Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 01, 2024, 13:41:56


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... 42 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Pręgierz -> komentarze i pytania  (Przeczytany 444976 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Sventer
Gość
« Odpowiedz #650 : Listopad 21, 2010, 12:45:30 »

Ja nawet nie wiem o co mu chodziło, więc tego nie zgłaszałem.
 Coś
Zapisane
kamil771
Gość
« Odpowiedz #651 : Listopad 21, 2010, 13:03:40 »

Ja nawet nie wiem o co mu chodziło, więc tego nie zgłaszałem.
 Coś

Zgłaszać to się możesz na lekcji w szkole,jeżeli dalej kontynuujesz naukę;

Łagodne traktowanie twojego zaczepnego zachowania na forum przez administrację pozostawię bez komentarza....
Nie warto.
« Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2010, 13:03:58 wysłane przez kamil771 » Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #652 : Listopad 21, 2010, 19:11:31 »

Też nie bardzo rozumiem Darku twoją pobłażliwość wobec Sventera.

Wezmę na tapetę jeden jedyny jego post:
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=2189.msg69341#msg69341

idiotyzm za pieniądze wydane na pomnik Twój Kochany KK mógłby zafundować obiady kilku tysiącom dzieci (Wiesz nie każdy ma co do gara włożyć) ależ przecież ważniejsze są pomniki od ludzi... Taki jest Twój KK.

Rozumiem. Niektórzy nie radzą sobie z emocjami. Jestem jednak pewna, że wszyscy potrafią opisać je bez uszczerbku dla własnej reputacji. Wszyscy... Pomijając kolegę.

Jesteś zabawna Janusio naprawdę .

A ja głupia sama ostatnio próbowałam dać mu dobry przykład... http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=5903.0

Co robi kościół? Sika pod siebie i dalej ogranicza.

Dobrze, że już nie "sra", bo do tej pory to było jego ulubione słowo.

Po za tym jeśli według Ciebie takie coś jest argumentem to lepiej idź stąd.

Gdyby tak wszyscy z braku rzeczowych argumentów odchodzili z forum, nie pisałabym tego teraz!

Jesteś irytująco głupi, wogóle skąd bierzesz tego typu teksty? Problemy z psychiką?

Zgadzam się ze Sventerem... Najlepsze kęsy zostawił na koniec.


Do tej pory wychodziłam z założenia, że nie powinno się wdawać w dyskusje z takimi jak on. Postępują zawsze w jedyny znany sobie, realny do osiągnięcia celu sposób. Sprowadzić do swojego poziomu, by pokonać doświadczeniem. 
I chociaż nie widzę żadnego powodu, by tracić do siebie szacunek, to męczy mnie sytuacja, gdy na takie odzywki i zachowania trzeba notorycznie przymykać oko. Bycie pobłażliwym jak widać nie skutkuje. Znam słowo "proszę" i gdy któregoś dnia Sventer "zdobył" kilka minusów pod rząd, poprosiłam go prywatnie o opanowanie się. Mogłam tego nie robić i czekać aż nabije ich więcej, co w efekcie przyczyniłoby się do szybszego bana.
Wszystko jednak ma swoje granice. Pobłażliwość, cierpliwość, wiara w drugiego człowieka.
Na tym przykładzie nie widzę jednak żadnych zmian na lepsze. Wręcz przejawia się coraz większy jego tupet. Jego groźby, jakoby obojętny był mu jego dalszy los na tym forum i ostrzeżenie, że na koniec zostawi najlepsze kęsy... To nie przedszkole!

Sventer, miej jaja! Trochę konsekwentności w obliczu własnych słów i honoru! Wyciągaj asy z rękawa i idź już sobie!
Zaraz i tak się kolejny taki jak ty pojawi... Z politowaniem
« Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2010, 19:12:12 wysłane przez janneth » Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Sventer
Gość
« Odpowiedz #653 : Listopad 23, 2010, 15:29:07 »

Janina ależ co TY się tak bulwersujesz? Chichot
Chyba jedynym aspektem twego oburzenia jest to że mogłem/powiedziałem coś co jest sprzeczne z Twoim kodeksem etyczno/moralnym.

