Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 28, 2024, 20:14:16


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... 42 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Pręgierz -> komentarze i pytania  (Przeczytany 444028 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #600 : Wrzesień 23, 2010, 10:57:30 »

Spokojnie, człowieku, nie bulwersuj się. Źle mi się wkleiło, tyle. Już poprawione.
Zapisane
Torton
Gość
« Odpowiedz #601 : Wrzesień 25, 2010, 22:00:39 »


Obraza użytkownika za co powinien dostać minusa.

Cytuj
głupi jesteś....
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=5623.msg66475#msg66475
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #602 : Wrzesień 26, 2010, 13:02:12 »


Obraza użytkownika za co powinien dostać minusa.

Cytuj
głupi jesteś....
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=5623.msg66475#msg66475

W regulaminie stoi dość wyraźnie, że obraźliwe dla użytkowników wypowiedzi będą usuwane, a te z użyciem słów uznanych za wulgarne będą karane. Słowo "głupi" nie jest wulgaryzmem.
Chciałabym się dowiedzieć, czy jeśli użyję podobnego zwrotu w odniesieniu do czyjejś wypowiedzi:

Jak głupim trzeba być, by wymyślać takie farmazony;

to czy również zostanę ukarana minusem?

Bo mam wrażenie, że w tym konkretnym przypadku Kamil dostał minusa za całokształt, a nie za wyrażenie które w czyichś innych ustach pozostałoby niezauważone. I nie za dobrze świadczy to o tych, którzy prowadzą z nim dyskusję (należy uwzględnić, że ma kilku oponentów, z których każdy sumiennie stara się wyprowadzić go z równowagi). Dla mnie to zamykanie buzi jednej osobie mając na celu rację większości.
A na forum jak już powszechnie wiadomo (i z czym wielu się nie zgadza) - demokracja nie ma zastosowania.


Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
east
Gość
« Odpowiedz #603 : Wrzesień 26, 2010, 14:05:31 »

do Janneth

Cytuj
Chciałabym się dowiedzieć, czy jeśli użyję podobnego zwrotu w odniesieniu do czyjejś wypowiedzi:

Jak głupim trzeba być, by wymyślać takie farmazony;

Wiesz co, spróbuj sobie wyobrazić, że zaczniemy się wszyscy tak samo traktować, na tym samym poziomie co powyżej zaproponowalaś. Tak bez owijania w bawelne, jak to lubi Kamil771 ( a może raczej Kamilek ?) . Uważasz, że to forum zyska ? Ożywi się nieco  ?
Masz "mocny" argument , który sama używasz w obronie Kamila771  :
Cytuj
nie za dobrze świadczy to o tych, którzy prowadzą z nim dyskusję (należy uwzględnić, że ma kilku oponentów, z których każdy sumiennie stara się wyprowadzić go z równowagi).

..biedny , wyprowadzony z równowagi ... aż mi go żal Mrugnięcie

Nie dostrzegasz tego, ze wlaśnie ludzie w przedmiotowym temacie zostali zmuszeni przez jednego forumowicza Kamil771 do zejścia do jego poziomu dyskusji. Ale wedlug Ciebie to "nie za dobrze świadczy" ... o tych forumowiczach, a nie o Kamilu . Bo przecież on tylko stara sę być dosadny. Czego ludzie się czepiają ? To taki uprzejmy, kulturalny czlowiek.. a że dosadny ..

A może postąpić weglug Twojego podejścia  "oko za oko "  ?

eech , dla mnie miodzio.

ps. mnie nie chodzi o minusa dla Kamila771, ani o karę dla niego osobiście. On sam o sobie zaświadcza , co wielu dostrzega ( Torton ( a nie tortonek), Tenebrael , Channel ) . Chodzi mi  o odpowiedzialne określenie tego, jakie normy obyczajowe mają panować na tym forum .
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #604 : Wrzesień 26, 2010, 14:29:14 »

East, ja również miałam przeprawy z Kamilem na forum (nie zgłaszałam jednak jego wypowiedzi ani tym bardziej sama go za nie nie ukarałam). Byłam określana różnymi epitetami, ale... Znając jego temperament - mogłam nie wdawać się w dyskusję. Tymczasem ja, tak samo jak wy teraz (z tą różnicą, że wy stawiliście się masowo) miałam pełną świadomość tego, że każda moja kolejna wypowiedź poskutkuje kolejną jego. Nie jest to człowiek, który spasuje. Będzie brnął w zaparte.
W momencie, gdy oponentem jest osoba, która również lubi brnąć w zaparte mamy pewną awanturę, gdzie nie sposób wyróżnić winnego. Obie strony działając z premedytacją są winne. I tak jak on otrzymał ostrzeżenie, tak samo powinien każdy pojedynczy.
Powód? Wasze wypowiedzi również znaczyły nie mniej nie więcej niż to, że jest głupi. Czasem powiedzenie czegoś wprost (tak jak on to zrobi) mniej boli niż owijanie w bawełnę. Za to jest celem zamierzonej prowokacji.
W tym wypadku każdy z was miał w perspektywie toczącą się przez kilka stron tematu kłótnię i napawał zasilaniem szeregów większości doprowadzając tym samym do ukarania jednostki najbardziej uciśnionej. Dla mnie tchórzliwe działanie. Jednak manipulacyjnie - brawo!
Mission accomplished (cel osiągnięty)!
A tak gwoli własnych przemyśleń - lepszego tła niż temat o upadku moralnym, wybrać nie mogliście.
Obserwując przebieg waszej dysputy, z boku, bez uczuć, emocji, obiektywnie - wspaniała rozrywka.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 26, 2010, 14:29:52 wysłane przez janneth » Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
east
Gość
« Odpowiedz #605 : Wrzesień 26, 2010, 15:53:32 »

