Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 26, 2024, 17:48:31


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 [5] 6 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Prawda o rytuałach przy piramidzie 11.11.2011r  (Przeczytany 59280 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #100 : Styczeń 12, 2012, 11:41:06 »

11.11.11 miałem brać ślub, jednak nie wyszło, cóż, nie była to odpowiednia partnerka dla mnie - okazało się to w październiku tamtego roku, co za "przypadek"...

to piękna data, ze względu na symbolikę 11 o której pisałem tu na forum wiele razy, a przede wszystkim 3x11 = 33

ciekawa data swoją drogą również w tym kontekście:

http://pl.wikipedia.org/wiki/33#Judea

coś się skończyło, coś się zaczęło...

Kapłan 718

Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #101 : Styczeń 12, 2012, 12:11:41 »

Tak a propos 718, po tym co napisałeś naszła mnie refleksja

Wiele spraw ulega "rozmontowaniu" w tym czasie przeobrażeń. Wartości, które uznawaliśmy za trwałe okazują się iluzją. Na koniec rozsypie się System. Ot tak, po prostu.
Oczyszczenie następuje dopiero w momencie doświadczenia utraty tożsamości, którą przywiązywaliśmy do określonej sytuacji, zdarzenia, czy wartości. Pojawiają się kolejne połączenia, ale teraz już powinniśmy wiedzieć, że i one nie są na wieczność, nie są trwałe, a tylko na chwilę. Niosą pewną energię , która nas unosi na falach rzeczywistości i to tylko na chwilkę. Takie postrzeganie przynosi upragnioną Wolność i szczęście. Wszystko co się wydarza prowadzi ostatecznie do szczęścia pomimo bólu. Bo czymże jest ból jak nie reakcją umierającego "ja"?
Ono umiera, a Ty płyniesz dalej Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2012, 12:11:56 wysłane przez east » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #102 : Styczeń 12, 2012, 12:30:59 »

Nie wiem czy zacząć nowy wątek (to już do decyzji modów i Admina) ale jeśli chodzi o daty, ostatnio usiadłem sobie i rozpisałem daty szczególnie ważne dla historii ludzkości - tej prawdziwej - nie z podręczników historii  Zły

i taki sobie zapisałem - zgodnie ze źródłami do których miałem dostęp, ku mojemu zdziwieniu potwierdza to nawet wkipedia  Szok


powstanie Świątyni Jerozolimskiej (Salomona) - -966 rok p.n.e.
Chrzest Polski za czasów Mieszka I                - 966 rok n.e.

pierwsza ważna data wg mnie to właśnie 966 p.n.e. a ostatnia to 2012, czyli TU I TERAZ

mi to MOCNO dało do myślenia, jak wiadomo przypadków nie ma...

Kapłan 718
« Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2012, 02:53:01 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #103 : Styczeń 12, 2012, 18:34:54 »

Cześć >Kapłan'ie<. Duży uśmiech

Cytat: Kapłan
Nie wiem czy zacząć nowy wątek (to już do decyzji modów i Admina) ale jeśli chodzi o daty, ostatnio usiadłem sobie i rozpisałem daty szczególnie ważne dla historii ludzkości - tej prawdziwej - nie z podręczników historii   Zły

Pewnie, że twórz nowy wątek.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
arteq
Gość
« Odpowiedz #104 : Styczeń 12, 2012, 20:01:52 »

ostatnio usiadłem sobie i rozpisałem daty szczególnie ważne dla historii ludzkości - tej prawdziwej - nie z podręczników historii 
[...]
powstanie Świątyni Jerozolimskiej (Salomona) - -996 rok p.n.e.
Chrzest Polski za czasów Mieszka I                - 966 rok n.e.

pierwsza ważna data wg mnie to właśnie 966 p.n.e. a ostatnia to 2012, czyli TU I TERAZ

mi to MOCNO dało do myślenia, jak wiadomo przypadków nie ma...

to jak w końcu z tymi "ważnymi" datami? uważam, że gdy już bawimy się cyframi i obliczeniami to winniśmy wykazać się precyzją i uwagą, bo w przeciwnym razie łatwo o pomyłkę i błędny wynik.

* podkreślenia i wytłuszczenia moje.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2012, 20:03:16 wysłane przez arteq » Zapisane
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #105 : Styczeń 13, 2012, 00:35:29 »

Podzielając uwagi artqa dodam od siebie, że nie widzę rozwinięcia wątku dla "2012 (...) TU I TERAZ". Kierując się "logiką" wywodu należałoby zastanowić się nad lustrzaną datą 2012 pne. Ale tu ślad się urywa...
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #106 : Styczeń 13, 2012, 10:25:42 »

Może wasze uwagi biorą się z nierozwinięcia treści przez >Kapłan'a<, dlatego proponuję aby utworzył on osobny wątek w dziale "Ezoteryka" i tam rozwijał tę myśl.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
arteq
Gość
« Odpowiedz #107 : Styczeń 13, 2012, 14:30:01 »

Nie Darku. Jeżeli operujemy na liczbach (w tym datach) strajac się wykazać jakieś ważne zależności, to każda pomyłka w podaniu daty i/lub obliczeniach na niej opartych powoduje, że całe uzasadnienie teorii bierze w przysłowiowy łeb.