Cytuj
Rozumiem. Niektórzy nie radzą sobie z emocjami. Jestem jednak pewna, że wszyscy potrafią opisać je bez uszczerbku dla własnej reputacji. Wszyscy... Pomijając kolegę.

Wolę być szczery niż owijać w bawełnę aż zbaranieje jak nie którzy...

Cytuj
A ja głupia sama ostatnio próbowałam dać mu dobry przykład... http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=5903.0

Kiepski - swoją drogą Janina to aż tak źle chyba nie brzmi? Uśmiech Janneth...

Cytuj
Dobrze, że już nie "sra", bo do tej pory to było jego ulubione słowo.

Nie, mam inne ulubione słowa.

Cytuj
Gdyby tak wszyscy z braku rzeczowych argumentów odchodzili z forum, nie pisałabym tego teraz!

Do prawdy? Nie żartuj!

Cytuj
Zgadzam się ze Sventerem... Najlepsze kęsy zostawił na koniec.

Hehehehehe Chichot



Zapisane
kamil771
Gość
« Odpowiedz #654 : Listopad 27, 2010, 14:03:12 »

 Nie wiem dlaczego Sventer ( czyt. Mora) nie dostał jeszcze bana za uzbieranie ponad 10 ostrzeżeń?
A ma już na koncie -12  ??
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #655 : Listopad 27, 2010, 19:09:02 »

To proste:

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=790.msg68598#msg68598
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #656 : Grudzień 11, 2010, 00:06:00 »

Janneth, ale (t)y jesteś tępa, naprawdę,szkoda słów;

Gdyby faktycznie było ci szkoda słów, nie musiałabym dawać ci za tą wypowiedź -1pf, a tak... No cóż...
Szkoda że tak zaczęliśmy tę rozmowę, mam jednak nadzieję że teraz będzie już tylko lepiej. Jeśli jednak jeszcze raz mnie obrazisz, żale wysyłać będziesz w eter i szczerze wątpię, by ktokolwiek cię poparł czy chociażby wysłuchał.

Otóż...
Gdybym wiedziała, że zgłaszałeś wypowiedź Sventera, w której papieża nazywa beretem, ukarałabym bez mrugnięcia okiem.
Nie miałam jednak dostępu do Internetu od 24 listopada. Nie sprawdzałam ani poczty, ani forum, ani nic co mam w zwyczaju śledzić, czytać itd.
Moderatorom nie wolno zmieniać decyzji innych moderatorów. Ani też administracji. Nie wiem kto ci wówczas odpisał. Nie mogę odpowiadać za decyzje innych osób. Przykro mi, że taka wypowiedź nie została ukarana. Szczególnie w świetle ujemnego punktu, jaki dałam tobie za obrażanie islamu... Nie mogę zlokalizować postu Sventera ani nawet twojego zgłoszenia (o ile raportowałeś, a nie zgłaszałeś go poprzez PW), ale jeśli to co mówisz jest prawdą to są to dwie identyczne sytuacje, gdzie jedna obraza została skierowana przeciwko wyznawcom islamu, druga przeciwko katolikom Smutny

Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #657 : Grudzień 11, 2010, 18:40:10 »

Cóż, ja, mimo, że w większości tematów się z Kamilem nie zgadzam, tutaj muszę mu nieco przyznać rację (oczywiście nie przy nazywaniu Janneth tępą, bo to niedopuszczalne).

Rzeczywiście, też zauważyłem, że nieraz kary przyznawane są nieco... no może nie tyle, że stronniczo, ale losowo. Że nieraz za ostrą obelgę można nie dostać -pf, a za coś zupełnie błahego - tak. Nie twierdzę tutaj, że to wina stronniczości moderatorów, bo możliwe, że to po prostu przeoczenia.

Ogólnie uważam jednak, że powinien wrócić o wiele prostszy, bardziej przejrzysty i czytelny system ostrzeżeń (3 ostrzeżenia, za 4 ban na dłuższy czas). Obecnie robi się chaos ze zliczaniem punktów, chwilowymi banami, dłuższymi banami, etc. Tak na prawdę trudno stwierdzić, co jeszcze się nie kwalifikuje pod minusowe pf, a co już tak.