Janneth
Cytuj
W tym wypadku każdy z was miał w perspektywie toczącą się przez kilka stron tematu kłótnię i napawał zasilaniem szeregów większości doprowadzając tym samym do ukarania jednostki najbardziej uciśnionej. Dla mnie tchórzliwe działanie. Jednak manipulacyjnie - brawo!
Mission accomplished (cel osiągnięty)!


Uważasz, że taki byl cel ?Dokopać Kamilowi771 - uwaga, od teraz wg moderacji - JEDNOSTCE NAJBARDZIEJ UCIŚNIONEJ !! ? Teraz jest on niemalże bohaterem, przynajmniej  w Twoich oczach.
A reszta ludzi wypowiadająca swoje zdanie  to manupulanci i tchórze ? 
Brawo !
Mistrzowskie posunięcie Janneth. Tylko  .. do czego prowadzi  Twoja misja ?

Mam nadzieję, że każdy sam ją dostrzeże i wlaściwie oceni. Już bez dodatkowych komentarzy.
Zapisane
Torton
Gość
« Odpowiedz #606 : Wrzesień 26, 2010, 16:13:44 »

Nie no nieźle się robi naprawdę nieźle.

Cytuj
Widzę Channel,że nasz Tortonek ma na ciebie dużżyy wpływ,hmm;
Mam taką małą uwagę do ciebie -naucz się poprawnie pisać po polsku.
A i jeszcze jedno,wiesz ja nie owijam w bawełnę,dlatego chciałbym ci powiedzieć,że cie nie lubię,i że jesteś osobą którą łatwo można manipulować ( już jakiś czas temu to zauważyłem)

......... ........ ......... ......... ......... .......... .......... ......... ........... ........... ........... ........... ........
Wpływ jaki wpływ? Może jakieś konkrety?
Aaa i najpierw sam zacznij stosować się do zasad a potem wymagaj aby ktoś robił coś tak albo tak. To że kogoś nie lubisz ma nijakie znaczenie, chanell postąpiła słusznie i chwała jej za to.

Dodatkowo jest taki punkt w regulaminie Uśmiech Specjalnie dla Ciebie znalazłem.
Cytuj
- zakaz wielokrotnych powtórzeń znaków interpunkcyjnych, liter, cyfr i emotoikonek. Jeżeli użytkownik pomimo zwrócenia mu uwagi, nadal będzie nadużywał w/w znaków w swoich
wypowiedziach, zostanie ukarany ostrzeżeniem (-1pf).

Więc proszę o przyznanie -1pf zgodnie z regulaminem Kamilowi.

Cytuj
W regulaminie stoi dość wyraźnie, że obraźliwe dla użytkowników wypowiedzi będą usuwane, a te z użyciem słów uznanych za wulgarne będą karane. Słowo "głupi" nie jest wulgaryzmem.
Chciałabym się dowiedzieć, czy jeśli użyję podobnego zwrotu w odniesieniu do czyjejś wypowiedzi:

Tak masz po części rację ale przeczytaj całą tamtą wypowiedź.
Cytuj
zwalczane będą wszelkie przejawy chamstwa i obrażania użytkowników. Posty stanowiące
  naruszenie czyjejś godności będą sukcesywnie usuwane przez moderację. W wypadku wypowiedzi z
  użyciem słów powszechnie uznanych za obraźliwe, autor zostanie ukarany ostrzeżeniem (-1pf). 

Zgodnie z tym punktem była to chamska wypowiedź i to nie pierwsza taka wypowiedź Kamila. Nie wierzysz? Poczytaj komentarze innych użytkowników jak to odczuli.

Cytuj
Bo mam wrażenie, że w tym konkretnym przypadku Kamil dostał minusa za całokształt, a nie za wyrażenie które w czyichś innych ustach pozostałoby niezauważone. I nie za dobrze świadczy to o tych, którzy prowadzą z nim dyskusję (należy uwzględnić, że ma kilku oponentów, z których każdy sumiennie stara się wyprowadzić go z równowagi). Dla mnie to zamykanie buzi jednej osobie mając na celu rację większości.
A na forum jak już powszechnie wiadomo (i z czym wielu się nie zgadza) - demokracja nie ma zastosowania.