P.S. chyba nie chciałbyś mieszkać w domu w którego projekcie, architekt przy wyliczaniu wytrzymałości np. elementów nośnych "pomylił się", a Ty siedząc na gruzach zapewne nie dałbyś się przekonać że Twoje zastrzeżenia biorą się z "nierozwinięcia treści"...  Mrugnięcie

To tak na marginesie, mała dygresja. Wracajmy do ścisłego wątku.
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #108 : Styczeń 13, 2012, 18:01:26 »

Cytat: arteq
Wracajmy do ścisłego wątku.

Ot co.
A daty będziemy roztrząsać w innym, nowym, niezależnym wątku. Duży uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #109 : Styczeń 13, 2012, 23:04:26 »

jak poskładam to w jakąś całość, żeby móc to jakoś zaprezentować na forum to na pewno stworzę taki wątek Darku, póki co brak pomysłu jak to opisać mając do dyspozycji tylko forum... myślę raczej o prezentacji powerpoint czy coś w tym stylu, ale to jak już ruszy moja stara-nowa strona  Uśmiech

pozdrawiam,
718
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #110 : Styczeń 15, 2012, 23:53:05 »

Cytat: Cum
PHIRIOORI, ale sieczka. Tego sie zwyczajnie nawet nie da czytać.
To nie czytaj. Nie rób rzeczy które przekraczają Twoje możliwości.

Rzeczywiście męczące jest czytanie opisów obrazów/obraz   Mrugnięcie  Dla ludzi o słabszej wyobraźni zalączyłbym foto -ale się nie da. (admini Dar Mowy ch 4ów olali tę opcje tu).


Co zaś do sprawy 'przez RO czystości'  oraz 'kopuły' (i funkcji koncentratora)
..to ma ona swoje konkretne kontinua i syntezy.
Bardzo konkretne.

Tylko jeszcze wpierw trzeba wyjść z lekką torebką z kilku tutejszych watków,
m.in. "Chi-RO-GRAph"  oraz paru zakopanych.

..miejsce spotkania ich syntez jest jedno.




Cytat: kaplan718
jak poskładam to w jakąś całość, żeby móc to jakoś zaprezentować na forum to na pewno stworzę taki wątek Darku, póki co brak pomysłu jak to opisać mając do dyspozycji tylko forum... myślę raczej o prezentacji powerpoint czy coś w tym stylu, ale to jak już ruszy moja stara-nowa strona 

pozdrawiam,
718
Nie. Tego nie poskladasz w "całość"
Mrugnięcie

Ale jest sprawa do Ciebie, jako experta w przestrzeni na której się znasz. Dotarła jakoś w zeszłym roku?



« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2012, 23:56:41 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
Astre
Gość
« Odpowiedz #111 : Styczeń 16, 2012, 00:41:02 »

 Niestety, ale nie wiecie jaka jest prawda o rytuałach w 11.11.11, a w zamian tego obrzucacie się różnymi inwektywami.
Znacie tylko taką, czy inną  pewną powierzchnię rzeczy pod, którą kryje się zupełnie inna prawda.
Kto był na konferencji we Wrocławiu  w dn.11.11.11. to mógł pewne rzeczy się dowiedzieć, chociaż tam też nie powiedziano wprost wszystkiego o co chodzi, z racji, że nie było na to czasu, aby pokolei wykładać kawe na ławe.

Ale był taki moment, że Songo 1970 wkleił tu na forum pewien wątek z sesji z ''Samuelem''.
I była tam wypowiedź p. Zuzanny, która w końcu powiedziała : chodzi o Jaszczury uwięzione pomiędzy 6-7 gęstością.
Tak, pani Zuzanno, ma pani rację i wypada pani pogratulować wglądu i analitycznego myślenia,  bo to co pani powiedziała jest całą pierwotną genezą, tym całym motorem napędowym tej dydaktycznej zabawy
dla Jaszczurów i ludzi o nazwie PCH.
Tylko z małym  sprostowaniem: istoty uwięzione na 6-tej gęstości, to już nie Jaszczury, ( bo na tej gęstości informacyjnej traci się już tożsamość typa Ja), lecz są to istoty pochodzące właśnie z Jaszczurzych ścieżek, z Jaszczurzych rodów, z Jaszczurzych cywilizacji.