O wiele lepiej by było, gdyby ostrzeżenia były tym, czym na większości forów - czymś "mocnym". Czyli jeśli ktoś trochę rozrabia, to jedynie słowne napomnienie, a jak dalej jest nie teges, to ostrzeżenie. Stałe, niezależne od reputacji. A gdy dojdzie do 3-4 (do ustalenia) ban na dłuższy czas, powiedzmy 2 tyg.

Wydaje mi się, że wtedy ostrzeżenia byłyby bardziej klarowne, jak też bardziej widoczne. Nie byłoby takiego zamieszania.
Zapisane
barneyos

Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689



Zobacz profil
« Odpowiedz #658 : Grudzień 11, 2010, 20:05:29 »

Elo !!!

No tak, Tene bardzo mądrze prawisz, ale jeden zapis z regulaminu Cię rozwala:

"Najwyższym i niepodważalnym prawem na forum jest głos administratora. Demokracja nie ma zastosowania."

Nie to, żebym bronił administrację, ale się nieźle zabezpieczyli. Chyba są prawnikami ;-)

Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
kamil771
Gość
« Odpowiedz #659 : Grudzień 27, 2010, 13:29:15 »


Gdyby faktycznie było ci szkoda słów, nie musiałabym dawać ci za tą wypowiedź -1pf, a tak... No cóż...
Szkoda że tak zaczęliśmy tę rozmowę, mam jednak nadzieję że teraz będzie już tylko lepiej. Jeśli jednak jeszcze raz mnie obrazisz, żale wysyłać będziesz w eter i szczerze wątpię, by ktokolwiek cię poparł czy chociażby wysłuchał.

A cóż takiego uczyniłem?
Czyżby pani moderator poczuła się obrażona?
Biedna panterka, a jakbym napisał że jesteś "ostra" też dostałabym bym minusika?
Zauważ że mój post był jedynie reakcją na twoją żałosną "pracę" na tym forum.
I moja odpowiedź była jak najbardziej uzasadniona, nie chciałem się kłócić,sama zaczęłaś, a błędy jest Ci bardzo łatwo wypunktować.

Otóż...
Gdybym wiedziała, że zgłaszałeś wypowiedź Sventera, w której papieża nazywa beretem, ukarałabym bez mrugnięcia okiem.

Ale nie zrobiłaś tego,więc i mi powinnaś dać spokój.
Mogłaś np skonsultować się w tej sprawie z administracją i wtedy podjąć sprawiedliwą decyzję.
A to,że jesteś w gorącej wodzie kąpana to nie moja wina.


Nie miałam jednak dostępu do Internetu od 24 listopada. Nie sprawdzałam ani poczty, ani forum, ani nic co mam w zwyczaju śledzić, czytać itd.

Mało mnie to interesuje.
Tym bardziej powinnaś się w tej sytuacji wstrzymać z jakąkolwiek decyzją.



Moderatorom nie wolno zmieniać decyzji innych moderatorów. Ani też administracji. Nie wiem kto ci wówczas odpisał. Nie mogę odpowiadać za decyzje innych osób. Przykro mi, że taka wypowiedź nie została ukarana. Szczególnie w świetle ujemnego punktu, jaki dałam tobie za obrażanie islamu... Nie mogę zlokalizować postu Sventera ani nawet twojego zgłoszenia (o ile raportowałeś, a nie zgłaszałeś go poprzez PW), ale jeśli to co mówisz jest prawdą to są to dwie identyczne sytuacje, gdzie jedna obraza została skierowana przeciwko wyznawcom islamu, druga przeciwko katolikom Smutny
[/quote]

Kończąc dyskusję z (t)obą muszę wyjaśnić jeszcze jedno.
Nazwanie proroka Islamu mahometa ( który był złoczyńcą, co jest potwierdzonym historycznie faktem) mahciem, ma być obrazą?
Chyba żartujesz.... chyba gorszym jest nazywanie prowokacyjnie papieża "beretem" !
Niegrzeczna panterka.....
a kysz!
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #660 : Grudzień 27, 2010, 15:43:46 »

