Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 29, 2024, 17:34:32


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... 42 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Pręgierz -> komentarze i pytania  (Przeczytany 444188 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #425 : Kwiecień 11, 2010, 12:31:03 »

Val Dee rozczuliłeś mnie Uśmiech Ale daj spokój, nie ma sensu. To już takie miejsce, średnio tu pasujemy.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #426 : Kwiecień 11, 2010, 12:32:19 »

Cześć >Val<,
zamieściłem jej posta, w którym ona sama wyjaśnia tego powód.
Póki co pełni funkcję moderatora i choć nie dał bym jej z własnej woli tego minusa, to jej osobista postawa, tak moralna, jak i funkcyjna skłoniła ją do "samoukarania".
Rozumiem ją, choć ona w tym układzie najmniej na to upomnienie zasługuje.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 11, 2010, 12:32:56 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #427 : Kwiecień 11, 2010, 17:57:14 »

Cytuj
Rozumiem ją, choć ona w tym układzie najmniej na to upomnienie zasługuje.
]

Dariusz,skoro rzeczywiscie,z serca,tak uwazasz,to chyba nie masz problemu,zeby jej
tego minusa skasowac..?Zrob to,prosze Cie.Bedzie nam milo.
Pozdrawiam.
Zapisane
Silver
Gość
« Odpowiedz #428 : Kwiecień 12, 2010, 00:10:53 »

 Osobiście nie za bardzo rozumiem za co to Janneth otrzymała - 1 pf ? ..!
To, że nazwała mnie, psycholem ?
Nie czuję się z tego powodu w żaden sposób obrażony, urażony i nic z tych rzeczy. Nie zgłaszałem też najmniejszych sugestii w tej sprawie, więc chyba Admin poszedł za falą trzymając się jakichś ''utartych'' punktów i paragrafów.
Pozatem zasada oko za oko, ząb za ząb, nie jest zbyt dobrym podejściem w dzisiejszym, cywilizowanym świecie.

Janneth wykonuje tu pracę moderatora, a ja doceniam bardzo tych ludzi, którzy poświęcając swój własny czas i robią coś dla innych.
Można tylko postawić pytanie, czy łączymy się tutaj z przyjaźni, współpracy, czy kierują nami inne motywacje ?

Osobiście wnioskuję do Admina o usunięcie tego pf-a, jak i liczę na poparcie w tej sprawie innych forumowiczów.

pozdrawiam
 
Ps. Twoje Darku wcześniejsze wyjaśnienia nie są dla mnie zbyt oczywiste i przekonywujące ponieważ ostateczna decyzja przecież należała do Ciebie. Mogłeś sprawę ''ukarania'' Janneth przyjąć lub odrzucić, lecz ... wybrałeś to drugie.


 
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 12, 2010, 00:23:18 wysłane przez Silver » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #429 : Kwiecień 12, 2010, 00:19:39 »

Nie popieram. Jezeli ustanawia sie prawo ,za lamanie go ponosi sie konsekfecje. Obowiazuje to wszystkich urzytkownikow forum , bez wyjatku.
Mozna zapanowac nad emocjami i  uzyc innego okreslenia na wyrazenie swoich odczuc.
Mozna nie zapanowac nad emocjami i poniesc tego konsekfecje.

Prawo ustalone i weryfikowane niedawno powinno byc respektowane.

Kiara
Zapisane
Silver
Gość
« Odpowiedz #430 : Kwiecień 12, 2010, 00:27:52 »

Nie popieram. Jezeli ustanawia sie prawo ,za lamanie go ponosi sie konsekfecje. Obowiazuje to wszystkich urzytkownikow forum , bez wyjatku.
Mozna zapanowac nad emocjami i  uzyc innego okreslenia na wyrazenie swoich odczuc.
Mozna nie zapanowac nad emocjami i poniesc tego konsekfecje.

Prawo ustalone i weryfikowane niedawno powinno byc respektowane.

