Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 27, 2024, 16:52:41


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 [38] 39 40 41 42 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Pręgierz -> komentarze i pytania  (Przeczytany 443877 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #925 : Wrzesień 23, 2012, 20:21:18 »

Lady nie masonii, czy siły boskie ale przyzwoitość wymaga szacunku wobec innych. W tym tkwi cała tajemnica. Duży uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #926 : Wrzesień 23, 2012, 21:05:31 »

Dlaczego zwrócenie uwagi zawsze powoduje aż takie ciśnienia wśród "niezwykłasów"? Wszak to oni, bardziej światli i dysponujący ponadprzeciętną wiedzą - jak sami dają do zrozumienia w swoich postach - winni być ponad to...
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #927 : Wrzesień 23, 2012, 21:55:51 »

Dlaczego zwrócenie uwagi zawsze powoduje aż takie ciśnienia wśród "niezwykłasów"? Wszak to oni, bardziej światli i dysponujący ponadprzeciętną wiedzą - jak sami dają do zrozumienia w swoich postach - winni być ponad to...

I jakież to ciśnienie powoduje wysnuwanie tak błędnych i obłędnych wniosków?   Duży uśmiech
Zapisane
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #928 : Wrzesień 23, 2012, 22:16:21 »

Artur ma w tym wypadku całkowitą rację, dążenie do ''światłości'' niektórych oślepia. Smutny
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #929 : Wrzesień 23, 2012, 22:45:11 »

Artur ma w tym wypadku całkowitą rację, dążenie do ''światłości'' niektórych oślepia. Smutny

A ja uważam, że Artur sam jest oślepiony.
Do czego prowadzi trzymanie się utartych schematów? Na pewno nie do wolności wewnętrznej.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #930 : Wrzesień 23, 2012, 23:47:48 »

hmmm... zgodnie z teoriami prezentowanymi na tym forum, mi tam zaślepionym być wolno, ba - nawet powinienem - nie mam wyboru, ale całej śmietance... już nie wypada, bo zgrzyta straszliwie...

ale to temat na inny wątek.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 23, 2012, 23:49:58 wysłane przez arteq » Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #931 : Wrzesień 23, 2012, 23:52:04 »

janusz cyt

Cytuj
Przypominam zapominalskim wchodząc na te forum, każdy zgadza się z obowiązującym regulaminem.

Masonskim?? Kto naznaczyl regulamin? Odpowiedz, jak nie boisz sie ... tarota!

Ja napisałam regulamin Uśmiech
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #932 : Wrzesień 24, 2012, 08:16:03 »

Witam Cie janneth. Do tej pory nie mialam okazji. Czytalam Twoje posty, ale chyba dawno nie odzywalas sie.
Regulamin sam w sobie nie jest zly. Tylko chodzi o weryfikacje i mozliwosci aktualizacji, zgodnie z zyczeniami uzytkownikow, wszak nie oboz karny to jest.
Np. kiedys jeden z szanowanych uzytkownikow napisal mi, "gdybym mial takie wyksztalcenie nasiusialbym na to (troszke dosadniej)" i co? Nie byla to obraza?
Malostkowosc charakteryzuje slaby charakter, ktory wlasnie potrzebuje odzywiania sie kosztem emocji innych - na zasadzie - zrobiono mi krzywde, cierpie!
Tak ptaku zgadzam sie, ktos sie zywi emocjami, nawet takimi wirtualnymi, to NET. Wspolna siec energetyczna, ktora oplata baze nasza i manifestuje sie w realu.

janusz mysle, ze to ty powinienes mnie przeprosic, korona ci z glowy nie spadnie.
chanell wielokrotnie podkreslalas, ze nie cierpisz czytac moich slow. Ale jakos czytasz jednak. I ja czytam Twoje, lacznie z uwagami - w pamieci mam watek, w ktorym rugowalas sfinks za odchylenia od regulaminu, az kobietka pozegnala sie z tym forum. Ale Tobie wszystko tu wolno, bo Twoje uczucia sa ponad uczuciami innych. //Widzialam ten zielony plakat - wzruszylam sie//.

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 24, 2012, 08:17:35 wysłane przez Fair Lady » Zapisane
Linda
Gość
« Odpowiedz #933 : Wrzesień 24, 2012, 08:54:07 »

 Chichot Chichot Chichot
Cytat: Fair Lady
Witam Cie janneth. Do tej pory nie mialam okazji. Czytalam Twoje posty, ale chyba dawno nie odzywalas sie. Regulamin sam w sobie nie jest zly.

