Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 29, 2024, 17:36:02


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... 42 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Pręgierz -> komentarze i pytania  (Przeczytany 444189 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #200 : Marzec 25, 2009, 21:07:35 »

Twój regulamin jest głupi a to, że go łamię to dlatego, że regulamin jest głupi (to samo z Kiarą ma miejsce) i to nie moja wina! widać zarząd PCH uważa, że nie powinieneś ocenzurować w taki sposób P R O J E K T U  7 1 8, który jest partenerem Projektu Cheops a to forum niby jest forum PCH...

i tyle i nie nadinterpretuj tego!

718'

Kapłanie, no dobra - zrobimy tak:

Za twój spam i offtom, wieczorem, 21 marca 2009 miałeś dostać bana. Jako, że to byłby już twój 3 ban, dostałbyś go tym razem na MIESIĄC. Niedawno banicja ci się skończyła, więc postanowiłem ukarać cię cenzurą - co jest łagodniejszą formą kary od bana. Z banem nie mógłbyś pisać KOMPLETNIE NIC przez cały miesiąc, a tak możesz pisać wszystko oprócz tych dwóch wyrażeń.

Więc decyduj teraz sam:

zmienić ci karę na bana na miesiąc, czy zostawić cenzurę na miesiąc?
co wolisz?

Wybieraj.
« Ostatnia zmiana: Marzec 25, 2009, 21:08:10 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Michał
Gość
« Odpowiedz #201 : Marzec 25, 2009, 21:16:29 »

no to sprawa z banem wyjaśniła sie sama

edit: chyba, bo ten ciekawy post kapłana gdzieś zniknął  Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 25, 2009, 21:17:16 wysłane przez Michał » Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #202 : Marzec 25, 2009, 21:20:10 »

Najgorsze jest to, że zrobiło się tu koszmarnie, niemiło i paskudnie...


Zarządzam post


Thotal Smutny
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #203 : Marzec 25, 2009, 21:21:13 »

Kapłan też człowiek, tyle, ze szybciej pisze niż myśli - cóż - taka rola skryby, a tene przygotował widzę już prowokację, cóz, nie lubimy się od dawna...

718'
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #204 : Marzec 25, 2009, 21:23:10 »

Cytat: Kapłan
mnóstwo postów negatywnych jest kasowane nawet bez wiedzy administratorów - brakuje mi kilkudziesięciu skrajnych wypowiedzi - autorami byli arteq i tenebrael między innymi a moje posty także były usunięte - te ostre! - to zostało także potępione z całą stanowczością i zarząd PCH nie rozumie dlaczego to ma miejse i po co - zacytuję tutaj mail (dostałem na to zgodę)

Jakoś nikt nie żałuje ich usunięcia tylko Ty. Zostały usunięte bo dotyczyły w głównej mierze dyskusji na temat zachowania pewnych osób na tym forum, a nie stricto danego tematu. Każdy powiedział co uważa za słuszne i po tym wątek został oczyszczony. Jeżeli miałyby siępojawić jakies pretensje to raczej do nas - jako autorów postów nie do końca związanych z tematem, a nie moda czy admina.

Juz Ci proponowałem - skoro tak Ci tu źle to nikt nikogo nie trzyma, tyle razy już mówiłeś "odchodzę"...
Miotasz się ciągle i pokrzykujesz na każdego kto nie chce Cię wielbić. Hmmm... pamiętam jakim to w Twoich oczach Tom1ek był wspaniałym adminem gdy jego wypełnianie obowiązków pokrywało się z Twoimi zapatrywaniami.

edit: jakby co to mam ten post, ale jak rozumiem 718 pomyślał trochę i cofnął słowa, więc nie ma sensu powracać.
aha, 718 krótka piłka: "jak ma się określenie "łoś" do "zjeba"?
« Ostatnia zmiana: Marzec 25, 2009, 21:25:47 wysłane przez arteq » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #205 : Marzec 25, 2009, 21:26:18 »

ale się tene dał zrobić - mamy konfidenta paskudnego na forum - uważajcie!!!

a artqa i Tomka - przepraszam, bo to była prowokacja i to udana jak widać, a Tene to tylna część ciała  Duży uśmiech

718'


-1pf, tom1ek
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2009, 08:40:12 wysłane przez tom1ek » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #206 : Marzec 25, 2009, 21:29:49 »

A ja myślę, że najzwyczajniej w świecie obleciał Cię strach i tyle. Pomimo twierdzenia, że to forum to dno i odchodzisz to jak widać potrzebujesz go jak powietrza.
aha, przepraszać mnie nie musisz, a niestety sobie robisz nieporównywalnie większą krzywdę.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #207 : Marzec 25, 2009, 21:31:59 »

nie obleciał strach - widziałem ze tene przeglada ten dzial i chcialem zobaczyc co zrobi - nie mylilem sie ale zemsta bedzie slodka - kto mieczem wojuje...

