Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 29, 2024, 12:36:29


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... 42 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Pręgierz -> komentarze i pytania  (Przeczytany 444132 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #125 : Marzec 18, 2009, 21:27:01 »

skoro taki jesteś Adminie - banuj mnie - to forum zeszło już na psy, admina rajcuje banowanie widać, cóz, nie zawsze są osoby własciwe na danym stanowisku...

ja mam inne zajęcia teraz, tworzę stronę i zajmuje mi to dużo czasu - więc wolna droga jeśl określenie "żałosne dupki" to na tym forum powód do bana to niechce to takie czegos należeć!!!

a o to wypiowiedź waszego admina:

Odp: pytanie TYLKO do Admina
« Wysłane do: Kapłan 718 : Styczeń 09, 2009, 17:42:26 »

PCH jest anty-KK, ja też bardziej anty - i nieważne czy będziesz za, czy anty-, dopóki nie złamiesz Regulaminu Forum bana nie dostaniesz. Poprzeglądaj sobie moje wypowiedzi o KK i tematy krytykujące KK na forum. Jest tego dużo. Wielu wypowiada się przeciw KK, jeśli też chcesz, to nie problem.


no comments i na pohybel chrześcijaństwu!!!

718'
« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2009, 21:28:25 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #126 : Marzec 18, 2009, 21:29:09 »


to nie jest do końca tak - tą sprawą zająłem się ja.. a później Hans Olo.

i chyba opanowaliśmy sytuację... chyba.

aha, dobra - ale za takie wyrażenia jest ban, na przyszłość można mi to zgłosić, no chyba że to się komuś zdarzy jednorazowo, a upomniany zrozumie swój błąd, przeprosi i poprawi się
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #127 : Marzec 18, 2009, 21:31:08 »

to forum nie ma poziomu już dawno a banowanie za dupki jest już poniżej wszelkiej krytyki!!!

NA PRZYSZŁOŚĆ TOMEK PATRZ DO KOGO JEST OKREŚLENIE - CZY DO LUDZI, CZY JEDNOSTKI CZY ORGANIZACJI - W TYM WYPADKU JEST TO TRZECIE - widać inne słowa mi nie przyszły na myśl a nie chciałem przeklinać już dupek jest powszechnie używanym słowem nawet w polskim parlamencie!!!

KOGO PRZEPROSI Coś - NIE ROZUMIESZ, ŻE TO JEST OKREŚLENIE 2000 TYSIĘCY LAT DZIAŁALNOŚCI KK I CHRZEŚCIJAŃSTWA?!

dobry admin to nie ten, który banuje ale łagodzi spory...

...
« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2009, 21:38:34 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #128 : Marzec 18, 2009, 21:38:04 »

Odp: pytanie TYLKO do Admina
« Wysłane do: Kapłan 718 : Styczeń 09, 2009, 17:42:26 »

PCH jest anty-KK, ja też bardziej anty - i nieważne czy będziesz za, czy anty-, dopóki nie złamiesz Regulaminu Forum bana nie dostaniesz. Poprzeglądaj sobie moje wypowiedzi o KK i tematy krytykujące KK na forum. Jest tego dużo. Wielu wypowiada się przeciw KK, jeśli też chcesz, to nie problem.


no comments i na pohybel chrześcijaństwu!!!

718'


kapłanie, zwróć uwagę na słowa: "...i nieważne czy będziesz za, czy anty-, dopóki nie złamiesz Regulaminu Forum...", czyli np. nie użyjesz wulgaryzmów

jasne? czy znowu będę się musiał powtarzać?
« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2009, 21:40:46 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #129 : Marzec 18, 2009, 21:40:40 »

aha czyli Regulamin Forum ZABRANIA OBRAŻANIA KK - zwróc uwagę Tomku - NIE OBRAŻAM LUDZI ALE ORGANIZACJĘ - jakoś tak delikatnie raczej więc po co wogóle to zamieszanie?!

czekam na punkt regulaminu - zakaz obrażania KK i złego mówienia o chrześcijanstwie...