Idzie zajączek przez las i tak sobie na głos śpiewa:
- Pomylony Misiu, pomylony Misiu...
Nagle z za drzewa wychodzi Misiu, groźnie zagląda na zajączka i pyta:
- Co tam śpiewasz sobie?!
Zajączek bez chwili wahania śpiewa dalej...
- Pomyliło mi się... pomyliło mi się...

Sory..Nie mogłam się opanować Chichot  Chichot Chichot

Witam Cię serdecznie Janneth.Mam nadzieję,że wróciłaś na dłużej  Uśmiech
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #934 : Wrzesień 24, 2012, 09:06:43 »

Chichot Chichot Chichot
Cytat: Fair Lady
Witam Cie janneth. Do tej pory nie mialam okazji. Czytalam Twoje posty, ale chyba dawno nie odzywalas sie. Regulamin sam w sobie nie jest zly.

Idzie zajączek przez las i tak sobie na głos śpiewa:
- Pomylony Misiu, pomylony Misiu...
Nagle z za drzewa wychodzi Misiu, groźnie zagląda na zajączka i pyta:
- Co tam śpiewasz sobie?!
Zajączek bez chwili wahania śpiewa dalej...
- Pomyliło mi się... pomyliło mi się...

Sory..Nie mogłam się opanować Chichot  Chichot Chichot

Witam Cię serdecznie Janneth.Mam nadzieję,że wróciłaś na dłużej  Uśmiech



Lindo jesteś  the best !!! Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 24, 2012, 09:07:14 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #935 : Wrzesień 24, 2012, 09:29:33 »

Chichot Chichot Chichot
Cytat: Fair Lady
Witam Cie janneth. Do tej pory nie mialam okazji. Czytalam Twoje posty, ale chyba dawno nie odzywalas sie. Regulamin sam w sobie nie jest zly.

Idzie zajączek przez las i tak sobie na głos śpiewa:
- Pomylony Misiu, pomylony Misiu...
Nagle z za drzewa wychodzi Misiu, groźnie zagląda na zajączka i pyta:
- Co tam śpiewasz sobie?!
Zajączek bez chwili wahania śpiewa dalej...
- Pomyliło mi się... pomyliło mi się...

Sory..Nie mogłam się opanować Chichot  Chichot Chichot

Witam Cię serdecznie Janneth.Mam nadzieję,że wróciłaś na dłużej  Uśmiech

jak to mówią- "smok machnął ogonem"

Widze,ze to te zle energie zagoscily ,na naszym forum i sie panosza.

Nie dajcie sie Kochani wciagac w te przepychanki slowne,bo ktos sie niezle bawi w tej chwili.

Pozdrawiam serdecznie.Greta

ale greta ma racje- "spowolnione energie" nie dadzą za wygraną do samego końca,-
nie karmmy ich  Niezdecydowany

Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #936 : Wrzesień 24, 2012, 09:33:45 »

Witajcie Kochani.

Obserwuje ten temat od wczoraj i tak sobie pomyslalam ze wlasnie osoby ktore maja tu na forum tak duzo do podzielenia sie swoimi wiadomosciami
kazdego dnia, nie potrafioa zmiescic sie z innymi na tym portalu. Uwazam ze regulamin musi byc taki jaki jest. Odzywanie sie na poziomie do innych
jest bardzo waznym punktem. Ja osobiscie przezylam tu na tym forum bardzo przykre zajscie od osoby bardzo wulgarnej. Spotykamy sie tutaj aby wszyscy razem mogli znalesc dla siebie miejsce i ten co wie duzo , ten co wie nieco mniej i ten co wlasnie rozpoczal nauke.
Rozwoj duchowy, to tez sprawa panowania nad wlasnym charakterem i sposobem traktowania innych. Ja mysle ze nikt nie potrzebuje specjalnych obroncow i powinnismy  byc tutaj jak jedna dobra rodzina.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich i zycze milego dnia- to jest  poniedzialek. "A jaki jest poniedzialek, taki bedzie caly tydzien"

Rafaela

Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #937 : Wrzesień 24, 2012, 09:35:24 »

Cytuj
jak to mówią- "smok machnął ogonem"


songo w tym wypadku czarna pantera  Duży uśmiech
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #938 : Wrzesień 24, 2012, 09:49:17 »

Jak to milo znowu widziec usmiech na buzi chanell, a i zajaczki powychodzily z ukrycia aby pomerdac ogonkiem i smoki, ze o panterach nie wspomne.

