Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 29, 2024, 13:30:51


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] 3 4 5 6 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Pręgierz - czyli bany, ostrzeżenia, kary itp.  (Przeczytany 67563 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #25 : Kwiecień 09, 2010, 18:25:35 »

Cytat: marek324
co robię? odpowiedź jest zupełnie prosta. nie przesiaduję wieczorami i nocami na tym forum plotąc banialuki o rozwoju duchowym, miłości, zrozumieniu itp. tak naprawdę mając bardzo mały kontakt z rzeczywistością lub wogóle, jak np. kiara która ciągle coś plecie od rzeczy a jak popatrzy się na jej statystyki pobytu na forum tym i peszerze to wynika że spędza przed kompem nie licząc snu prawie 24h/dobę. przecież to jest śmiechu warte. mi na coś takiego jest szkoda czasu. wolę popołudnia i wieczory spędzić w towarzystwie rodziny, bliskich i znajomych. i nie głoszę tu wielkich haseł o ratowaniu ludzkości bo każdemu pomóc się nie da. czasami komuś poprostu pomóc nie warto. dajmy na ten przykład taką kiarę. gdybym miał wybór pomóc jej lub osobie której kompletnie nie znam to bez wachania pomógłbym osobie nieznajomej. robicie z kiary, zresztą ona z siebie też oświeconą osobę a już nie raz byliśmy świadkami jak wyłazi z niej wszystko co najgorsze, z ust sączy się jej jad i kompletny brak tolerancji. tak, do kiary nie wyciągnoł bym ręki.

więc jak napisałem wcześniej, świata zbawiać nie zamierzam, liczy się dla mnie rodzina, bliscy i znajomy. reszta? reszta niech się martwi o siebie sama. życie to nie je bajka Uśmiech

>Marek324< -1pf za przekroczenie regulaminu w dwóch punktach:

Cytat: REGULAMIN
- zakaz pisania nie na temat (OT – OffTopic). Notoryczne offtopowanie może zakończyć się dla
   użytkownika przyznaniem ostrzeżenia (-1pf)

Cytat: REGULAMIN
- zwalczane będą wszelkie przejawy chamstwa i obrażania użytkowników. Posty stanowiące
  naruszenie czyjejś godności będą sukcesywnie usuwane przez moderację. W wypadku wypowiedzi z
  użyciem słów powszechnie uznanych za obraźliwe, autor zostanie ukarany ostrzeżeniem (-1pf). 


Następnym razem będzie jeden punkt za każde wykroczenie.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #26 : Kwiecień 10, 2010, 13:44:22 »

Ale niespodziewane święto !!!!!
to jest święto gdy nasz kraj pozbywa się bandy złodziej i szachrai a nie wasze boze narodzenia czy inne tego typu
ale faktem jest że zginęli ludzie ta są czyny i konsekwencje ale jak to się rzekomi dobrzy ludzie tłumaczą mniejsze zło dla większego dobra 

Andtrax Skyaler -1pf za złamanie regulaminu w punkcie:

- lżących osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego). Takie wypowiedzi będą sukcesywnie usuwane
   przez moderację. Moderator zważywszy na okoliczności oraz użyte słownictwo, może w takim
   przypadku przyznać użytkownikowi ostrzeżenie (-1pf).
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #27 : Kwiecień 10, 2010, 20:22:25 »

Cytat: Janeth
Silver jesteś ostatnią osobą, jakiej miałabym ochotę powiedzieć o swoich zasługach.
Nie mniej jednak właśnie napisałam do Darka o tym, że rezygnuję z funkcji moderatora.
Powód - nie nadaję się do oceniania takich psycholi.
A swoją drogą - nie mam też czasu.


Za obrazę chciałam sobie dać -1pf, ale nie wpadłam na to, że sama sobie nie mogę. Darek, helpniesz?

