Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 23:37:20


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 3 4 5 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nowe SESJE z Lucyną Łobos-Brown  (Przeczytany 78392 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
t0m3k12
Gość
« : Kwiecień 29, 2012, 22:28:12 »

Witam ponownie na tym zagorzałym forum. Panowie dlaczego nie widzę tu dyskusji na temat kontynuacji sesji przez Lusie ?
Do zrozumienia podam fakt, że wszelkie wyjaśnienia co do zerwania kontaktu z Andrzejem Wójcikiewiczem i jego bandą zamieściła na jej własnej stronie tutaj:
http://www.lucynalobos.pl/
Sesje z Anną Dolińską są uznane przez nią za fałszywe w odniesieniu do  "Enkiego - Samuela".
Czekam na wasze opinie.

Pozdrawiam serdecznie Mrugnięcie
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #1 : Kwiecień 29, 2012, 23:25:13 »

nie zagorzałe tylko zgorzałe...
Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #2 : Kwiecień 30, 2012, 01:36:34 »

tOm3k12
Cytuj
Sesje z Anną Dolińską są uznane przez nią za fałszywe w odniesieniu do  "Enkiego - Samuela".

I nie ma w tym nic dziwnego.Zapewne sesje p.Lucynki sa tak samo odbierane i traktowane przez
frakcje z p.Wojcikiewiczem.Gdyby tak nie bylo,nie doszlo by do podzialu i pojawienia sie p.Dolinskiej
z jej wlasnym samciem.


Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 30, 2012, 01:45:10 wysłane przez Kahuna » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #3 : Październik 02, 2012, 02:26:52 »

Jestem wręcz zszokowana, to niesamowite co powiedział Enki publicznie , Opiekunem ziemi w  IV wymiarze będzie Jezus to  już nie Enki!

*****

"BARBARA – Dziękujemy. I ostatnie słowa. Z głębi serca dziękuję bardzo ja za wszystko co dla nas robisz i robiłeś kochany EN-KI, za oświecenie, ochronę , pomoc i nadzieję na lepszą przyszłość. Zawsze kochający i oddany Tobie, Bogu i Misji. Robert Fadrowski.

EN-KI – Miło takie słowa usłyszeć, któż by to nie lubił takich słów, zwłaszcza dziękuję. Kiedy słyszę słowo dziękuję, to tak jak gdybym już miał pójść na emeryturę. I teraz coś na zakończenie powiem - Zadzwoniła do Lucyny kobieta, biedna kobieta, bo nie użyła rozumu tylko została pokierowana. Więc ze szczerością się wita i pyta, czy to prawda pani Lucyno, że po nowym roku EN-KI zostanie wyrzucony z Ziemi? Na wszystkie pytania Lucyna odpowiedzieć nie potrafi, a tu ją zamurowało, więc zaprosiła tą panią na niedzielne spotkanie - może jest na Sali - ale szybciutko mi się pyta. Powiedz mi EN-KI o co tu chodzi, kto tutaj ma niedobrze w głowie i dlaczego ta kobieta takie słowa powiedziała? Opowiadam jej tak, z tym wyrzuceniem mnie z Ziemi pierwsze słyszę, dziwne że jeszcze się o tym nie dowiedziałem. Natomiast prawda jest taka. Od nowego roku, czyli od wejścia na Ziemię czwartego wymiaru na Ziemi będzie rządzić Jezus i jemu będzie pomagać, nikt inny, jak Gabriel, natomiast ja otrzymałem zadanie przywrócenia Ziemi do dawnego porządku, zadbania o nią, zacząć leczyć rany zadane jej przez ludzi. Moim zadaniem - z czego się bardzo ucieszyłem - jest zaopiekować się zwierzętami, ptakami wszelkiego rodzaju, wszelkim stworzeniem które żyje w wodzie. I z tego jestem ogromnie zadowolony. Pytam się mego Ojca: a moje jaskółki, moje dzieci? - Tak, swoimi dziećmi się zaopiekujesz także, będą pod twoją opieką. Więc w dwójnasób jestem szczęśliwy, bo mam to co robiłem kiedyś, a do tego mam wszystkich tych o otwartych sercach. I tak naprawdę nie zazdroszczę Jezusowi tego co go czeka. Taką dostałem odpowiedź i taką daję wam. Jeśli ta kobieta będzie z tej odpowiedzi zadowolona - to dobrze, jeśli nie - to też dobrze Słucham."