718'
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #208 : Marzec 25, 2009, 21:38:26 »

Mylisz się bardzo jeżeli uważasz, że jesteś sprytny - jesteś najzwyczajniej tchórzliwy, żałosny i jak domyslam się zakompleksiony.
Rozglądasz się tchórzliwie czy ktoś nie patrzy, plujesz komuś w twarz, a potem krzyczysz: "to nie ja, to nie ja"

Myślę, że powinieneś sobie dobrze zapamiętać wypowiedziane słowa: "kto mieczem wojuje..."
I nie prowokuj mnie bo wkleję tutaj screena... [jak widać są sprytniejsi]
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #209 : Marzec 26, 2009, 07:24:21 »

Ech, Kapłanku, Kapłanku, a z czym ja się kryję? Proszę bardzo mogę nawet wprost napisać, żeby każdy słyszał - napisałem do Tomka, cytując Twoje "prowokacje" (czy raczej dziecinne zabawy), aby raz na zawsze coś z Tobą zrobił. Dlaczego? Bo czuję się częścią tego forum, czy jestem "za", czy "przeciw", i razi mnie, kiedy jakiś małolat (respekt dla małolatów - nie o wiek fizyczny a emocjonalny chodzi) obraża ludzi, zachowuje się jak dziecko w piaskownicy, nie szanuje innych, i psuje tak wizerunek tego forum, jak i przyjemność rozmowy na nim.

Bo zanim się tu pojawiłeś, forum to było ciekawym miejscem do rozmowy. Było spokojnie, rzeczowo, sensownie, a nawet, gdy zdarzały się jakieś utarczki, kończyły się prawie natychmiast. Od kiedy się tu przyszwędałeś, z tego forum zaczął się robić bajzel, ludzie zaczęli się denerwować, a Ty wciąż jak 5-cio latek wymachiwałeś swoją szabelką, myśląc, że co? Że mówisz coś ważnego? Poprawiając swoją samoocenę?

I jeszcze się rzucasz, że Ci Tom1ek ocenzurował nazwę Twojego pożałowania godnego "projektu". Bardzo dobrze, że ocenzurował, bo jak chcesz sobie robić reklamę, to rób ją gdzieś na forum dla sfrustrowanych nastolatek - podobny poziom umysłowy, znajdziesz tam wielu słuchaczy. Tu ludzie dawno już wyrośli z takich dziecinad, jakie odstawiasz.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #210 : Marzec 26, 2009, 18:20:38 »

sam jesteś pożałowania godny a raczej nawet tego nie godny! - nie długo nastąpi "nagroda" za twoje "zasługi" i się bardzo zdziwisz, że to co piszesz o PCH za jakiś czas się na tobie zemści  Zły

mało mnie obchodzą twoje pożałowania godne zagrywki...

718'


-1pf, tom1ek
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2009, 08:45:10 wysłane przez tom1ek » Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #211 : Marzec 26, 2009, 18:56:12 »

Kapłanie proszę Cię skończ!
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #212 : Marzec 26, 2009, 19:16:22 »

mało mnie obchodzą twoje pożałowania godne zagrywki...

Nawet nie komentuję, bo jak tu gadać z 5-cio latkiem?
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #213 : Marzec 26, 2009, 19:26:58 »

Skończyłem! ale to OSTATNI gasi światło  Zły

nic więcej nie powiem już  Buzia na kłódkę

718'
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #214 : Marzec 26, 2009, 19:42:07 »

Jeśli myślisz, że się na ewentualne duchowe "trzęsienia" w 2012 nie przygotowałem, to jesteś w głębokim błędzie. Tyle, że jedni zachowują się jak rozwrzeszczane bachory, wygrażają, wywyższają się, chełpią, a inni wolą więcej konkretów a mniej pie...przenia. Zdecydowanie wolę grupę drugą ;]
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #215 : Marzec 27, 2009, 14:53:41 »