W tym przypadku możesz tak myśleć, ale nie masz racji. Podczas dyskusji w tematach wyraź siebie, upadek moralny i kara śmierci starałem się rzetelnie prowadzić z nim dyskusję, to on zaczął wyzywać i obrażać po kolei jak leciało. Wszystko zaczęło się od podczłowieka, jasno wykazałem mu co to określenie znaczy natomiast on się zbulwersował, skoro nie potrafi się powstrzymać i jest tak sfrustrowany to niech nie pisze, proste. Po to są zasady na tym forum jakieś co nie?

Cytuj
Obie strony działając z premedytacją są winne. I tak jak on otrzymał ostrzeżenie, tak samo powinien każdy pojedynczy.

Zapytam a za co? Podaj mi gdzie to jest regulaminie napisane? Może chcesz mi powiedzieć że to nagabywanie? Przecież Kamil niejednokrotnie pisał że kończy dyskusję, a następnie znów zaczynał.

East masz rację, najwięcej mają do powiedzenia Ci co nie brali udziału w dyskusji i nie wiedzą jak to wygląda z tego poziomu. Ani, ani Tene, East itd. nie obraziliśmy w żaden sposób Kamila, natomiast on wykazał się dużą dozą braku zahamowań emocjonalnych. Więc zaczął wypisywać swoje typu "jesteś żałosna/y itd."
Mam cytować?

Po za tym jak już tak świecie uważasz że masz rację Janneth to proszę bardziej dawaj minusy tylko najpierw to uzasadnij konkretnymi cytatami i wypowiedziami. Niech zapanuje Dyktatura! O Tak!
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #607 : Wrzesień 26, 2010, 16:57:23 »

Uważasz, że taki byl cel ?Dokopać Kamilowi771 - uwaga, od teraz wg moderacji - JEDNOSTCE NAJBARDZIEJ UCIŚNIONEJ !! ? Teraz jest on niemalże bohaterem, przynajmniej  w Twoich oczach.
A reszta ludzi wypowiadająca swoje zdanie  to manupulanci i tchórze ? 
Brawo !

Agresja rodzi agresję. Z pewnością się ze mną w tym zgadzasz. Jeśli nie dostrzegasz w wytaczanych przez siebie wobec Kamila argumentach przejawów ironii, sarkazmu i uszczypliwości, to nie mamy ze sobą w tym temacie o czym rozmawiać. Zresztą w wielu innych nasza obustronna cisza również byłaby gwarantem spokoju i harmonii.
Nazwanie kogoś betonowcem powinno zostać ukarane tak samo jak nazwanie kogoś głupkiem (jeśli już w ogóle przyszło do głowy karać za słowa nieuznawane powszechnie za wulgarne). Szczególnie jeśli ten drugi epitet poleciał w odwecie.
Jest to prowokowanie osoby impulsywnej do wyrażenia się w taki, a nie inny sposób, a w następstwie zamierzonego i świadomego działania, uciekanie się do wstawiennictwa moderacji.
Mogłabym solidarnie zasilić wasze szeregi i dołączyć się do rzucania kamieniami, jednak siła tłumu nie zaspokaja moich ambicji.
Eliminacja oponenta z dyskusji nie podności jej wartości, a zawęża horyzont poznawczy do jedynej, słusznej racji. 
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Torton
Gość
« Odpowiedz #608 : Wrzesień 26, 2010, 18:41:20 »

Kamil gdybym miał takie możliwości ode mnie dostał byś bana na co najmniej miesiąc za tego typu odzywki. To kategorycznie widać, nawet pomijając regulamin powinieneś dostać bana, a za co? Za to jak się zachowujesz, piszesz agresywnie itd.

Zmień swoje zachowanie, a wtedy wszyscy będą mogli rzeczowo prowadzić dyskusje, jak narazie to wszyscy piszą to samo, bo co mają pisać? Skoro piszesz takim tonem, językiem.

Zamiast pisać po raz kolejny do Tene "jesteś po prostu żałosny".

Weź się i pokaż że potrafisz pokazać argumenty, solidne. Jeśli uważasz że nie jesteś już w stanie walczyć w tej dyskusji na argumenty odpuść. I wkońcu odczep się od mojej osoby, nie podoba Ci się coś? To poskarż się mamie.

Natomiast to gdzie uczęszczam do szkoły, z kim jestem ,czy mam się do kogo przytulić itd. zostaw dla siebie. To moja sprawa. Nie Twoja, jesteś aspołeczny tak się zachowując i tyle.

Nara!