Tak więc, >Janeth< -1pf'

Podpowiedz mi tylko, bo masz teraz już -2pf''y, czy ten pierwszy to już był, czy za to samo otrzymałaś dwukrotnie minusa?
Jeśli jest tak jak napisałem, to zredukuję, oczywiście.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 10, 2010, 21:35:13 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : Kwiecień 12, 2010, 12:32:08 »

Marek 324 -1pf za złamanie regulaminu w dwóch punktach :
 
1. Uwagi dotyczące poprawnej pisowni należy zgłaszać autorowi
   używając Prywatnej Wiadomości
2. zwalczane będą wszelkie przejawy chamstwa i obrażania użytkowników. Posty stanowiące
  naruszenie czyjejś godności będą sukcesywnie usuwane przez moderację. W wypadku wypowiedzi z
  użyciem słów powszechnie uznanych za obraźliwe, autor zostanie ukarany ostrzeżeniem (-1pf)

chanell
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : Kwiecień 13, 2010, 22:05:13 »

Cytuj
Cytat: Rafaela  Kwiecień 12, 2010, 23:25:56
Droga Jannet, ja mam zawsze racje. Czas abys nareszcie wziela sie do pracy i zaskoczyla nas wszystkich.
Tak jak napisalam , forum lezy w twoich rekach i teraz pokaz co potrafisz. Pracy jest duzo i bardzo psychologicznej. Zycze pomyslnosci Rafaela.

rafaela, nie ma ludzi nieomylnych i ty, a może właśnie zwłaszcza ty powinnaś o tym wiedzieć. istotą nieomylną dla osób wierzących jest bóg, twierdząc więc że jesteś nieomylna stawiasz się z nim na równi. a to się nazywa mesjanizmem. konkluzje nasuwają się same... i ty masz czelność mieć jakieś krytyczne uwagi wobec janneth? spójrz najpierw krytycznym okiem na siebie. do pięt jej nie dorastasz ani odwagą, ani precyzją wyrażania swoich myśli, ani bezpośrednością, ani szczerością itd... długo by jeszcze wymieniać. ale co najważniejsze kobieta ma styl i klasę czego kompletnie nie można powiedzieć o tobie. zakłamanie, obłuda, fałszywość, dwulicowość... tu też można by jeszcze długo wymieniać.

Cytat: Rafaela  Kwiecień 12, 2010, 20:28:56
1. Jedno jest pewne, jezeli ktos podejmuje sie pracy moderowania, powinien o tym wiedziec ze powinien byc calkowicie bezstronny. Powinien pilnowac przepisow  i atmosfery na forum. Sposob wyrazania sie osoby kierujacej forum powinna byc nienaganna i na poziomie.

2. To jest wlasnie poziom czlowieka , aby ojczystym jezykiem wypowiedzial swoje mysli. Ja sie brzydze wulgaryzmem, a napewno nie przystoi to mlodej kobiecie ktora podejmuje sie pracy na rzecz dobra na forum. Jesli chodzi o kolezenstwo, ja nie wybieram sobie osob, ty tez nia mozesz byc i bylas. 

3. Rafaela nie da sobie po glowie jezdzic, Rafaela wie czego od kogo moze oczekiwac.

4. Jest czas, abys sie dobrze zastanowila co bedziesz dalej robila, pamietaj, podjelas sie zadania ktore nie jest lekkie. co bedzie dalej? to pytanie zadaja sobie wszyscy. Losy forum leza w Waszych rekach.

Ad.1. powiedz a następnie wytłumacz to chanell, jeśli nie zrozumie to jeszcze raz i tak w kółko aż w końcu pojmie znaczenie słów obiektywny i bezstronny.
Ad.2. po raz kolejny apeluję o poprawność formy wyrażania swoich opinii. jeśli nie umiesz poprawnie pisać po polsku to nie pisz tu na forum, wróć do szkoły, odrób zaległości a nie katuj nas twoim kulejącym i fatalnym stylem.
Ad.3. tego nawet nie trzeba komentować - mówi samo za siebie.

Ad.4. faktycznie nadszedł czas abyś się nad sobą poważnie zastanowiła. postaw sobie pytanie w stylu nawiązującym do pkt.3: co dalej rafaelo, co dalej? a w otchłani twojej bujnej wyobraźni odpowie ci prezdencki głos: nie idź tą drogą rafaelo, nie idź tą drogą...

