Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 28, 2024, 11:17:30


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... 42 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Pręgierz -> komentarze i pytania  (Przeczytany 443968 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #725 : Luty 17, 2011, 13:34:41 »

Przyrównywanie miejsca, z którego w kościołach chrześcijańskich głosi się kazania do szamba w temacie o zaletach religii miałoby nie być pogwałceniem naszego regulaminu?

Każdy średno rozgarnety czlowik wie,
ze ambona słuzy tez do strzelana do zwierząt.
A jak sie koncza naboje - to niektorzy strzelaja g....
..lub punktami ujemnymi.

Cytuj
Nabrudzić wszędzie, gdzie się tylko da.
Przeciez to ten katolicki nauczciel brudzil szambem - ja to tylko przytaczam,
w kontescie religii i jej ludzi/patronow.

Więc pomylilas adresy. Odwal sie ode mła.


Cytuj
Nawet jednego miejsca na tym forum nie ma, gdzie można by kulturalnie na temat religii porozmawiać.

Nikt ci nie broni kulturalnie rozmawiac.
Ale ty jedynie zajmujesz sie atakowaniem membersow za odmienne niz twoja (niekiedy dosadnie wyrazane) opinie i oglady spraw. Arguentami w temacie raczej nie operujesz.
Sa natomas niby-argumny w atakach personalnych. Ty sie lepiej sama zbanuj.


Cytuj
Bez prostackich porównań, nieokrzesanych wypowiedzi i wszechobecnego niezadowolenia i psioczenia.
to ocena. Nie kazdy jest az tak rozwniety, jak ty dyszanet.
Zarzucanie prostactwa (tu jest raczej jego wyrazem) jest łamaniem regulaminu.(proby obrazania uczestnikow).
Chcesz moderowac moje zadowolenie !?!  Uśmiech jakież to uroczo słodkie..
juz wymoderowane - ja happy!

Cytat: Val Dee
Nauczcie się, że jak się wchodzi do czyjegoś domu (albo na czyjś wątek) to nie jest kulturalnym wylewać pomyje na głowę gospodarza - tym bardziej, że gospodarz sam jest miły i nikogo nie uraża.
A wlasnie - to czyj to jest DOM?

Nikt rafaeli pomyj nie wylewal na glowe. Jesli sie myle - to wskaz. lub przeproś.

Ale trzeba tez zaakceptowac, ze z pomyj nie da sie perfumerii zrobić po prostu - to wbrew naturze
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2011, 13:43:49 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #726 : Luty 17, 2011, 21:38:52 »

mam pytanie:

gdy mialem -5pkt (lub-6)
bezpodstawnie dodano mi do -7 , po mojej apelacji  tamte 2 posty sie przywrocily,
ale punkty zostaly (-7)

Wskaż, które to posty. Zapewne ja je przywróciłem więc jeśli zostałeś za nie zminusowany, a ja przywracając je przeoczyłem ten fakt, to go naprawię.


Cytuj
a teraz widze nagle -9 ..bez żadnych nowych upomnien w miedzyczasie, ani nieaprobownych przez cenzora artqa postow. Czemu zawdzieczam ten nieuzasdniany przyrost?

Upomnienia były już wcześniej, a że nie skutkują więc upominamy minusami. O tych w wątku:

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=790.75
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2011, 21:39:39 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #727 : Luty 20, 2011, 15:29:28 »

Cytuj
Wskaż, które to posty. Zapewne ja je przywróciłem więc jeśli zostałeś za nie zminusowany, a ja przywracając je przeoczyłem ten fakt, to go naprawię.
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=5701.msg72505#msg72505


Cytuj
Podobnie >PHIRIOORI<,
za to samo co w poście powyżej:

-1pf
Proszejeszcze raz przeczytac ten post, jesli to dotyczylo tego
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=6489.msg74250#msg74250

Czy w ofercie artefaktow i religijnych narzedzi (ktore rzekomo tu obrazam)
znajduje sie obiekt o nazwie "szambona"?... jesli nie - to z jakigożto powodu miałaby się czuć doknięta taka czy inna religia???
Pomijajac skromny fakt nawiązana do przedmowcy.
Zaazac nawiazań?... to smieszne!