Kamil, a gdybym ja nazwał papieża Józkiem (od oryginalnego imienia Jose(f/ph))? Gdybym stwierdził, że "Józio powiedział to i tamto" - nie uważałbyś tego za obrazę? Pytam nieco przekornie, ale i zupełnie serio - czy, skoro uznajesz, że "mahcio" to nie obraza, to katolickiego papieża mogę nazywać Józiem, i się nie będziesz unosił gniewem/niesmakiem/obrazą?
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #661 : Grudzień 27, 2010, 18:15:21 »

Cytat: Kamil
Ale nie zrobiłaś tego,więc i mi powinnaś dać spokój.
Mogłaś np skonsultować się w tej sprawie z administracją i wtedy podjąć sprawiedliwą decyzję.

No to może ochłoniesz jak Ci powiem, że to ja jej zaleciłem przyznanie Ci minusa i ta decyzja jest nieodwołalna.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
kamil771
Gość
« Odpowiedz #662 : Grudzień 27, 2010, 18:27:11 »

Cytat: Kamil
Ale nie zrobiłaś tego,więc i mi powinnaś dać spokój.
Mogłaś np skonsultować się w tej sprawie z administracją i wtedy podjąć sprawiedliwą decyzję.

No to może ochłoniesz jak Ci powiem, że to ja jej zaleciłem przyznanie Ci minusa i ta decyzja jest nieodwołalna.

A!!!! i wyszło szydło z worka.
 Właśnie udowodniłeś jaki z ciebie administrator!
Beznadziejny! tak jak reszta twojej świty.
Właśnie do twojej wysokości skierowałem prośbę o interwencję w sprawie wypowiedzi Sventera w której obraził papieża nazywając go beretem.
Pamiętasz co odpisałeś z łaski swojej?
Przypomnę (c)i :

Otóż >Kamilu<, rzeczywiście język/określenie jakiego użył w tym poście >Sventer< może być potraktowane jako nie okazujące szacunku komuś, kto wg Ciebie na niego zasługuje - co z kolei nie dla każdego musi być wyznacznikiem.

Udowodniłeś nie tylko to,że wybiórczo traktujesz poszczególne osoby,ale też że jesteś hipokrytą.
!!!!!
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #663 : Grudzień 27, 2010, 19:11:52 »

>Kamilu<, to już drugi raz jak zamieszczasz prywatną korespondencję bez uzyskania zgody na to. Regulamin przewiduje za to minusy, jednak, że to moja do Ciebie korespondencja więc odpuszczę Ci (nie zminusuję), a wstydzić się nie mam czego.
Było to wówczas gdy jeszcze próbowałem łagodnie traktować wyskoki >Sventera< i przy okazji Twoje. Zaraz po tym >Sventer< zaczął pokazywać na co go stać i za co został zminusowany 1:1 (w sumie uzyskał w krótkim czasie - bodaj 1 dnia - 5 minusów). Krótko po tym Ty wyskoczyłeś z Mahometem, ale nazywając go "bandziorem" czy coś w tym stylu i to kilkakrotnie, a za co nie przyznałem Ci minusa, choć powinienem. Niedługo po tym wyskoczyłeś z tym o co masz pretensje do >Janneth< za minusa. Tak jak w przypadku >Sventera< starałem się być łagodny, tak i w Twoim i w obu przypadkach pokazaliście, ze nie ma sensu przymykać oczu na wasze niewyszukane zachowanie.
Więc proszę Cię, zamilcz już w tej materii i przynajmniej ze trzy razy przemyśl co chcesz napisać nim to zrobisz, bo bardzo sobie szkodzisz. Tylko w ostatnim poście, na który właśnie odpowiadam, dałeś mi dwa powody do przyznania Ci już -2 pf'ów - oczywiście jeszcze tego nie zrobię.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Sventer
Gość
« Odpowiedz #664 : Styczeń 31, 2011, 21:46:18 »

Cytuj
Cytuj
Jezus Chrystus to marionetka Boga, którą posłużył się do swoich własnych celów.

