Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 09:12:13


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wywiad z Lucyną Łobos-Brown z dnia 16 pazdziernika 2011. Bardzo ciekawy. Polecam  (Przeczytany 23269 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Cum
Gość
« Odpowiedz #25 : Październik 20, 2011, 21:36:38 »

Co wyście się tak tego złota uczepili. Gdyby to miał być precyzyjny odlew ze szkła, to nikt by sie nie czepnął. Pomimo, że wyszło by mocno drożej, ale samo szkło jest tanie wiec ok.
Ktoś chce ofiarować złoty łancuszek czy branzoletkę to niech ofiaruje, jego sprawa. Nikomu to nie zaszkodzi a jak pomoze to i lepiej. Mnie bardziej już ciekawi jak dostali pozwolenie na tą ceremonię w miejscu gdzie racezj się imprez nie robi.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #26 : Październik 21, 2011, 07:06:45 »

Aleś naiwny , a może w Egipcie nie byłeś nigdy?
Ja dostali i dlaczego? Zawsze ta samo za kasę! Tam nie ma rzeczy niemożliwych do zrobienia tam jest tylko pytanie ; za ile? Płacisz i masz co chcesz i gdzie chcesz , tylko trzeba mieć czym zapłacić i możesz sobie robić codziennie taką ceremonię.

A złota to nie my się uczepiliśmy tylko twoi idole z Samuelem na czele i teraz wyłudza je od kogo się da przez ludzi sobie podporządkowanych.

Myślisz iż wszyscy są tak naiwni i bezmyślni jak oni? Jak widać nie.
Czy naprawdę myślisz iż jakaś ceremonia może ratować świat , jakiś spektakl magiczny? Naiwnych "dzieci" bawiących  się w "czary mary i fokus pokus"?  Magia już nie działa i działała nie będzie a takie zabiegi to dobre ale w piaskownicy są.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Cum
Gość
« Odpowiedz #27 : Październik 22, 2011, 19:15:12 »

Drugi raz na mnie wjeżdzasz. moze ja tobie coś zrobiłem. Nie uchodze za osobę naiwną i w Egipcie nie byłem. Nigdy tu nie pisałem, że mam jakichkolwiek idoli, ani po której (o ile jakiejkolwiek) stronie jestem. Nie mam pojęcia kto jest naiwny lub bezmyslny. Wolę oceniać tylko siebie.
Czy myslę że ceremonia może uratować świat? A czemu nie? moze również go zniszczyć. Pytanie o jakim świecie tu rozmawiamy. to też jest względne. Myślę że mały kamien może spowodować lawinę i tak jak ta niewiele znacząca ceremonia może doprowadzić do ocalenia naszego świata. Ja magię widzę codziennie. drzewa rosną, dzieci sie rodzą, slonce zachodzi i wschodzi po nocy. To dla mnie jest magia.

Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #28 : Październik 22, 2011, 22:56:52 »

Gdyby to miał być precyzyjny odlew ze szkła, to nikt by sie nie czepnął. Pomimo, że wyszło by mocno drożej,...
Właśnie. Miałem sobie wstawić złote szyby w oknach, ale myślę sobie - a co, nie stać mnie? zaszaleję - i zamówiłem ze szkła, a co.
« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2011, 22:58:31 wysłane przez arteq » Zapisane
Cum
Gość
« Odpowiedz #29 : Październik 23, 2011, 10:17:28 »

Dobrze. Napiszę to inaczej. Fundacja istnieje już jakiś czas, jeśli zalożyć że to ma być ściema i ma przynosić tylko kasę to powinni juz mieć konta wypchane po brzegi i kilo złota większej różnicy im nie zrobi. I wydaje mi się że dla niektórych na tym forum jest ono cenniejsze niz dla fundacji.

Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #30 : Październik 23, 2011, 11:51:54 »

Wydaje mi się, że apetyt mają bardzo rozbudzony, a rzeka zamienia się w wysychający strumyk. Myśleli, ze będą mogli się pławić i nie martwić o środki, ale dzieje się inaczej. Czas zaczął boleśnie weryfikować ich zapewnienia, stąd i ludzie ostrożniejsi, ba - nawet "starzy" poklaskiwacze odchodzą. Na tym strumyku nie ma miejsca na łódź, stąd przesiedli się na dwa kajaki i współzawodniczą ze sobą.
No i poczucie władzy i wyjątkowości - z tego znacznie trudniej zrezygnować niż z pieniędzy.
Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : Październik 24, 2011, 18:22:56 »

Dobrze. Napiszę to inaczej. Fundacja istnieje już jakiś czas, jeśli zalożyć że to ma być ściema i ma przynosić tylko kasę to powinni juz mieć konta wypchane po brzegi i kilo złota większej różnicy im nie zrobi. I wydaje mi się że dla niektórych na tym forum jest ono cenniejsze niz dla fundacji.



Coś w tym jest Uśmiech
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #32 : Listopad 12, 2011, 17:58:29 »

Alez musiala powstac taka grupa , a moze to mial byc symbol upadajacego ego ?Sam rozpad , podzielenie na dwie niezalezne grupy niesie za soba pewne wnioski.Moze mielismy na scenie przedstawienie w roli PCH , aby obejrzec z boku rozpad starego systemu   Ale nawet taka grupa miala swoja role i mysle nie ma sensu dalej tego projektu oceniac z kategoriach -to cale zlo -bo i po co to komu . Ludzie , ktorzy uwierzyli w zacne cele projektu musza wyciagnac wnioski , a moze to mialo cos im uswiadomic o nich samych? Wnioski pozostawmy na pozniej lub tym , ktorzy powinni je wyciagnac.

Darku dlaczego przeniosles ten moj post tutaj ?
« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2011, 19:59:16 wysłane przez Laguna__ » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #33 : Listopad 12, 2011, 18:05:25 »

Posty dotyczące sesji z L.Ł. z 6 XI w Chicago wydzieliłem jako niezależny wątek: Sesja channelingu z Lucyną Łobos z CHICAGO z 6 listopada 2011r.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Strony: 1 [2] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.043 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

kursor world-anime truegaming madex fifa11