Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 29, 2024, 17:32:02


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 42 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Pręgierz -> komentarze i pytania  (Przeczytany 444187 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #50 : Styczeń 07, 2009, 23:03:00 »

A otwarcie tematu np. "Ile kosztuje usługa rozrywkowa u Czarnej Dziury? Mrugnięcie
No proszę. To pewnie z miłości... Obrażasz mnie kobieto! Jeśli dla Ciebie nagość jest czymś złym i kojarzy ci się z jednym, to nie rozumiesz piękna i niewinności jakie jest w nagości. Dla mnie nagość jest niewinna, piękna i radosna!

o tym właśnie mówię - tak myślano tysiące lat temu a teraz kojarzy się to tylko z jednym i bardzo źle! akurat mi naturalnego piękna nie trzeba tłumaczyć - to ja tłumaczę to innym...

Kapłan 718'
Zapisane
Czarna Dziura
Gość
« Odpowiedz #51 : Styczeń 07, 2009, 23:05:30 »

Świadoma swojej urody kobieta nie musi jej w ten sposób manifestować. Gdybyś chociaż jeszcze Ty była na tym zdjęciu i filmie... Ale ukradłaś czyjąć pracę, przywłaszczyłaś ją sobie i na niej opierasz swój wulgarny wizerunek.

Ktoś tu musi być dojrzały. Dziewczyny czy kobiety, bo nie wiem ile macie lat. Dla was nagość jest wulgarna? Jeśli tak ją czujecie, to jesteście nieszczęśliwe, bo wasze ciało nigdy nie da wam tak naprawdę radości i rozkoszy. Nagość jest niewinna, piękna i radosna. Obejrzyjcie sobie film Syreny, to zrozumiecie o co mi chodzi.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2009, 23:06:27 wysłane przez Czarna Dziura » Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #52 : Styczeń 07, 2009, 23:09:15 »

Trzeba się nawzajem szanować - i to bez względu kto jakie ma poglądy czy sposób bycia
Więc zostawcie dziewczynę w spokoju niech robi swoje i każdy niech zajmie się swoimi sprawami a komu to nie odpowiada niech nie zwraca uwagi i zignoruje ten temat czy dyskusje i po sprawie

A najlepiej dajcie jej temat na hyde parku i niech robi co tam chcę ; kogo będzie interesowało to odpisze a kto nie to nie i tyle
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2009, 23:09:58 wysłane przez Cysio91 » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #53 : Styczeń 07, 2009, 23:15:27 »

a prawda jest taka, że zazdrościcie jej tego dziewczyny, że Czarna Dziura jest piękna i ma ciało modelki!

paranoja jakaś :/

718'
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #54 : Styczeń 07, 2009, 23:33:40 »

Czarna Dziura jest piękna - powiedział Kapłan, paranoja jakaś...Smutny
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #55 : Styczeń 07, 2009, 23:45:13 »

Czarna Dziura jest piękna - powiedział Kapłan, paranoja jakaś...Smutny

a widziałeś JĄ, że zaprzeczasz? ja tak i wyciągam tylko wnioski - jeśli kobieta wygląda jak modelka to jest piękna dosłownie - proste!

718'
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #56 : Styczeń 08, 2009, 00:32:47 »

Dajcie spokoj nasz uszaty przyjaciel nabija sie z was od dawna, odgrywajac panienke. Nie prawdaz? Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Buziak

Jedna jest postac na forum ktora ma takie "poczucie humoru" Ale ze mu sie orietacja  zmienila? Teraz chce facetow podprowadzic? Coś Coś Z politowaniem Z politowaniem

No , no Coś Coś Coś Coś Chichot Chichot

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2009, 00:50:03 wysłane przez Kiara » Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #57 : Styczeń 08, 2009, 00:33:19 »

Nie gniewaj się, to piękne zdanie trzeba rozpowszechnić bo ma ukryte znaczenia, jest śmieszne i śmieszna jest cała sytuacja, razem z Dziurą.
Prowokacja wykonana przez pomysłodawczynię miała na celu sprzedaż wdzięków, ale w miejscu do tego nie stosownym. Równie dobrze mogłaby zdjąć majtki i sztafirować się ze swoją biseksualnością w sklepie mięsnym. Jedni się śmieją, inni pukają w czoło, a Kapłan zapatrzony w czarną dziurę nic nie rozumie...

Pozdrawiam - Thotal Duży uśmiech
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #58 : Styczeń 08, 2009, 00:35:34 »

nie wierm o co wam chodzić ale cytując klasyk "wy wszyscy jesteście..." na forum się nie przeklina więc nie dokończyłem cytatu...

