Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 29, 2024, 13:42:50


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 42 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Pręgierz -> komentarze i pytania  (Przeczytany 444145 razy)
0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #75 : Styczeń 12, 2009, 02:56:41 »

Usunięta wypowiedź Loukasa w temacie Homoseksualizm. Dlaczego post mieszczący się w kanonach dyskusji zostaje usunięty? Grzeczny tez. Zbytnia dbałość o formę i treść wypowiedzi?. Znam gorsze, nie usunęte Uśmiech

Loukas sam ją usunął.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #76 : Styczeń 12, 2009, 08:43:51 »

Usunięta wypowiedź Loukasa w temacie Homoseksualizm. Dlaczego post mieszczący się w kanonach dyskusji zostaje usunięty? Grzeczny tez. Zbytnia dbałość o formę i treść wypowiedzi?. Znam gorsze, nie usunęte Uśmiech

Loukas sam ją usunął.

dokładnie tak! Sprawdziłem w raporcie.

Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech

Brawo sarah, brawo! ... Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
sarah54
Gość
« Odpowiedz #77 : Luty 03, 2009, 00:21:33 »

Moj post ze śmietnika:
Pierwsza lekcja- nie wiem, czy nie za wcześnie- pojawiła się w dziale Hydpark w temacie: Jak poznałeś..........
Niewielu ją w ogóle przeczytało. Pojęcie lekcji? Nie sądzę, by ktoś tak odebrał.
Chanel- może nowy temat? Np. "Lekcje z człowieczeństwa?"
Czy nie mógłby sie znaleźć w temacie Lekcje s człowieczeństwa?
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #78 : Luty 03, 2009, 00:29:07 »

Przepraszam Sarah Uśmiech oczywiście że mogłby,ale ja nie mam takich możliwości. To może zrobic tylko administrator i tu prośba do Tomka lub Solo.Prosze o przenesienie tego postu . Uśmiech
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Blad
Gość
« Odpowiedz #79 : Luty 03, 2009, 00:30:31 »

a moje posty?? //buuuuuuuu taka ładna ilość i w smietniku,, miałbym ich conajmniej tysiąc teraz ....
Zapisane
sarah54
Gość
« Odpowiedz #80 : Luty 03, 2009, 00:34:18 »

Blad-Twoje ego jest wyjątkowo rozbuchane.. Zły
« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2009, 00:34:35 wysłane przez sarah54 » Zapisane
Blad
Gość
« Odpowiedz #81 : Luty 03, 2009, 00:43:48 »

dobrze ze chociaż ty mnie znasz, bo oprócz ciebie nikt mnie nie kocha i nikt mnie nie rozumie Uśmiech
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #82 : Luty 03, 2009, 00:55:21 »

Blad jest teraz takie nowe łacińskie powiedzenie - nie wiem czy znasz? "admino et modo non discutanto" Uśmiech

718'

Zapisane
Blad
Gość
« Odpowiedz #83 : Luty 03, 2009, 01:29:21 »

admina et modo non discutante
« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2009, 01:29:45 wysłane przez Blad » Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #84 : Luty 03, 2009, 10:55:01 »

hehe wtopa kapłan
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #85 : Luty 04, 2009, 01:17:21 »

żadna wtopa Cysio bo sobie jaja robimy z Bladem Uśmiech

718'
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #86 : Luty 04, 2009, 08:17:16 »

Moj post ze śmietnika:
Pierwsza lekcja- nie wiem, czy nie za wcześnie- pojawiła się w dziale Hydpark w temacie: Jak poznałeś..........
Niewielu ją w ogóle przeczytało. Pojęcie lekcji? Nie sądzę, by ktoś tak odebrał.
Chanel- może nowy temat? Np. "Lekcje z człowieczeństwa?"
Czy nie mógłby sie znaleźć w temacie Lekcje s człowieczeństwa?

