Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 19, 2024, 22:45:11


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Podróż do Twojego Świętego Serca; 18 - 25 maja w Egipcie, medytacje w Piramidzie  (Przeczytany 4916 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« : Kwiecień 13, 2012, 17:11:30 »

Podróż do Twojego Świętego Serca
czwartek, 12 kwietnia 2012 23:00 |  |  | 

18 - 25 maja w Egipcie, medytacje w Piramidzie CHEOPSA i w świątyniach

 

Zapraszamy na dziewiąty medytacyjny wyjazd do magicznego Egiptu organizowany dla polskich uczestników. Warsztat Podróż do Twojego Świętego Serca oraz medytacje poprowadzi niezwykła osoba Shirlie Roden z Wielkiej Brytanii, która przyjeżdża do Polski regularnie od wielu lat.

Wyjazd zawiera unikalny program obejmujący dwudniowy warsztat oraz już tradycyjnie medytacje w Wielkiej Piramidzie Cheopsa (w trzech komnatach), w świątyni Karnak i Abydos. Ponadto zwiedzimy Kair, Luksor, Abydos, Denderę  oraz pojedziemy do uzdrowiciela Adela El Atara. Warsztat i medytacje są tłumaczone na polski.

Od listopada energia w piramidzie Cheopsa i w innych miejscach mocy w Egipcie stale wzrasta. Jedna z uczestniczek dokonała pomiarów energii wg skali Bovisa podczas ostatnich dwóch medytacyjnych wyjazdów i wyniki okazały się niesamowite:

Pomiary przed 11.11.2011 (dane znalezione w internecie): piramida Cheopsa, Komnata Króla 170 000 jednostek Bovisa
Pomiary z 19.11.2011: Cheops, Komnata Królowej 494 000 // Cheops, Komnata Króla   647 000 // Cheops, Komnata na dole  860 000 // Sfinks 287 000

Pomiary z 23.03.2012
Cheops, Komnata Królowej  790 000; wnęka w ścianie przy wejściu 2 000 000 // Cheops, Komnata Króla  3 100 000 na skrzyżowaniu przekątnych komnaty; 1 350 000 w prawym (od wejścia) rogu przy sarkofagu // Cheops, Komnata na dole  2 950 000 // Sfinks 480 000.

Wg Wikipedii Skala Bovisa używana przez radiestetów i zwolenników geomancji służąca do pomiaru promieniowania oraz określania poziomu bioenergetycznego. Wartość 6500 w skali Bovisa jest uznawana za wartość „neutralną” i jest uznawana za wartość promieniowania ciała dorosłego, zdrowego człowieka. Wartości promieniowania poniżej 6500 są uznawane za szkodliwe dla organizmów żywych, natomiast wartości powyżej 6500 wskazują na promieniowania działające korzystnie.

20-tego maja jest pełnia Księżyca a my będziemy medytować w piramidzie Cheopsa 21-go!

Medytacje prowadzi  Shirlie Roden
 18 - 25 maja w Egipcie

 

Zapisy: Agnieszka Jurko, agnieszka@agnieszkajurko.pl , tel: 501 625 528

Pełna informacje: http://agnieszkajurko.pl/shirlie-roden-warsztaty/494-shirlieroden-egipt.html
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
barneyos


Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Kwiecień 13, 2012, 19:28:37 »

O cholibka, chyba rzeczywiście tak jest. Ja w lutym namierzyłem Sfinksa na 360 tysięcy, muszę porównać resztę pomiarów.
Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
Kiara
Gość
« Odpowiedz #2 : Kwiecień 13, 2012, 20:37:30 »

To zupełnie normalne iż wzrasta tam energia , bo jądro ziemi jest ładowane cały czas i podnosi się zarówno wibracja Ludzi jak i ziemi. ten proces trwa i nikt go nie powstrzyma zatem pomiary muszą to pokazywać.
ale nie dzieje się tak na wskutek jakiś medytacji , ktorejś grupy gdzieś , tylko dopływu energii z kosmosu z Gwiazdy Matki i Słońca.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #3 : Kwiecień 13, 2012, 22:14:59 »

Zadam z pozoru trywialne pytanie: a czym i jak się mierzy poziom owych "bowisów"? Czy istnieje jakiś wzorzec uznawany za punkt odniesienia? Tak z ciekawości pytam...
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Kwiecień 14, 2012, 06:12:46 »

"Skala Bovisa
 Skocz do: nawigacji, szukaj

Skala Bovisa – używana przez radiestetów i zwolenników geomancji, skala służąca do pomiaru promieniowania oraz określania poziomu bioenergetycznego. Sformułowana przez francuskiego radiestetę André Bovisa (1871 – 1947).

Jednostka skali Bovisa nie ma ściśle określonej definicji. Nie jest to również żadna wielkość fizyczna, którą można w sposób dokładny zmierzyć. Pomiar wykonywany jest przez różdżkarza (radiestetę), który badając określone miejsce lub obiekt przy użyciu odpowiedniego sprzętu (np. wahadła, różdżki) deklaruje liczbę Bovisa.

Wartość 6500 w skali Bovisa jest uznawana za wartość „neutralną” i jest uznawana za wartość promieniowania ciała dorosłego, zdrowego człowieka. Wartości promieniowania poniżej 6500 są uznawane za szkodliwe dla organizmów żywych, natomiast wartości powyżej 6500 wskazują na promieniowania działające korzystnie.

Oryginalna skala Bovisa zakłada wartości graniczne od 0 do 10000 jednostek. Wartość 10000 (w tej skali) to maksymalne natężenie promieniowania odbierane przez ciało fizyczne."
http://pl.wikipedia.org/wiki/Skala_Bovisa

żeby ktoś nie myślał, że jestem promotorem tego wyjazdu, trafiłem na info, a widzę,-
że sporo osób się tym interesuje/wyjeżdża więc wkleiłem.
Nie jako przy okazji mglistej skali Bovisa, której nie znam- to warto dodać, iż nasz ukochany czas jest tak względny,-
że liczony jest przez właściwą instytucję z tyg. opóźnieniem i podawany jako uśredniony wynik z całego świata, dla całego świata ścisłych naukowców
Duży uśmiech

"Międzynarodowy czas atomowy
 Skocz do: nawigacji, szukaj

Międzynarodowy czas atomowy (ang. International Atomic Time, fr. Temps Atomique International, TAI) - międzynarodowy standard pomiaru czasu, utworzony w 1955 r., bazujący na uśrednieniu czasu mierzonego przez wiele cezowych zegarów (zegarów atomowych) na całym świecie. TAI jest utrzymywany przez Międzynarodowe Biuro Wag i Miar (Bureau International des Poids et Mesures (BIPM)), światowe ciało zarządzające pomiarami czasu dla celów cywilnych. TAI jest podstawą Universal Time Coordinated."
http://pl.wikipedia.org/wiki/Międzynarodowy_czas_atomowy"
http://pl.wikipedia.org/wiki/Międzynarodowy_czas_atomowy

pozdrawiam w poczuciu uśrednionego wyniku Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2012, 06:13:38 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
barneyos


Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689



Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Kwiecień 14, 2012, 07:41:56 »

Jako że pierwotnie skala Bovisa określona była do 10 tys., jej rozwinięciem stała się skala BSM (Bovis-Simeneton-Matela), dlatego bardziej właściwe jest podawanie jednostki BSM powyżej 10 tys.

Więcej info w wątku o radiestezji:


http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=4908.0
Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

eye nazarinh kociarnia hohol watahafarkas