Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 28, 2024, 20:47:31


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... 42 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Pręgierz -> komentarze i pytania  (Przeczytany 444029 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #475 : Kwiecień 14, 2010, 18:48:00 »

Nie widze tu zadnego uzasasdnienia w przyznaniu Rafaeli -10 punktow , zadnego!

Kto nazywa moje pisanie trucizna ( bo juz przestalam lapac) , czy to nasz moderator janneth ?
 Jezeli tak to bardzo prosze o wyciagniecie konsekfecji za ta potwarz od osoby , ktora mnie nia oczernia.

Kiara Uśmiech Uśmiech

ps. Podszywanie sie pod kogos i wysylanie w jego imieniu korespondecji jest zwyczajnie karane prawem , wstyd najwiekszej rangi janneth  i Ty masz jeszcze czelnosc oceniania innych posiadajac taka reputacje?

Czasami lepiej skorzystac z braku czasu i podjac wlasciwe decyzje , naprawde.

To forum jest czytane przez dosyc duze grono ludzi , anonimowosc ( ukrycie pod nickiem) nie zmienia faktu iz ludzie oceniaja pokazywana im twarz.

Staram sie nie oceniac ludzi ,staram jak moge , oceniam sytuacje , ktore tworza , warto bys sie obejrzala w stworzonym obrazie wlasnym.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2010, 18:55:17 wysłane przez Kiara » Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #476 : Kwiecień 14, 2010, 19:08:29 »

Moim zdaniem, za taki najazd proponuję aby Darek zapodał bana dla marek324.
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #477 : Kwiecień 14, 2010, 19:18:29 »

Cytuj
Oczywiscie na prosby skierowane do Darka, Stolo- niestety nie bylo reakcji.

Ja się o tej waszej kłótni na PW dowiedziałam wczoraj wieczorem i dopiero wtedy zrozumiałam o co w tym wszystkim chodzi. A chodzi o to, że przenosicie to na forum publiczne, gdzie 90% użytkowników nie wie, skąd się wzięła wasza niechęć, kto od czego zaczął i na czym się skończyło. Darek i Stolo nie zareagowali, bo poprosili, byście obie go ignorowały.
Po jednym PW nie da się stwierdzić, od czego się zaczęło i kto miał słuszność. W takich wypadkach wina leży pewnie zawsze po środku. Wierzę, że takie słowa mogły Was zaboleć, jednak uważam że zabrnęłyście za daleko próbując przenieść konflikt na forum publiczne. Ty Rafaelo, zamiast jak admini radzili - ignorować, prowokowałaś Marka do takich zachowań na widoku publicznym. Chanell dodawała potem za to ostrzeżenia. I to jest poniekąd właśnie próba usunięcia kogoś z forum. I to w sposób bardzo nieładny.

I z czym mamy teraz do czynienia? Było już blisko tego by się go pozbyć, ale niestety - przy okazji poniosło też Ciebie. Musiałaś użyć ciężkiego kalibru, żeby i on ciężkim odpowiedział. I częściowo faktycznie Ci się to udało. A częściowo nie. Bo zawsze znajdą się tacy, którzy zobaczą nieco więcej, w tym wypadku chyba za dużo.

Marek, o tobie miałam nieco lepsze zdanie. Wcześniej publicznie nie pisałeś w takich słowach, bo doskonale zdawałeś sobie sprawę że zostałbyś za nie ukarany. A na PW - hulaj dusza piekła nie ma. Rozumiem, że można się nie zgadzać z tym, co mówią dziewczyny - sama się nie zgadzam! Ale nie posunęłabym się do takich stwierdzeń ani na forum publicznym ani poprzez PW. I ty także nie powinieneś - tym bardziej, że to kobiety! Szacunek to coś, o czym najwidoczniej zapomniałeś. Sądzę też, że tchórzostwem jest to, co zrobiłeś. To przykład, jak można łatwo ominąć prawo, znaleźć lukę w funkcjonowaniu systemu. Wiedziałeś, że za PW nie zostaniesz ukarany, więc tam sobie poużywałeś. To jest unikanie odpowiedzialności za swoje słowa. I z tym właśnie się nie zgadzam. Bo jeśli się siebie szanuje i jest się szczerym wobec samego siebie, to powinno się ponieść konsekwencje zarówno za to, co się robi publicznie jak i w ukryciu.

Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
komandos040
Gość
« Odpowiedz #478 : Kwiecień 14, 2010, 19:24:19 »

Bądźmy w porządku do Wszystkich i grajmy fair.
Proszę Cię Janneth o usunięcie Rafaeli tych -10pf.
Z góry dzięki.Uśmiech
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #479 : Kwiecień 14, 2010, 19:29:26 »

Komandos040, nie, bo:
1. Podtrzymuję swoją decyzję,
2. Nie mam takiej fizycznej możliwości.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #480 : Kwiecień 14, 2010, 19:46:53 »

Czy powinnam rowniez dolaczyc pw. ktore wysylal mi marek? Nie zrobie tego , ale tresc jest podobna , powiedzala bym bardziej dosadna w slowach.

Forum  za ktora bierze odpowiedzialnosc administracja to calosc , wchodzi w to rowniez pw. , jezeli forumowicz zglasza takie naduzycia do administracji ( caly czas dzieje sie to na forum i sa na to dowody korespondecja) , to administracja ma obowiazek zareagowac i wyciagnac konsekfecje od osoby pozwalajacej sobie na takie bezczelne ponizanie i obrzucanie obelgami innych.

Wszystko tak naprawde dzieje sie w ramach forum.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #481 : Kwiecień 14, 2010, 20:07:45 »

Tak wyglada nasza sytuacja na tym forum. Zostalysmy zdegradowane do zera jako kobiety przez osoby
ktore wyraznie i glosno wypowiadaja sie , uwazajac ze maja racje.
Jak ciezko jest kochac wszystkich ludzi. Prawdziwa milosc jest bezinteresowna i silna. W zyciu czlowiek musi
przejsc i przez takie odcinki zycia.  To jest ciagla nauka.



Ps. Niedawno ktos mi powiedzial :Tam gdzie prawo mają burzyciele, budowniczy muszą odejść...
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2010, 20:11:54 wysłane przez Rafaela » Zapisane
Elzbieta
Gość
« Odpowiedz #482 : Kwiecień 14, 2010, 20:11:02 »

Sluchajcie Janneth moderatorka ma zamkniete  oczy. ( Zeby nie powiedziec dobitniej  - niech kazdy sobie zinterpretuje w/g uznania). To forum jest  tylko przyjazne dla tych osob,ktore potrafia sie podlizywac Janneth.Ja tez dostalam od Janneth PW w ktorej probowala Mi wmowic cos czego nie powiedzialam.W momecie jak Jej to przedstawilam wowczas nie otrzymalam zadnej odpowiedzi.Dla tej Kobiety Panowie, ktorzy sa wolgarni do osob pokroju Chanell,Kiara, Rafaela , Total oraz Ja to nic nie znaczy.Zawsze naduzywala i naduzywa swojej wladzy, lecz jak widac nikomu to nie przeszkadza na tym forum.Tak jak marek tak samo i ona nie potrafia zrozumiec pewnych podstawowych spraw.Jest tu Nas duzo - tych mieszkajacych poza granicami Polski.Ja jestem ponad 31 lat poza Polska.Rowniez nie mam polskiej klawiatury.Dziwne,ze przeszkadza im styl polskiej pisowni - natomiast nie dostrzegaja obrazania forumowiczow tu na tym Forum.Zaczyna sie tu gorzej dziac nizli na arenie politycznej.Zreszta widac,ze my Polacy Jestesmy zawistni oraz zadni wladzy za wszelka cene, bez wzgledu na skutki.Dlaczego nikt nie zwrocil uwagi Janneth za straszenie Rafaeli?
Dlaczego nikt z wyzszych poziomow tego Forum nie zwrocil uwagi marek  odnosnie Jego zachowania i traktowania forumowiczow.?No coz wszechmocna Janneth postanowila ukarac Rafaele  -10 punktami.Teraz My zadamy wyjasnienia ZA CO TO BYLO?
Mysle,ze tyle sie Nam Nalezy.Smieszne jest to zachowanie.Chcecie sie Nas pozbyc poniewaz Mamy inne zdanie nizli Wy? - to Nam to powiedzcie ot tak poprostu.Ale Wy nawet tego nie potraficie.Najlepiej potraficie niewinnych karac i przesladowc.Wstydzic sie powinniscie - ale o czy Ja mowie.Wy slowa  wstyd nie znacie, jak rowniez slowa przepraszam nie ma w waszej wewnetrznej potrzebie.Powiedziala bym wiecej ale juz nie mam takiej potrzeby.Jak rowniez nie bede sie znizala do Waszego poziomu.Milego dnia-Ela
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2010, 20:14:06 wysłane przez Elzbieta » Zapisane
Linda
Gość
« Odpowiedz #483 : Kwiecień 14, 2010, 20:38:11 »