Jest chyba gdzieś jeszcze ten wątek ( bo chyba nie został usunięty) którego umieścił SONGO 1970 proszę go uważnie sobie przeczytać i zwrócić uwagę na to o czym mówi Zuzanna.
 
To na razie tyle w temacie, bo jak to rzekł i miał rację -  Antoine de Saint Exupery - to co najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.


Pozdr.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2012, 01:02:50 wysłane przez Astre » Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #112 : Styczeń 16, 2012, 01:07:11 »

Jaszczury to wspaniała cywilizacja Mrugnięcie  Ktoś jednak w znany nam sposób dokonał tu negatywnej emocjonalnej projekcji.

Włożono wiele pracy by rozkręcić to czarnomagiczne dzielo ..i ludeczkowie się boją, ba! nawet zaczęli szukac wroga.
A jak jest wróg - to jest raj.. dla tych, którzy go ochoczo wskażą.

Ja już nie mam nic przeciwko temu.
Uznałem ze skoro po tysiacach lat (przeznaczonych na rozwój) ludziska daja się tak wodzić za nos - to najwyraxniej na to zasługują.

I dobrze im tak! 
Możecie to zjeść - dla mnie to nie ma wartości... i tak będzie wyrzucone z mojego Królestwa.
Co to ioty.

Bueno Apetitto!


..a  po tej kolacji .

Będzą slabszy o słabość ktorą zjedli... 
w ilości, w której ją pożerć im przyszło i przyjdzie jeszcze.

Duży uśmiech)))))
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #113 : Styczeń 16, 2012, 01:52:39 »

Faktycznie z tymi jaszczurami to już odlot na całego straszy się nimi wszystkich kto zechce się trzęś ze strachu, brrrr...

A ja zwrócę uwagę na coś co jest na forum i osoby logicznie myślące już dawno powinny wyciągnąć wnioski.

Otóż te sławetne gęstości.... Każdy wymiar ma ich 3, czyli trzy gęstości dla I wymiaru , trzy dla II wymiaru i trzy dla III wymiaru , oczywiście IV wymiar też będzie miał trzy gęstości.

Zatem do końca IV wymiaru będzie 12 gęstości, jadąc w dół gęstości ,one są większe, jadąc w górę gęstości są mniejsze.
Logicznie analizując 6-ta gęstość to koniec II wymiaru , 7 gęstość to początek III wymiaru.
Z naszego wszechświata posiadającego dopiero III wymiary można mieć kontakt z najwyższą 9 gęstością  i to wszystko na razie.

Zatem chwalenie się ja to jestem... bo mam kontakt z 6/7 gęstością jest zabawne , bo my Ludzie teraz  jesteśmy na ziemi w 9 gęstości czyli poziomie wibracyjnym.

Trzeba tylko odróżniać wiedzę od informacji i będzie OK! Te wszystkie rewelacje którymi karmią ludzi inne cywilizacje w channelingach są nam znane i to od dawna , naprawdę wszystkim Ludziom. Wykorzystywana przez nich jest tylko blokada dostępu do naszego depozytu wiedzy w nas  , więc karmią nas naszą wiedza pobieraną z naszych baz pamięciowych.
Mało tego manipulują informacją i robią ludzi w balona przez oszukiwanie mylną informacją iż gęstość z większym numerkiem jest  wyższym poziomem wiedzy niż wymiar z niższym.
A to nic innego jak szkoły; podstawowa- I , średnia II, oraz wyższa III ,a  każda z 3  kolejnymi klasami inaczej gęstościami.

Zabawne jest iż ludzie tak się na to dają nabierać i szczycą się swoim rozwojem na poziomie 6 gęstości. To nie hańba  reprezentować taki poziom  , bowiem każdy ma inny rytm rozwoju osobistego. Ale uparcie twierdzić iż jest to wyjątkowość niesamowita w ewolucji , to zabawne.

Przykre iż ci, co to niby deklarują się jako wielcy pomocnicy oraz inspiratorzy obecnych zmian są zwykłymi oszustami zabawiającymi się nieświadomością Ludzką , przekazując ludziom informacje od dawna będące w ich posiadaniu. Fe....

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2012, 01:59:55 wysłane przez Kiara » Zapisane
Astre
Gość
« Odpowiedz #114 : Styczeń 16, 2012, 02:24:32 »

Jaszczury to wspaniała cywilizacja Mrugnięcie  Ktoś jednak w znany nam sposób dokonał tu negatywnej emocjonalnej projekcji.