A moze to zemsta za ponizsze pod pretekstem "nieregulaminowosci"
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=6489.msg74242#msg74242

-----

za ten watek chyba 2x poszly mnusy:
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=6186.msg72147#msg72147
Prosze wskazac, w ktorym mejscu ta merytoryczna inform. zekomo ma byc niezgodna z regulamin.


podobnie prosze o uzasaniene zkoszowania tej informacji:
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=6148.msg71732#msg71732


jak rowniez prosze o uzasaniene zkoszowania tej informacji:
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=5943.0

--

Acha i za ten film dostalem 2x mnusy.. niezgodnie z reguaminem,
a post przywrocony:
ten o kosztach niekonstytucyjnych wymuszanych od podatnika innej niz katolicka wiary:
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=5701.msg72505#msg72505




« Ostatnia zmiana: Luty 20, 2011, 17:35:53 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #728 : Marzec 01, 2011, 20:50:48 »

Cytat: PHI
Cytuj
Wskaż, które to posty. Zapewne ja je przywróciłem więc jeśli zostałeś za nie zminusowany, a ja przywracając je przeoczyłem ten fakt, to go naprawię.
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=5701.msg72505#msg72505

No niestety, nie mogę Ci anulować minusa. Filmik przywróciłem, gdyż zawiera wiele ciekawych informacji, jednak główny powód, dla którego Cię zmiusowałem pozostał.

Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
arteq
Gość
« Odpowiedz #729 : Marzec 17, 2011, 23:00:35 »

mam pytanie. Czy Kiara dostała minusa bo napisała, że aktualny JAN to X-44?
Jeżeli tak to proponuję anulować minusa bo nie ujawniła niczego nieodpowiedniego np. adresu zamieszkania, nazwiska, zdjęć.
Naprawdę nie widzę niczego nieodpowiedniego w tym, że przypomina się komuś jego wcześniejsze odsłony. Dlaczego miałby się ich wstydzić? Dlaczego ukrywać?
Do tego na korzyść Kiary działa to, że na tym forum były już wcześniej podawane poprzednie nicki forumowiczów i nikt nie widział w tym nic nieodpowiedniego - nie chcę rozdrapywać ale tak było w przypadku naszego "największego" kolekcjonera nicków: Marcina/Mory?Sventera...
Jeszcze raz proszę o cofnięcie minusa jeżeli był przyznany wyłącznie za przywołanie nicka X-44.
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #730 : Marzec 17, 2011, 23:27:56 »

mam pytanie. Czy Kiara dostała minusa bo napisała, że aktualny JAN to X-44?
Jeżeli tak to proponuję anulować minusa bo nie ujawniła niczego nieodpowiedniego np. adresu zamieszkania, nazwiska, zdjęć.
Naprawdę nie widzę niczego nieodpowiedniego w tym, że przypomina się komuś jego wcześniejsze odsłony. Dlaczego miałby się ich wstydzić? Dlaczego ukrywać?
Do tego na korzyść Kiary działa to, że na tym forum były już wcześniej podawane poprzednie nicki forumowiczów i nikt nie widział w tym nic nieodpowiedniego - nie chcę rozdrapywać ale tak było w przypadku naszego "największego" kolekcjonera nicków: Marcina/Mory?Sventera...
Jeszcze raz proszę o cofnięcie minusa jeżeli był przyznany wyłącznie za przywołanie nicka X-44.

popieram i przyłączam się do prośby
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Kiara
Gość
« Odpowiedz #731 : Marzec 18, 2011, 00:36:33 »

Cytat: Regulamin
Bezwzględnie należy pamiętać, by nie publikować treści stanowiących naruszenie prawa, tj.:

...

- ujawniających bez czyjejś wyraźnej zgody dane osobowe, identyfikatory komunikatorów
   internetowych, fotografie, adres poczty elektronicznej, miejsce zamieszkania, pracy, przebywania,
   numery telefonów, tablic rejestracyjnych i inne poufne dane (Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o
   ochronie danych osobowych). Wiadomość zostanie usunięta, a moderator zważywszy na
   okoliczności oraz ujawnione informacje, może przyznać użytkownikowi ostrzeżenie (-1pf).