Napisalam, ze regulamin nie jest zly, w sensie, ze jakies reguly niech beda, ale podchwycone zostalo co innego. Nastepna czesc mojej wypowiedzi zostala pominieta, bo tak szanownemu gronu akurat pasuje.
Byc moze wlasnie zaczyna sie myslenie ?? I nasza "wierchuszka" dokona zmian w regulaminie (samo slowo jest juz wymowne), ale skoro nie protestuje sie niech tak bedzie.

janneth pisala regulamin, wiec byc moze jest w stanie dokonac przerobek (udoskonalen), i mysle, ze sama widzi niedoskonalosci.

A Ty Lindo chcialabys, abym napisala, ze regulamin jest do du..y? Czy jak? Takie wnioski pozostawiam kazdemu z osobna.

Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #939 : Wrzesień 24, 2012, 10:19:54 »

To ciekawe. Chyba mamy problem (przynajmniej niektórzy) w rozróżnianiu wysokości wibracji.
Kiedyś próbowano "wyprodukować" nad-ludzi, a dziś mamy postęp - sami się produkują, "nad-zwyklaki", inny to nazwał "wykształciuchy" - to nic innego jak kolejna próba podziału, którą ptak tak zwalczała u Kiary.
Dziś stare energie się wycwaniły i poprzebierały w nowoczesne T-shirty z pięknymi napisami i obrazkami i udają nowe. Naprawdę można je tylko rozróżnić po wibracji, którą prezentują.
Walczymy jakoby o "wolność" wyrażania się. Wolność, wolna wola, która jakoby nie ma ograniczeń, owszem nie ma kiedy dotyczy wyłącznie siebie samego, ale wolna wola kończy się w miejscu, gdzie zaczyna się wolna wola kogoś innego. Kropka.
Wolność to nie dowolność, wolność musi być świadoma siebie.
Nieświadoma wolność =>anarchia => chaos, zamieszanie gdzie zaistnieje znacznie więcej szkód niż pożytków, co zresztą doskonale widać.
Piszę ogólnie, bo nie zamierzam polemizować, argumentować itd. Dla mnie nie ma już potrzeby, wszystko jest już jasne, wystarczy przeanalizować energie.
I myślę, że nie musimy wstawiać tutaj tabeli wysokości wibracji poszczególnych energii, tak jak dziesięciu przykazań, bo i tak zostałaby okrzyknięta nowym ograniczeniem.
Życzę wszystkim dyskutantom harmonii ze wszystkim co jest, potrzeby walki nie widzę.

Edit: potrzeby ocen też nie widzę.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 24, 2012, 10:22:25 wysłane przez blueray21 » Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #940 : Wrzesień 24, 2012, 10:24:33 »

Droga Leidi. Smutno ze nie zrozumialas o co chodzi.
Badz dalej taka jaka jestes  tylko schowaj pazurki, bo ciagle dajesz takie uczucie jakbys chciala drapnac Od pierwszego dnia dawalas uczucie niezadowolenia z naszego regulaminu i mialas pretensje do Darka, Janusza.
Kiedys napisalas ze to taki twoj sposob bycia, ale wybacz jesli kazdy z nas pokaze swoj sposob bycia, to bylaby jedna ogromna katastrofa.
Uwazam ze regulamin jest dobry i ludzie na forum sa tez super. Ja zawsze chetnie czytam Twoje wypowiedzi, prosze badz milsza osoba a prokuratorow nie potrzebujesz zadnych.

Pozdrawiam Rafaela




Zapisane
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #941 : Wrzesień 24, 2012, 10:39:42 »

Witaj Janneth Uśmiech
Dziwne, ale Twój awatar wywołuje u mnie błogi spokój. Mrugnięcie
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #942 : Wrzesień 24, 2012, 10:50:12 »

blu cyt

Cytuj
Nieświadoma wolność =>anarchia => chaos, zamieszanie gdzie zaistnieje znacznie więcej szkód niż pożytków, co zresztą doskonale widać.
Piszę ogólnie, bo nie zamierzam polemizować, argumentować itd. Dla mnie nie ma już potrzeby, wszystko jest już jasne, wystarczy przeanalizować energie.

Zapomniales dodac terroryzm. Dla wielu ludzi wolna wola kojarzy sie z terroryzmem, bo nauczeni sa prowadzenia za raczke, ciaglego wskazywania drogi. Nietety blu, nadeszly czasy, w ktorych kazdy stery musi wziac we wlasne rece. Dla Ciebie juz wszystko jasne, rozumiem, ze pogodziles sie z losem, ze zwierzchnictwem, akceptujesz w milczeniu, bo przeciez wystarczy zanalizowac energie. Coz komukolwiek po czczej analizie, gdy weryfikacji nie ma? Co mi po tym, ze zobacze cos, skoro nic nie bedzie dla mnie oznaczac?

