rho form the first two letters of Christ (Cristos) and the historians claim that the symbol can be found hundreds if not thousands of years before Christianity and was therefore usurped by them. I needed to look into this to discover the origins, meaning and why it so resembled the style of the skull and crossbones.

An identical symbol to the Chi-Rho has been found inscribed on rocks dating from 2,500 BC Sumeria, and was interpreted as ‘a combination of the two Sun-symbols’ – symbols of the ancient shining ones.



"
[One thing is sure, Rho stood for ‘Pater’ or ‘Patah’ (the Egyptian god Ptah), which is ‘Father.’ Together they therefore make ‘Shining Father’ (Dyaus Pitar) – which later became the Roman ‘Jupiter’ (Hu Ptah=father sun) – the Roman version of the Greek father-god Zeus.] "


,,,
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2012, 17:52:32 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #11 : Styczeń 09, 2012, 21:47:43 »

Cytuj
this place on Earth is called Cairo - Chi Rho

Jeśli dodać do tego człon "graph" , czyli rysunek, to mam skojarzenie, że te szprychy obracającego się koła ze środkiem w Kairze , to nic innego tylko wizerunek (graf) linii geomantycznych -ley lines - rozchodzących się po całej Ziemi (jak to rozciągnąć na kuli . Mamy więc CYROGRAF przypieczętowany na wysokości Kairu ,czyżby w Gizie ? Pieczęciami są Piramidy ?
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #12 : Styczeń 09, 2012, 22:51:46 »


mam tu jedną ilustrację - ale musi poczekać na stosowny serwer.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #13 : Styczeń 09, 2012, 23:26:20 »

Prezentowana ilustracja całościowo nie ma nic wspólnego z symboliką chrześcijańską.
Zapisane
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #14 : Styczeń 09, 2012, 23:33:26 »

Ale znowu pojawiły się w postach piramidy i Giza! Czyli nazwa forum jest w porzo...  Duży uśmiech
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #15 : Styczeń 10, 2012, 01:17:26 »

Ale znowu pojawiły się w postach piramidy i Giza! Czyli nazwa forum jest w porzo...  Duży uśmiech

A co, jeśli to forum, to taki cyrograf dla jego użytkowników?  Zły
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #16 : Styczeń 10, 2012, 02:26:53 »

Prezentowana ilustracja całościowo nie ma nic wspólnego z symboliką chrześcijańską.

chi chi chi cha cha  Mrugnięcie))
Prezentowana wypowiedź nie ma nic wspólnego z przemoczoną skarpetą zdyszanej
myszy na polu marchewkowym.

Nie ma tez nic wspólnego z bakłażanem.


A ja czekam na odpowiedź Pana poslugującego się nickiem quetzal...
Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #17 : Styczeń 10, 2012, 08:32:50 »

no poprostu xp - chrio skojarzylo mi sie z windows xp Uśmiech

chiro z chrono - alfa i omega
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2012, 08:33:03 wysłane przez quetzalcoatl44 » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #18 : Styczeń 12, 2012, 12:46:30 »

podpisałem wiele cyrografów w okresie 2001-2003 i nie zauważyłem żadnych negatywnych skutków, mało tego, wiele pozytywnych, doświadczenia to jeden z nich, jest to typowy deal "ty poznasz mój świat, ja twój", nie ma nic bardziej niebezpiecznego niż to, ale jest to wg mnie i dla mnie konieczny etap, ewangelie apokryficzne mówią o zejściu Jezusa do piekła - jest to temat rzeka, podsumuję to krótko, to nie wiedza z książek ale z doświadczenia i zrozumienia tego procesu...

ZEJŚCIE DO PIEKŁA (Wpiekłozstąpienie) = PODŚWIADOMOŚĆ

alchemiczna formuła V.I.T.R.I..O.L. (visita interiora terrae rectificando invenies occultum lapidem) czyli "zejdź do wnętrza ziemi, a poprzez oczyszczenie odnajdziesz kamień tajemny" mówi dokładnie o tym, to wcale nie off-top, podpisanie paktu z diabłem, cyrograf i bycie sprytnym umożliwia właśnie coś takiego, ale to bardzo zagmatwana kwestia, jak zwykle dziękujmy Kościołowi za zdemonizowanie tej kwestii - nie jestem w stanie tego wyjaśnić, to kwestia indywidualnego doświadczenia. Ja się dla przykładu wyrzekłem wszystkiego co ludzkie (jestem tylko energią, nic więcej mi nie potrzeba), oprócz MIŁOŚCI, od zawsze wiedziałem, że to co nas odróżnia od zwierząt to właśnie to jedno uczucie...

pozostawiam to już do głębszego zastanowienia się, porównania ze znanymi opisami - Piekło Dantego to dobry początek...