Marek324 po raz kolejny  w dwóch punktach naruszyłes regulamin tego forum  .
1. zwalczane będą wszelkie przejawy chamstwa i obrażania użytkowników. Posty stanowiące
  naruszenie czyjejś godności będą sukcesywnie usuwane przez moderację. W wypadku wypowiedzi z
  użyciem słów powszechnie uznanych za obraźliwe, autor zostanie ukarany ostrzeżeniem
2. Uwagi dotyczące poprawnej pisowni należy zgłaszać autorowi
   używając Prywatnej Wiadomości.
Cały dzień czekałam na reakcję któregoś z moderatorów (prawie wszyscy zaglądali na forum w ciagu dnia)żeby nie byc posądzoną o stroniczość,ale się nie doczekałam.Daję ci więc ostrzeżenie i nastepnym razem nie bedę pobłazliwa.
chanell

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2010, 22:25:01 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #30 : Kwiecień 14, 2010, 17:40:56 »

Marku, ciagle szukasz kija, aby kogos udezyc. Robisz to codziennie. Jeszcze raz , prosze o pozostawienie mnie w spokoju. Po wczorajszym dniu widze ze jestes jeszcze pewniejszy, bo na wczorajsze obelgi w moja strone
nie bylo zadnej reakcji ze strony moderatorow. Jesli ci sie nie podoba to co ja pisze, to jest prosta sprawa
prosze nie czytac i omijac moje wiadomosci. Jesli to jeszcze raz sie powtorzy, bedziesz dlugo pamietal mnie,
wystarczy.
Tym razem poprosze o pomoc inne osoby, ktore beda musialy cie poprosic o spokoj.
Ta wiadomosc wysylam do Darka i Jahnnet.

Rafaelo, za tą wypowiedź przyznaję -10pf. Regulamin forum chyba po raz pierwszy został złamany w tak fundamentalnym punkcie, jak:

Bezwzględnie należy pamiętać, by nie publikować treści stanowiących naruszenie prawa, tj.:

- będących pogróżkami wobec innych osób (art. 190 Kodeksu karnego). Moderator winien
   zareagować przyznając użytkownikowi -10pf (równoznaczne z zablokowaniem dostępu do forum na
   7 dni)

Decyzję podjęłam z ciężkim sercem. Miałam na uwadze fakt, że jesteś osobą ciepłą i powszechnie lubianą. Jednak Twój wizerunek tym bardziej zobowiązuje do dobrego zachowania. Wiem też, że byłaś wielokrotnie proszona o ignorowanie tego użytkownika.
Od mojej decyzji może odwołać się każdy z moderatorów wysyłając stosowną informację do administratora Darka. Ty sama również możesz to zrobić. Mnie nie pozostaje nic innego jak o liczbie ujemnych punktów powiadomić Dariusza.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #31 : Kwiecień 14, 2010, 22:14:50 »

Chanell przyznała >marek324< minusa za:

1. Uwagi dotyczące poprawnej pisowni - Marek nie czepiał się ortografii, a logistyki wypowiedzi. I nie dziwię się, bo czasami posty Rafaeli są nawet dla mnie ciężkie do zrozumienia. Z resztą, nawet gdyby, to za złamanie tego punktu regulaminu nie należy się ostrzeżenie.
2. zwalczane będą wszelkie przejawy chamstwa i obrażania użytkowników. Posty stanowiące
  naruszenie czyjejś godności będą sukcesywnie usuwane przez moderację. W wypadku wypowiedzi z
  użyciem słów powszechnie uznanych za obraźliwe, autor zostanie ukarany ostrzeżeniem (-1pf)

Tymczasem nie ma ani jednego uznanego za obraźliwe słowa w wypowiedzi Marka, jedyne takie "niepewne" to nazwanie Rafaeli trucizną. Ale właśnie w ten sposób i to pierwsza Rafaela nazwała Marka:

Cytat: Rafaela
"Twoja dzialalnosc na forum rujnuje wszystko co masz pod reka, ty nic nie budujesz, jestes
chodzaca trucizna, ktora oryskujesz  wszystkich i na okolo"

Więc w pierwszej kolejności przez Rafaelę właśnie padło stwierdzenie o truciźnie. Marek potem odbił piłeczkę pisząc:

Cytat: marek
"trucizną nazwałbym raczej działanie takich osób jak ty, kiara etc, a raczej głoszone przez was treści."
[/color]

W związku z powyższym anuluję >marek'owi< minusa.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2010, 22:15:36 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #32 : Kwiecień 15, 2010, 22:15:48 »

Cytat: Janeth
Rafaelo, za tą wypowiedź przyznaję -10pf.

