Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 29, 2024, 16:14:02


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... 42 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Pręgierz -> komentarze i pytania  (Przeczytany 444176 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #450 : Kwiecień 12, 2010, 21:46:48 »

Jeszcze nie potrafisz janneth  nie byc zlosliwa , a szkoda.

Oczywiście, że nie potrafię, ale się do tego jawnie i publicznie przyznaję! Jestem człowiekiem i nic co ludzkie nie jest mi obce. Mam w sobie zarówno pozytywne, jak i negatywne uczucia. Inaczej byłabym nudna jak flaki z olejem. Mam coś, czego inni tak naprawdę się wypierają - nazywa się osobowość... Jestem prosta i szczera, a że do tego bezpośrednia - nie bez powodu.

Janneth, nie musisz się obawiać, że przybiegnie Barbarax aby Cię oceniać i wlepić minusa.

Dziękuję, że mnie uspokoiłaś. Spać przez to nie mogłam Uśmiech

Janneth,
Ty wiesz najlepiej, kto jest psycholem, a kto nie, chciałabyś dyktować prawa na tym forum i robisz to za (wymuszonym przez siebie) pozwoleniem...

Mógłbyś mi w PW napisać, co jeszcze o mnie wiesz, bo wywlekanie takiej prywaty (jak wymuszanie wpływów) na światło dzienne bardzo mnie krępuje? Zawsze milej będzie o takich intymnościach porozmawiać prywatnie, tym bardziej że z chęcią dowiem się o sobie czegoś nowego i jakże interesującego Uśmiech
Ach i zapomniałabym. Wydaje mi się, że też ciągnie cię do dyktowania prawa na forum skoro piszesz coś takiego:

Jeśli masz takie potrzeby, to rób tak dalej, ale nie TU.

Ty najlepiej wiesz, jakie są moje potrzeby i teraz, gdy wreszcie je zrozumiałam, zmieniłam zdanie. Zostanę tu jednak Uśmiech I nie zrezygnuję z funkcji moderatora.

Tak więc Rafaelo, niespodziewanie miałaś rację pisząc:

Z utesknieniem patrzymy w strone Dariusza i Twoja
co bedzie dalej? to pytanie zadaja sobie wszyscy. Losy forum leza w Waszych rekach.

Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #451 : Kwiecień 12, 2010, 22:25:56 »

Droga Jannet, ja mam zawsze racje. Czas abys nareszcie wziela sie do pracy i zaskoczyla nas wszystkich.
Tak jak napisalam , forum lezy w twoich rekach i teraz pokaz co potrafisz. Pracy jest duzo i bardzo psychologicznej. Zycze pomyslnosci Rafaela.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 12, 2010, 22:28:49 wysłane przez Rafaela » Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #452 : Kwiecień 12, 2010, 22:38:00 »

Droga Jannet, ja mam zawsze racje.

Jesteś dla mnie jak bogini... Piękna, wyniosła, pyszna i... Nieosiągalna. Niemal jak postać mitologiczna. Skoro wszystko wiesz, to zdajesz sobie także sprawę, że ja i każdy inny zwykły śmiertelnik ma prawo decydować, czy chce czcić tak pyszne bóstwo... Możesz mnie straszyć, karcić... A ja i tak pójdę swoją drogą, bo mam wolną wolę. I już ci kiedyś powiedziałam... Kogo, jak kogo. Ale mnie naciskami i stawianiem warunków "przyjaźni" nie zwabisz.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #453 : Kwiecień 12, 2010, 22:49:26 »

Jestes bardzo zadufana w sobie, uwazaj abys nie pobladzila. Idac ta wlasna droga nie nalezy tylko patrzyc ale
tez sluchac, a z tym to niestety masz problemy. Raczej wolisz ludziom wkladac slowa ktore nigdy nie zostaly powiedziane. Boginia nigdy dla ciebie nie bylam i nie bede, nie mam w zwyczaju komus rozkazywac, ale mam
tu prawo oceniac i niestety jak dotad to zawsze dobrze ci wychodzi robienie zamieszania i nieporozumien.
Nie wiem kto cie wybral na to stanowisko, teraz powinien ocenic twoja prace i wyciagnac wnioski.
Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #454 : Kwiecień 12, 2010, 23:04:45 »

