Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 29, 2024, 09:40:53


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... 42 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Pręgierz -> komentarze i pytania  (Przeczytany 444103 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
kot
Gość
« Odpowiedz #250 : Marzec 30, 2009, 00:52:51 »

Pewnie chciałeś kogoś obrazić albo chciałeś napisać dwa albo trzy posyty pod rząd.

I nie czaruj mnie tutaj,że tak nie było,bo minusy nie biorą się z powietrza! Mrugnięcie
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #251 : Marzec 30, 2009, 07:29:26 »

O, widzę że tu prawo działa wstecz. Nie było mnie parę dni, wprowadzono nowy regulamin i zdążyłem już dostać -1pf. Ktoś mi powie za co skoro mnie nie było? :-)
to ci pozostało jeszcze z czasu, jak była reputacja
miałeś -1, zapomniałem ci wyzerować - myślałem, że wyzerowałem wszystkim


~kocie, tak zostają
ale jak np. masz -10, to następnego bana dostaniesz dopiero za -20, nie będzie tak np. że ktoś dostał -10, później zarobi +1 i będzie miał -9, a później znów złapie minusa, czyli znowu -10, a że za -10 jest ban... Mrugnięcie Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 30, 2009, 07:30:00 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
stolo


Gaduła


Punkty Forum (pf): 13
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 998



Zobacz profil
« Odpowiedz #252 : Marzec 30, 2009, 08:47:01 »

Wiadomosc wyslalam do Stolo, czekam na odpowiedz owe 5 dni. Mysle ze powinniscie byc w kontakcie.

Kiara Uśmiech Uśmiech

Droga Kiaro - jesteśmy z Tomkiem w kontakcie. Niemniej jednak odpisałem Tobie, że to Tomek zajmuje się tą sprawą i on to załatwi. Nie widzę powodu dla którego miałbym się w sprawę wciągnąć?

Zastanawiam się skąd u Ciebie pogląd, iż się nie kontaktujemy?? To, że nie udzielam się w dyskusjach nie oznacza, że nie ma mnie na forum. A jeżeli ktoś do mnie pisze to ZAWSZE odpowiadam.
« Ostatnia zmiana: Marzec 30, 2009, 08:49:15 wysłane przez stolo » Zapisane

"Jutro to dziś, tyle że jutro"


arteq
Gość
« Odpowiedz #253 : Marzec 30, 2009, 14:34:21 »

Post odnosi się do pojawiających się ostatnio na forum uwag i zastzreżeń co do pracy modów i adminów, a ściślej jej jakości.

Proponuję zrobić tak:
Osoby które mają zażalenia do pracy opiekunów forum powinny je w sposób konkretny wyartykułować - z podaniem przykładów. Według mnie oględne: "nie jest dobrze", "jakość upada" niewiele wnoszą do ewentualnej poprawy. Jeżeli naprawdę tak przeszkadają Wam jakieś działania i naprawdę zalezy Wam na poprawie jakości - spokojnie wyraźcie swoje zażalenia i jednocześnie sposoby zaradzenia temu - jak już wspomniałem na konkretnych przypadkach.
Myślę, że to pomoże każdemu lepiej zrozumieć stanowisko innych. Z tego co widzę to modzi i admini są otwarci na sugestie i pomysły.

Ptak, Ambroży, Kot - a może sami dacie przykład i pomoderujecie któreś z działów. Wy zobaczycie jak to wygląda od wewnatrz, modzi, admini - jak należy moderować, a my popatrzymy na dany przez Was przykład. Ide o zakład, że pomimo zakończenia naboru kandydatury zostaną przyjęte i dostaniecie szansę aby wszystkim pokazać co i jak należy robić. Przekonamy sie też czy Wasze pomysły i zalecenia przyniosą spodziewane i deklarowane przez Was efekty. Myślę, że pomysł jest ciekawy i akceptowalny. Zamiast od razu "zwalniać" pokażecie jak nalezy sumiennie i uczciwie wykonywać daną pracę. To jak, wystarczy odwagi?