Niestety, ale regulamin został złamany.
W myśl wspomnianego regulaminu za osiągnięcie takiego limitu minusów przysługuje jeszcze "ban", jednak w przypadku >Rafaeli< nie zastosuję tej części. Wynika to z faktu, iż w moim przekonaniu Ona najmniej zasługuje na takie sztywne potraktowanie.

Jednak w ciągu ostatnich dwóch dni zaistniały jeszcze dodatkowe okoliczności, które muszą być uwzględnione:

Cytat: Rafael

-1pf

Cytat: Chanell

-1pf

Cytat: Thotal

-1pf

Wyżej wymienieni forumowicze zostali ukarani za złamanie następującego punktu regulaminu:

Cytat: Regulamin
- zakaz publikowania treści przekazywanych poprzez wiadomości prywatne bez uprzedniej zgody na
  to ich autora bądź administratora forum. Wypowiedzi takie zostaną usunięte, a użytkownikowi może
  zostać przyznane ostrzeżenie (-1pf).
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 15, 2010, 22:18:25 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #33 : Lipiec 11, 2010, 21:46:51 »

>Mani<, ze względu na ciągłe pisanie postów jeden pod drugim, otrzymujesz -1pf
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #34 : Wrzesień 05, 2010, 21:13:09 »

>Phirioori<, za złamanie regulaminu, wg mnie w 4 punktach, tj:

zwalczane będą wszelkie przejawy chamstwa i obrażania użytkowników. Posty stanowiące
  naruszenie czyjejś godności będą sukcesywnie usuwane przez moderację. W wypadku wypowiedzi z
  użyciem słów powszechnie uznanych za obraźliwe, autor zostanie ukarany ostrzeżeniem (-1pf).

- obrażających inne narodowości, rasy i religie (art. 194-196 i art. 257 Kodeksu karnego oraz art. 23
   Kodeksu cywilnego). Moderator winien zareagować przyznając użytkownikowi -1pf.

- propagujących totalitarny ustrój państwa lub nawołujących do nienawiści na tle różnic
   narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość
   (art. 256 Kodeksu karnego). Moderator winien zareagować przyznając użytkownikowi -1pf

- zawierających słowa powszechnie uznane za niecenzuralne (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7
   października 1999 r.). Wiadomość zostanie usunięta, a moderator zważywszy na okoliczności i
   użyte słownictwo może przyznać użytkownikowi ostrzeżenie (-1pf).

Naruszenie tych punktów regulaminu nastąpiło w tych wątkach:

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=70.0

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=5588.0

Wg regulaminu powinienem przyznać -4pf, jednak jestem przekonany, iż taki stan rzeczy nie jest Twym świadomym działaniem, w związku z tym dla przypomnienia Ci, że na naszym forum również trzeba niekiedy ugryźć się w język przydzielam Ci

-2pf
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : Wrzesień 06, 2010, 08:13:16 »

Kahuna mimo tego że cię popieram muszę dać ci ujemne Pf  za złamanie regulaminu  w tym temacie http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=5602.msg65296;topicseen#msg65296

- zwalczane będą wszelkie przejawy chamstwa i obrażania użytkowników. Posty stanowiące
  naruszenie czyjejś godności będą sukcesywnie usuwane przez moderację. W wypadku wypowiedzi z
  użyciem słów powszechnie uznanych za obraźliwe, autor zostanie ukarany ostrzeżeniem (-1pf).


-1pf

Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #36 : Wrzesień 08, 2010, 21:33:42 »

Kamil, wiem że wykropkowane, ale przy tym na tyle sugestywne, by móc się domyśleć.