Kiara

Ale, w którym miejscu Janneth złamała prawo ?
Jakie  znowu prawo ?...!
Mnie nazwała psycholem, a nie Ciebie, a ja z tego powodu nie mam do niej absolutnie NIC i jest mi tak samo bardzo bliska jak i zawsze.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 12, 2010, 00:28:19 wysłane przez Silver » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #431 : Kwiecień 12, 2010, 00:34:43 »

Nie popieram. Jezeli ustanawia sie prawo ,za lamanie go ponosi sie konsekfecje. Obowiazuje to wszystkich urzytkownikow forum , bez wyjatku.
Mozna zapanowac nad emocjami i  uzyc innego okreslenia na wyrazenie swoich odczuc.
Mozna nie zapanowac nad emocjami i poniesc tego konsekfecje.

Prawo ustalone i weryfikowane niedawno powinno byc respektowane.

Kiara

Ale, w którym miejscu Janneth złamała prawo ?
Jakie  znowu prawo ?...!
Mnie nazwała psycholem, a nie Ciebie, a ja z tego powodu nie mam do niej absolutnie NIC i jest mi tak samo bardzo bliska jak i zawsze.


Zlamala prawo ustalone dla tego forum , psycholami nazwala uczestnikow piszacych posty w tym temacie.

Twoja osobista sprawa co masz do kogo i zalatw to przez pw. nie musisz nikomu publicznie niczego obwieszczac.

Niedopuszczalne jest uzywanie takich epitetow na forum w stosunku do forumowiczow , i jest to zlamanie prawa co ona zrobila z premedytacja. A skutkiem tego bylo wymierzenie sobie sprawiedliwosci , punkt karny.
I jest to jedna kwestja tego zagadnienia.

A druga to fakt iz reakcja jej byla prawidlowa ( w sensie oceny) ale nie w sensie publicznego uzywania epitetow w stosunku do nikogo.

Kiara
Zapisane
Silver
Gość
« Odpowiedz #432 : Kwiecień 12, 2010, 00:51:12 »


Zlamala prawo ustalone dla tego forum , psycholami nazwala uczestnikow piszacych posty w tym temacie.

Twoja osobista sprawa co masz do kogo i zalatw to przez pw. nie musisz nikomu publicznie niczego obwieszczac.

Niedopuszczalne jest uzywanie takich epitetow na forum w stosunku do forumowiczow , i jest to zlamanie prawa co ona zrobila z premedytacja. A skutkiem tego bylo wymierzenie sobie sprawiedliwosci , punkt karny.
I jest to jedna kwestja tego zagadnienia.

A druga to fakt iz reakcja jej byla prawidlowa ( w sensie oceny) ale nie w sensie publicznego uzywania epitetow w stosunku do nikogo.




Widać, że  użycie przez kogoś  słowa ''psychol'' spowodowało u Ciebie od razu  lawinę skojarzeń i implikacji. Ale przecież tak naprawdę, to takie słowa ludzie po prostu rzucają bez większych zobowiązań. Wystarczy, że ktoś użyje jakiegoś epitetu obojętnie w jakim kontekście, żeby od razu wielu dyskutantów  uznało ten  epitet za skierowany do siebie !  Z politowaniem

Róbcie co chcecie.To wasz wybór. 
Ja zapraszam Janneth na kawę  Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 12, 2010, 01:04:29 wysłane przez Silver » Zapisane
marek324
Gość
« Odpowiedz #433 : Kwiecień 12, 2010, 06:24:51 »

Nie popieram. Jezeli ustanawia sie prawo ,za lamanie go ponosi sie konsekfecje. Obowiazuje to wszystkich urzytkownikow forum , bez wyjatku.
Mozna zapanowac nad emocjami i  uzyc innego okreslenia na wyrazenie swoich odczuc.
Mozna nie zapanowac nad emocjami i poniesc tego konsekfecje.

Prawo ustalone i weryfikowane niedawno powinno byc respektowane.