Val Dee- nie organizuj paczek na forum, przeciesz ciagle z tym walczysz.

nieprawda - walczę co najwyżej z wiatrakami Język

paczka to fajna rzecz, nawet może sektę by się udało założyć - już mam nazwę: "Czciciele Zdrowego Rozsądku"... ale coś mi się wydaje, że na tym forum nie znalazłbym wielu zwolenników Język
Zapisane
marek324
Gość
« Odpowiedz #455 : Kwiecień 14, 2010, 07:10:15 »

"Ad.2. po raz kolejny apeluję o poprawność formy wyrażania swoich opinii. jeśli nie umiesz poprawnie pisać po polsku to nie pisz tu na forum, wróć do szkoły, odrób zaległości a nie katuj nas twoim kulejącym i fatalnym stylem."


Odp: Pręgierz - czyli bany, ostrzeżenia, kary itp.
Odpowiedz #29 : Kwiecień 13, 2010, 23:05:13   

"Marek324 po raz kolejny  w dwóch punktach naruszyłes regulamin tego forum  .
1. zwalczane będą wszelkie przejawy chamstwa i obrażania użytkowników. Posty stanowiące
  naruszenie czyjejś godności będą sukcesywnie usuwane przez moderację. W wypadku wypowiedzi z
  użyciem słów powszechnie uznanych za obraźliwe, autor zostanie ukarany ostrzeżeniem
2. Uwagi dotyczące poprawnej pisowni należy zgłaszać autorowi
   używając Prywatnej Wiadomości.
Cały dzień czekałam na reakcję któregoś z moderatorów (prawie wszyscy zaglądali na forum w ciagu dnia)żeby nie byc posądzoną o stroniczość,ale się nie doczekałam.Daję ci więc ostrzeżenie i nastepnym razem nie bedę pobłazliwa.
chanell"

chanell: w cytowanym fragmencie nie ma żadnych przejawów chamstwa, obrażania użytkowników, naruszenia czyjejś godności czy też używania słów powszechnie uznanych za obraźliwe. ponadto jeśli mówimy o poprawnej pisowni to tak naprawdę co mamy na myśli? ortografię, literówki czy poprawną stylistykę? bo to nie jest to samo. i o ile na literówki i błędy ortograficzne przymykam oko i wogóle tego nie komentuję o tyle stylistyka wypowiedzi jest bardzo ważna. i to nie tylko nam jako zwykłym użytkownikom tego farum ale również moderatorom powinno zależeć na zachowaniu czystości jezyka w którym się wypowiadamy.
tak więc jesteś stronnicza. jesteś nie tylko stronnicza ale również przewrażliwiona. i to bardzo personalnie.
i teraz pytanie za 100 pkt.: ciekawe jak zaklasyfikujesz powyższy akapit: jako przejaw chamstwa, obrażania ciebie, naruszenia twojej godności czy też używania słów powszechnie uznanych za obraźliwe?
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #456 : Kwiecień 14, 2010, 07:44:59 »

Cytuj
Posty stanowiące
  naruszenie czyjejś godności będą sukcesywnie usuwane przez moderację.

Twój post był naruszeniem godności użytkownika Rafaela ( takie jest moje zdanie ) , z resztą definiuje to wyraźnie punkt regulaminu naszego forum który brzmi :

" - Uwagi dotyczące poprawnej pisowni należy zgłaszać autorowi
   używając Prywatnej Wiadomości. "

Właśnie takiej formy powinieneś uzyć .Wiem że może cię razić stylistyka i ortografia  niektórych piszących tu osób ,ale niedopuszczalne jest wytykanie im tego publicznie .
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
marek324
Gość
« Odpowiedz #457 : Kwiecień 14, 2010, 07:54:11 »

godności? zwrócenie komuś uwagi że powinien zwrócić większą uwagę na logikę jak i formę swojej wypowiedzi, zwłaszacza pisanej - nie jest naruszaniem niczyjej godności.

"dajcie mi człowieka a ja znajdę paragraf" - odzwierciedla w 100% twoje działanie. bez komentarza. a to że mimo obecności innych modów tylko ty zwróciłaś na to uwagę potwierdza tylko moje poprzednie stwierdzenie że jesteś stronnicza. jesteś nie tylko stronnicza ale również przewrażliwiona. i to bardzo personalnie.