Sarah na przyszłosć podaj link, bo nie wiem, o który post chodzi. Jeśli chcesz go przywrócić sama, to możesz w sumie skopiować jego zawartość, stworzyć nowy post i wkleić.
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #87 : Luty 04, 2009, 12:29:09 »

żadna wtopa Cysio bo sobie jaja robimy z Bladem Uśmiech

Ja tam łaciny nie znam ;-) skoro to jaja to ok wycofuje swoje słowa
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #88 : Luty 04, 2009, 13:05:26 »

żadna wtopa Cysio bo sobie jaja robimy z Bladem Uśmiech

Ja tam łaciny nie znam ;-) skoro to jaja to ok wycofuje swoje słowa

za to ja trochę łacinę znam i żaden z was nie ma racji Język
ani nie "discutanto", ani żadne "discutante" - po prostu taka forma tego czasownika nie istnieje.

czasownik łaciński "discutere" - dyskutować, rozważać, obradować, roztrząsać;

koniugacja III, więc odmiana w czasie teraźniejszym czynnym:
Kod:
ja - discutio
ty - discutis
on/ona/ono - discutit
my - discutimus
wy - discutitis
oni/one - discutiunt

Jak widać nie trafiliście w żadną z tych form Język
Form w innych czasach i trybach nie podaję, bo różnią się jeszcze bardziej, a do kontekstu też nie pasują.

"Admino et modo non discutimus" - "Z adminem i modem nie dyskutujemy"  Mrugnięcie
("admino" i "modo" uznaje za skrócone formy od "administratoro" i "moderatoro" - choć nie wiem czy takowe istnieją, ale wyglądają dość sensownie, więc chyba tak można  Uśmiech)
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Blad
Gość
« Odpowiedz #89 : Luty 04, 2009, 14:12:58 »

a w bezokoliczniku? jak na przykład tutaj -De gustibus non disputandum est lub     De principiis non est disputandum  lub w końcu Lex iubet, non disputat  Uśmiech ale wszyscy chyba zrozumieli wcześniejszą łacinę Uśmiech
żadna wtopa Cysio bo sobie jaja robimy z Bladem Uśmiech

Ja tam łaciny nie znam ;-) skoro to jaja to ok wycofuje swoje słowa

Ja tam łaciny nie znam ;-) skoro to jaja to ok wycofuje swoje słowa
[/quote]

Cysio nie przejmuj się ja też, kiedyś nauczyłem sie kilku sentencji które lubie , a reszta to internet. Uśmiech
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #90 : Marzec 01, 2009, 13:25:10 »

Administracja się wcale nie popisała. Raz na ruski rok zaglądają na forum i tylko po to aby bana dać żadnych ostrzeżeń. Nawet prób wyjaśnienia tego.

Żegnam.

PS: Hans Olo jest na tyle genialny że nawet usunął mój wątek KTÓRY DOTYCZYŁ PCH.

« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2009, 13:30:40 wysłane przez Mora » Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #91 : Marzec 01, 2009, 13:40:07 »

Administracja się wcale nie popisała. Raz na ruski rok zaglądają na forum i tylko po to aby bana dać żadnych ostrzeżeń. Nawet prób wyjaśnienia tego.

Żegnam.

PS: Hans Olo jest na tyle genialny że nawet usunął mój wątek KTÓRY DOTYCZYŁ PCH.

Mora nie zachowuj się jak "skrzywdzona sierotka", ban dostałeś słusznie, zasłużenie. A tak dla twojej informacji - na forum zaglądam CODZIENNIE, a często nawet KILKA RAZY DZIENNIE i czytam zdecydowaną większość nowych postów. A tam gdzie czasem moje oczy nie sięgną, to sięgną oczy moderatora globalnego i lokalnych. Mam też automatyczne narzędzia raportujące.