 Tu wcale nie chodzi PHIRIOORI oto, aby wystawiać komuś laurkę i mówić, że ktoś jest taki lub inny.
Chodzi, oto, aby zrozumieć pewne rzeczy.A zrozumieć dlatego, aby podjąć jak najbardziej właściwe decyzje.
Bo jeżeli z uwagą i zrozumieniem przyglądniemy się temu co od wieków za pomocą różnej symboliki przekazują wielkie kultury, tradycje, co odnajdujemy w artefaktach, w pismach, to wniosek poniekąd nasunie się sam, że chcąc nie chcąc mamy do czynienia  z pewnym kosmicznym ZOO, które zrobili sobie tutaj Orianie ( a jeśli chodzi o pierwotną przyczynę ich decyzji wobec Ziemian, było to co powiedziała p.Zuzana odnośnie uwięzienia ''Jaszczurów'' na 6-tej gęstości)
A to kosmiczne ZOO na zasadzie (przyczyn i skutków) zaowocowało bratobójczymi wojnami, niewyobrażalną wręcz degradacją Matki Ziemi i bezrefleksyjnym, patologicznym systemem ( władzy, kontroli, manipulacji etc.), który ruchem coraz bardziej przyśpieszonym prowadzi cywilizację Ziemian do całkowitego upadku.
Dlatego wiele istot, które inkarnowało na tą planetę uważnie monitoruje co się dzieje, przygląda się tej kosmicznej polityce, a tylko po to tylko, aby wyciągnąć wnioski na podstawie, których można będzie podjąć jak najbardziej na ile się da właściwe decyzje.

Jednym z przejawów tej ''Jaszczurzej polityki'' jest PCH, polegająca na manipulacji ludzkimi istotami  na zasadzie stworzenia pewnego egregora.
Z jednej strony jest to manipulacja, a z drugiej lekcja dla Ziemian.
A ta lekcją ma imię : czy ludzkość weźmie odpowiedzialność za los swojej planety, za los swojej cywilizacji, czy dalej zechce żyć w tym swoim przepięknym hipnotycznym śnie, w tym (oczywiście) pozornie tylko dobrze ułożonym światku.

Już tyle było powiedziane na polskich i międzynarodowych konferencjach, tyle materiałów z w miarę wiarogodnych źródeł zostało publicznie przekazane, że nie ma absolutnie powodu, aby przekonywać kogoś tak, czy inaczej.
Niech każdy zatem sobie żyje jak żyje,  myśli jak myśli, jak potrafi.
Jednakże dla pewnych istot, to co nazywamy życiem to ogromne wyzwanie....
To praca, która nigdy się nie kończy.....






 

« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2012, 02:41:08 wysłane przez Astre » Zapisane
Astre
Gość
« Odpowiedz #115 : Styczeń 16, 2012, 02:34:58 »

Zatem chwalenie się ja to jestem... bo mam kontakt z 6/7 gęstością jest zabawne , bo my Ludzie teraz  jesteśmy na ziemi w 9 gęstości czyli poziomie wibracyjnym.



Masz chyba jakiś problem psychologiczny.
Czy ktoś napisał, że ma kontakt z 6-7 gęstością ?
Cały Twój wywód to jakiś  osobisty protest w konfrontacji z tym  co Sama wierzysz.
Mnie nie interesuje w co wierzysz. Nie wiem, czy Ty to widzisz, czy nie chcesz widzieć, ale brzmi to tak : słuchajcie - wogóle wszyscy to ściemniacze, ale ja KIARA wam powiem jaka jest prawda.


Otóż te sławetne gęstości.... Każdy wymiar ma ich 3, czyli trzy gęstości dla I wymiaru , trzy dla II wymiaru i trzy dla III wymiaru , oczywiście IV wymiar też będzie miał trzy gęstości.

Zatem do końca IV wymiaru będzie 12 gęstości, jadąc w dół gęstości ,one są większe, jadąc w górę gęstości są mniejsze.
Logicznie analizując 6-ta gęstość to koniec II wymiaru , 7 gęstość to początek III wymiaru.
Z naszego wszechświata posiadającego dopiero III wymiary można mieć kontakt z najwyższą 9 gęstością  i to wszystko na razie.

Merytoryczne pytanie ?
A skąd to wiesz i masz taką nieokiełznaną pewność, że tak właśnie jest ?


« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2012, 03:07:22 wysłane przez Astre » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #116 : Styczeń 16, 2012, 12:13:37 »

Wyobraź sobie iż nie mam i nie miałam problemu psychicznego ( a swoją drogą czy każdy kto ośmiela się mieć inne zdanie niż ty ma problem psychiczny?), natomiast mam dobrą pamięć i analizuję informacje , które są pozostawione i przekazywane przez mnóstwo starych przekazów.
Nawet na tym forum jest bardzo precyzyjny opis cykli czasowych podzielonych na wymiary i gęstości w skali mikro i makro ( chyba Darek to wstawiał albo songo) w odniesieniu fraktalnym do wszechświata.