Przepraszam a , który z tych wymienionych punktów naruszyłam Coś? bo naprawdę nie wiem.

Z tego na co się powołujesz Darek na mój post to żaden. Bo , ani dane osobowe , ani identyfikator komunikatorów  internetowych , ani fotografie , ani adres poczty elektronicznej ,ani miejsce zamieszkania , ani pracy , ani przebywania , ani numer telefonu , ani tablice rejestracyjne ani żadne dane poufne. A więc co Coś Coś Coś Coś

Czy publiczny nick , używany wcześniej publicznie na tym forum jest tajny Coś Coś Coś Coś
Tego nawet nie ma w regulaminie , to jedno, a drugie są znane na forum przypadki ujawniania przez forumowicza nicków innych forumowiczy posługujących się kolejnymi i nigdy z tego powodu nie było karania nikogo za to.

Coś chyba nie tak z tą karom?

Czyli posądzanie kogoś o ukrywanie swojej twarzy okazują się brakiem odwagi pokazania własnej.
Ja nie mam takich problemów na każdym forum którym piszę lub kiedyś pisałam zawsze występuję pod tym samym nickiem.
Zapisane
Sventer
Gość
« Odpowiedz #732 : Marzec 18, 2011, 03:26:38 »

A ja mimo usilnych prób zrozumienia o co tu chodzi to dalej nie wiem? Zajrzałem do linka podanego przez Dariusza i nie kminie tego.

Chodzi o to?

Cytuj
A swoją drogom jeżeli już chcesz się prezentować jako tak bardzo uczciwy i lojalny człowiek to czemu nie przedstawiasz się dawnym nickiem X-44?

Czy o to?

Cytuj
Oczywiście nie musisz ..... prawda? To tylko taka mała dygresja dla tych co znają tą historię z dawnego forum.
Czyżby akt zemsty za tamte dyskusje straszące mnie dawniej podawaniem do sądu Panie Januszu?

Regulamin
Cytuj
ujawniających bez czyjejś wyraźnej zgody dane osobowe, identyfikatory komunikatorów
   internetowych,

Hmm Darku nie zaszła może tutaj pomyłka? nick JAN sugestywnie nasuwa się z imieniem Janusz - to chyba nie zbrodnia? Co do tego identyfikatora to też niezbyt to widzę. Chodzi o podanie nicku X-44?
W sumie nie powinno się tego robić - bo nie ma to znaczenia ale żeby od razu minusy dawać?

Albo ja może to błędnie widzę.

Cytuj
Kiedy nie chcesz przebaczyć , to palisz za sobą most , przez który pewnego dnia będziesz potrzebował przejść. - cytat



A tak apropo Kiara jak to jest? Ty nie chcesz oceniać itd. nie chcesz odpowiadać na pytania sama żądasz tego od innych. Jeśli jest po Twojemu to się zgadzasz, jeśli coś ma zagrozić Twojej osobie to jesteś przeciw.

« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2011, 03:27:21 wysłane przez Sventer » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #733 : Marzec 18, 2011, 09:11:07 »

Przepraszam a co za problem w tym wszystkim?
To gdzie jest ujawnienie czegokolwiek tej postaci?
A skoro nie ma niczego związanego z nim to za co skarga?
Na podstawie czego?
Ja napisałam informację , która Ptak wklejała jego posty pod swoim nickiem tworzące awanturę ze mną i podważające mój autorytet. Co  sama napisała na forum i publicznie mnie przeprosiła , za tworzenie "nagonki na mnie przez tego człowieka z wykorzystaniem Jej osoby. Chwała Jej za odwagę i moralną uczciwość.

Jednak obecny Jan wcale nie musi się przyznawać do swojej przeszłości , jeżeli się nie przyznaje to nie ma powodu do furii niezadowolenia , która jednak zaistniała. Zaistniała  dlaczego?

Tworzenie awantur , podważanie cudzej wiarygodności na podstawie osobistych odczytów oraz interpretacji informacji jest domenom pewnych osób.