EDIT: Po za tym oskarża się mnie że jestem temu współwinny więc jeżeli niby tak jest to proszę bardzo zobaczymy czy się coś zmieni jak mnie nie będzie.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 26, 2010, 18:45:52 wysłane przez Torton » Zapisane
kamil771
Gość
« Odpowiedz #609 : Wrzesień 26, 2010, 18:51:26 »


Nie dostrzegasz tego, ze wlaśnie ludzie w przedmiotowym temacie zostali zmuszeni przez jednego forumowicza Kamil771 do zejścia do jego poziomu dyskusji. Ale wedlug Ciebie to "nie za dobrze świadczy" ... o tych forumowiczach, a nie o Kamilu . Bo przecież on tylko stara sę być dosadny. Czego ludzie się czepiają ? To taki uprzejmy, kulturalny czlowiek.. a że dosadny ..

Odpowiem tylko na to.
Potraktowałeś mnie jak trolla internetowego którzy mają swoją bazę na onet.pl
Mówisz jaki to ja beznadziejny poziom dyskusji prowadzę i wogule,że jestem niekompetentny i głupi.
Tyle ze w temacie o karze śmierci nie tylko przedstawiłem swoje zdanie,ale też je uzasadniłem.
Odsyłałem do licznych publikacji ( zaraz byłem nazywany faszystą i fanatykiem)
podawałem odnośniki do badań naukowych które dowiodły,że kara śmierci odstrasza przestępców od popełnienia najcięższych zbrodni ( zaraz team uduchowionych pisał,że to nie są wiarygodne badania,bo coś tam....)
i taka do była z wami rozmowa,o ile Tenebreal próbował jeszcze rzeczowo ze mną rozmawiać ale sam się gubił w tym co pisze,natomiast ty Wschodzie i Tortonek przez cały czas prezentowaliście swoją uduchowioną poezję,i tak przez kilka stron,i absolutnie nic nie wnosząc do dyskusji,


Jestem przekonany,że jeśli poprosił bym neutralną osobę żeby oceniła moje wypowiedzi w temacie kary śmierci to jestem pewien,że ocena była by pozytywna.'
bardzo prawdopodobne,że jeśli wahała by się czy kara śmierci powinna obowiązywać czy też nie,
to czytając moje ( i nie tylko ) posty, na pytanie czy jesteś za czy przeciw-odpowiedziała by-jestem ZA. Przekonał bym tą osobę.

Edit;
Janneth
zgodnie z punktem regulaminu:

- zakaz wielokrotnych powtórzeń znaków interpunkcyjnych, liter, cyfr i emotoikonek. Jeżeli
  użytkownik pomimo zwrócenia mu uwagi, nadal będzie nadużywał w/w znaków w swoich
  wypowiedziach, zostanie ukarany ostrzeżeniem (-1pf);

dostajesz ostrzeżenie (na razie bez ujemnych punktów). Nie wolno stosować tego typu powtórzeń na naszym forum.
Jeśli nie zastosujesz się do tego ostrzeżenia, następstwem kolejnego takiego twoje zachowania będą ujemne punkty forum.

Więc daj mi tego minusa i po sprawie.
Myślisz,że będę płakał z tego powodu?
Nie jestem nowicjuszem na tym forum i dobrze wiem,że bezstronnością to moderatorzy nie grzeszą.
Ale to jest wasze forum, możecie robić sobie co chcecie,możecie mi nawet 500 punktów odjąć,nie robi to na mnie wrażania,. już nie.
.................... ............... ................... ...................... ....................... ..........................
 
I teraz obojętnie który moderator,może mi odjąć kolejny punkcik, to taka satysfakcja i przyjemność przecież jest.

A i jeszcze coś,w regulaminie jest taki zapis,
Ponadto administrator, w skrajnych przypadkach, może zbanować (zablokować konto) użytkownika przed osiągnięciem przez niego w/w limitów ujemnych punktów.

Więc za nie przestrzeganie regulaminu, i bagatelizowanie ostrzeżeń wnoszę o dożywotniego bana dla siebie,

........... ............. .............. ............... ................. ............... .............. ............... ...........

wystarczy czy jeszcze nie, a dla pewności Duży uśmiech

------------ --------------- -------------- ---------------- ---------------- ------------- ------

a co tam Cool

----------- ----------- ---------------- --------------- ------------- --------------- ----------

kamil Duży uśmiech Chichot Mrugnięcie ( 771 oczywiście)

=====================================

Cześć,
Mam takie małe pytanko;
co muszę zrobić żeby dostać dożywotniego bana?
Chciałbym dać tą satysfakcję i chwilę przyjemności zwłaszcza Janneth i Channel a także teamowi uduchowionych.
Może mogę jakoś hurtem dostać te 46 punktów?
Proszę administrację o odpowiedź.