To co ludzie nazywają jaszczurami owszem jest fizycznym ciałem pewnych Energii w tych niższych wymiarach czyli 2 i niższych gęstościach. Ba w kosmosie Energie wcielone w przestrzeniach fizycznych obecnie używają przeróżnych ciał fizycznych i jest to absolutnie normalne.

Jednak życie na Ziemi zobowiązujedo narodzin ( wcielenia swojej Iskry Życia) w kombinezon doświadczalny - ciało ludzkie.
W śród nas na Ziemi żyje mnóstwo wcielonych przedstawicieli innych cywilizacji którzy na swoich planetach posiadają inny wygląd fizyczny oraz często niższy poziom rozwoju duchowego ale wyższy poziom technologiczny , który używają na co dzień.
Na Ziemi wcielili się jak wszyscy pozostali w celu rozwoju duchowego bowiem Ziemia jest elitarną szkolą rozwoju duchowego dla całego kosmosu.

Swoją elitarność częściowo utraciła poprzez zdominowanie jej zasadami i prawami istot będących na niej z niższych wymiarów ( czasy Atlantydy 5/5/7 gęstość drugi i początek trzeciego wymiaru) , które zaczęły tu przenosić swoje nowoczesne technologie  i manipulować dzięki nimi rzeczywistością oraz innymi ludźmi. Efekt? Znamy.

Te istoty obecnie chcą powtórzyć swój dawny scenariusz z użyciem swoich dawnych przedstawicieli będących obecnie na Ziemi. Zatem jedyną ich możliwością jest manipulacja informacją przekazywanie jej w taki sposób by nie prawdziwa miała znamiona prawdy a ludzie w nią wierzyli całkowicie.

Robią ten proceder z wieloma konkurującymi o swoje priorytety grupami bo w ten sposób istnieje większa szansa na osiągnięcie ich zakulisowego celu.

Zasada na którą łowi się naiwnych ludzi  zawsze jest identyczna, najpierw blokuje się pewne rzeczy na danym terenie ( w tym wypadku wiedzę techniczną , nowoczesne technologie , ale tylko dla zablokowanych nowoczesne w innych miejscach wcale nie są nowoczesne), a później nimi wabi i steruje każdym krokiem złoconych  wybrańców.
Podkreślając ich wyjątkowość w dziedzinach manipulacji , której nie dostrzegają sami, to jest perfidne i smutne. Ci ludzie przestają dostrzegać  realizm i swoją prawdziwą moc lansując tą , która jest wmawiana przez sterujących.

Na takim scenariuszu opiera się blokowanie Ludzkiej mocy na ziemi , szczerze mówią prawdziwych przekazów jest bardzo mało i one nigdy nie mówią co i jak Człowiek ma zrobić , gdzie i kiedy.
Są inspiracją rozwoju osobistego do otworzenia dostępu do swojej wewnętrznej wiedzy z której bez przekazów czerpiemy naszą wiedzę dla naszego dobra.

Wiem iż zaufać sobie jest bardzo trudno i wygrzebać się z takich uzależnień również , bo ludziom wydaje się iż stracą swój osiągany latami autorytet.
Ale to tylko pozory , bowiem jeżeli wyplączą się z tych sideł uzależnień to uzyskają przeolbrzymią moc i ona otworzy im dostęp do wiedzy prawdziwej w sobie a tam jest informacja o wymiarach i gęstościach i o jaszczurach oraz o tym dlaczego na ziemi ludzie mają zamknięty dostęp do nowoczesnych technologii. O jaki rozwój i jakom wiedzę chodzi tu i teraz na Ziemi i co nas wznosi a co blokuje w tym rozwoju?

Dodam tylko iż dzieciom ( a my w aspekcie rozwoju duchowego a tym samym prawidłowego korzystania z technologii nowoczesnych jesteśmy jeszcze dziećmi) nie daje się do rąk noża , bo zranią siebie i innych.
Wcześniej weryfikuje się ich możliwość używania go dając atrapę , która nie może krzywdzić. Wszystkie obecne sytuacje życiowe wszystkich Ludzi są TYLKO i wyłącznie EGZAMINAMI z DOROSŁOŚCI korzystania z przeróżnych możliwości danych im do rąk.