Kiara

w takich właśnie sytuacjach wychodzi małostkowość niektórych ludzi, w tym również twoja kiaro. prawo z założenia ma słyżyć ludziom a nie być bezdusznym narzędziem egzekwującym kary. i zwłaszcza ty jako osoba uduchowiona powinnaś z tego zdawać sobie sprawę. ale ty wbrew temu odebrałaś to bardzo personalnie jako atak wymierzony bezpośrednio w ciebie. ciekawe czemu jak pada jakiekolwiek stwierdzenie mające cokolwiek wspólnego ze zrównoważeniem psychicznym zawsze tak reagujesz jak by to tylko ciebie dotyczyło? mi osobiście daje to dużo do myślenia.

darek, zwłaszcza w takich sytuacjach powinieneś stanąć ponad prawem tego forum i wykazać że stać cię na więcej niż niektóre tu osoby. skasuj tego minusa janneth. nie zasłużyła na niego.
Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #434 : Kwiecień 12, 2010, 11:11:30 »

Val Dee rozczuliłeś mnie Uśmiech

:*

Ja zapraszam Janneth na kawę  Uśmiech

ja też chcę Chichot
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #435 : Kwiecień 12, 2010, 11:13:33 »

Val Dee- nie organizuj paczek na forum, przeciesz ciagle z tym walczysz.
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #436 : Kwiecień 12, 2010, 15:28:37 »

Darku, myślę że nie ma co do tego wracać. Oboje podjęliśmy (moim zdaniem) właściwą decyzję odnośnie minusa i tak powinno zostać.
Kahuna, Val Dee, Marek - dziękuję za wszystko Buziak
Kiaro - twoja obłuda nie zna granic. Dwa dni temu popierałaś, dzisiaj nie popierasz. Nie sposób za tobą nadążyć. Myślę, że sama masz z tym kłopoty.
Silver - określenia "psychole" użyłam w stosunku do wszystkich tych, którzy w momencie śmierci tylu ludzi uznali, że nie ma tragedii. O ile ty jeszcze wyraziłeś się o tym dość łagodnie, to jeden z użytkowników, któremu przyznałam ostrzeżenie dosłownie pojechał po bandzie uznając ten dzień za... Święto narodowe! Napisałam i podtrzymuję, że wstyd mi za takie osoby.W takim momencie, gdzie rany były jeszcze świeże, byliśmy po pierwszych newsach, powinniśmy odrzucić na bok własne sympatie i antypatie i chociażby przez wzgląd na szacunek do życia (który każdy z nas deklaruje) uhonorować ten dzień jako chwile żałoby i zadumy. Tak się nie stało i zdziwiło mnie ogromnie impertynenckie zachowanie Andtraxa (...).

Może nieco poniosły mnie nerwy, ale nie jestem jedyną tutaj osobą która potrafi coś powiedzieć dosadnie. Inni ubierają obelgi w piękne słowa, ja wolę bezpośrednio i bez ceregieli. Należał mi się ten punkt i naprawdę musiałam na jakiś czas zidiocieć, żeby nie pomyśleć, że sama sobie nie przyznam -1pf. Wyręczył mnie Darek i chwała mu za to, by myślałam, że prędzej przybiegnie Thotal albo Barbarax Duży uśmiech

Rafaelo, cóż za hipokryzja.. W końcu występując przeciwko Val Dee'emu też popierasz "kumpelę z paczki". Przeszkadza ci, że ktoś mówi że mnie lubi bądź zaprasza na kawę? Przecież to ty tu jesteś peace&love... Aaaj zapomniałam. Nie wszystkim i nie bezwarunkowo Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 12, 2010, 15:32:42 wysłane przez janneth » Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #437 : Kwiecień 12, 2010, 15:53:11 »

' Kiaro - twoja obłuda nie zna granic. Dwa dni temu popierałaś, dzisiaj nie popierasz. Nie sposób za tobą nadążyć. Myślę, że sama masz z tym kłopoty.

Mam wrazenie janneth  ze w dalszym ciagu masz klopoty ze zrozumieniem tekstu pisanego, zatem  wyjasniam po raz kolejny.

Apsolutnie popieram Twoja reakcje  na zachowanie sie niektorych forumowiczow dotyczaca krytykowania i oceniania ludzi , ktorzy zgineli w tej katastrofie tekstami , ktore sie pojawily.
Tak mialas i masz racje w tej kwestji , uwazam jak Ty iz delikatnie mowiac byla to olbrzymia niewlasciwosc z ich strony.