Cytuj
Ma na imie Heliodor i jest mi znany juz kilku lat gdyz napisal kilka ciekawych artykulow, ktore sa umieszczone na stronie Projektu Cheops dotyczacych numerologii, kabaly itp.  To jest nasze jedyne "polaczenie" oprocz faktu, ze od czasu do czasu piszemy do siebie maile, czyli Heliodor nie ma "specjalnych przywilejow" jesli chodzi o Zarzad Fundacji, szczegolnie jesli chodzi o "Forum".  Ja do forum zagladam rzadko wiec klotni nie czytam i nie moge sie ustosunkowywac do tego co pisze ten czy inny uczestnik, ale zgadzam sie z tym, ze dobre maniery i rzeczowa dyskusja sa podstawa zaistnienia na forum.
Dlatego Heliodor albo zmieni swoje zachowania tak, aby byl dla Ciebie do zaakceptowania jako uczestnik forum, albo zastosuj te same kryteria jakie stosujesz do wszystkich innych... Mozesz zacytowac moje slowa Heliodorowi...
Pozdrawiam i mam nadzieje, ze doprowadzi to te sprawe do "normalnosci"...
Andrzej Wojcikiewicz 

myśle, że ten tekst wszystko wyjaśnia
naliczyłem w ilu postach ~Kapłan złamał Regulamin i razem dostał -14pf
ma bana na tydzien
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #216 : Marzec 27, 2009, 16:54:15 »

[Komentarz do ostatniego bana Kapłana 718 - tego z 27.03.2009]

Bardzo dobrze, Tom1ek, że zadziałałeś, bo to, co się działo, naprawdę przekraczało ludzkie pojęcie. Wprawdzie szczerze wątpię, czy Kapłan czegokolwiek się dzięki temu nauczy, jednak przynajmniej będzie 7 dni bez krzyków, obrażania, docinków, etc etc. Choć 7 dni bana jak na:

- obrażanie innych użytkowników (mnie i Arteq'a głównie, +Admina)
- obrażanie, a gdy ktoś odpowie, usuwanie swoich postów i wmawianie, że ich nie było
- zaspamowanie forum reklamą swojej strony BEZ konsultacji z Adminem
- notoryczne obrażanie katolików i religii katolickiej (co innego krytyka, zaznaczam)
- powoływanie się na poparcie PCH i ich krytykę poczynań Admina (których, jak widać, nie było)

to i tak BARDZO łagodna kara. Ale że nie jestem mściwy, więc po prostu cieszę się, że będzie tydzień spokoju.

Pozdrowienia dla wszystkich

Tene
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #217 : Marzec 28, 2009, 01:02:43 »

Bana powinni dostać wszyscy zaśmiecający to forum...
Wszyscy zaniżający dyskusję swoimi Egotycznymi postawami zasługują na ten sam rodzaj potępienia co Kapłan.
Niech nikt, kto wojował z Kapłanem nie myśli, że jest choć odrobinę lepszy, moim zdaniem, on jest tylko bardziej bezpośredni w wymowie, bardziej szczery i za to oberwał. Powiem wprost, że nie chce mi się czytać tematów, w których występują wieczni oponenci, biedni zakompleksieni malkontenci, których własne zdanie polega na negacji czyjegoś. Mam mdłości, gdy widzę ciągłe podchody, ciągłą walkę o byle G...

Naprawdę, niewiele brakuje do tego abym całkowicie opuścił to towarzystwo...


Pozdrawiam - Thotał Smutny
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #218 : Marzec 28, 2009, 01:56:46 »

Total wpelni popieram Twoje zdanie , naprawde zenujace jest gdy ktos niszczy kazdy przejaw indywidualnosci i rzada ochrny dla swojej egoistycznej postawy. Kaplan jest impulsywny w wypowiedziach ( taka ma osobowosc) , ale przy tym wszystkim jest szczery w swoich myslach.
I jeszcze jedna ma ceche Ludzka, Mysli ( nie znaczy ze jest doskonaly) znaczy ze jest Czlowiekiem myslacym.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #219 : Marzec 28, 2009, 01:59:09 »

Jeśli uważasz Thotalu,że twoje posty są niepotrzebne nikomu,to się mylisz.

Ty nie patrz na to,że jeżeli ktoś ma inne zdanie,którego nie akceptujesz,to wycofać się potrzeba.

To mocny błąd.Jeśli wnerwiają Cię niektóre wystąpienia,to je pomijaj w czytaniu.

Tu na forum nie jest tak,że każdy czyta wszystkie posty i z ich treścia żyć musi.

Niektóre sprawy należy odpuścić i to to jest sprawdzone posępowanie.