  Uśmiech

Chanell najprościej było zignorować nadawcę. Publikowanie  treści PW dla mnie jest niedopuszczalne...

Myślę ,ze to forum nie ma za zadanie wychowywać ,tak jak to nie raz Rafaelo próbowałaś robić...ale służy do wymiany poglądów,myśli.Główny temat forum jest kontrowersyjny wiec nic dziwnego ,ze są tu różne wypowiedzi.
A ostatnio nie chciało juz mi się nawet tu pisać.Ciagle było slychać o burzeniu porzadku na forum.Kazdy jest fajny
jak myśli i pisze zgodnie z oczekiwaniami   grupy osób,która ma sie za doskonałą.Jesli natomiast chcesz powiedzieć co naprawdę myślisz  to trzeba się dobrze zastanowić kogo przy okazji urazisz i przez kogo zostaniesz zaatakowana.To jest paranoja.... Mam byc nieszczera tylko dlatego ,ze post z którym się nie zgadzam napisała moja koleżanka?
A regulamin..?  Skoro go zaakceptowaliśmy ,musimy przestrzegać..Janneth jest bardzo dobrym moderatorem.
Atakują ja ci ,którzy nie mogą pogodzić się z faktem ,ze jest naprawdę bezstronna...Jeżeli mówicie o złśsliwosci...poczytajcie posty Barbarex....Dziwne ,ze one Wam nie przeszkadzaja....esencja złosliwosci ..(oczywiście nie mam na myśli tych o zdrowiu ) Mrugnięcie.
 



« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2010, 20:39:54 wysłane przez Linda » Zapisane
Elzbieta
Gość
« Odpowiedz #484 : Kwiecień 14, 2010, 20:43:02 »

W tej chwili zaczynam sie zastanawiac Kto tu jest tak naprawde Adminem w zastepstwie i Kto wykonuje  czarna robote?
Nasze slowa sa przekrecane i interpretowane tak jak tylko sie komu podoba.To juz przestalo byc smieszne - a zaczelo byc zalosne.No coz samo zycie.Czasami czlowiek wyglada jak czlowiek ale wcale nim nie jest.Tak to wszystko zaczyna wygladac.Milego - Ela

P.S.
Linda bardzo Cie przepraszam ale pozwolisz,ze nie zgodze sie z Twoim zdaniem odnosnie Janneth.Mam swoje zdanie, ktore sie bardzo rozni  od  Twojego.No coz kazdy z Nas ma rozum i wlasna wole.
Raz jeszcze milego - Ela
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2010, 20:46:30 wysłane przez Elzbieta » Zapisane
Barbarax
Gość
« Odpowiedz #485 : Kwiecień 14, 2010, 20:56:03 »


Lindo /..., serdeczne dzięki za reklamę. Buziak

Twoje posty również każdy może sobie poczytać.