Co do wyjaśnień - to jestem zawsze otwarty. Zapraszam na moją skrzynkę e-mail.
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #92 : Marzec 01, 2009, 22:31:02 »

Tomek ,Hans Uśmiech Dzięki za stróżowanie w moim dziale  Buziak Niestety byłam w pracy do 22.00 i nie zdążyłam zadziałać Uśmiech
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Blad
Gość
« Odpowiedz #93 : Marzec 02, 2009, 12:52:20 »

Mam pytanie,, dlaczego niektóre tematy nie podlegają dyskusji? sa zamykane po p[ierwszym poście? chodzi mi o obliczenia czy arty kapłana, których jest wiele, i kontakt tylko na maila? czy to nie wygląda podejrzanie? może ktoś za niego je pisze a on je tylko podpisuje swoim imieniem a właściwie nickiem Coś? I to jest ta wielka tajemnica?
Zapisane
Hans Olo
Gość
« Odpowiedz #94 : Marzec 02, 2009, 15:50:55 »

Linki poproszę.
Zapisane
Blad
Gość
« Odpowiedz #95 : Marzec 02, 2009, 16:19:13 »

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?board=7.0 praktycznie cały dział publikacje projektu albo coś w tym sensie. skoro kapłan oficjalnie reprezentuje projekt w swoich artach i wypowiedziach to sam PROJEKT jest rewelacyjny Smutny
« Ostatnia zmiana: Marzec 02, 2009, 16:22:45 wysłane przez Blad » Zapisane
Hans Olo
Gość
« Odpowiedz #96 : Marzec 02, 2009, 16:28:07 »

Bo Kapłan nie jest w stanie znieść krytyki Uśmiech(już nie wspominając o jej odpieraniu). Cienki bolek i tyle. Ja osobiście odcinam się od zamykania tych tematów, moje ręce są czyste.
« Ostatnia zmiana: Marzec 02, 2009, 16:29:32 wysłane przez Hans Olo » Zapisane
Blad
Gość
« Odpowiedz #97 : Marzec 02, 2009, 16:55:06 »

Bo Kapłan nie jest w stanie znieść krytyki Uśmiech(już nie wspominając o jej odpieraniu). Cienki bolek i tyle. Ja osobiście odcinam się od zamykania tych tematów, moje ręce są czyste.
Mt 27 (24) Piłat widząc, że nic nie osiąga, a wzburzenie raczej wzrasta, wziął wodę i umył ręce wobec tłumu, mówiąc: Nie jestem winny krwi tego Sprawiedliwego. To wasza rzecz.

Uśmiech
 

przeciez wiesz ze to zart, nie unos sie bo nie przystoi Uśmiech
I
I
I
V
« Ostatnia zmiana: Marzec 02, 2009, 17:01:04 wysłane przez Blad » Zapisane
Hans Olo
Gość
« Odpowiedz #98 : Marzec 02, 2009, 16:58:58 »

Wzruszające. Czy dżizass ma coś jeszcze do dodania w sprawie, która mnie nie dotyczy?
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #99 : Marzec 02, 2009, 17:18:57 »

Mam pytanie,, dlaczego niektóre tematy nie podlegają dyskusji? sa zamykane po p[ierwszym poście? chodzi mi o obliczenia czy arty kapłana, których jest wiele, i kontakt tylko na maila? czy to nie wygląda podejrzanie? może ktoś za niego je pisze a on je tylko podpisuje swoim imieniem a właściwie nickiem Coś? I to jest ta wielka tajemnica?

Blad opisujesz urojoną sytuację, która na tym forum NIE ISTNIEJE i mam nadzieję, że tak zostanie. Kapłan SAM POPROSIŁ O ZAMKNIĘCIE TYCH TEMATÓW - i jako ich twórca miał do tego prawo. Odnośnie pozostałych spraw o których piszesz - wymysły, nic takiego nie ma miejsca. Spytaj sam kapłana, jesli chcesz - gdy wróci po skończonym banie.
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 42 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.091 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

naprawiacze pyn brygadaszarika k-l kociaprzystan