Cytat: regulamin
Nie tolerowane są OSZCZERSTWA, WULGARYZMY i CHAMSTWO wobec innych forumowiczów

NIE OBRAŻAM FORUMOWICZÓW...

i jest pewna wielka róznicą między mną a resztą użytkowników - nie występuje anonimowo - na stronie oficjalnej są moje dane prawdziwe i stałem się osoba publiczną a nie forumowym krzykaczem, który pisze tak z nudów - widać takie mam przekonania i nie boję się nawet w tym kraju pod nimi podpisać!!! w mojej książce pojawi się rozdział "młot na chrześcijaństwo", taka subtelna odpowiedź na niesłynny młot na czarownice (malleus maleficarum) - będzie to rzetelna, poparta licznymi przykładami i dowodami ale bardzo ostra krytyka...

718'
« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2009, 21:58:34 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #130 : Marzec 18, 2009, 22:07:47 »

Regulamin:
Cytuj
Posty i wątki naruszające regulamin, prawo lub dobre obyczaje będą edytowane, przenoszone lub kasowane przez moderatorów.
Cytuj
Bardzo zalecane jest także zapoznanie się z ogólnym zbiorem zasad przyzwoitego zachowania w Internecie (tzw. "netykietą"): http://pl.wikipedia.org/wiki/Netykieta

Netykieta:
Cytuj
Ograniczenia prawne [edytuj]

Szczególnie nie należy publikować w Internecie niezgodnych z prawem treści zdefiniowanych w różnych ustawach, które wymieniono poniżej.

    * Treści, które naruszają rażąco zasady współżycia społecznego (sankcje określają różne ustawy, w tym kodeks karny, kodeks cywilny i kodeks pracy).
    * Treści, za które określono sankcje w kodeksie karnym, a które:
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #131 : Marzec 18, 2009, 22:11:47 »

to co napisałem nie podpada pod żaden paragraf - nie jestem głupi - kieruje to do wszystkich jednocześnie kierując do nikogo więc nie do JEDNOSTEK, nie da się ustalić przedmiotu pod którym padają obelgi  Zły

718'
Zapisane
Blad
Gość
« Odpowiedz #132 : Marzec 18, 2009, 22:13:13 »

w UK po prostu mialbys sprawę sądową za rasizm, ze względu na religię, z resztą w polsce to samo. Naruszenie czyichkolwiek wartości religijnych jest karalne prawem. w internecie w brew pozorom nikt nie jest anonimowy, co do ksiązki, jezeli znajdzie się ktos kto to wyda i bedzie sie chcial narazac systmowi to się ciesz, ale to bedzie dopiero za 3 lata (w grudniu 2012) więc mysle ze na razie nie ma co jeszcze reklamowac. czy w książce tez zawrzesz takie slowa ktorych uzywasz wobec księży i katolicyzmu jak tutaj? z reszta prawdopodobnie nie zrozumiesz subtelnej roznicy, ublizania przedmiotowi wiary innych ludzi, czemus co jest dla nich wazne, a dla wielu bardzo wazne. to jest tak jakbys w egipcie ublizal kaplanom i bogu ra. Mysle że im byś nie zdązył wytłumaczyc ze nie ublizasz ludziom tylko systemowi.
Zapisane
trójkąt
Gość
« Odpowiedz #133 : Marzec 18, 2009, 22:22:42 »

Zastraszania karami, ponizeniem w piekle oraz wymuszaniem uczestniczenia w coniedzielnych rytualach magicznych.

Z tego zdania mogę wyczytać że raczej nie wgłębiałaś się za bardzo w naukę kościoła, bo moja bardzo religijna kuzynka zawsze mówiła że tak naprawdę piekła nie ma i nigdy nie było.

@Kapłan 718: Zastanów się czy da się obrażać Polskę bez obrażania polaków. Później zastanów się nad różnicą pomiędzy popartą argumentami krytyką a obrażaniem kogokolwiek. Na koniec proszę nie krzycz (nie pisz dużymi litrami), bo na bardziej restrykcyjnych forach już za to lecą bany.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #134 : Marzec 18, 2009, 22:24:37 »

do roku 2012 tyle sie zmieni ze bedzie mozliwe wydanie tej ksiazki - a co do tego co piszesz, to znowu bzdury, nie jestem rasista zadnym, mam swoje zdanie i powody aby tak mowic o tej religii a nie ludziach...

wlasnie jest subtelna roznica, ja sprzeciwiam sie systemowi a raczej TEJ religii...