Ale... nie popieram i jestem przeciwna nazywania ludzi psycholami , nawet gdy cisnie sie to slowo  na usta jako jedyne z mozliwych.
A juz nie powinna zrobic tego osoba , ktora podjela sie  dobrowolnie pelnienia roli moderatora , przeciez to Twoj system wartosci i zachowanie powinny byc wzorcem , bo to Ty oceniasz inne nieprawidlowosci.
Zatem wedlog czego?
I jeszcze cos , uzylas tego okreslenia z premedytacja , w zamian czego odrazu za uzycie wpisalas sobie minus.
Czyli bylas swiadoma tego co robisz i ze jest to naganne.


Jeszcze nie potrafisz janneth  nie byc zlosliwa , a szkoda.

Kiara Uśmiech Uśmiech

Zapisane
Barbarax
Gość
« Odpowiedz #438 : Kwiecień 12, 2010, 16:18:30 »

Janneth, nie musisz się obawiać, że przybiegnie Barbarax aby Cię oceniać i wlepić minusa.

Administrator Dariusz wie dokładnie co myślę na temat tego, co dzieje się na forum.

To on jest tutaj "szefem" i on tworzy klimat, to on zmienia swoje decyzje pod wpływem...., to on ocenia i kształtuje

ostatecznie to forum, to jego zasługą jest jak to forum ostatecznie wygląda.

My możemy tylko czytać i czekać.........na przebudzenie.  Z politowaniem

P.S.
Pozdrawiam Administratora Dariusza.
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #439 : Kwiecień 12, 2010, 16:45:15 »

Janneth,
Ty wiesz najlepiej, kto jest psycholem, a kto nie, chciałabyś dyktować prawa na tym forum i robisz to za (wymuszonym przez siebie) pozwoleniem...
Czegóż jeszcze brak do szczęścia? Aprobaty w stu procentach?
Czy otulanie sympatią grubiańskich zachowań przyniesie Ci coś dobrego? Będziesz bardziej wolna mając za towarzyszy ludzi pozbawionych zasad dobrego wychowania, obrażających, wyśmiewających czyjeś uczucia?
Jeśli masz takie potrzeby, to rób tak dalej, ale nie TU.



Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
Silver
Gość
« Odpowiedz #440 : Kwiecień 12, 2010, 18:49:12 »

Janneth,
Ty wiesz najlepiej, kto jest psycholem, a kto nie, chciałabyś dyktować prawa na tym forum i robisz to za (wymuszonym przez siebie) pozwoleniem...
Czegóż jeszcze brak do szczęścia? Aprobaty w stu procentach?
Czy otulanie sympatią grubiańskich zachowań przyniesie Ci coś dobrego? Będziesz bardziej wolna mając za towarzyszy ludzi pozbawionych zasad dobrego wychowania, obrażających, wyśmiewających czyjeś uczucia?
Jeśli masz takie potrzeby, to rób tak dalej, ale nie TU.



   Nie, nie mogę już tego Thotal czytać. Po prostu NIE MOGĘ.
Rany, które chcą się zagoić, ale im na to nie pozwalają....
I coż z tego co było kiedyś ? Ten zrobił to, ten zrobił tamto, ten jest taki, a ten owaki. Czy taki sposób postępowania  przynosi komuś zaszczyt, przynosi jakąś chwałę ?
Można było się wczoraj pokłócić, można było się nie zgadzać, ale dziś chwytamy się wszyscy razem za ręce i biegniemy dalej .....
Też się uniosłem, ale to była lekcja. Lekcja, która nie polega na osądzaniu, wytykaniu, oskarżaniu ....polega na  z r o z u m i e n i u.................
Ale tym zrozumieniem nie są żadne prawa, osądy, oceny, oskarżenia,  lecz cudowne lekarstwo jakim jest - miłość.
No więc gdzie ta miłość, do swoich braci i swoich sióstr. No gdzie?
Jest w tym co tutaj Teraz piszecie, wnosząc traumy i urazy z przeszłości w Teraz, czyli dziś !
Popadam w osłupienie.... Szok
Słowa..... z wolna tracą swój sens ..... Smutny


 
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 12, 2010, 18:55:40 wysłane przez Silver » Zapisane
Elzbieta
Gość
« Odpowiedz #441 : Kwiecień 12, 2010, 18:57:19 »

Silver to Ty zaczales to cale  zamieszanie a teraz odwracasz kota ogonem.Dlaczego zwracasz uwage Totalowi? Mysle , ze Total i Janneth maja sobie cos do wytlumaczenia.On to i tak robi bardzo delikatnie.A Ty namieszales a teraz zrobiles sie opiekunem poszkodowanych.To naprawde bardzo ciekawe stanowisko.Milego dzionka  - Ela
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #442 : Kwiecień 12, 2010, 19:07:27 »

Moim wyrażaniem MIŁOŚCI jest zadawanie pytań...
Nie wymuszam odpowiedzi, odpowiedź każdy ma w sobie.