" - Uwagi dotyczące poprawnej pisowni należy zgłaszać autorowi
   używając Prywatnej Wiadomości. "
chanell

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2010, 08:00:09 wysłane przez chanell » Zapisane
marek324
Gość
« Odpowiedz #458 : Kwiecień 14, 2010, 08:15:36 »

a czym wg ciebie jest poprawna pisownia? ortografią, interpunkcią czy stylistyką? bo jakoś tego nikt nie określił i jednoznacznie nie zdefiniował.

i tak jest właśnie metyroryka nadawanych przez ciebie kar, upomnień i uwag.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2010, 08:56:07 wysłane przez marek324 » Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #459 : Kwiecień 14, 2010, 09:05:33 »

Marku, ciagle szukasz kija, aby kogos udezyc. Robisz to codziennie. Jeszcze raz , prosze o pozostawienie mnie w spokoju. Po wczorajszym dniu widze ze jestes jeszcze pewniejszy, bo na wczorajsze obelgi w moja strone
nie bylo zadnej reakcji ze strony moderatorow. Jesli ci sie nie podoba to co ja pisze, to jest prosta sprawa
prosze nie czytac i omijac moje wiadomosci. Jesli to jeszcze raz sie powtorzy, bedziesz dlugo pamietal mnie,
wystarczy. Tym razem poprosze o pomoc inne osoby, ktore beda musialy cie poprosic o spokoj.
Ta wiadomosc wysylam do Darka i Jahnnet.
Zapisane
marek324
Gość
« Odpowiedz #460 : Kwiecień 14, 2010, 09:11:29 »

Marku, ciagle szukasz kija, aby kogos udezyc. Robisz to codziennie. Jeszcze raz , prosze o pozostawienie mnie w spokoju. Po wczorajszym dniu widze ze jestes jeszcze pewniejszy, bo na wczorajsze obelgi w moja strone
nie bylo zadnej reakcji ze strony moderatorow. Jesli ci sie nie podoba to co ja pisze, to jest prosta sprawa
prosze nie czytac i omijac moje wiadomosci. Jesli to jeszcze raz sie powtorzy, bedziesz dlugo pamietal mnie,
wystarczy. Tym razem poprosze o pomoc inne osoby, ktore beda musialy cie poprosic o spokoj.
Ta wiadomosc wysylam do Darka i Jahnnet.

bardzo dobrze że sama się zgłosiłaś do darka i janneth. bardzo jestem ciekaw ich reakcji w kontekscie niniejszego postu, a dokładnie naruszenia regulaminu forum w zakresie:
"Jesli to jeszcze raz sie powtorzy, bedziesz dlugo pamietal mnie" - będących pogróżkami wobec innych osób (art. 190 Kodeksu karnego). Moderator winien zareagować przyznając użytkownikowi -10pf (równoznaczne z zablokowaniem dostępu do forum na 7 dni).

darek, janneth - niniejszym formalnie zgłaszam naruszenie regulaminu.

Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #461 : Kwiecień 14, 2010, 09:19:48 »

Wtedy zwroce sie do Stolo, to mialam na mysli. A jezeli to nie pomoze, to pewnie trzeba baedzie zwrocic sie do nastepnej osoby po Stolo. Najprawdopodobnie Stolo nie jest dla cieb tez zadna osoba, abys mial przed nim respekt.
Zapisane
marek324
Gość
« Odpowiedz #462 : Kwiecień 14, 2010, 09:34:27 »

nie wycofuj się rakiem. nie interesuje mnie co miałaś na myśli. ważne jest co zostało powiedziane i napisane.

poza tym człowiek poczytalny odpowiada zarówno za swoje czyny jak i słowa.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2010, 09:51:40 wysłane przez marek324 » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #463 : Kwiecień 14, 2010, 09:39:04 »

Nie widze zadnego negatywu w samej wypowiedzi ;" jezeli jeszcze raz to powtorzysz bedziesz dlugo pamietal mnie...." moze byc to rownie tobrze pamietanie bardzo pozytywne w formie zachwytu nad wielkodusznoscia i piekna reakcja danej osoby.