Rafaelo
tak masz racje, wspominalam o tym chyba na priv (?°°) do Ciebie kiedys, ze mam taki styl a nie inny.
Roznice w pojmowaniu drugiego polegaja na wielowymiarowosci. Niestety nie jestesmy sobie rowni, wszyscy, kazdy pochodzi z innych przeszlosci, kazdy kroczy inna droga, i ma inne cele (albo ich brak).
Blu mierzi Cie slowo "malucki", zwyklas, stado baranow, ciemniaki, gluptasy, ignoranci...itd. a dlaczego? Czyzbys nie widzial dookola siebie? Kto sie z taka etykietka utozsamia sam w swych wlasnych oczach wystawia sobie ocene. A jesli pragnie sie poznania, wiedzy, lepszej kondycji, milych znajomych, to tez chyba dobrze, czy ... elitarnie? Mrugnięcie (czyt. zle!)
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #943 : Wrzesień 24, 2012, 11:04:10 »

Lady, nie polemizuję, to twoja ocena i osąd innych. Skoro jej dokonujesz, to widać "inność" innych ci przeszkadza. Gdzieś tu ktoś ma motto, coś w tym rodzaju: "pozwól sobie być sobą, a innym być innymi". Nie piszę więcej, żeby cię nie naśladować i proszę pozostaw każdemu wolna wolę bycia sobą i zrozumienia własną miarą, gdybyś ich rozumiała, a przynajmniej chciała, zadziwiłabyś się, gwarantuję.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #944 : Wrzesień 24, 2012, 11:06:07 »

Cytuj
malucki", zwyklas, stado baranow, ciemniaki, gluptasy, ignoranci...itd.

Aha....czyli trzeba zmienić regulamin, aby terroryści ociekający krwią niewiniątek czyli Admini i moderatorzy dali szansę niszczonej nagminnie INTELIGENTNEJ myśli.

Brnijmy dalej w tych złotych myślach nowychmyślicieli, a ciekawe dokąd nas to poprowadzi. Coś
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #945 : Wrzesień 24, 2012, 11:08:25 »

Utworzylam odpowiedniejszy watek wlasnie o tych "ocenach".
Czasem "innosc" innych denerwuje mnie, to fakt.
Nagle piszesz "pozostaw kazdemu wolna wole", przed chwila pisales, ze "wolna wola" to anarchia i chaos, wiec zdecyduj blu Mrugnięcie jak to wlasciwie z ta wolna wola jest?

edit:

Cytuj
Aha....czyli trzeba zmienić regulamin, aby terroryści ociekający krwią niewiniątek czyli Admini i moderatorzy dali szansę niszczonej nagminnie INTELIGENTNEJ myśli.

TAK! Lepiej nie mozna tego ujac.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 24, 2012, 11:09:54 wysłane przez Fair Lady » Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #946 : Wrzesień 24, 2012, 11:20:59 »

Manipulujesz - napisałem nieświadoma wolność. O wolnej woli napisałem, gdzie się kończy.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #947 : Wrzesień 24, 2012, 11:28:47 »

Szanowna Ledy Duży uśmiech
Powiem coś tobie na uszko. Podejrzewam że jesteś w totalnej mniejszości i jak zwykle źle oceniasz sytuację.
Poprowadź raczej na barykady cały wybrany przez Ciebie lud a daj spokój wolnej od twoich przekonań reszcie ''szaraczków''. Mrugnięcie

Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #948 : Wrzesień 24, 2012, 11:42:24 »

janusz - nie musisz na uszko. Powiedz glosno. Jasne, ze jestem w mniejszosci, czy to zle?

blu nieswiadoma wolnosc?? Myslalam, ze jest jedna - a widac dzieli sie na podgrupy. Uwazasz, ze manipuluje? Czym i kim, przeciez jestem w mniejszosci, jak janusz powyzej chytrze zauwazyl.

Wniosek z tego calego sporu polega na tym, ze prawda w oczy kole.
Zapisane
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #949 : Wrzesień 24, 2012, 12:10:33 »

Lady. Smutny
Prawda w oczy kole każdego a Szczególnie Ciebie. Całą wojenkę wywołałaś i starasz się obciążać innych za swoje wymysły.
Bądź krytyczna wobec Siebie samej i nie szukaj czegoś czego na forum nie ma. Czyli spisków, układów oraz złych intencji administracji. Pisz o czym myślisz, nikt Tobie tego nie zabrania, ale licz się z tym, że nie jesteś tutaj wyrocznią. Każdy ma swoje własne przemyślenia i w różny sposób je przekazuje. Na tym polega Wolność.
Zapisane
Strony: 1 ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 [38] 39 40 41 42 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.087 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

goldcraft rezerwat-mustangow szkolamagii playlifegames kuro-shiro-academy