Myślę,że Twoja opozycja nie byłaby temu rada abyś zniknął z tego forum,bo tematy,które poruszasz zainteresować mogą każdego niezależnie od poglądów.
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #220 : Marzec 28, 2009, 06:04:57 »

Thotal i Kiara - co innego ostry ton, a co innego ciągłe wyzwiska czy dziecinne zagrywki w stylu pisanie obraźliwych postów, po czym, po odpowiedzi, kasowanie ich i łganie w żywe oczy, że się ich nie napisało. Można czasem coś ostrzej powiedzieć, jednak kultura osobista musi mieć poziom choć nieco wyższy niż poziom żula spod sklepu monopolowego.

Thotal - wiesz, jedni wolą być hurraoptymistami, i wierzyć we wszystko, mimo licznych dziur, luk i błędów, inni wolą sprawę sensownie przemyśleć i zanalizować. Przykre, że wielu zwolenników tak to boli.

Zastanów się też, po swoich wypowiedziach, czy w całym tym perorowaniu przeciw ludzkiemu Ego Twoje własne Ego się nieco nadmiernie nie rozrosło?

Pozdrawiam

Tene
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #221 : Marzec 28, 2009, 09:21:38 »

mi kłótnie na forum nie przeszkadzają, byle nie robić offtopa i prowadzić je z kulturą
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
arteq
Gość
« Odpowiedz #222 : Marzec 28, 2009, 10:29:01 »

Może i deklarowana wyrozumiałość Kiary i Thotala dla ludzkich ułomności byłaby godna pochwały i naśladowania gdyby po prostu nie była tak wybiórcza. I niby tak oświeceni - zgodnie z własnymi deklaracjami - a nie potrafią lub po prostu nie chcą dostrzec różnicy pomiędzy bezpośredniością czy nawet impulsywnoscią a pychą, zarozumiałością i zwykłym, płytkim chamstwem.
No i jak rozumiem dla Kiary osobą myślącą jest ta która zgadza się z tym co ona pisze, natomiast osoba która również analizuje jej teksty, zadaje pytania ale nie zgadza się z tym co ona tworzy jest już zabijaczem indywidualnosci i egoistą.

Wniosek nasuwa się dosyć smutny: możesz lżyć i kląć na oponentów - wtedy masz prawo do wyrozumiałości, za to bezpośrednia krytyka i zadawanie niewygodnych pytań to już zwykłe pieniactwo i egoizm. No i oczywiście egoizmem jest wnioskowanie o równe prawa i wolność wypowiedzi dla wszystkich w każdym wątku, a żądanie całkowitej wyłaczności na wątek to już nie. Brawo.
Jeżeli chcecie to odchodźcie. Każdy ma wolnosć decyzji. Prosić o pozostawanie nie zamierzam - a czy ciągłe mówienie o tym nie jest czasem oczekiwaniem aby ktoś Was od tego odżegnywał mówiąc jacy to wspaniali jesteście? Chodzi o łechtanie tego osławionego ego?
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #223 : Marzec 28, 2009, 23:59:13 »

Mnie też rzeczowa dyskusja nie przeszkadza, ale judzenie, prowokacje, mendzenie i ciągłe pretensje do wszystkich dookoła jest po prostu straszne, jest destrukcyjne i niczego mądrego nie wnoszące. Wcale się nie dziwię, że słabsi psychicznie nie wytrzymują i poślą takiemu to, na co zasługuje. Według mnie, moderatorzy powinni obserwować wszystkich tych delikwentów i oceniać za wprowadzanie destrukcji minusami. Można "okrągłymi" słówkami wprowadzić na forum więcej zła niż nie jednym bluzgiem, można dokonać więcej szkód malkontenctwem niż pozornym chamstwem. Należy patrzeć w wypowiedziach na intencje, na prowokacyjną tonację i destrukcyjną manierę, a mistrzów tej gry piętnować na każdym kroku.


Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #224 : Marzec 29, 2009, 00:12:39 »

Arteq pokaz mi chociaz jeden jedyny twoj post , ktory wniosl cos do dyskusji, ktory chociaz by cytatem czegos powiekszyl pole informacji. Jest taki?
Ty bedac na tym forum prezetujesz tylko rozmydlanie tematow , awanturnictwo i ciagle malkontectwo. Jaka jest twoja rola? Podwazanie wszystkiego co nie jest zdodne z ideologia KK. Dlatego tak bardzo agresywnie wystapiles przeciw mom odczytom peszerem Zwojow z nad Morza Martwego.Niestety 2000 lat oszusstwa peka w szwach nic nie powstrzyma prawdy. Ty tez nie , zebys niewiem jak zaciekle z nia walczyl.oszustwo , to oszustwo.


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... 42 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.046 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

brygadaszarika world-anime foxlive rekogrupastettin grotasmierci