718'
Zapisane
Blad
Gość
« Odpowiedz #135 : Marzec 18, 2009, 22:35:34 »

Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. Kodeks karny (Dz. U. z 1997 r. Nr 88, poz. 553, z późn. zm.):
Art. 256.
Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
Art. 257
.
Kto publicznie znieważa grupę ludności albo poszczególną osobę z powodu jej przynależności narodowościowej, etnicznej, rasowej, wyznaniowej albo z powodu jej bezwyznaniowości lub z takich powodów narusza nietykalność cielesną innej osoby, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.


mysle ze nic wiecej nie trzeba tlumaczyc chyba ze ciezko to zrozumieć to juz nie ma na to lekarstwa.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #136 : Marzec 18, 2009, 22:40:17 »

wszystko ok ale forum jest prywatne a nie publiczne więc nie piszę tego PUBLICZNIE:

Cytat: regulamin forum
Główna zasada
Forum Projekt Cheops jest własnością prywatną i w związku z tym najwyższym prawem na forum jest głos Administratora i jego decyzje. Demokracja nie ma zastosowania.

dlatego w swojej książce ANI RAZU nie uzyję żadnego obraźliwego słowa - co innego tam będzie...

718'
« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2009, 22:41:44 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
Michał
Gość
« Odpowiedz #137 : Marzec 18, 2009, 22:46:46 »

wszystko ok ale forum jest prywatne a nie publiczne więc nie piszę tego PUBLICZNIE:

Cytat: regulamin forum
Główna zasada
Forum Projekt Cheops jest własnością prywatną i w związku z tym najwyższym prawem na forum jest głos Administratora i jego decyzje. Demokracja nie ma zastosowania.

dlatego w swojej książce ANI RAZU nie uzyję żadnego obraźliwego słowa - co innego tam będzie...

718'

więc pisanie dla większej liczby czytelników nazywamy ........ <----- (podpowiedź) tu wstaw kapłanie odpowiednie słowo...
Zapisane
astro
Gość
« Odpowiedz #138 : Marzec 18, 2009, 22:52:51 »


Art. 257
.
Kto publicznie znieważa grupę ludności albo poszczególną osobę z powodu jej przynależności narodowościowej, etnicznej, rasowej, wyznaniowej albo z powodu jej bezwyznaniowości lub z takich powodów narusza nietykalność cielesną innej osoby, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.


To w takim razie - pomijając inne wydarzenia, należałoby zamknąć na te trzy lata prezydenta Kaczyńskiego, który siał nienawiścią do byłego
pierwszego sekretarza KC PZPR i ministra obrony narodowej Wojciecha Jaruzelskiego.
Należałoby też pozamykać media, które nie raz używały nieartykułowanych określeń, wobec różnych ludzi.

No więc jak to jest?
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #139 : Marzec 18, 2009, 23:02:53 »

A przedewszystkim dla wielu ksiezy i nie tylko za ponizanie innych wyznan,  a wywyrzszanie priorytetu jedynego dobrego ktorym ich zdaniem jest Chrzescjanstwo.
Za ponizanie i osmieszanie politykow w trakcie kazan , oraz osob niewierzacych, oraz wywyrzszanie chrzescijan. Mozna by wiele wyliczac, msza w kosciele jest zawsze publiczna, poniewaz nie maja zakazu uczestniczenia w iej osoby z poza
wyznania.
Do dzisiaj uczy sie nienawisci dzieci juz od przedszkola do Zydow za zabicie chrzescijanskiego Boga-Jezusa, oraz wpaja iz Judaizm jest gorszym wyznaniem niz Chrzescijanstwo.
Nie sadzicie ze juz w tym  dzieciecym wieku wszczepia sie w ludzi antysemityzm?
Wiec jak to jest?

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2009, 23:44:42 wysłane przez Kiara » Zapisane
Blad
Gość
« Odpowiedz #140 : Marzec 18, 2009, 23:07:50 »

wszystko moze byc ok do czasu az ktos sie nie poczuje obrażony i nie zlozy zawiadomienia o popełnionym przestepstwie, nie zapomnijcie o jednej starej zasadzie,, co wolno wojewodzie to nie tobie ...............  chociaz i wojewodom mozna utrudnic zycie.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #141 : Marzec 18, 2009, 23:13:11 »

Przepraszam Blad ale ja nie czuje sie ani wojewoda ani ....... , jestem Czlowiekiem podmiotem wobec prawa na rowni z przedstawicielami KK. Nikt mnie nie bedzie ponizal.
Dosyc wpajania nienawisci do innych wyznan  ludziom juz od dziecka.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2009, 23:20:29 wysłane przez Kiara » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #142 : Marzec 18, 2009, 23:17:05 »

księża <<KLER>> mówią rządowi PO-PSL, że mają być przeciw IN VITRO, a ja pytam kim oni są, władzą kapłańską, świecką czy ABSOLUTNĄ???