Życzę wszystkim miłej lektury.


P.S.

Zdrowotne pozdrowienia przesyła wszystkim Barbarax, a szczególnie wspaniałego samopoczucia Administratorowi Dariuszowi.  Buziak Buziak Buziak
Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #486 : Kwiecień 14, 2010, 20:56:55 »

Za publikowanie prywatnej korespondencji powinno być minimum -3 :/
Zapisane
Linda
Gość
« Odpowiedz #487 : Kwiecień 14, 2010, 21:02:02 »

 Uśmiech
Cytuj
nda bardzo Cie przepraszam ale pozwolisz,ze nie zgodze sie z Twoim zdaniem odnosnie Janneth.Mam swoje zdanie, ktore sie bardzo rozni  od  Twojego.No coz kazdy z Nas ma rozum i wlasna wole.
Raz jeszcze milego - Ela

Oczywiście ELu...masz takie prawo ...ale przyznasz chyba ,ze trzeba tez byc uczciwym wobec siebie i mówić to
co się naprawdę mysli.Nic nie poradzę ,ze tak myslę.Czy może lepiej się w ogóle nie wypowiadać.?
Czy to ,ze mam inne zdanie już zadecydowało ,ze jesteś moim wrogiem?




Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #488 : Kwiecień 14, 2010, 21:07:20 »

Lindo, przyszedl czas ze radze ci od serca pozostawic sprawy forum  Darkowi. Jesli chodzi o Janneth, moze
ona jest dobra twoja kolezanka, jednak zastanow sie czy to co sie dzieje jest naprawde zdrowe.

Val Dee- masz racje, zdecydowalysmy na podanie  tych wiadomosci poniewaz nie ma zadnej reakcji ze strony
modow. Ja mam poczte ktora otrzymalam od nich, i dotad nie podalam do publicznej wiadomosci.

Od dluzszego czasu na forum dzieje sie zle, sa atakowani rozni forumowicze, wciagani w nieprzyjemne dyskusje, robi to ciagle jedna i ta sama osoba. Osoba ta nie udziela sie w zadnych tematach , buduje ciagle
niepokoje nawet jesli danych forumowiczow nie ma na forum. Tak bylo ze mna, Kiara, Thotalem.

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2010, 21:08:25 wysłane przez Rafaela » Zapisane
Linda
Gość
« Odpowiedz #489 : Kwiecień 14, 2010, 21:16:39 »

 Uśmiech
Cytuj
Lindo, przyszedl czas ze radze ci od serca pozostawic sprawy forum  Darkowi. Jesli chodzi o Janneth, moze
ona jest dobra twoja kolezanka, jednak zastanow sie czy to co sie dzieje jest naprawde zdrowe.

Przepraszam bardzo Rafaelo...Sugerujesz mi ,ze jako jedyna na tym forum nie mam prawa wypowiadać swojego zdania...Gdybym nie zgadała się z Janneth zapewniam Cie,ze o tym bym otwarcie napisała.
Jakie to smutne ,ze takie oczywiste sprawy nie mieszczą się czasem w głowie.Czy zawsze musimy doszukiwac sie podtekstów  ?

Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #490 : Kwiecień 14, 2010, 21:26:34 »

Oczywiscie Lindo iz masz prawo wyrazic swoje zdanie , ale mieszanie prywatnosci z byciem bezstronnym ? To juz trudne dla niektorych osob.

Technicznie  janneth  moze byc bardzo dobrym moderatorem , ale... wlasnie ale .. zwyczajnie zawodzi etyka.
I to nie chodzi o jakies jednorazowe niedomowienie , chodzi o premedytacje w podejmowaniu decyzji.

Tak nie powinien postepowac moderator , to jest zwyczajna nieuczciwosc , ja mowie temu NIE! NIE! NIE!.

A prywatnie  janneth  moze byc dobra kolezanka jezeli akurat komus odpowiada jej osobowosc.Jednak to juz zupelnie inna sprawa.