Scaliłem posty
Darek
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 27, 2010, 19:10:18 wysłane przez Dariusz » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #610 : Wrzesień 26, 2010, 21:01:36 »

Jeśli tak Ci zależy na opuszczeniu tego forum, to nie czekaj na odpowiednią ilość punktów tylko wykasuj swe konto. Wielu tak już uczyniło.
Jest to korzystniejsze dla każdego forumowicza, tym bardziej dla Ciebie, gdyż raz już usunąłeś swe konto a mimo to powróciłeś. Wiele wskazuje na to, ze i tym razem za niedługo zawitasz do nas ponownie, a dożywotni ban uniemożliwi Ci to.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
kamil771
Gość
« Odpowiedz #611 : Wrzesień 26, 2010, 23:18:44 »

 słów kilka o nabijaniu postów;
to są ostatnie wypowiedzi Thotala;
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=3966.msg66569#msg66569
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=5623.msg66567#msg66567

co one niby wnoszą do tematów?

Wiele wskazuje na to, ze i tym razem za niedługo zawitasz do nas ponownie, a dożywotni ban uniemożliwi Ci to.

Sugerujesz,że powinienem odejść bo nie wiem ośmieszyłem się czy coś?
A może dla pewnej grupy osób stałem się niewygodny bo potrafię skutecznie argumentować swoje poglądy ( dla co niektórych osób  jest nie do przyjęcia) i udowodniać ich słuszność?

, gdyż raz już usunąłeś swe konto a mimo to powróciłeś. Wiele wskazuje na to, ze i tym razem za niedługo zawitasz do nas ponownie,

Tak, usunąłem swoje konto,ale nie dlatego,że obraziłem się na cały świat czy chciałem uciec od czegoś tylko postanowiłem  swój czas całkowicie poświęcić na życiu prywatnym w realu, zrealizowałem zadanie które sobie postawiłem, i wróciłem na forum,bo chciałem wrócić.
Wyraźnie napisałem wtedy,ze nie będzie mnie przez jakieś 6 miesięcy i plus minus 2 m. znów się zjawiłem.
Ale mniejsza z tym.

zostałem ukarany przez moderatora (czyt.moderatorkę) -1 punktem za złamanie regulaminu 
a dokładniej za coś takiego,


.......... ............... ................ ................ ................. .............. ............... ............ ............

teraz sprawdzę,czy władza forum przestrzega własnego regulaminu i czy jest konsekwentna w swoich decyzjach.

mam w tej chwili -4 punkty.
Do zbanowania brakuje mi jeszcze -46 punktów,

a więc pozwolę sobie w tej chwili złamać regulamin w tym punkcie;

- zakaz wielokrotnych powtórzeń znaków interpunkcyjnych, liter, cyfr i emotoikonek. Jeżeli
  użytkownik pomimo zwrócenia mu uwagi, nadal będzie nadużywał w/w znaków w swoich
  wypowiedziach, zostanie ukarany ostrzeżeniem (-1pf)



Ponadto administrator, w skrajnych przypadkach, może zbanować (zablokować konto) użytkownika przed osiągnięciem przez niego w/w limitów ujemnych punktów.

po raz trzeci w ciągu kilku godzin pomimo upomnienia i ostrzeżenia złamię tę zasadę.
a więc moje zachowanie ( łamanie regulaminu forum )  jest notorycznie


1)  ....... ............. .......... ........... ............ .............. ................ ................. ..............

2)  ....... ............. .......... ........... ............ .............. ................ ................. ..............


3) ....... ............. .......... ........... ............ .............. ................ ................. ..............


4) ....... ............. .......... ........... ............ .............. ................ ................. ..............


5) ....... ............. .......... ........... ............ .............. ................ ................. ..............


6) ....... ............. .......... ........... ............ .............. ................ ................. ..............


7) ....... ............. .......... ........... ............ .............. ................ ................. ..............

 
8 ....... ............. .......... ........... ............ .............. ................ ................. ..............


9) ....... ............. .......... ........... ............ .............. ................ ................. ..............


10) ....... ............. .......... ........... ............ .............. ................ ................. ..............


11) ....... ............. .......... ........... ............ .............. ................ ................. ..............


12) ....... ............. .......... ........... ............ .............. ................ ................. ..............


13) ....... ............. .......... ........... ............ .............. ................ ................. ..............


14) ....... ............. .......... ........... ............ .............. ................ ................. ..............


15) ....... ............. .......... ........... ............ .............. ................ ................. ..............


16) ....... ............. .......... ........... ............ .............. ................ ................. ..............


17) ....... ............. .......... ........... ............ .............. ................ ................. ..............

 
18) ....... ............. .......... ........... ............ .............. ................ ................. ..............


19) ....... ............. .......... ........... ............ .............. ................ ................. ..............


20) ....... ............. .......... ........... ............ .............. ................ ................. ..............


21) ....... ............. .......... ........... ............ .............. ................ ................. ..............


22) ....... ............. .......... ........... ............ .............. ................ ................. ..............


23) ....... ............. .......... ........... ............ .............. ................ ................. ..............


24) ....... ............. .......... ........... ............ .............. ................ ................. ..............


25) ....... ............. .......... ........... ............ .............. ................ ................. ..............