Kapłan 718
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #19 : Styczeń 12, 2012, 13:31:47 »

Cytuj
chiro z chrono - alfa i omega

no właśnie : chiro do chrono ma się nijak.
Pytałem myslac ze o czymś nie wiem. Zbędnie jak się okazało.

Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #20 : Styczeń 12, 2012, 14:18:28 »

chiro to boski czas
chrono to ten kronosa Uśmiech

podpisywanie tego wszystkiego ma znaczenie o czym swiadczy ksztalt swiata Uśmiech (podpisujesze ze zgadzasz sie z klamstwami i oszustwami:)
, to takie zaklinanie jak www Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2012, 14:21:27 wysłane przez quetzalcoatl44 » Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #21 : Styczeń 12, 2012, 15:11:07 »

[quote-q]chiro to boski czas[/quote]
mozna i tak - ale po co - skoro juz uprzednio doszliśmy co i jak.
Nie nazywałbym 'energii programu'  vel "boski czas"  - bo to rozmywa/gmatwa istotę zjawiska.


Cytat: q
chrio skojarzylo mi sie z
Jak chodzi o chryję to źle ci się skojarzylo.





Cytat: K
oprócz MIŁOŚCI, od zawsze wiedziałem, że to co nas odróżnia od zwierząt to właśnie to jedno uczucie..
cóz ..skoro tak uważasz. 
Mrugnięcie zwierzęta ją wyrażają.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2012, 15:15:49 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #22 : Styczeń 12, 2012, 23:18:09 »

podpisałem wiele cyrografów w okresie 2001-2003 i nie zauważyłem żadnych negatywnych skutków, mało tego, wiele pozytywnych, doświadczenia to jeden z nich, jest to typowy deal "ty poznasz mój świat, ja twój" (...)

Witaj 718 z powrotem! Uśmiech

Skoro, podpisując cyrograf, zaprzedajesz swoją duszę (głównie w wymiarze pośmiertnym, ale nie tylko - jak mniemam) w zamian za dobra doczesne (zarówno materialne, jak i niematerialne, słowem - dostajesz to, czego twoja dusza Zły tu i teraz zapragnie), to jak bardzo wiarygodne jest twoje założenie o przewyższających wady (których nadal jeszcze nie znasz!) zaletach podpisania w/w zobowiązania i jak się mają owe zalety (zdawkowo opisywane przez ciebie jako "doświadczenia") do:

(...) nie ma nic bardziej niebezpiecznego niż to (...)

 Coś
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2012, 23:19:00 wysłane przez janneth » Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #23 : Styczeń 13, 2012, 15:28:04 »

Cytat: qettz
to takie zaklinanie jak www

Jakie "zaklinanie"?  czego?
Pełna nazwa:

World Wide Web [ˌwɜːldˌwaɪdˈwɛb] (po angielsku: "ogólnoświatowa sieć")

doslownie:
Świat + szeroki (szeroko zakrojony, bogaty; szeroko otwarty (oczy) +  Siatka(splot)

Pokaż czego-to zaklinanie?
Więc co własciwie sugerujesz?
Jak będziemy to mieli za soba - to może uda się skupić na tym mniej oczywistym
składniku: " RO " ..bo to rozmyje z pewnościa wiele niewiadomych, i mętnych sytuacji.

zresztą jest w tym pewien klucz, który prezentowałem od lat, miesięcy z innej mańki/beczki. 




« Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2012, 17:15:34 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #24 : Styczeń 13, 2012, 16:22:08 »

zaklinaniem rzeczywistotosci jak buddyjskie mlynki modlitewne..Uśmiech

http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://www.av1611.org/666/www_666.html&ei=gEsQT9GJDIuG-wba18D4Ag&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=1&ved=0CCIQ7gEwAA&prev=/search%3Fq%3Dwww%2B666%26hl%3Dpl%26biw%3D818%26bih%3D600%26prmd%3Dimvns


coz na swiecie panuje poglad ze im wiecej zla tym lepiej, eksploracja rzeczywistosci do samego konca, to tez jakis sposob na zdobycie swiadomosci..
Zapisane
Strony: [1] 2 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.084 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

world-anime truegaming fifa11 kursor madex