Co do mnie nie mam zastzreżeń do pracy modów i adminów. Atomsferę tworza wszycy forumowicze i wiem, że jeszcze taki się nie narodził który wszystkim by dogodził. Nie zauważyłem, żeby komuś zamykano usta i nie pozwolono wyartykułować poglądów.
« Ostatnia zmiana: Marzec 30, 2009, 16:04:10 wysłane przez Michał » Zapisane
Michał
Gość
« Odpowiedz #254 : Marzec 30, 2009, 14:42:48 »

wiecie co mnie zastanawia? że niektórzy najwyraźniej uważają pracę modów i adminów jako pracę zarobkową - forum to tylko hobby. Większość z nas pracuje zawodowo lub ma inne ważne obowiązki w trakcie dnia i zagląda tu co jakiś czas "pielęgnując" owe hobby pielęgnować.. wieczorami, przy ciepłej herbatce lub kawie..

nie wymagajcie by opiekunowie siedzieli to "24 na 7".. poza tym - teraz kiedy padły nowe nominacje i zwiększona została liczba opiekunów - dajcie nam szansę na wykonanie roboty..

poza tym zauważyłem po powrocie, że trwa tu straszna nagonka na modów i adminów.. dlaczego??

skupcie się na sensie istnienia tego naszego "hobby" a nie wiecznym krytykowaniu i użalaniu się, że to już nie to samo..
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #255 : Marzec 30, 2009, 15:00:33 »

Wiadomosc wyslalam do Stolo, czekam na odpowiedz owe 5 dni. Mysle ze powinniscie byc w kontakcie.

Kiara Uśmiech Uśmiech

Droga Kiaro - jesteśmy z Tomkiem w kontakcie. Niemniej jednak odpisałem Tobie, że to Tomek zajmuje się tą sprawą i on to załatwi. Nie widzę powodu dla którego miałbym się w sprawę wciągnąć?

Zastanawiam się skąd u Ciebie pogląd, iż się nie kontaktujemy?? To, że nie udzielam się w dyskusjach nie oznacza, że nie ma mnie na forum. A jeżeli ktoś do mnie pisze to ZAWSZE odpowiadam.


Witaj Stolo.

To nie moje sugestie ze sie nie kontaktujecie z tom1ek, to wniosek po  jego wypowiedzi, ze nic nie wie o moim pytaniu do Ciebie na temat mojego lamania regulaminu. Odpowiedz od Ciebie otrzymalam  sprzeczna ze wczesniejszymi zarzutami tom1ek.To wszystko, nie bylo natomiast zadnych konsekwecji  wyprostowania tego zamieszania. A ja chciala bym zeby bylo wszystko wyjasnone.

Kiara Uśmiech Uśmiech



« Ostatnia zmiana: Marzec 30, 2009, 15:01:16 wysłane przez Kiara » Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #256 : Marzec 30, 2009, 18:12:15 »

~Kiaro, wybacz ale już nie mogę  Z politowaniem

po prostu" no comments"  Z politowaniem Z politowaniem Z politowaniem

nie chce mi się nawet odpowiadać na twoje zarzuty, kto dokładnie czytał nasze posty, wie jaka obłuda kryje się w tych twoich słowach przed chwilą

nie rozmawiam już z tobą o tym, szkoda sobie nerwy strzępić


edycja:
widzę, że edytowałaś swojego posta do którego odnoszą się te moje słowa i zmieniłaś jego sens - to już do takich rzeczy się posuwasz?  żałosne...
« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2009, 10:33:09 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Blad
Gość
« Odpowiedz #257 : Marzec 30, 2009, 19:05:21 »

czy tos mi moze wyjasnic dlaczego ta informacja zostala usunieta?? http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=2193.0#new czy nie jest na temat? i ta równiez ? http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=2192.0#new ??

przepraszam,, czy mogę powtórzyć pytanie, bo nie dostałem odpowiedzi?
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #258 : Marzec 30, 2009, 20:11:05 »

czy tos mi moze wyjasnic dlaczego ta informacja zostala usunieta?? http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=2193.0#new czy nie jest na temat? i ta równiez ? http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=2192.0#new ??

przepraszam,, czy mogę powtórzyć pytanie, bo nie dostałem odpowiedzi?

popatrz tu:
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=1036.msg25961#msg25961
ten co to zrobił, podpisał się i widzę że wcale ci nie usunął postów, tylko scalił 3 posty w 1 (przynajmniej tak tam napisał) - tak było, czy może się mylę? jeśli tak, to powinieneś dostać -1pf, a nie dostałeś - teraz zamiast się cieszyć i siedzieć cicho, ty o sobie przypominasz tutaj... hehe dobre Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 30, 2009, 20:12:00 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Blad
Gość
« Odpowiedz #259 : Marzec 30, 2009, 20:20:34 »

posty te były z 27.03 a zostały zcalone z postem z 26.03. za to ze umiescilem 2 posty (te usunięte ) w tym samym dniu przepraszam, jeden umieściłem o 4 rano drugi o 12 (po spaniu) a więc wydawało mi sie ze jest nowy dzień. A posty te po prostu znalazlem w śmietniku, i dlatego od razu zadalem pytanie.
« Ostatnia zmiana: Marzec 30, 2009, 20:21:33 wysłane przez Blad » Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #260 : Marzec 30, 2009, 20:22:17 »

posty te były z 27.03 a zostały zcalone z postem z 26.03. za to ze umiescilem 2 posty (te usunięte ) w tym samym dniu przepraszam, jeden umieściłem o 4 rano drugi o 12 (po spaniu) a więc wydawało mi sie ze jest nowy dzień.