718'
Zapisane
Hans Olo
Gość
« Odpowiedz #59 : Styczeń 08, 2009, 00:53:52 »

Wracając do tematu (powinienem usunąć przynajmniej połowę postów z tego tematu, które powstały w ciągu ostatnich paru godzin, ale za późno jest na taki wysiłek Uśmiech), nie ma miejsca na tolerancję wobec syfu, której się domagacie. Dopóki ktoś na upartego nie wyjeżdża z wielkim działem pełnym nic nie znaczących słów i jeszcze wkleja mi tu linki do filmów erotycznych w topiku o filmach traktujących na tematy "niezwykłe" (z goła inne), to ja odpowiadam wszystkimi dostępnymi środkami. Moje PW w takiej sytuacji zawsze były, są i będą oschłe, bo nie mam zamiaru nikogo rozpieszczać. A jak jedno PW nie starcza to zaczynam robić się nie tyle oschły, co zwyrodniały i niemiły. Normalnie wystawiałbym dodatkowo ostrzeżenia i sprawy wtedy same by się rozwiązywały, ale nie mam takiej możliwości - nie wiem czy to wina skryptu, czy admin tak zadecydował. Nie wnikam. I wypraszam sobie wszelkie aluzje, że niby nie podoba mi się czyjaś orientacja seksualna, lub wyzwolony sposób bycia i dlatego komuś robię problemy. Nie podoba mi się, że ktoś obnosi się z tym na lewo i prawo w miejscach do tego nie przeznaczonych i kropka.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2009, 00:55:14 wysłane przez Hans Olo » Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #60 : Styczeń 08, 2009, 06:47:40 »

a prawda jest taka, że zazdrościcie jej tego dziewczyny, że Czarna Dziura jest piękna i ma ciało modelki!

Nie poznaję cie

Trzeba się nawzajem szanować - i to bez względu kto jakie ma poglądy czy sposób bycia
Więc zostawcie dziewczynę w spokoju niech robi swoje i każdy niech zajmie się swoimi sprawami a komu to nie odpowiada niech nie zwraca uwagi i zignoruje ten temat czy dyskusje i po sprawie

A najlepiej dajcie jej temat na hyde parku i niech robi co tam chcę ; kogo będzie interesowało to odpisze a kto nie to nie i tyle

Albo zbanujcie ją za zaśmiecanie forum i będzie święty spokój
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2009, 06:48:30 wysłane przez Cysio91 » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #61 : Styczeń 08, 2009, 11:53:04 »

Nie prowokujcie mnie bo wyciągnę Wam stąd WSZYSTKICH facetów. Jeszcze mnie nie znacie. Po co tu siedzicie kobiety?
OK, przyjmuję wyzwanie. Czym chciałabyś mnie "złowić"? Kawałkiem odkrytego ciała i propozycją "niekonwencjonalnych" zabaw? Naprawdę w to wierzysz. Myślę, że jesteś zbyt pewna siebie - "nie dokazuj miła, nie dokazuj". Nie dziw się, że spotkałaś się z krytyka innych osób. Na nacie są rózne fora tematyczne, więć jak sama przyznałaś - "chciałaś stworzyć grupkę fajnych ludzi do niekonwencjonalnej zabawy" to chyba nie ten adres, są przecież inne fora dużo bardziej odpowiednie.
Spróbuj na to spojrzeć z innej strony - przejrzyj swoje posty i zobacz ile z nich jest związane z tematyką forum...
Dziwisz się reakcji? Moim zdaniem wcale nie jest to dziwne.
Trochę jak dziecko które wpada do piaskownicy i chce wymusić na innych dzieciach aby bawiono się w jego zabawy i fochy, że nie chcą tego zrobić.

I jeszcze słowo w temacie nagości - czy dopuszczasz taką myśl, że niektórzy wolą nagość subtelna i intymną, a nie nachalną?
Zapisane
Czarna Dziura
Gość
« Odpowiedz #62 : Styczeń 08, 2009, 19:18:27 »

Prowokacja wykonana przez pomysłodawczynię miała na celu sprzedaż wdzięków, ale w miejscu do tego nie stosownym. Równie dobrze mogłaby zdjąć majtki i sztafirować się ze swoją biseksualnością w sklepie mięsnym. Jedni się śmieją, inni pukają w czoło, a Kapłan zapatrzony w czarną dziurę nic nie rozumie...
Powiem wam coś. Jak mi powiedzieli, że tu są ciekawi ludzie, to myślałam, że tak będzie, a wy śmiejecie się ze mnie.
Prowokacja? Sklep mięsny? Zdjąć majtki. Czy ja Cię obraziłam Thotal? Robię się smutna jak was czytam. Jesteście oschli, napuszeni i nieprzyjemni. Pokazać wam kawałek nogi, to się ślinicie, potem obrażacie i potem piszecie skomplikowane teksty nie wiadomo o czym. Piszecie tu o wszystkim, ale nie ma w tym w ogóle życia. Chyba zapomnieliście czym jest życie. Tu można umrzeć z nudów! Piszcie sobie dalej.
Jest karnawał. Ktoś z was się gdzieś ruszył?
Ja idę na taniec brzucha.
http://www.jamilah.pl/index.html

Wypowiedź JAMILAH - instruktorki tańca brzucha niech będzie dla was zachętą:
 
""W tańcu odkrywasz siebie, pełnie. Tu jest wszystko czego potrzebujesz - odrobina tajemniczości , delikatności , poczucie wolności, zmysłowość a jednocześnie niezwykła siła. W tańcu można się otworzyć, poznać możliwości swojego ciała, pogodzić się z nim, zaakceptować je. Ta forma ruchu może dać wiele satysfakcji. Może stać się sposobem na życie ,wypełniać luki, odblokować negatywne myśli..
Ktoś powiedział, że " Taniec zjawił się równocześnie z tą chwilą, w której powstał wszechświat, a jego źródłem jest odwieczna miłość.
Usystematyzowany bądź spontaniczny, przepojony wdziękiem lub erotyką, wyrażający przeżycia duchowe albo epatujący seksem - wszechstronny taniec harmonizuje organizm i rozwija. Taniec to szeroka gama przeżyć psychicznych jaką daje kontakt z muzyką i melodią..."