IM WOLNO WSZYSTKO A NAM NIE?! nie jestem gorszym człowiekiem niż oni, patrząc na moralność to zdecydowanie lepszym, bo ja JĄ wogóle mam a oni (kler) NIE!!! chcieli być najwyżej a paradoksalnie upodlając gatunek ludzki - upodlili siebie i dostają teraz właśnie takie słowa, które ja wypowiadam i wypisuje - to jest skutek błędu z przed 2000 lat jaki popełnili ojcowie KK...

więc jak to jest?

kto jest bez grzechu niechaj pierwszy rzuci we mnie kamień! czekam...

718'

« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2009, 23:19:49 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
Blad
Gość
« Odpowiedz #143 : Marzec 18, 2009, 23:20:38 »

jak zwykle nie rozumiesz sensu zdania,, to moze to zrozumiesz.... nie rob nikomu co tobie niemile?
EOT ,, tak sie konczylo dyskusje??
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #144 : Marzec 18, 2009, 23:21:04 »

Czym innym jest obrazanie i ponizanie konkretnych ludzi ( zwracajcie na to uwage prosze), a czyms zupelnie innym , krytyka ideologji ktora niesie okreslona nazwe. W tym wypadku KK.Skoro arteq jest tak wrazliwy na tym punkcie to zaczac trzeba od wniesienia pozwu do sadu przeciw wszystkim filmom z internetowym osmieszajacym naiwnosc  ludzka, kretactwo kk, oraz wymuszanie bezmyslnosci    za pomoca traktowania dogmatow jako jedynej prawdy.
I znowu bezczelnie manipulujesz. Widać wmawianie innym pewnych rzeczy - niby wypowiedzianych słów czy też zachowań zaczyna być Twoją specjalnością. Może najpierw załatwisz z twarzą ostatnie rzucone mi oskarżenie i wtedy przejdziemy do kolejnego.

Nigdy nie byłem przeciwny krytyce KK, ba - jeżeli przetrzesz w końcu oczy to sama zauważysz, że sam nad wieloma rzeczami bolałem i krytykowałem je. Na wiele rzeczy sam zwracałem uwagę. Nigdy nie próbowałem zamknąć nikomu ust, więc daruj sobie żałosne próby dyskredytacji w stylu "ale nie powinien kneblowac ust innym , ktorzy maja prawo do krytyki tej 2000 letniej mentalnej niewoli." - bo jeżeli mi to zarzucasz to znowu posuwasz się do kłamstwa.
Natomiast jestem przeciwny zwykłemu chamstwu które nic nie wnosi i jest używane zamiast argumentów. Nie jestem również przesadnie wrażliwy, jak to starasz się ironicznie przedstawić - byłem już przez 718 nazywany psem i podobnymi epitetami, pomimo tego nie wnioskowałem o bana czy tez ostrzeżenia dla niego we wspomnianych przypadkach. To chyba wystarczający dowód tolerancji i wyrozumiałości? Kiaro, pomimo przysłowiowej aureolki bądź też wspaniałemu rozwojowi duchowemu który starasz się sobie przyprawić nie rozumiesz prostych rzeczy - krytykując, przepraszam - wyzywając pewną instytucję równocześnie wyzywasz jej członków, wrzucasz ich w jeden czambuł i przypisujesz nawet naganne zachowanie niektórych jej członków całości, czyli rzucasz oskarżenie na wszystkich. No chyba, że jesteś w stanie przedstawić mi instytucję która nie ma żadnych członków lub nikt w niej nie pracuje - proszę o przykład, czekam. Co innego jest powiedzieć, że niektórzy z członków KK są np. dwulicowi, a co innego że KK jest dwulicowy. Łapiesz w czym rzecz?