-1pf

za http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=1357.msg65574#msg65574
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #37 : Wrzesień 08, 2010, 21:59:54 »

Banita/Sarah54, za użycie tego samego słowa co Kami, tylko że w wersji niewykropkowanej

-1pf

za http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=1357.msg65578#msg65578
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #38 : Wrzesień 22, 2010, 18:05:44 »

>Kamil771<, zgodnie z tą częścią regulaminu:

Cytat: Regulamin
- zwalczane będą wszelkie przejawy chamstwa i obrażania użytkowników. Posty stanowiące
  naruszenie czyjejś godności będą sukcesywnie usuwane przez moderację. W wypadku wypowiedzi z
  użyciem słów powszechnie uznanych za obraźliwe, autor zostanie ukarany ostrzeżeniem (-1pf).

której sprostałeś tą wypowiedzią:

Cytat: Kamil
Tak to sobie możesz mówić do swoich znajomych a nie do mnie frajerze,
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=3966.msg66310#msg66310

-1pf
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : Wrzesień 26, 2010, 08:33:17 »

Kamil771 pomimo naszych próźb i ostrzeżeń ,kolejny raz obraziłeś uzytkownika tego forum.

Cytuj
A dlaczego mam nie pisać o indywidualnych tragediach ludzkich?
Stawiasz na szali ich życie,? a może uważasz,że sobie na to zasłużyli?,
że takie było ich przeznaczenie?
nie pojmuje takich ludzi,
głupi jesteś....

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=5623.msg66503#new

moja cierpliwość powoli się kończy ,zamiast  napisać np. " nie masz racji", ty piszesz " głupi jesteś "  za co dostajesz ode mnie minusa.

kamil771  -1 pf

Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #40 : Wrzesień 26, 2010, 17:05:41 »

Kamil771

za wypowiedź:

Widzę Channel,że nasz Tortonek ma na ciebie dużżyy wpływ,hmm;
Mam taką małą uwagę do ciebie -naucz się poprawnie pisać po polsku.
A i jeszcze jedno,wiesz ja nie owijam w bawełnę,dlatego chciałbym ci powiedzieć,że cie nie lubię,i że jesteś osobą którą łatwo można manipulować ( już jakiś czas temu to zauważyłem)

......... ........ ......... ......... ......... .......... .......... ......... ........... ........... ........... ........... ........

zgodnie z punktem regulaminu:

- zakaz wielokrotnych powtórzeń znaków interpunkcyjnych, liter, cyfr i emotoikonek. Jeżeli
  użytkownik pomimo zwrócenia mu uwagi, nadal będzie nadużywał w/w znaków w swoich
  wypowiedziach, zostanie ukarany ostrzeżeniem (-1pf);

dostajesz ostrzeżenie (na razie bez ujemnych punktów). Nie wolno stosować tego typu powtórzeń na naszym forum.
Jeśli nie zastosujesz się do tego ostrzeżenia, następstwem kolejnego takiego twoje zachowania będą ujemne punkty forum.


Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #41 : Wrzesień 26, 2010, 20:35:45 »

Kamil771, mówisz i masz.

Za:

Edit;
Janneth
zgodnie z punktem regulaminu:

- zakaz wielokrotnych powtórzeń znaków interpunkcyjnych, liter, cyfr i emotoikonek. Jeżeli
  użytkownik pomimo zwrócenia mu uwagi, nadal będzie nadużywał w/w znaków w swoich
  wypowiedziach, zostanie ukarany ostrzeżeniem (-1pf);

dostajesz ostrzeżenie (na razie bez ujemnych punktów). Nie wolno stosować tego typu powtórzeń na naszym forum.
Jeśli nie zastosujesz się do tego ostrzeżenia, następstwem kolejnego takiego twoje zachowania będą ujemne punkty forum.