Rafaela jest osoba ciepla , pelna dobra  i delikatnosci , i taka mozna   ja pamietac dlugo , to jest wlasciwy kontekst jej wypowiedzi.

Jezeli ktos szuka negatywnego wydzwieku i sposobu ukarania kogos z powodu wymuszamia reakcji nad ktorymi trudno jest niektorym zapanowac   i robi to od dluzszego czasu z premedytacja, to ta osoba powinna byc ukarana.

Prowokacje sa az nadto widoczne, jeszcze raz nie karmcie trola moi mili on iumrze smiercia naturalna.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #464 : Kwiecień 14, 2010, 09:39:17 »

Jeszcze raz prosze cie o pozostawienie mnie w spokoju, my nie mamy juz nic wiecej sobie do powiedzenia.
Zapisane
marek324
Gość
« Odpowiedz #465 : Kwiecień 14, 2010, 09:51:12 »

Nie widze zadnego negatywu w samej wypowiedzi ;" jezeli jeszcze raz to powtorzysz bedziesz dlugo pamietal mnie...." moze byc to rownie tobrze pamietanie bardzo pozytywne w formie zachwytu nad wielkodusznoscia i piekna reakcja danej osoby.

Rafaela jest osoba ciepla , pelna dobra  i delikatnosci , i taka mozna   ja pamietac dlugo , to jest wlasciwy kontekst jej wypowiedzi.

Jezeli ktos szuka negatywnego wydzwieku i sposobu ukarania kogos z powodu wymuszamia reakcji nad ktorymi trudno jest niektorym zapanowac   i robi to od dluzszego czasu z premedytacja, to ta osoba powinna byc ukarana.

Prowokacje sa az nadto widoczne, jeszcze raz nie karmcie trola moi mili on iumrze smiercia naturalna.

Kiara Uśmiech Uśmiech

kiara, nie żartuj - jak zwykle starasz się odwrócić kota ogonem. kontekst tej wypowiedzi jest bardzo wyraźny - jest nim groźba.

rafaela: wiem, już to kiedyś pisałaś - chyba nawet nie raz. tylko konsekwencji jak widac brak.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2010, 11:23:36 wysłane przez marek324 » Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #466 : Kwiecień 14, 2010, 12:19:03 »

Co sobie zyczysz jako konsekwencje?
Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #467 : Kwiecień 14, 2010, 17:47:29 »

Nie zgadzam się z karą dla Rafaeli. Nie uważam jej słów za pogróżki czy też groźby. Z całym szacunkiem janneth ale jak policjant mówi zatrzymanemu (za przekroczenie prędkości) słowa: "jak jeszcze raz Cię złapie tutaj to mnie popamiętasz" to nikt tego nie traktuje jako groźby tylko jako lojalne ostrzeżenie: jak tu przejedziesz jeszcze raz naruszając przepisy to wlepię ci taki mandat, że popamiętasz". Nie jest to w żadnym stopniu groźba!

Dlatego proszę o anulowanie kary dla niej.
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #468 : Kwiecień 14, 2010, 17:54:07 »

Val Dee, ja nie mogę tego zrobić. Jedyna osoba, która może to administrator. I napisałam, że jeśli ktoś chce uchylenia decyzji, musi zgłosić się do Darka. Moja była taka. Jaka będzie jego - nie mam pojęcia.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
wiki
Gość
« Odpowiedz #469 : Kwiecień 14, 2010, 18:21:07 »

też nie odbieram tego jako pogróżki, dziwię się że ciągle przymyka się oko na trolowanie Marka i często gęsto obrażanie innych w sposób  brzydki tak jak np Kiarę obrażał, dziwię się że nie ma reakcji.... a jak jest to jakiś tam -1 pkt, a Rafaell, która dużo wnosi na forum od razu -10..
za co?
za to, że miała zamiar poskarżyć się to Stolo?

dziwny jest ten świat Coś

edit

nie chce mi się przeszukiwać forum, ale było na nim wiele o wiele więcej gorszych słów... bez reakcji modów...
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2010, 18:22:18 wysłane przez wiki » Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #470 : Kwiecień 14, 2010, 18:21:45 »