26) ....... ............. .......... ........... ............ .............. ................ ................. ..............


27) ....... ............. .......... ........... ............ .............. ................ ................. ..............

 
28) ....... ............. .......... ........... ............ .............. ................ ................. ..............


29) ....... ............. .......... ........... ............ .............. ................ ................. ..............


30) ....... ............. .......... ........... ............ .............. ................ ................. ..............


31) ....... ............. .......... ........... ............ .............. ................ ................. ..............


32) ....... ............. .......... ........... ............ .............. ................ ................. ..............


33) ....... ............. .......... ........... ............ .............. ................ ................. ..............


34) ....... ............. .......... ........... ............ .............. ................ ................. ..............


35) ....... ............. .......... ........... ............ .............. ................ ................. ..............


36) ....... ............. .......... ........... ............ .............. ................ ................. ..............


37) ....... ............. .......... ........... ............ .............. ................ ................. ..............


38) ....... ............. .......... ........... ............ .............. ................ ................. ..............


39) ....... ............. .......... ........... ............ .............. ................ ................. ..............


40) ....... ............. .......... ........... ............ .............. ................ ................. ..............


41) ....... ............. .......... ........... ............ .............. ................ ................. ..............


42) ....... ............. .......... ........... ............ .............. ................ ................. ..............


43) .................... ................. .................... ..................... ...................... .................

44)....................... ...................... ...................... ...................... .................. ..............

45) ............. ................. ................... ..................... ..................... .....................

46) .............. .................. ................. ................ ................. ................ ..................


-4 punkty dodać - 46 punków ( patrz powyżej) = -50 punków- czyli wyrzucenie z forum.

Czekam na decyzję.

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 26, 2010, 23:20:17 wysłane przez kamil771 » Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #612 : Wrzesień 26, 2010, 23:34:51 »

Cytuj
Kamil771
Jestem przekonany,że jeśli poprosił bym neutralną osobę żeby oceniła moje wypowiedzi w temacie kary śmierci to jestem pewien,że ocena była by pozytywna.'

Nie jestem osoba neutralna w tym temacie,ale masz u mnie ocene pozytywna.Podobnie jak opinie Janneth,m11 i innych,ktorzy uwazaja,ze tzw.resocjalizacja(niczego nie zmienia i do niczego nie prowadzi,bo wiezienia- mimo- pekaja w szwach), i dozywocie zamiast eliminacji,to tylko mamienie siebie i innych,a niewspolmierny koszt utrzymywania bandytow obciaza kazdego,nawet tych,ktorzy glosuja przeciw karze smierci.Cale szczescie,ze wiekszosc systemow prawnych na swiecie, nie popiera
tego typu dzialan "humanitarnych" - oczywiscie humanitarnych w stosunku do zbrodniarzy zwyrodnialcow,
bo inaczej pomyslalbym,ze swiat znowu stanal na glowie.Ale czy tak nie jest,nie jestem tego pewien...
Pozdrawiam.
PS1.
Kamilu 771,nie chodzi o to aby dostac bana,bo to bardzo latwe do zrealizowania,chodzi o to,aby nie
dac sie poniesc swoim emocjom i brac udzial w tym,badz nie badz.....dobrym forum.
Pozdrawiam.
EDIT:
PS2.
Kamilu771 i Torton..,wezcie rowniez pod uwage to,ze takie kobiety,jak koliberek33,Ptak czy Janneth,swoja inteligencja i madroscia(madrosc jest ponad inteligencja)moglyby Was przegadac,ale nie robia tego z oczywistego powodu - nie lubia draki i sa subtelne w swoich opiniach.I nie wstyd Wam...
bo jesli..to do szkoly..juz! Duży uśmiech  Szkoly zycia,oczywiscie...
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 27, 2010, 06:10:25 wysłane przez Kahuna » Zapisane
Torton
Gość
« Odpowiedz #613 : Wrzesień 27, 2010, 17:03:28 »

Możecie mnie za to ukarać ale to już przesada, pomijając wcześniejsze słowa. Wszystkie zgłosiłem do administratora, ja Cię nigdzie nie obraziłem. Na ostatnią Twoją wiadomość nie odpisałem, natomiast Kamil wysłał mi takie coś.

Niech każdy wie jaka jest prawda i tyle, bo mam dość i nikt z tym nic nie robi. Domagam się bana dla Kamila.

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 27, 2010, 17:04:11 wysłane przez Torton » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #614 : Wrzesień 27, 2010, 17:15:51 »

No cóż . To mówi samo za siebie. To zachowanie rynsztokowe podpadające pod regulamin i nie zwalnia go z odpowiedzialności za ten czyn fakt, że zrobil to po angielsku i w ciekawej formie graficznej. Fak(t) jest fak(t)em.
Ot Kamil771 w calej okazalości.
Zapisane
kamil771
Gość
« Odpowiedz #615 : Wrzesień 27, 2010, 17:33:32 »

No cóż . To mówi samo za siebie. To zachowanie rynsztokowe podpadające pod regulamin i nie zwalnia go z odpowiedzialności za ten czyn fakt, że zrobil to po angielsku i w ciekawej formie graficznej. Fak(t) jest fak(t)em.
Ot Kamil771 w calej okazalości.