Więc daj mi tego minusa i po sprawie.
Myślisz,że będę płakał z tego powodu?
Nie jestem nowicjuszem na tym forum i dobrze wiem,że bezstronnością to moderatorzy nie grzeszą.
Ale to jest wasze forum, możecie robić sobie co chcecie,możecie mi nawet 500 punktów odjąć,nie robi to na mnie wrażania,. już nie.
.................... ............... ................... ...................... ....................... ..........................
 
I teraz obojętnie który moderator,może mi odjąć kolejny punkcik, to taka satysfakcja i przyjemność przecież jest.

A i jeszcze coś,w regulaminie jest taki zapis,
Ponadto administrator, w skrajnych przypadkach, może zbanować (zablokować konto) użytkownika przed osiągnięciem przez niego w/w limitów ujemnych punktów.

Więc za nie przestrzeganie regulaminu, i bagatelizowanie ostrzeżeń wnoszę o dożywotniego bana dla siebie,

........... ............. .............. ............... ................. ............... .............. ............... ...........

wystarczy czy jeszcze nie, a dla pewności Duży uśmiech

------------ --------------- -------------- ---------------- ---------------- ------------- ------

a co tam Cool

----------- ----------- ---------------- --------------- ------------- --------------- ----------

kamil Duży uśmiech Chichot Mrugnięcie ( 771 oczywiście)

i za ignorowanie ostrzeżeń moderatorów...

-1 pf
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #42 : Wrzesień 27, 2010, 19:45:07 »

Kamil771

-1pf
za:

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=791.msg66571#msg66571

i -1pf za:

No cóż . To mówi samo za siebie. To zachowanie rynsztokowe podpadające pod regulamin i nie zwalnia go z odpowiedzialności za ten czyn fakt, że zrobil to po angielsku i w ciekawej formie graficznej. Fak(t) jest fak(t)em.
Ot Kamil771 w calej okazalości.


"czerwoni" już dawno upadli.
Twoje miejsce jest w muzeum figur woskowych.

771
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #43 : Wrzesień 27, 2010, 20:38:08 »

Cytat: Kamil
to dostanę tego bana czy nie?

Skoro tak bardzo tego chcesz, proszę:

ban na 7 dni

masz czas na ochłonięcie.

Ban przy poziomie 6-ciu punktów
« Ostatnia zmiana: Październik 31, 2010, 22:09:31 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #44 : Październik 08, 2010, 21:20:12 »

>Torton<,za wypowiedź

Cytat: Torton
To szarlatan zarabiający na swoich książkach tak jak Lucyna sesjach, wielu ich jest teraz.
,

która łamie pkt regulaminu:

Cytat: Regulamin
- zwalczane będą wszelkie przejawy chamstwa i obrażania użytkowników. Posty stanowiące
  naruszenie czyjejś godności będą sukcesywnie usuwane przez moderację. W wypadku wypowiedzi z
  użyciem słów powszechnie uznanych za obraźliwe, autor zostanie ukarany ostrzeżeniem (-1pf). 

-1pf

>Torton<, w tym zdaniu posądziłeś dwie osoby jednocześnie. Wg regulaminu powinienem Ci sypnąć dwa pfy,, ograniczę się jednak do jednego, ufawszy, że uprzytomni Ci to, iż ferowanie tego typu wyroków bez ich uwiarygodnienia będzie pociągało za sobą coraz to surowsze napomnienia.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #45 : Październik 10, 2010, 20:52:08 »

>Kahuna<, z wypowiedź:

Cytat: Kahuna
Dzisiaj juz wiemy na pewno,ze p.L.Lobos- Brown, to oszustka z Wroclawia,
,

którą złamałeś pkt regulaminu:

Cytat: Regulamin
- zwalczane będą wszelkie przejawy chamstwa i obrażania użytkowników. Posty stanowiące
  naruszenie czyjejś godności będą sukcesywnie usuwane przez moderację. W wypadku wypowiedzi z
  użyciem słów powszechnie uznanych za obraźliwe, autor zostanie ukarany ostrzeżeniem (-1pf). 