Za co -10

Za to ze nie moge spokojnie na forum pisac, bo jestem ciezko obrazana. Co znaczy kogos omijac, mnie nie bylo na forum kiedy dzisiaj bylo zle pisane o mnie. Jak sadzisz, kim ja jestem ze mozesz sobie swoje frustracje wspolnie z innym forumowiczem na mnie wylewac.
Pytam , jak dlugo to bedzie trwalo? 
To tez nie chodzi tylko o mnie, jest duza grupa ludzi na tym forum, ktora miala, lub ma te same problemy
co i ja. Jesli oczekujesz ze odejde, to sie gleboko pomylilas, nigdy tego nie zrobie.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2010, 18:22:10 wysłane przez Rafaela » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #471 : Kwiecień 14, 2010, 18:25:58 »

Nie zgadzam sie z ukaraniem Rafaeli , nie ma ZADNEGO POWODU DO DANIA JEJ -10 punktow , ZADNEGO

Prosze o uzasadnienie za co konkretnie je otrzymala.
A druga sprawa dlaczego moderator nie odpowiada , nie reaguje w zaden sposob na wyslane do niego raporty -skargi?
Czy ma taki obowiazek , czy nie?
janneth  perfidnie naduzyla swoich praw  w stosunku do Rafaeli , "popamietasz mnie..." zeby mialo negatywny wydzwiek musi miec dsalszy ciag negatywny , w tym wypadku NIE BYLO NIC!!! , rownie dobrze moze byc to poztywne o czym pisalam powyzej , kwestia osobistej interpretacji.
Niezauwazanie obrazliwych slow wypowiadanych przez marka w kazdym poscie do kogos jest domena janneth ,stronniczosc  , zlosliwosc i brak prawosci.
To nie sa cechy osoby , ktora podjela sie bycia moderatorem , czyli uczciwej , janneth  taka nie jest , chyba juz wystarczajaco czesto to zademonstrowala.

W takim ukladzie nie wlno nam bedzie napisac nic co nie spodoba sie stronniczej janneth , prosze o interwecje Stolo i Darka  i prosze nie skladac decyzjalnosci jeden na drugiego, miejcie odwage powiedziec wlasne zdanie.

Kiara. Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2010, 18:40:53 wysłane przez Kiara » Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #472 : Kwiecień 14, 2010, 18:33:00 »

Wiecie moi kochani przyjaciele, jestem tu najlepsza. Nikt nie ma na forum -10 punktow.
Czekam na gratulacje. Mam pytanie, ile mozna miec najwiecej? To nalezy zapamietac, ale dobrze.
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #473 : Kwiecień 14, 2010, 18:38:01 »

Rafaelo, po pierwsze:

"Ad.2. po raz kolejny apeluję o poprawność formy wyrażania swoich opinii. jeśli nie umiesz poprawnie pisać po polsku to nie pisz tu na forum, wróć do szkoły, odrób zaległości a nie katuj nas twoim kulejącym i fatalnym stylem.


Albo wyolbrzymiasz te "obrazy" albo nie rozumiesz ich znaczenia! Nie pisz do mnie, że nie masz polskiej klawiatury i stąd błędy ortograficzne, bo nie o to sprawa się rozchodzi! Zarzuty Marka dotyczą stylistyki, sposobu w jaki formuujesz swoje myśli. Jeśli napiszesz zdanie niepoprawne stylistycznie, niezrozumiałe dla odbiorcy - nie dziw się, że ktoś zrozumie zawartą w nim treść inaczej niż chciałaś ją wyrazić! I to nie jest obraza, że ktoś cię prosi byś jaśniej się wyrażała. Jeśli ja powiem, że czasem nie rozumiem twoich wypowiedzi, bo są nielogiczne, to też uznasz to za zniewagę?

Czym jeszcze tak bardzo obraził cię Marek (mam na myśli wypowiedzi publiczne)?

Mało tego - ustosunkuję się jeszcze do czegoś.
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=4991.msg58025#msg58025

Jest to wypowiedź za którą Chanell przyznała Markowi -1pf podpierając się złamaniem następujących dwóch punktów:
1. zwalczane będą wszelkie przejawy chamstwa i obrażania użytkowników. Posty stanowiące
  naruszenie czyjejś godności będą sukcesywnie usuwane przez moderację. W wypadku wypowiedzi z
  użyciem słów powszechnie uznanych za obraźliwe, autor zostanie ukarany ostrzeżeniem (-1pf)
2. Uwagi dotyczące poprawnej pisowni należy zgłaszać autorowi
   używając Prywatnej Wiadomości.