"czerwoni" już dawno upadli.
Twoje miejsce jest w muzeum figur woskowych.

771

============

Witam;
Mam pytanie do administracji.
Przed chwilą dostałem jednego minusika za ten post
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=791.msg66571#msg66571

Racja. Nie możecie za jedną wypowiedź przyznać hurtem kilkudziesięciu punktów.
Ale jeżeli przekopiuję ten post 44 razy ( mam sześć + 44 da mi łącznie- 50)
to dostanę tego bana czy nie?
Bo nie wiem czy mam się wysilać czy nie.

Scaliłem posty
Darek
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 27, 2010, 20:35:02 wysłane przez Dariusz » Zapisane
Torton
Gość
« Odpowiedz #616 : Październik 08, 2010, 21:29:37 »

Lol? Dariusz co to ma być? Szok
Chyba mi oczy z orbity wylecą, tego się nie spodziewałem ale widocznie reguła.
"Wróg uderza tam gdzie się go najmniej spodziewasz" się sprawdza, opisałem swoje wrażenia z innego forum jak zostałem w bezapelacyjny sposób ocenzurowany(mógłbym zamieścić link do konkretnego tematu) ale stwierdziłem że nie będę robił bałaganu, a tu takie coś?

Red Ci na mnie doniósł czy co? No widzę, że ta kontrola internetu zaczyna się szerzyć i bez apelacyjne zamyka się ludziom ryje. Mam dosyć, Nara WAM!

Ave To jest przegięcie, piszcie sobie do muła, nie do mnie, mam powyżej uszu zamykania w wolności wyrażania się. Jeszcze u mnie usłyszycie!

Mam dość.

ŻEGNAM DEFINITYWNIE!
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #617 : Październik 09, 2010, 06:31:36 »

No, tak szczerze, to tez mnie dziwi reakcja Darka. Może o tyle mniej, że mogłeś, Torton, napisać: "Moim zdaniem to szarlatan (itd)", by podkreślić, że jedynie artykułujesz swoje zdanie. Ale też mnie ta reakcja dziwi, serio.

Tym bardziej, że na tym forum posądzenia np rządów, polityków, koncernów etc lecą lawinowo, i to o o wiele gorsze rzeczy, niż szarlataństwo, a jakoś użytkownicy je głoszący nie dostają ujemnych pf'ów za te posądzenia (tak dla porównania).
Zapisane
Torton
Gość
« Odpowiedz #618 : Październik 09, 2010, 12:01:58 »

To jest największe upokorzenie dla Mnie ostatnich kilku miesięcy.

Jak człowiek powie trochę prawdy to zostaje oczerniony i ukarany, nie słusznie.

Tak powtórzę jeszcze raz WYRAŹNIEJ. Icke to szarlatan zarabia na książkach, nie ma dowodów na swoje teorie, Lucyna Łobos tak samo. Ten sam poziom. Oboje KŁAMIĄ. I teraz możecie mnie zbanować, usunąć konto tak jak na davidicke.pl gdzie zostałem ocenzurowany.


A nawet jeśli to Wam nie wystarcza to ustawiam konto do kasacji ponieważ mam dość, już mnie więcej tutaj nie zobaczycie. Ci co wiedzą i się z nimi normalnie dyskutowało znajdą do mnie kontakt.

Żegnam!
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #619 : Październik 09, 2010, 12:32:05 »

>Torton<,
słusznie Tene zauważył, że gdybyś ograniczył się do stwierdzenia, że wg Ciebie są oni szarlatanami, to wyglądałoby to zupełnie inaczej.
W tym przypadku użyłeś sformułowania wskazującego na jednoznaczne ich oszukiwanie. To trzeba udowodnić.
Wg słownika :

Cytat: słownik
Wyniki tłumaczenia: szarlatan
Słownik języka polskiego

    *
      Słownik ortograficzny
      szarlatan, ci szarlatani, tym szarlatanom

    *
      Słownik wyrazów obcych

      oszust, który zwodzi ludzi swymi rzekomymi umiejętnościami lub uzdolnieniami i wykorzystuje ich łatwowierność dla swych korzyści materialnych: Wiele osób korzysta z porad rozmaitych "uzdrowicieli", zwykle szarlatanów i naciągaczy, niemających żadnego wykształcenia medycznego.
      wł. ciarlatano, pierwotnie ‘handlarz zachwalający głośno swoje towary i używający różnych sztuczek, żeby przyciągnąć klientów’, dawniej w polszczyźnie ‘kuglarz, oszust’ (często w postaci: ciarlatan)
      zobacz także: szarlataneria
    *
      Słownik języka polskiego
      rz. mos I, lm M. -i