 

« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2009, 19:20:58 wysłane przez Czarna Dziura » Zapisane
Czarna Dziura
Gość
« Odpowiedz #63 : Styczeń 08, 2009, 19:36:26 »

Na nacie są rózne fora tematyczne, więć jak sama przyznałaś - "chciałaś stworzyć grupkę fajnych ludzi do niekonwencjonalnej zabawy" to chyba nie ten adres, są przecież inne fora dużo bardziej odpowiednie.
...........
I jeszcze słowo w temacie nagości - czy dopuszczasz taką myśl, że niektórzy wolą nagość subtelna i intymną, a nie nachalną?
Wiedziałam tylko, ze tu mają być ludzie z duszą.
Skąd wiesz o jaką zabawę mi chodzi? Czy wiesz, że taniec brzucha był dawno temu tańcem płodności?
Myślałam, że jak ktoś ma dusze, to potrafi zrozumieć kobietę i nagość. Wyszło na to samo, że facetom krew spływa tam, gdzie jest im najbardziej potrzebna.
Ciebie to chyba nie dotyczy. Czuję, że Ty coś masz w sobie, ale ja już straciłam tu wigor.
aby być na swoich obrotach
muszę wam powiedzieć PA PA!
Niech wam karnawał DOBRZE ZROBI!
ps.
arteq, szanuj tą intymność i naucz tego swoich kolegów z forum!  Buziak
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2009, 19:37:48 wysłane przez Czarna Dziura » Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #64 : Styczeń 08, 2009, 19:42:09 »

Czarna Dziura to może powiedz tu nam czego tutaj na tym forum oczekujesz i co chcesz tu robić 
bo narazie to nikt się tu nie rozumie i każdy po każdym ,,ciśnie''
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #65 : Styczeń 08, 2009, 19:42:59 »

Urocza Czarna Dziuro, ucz sie tanczyc, bo co beda z Toba robic aniolowie w niebie.

                                                                   Sw. Augustyn
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #66 : Styczeń 08, 2009, 19:45:11 »

kolejny banik... Afro
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #67 : Styczeń 08, 2009, 21:29:46 »

hehe to mamy na 7 dni spokój Chichot
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #68 : Styczeń 08, 2009, 22:17:51 »

hehe to mamy na 7 dni spokój Chichot

raczej 14 lub permanentny - ja miałem delikatnego bana na 14 dni tylko Uśmiech

EDIT: przeczytałem co napisał Tomek - ban na 7 dni jest tylko faktycznie...

718'
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2009, 22:40:26 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #69 : Styczeń 09, 2009, 16:37:35 »

hehe ale znając ją to pewnie bo banie znowu teksty walnie i znowu kolejny ban będzie
Zapisane
sarah54
Gość
« Odpowiedz #70 : Styczeń 12, 2009, 01:08:25 »

Usunięta wypowiedź Loukasa w temacie Homoseksualizm. Dlaczego post mieszczący się w kanonach dyskusji zostaje usunięty? Grzeczny tez. Zbytnia dbałość o formę i treść wypowiedzi?. Znam gorsze, nie usunęte Uśmiech
Zapisane
sarah54
Gość
« Odpowiedz #71 : Styczeń 12, 2009, 01:41:12 »

Już prawie druga...
Dobrej nocy- pragnę, by nikt z Was nie czuł się dzisiaj samotny.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #72 : Styczeń 12, 2009, 01:45:44 »

Dobranoc Sarach54 , wlasnie wrocilam ze spaceru, jest cudowna pelnia ksiezyca.
Jednak te wiedzmy dawne wiedzialy czemu sluzy ta energia. To jeden z sekretow lewitacji ( w koncu zaczelam szukac informacji).A Ludzie mowili iz one lataja na miotlach. Mrugnięcie Mrugnięcie Uśmiech Uśmiech
Dobranoc.gdy masz swiadomosc siebie, swjej niepowtarzalnosci nie jestes samotna.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #73 : Styczeń 12, 2009, 01:57:25 »

DOBRANOC Uśmiech

Ta pełnia wzbudza emocje, kłócą się dzisiaj, a pyskują... że aż śmiać się chce z tego wszystkiego


Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #74 : Styczeń 12, 2009, 02:00:49 »

Spij dobrze Totus , dobranoc Mrugnięcie Mrugnięcie Uśmiech Uśmiech Buziak

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 42 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.038 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

world-anime foxlive naprawiacze kociaprzystan grotasmierci