Przesadziłeś !!!     nikt niema prawa obrażać uczuć religijnych innych ludzi,mam przez ciebie pełną skrzynkę e-mailową skarg na to co piszesz. Mnie się również to nie podoba ,a po za tym  naruszyłes regulamin w tym punkcie

obrażających inne narodowości, rasy i religie (art. 194-196 i art. 257 Kodeksu karnego oraz art. 23
   Kodeksu cywilnego). Moderator winien zareagować przyznając użytkownikowi -1pf.
a wiec - 1 pf
chanell

W sumie to nie wiem kto to napisał ale postępujesz emocjonalnie co jest nie wskazane dla pracy moderatora. CO w tym takiego złego? Autor tego tekstu nikogo nie obraził więc Twoje oszczerstwa Chanell są nie na miejscu a że Tobie się to nie podoba no cóż. Emocjonalne zachowanie naszego społeczeństwa to pospolita reakcja na negatywną prawdę.

Autor tekstu jasno określił pewną kwestię nie obrażając nikogo stwierdził fakt a ponieważ jest on sprzeczny z Twoim fundamentalizmem moralnym weszłaś w postawę obronną i odpowiedziałaś atakiem.

Z psychologicznego punktu widzenia powinnaś naprawić Twój osąd bo inaczej sama siebie będzie dalej okłamywać.

Dlatego też uważam iż należy zaprzestać traktować ludzi wolno myślących jak bydło.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #665 : Styczeń 31, 2011, 21:53:21 »

Powinno się potrafić odróżnić krytykę od obrażania czy lżenia, widzę, że wiele osób ma z tym problem, szkoda. Nikt, poza ukaranym nie protestował gdy pojawił się minus za zdrobnienie imienia muzułmańskiego proroka Mahometa. Dlaczego wobec tego określanie Chrystusa mianem marionetki (i to nie jedyne tego typu określenie tego użytkownika) miałoby być dopuszczalne? Jeżeli taki mądry i odważny jest autor takich wypowiedzi proponuję aby to samo powiedział w kraju muzułmańskim - o Jezusie Chrystusie, o Mahomecie nie wspomnę.

Sventer, nadal nie wiem - bo nie raczyłeś odpowiedzieć - kogo w jednym ze swoich postów raczyłeś określić mianem bydła? Odpowiesz czy uciekniesz?
Zapisane
Sventer
Gość
« Odpowiedz #666 : Styczeń 31, 2011, 21:56:45 »

Cytuj
Sventer, nadal nie wiem - bo nie raczyłeś odpowiedzieć - kogo w jednym ze swoich postów raczyłeś określić mianem bydła? Odpowiesz czy uciekniesz?

Oj facet Ty to masz problemy z widzeniem czy jak? Odpowiedziałem w jednym z postów ale widocznie Twe przepiękne oczęta mądrości nie umiały tego zauważyć. Chichot
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #667 : Styczeń 31, 2011, 22:02:03 »

Możesz podać linka wobec tego?
Zapisane
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #668 : Styczeń 31, 2011, 22:13:56 »

Cytuj
Sventer, nadal nie wiem - bo nie raczyłeś odpowiedzieć - kogo w jednym ze swoich postów raczyłeś określić mianem bydła? Odpowiesz czy uciekniesz?

Oj facet Ty to masz problemy z widzeniem czy jak? Odpowiedziałem w jednym z postów ale widocznie Twe przepiękne oczęta mądrości nie umiały tego zauważyć. Chichot

Ja problemów z widzeniem nie mam. Używanie obraźliwych słów jest widoczne jak na ''dłoni''. Wolne myślenie, wolnym myśleniem a regulamin, regulaminem.
Natomiast ''fundametalizm moralny'' jak widać ma różne oblicza, co widać w postach obu ukaranych ostatnio panów.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2011, 22:14:58 wysłane przez janusz » Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #669 : Styczeń 31, 2011, 22:48:13 »

Cytuj
W sumie to nie wiem kto to napisał ale postępujesz emocjonalnie co jest nie wskazane dla pracy moderatora. CO w tym takiego złego? Autor tego tekstu nikogo nie obraził więc Twoje oszczerstwa Chanell są nie na miejscu a że Tobie się to nie podoba no cóż. Emocjonalne zachowanie naszego społeczeństwa to pospolita reakcja na negatywną prawdę.