Ziemia jest sceną wydarzeń , nasze życia indywidualnymi scenariuszami z osobistymi scenografiami , my aktorami grającymi swoje role przeróżne które sami sobie wybraliśmy w planie przed urodzeniowym.
Wszystko dzieje się bardzo spontanicznie ( nie może inaczej bo takie mają być nasze decyzje, właśnie spontaniczne) nic nam nie zagraża oprócz własnego strachu , który tworzy dla nas rożne maszkary , których się boimy i to ten strach należy  pokonać wchodząc w pole coraz większej energii miłości. Tylko taka jest nasza rola rozwojowa ; POKONAĆ STRACH OSOBISTY i WEJŚĆ W MIŁOŚĆ..
Ale wszystko musi być bardzo realne ( chociaż dzieje się tylko na planie naszych myśli zagęszczających dla nas materię) bo takie są zasady przestrzeni którą stworzyliśmy dla poznawania siebie.

Trudne do akceptacji? Zapewne tak , zależne od wiary w siebie i swoją moc pokonywania przeszkód.

Czy powinieneś się zgodzić z tą informacją Astre? Wcale nie musisz ale kiedyś i tak i tak do niej dojdziesz sam , bo taka jest droga odkrywania tej prawdy na nowo dla każdego z nas.

Kiara Uśmiech Uśmiech

ps. A co z tymi gęstościami? Ano normalnie są to przestrzenie energetyczne  tworzące określone stany skupienia - wibracji zagęszczonej energii i określonym dla niej poziomem światła. Ta wiedza jest dostępna w necie , trzeba sobie zadać trud odnalezienia jej.


astre
Cytuj
Merytoryczne pytanie ?
A skąd to wiesz i masz taką nieokiełznaną pewność, że tak właśnie jest ?

Po powyższym wyjaśnieniu zadam Tobie również to samo pytanie ; Skąd wiesz iż to co twierdzisz jest prawdą , że tak właśnie jest? Na czym opierasz swoje twierdzenia?

Szczerze mówiąc te wszystkie brednie przekazywane ludziom w channelingach teraz i tak już nie mają większego znaczenia dla całokształtu wiedzy to tylko indywidualne blokady odbierających i zgrupowanych przy nich chcących w to wierzyć. Jednak jest to już odchodzące doświadczenie bowiem Ludzie chcą poznać rzeczywistą prawdę a nie jakąś jej opcję. Ta wola poznawcza stworzyła fale energetyczną która przyciąga swoją mocą odpowiedz z najwyższej przestrzeni dla całej zbiorowości Ludzkiej. Ona jest w drodze do Ludzi do każdego dotrze może w maleńkich różniących się odstępach czasowych ale w określonym czasie do wszystkich dotrze.
Ta wiedza , czyli inaczej otworzony dostęp do niej w nas zweryfikuje wszystko co było i jest przekazane. Żadna książka , pismo czy nagranie nie prawdziwe w kontraście z jej mocą nie ma najmniejszych szans na dalsze propagowanie swoich informacji.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2012, 12:40:10 wysłane przez Kiara » Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #117 : Styczeń 16, 2012, 13:24:31 »

Cytuj
Tu wcale nie chodzi PHIRIOORI oto, aby wystawiać komuś laurkę i mówić, że ktoś jest taki lub inny.
Chodzi, oto, aby zrozumieć pewne rzeczy.A zrozumieć dlatego, aby podjąć jak najbardziej właściwe decyzje.

W sumie też tak uważam od dawna Mrugnięcie Ale pozwoliłem sobie na małą kontrę do trendów.
Ogólnie zgadzam się z zarysem tamtego posta.

natomiast kilka szczegółów wymaga doprecyzowania - i spodziewm się tam rozbiezności już.

Jaszczurowie - to okreslenie cywilizacji wzięło sie nie z ich wyglądu (jak chciałyby panny, które onegdaj patrząc na grzyba na scianie -miewały spotkania z matką boską - a teraz uległy modzie na dostąpienia kontaktów z łuskowatymi tworami).

Tak kiedyś efektem  potocznego nazewnictwa mówiono o plemionach okolowulkanicznych.
A że jaszczury lubią te srodowisko - to przeniesiono nazwę zwierząt na owych ludzi tam zyjących i zamieszkujących tę przestrzeń.
Realizują oni określoną lącznośc z lavą - płynną zhiemeją, ogniem zhiemii.
Poprzez pokrewieństwo ognia ze slońcem - mają owi plemieńcy łączność dośrodkową z Kosmosem.

Malo kto rozumiał, czym tak na prawdę zajmują się te plemiona.
Mało kto był to zrozumieć w stanie.
Ci którzy probowali ich podbijać ..kończyli w dziwnych okolicznościach.
Więc u osób budujących swe ego na ignorancji zaczęły wzbudzać lęk.

Magia tych plemion pozostaje do dziś poza zasięgiem intruzów.