         1. osoba oszukująca, zwodząca ludzi swymi rzekomymi umiejętnościami, zdolnościami i wykorzystująca ludzką łatwowierność dla własnych korzyści materialnych; oszust
         2. oszust udający lekarza

Rozumiem, że nie popierasz i nie zgadzasz się z twierdzeniami D.Icke'a oraz p. Lucyny, możesz mieć o nich takie zdanie, ale należy pamiętać iż wyrażenie swego poglądu w niewłaściwy sposób - jak to uczyniłeś na forum - jest już nie wyrażeniem poglądu, a oskarżeniem. To z kolei należy udowodnić, czego nie uczyniłeś.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #620 : Październik 09, 2010, 13:47:39 »

Darek, tylko chciałbym Ci zwrócić uwagę na kwestię konsekwentności w przyznawaniu PF'ów. Zauważ, że, jak napisałem wcześniej, oskarżenia (bez dowodów, pisane bez owego "Moim zdaniem") padały na tym forum pod adresem polityków, rządów, przedstawicieli konkretnych ideologii etc nie raz, nie dwa i nie dziesięć - i nie były karane ujemnymi PF'ami. Uważam więc (choć to moja subiektywna opinia) że Torton również nie powinien takich punktów otrzymać, gdyż zachował się podobnie, jak wielu ludzi na tym forum, którzy PF'ów za swoje zachowanie nie otrzymali. Stwarza to nieprzyjemne wrażenie (choć mam nadzieję, że to jedynie wrażenie) forumowej moralności Kalego - jak po nas jadą, to karać, a jak my po innych, to przymykać oko/popierać.

Uważam też, że to zajście powinno być pewną nauką na przyszłość, stworzyć pewien casus - i jeżeli ktoś będzie w ten sposób pisał, powinien dostać/nie dostać ujemne PF'y, niezależnie od adresata swoich wypowiedzi.

Cóż, inna sprawa (ale to już zupełnie poza całą kwestią), że Icke Tortonowi nie jest dłużny, i niejedno w swoich wykładach insynuował na temat innych ludzi (ze szczególnym uwzględnieniem rządów), więc o ile faktycznie Torton mógł napisał, że to jeno jego zdanie, o tyle Icke'owi nie współczuje, gdyż stał się obiektem podobnych osądów, jakimi sam feruje. Ale to absolutnie nie ma nic do rzeczy, jakby coś.
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #621 : Październik 10, 2010, 12:14:35 »

Tene podpisuję się pod Twoją uwagą w stosunku do administracji. Coś ostatnio wybiórczo dzialacie moi mili. Kamill771 slowami Janneth okazal sie być w porządku gościem , choć troszkę narwanym ( bo cóż to jest parę epitetów heh ) , a kilka postów wyżej odeslal mnie do muzeum figur woskowych Uśmiech , natomiast wszystkich adwersarzy Kamila771 Janneth wcisnęla w przegródkę okrutnej sfory gryzących psów. Teraz Tortonowi się dostalo za wyrażenie swojego dosadnego zdania o p. Icke , podczas, gdy np Arteq notorycznie zarzuca Kiarze klamliwą postawę na podstawie bardzo niepewnych "dowodów" i żadnej konsekwencji nie ma.
I moim zdaniem Tene wlaśnie TUTAJ ma do rzeczy to , jak mówisz, że Icke " stał się obiektem podobnych osądów, jakimi sam feruje " bo w tą samą przestrzeń zmierzają nasi moderatorzy jak i wielu userów.
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2010, 12:16:02 wysłane przez east » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #622 : Październik 10, 2010, 12:50:39 »

Również uważam posunięcie Darka za nieporozumienie jak i to całe karanie punktami ujemnymi.
No i to nie Tortona obciąża niesprawiedliwa decyzja.

Zaś wymóg opatrywania negatywnych sądów etykietą „moim zdaniem” jest śmieszny, bo co to zmienia? Sens wypowiedzi pozostaje ten sam. Również odpowiedzialność za słowa pozostaje przy piszącym. A ocena, przy oceniającym. I dobrze byłoby, gdyby niesprawiedliwe oceny nie obrastały w skutki.
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #623 : Październik 10, 2010, 15:50:36 »

Też jestem zdziwiona,ale nie ja tu rządzę . Rafaela też dostała minusy niesłusznie.
Torton nie przejmuj się Uśmiech założyłeś wiele ciekawych tematów ,wiec szybko nadrobisz stratę.
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #624 : Październik 10, 2010, 16:57:01 »

Wiecie co?Ja popieram Darka decyzje,bo inaczej moglibysmy nazwac to forum:"Torton's forum".,bez regulaminu obowiazujacego u nas.A to by bylo sprzeczne.
Pozdrawiam.
Zapisane
Strony: 1 ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... 42 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.205 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

kalinowatyper pifpaf devilssoldiers akademiajazdykonnej amigos