Sweter ,swój błąd naprawiłam ,podałam autora tekstu ,ale oszczerstwa to nie ja napisałam tylko on.Robił to od jakiegoś czasu ,myślałam że mu przejdzie ,ale zmienił nik  i zaczął znowu. Wydaje mi się że i tak byłam cierpliwa.
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Sventer
Gość
« Odpowiedz #670 : Styczeń 31, 2011, 23:18:52 »

To możesz nazwać mnie nie normalnym ale dla mnie ten koleś - kimkolwiek jest mówi lepiej niż co nie którzy na tym forum jak choćby Kiara...
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #671 : Styczeń 31, 2011, 23:21:28 »

To możesz nazwać mnie nie normalnym ale dla mnie ten koleś - kimkolwiek jest mówi lepiej niż co nie którzy na tym forum jak choćby Kiara...
nie mam zamiaru cię obrażać, kropka.
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Sventer
Gość
« Odpowiedz #672 : Luty 07, 2011, 22:04:12 »

Dariusz nie masz się kogo czepiać? W sumie rozumiem działasz dla elity przyszłego pokolenia ratowania Ziemi. Chichot
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #673 : Luty 08, 2011, 01:08:47 »

No to ci Sventer schlebił  Cool
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Sventer
Gość
« Odpowiedz #674 : Luty 11, 2011, 23:17:36 »

Przeczytaj do końca...

Darek widzę że ukarałeś swojego moderatora haha! Jesteś w szczytowej formie swojej hipokryzji. Żal. To forum zamienia się w cenzurowaną głupotę. Haha!

Oczywiście umieszczenie linku w moim profilu obali ład tego forum, dojdzie do zagłady Ziemi i Enki nie będzie mógł nas uratować ; < niestety tej tragedii nie ulegniemy ponieważ na forum znajduje się co najmniej 50 artykułów wpisanych przez mnie aby promować Wolne Media ponieważ uważa iż to słuszna idea, która nikomu nie szkodzi. Tym bardziej czy z powodu tego iż umieściłem link w profilu server się zawiesi?

Po za tym jak admini macie opcję wyłączenie możliwości dodawania tego typu wpisów na profilach więc czemu po prostu tego nie wyłaczycie skoro jesteście na tyle genialni aby wlepić minusa. Czy komuś tu władza nie uderza do głowy?

Znam dobrze skrypty forów i wiem że jest to możliwe... A jeśli nie potraficie zaakceptować czegoś co nie jest szkodliwe i jest powszechne czyli właśnie linki w profilach, na które de facto dajecie zezwolenie udostępniając tę opcje to gratuluje rozumu. Naprawdę czuję się zażenowany tą prostoliniją, słuchą i bez podstawną opinią.

To swego rodzaju cenzura - pewnie narzucona przez PCH ale cóż tego już nie zmienię widocznie - egoizm ludzki bije w Was niczym Niagara. Czuję się zażenowany także z tego powodu iż wielu naprawdę dobry forumowiczy, których lubiłem mimo tego że byli jacy byli odeszło przez takich jak WY!

a chodzi mi o Tenebraela, Loukasa(który patrzał na problemy inaczej) Joeal - w życiu nie spotkałem tak przyjaznego kolesia i septtere(sorry jeśli źle napisałem) byli to ludzi z sercem - nie to co tutejsza administracja , wyraziłem swoje żale ponieważ mam do tego pewne prawo i chciałby aby to zdanie poznali inni forumowicze.

Nie pozdrawiam bo niema kogo... A Dariusz traktuje mnie i innych jak śmieci - które należy spalić. I to niby taki nie ograniczony jesteś... no cóż widocznie w swojej prostolinejności nie zauważasz prostych spraw... Ehh.

nara
« Ostatnia zmiana: Luty 11, 2011, 23:50:29 wysłane przez Sventer » Zapisane
Strony: 1 ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... 42 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.09 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

pifpaf bornfost lodux hobbit strefagier1