Cytuj
Jednym z przejawów tej ''Jaszczurzej polityki'' jest PCH, polegająca na manipulacji ludzkimi istotami  na zasadzie stworzenia pewnego egregora.
Z jednej strony jest to manipulacja, a z drugiej lekcja dla Ziemian.
..no tu wpierw musimy miec jasność, czym jest egregor.

jak tylko będe mial ten link - to po obejrzeniu pewnej prezentacji
będzie można uściślić precyzje wyrażenia określonych zjawisk










Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #118 : Styczeń 16, 2012, 13:30:15 »

Cytuj
ale jest sprawa do Ciebie, jako experta w przestrzeni na której się znasz. Dotarła jakoś w zeszłym roku?


zależy co masz na myśli PHI, sprecyzuj czy chodzi o pw tu na forum, maila czy o coś innego i od kogo?

718'
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #119 : Styczeń 16, 2012, 14:26:29 »

Ta manipulacja nazwami i i wyglądami ma dwa dna albo i trzy a możne i więcej.
Bowiem to co napisał Phi o tych plemionach jest również prawdą , jak i istnienie rodzaju Ciał o takim wyglądzie w które wciela się pewna grupa Energii poza Ziemią.

Czy na Ziemi żyją Ci których pospolicie nazywamy Jaszczurami? Tak żyją i jest ich całkiem sporo ale żyją w ciałach ludzkich jednak ich cechą odróżniająca ich od innych ludzi są oczy.
Albo barwa z pogranicza przekształcenia się w oczy ludzkie albo kształt źrenic co ukazuje ich inność szybko. Bardzo nie lubią gdy patrzy się im w oczy , unikają tego jak mogą.

Są miejsca na ziemi gdzie sprzyja ich życiu obniżona wibracja energetyczna tych rejonów , podniesienie tam wibracji naturalnie odbiera im warunki życia , muszą odchodzić do swoich przestrzeni.

Jednym z takich miejsc jest właśnie Egipt , ja tam najwięcej spotkałam takich istot , w Egipcie istnieje poziom wibracji odpowiadający 5/6 i 7 gęstości pomimo iż ziemia jest już na progu 10 gęstości. Dlatego władcy z tych niższych usiłowali zrobić wszystko by zatrzymać i zablokować podnoszenie się wibracji w Egipcie. Istotnie  i taki  też cel miała ceremonia 11. 11. 11. organizowana przez Projekt Cheops , ale nie tylko ten jeden.

Bowiem nad Egiptem jest coś w rodzaju energetycznego parasola utrzymującego w tym miejscu blokadę dostępu wyższych częstotliwości. To ma wpływ na rozwój  życia i ludzi  tam ,oraz na warunki klimatyczne.
Każdy kto przyjeżdża do Egiptu widzi zablokowany tam czas , ludzie żyją stylem i zasadami odległych epok, jedynie w dużych miastach jest obecna technologia w większym zakresie ale używana często tak prymitywnie iż szokuje.
Ludzie mogący widzieć poza zakresem fioletu widzą przebijające się ciała istot , które nazywamy Jaszczurami , są zazwyczaj wysocy ( ale są też i niscy) smukli i naprawdę mają dosyć długie ogony. Uderzeniami ich o podłoże wyrażają swoje emocje zarówno radość jak i niezadowolenie.

Strach objawiają chwilowym jak by zesztywnieniem i zaważeniem źrenic ( maja inne niż Ludzie i to jest normalnie fizycznie widoczne) , myślę iż to u nich łączy się z koncentracją na gromadzeniu energii , którą zazwyczaj używają do   ataku wyprzedzającego.
Obserwowałam ich bardzo uważnie zrobiłam mnóstwo zdjęć.
Jednak uczciwie trzeba dodać iż naprawdę nie wszyscy są tacy sami i cześć z nich jest w momencie przekraczania kolejnego progu rozwojowego w etapie stania się Człowiekiem w pełni tego słowa znaczenia a nie tylko   "zakładania"  kombinezonu doświadczalnego pt. Ciało Ludzkie.

Dodać  też należy iż Jaszczury to nie syntetyki , oni posiadają Iskrę Stwórcy tylko duchowo są na jeszcze niższym poziomie ewolucji , maja identyczne prawa do życia i rozwoju jak wszystkie "Dzieci Gwiazd"... W Zaświatach nie selekcjonuje się nikogo z powodu jego wyglądu fizycznego na lepszy i gorszy , każdy ma swoje prawa które są respektowane.