Powinniśmy dyskutować o napisanych postach a nie o osobach je piszących , owszem czasami bywają  wyjątkowe sytuacje , które mogą zaistnieć.
Jednak na tym forum stały się one regułą.

Dyskusja publiczna na temat wcieleń kogokolwiek dla mnie jest trochę naiwna , gdy żąda się od kogoś wytłumaczeń z nich.
Bowiem praktycznie nie istnieje fizyczny sposób na potwierdzenie 100% wiarygodne ( poza nielicznymi wyjątkami) tych wcieleń przez nikogo.
Być może niedaleka przyszłość będzie w stanie to udowadniać , ale w tym momencie jeszcze nie.
Dyskusja na temat używanych nicków w tym życiu jest jak najbardziej rzeczowa z możliwościom potwierdzenia , tylko po co jak niektórzy zmieniają je by ukryć to czego ujawniać nie chcą. I OK. Gdy zaczynają  " białą kartką" swoje nowe zaistnienie.
Ale gdy z poprzedniego przenoszą dawne relacje , którymi usiłują manipulować obecną rzeczywistościom ? Wówczas to nie jest ok.
Trzeba się spodziewać reakcji z połączeniem dawnych zdarzeń.

I to tyle Panie Janie , więcej dyskusja Pana ze mną nie zaistnieje.

Kiara Uśmiech Uśmiech

ps. "
Cytuj
Kiedy nie chcesz przebaczyć , to palisz za sobą most , przez który pewnego dnia będziesz potrzebował przejść. - cytat"

To nie są moje słowa , proszę skierować komentarz do ich  autora.

=====================================

Cytuj
Czy publiczny nick , używany wcześniej publicznie na tym forum jest tajny

Jaki nick? Skąd masz wiedzę, że używałem takiego nickaI gdzie używałem ?

Wiedzę - podkreślam.

A jakieś imię - które podałaś ? Skąd masz wiedzę, że tak mam na imię ? 


Mam na imię Aleksander. A może też JAN jest nieprzypadkowy.  I co Ty na to  ?


Tylko proszę o konkrety Kiaro, bez manipulacji - bo na mnie to nie działa, tak jak na innych... Uśmiech


P.S.
A szanowni Państwo z Towarzystwa Wspierania Biednej i Niewinnej Kiary Uśmiech
- może i Wy macie jakieś sprawdzone informacje, że tak protestujecie ? Uśmiech






Skoro Jan zaprzecza wszystkiemu to skąd wzięła się skarga z konsekwencjom karania mnie za coś co nie zaistniało?
Tego już zupełnie nie rozumiem.


Kiara Uśmiech Uśmiech

Scaliłem posty
Darek
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2011, 14:33:24 wysłane przez Dariusz » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #734 : Marzec 18, 2011, 09:46:31 »

Macie rację, zbyt pochopnie to skategoryzowałem. Uważam jednak, że takie wyciąganie czyichś ników z innych forów w odniesieniu do osób, które całkiem spokojnie (nie awanturują się, nie zachowują się niegrzecznie) piszą, choć nie po myśli innych, nie jest fer.
Rozumiem chęć ujawnienia kogoś, kto notorycznie i niemal wszędzie gdzie się pokarze szkodzi, ale nie powinno się tego odnosić do wszystkich.
Anuluję Ci >Kiaro< tego minusa, jednak na przyszłość proszę Ciebie i wszystkich innych o ugryzienie się pierwej w palec nim coś się wklika w porywie złości.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
ptak
Gość
« Odpowiedz #735 : Marzec 18, 2011, 11:02:46 »

Cytat: Kiara
a napisałam informację , która dotyczy Janusza 44 czyli X44 na którego życzenie Ptak wklejała jego posty pod swoim nickiem tworzące awanturę ze mną i podważające mój autorytet. Co  sama napisała na forum i publicznie mnie przeprosiła , za tworzenie "nagonki na mnie przez tego człowieka z wykorzystaniem Jej osoby. Chwała Jej za odwagę i moralną uczciwość.