hehe
nawet gdyby był nowy dzień, jak dla mnie i tak trzeba było by je scalić
ale spoko, sprawa się wyjaśniła Uśmiech
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Kiara
Gość
« Odpowiedz #261 : Marzec 30, 2009, 22:00:25 »

Dlaczego mamy zcalac posty z dwoch roznych dni? W taki sposob , ktos kto sledzi temat nie wie czy jest kolejny nowy czy nie. Powstaje niepotyczny tasiemiec bez konca , jezeli w temaci pisze prawie czas jedna osoba ( przekazywanie jakichs informacji).
Kiedys juz dyskutowalismy ze Stolo na ten temat i uznal iz zcalamy tylko  posty pisane w tym samym dniu. W dniu nastepnym napisanych nie zcalamy.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Hans Olo
Gość
« Odpowiedz #262 : Marzec 30, 2009, 22:42:04 »

Możesz skopiować zawartość poprzedniego, dopisać do niego to co nowe. Usunąć swój stary post i wrzucić nowy, scalony. Nic trudnego, a i każdy będzie wiedział, że to coś nowego.
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #263 : Marzec 30, 2009, 22:54:13 »

Kiara - myślę, że jeśli ktoś przekazuje "tasiemcowo" jakieś informacje, to nie będzie problemu, by dogadał się z Modem o to, aby Mod ten nie traktował tego jak złamanie regulaminu (o ile przed pisaniem wykaże taką inicjatywę). Nie wiem zresztą, czemu akurat Ty o tym piszesz - przecież zrezygnowałaś z pisania w dziale o swoim kodzie, więc chyba sprawa Cię już nie dotyczy?
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #264 : Marzec 30, 2009, 23:02:02 »

Skoro jestem jeszcze   uczestnikiem  forum , wszystkie jego zagadnienia mnie dotycza. Blad wpisuje informacje ( uwazam ze cenne), po co ma zcalac jedna z druga skoro praktycznie kazda jest inna? A tymbardziej pisana nastepnego dnia.
Zreszta po co wprowadzac cos nowego , co nie ulatwia a utrudnia komunikacje, naraza na uwagi i wprowadza nerwowosc.To bezsens.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 30, 2009, 23:03:52 wysłane przez Kiara » Zapisane
Leszek
Gość
« Odpowiedz #265 : Marzec 30, 2009, 23:10:12 »

Zgadzam się z Kiarą. Zgłaszałem taką samą uwagę i dostałem minus jeden punkt.... Uśmiech
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #266 : Marzec 31, 2009, 06:11:16 »

Zgadzam się z Kiarą. Zgłaszałem taką samą uwagę i dostałem minus jeden punkt.... Uśmiech

Za uwagę? Czy za pisanie posta pod postem? A zgłosiłeś to wcześniej do Moderatora, wytłumaczyłeś? Bo warto by poznać okoliczności.
Zapisane
stolo


Gaduła


Punkty Forum (pf): 13
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 998



Zobacz profil
« Odpowiedz #267 : Marzec 31, 2009, 06:38:00 »

Dlaczego mamy zcalac posty z dwoch roznych dni? W taki sposob , ktos kto sledzi temat nie wie czy jest kolejny nowy czy nie. Powstaje niepotyczny tasiemiec bez konca , jezeli w temaci pisze prawie czas jedna osoba ( przekazywanie jakichs informacji).
Kiedys juz dyskutowalismy ze Stolo na ten temat i uznal iz zcalamy tylko  posty pisane w tym samym dniu. W dniu nastepnym napisanych nie zcalamy.