Silver, widzę że emocje w Twoim przypadku są ważniejsze niż uczucia (oczywiście te "WYŻSZE") Mrugnięcie


Pozdrawiam serdecznie - Thotal Uśmiech
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #443 : Kwiecień 12, 2010, 19:28:56 »

Mowi sie o milosci. Ja ciagle kieruje sie dobrym sercem, za co jestem w bardzo nieladyny sposob atakowana i obrazana.
Nie zamierzam dlugo sie wypowiadac. Jedno jest pewne, jezeli ktos podejmuje sie pracy moderowania, powinien o tym wiedziec ze powinien byc calkowicie bezstronny. Powinien pilnowac przepisow  i atmosfery
na forum. Sposob wyrazania sie osoby kierujacej forum powinna byc nienaganna i na poziomie.

CYTAT
Może nieco poniosły mnie nerwy, ale nie jestem jedyną tutaj osobą która potrafi coś powiedzieć dosadnie. Inni ubierają obelgi w piękne słowa, ja wolę bezpośrednio i bez ceregieli. Należał mi się ten punkt i naprawdę musiałam na jakiś czas zidiocieć, żeby nie pomyśleć, że sama sobie nie przyznam -1pf. Wyręczył mnie Darek i chwała mu za to, by myślałam, że prędzej przybiegnie Thotal albo Barbarax Duży uśmiech

Rafaelo, cóż za hipokryzja.. W końcu występując przeciwko Val Dee'emu też popierasz "kumpelę z paczki". Przeszkadza ci, że ktoś mówi że mnie lubi bądź zaprasza na kawę? Przecież to ty tu jesteś peace&love... Aaaj zapomniałam. Nie wszystkim i nie bezwarunkowo Mrugnięcie

To jest wlasnie poziom czlowieka , aby ojczystym jezykiem wypowiedzial swoje mysli. Ja sie brzydze wulgaryzmem, a napewno nie przystoi to mlodej kobiecie ktora podejmuje sie pracy na rzecz dobra na forum. Jesli chodzi o kolezenstwo, ja nie wybieram sobie osob, ty tez nia mozesz byc i bylas. Zmienilas
kierunek, twoja sprawa. Ty wiesz co ja mysle i kim jestem, jednak patrzysz spokojnie kiedy Marek wypisuje
bardzo obrazliwe stwierdzenia.To przeciesz jest Twoj pupilek. On obraza nie tylko mnie, Chanel dzisiaj
tez otrzymala  na pw bardzo ponizajace  wypowiedzi od Marka. Jaka byla Twoja reakcja na dzisiejsze
dyskusje na forum, zadna. To jest pewnie twuj styl. Rafaela nie da sobie po glowie jezdzic, Rafaela
wie czego od kogo moze oczekiwac. Jest czas, abys sie dobrze zastanowila co bedziesz dalej robila, pamietaj, podjelas sie zadania ktore nie jest lekkie. Z utesknieniem patrzymy w strone Dariusza i Twoja
co bedzie dalej? to pytanie zadaja sobie wszyscy. Losy forum leza w Waszych rekach.
Zapisane
Silver
Gość
« Odpowiedz #444 : Kwiecień 12, 2010, 19:29:55 »

Silver to Ty zaczales to cale  zamieszanie a teraz odwracasz kota ogonem.Dlaczego zwracasz uwage Totalowi? Mysle , ze Total i Janneth maja sobie cos do wytlumaczenia.On to i tak robi bardzo delikatnie.A Ty namieszales a teraz zrobiles sie opiekunem poszkodowanych.To naprawde bardzo ciekawe stanowisko.Milego dzionka  - Ela


Tak masz świętą rację.
W końcu trzeba przecież poszukać winnych i  sprawców.
Oto Ci właśnie w tym wszystkim chodzi...., więc dlatego o tym piszesz.
Zadam Ci uczciwe pytanie ? Przyszłaś tu ludzi dzielić !
Tak,.... właśnie to robisz !





Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #445 : Kwiecień 12, 2010, 19:36:35 »

Tak czytam Wasze wypowiedzi i widzę, iż rzeczywiście przemiany nabierają tempa. Świat przyspieszył niesamowicie po Tym Dniu . A będzie jeszcze szybciej i jeszcze więcej lekcji do przepracowania. Nie musi tak wcale być, może obyć się bez bolesnych lekcji  jeśli dostosujemy się do wiru przemian. Wystarczy zrozumienie i empatia, a to dopiero jest początek .
Jestem za usunięciem minusa Janneth bo zadanie, które miał on spełnić już zostało wykonane. Wiadomo za co był, sprawa została omówiona i wyjaśniona i wybaczona. Poprawa nastąpiła.
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #446 : Kwiecień 12, 2010, 19:41:57 »

Wszyscy wiemy, że "zwykły" człowiek wyraża swoje emocje poprzez ucieczkę albo atak, to naturalne objawy zniewolenia umysłu...
Silver wyraża się jak "my", cieszę się, że nie pofrunął.... Mrugnięcie


Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
Silver
Gość
« Odpowiedz #447 : Kwiecień 12, 2010, 19:43:58 »

Moim wyrażaniem MIŁOŚCI jest zadawanie pytań...

Silver, widzę że emocje w Twoim przypadku są ważniejsze niż uczucia (oczywiście te "WYŻSZE") Mrugnięcie


Bądźmy może uczciwi wobec siebie...
Twój poprzedni wykład nie był wyrażeniem miłości, był właśnie tym co sam napisałeś - był wyrażeniem emocji.
Temat jak na moje oko, zakończyła swoim postem Janneth.
Przynajmniej ja tak to odbrałem. Ale Twój referat mimowoli odebrałem jako formę kolejnych jakichś zarzutów, gdy tymczasem wypadało po prostu nic już nie mówić, czyli milczenie jest złotem.
A ważne pytanie dotyczące Was oboje ( skoro miały dotyczyć Was) wymienić sobie na PW, a nie publicznie.I było by przecież Ok .
Ale to moje zdanie.Każdy myśli inaczej.Przy okazji dowiedziałem się, że to ja byłem powodem wszystkiego. No cóż, jak komuś ulży na sercu, że w końcu znalazł się sprawca wszystkiego, to jestem nawet za !

 I chciałby na tym zakończyć ze swej strony tą próbę zapomnienienia o tym wszystkim  co było, a popatrzenia z jasnością co będzie. /

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 12, 2010, 19:56:10 wysłane przez Silver » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #448 : Kwiecień 12, 2010, 20:13:03 »

Proponuję wycofać z obiegu wszystkie minusy, zarówno te nadane, jak i te czekające na swoją wielką chwilę, gdy dumnie zawisną pod czyimś Nickiem. Uważam, że należy wymazać z zapisu w regulaminie to niechlubne narzędzie, bo i tak nie spełnia swego zadania a dodatkowo jątrzy i dzieli.
Chyba, że nadal chcecie bawić się tą zabawką. Tylko dla jakiej części nas jest to potrzebne? Bo na pewno nie dla ducha…

Pozdrawiam,
fajnie, że jesteście tak różnorodni…  Chichot
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #449 : Kwiecień 12, 2010, 20:16:48 »

Pewnie chciałbyś być powodem czegokolwiek, ale będziesz musiał się oblizać smakiem, bo nawet nie pomyślałem o Twojej obecności kiedy pisałem o nieuczciwym postępowaniu wobec wielu forumowiczów.

Silver, mam do Ciebie wielki szacunek, czytam i rozumiem co masz do przekazania innym, zgadzam się z wieloma Twoimi tezami, ale pozwól, że nie zgodzę się by ktokolwiek ranił uczucia moich przyjaciół. Na naszym forum panuje zaraza nietolerancji, ludzie z poczuciem braku wiary przejęli kontrolę...

Możesz się nie zgadzać z moim zdaniem, zrozumiem.



Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
Strony: 1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... 42 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.098 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

grotasmierci kociaprzystan world-anime k-l st-fu