-1pf
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #46 : Październik 12, 2010, 20:13:46 »

>PHIOORI<, za wypowiedź z postu:

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=5749.msg67153#msg67153

czym złamałeś regulamin:

Cytat: Regulamin
- zawierających słowa powszechnie uznane za niecenzuralne (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7
   października 1999 r.). Wiadomość zostanie usunięta, a moderator zważywszy na okoliczności i
   użyte słownictwo może przyznać użytkownikowi ostrzeżenie (-1pf).

-1pf
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #47 : Październik 31, 2010, 12:42:16 »

Sventer, za post:

Nie raz gdy tutaj zajrzę, to widzę iż temu tematowi towarzyszą negatywne emocje, czuje się tą "złą" aurę. Nie wiem co to sprawia ale to nie dobrze.

Zasranymi moralistami potrafią być wszyscy dookoła ale nie wiedza i wiedza są tutaj szargane na lewo i prawo. Zindoktrynowani ludzie pajacują tutaj od rzeczy byle by potwierdzić swoje teorie - najbardziej tyczy się to tych za karą śmierci z których bije agresja niczym z wybudzonego wulkanu. Zachowajcie swoje skakanki w gardle bo być może sami będziecie kiedyś wzywać pomocy ale nikt Wam wtedy nie pomoże i się udławicie.

Dywagujecie na temat kary śmierci - natomiast życie ludzkie macie głęboko w dupie - sracie na nowożytne społeczeństwo i tym wielkim klockiem zabijacie siebie i ludzie morderców mimo tego że nico wiecie o ich życiu, sprawie i tym co naprawdę się stało.

Proponuję zawieście sobie szable przy gardle i zastukajcie ile jest życie warte?

Złamanie regulaminu w punkcie:

- zawierających słowa powszechnie uznane za niecenzuralne (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7
   października 1999 r.). Wiadomość zostanie usunięta, a moderator zważywszy na okoliczności i
   użyte słownictwo może przyznać użytkownikowi ostrzeżenie (-1pf).

- zwalczane będą wszelkie przejawy chamstwa i obrażania użytkowników. Posty stanowiące
  naruszenie czyjejś godności będą sukcesywnie usuwane przez moderację. W wypadku wypowiedzi z
  użyciem słów powszechnie uznanych za obraźliwe, autor zostanie ukarany ostrzeżeniem (-1pf).

-1pf
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #48 : Październik 31, 2010, 21:40:16 »

>kamil771<, za przekroczenie punktu naszego regulaminu:

Cytat: Regulamin
- zwalczane będą wszelkie przejawy chamstwa i obrażania użytkowników. Posty stanowiące
  naruszenie czyjejś godności będą sukcesywnie usuwane przez moderację. W wypadku wypowiedzi z
  użyciem słów powszechnie uznanych za obraźliwe, autor zostanie ukarany ostrzeżeniem (-1pf). 

w tym poście:

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=2815.msg68020#msg68020

-1pf


Cytat: Słownik wyrazów obcych i zwrotów obcojęzycznych
hipokryta obłudnik, człowiek fałszywy, dwulicowy; faryzeusz.
     hipokryzja obłuda, dwulicowość, nieszczerość, fałsz, udawanie.
     

Etym. - gr. hypokritēs 'aktor; hipokryta' i hypókrisis 'odpowiedź; przemawianie; gra sceniczna; hipokryzja' od hipokrínesthai 'odpowiadać; grać rolę; udawać'; zob. hip(o)-; krínesthai 'dyskutować'; krínein, zob. krytyka.
http://www.slownik-online.pl/kopalinski/C863C2B41A556140C12565DF00689565.php
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #49 : Listopad 03, 2010, 20:03:09 »

>Sventer<, widzę, ze imponują Ci niektórzy forumowicze skoro przyjmujesz ich metody wypowiedzi.
Próbujesz nas wyczuć, wszak Mora podobno udzielił Ci instrukcji.
Tym razem jeszcze nie przyznam Ci minusa, jednak tą metodą szybko dorobisz się bana.

To ostrzeżenie w kontekście tej wypowiedzi:

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=5872.msg68266#msg68266

A swoją drogą, myślę, ze powinieneś przeprosić za takie szczeniackie zachowanie.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.089 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

brygadaszarika naszemaluchy julandia obozyjenieckie the-world-is-magic