Kiaro, bardzo proszę o wskazanie takiego postu, bądź linka do niego, gdzie napisałam, że wklejałam posty x 44  pod swoim nickiem. Bo z tego co pamiętam, to przeprosiłam Cię publicznie, ale za przekroczenie pewnych ram w pisaniu. Zawsze przepraszam tylko za siebie, nigdy za kogoś innego. Dlatego nie rozumiem tego zdania, cyt. „Co  sama napisała na forum i publicznie mnie przeprosiła , za tworzenie "nagonki na mnie przez tego człowieka z wykorzystaniem Jej osoby.”

Będę bardzo wdzięczna za podanie linka.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #736 : Marzec 18, 2011, 11:53:20 »

Tak Ptaku napisałaś to , postaram się odszukać jeżeli jeszcze istnieje ten post.
Oczywiście że przepraszałaś mnie za siebie a nie za kogoś , to normalne ale za to postępowanie inspirowane przez kogoś.
Było to coś w temacie kolejnej akcji przeciwko mnie w której stanęłaś w mojej obronie i opisałaś tamten przypadek.

Ja uważam iż było to bardzo godne Twoje postępowanie , nie ma w tym nic wstydliwego. Popełnianie błędów jest naturom ludzką. Korekta ich również.

Kiara Uśmiech Uśmiech

ps. Przez najbliższy miesiąc mogę bywać bardzo rzadko lub wcale , zatem musisz troszkę poczekać , bo te  najbliższe kilka dni nie będę mogła wykorzystać na przeszukanie forum.
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #737 : Marzec 18, 2011, 12:05:43 »

Zatem cierpliwie będę czekać i mam nadzieję, że się doczekam, bo żadnych postów nie usuwałam.
Zapisane
Sventer
Gość
« Odpowiedz #738 : Marzec 18, 2011, 19:18:55 »

Kiara już taka jest niby święta... a widać co robi. W sumie nie przejmuj się tym JAN.  Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #739 : Marzec 18, 2011, 21:24:37 »

Podtrzymuję, że przypomnienie poprzedniego nicka forumowiczowi nie nosi dla mnie negatywnych znamion.
Jeżeli jednak nie chodzi o tę samą osobę to jest to już nadużycie czy kłamstwo/pomówienie i z tego "ujawniający" winien się wytłumaczyć - udowodnić "podejrzenie" bądź przeprosić. Bo bardzo nieeleganckie jest przypisywanie komuś czyjejś tożsamości. Także Jan, spokojnie, nie obrażaj się tylko spokojnie wyjaśnijcie sytuację - sam jestem żywo zainteresowany jak jest w rzeczywistości. Jeżeli dla Ciebie prawda naprawdę jest bardzo ważna, to cieszę się że piszesz na tym forum.

Co do "zabaw" Kiary z nickami... wiem, że lubi obarczać kogoś obcą tożsamością, szczególnie gdy w ten sposób może coś dopiąć osobie którym jest niechętna.

Kiaro, przyglądając się Twoim powyższym postom - tym w których zwracasz się do forumowicza po imieniu - domniemam, że w imię równości nie będziesz miała JUŻ pretensji gdy ktoś zwróci się do Ciebie po imieniu (które, przypomnę - sama ujawniłaś na tym forum). Pamiętam jak za to straszyłaś administracją...
« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2011, 21:25:43 wysłane przez arteq » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #740 : Marzec 19, 2011, 11:52:23 »

Posty >Silver'a< i >JAN'a< przeniosłem tu:

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=6619.0
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
ptak
Gość
« Odpowiedz #741 : Kwiecień 15, 2011, 22:22:41 »

Cytat: Darek
Drodzy współforumowicze - nie zajmuję teraz stanowiska w kwestii czyichś racji bądź ich braku - chcę Was prosić o zaprzestanie rozdrapywania zadawnionych bolączek publicznie.
Raz już mieliśmy pokaz Waszych między sobą animozji (mówię o tym forum) i na prawdę możecie już tego wszystkim pozostałym zaoszczędzić.
Piszę bardzo ogólnie, jednak chciałbym byście traktowali tę notkę jako ostrzeżenie.Dalsze wyciąganie na forum publiczne Waszych wewnętrznych spraw będzie oceniane minusami.