Apeluję tylko o równość. Jeżeli, uważacie za dopuszczalne wyzywanie i lżenie danej instytucji - w tym konkretnym przypadku KK - i twierdzicie, że nikogo nie dotyka to personalnie, to idźmy za tym przykładem i nie miejmy żalu gdy ktoś PCh nazwie np. bandą oszustów i kretynów... Tylko do czego to doprowadzi? Po "dupku" nie zareagowałem, po "popaprańcach cofniętych w rozwoju" zadałem pytanie czy takie wyrażenia będą tolerowane na forum i będzie można ich używać.
Zapisane
astro
Gość
« Odpowiedz #145 : Marzec 18, 2009, 23:21:42 »

... nie zapomnijcie o jednej starej zasadzie,, co wolno wojewodzie to nie tobie ...............  chociaz i wojewodom mozna utrudnic zycie.

Ta stara zasada, o której wspominasz jest tak głupia jak but z lewej nogi.
Nawet gdybym był w stanie głębokiego upojenia alkoholowego, to nie udało by mi się czegoś podobnego wymyśleć.
To nawet nie jest zasada, lecz celowa sugestia innym, po to tylko , aby wiedzieli, kto tu jest panem.
Zapisane
Michał
Gość
« Odpowiedz #146 : Marzec 18, 2009, 23:24:16 »

to ja się na chwilę wtrącę - skoro kapłan nie otrzyma bana (czy słusznie, czy nie - pozostawiam indywidualnej ocenie każdego z osobna), powinno się tą dyskusję przenieść w inne miejsce.. ale to taki offtop w tym temacie  Uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #147 : Marzec 18, 2009, 23:26:07 »

Ujawnianie manipulacji i uzaleznien jakie czyni KK od wiekow w stosunku do wyznawcow nie jest profanacja, a mowieniem i czynieniem prawdy zgodnym z dekalogiem uznawanym przez KK jako prawo.
Wszystko zaczynamy od siebie, wiec nie zyjemy  w klamstwie i nie akceptujem go tylko dlatego iz zwyczajowo ktos mowi ze jego dobro jest wazniejsze od naszego.
Klamac i akceptowac klamstwo w imie idei? To juz perfekcyjna obluda.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #148 : Marzec 18, 2009, 23:32:47 »

OK, w takim razie rozumiem, że dopuszczalne jest lżenie instytucji jako takich poprzez użycie słów z postów kapłanka, tak? Rozumiem również, że nie będzie się to wiązało z żadnymi karami administracyjnymi, tak?

Bardzo proszę o jasne deklaracje/odpowiedzi adminów i modów na postawione pytania. Dziękuję.

Aha i jaeszcze jedno:
to co napisałem nie podpada pod żaden paragraf - nie jestem głupi - kieruje to do wszystkich jednocześnie kierując do nikogo więc nie do JEDNOSTEK, nie da się ustalić przedmiotu pod którym padają obelgi  Zły
Jednak bym polemizował, przeczytaj jeszcze raz cytat Błęda z przytoczoną ustawą... Wystarczy mój drogi "nie jestem głupi" aby tylko 2 osoby podpisały się pod zgłoszeniem/doniesieniem...
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #149 : Marzec 18, 2009, 23:34:05 »

arteq , jak nie potrafisz zrozumiec tresci to przeczytaj jeszcze raz. Pisze wyraznie o IDEOLOGJI KK, ktora przez 2000 lat poczynila wiele szkod fizycznych i moralnych ludzkosci.

Czym innym jest obrazanie i ponizanie konkretnych ludzi ( zwracajcie na to uwage prosze), a czyms zupelnie innym , krytyka ideologji ktora niesie okreslona nazwe. W tym wypadku KK.Skoro arteq jest tak wrazliwy na tym punkcie to zaczac trzeba od wniesienia pozwu do sadu przeciw wszystkim filmom z internetowym osmieszajacym naiwnosc  ludzka, kretactwo kk, oraz wymuszanie bezmyslnosci    za pomoca traktowania dogmatow jako jedynej prawdy.
Zastraszania karami, ponizeniem w piekle oraz wymuszaniem uczestniczenia w coniedzielnych rytualach magicznych.
Wspolczesny Czlowiek zaczyna myslec, juz sie nie da utrzymac go w kagancu ciemnoty wbrew jego woli.
Komu po drodze z ta ideologia i wiara w nia to jego sprawa, ale nie powinien kneblowac ust innym , ktorzy maja prawo do krytyki tej 2000 letniej mentalnej niewoli.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... 42 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.065 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

brygadaszarika naprawiacze k-l pyn kociaprzystan