Podejmowanie sie pewnych obowiazkw czyni zobowiazania w ich wypelnianiu.
Jezeli jeden elemet ( etyka) nie gra , z calosci klapa , bo technicznosc to zbyt malo.

Kiara Uśmiech Uśmiech

ps. Nie zauwazylam zadnej zlosliwosci Barbarex , moze wskaz jakies konkretne posty , Lindo  prosze.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2010, 21:28:31 wysłane przez Kiara » Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #491 : Kwiecień 14, 2010, 21:35:16 »

Decyzja została przeze mnie podjęta i ja ze swojej strony nie mam więcej nic do dodania. Jak widać kłótnia trwa dalej (z moją czy bez mojej obecności, epitety też padają ciekawe. Gdyby takie same padły pod adresem Rafaeli były by uznane jako poniżanie, ale jej nie można, a mnie tak). W związku z bezsensownym nabijaniem postów przez użytkowniczki (bo same kobiety biorą udział w pyskówce, co dodatkowo daje mi do zrozumienia, że nie są męczennicami, a prowokatorkami), zamykam temat. Ostateczną decyzję w związku z Rafaelą i tak podejmie Dariusz, a co za tym idzie - gdy tylko się pojawi otworzy temat na powrót.
Proszę też Dariusza o podjęcie decyzji w sprawie ostrzeżeń za udostępnienie prywatnej korespondencji przez osoby: Chanell i Rafaelę.
Obie złamały regulamin.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #492 : Kwiecień 14, 2010, 22:43:41 »

Cytat: Barbarax
Panie Administratorze Dariuszu, a dlaczego forumowiczka - moderator Janneth nie została zbanowana za liścik, który napisała w imieniu

Thotala i wystawiła go na forum?
  Szok Szok Szok

Ponieważ Pan tak szybko o tym incydencie zapomniał, więc pozwoliłam sobie Panu to przypomnieć.

Być może umknęło to uwadze niektórych forumowiczów, ale za ten postępek >Janeth< otrzymała -1pf..
Dla jasności proponuję zapoznać się z tym postem:

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=790.msg54621#msg54621
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Barbarax
Gość
« Odpowiedz #493 : Kwiecień 14, 2010, 23:37:29 »

Panie Administratorze Dariuszu, gdyby Pan wybiórczo nie zacytował mojego postu, to doczytałby Pan zapewne, że to ja Panu przypominam sprawkę z występkiem niejakiej forumowiczki Janneth, która to właśnie jedynie została przez Pana udekorowana symbolicznym minusikiem, zamiast zostać zbanowana.  Szok Szok Szok
Tym razem podkreślę Panu tekst, w którym to właśnie ja Panu o tym fakcie przypominam.....ponieważ jak widać "umknęło" to Pańskiej uwadze i był Pan gotów skasować jej jednego z minusików.

Cytat: Janeth
Silver jesteś ostatnią osobą, jakiej miałabym ochotę powiedzieć o swoich zasługach.
Nie mniej jednak właśnie napisałam do Darka o tym, że rezygnuję z funkcji moderatora.
Powód - nie nadaję się do oceniania takich psycholi.
A swoją drogą - nie mam też czasu.


Za obrazę chciałam sobie dać -1pf, ale nie wpadłam na to, że sama sobie nie mogę. Darek, helpniesz?

Tak więc, >Janeth< -1pf'

Podpowiedz mi tylko, bo masz teraz już -2pf''y, czy ten pierwszy to już był, czy za to samo otrzymałaś dwukrotnie minusa?
Jeśli jest tak jak napisałem, to zredukuję, oczywiście.



 Cytuję więc ponownie mój post oraz część Pańskiego postu o "ukaraniu" tejże forumowiczki.

P.S.
Panie Administratorze prosiłam  o odpowiedź na pytanie, dlaczego forumowiczka Janneth nie została zbanowana za taki czyn, a nie czy została ukarana.
Prawda, że urywkiem wypowiedzi świetnie się manipuluje? Gratuluję pomysłu i czekam na odpowiedź.
Oczywiście serdecznie pozdrawiam i życzę super pomysłów.