Darku, przeczytaj jeszcze raz dokładnie wątek i zauważ, że nie ja wywlekam na forum cudze sprawy osobiste.
Uważam, że moja reakcja na niedopuszczalne i łamiące wszelkie zasady oraz regulamin zachowanie koliberka
była i tak zbyt powściągliwa. 

Nie życzę sobie, by publicznie omawiane były moje i nie tylko moje sprawy osobiste.
Nie mam zamiaru ponosić konsekwencji za niedopatrzenie administracji, której zadaniem jest właściwa ochrona forumowiczów.
Gdyby w porę moderatorzy odpowiednio zareagowali, nie byłoby sprawy.
Może podobnie jak silver, powinnam opuścić to forum?

Jeśli masz mi coś do zarzucenia, proszę o wskazanie moich wykroczeń, łącznie z cytatami.
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #742 : Kwiecień 15, 2011, 22:59:03 »

przyłączam sie do prośby Ptaka .Czas już posprzątać forum , zrobić wiosenne porządki.Cokolwiek to znaczy dla administracji. Jeżeli Ptak odejdzie i ja zniknę stąd bo bardzo  niewielu forumowiczów tu mnie "trzyma" .
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #743 : Kwiecień 15, 2011, 23:03:01 »

Jeżeli Ptak odejdzie i ja zniknę stąd bo bardzo  niewielu forumowiczów tu mnie "trzyma" .
To "groźba"?, straszonko? ultimatum?
Ech, gdyby na forum przełożyć poza forumowe relacje, ileż to sytuacji nabiera jasności...
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #744 : Kwiecień 15, 2011, 23:08:38 »

Arteq ,dla jasności  - Ty również mnie tu "trzymasz". Swoją trzeźwą i zdroworozsąkową argumentacja. Byłeś i jesteś tu jednym z filarów.Jednakże Ptak umożliwił mi znacznie wyższe loty niż Ty. Obojgu dziękuję za to samo - za konstruktywną krytykę.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #745 : Kwiecień 15, 2011, 23:14:43 »

mam znacznie mniejsze mniemanie o sobie niż sugerujesz pośrednio...
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #746 : Kwiecień 15, 2011, 23:18:14 »

niesłusznie mniejsze . Jesteś - w pewnym sensie - moim Bratem. Na prawdę. A na ile to jest prawdą sam sie przekonasz wkrótce....
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #747 : Kwiecień 15, 2011, 23:23:29 »

Nie łapię, kompletnie. Więc może odpuszczę, przynajmniej do czasu "załapania"? Ok?
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #748 : Kwiecień 15, 2011, 23:24:48 »

Nie życzę sobie, by publicznie omawiane były moje i nie tylko moje sprawy osobiste.
Nie mam zamiaru ponosić konsekwencji za niedopatrzenie administracji, której zadaniem jest właściwa ochrona forumowiczów.
Gdyby w porę moderatorzy odpowiednio zareagowali, nie byłoby sprawy.

Dlaczego zamiast raportować uczestniczyłaś w dyskusji? Już raz dałyście z Koliberkiem pokaz wywlekania "spraw prywatnych" na forum publiczne. Prosiłam wtedy, żebyście zaprzestały i obie raportowały te wiadomości, w których zawarte są osobiste informacje na wasz temat. Zapowiedziałam, że karać nie będę i idąc wam na rękę, usunę wszystko, co nie powinno było widnieć na forum. Żadna z was nie zareagowała.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
ptak
Gość
« Odpowiedz #749 : Kwiecień 15, 2011, 23:43:12 »

Janneth, poprzednim razem prosiłam Darka o usunięcie postów koliberka,
które w ewidentny sposób naruszały moje dobra osobiste. I Darek usunął, chociaż nie wszystkie.

Nie chciałam ponownie monitować, licząc na opamiętanie się koliberka. Zresztą i tak była już musztarda po obiedzie.
Nie ja wywlekam cudze sprawy osobiste na forum publiczne i nie ja cierpię na ekshibicjonizm emocjonalny.
Zapisane
Strony: 1 ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... 42 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.098 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

pifpaf devilssoldiers amigos akademiajazdykonnej film