Kiara Uśmiech Uśmiech

Faktycznie, Kiara rozmawiała ze mną na temat umieszczania postu po poście w temacie "Przekazów od Myślicieli".
(to było jeszcze w czasach poprzedniego forum)
Zapisane

"Jutro to dziś, tyle że jutro"


arteq
Gość
« Odpowiedz #268 : Kwiecień 02, 2009, 09:53:36 »

Tak jak myślałem - po propozycji zastrzeżenia co do moderowania/administrowania jakoś dziwnie ucichły...
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #269 : Kwiecień 02, 2009, 15:14:37 »

Zgadzam się z Kiarą. Zgłaszałem taką samą uwagę i dostałem minus jeden punkt.... Uśmiech

Za uwagę? Czy za pisanie posta pod postem? A zgłosiłeś to wcześniej do Moderatora, wytłumaczyłeś? Bo warto by poznać okoliczności.

za pisanie posta pod postem
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Michał
Gość
« Odpowiedz #270 : Kwiecień 02, 2009, 18:01:57 »

Wiki - to tu muszę coś sprostować, bo chyba z kolei Ty spojrzałaś czarno-biało Uśmiech Ja nie uważam, że WSZYSTKIE przepowiednie to chłam, ale pokazuję mechanizmy, które często MOGĄ sprawiać, że dana przepowiednia się sprawdzi lub nie. Co nie znaczy, że uważam, że wszystkie przepowiednie to pic na wodę.

Tak właśnie i ja myślę Uśmiech

Pozdrawiam Uśmiech

chciałbym tylko zaznaczyć moi drodzy, by starać się unikać podobnych odpowiedzi (chodzi mi o ta powyższą wiki) - takie posty właściwie nabijają licznik i nic nie wnoszą do tematu.. to jest spam..
Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #271 : Kwiecień 02, 2009, 18:29:54 »

Jak właśnie mniej więcej dogadaliśny się co przepowiedni i ich sprawdzalności, co dotyczy również jak pisałam w powyższych postach sesji osobistych z panią Lucyną i to czy ona kłamie to nazywa się spam...... no coż widzę, że tylko kłótnie są oki a dojście do wspólnych wniosków już nie....

Pozdrawiam Uśmiech

czy jeżeli w dyskujsji się z kimś zgodzę i dojdziemy do wspólnych wniosków mam pisać na PW żeby nie było widać publicznie, że mamy podobne zdanie Coś
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2009, 18:31:27 wysłane przez wiki » Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #272 : Kwiecień 02, 2009, 18:32:24 »

~Michał wrzuć na luz, proszę... Uśmiech

prawo to nie tylko sztywne zakazy i nakazy, to nie tylko litery, których trzeba przestrzegać szczegółowo i bardzo dokładnie.

za chwilę nasze forum straci całkiem "duszę" i będą na nim tylko suche posty <<wnoszące coś do tematu>> Mrugnięcie
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Michał
Gość
« Odpowiedz #273 : Kwiecień 02, 2009, 18:34:57 »

Jak właśnie mniej więcej dogadaliśny się co przepowiedni i ich sprawdzalności, co dotyczy również jak pisałam w powyższych postach sesji osobistych z panią Lucyną i to czy ona kłamie to nazywa się spam...... no coż widzę, że tylko kłótnie są oki a dojście do wspólnych wniosków już nie....

Pozdrawiam Uśmiech

coś ci pokaże wiki Uśmiech

"nic nie rozumiesz"  <---- gdybym jedynie taką odpowiedź dał na twój post.. powiedz, co on wnosi do tematu? nic.. takie coś można napisać użytkownikowi na PW.

doszliście do porozumienia. miło.. jednak jak dla mnie napisanie w poście 3 słów to naruszanie punktu regulaminu:

" Wszelkie przejawy nabijania postów będą skrupulatnie zwalczane. Rozumie się przez to również posty typu "Gdybym wiedział to bym Ci powiedział, ale nie wiem".  "


edit: no ok tomku... wrzucam (byle nie na wsteczny  Mrugnięcie )
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2009, 18:35:31 wysłane przez Michał » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #274 : Kwiecień 02, 2009, 19:18:18 »

W tym przypadku post Wiki wbrew pozorom wiele nowego wnosi do dyskusji z kilku powodów. Gdyby Wiki wcześniej nie zabierała głosu w dyskusji to nagłe takie wtrącenie może i możnaby podciągnąć pod mało wnoszący do dyskusji. Zauważcie, że wcześniej Wiki i Tenebrael mieli nieco odmienne zdania. Wiki podpisując się "tak właśnie i ja myślę" wyjasniła swój pogląd na daną sprawę.
Dlatego myslę, że trzeba równiez patzreć na kontekst prowadzonej dyskusji. Tak ja to widzę. 
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... 42 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.046 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

st-fu world-anime brygadaszarika grotasmierci naprawiacze