O ile za drugi poza usunięciem nie przysługuje żaden ujemny pf, to za pierwszy i owszem. Punkt by się należał, GDYBY było w tekście słowo powszechnie uznane za obraźlwe. A więc czytam wypowiedź Marka i do diaska... Nie ma nic. No może w ostateczności, gdybym miała już na siłę szukać haka - uparłabym się na słowo 'trucizna' użyte w sformułowani:

"trucizną nazwałbym raczej działanie takich osób jak ty, kiara etc, a raczej głoszone przez was treści."

Ale jak to? Marek mówi tak, jakbyś to ty pierwsza tego słowa użyła. Czytam więc twoją wypowiedź, która z resztą została zacytowana i co widzę?

"Twoja dzialalnosc na forum rujnuje wszystko co masz pod reka, ty nic nie budujesz, jestes
chodzaca trucizna, ktora oryskujesz  wszystkich i na okolo"

Więc mamy prowodyra i tego, co się dał sprowokować, a może na odwrót, bo oboje się wzajemnie nakręcacie. W tej sytuacji jednak tylko Marek został ukarany, a wina leży ewidentnie po obu stronach. Ja osobiście nie karałabym ani jednego ani drugiego, ponieważ nie uważam słowa 'trucizna' za powszechnie uznane za obraźliwe. Choć w wydźwięku opryskiwania wszystkich dookoła może faktycznie być nieprzyjemnie odbierane. Nie dziwię się, że ta awantura między wami się toczyła, toczy i toczyć będzie się dalej. Ani jedno ani drugie nie umie faktycznie zacząć się ignorować. Tyle mówisz, że to koniec, że już cisza. I co?

Post, za który cię ukarałam, moim zdaniem stanowi złamanie regulaminu i nie odstąpię od swojej decyzji. Może to zrobić tylko Darek.
I nie oczekuję, że opuścisz forum. To, że masz tendencję do nadinterpretacji już mnie w ogóle nie dziwi.


« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2010, 18:40:12 wysłane przez janneth » Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Barbarax
Gość
« Odpowiedz #474 : Kwiecień 14, 2010, 18:40:07 »


Panie Administratorze Dariuszu, a dlaczego forumowiczka - moderator Janneth nie została zbanowana za liścik, który napisała w imieniu

Thotala i wystawiła go na forum?
  Szok Szok Szok

Ponieważ Pan tak szybko o tym incydencie zapomniał, więc pozwoliłam sobie Panu to przypomnieć.

To właśnie za poniższy liścik Pan przydzielił jej tylko jednego minusika i jedynie ją poinformował, że jest to niczym innym jak

włożeniem tych słów w "usta" danego forumowicza. Szok Szok Szok

 
Wnoszę o równe traktowanie wszystkich forumowiczów.


P.S.

Pozdrawiam i życzę podjęcia trafnej decyzji.



Janeth -1pf za ten post:

Cytat: Janeth
Szanowny Panie Administratorze,

Jestem człowiekiem uduchowionym, dawno już odrzuciłem swoje ego na korzyść bardziej obiektywnego spojrzenia na świat i wyzbycia się pychy, która mną kierowała. Pan o tym wiedział przydzielając mi odpowiedzialne zadanie opieki nad tym forum. Jestem Panu za to wdzięczny, lecz chciałbym wyrazić zaniepokojenie panującą tu obecnie sytuacją.
Postanowiłem zwierzyć się ze swojego spotkania z UFO w jednym z działów moderowanych przez koleżankę po fachu - Janneth.
W podsumowaniu krótkiej relacji napisałem, cyt. "Oczywiście, dziewczyny śmieją ze mnie, a ja czekam na ODZEW..." Na reakcje nie musiałem długo czekać, ponieważ jeden z forumowiczów (notoryczny podrzegacz i niszczyciel ciekawych wątków) skwitował mnie słowami, cyt. "Teraz już nie tylko dziewczyny".
Wyśmiał mnie publicznie, zmieszał z błotem i bezmyślnie obraził. Takie sytuacje NIE MOGĄ mieć miejsca! Ja się im sprzeciwiam! Nie pozwolę się poniżać!
Na jego perfidną zaczepkę odpisałem co następuje:
"A Ty Walduś lubisz czasem pośmiać się z siebie?
Czy jesteś ciągle sztywno zaprogramowanym DUPKIEM?".
Jedna z życzliwych mi osób, Chanell, spostrzegła, że mogę za takie określenie zostać ukaranym przez tą stronniczą moderatorkę owego działu - Janneth. Swoją drogą jest to siła o czarnym obślizgłym futrze z niewidocznymi pazurami, żądna władzy bestia i manipulatorka. Przestraszyłem się nie na żarty, no bo jak to... Ja ukarany? Za co? Przecież to on mnie obraził.
Szczęście w nieszczęściu, że przed czarną panterą do akcji wkroczyła moja poplecznica - sprawiedliwa Barbarax. To mi gwarantowało spokój, ponieważ moderator nie może zmienić zdania innego moda, co najwyżej zgłosić zastrzeżenia względem jego pracy do Pana, Panie Administratorze.
Barbarax "uniewinniła mnie" i nie usuwając mojego posta, w którym nazwałem użytkownika sztywno zaprogramowanym dupkiem poprosiła obie strony o polubowne zakończenie sprawy. Z resztą Val Dee napisał, że nie czuje się obrażony, więc nie wiem o co to wielkie halo.
Dzień później otrzymałem -1pf, co dodatkowo mnie ubodło i się pytam: ZA CO?
Na początku swoje pretensje zamieściłem w nieodpowiednim do tego dziale i obślizgłego futra pantera usunęła je do śmietnika jako mój kolejny offtop.
Piszę więc tutaj - w dziale o karach. Wybrałem ten zamknięty, ponieważ  nie chcę, żeby do naszej rozmowy mieszały się inne postronne osoby, takie na przykład jak Enigma, która napisała, co następuje:
"Hm, Thotalu...
To co napisałeś w wątku "Kary, bany..." brzmi niepokojąco. Nieporozumienia w kadrze powinno się załatwiać na priva. Do kogo bowiem ma być skierowane owo żądanie "wystawienia postawy...'? Po za tym chyba już wiesz, że zachowałeś sie jak na modka nieładnie. Takie przytyki pasują nam, zwykłym userom - to my mozemy sobie broić  natomiast od osób ponoszących odpowiedzialność oczekuję pewnego przykładu.

Co do relacji ze spotkań z ufo - nie widzę nic takiego obraźliwego w wypowiedzi Val Dee. Wiele osób nie dzieli się doświadczeniami, bo naprawdę trudno to udowodnić. Ale przecież w postach, nie raz nie szczędzimy sobie krytycznej i zdrowej satyry. Imho to reakcja pani Barbarax była odrobina przesadzona. Nie ma co unosić sie honorem, gdyż nikt nie jest tu 'nietykalny'. Ja sama bardzo bym sie krępowała napisać swoje 'spotkanie' z ufo, gdyż miało miejsce na pograniczu snu-jawy lub głębokiego transu, zmieszanego z podejrzanym omamem. Po takim opisie Val dee pewnie przylepił by mi etykiete psychiatryka, ale czy można sie mu dziwić? Moim zdaniem zupełnie, nie".

Winni muszą zostać ukarani. Żądam ukarania Val Dee'ego (za to że naśmiewa się ze mnie tak jak moja rodzina) oraz wystawienia postawy Janneth, która nie wiedzieć czemu zakwestionowała sposób moderacji przez Barbarax i najprawdopodobniej zgłosiła to Panu Administratorowi.

Z poważaniem,
Thotal.

Janeth, niedopuszczalnym jest zamieszczanie swoich przemyśleń, wywodów i podpisywanie się pod tym czyimś nikiem. Jest to niczym innym jak włożeniem tych słów w "usta" danego forumowicza.

Zapisane
Strony: 1 ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... 42 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.072 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

world-anime brygadaszarika pyn rekogrupastettin st-fu