Kiara Uśmiech Uśmiech

« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2012, 14:32:09 wysłane przez Kiara » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #120 : Styczeń 16, 2012, 14:49:48 »

Cytat: Kiara
Dodać  też należy iż Jaszczury to nie syntetyki , oni posiadają Iskrę Stwórcy tylko duchowo są na jeszcze niższym poziomie ewolucji , maja identyczne prawa do życia i rozwoju jak wszystkie "Dzieci Gwiazd"

Jak to się dzieje, że istoty na niższym poziomie ewolucji mogą zniewalać istoty
będące na wyższym poziomie? Czy nie przeczy to pewnym prawom?
Wyżej rozwinięty dysponuje przecież większą przestrzenią, jest bardziej wolny…
i raptem staje się niewolnikiem?
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #121 : Styczeń 16, 2012, 15:05:12 »

Z tym rytuałem 11.11.11 historia nieodmiennie wiąże się z PCH. W którejś sesji Samcio rubasznie stwierdził, że "wszyscy jesteśmy jaszczurami" z nim na czele.
Potem Kiara gdzieś w temacie o rozszerzającej się Ziemi stwierdziłaś , że cywilizacja zamieszkująca podziemie , drugą Ziemie, to wspaniali kolesie, którzy się od ludzi niczym nie różnią (ba, nawet są tak rozwinięci, że swobodnie widzą Słońce i gwiazdy przez miliony ton skał nad nimi ). PHIRIOORI z kolei dostarczasz informacji, jakoby mieszkańcy okolic wulkanicznych chowali jakiś sekret związany ze światem podziemnym .
Coraz ciekawiej.
Temat "jedenastek" cały czas oscyluje wokół jaszczurek, które teraz już nie są takie do końca niedobre. Może uda nam się nawet powiązać tych tajemniczych mieszkańców podziemnego świata z wampirami ? One też boją się Słońca preferując "kamienny" filtr nad głową w dzień. Tylko kto się wcieli w Blada, wiecznego łowcę ?
Mrugnięcie
Robi się interesująco .
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #122 : Styczeń 16, 2012, 15:16:59 »

Teraz nie mam czasu na dyskusję , ale Ptaku blokowanie niższych przez wyższych jest możliwe czego efekty są na obecnej Ziemi.

Ciała fizyczne używane do doświadczeń w światach materialnych nie są zależne od położenia przestrzeni doświadczalnej ( chociaż kształtowane są w sprzyjających im wówczas warunkach , a od potrzeb doznań dzięki nim osiąganych.

Czyli np. ciało dziecka jest na określony cza zgodny z potrzebami rozwojowymi Energii wcielonej w nim a później następuje przekształcenie w ciało dorosłe , które zapewnia inny rodzaj doznań często w takich samych doświadczeniach.

Tak samo jest z ciałami używanymi przez różne wcielone Energie w rożnych wymiarach i gęstościach chcących doświadczać , odczuwać poznawania siebie na ich tle. Bo tylko temu służą ciała fizyczne Energii-Duchowi.

Dokończę później.

Kiara Uśmiech Uśmiech


ps. Dla jasności Samcio  zaprzeczył iż jesteśmy jaszczurami i zaprzeczył iż On też jest jaszczurem , bo nie jest.

Tu zbyt często zawodzi odróżnianie faktu iż DUCH to nie materia w której może się przejawiać i materia to nie DUCH który realizuje dzięki niej swój rozwój.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2012, 15:20:41 wysłane przez Kiara » Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #123 : Styczeń 16, 2012, 15:21:30 »

jest różnica między chowaniem sekretu - a niezdolnoscią do jego powziecia.

W tym drugim wypadku, określenie "sekret' powstaje na skutek takiego a nie innego stanu/konstrukcji zainteresowanych. W istocie nie jest on żadną skrywaną tajemnicą.

Choć z natury rzeczy jest skryty przed ciekawskimi o okreslonej palecie rezonansowej. Im bardziej go pragną posiąść, zawladnąc nim, czy używać do swoich celów - tym bardziej im się wymyka Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2012, 15:22:21 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #124 : Styczeń 16, 2012, 15:28:21 »

Cytat: Kiara
Dodać  też należy iż Jaszczury to nie syntetyki , oni posiadają Iskrę Stwórcy tylko duchowo są na jeszcze niższym poziomie ewolucji , maja identyczne prawa do życia i rozwoju jak wszystkie "Dzieci Gwiazd"

Jak to się dzieje, że istoty na niższym poziomie ewolucji mogą zniewalać istoty
będące na wyższym poziomie? Czy nie przeczy to pewnym prawom?
Wyżej rozwinięty dysponuje przecież większą przestrzenią, jest bardziej wolny…
i raptem staje się niewolnikiem?

No i teraz trzeba by zadać dalej pytanie Kiarze, czy w związku z tym jaszczury prawdziwe są lepsze niż ludzkie "syntetyki" ?
Która koszula jest bliższa Twemu ciału ? Mrugnięcie

ps. mnie to bawi takie wartościowanie. Wyżej - niżej... nasi, tamci. Piłka jest okrągła a bramki są dwie Mrugnięcie
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.16 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

swietadynastiatoftegard pack-of-black-and-white forumwatachyzielonegoamuletu zoo-cassmitha radarodzicowsp289