Panie Administratorze Dariuszu, a dlaczego forumowiczka - moderator Janneth nie została zbanowana za liścik, który napisała w imieniu

Thotala i wystawiła go na forum?
  Szok Szok Szok

Ponieważ Pan tak szybko o tym incydencie zapomniał, więc pozwoliłam sobie Panu to przypomnieć.

To właśnie za poniższy liścik Pan przydzielił jej tylko jednego minusika i jedynie ją poinformował, że jest to niczym innym jak

włożeniem tych słów w "usta" danego forumowicza
. Szok Szok Szok

 
Wnoszę o równe traktowanie wszystkich forumowiczów.


P.S.

Pozdrawiam i życzę podjęcia trafnej decyzji.



Janeth -1pf za ten post:


« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2010, 23:43:51 wysłane przez Barbarax » Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #494 : Kwiecień 15, 2010, 00:00:49 »

Panie Administratorze prosiłam  o odpowiedź na pytanie, dlaczego forumowiczka Janneth nie została zbanowana za taki czyn, a nie czy została ukarana.
Prawda, że urywkiem wypowiedzi świetnie się manipuluje? Gratuluję pomysłu i czekam na odpowiedź.
Oczywiście serdecznie pozdrawiam i życzę super pomysłów.

Wybacz, że odpowiadam zamiast Darka, ale odpowiedź jest tak oczywista, że nie rozumiem podstaw zadania pytania!
Zmienił się regulamin! A stary regulamin w ogóle nie mówił o tym, ile punktów za co! Nie było to określone.
Wydaje mi się, że byłaś wtedy moderatorem, co za tym idzie - powinnaś znać zarówno ówczesny jak i obecny regulamin.
I nadal masz pytania?


EDIT:
Temat ponownie otwieram. Ale uprzedzam - następna fala nabijania postów i zostanie na powrót zamknięty. Aż dopóki nie opadną emocje. Jeśli komuś się decyzja nie podoba, powinien napisać o tym RAZ, a nie dziesięć! Potem nie sposób przebrnąć.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 15, 2010, 00:08:08 wysłane przez janneth » Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Barbarax
Gość
« Odpowiedz #495 : Kwiecień 15, 2010, 00:06:49 »

Janneth, czy Ty jesteś również Administratorem Dariuszem?

To do niego kieruję pytania?

A więc co Ty tutaj robisz?  Z politowaniem Szok
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #496 : Kwiecień 15, 2010, 00:09:52 »

Janneth, czy Ty jesteś również Administratorem Dariuszem?

To do niego kieruję pytania?

A więc co Ty tutaj robisz?  Z politowaniem Szok

Nie zauważyłam zakazu udzielania sie w tym temacie. Co ja tu robię? Uczę cię regulaminu Uśmiech A jeśli tak bardzo cię to ubodło - przepraszam, że próbowałam rozjaśnić ci twoje wątpliwości. Następnym razem najwyżej poczekasz z dzień dłużej.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Thotal
Gość
« Odpowiedz #497 : Kwiecień 15, 2010, 00:10:26 »

Janneth,
nie proś o wybaczenie, wszyscy wiemy, że wypowiadasz się za Darka, bo On wypowiadać się już nie może...
Przejęłyście kontrolę nad forum już dawno, właśnie dlatego mało mnie tu.


Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #498 : Kwiecień 15, 2010, 00:13:56 »

A dlaczego nie może? Znowu wiesz więcej ode mnie! Thotal, jeszcze raz proponuję - pogadajmy na PW. Szczególnie o tym, co tutaj jest offtopem.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Barbarax
Gość
« Odpowiedz #499 : Kwiecień 15, 2010, 00:16:11 »

Janneth, czyżby reklama nie w upragnionym kierunku szła?  Mrugnięcie
Zapisane
Strony: 1 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... 42 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.321 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

pifpaf amigos film telenovelasmundo zabojcy