http://www.lucynalobos.pl/session

**********

Tak sobie z ciekawości zajrzałam , a tu proszę Enki oznajmia iż jego posada opiekuna ziemi dobiega końca.  Teraz będzie opiekował się zwierzętami i swoim rodem.
Czyli powrót prapoczątków, do dawnych ról Kaina i Abla, Kainowi przynależna  była ziemia , to on był jej "właścicielem" , miał do niej pełne prawo  ( inaczej uprawiał ją , siał  ziarno życia na niej), natomiast Ablowi przynależne było wychowanie i opieka nad zwierzętami, "zwierzęta"... był  ich pasterzem   ( nie tylko te zwierzęta , które zwykliśmy tak nazywać, bowiem człowiek nie posiadający uczuć , żyjący instynktem samozachowawczym , też jest określany jako bestia , "zwierzę ludzkie" , dopiero rozwój duchowy go przemienia w pełnowartościowego Człowieka). Dusza Człowieka ( jej istota , Iskra życia) naprawdę niczym poza rozwojem przez uczucia nie różni się od duszy niższej zwierzęcej. Dusza zwierzęca ewoluuje w milionach lat swojej inkarnacji materialnej by osiągnąć poziom rozwoju identyczny jak ta, którą nazywamy Ludzką, ale tak naprawdę całe  istniejące życie wcielone w materię  ( zarówno minerały, rośliny , zwierzęta i Ludzie) pochodzą z jednej i tej samej zarodzi życia istniejącej wiecznie. Tylko  moment uzyskiwania  samoświadomości rożni nas od siebie, co w rezultacie jest wymierne w mocy energetycznej i indywidualności rozwojowej tworzącej indywidualność i mądrość każdej Energii.
 Naprawdę i jedna i druga rola Kaina i Abla są piękne  i potrzebne  bardzo jestem szczęśliwa iż nastąpił powrót do harmonii. 

Ja dodam iż praca na ziemi to niezwykle trudne i odpowiedzialne zadanie, oczywiście brać w nim będą udział  wszystkie 7 Eminencji ( nie kościelnych)  , które wspólnie tworzyły życie na ziemi. Enki jest w środ nich ( ale nie ten Enki z astralnej przestrzeni, który kręcił ludźmi na lewo i prawo) , a Jego dużo większy i piękniejszy aspekt energetyczny z Zaświatów znany obecnie pod imieniem Janusz.

Rok 2013 to czas przeogromnej wspólnej pracy  na ziemi Wszystkich , którzy wybrali IV wymiar jako kolejny etap swojego rozwoju.  To zjednoczenie Ludzkiego wysiłku na progu jej najważniejszego momentu ewolucji. To moment zakończenia dualizmu  Dusz ( rozdzielenie Ducha na dwie matryce duchowe , Zaświatową i Astralną) , powrót uwięzionego w astralu Ducha do DOMU czyli Matrycy nad przestrzennej, scalenie ich.

Nie będzie już takiego Enki jak znamy go  do teraz, będzie piękna duchowa postać która zjednoczy w sobie zgubionego i uwięzionego Enki ,ponownie tworząc swoją dużo większą świetlistość i piękno. "Nowy Enki" to o wiele większa modrość i wyższy dużo poziom uczuć, to prawdziwy Ojciec swojego rodu, który wraca razem z nim z bardzo długiej podroży czterokrotnego zanurzenia się w materialnym świecie III wymiaru. On również przechodzi przeolbrzymią transformację , zmienia się nie ma bowiem niczego i nikogo w całym kosmosie kto został by nią nie tknięty.

Zatem zarówno Enki jak i Jego cały ród przekracza kolejny poziom swojego rozwoju duchowego  ( On jest prawnym opiekunem i wychowawcą swojego rodu) ,  ja się bardzo cieszę z tego powodu, raczej powiem jestem niezmiernie szczęśliwa iż wspólnie nam się to udało!
Bo tak naprawdę udało się chociaż prawdziwy finał będzie na koniec roku razem z wieloma innymi pięknymi niespodziankami.

Dodam tylko iż wszystko co wydarzyć się miało zaistniało i nie było niczego co można by było nazwać zbędnym w tej trudnej bardzo historii.

Co do wykopalisk w Egipcie? Ten rok dobiega juz końca nic szczególnego nie wydarzy się w nim na  polu wykopalisk. Ale rok 2013  będzie obfitował w wiele niezmiernie ciekawych odkryć  archeologicznych na całej ziemi nie tylko w Egipcie. Jednak to co zostanie odsłonięte , a nie odkopane ( wykopaliska  będą kontynuowane później) zaskoczy niezmiernie wszystkich , bowiem odsłoni historie Ludzkości i ziemi jakiej naprawdę nie znamy.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2012, 08:56:36 wysłane przez Kiara » Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Październik 02, 2012, 08:36:50 »

Cytuj
Ja dodam iż praca na ziemi to niezwykle trudne i odpowiedzialne zadanie, oczywiście brać w nim będą wszystkie 7 Eminencji ( nie kościelnych)  , które wspólnie tworzyły życie na ziemi. Enki jest w środ nich ( ale nie ten Enki z astralnej przestrzeni, który kręcił ludźmi na lewo i prawo) , a Jego dużo większy aspekt energetyczny w Zaświatach znany obecnie pod imieniem Janusz.

Kiaro jesteś pewna że to Janusz ? Hm....to niektórzy już powinni zacząć się bać  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech

żartowałam  Duży uśmiech

Teraz poważnie - wrcając do przekazu i twojego komentarza,to jest pocieszające i piękne że wszystko wraca do źródła,początku  i na swoje miejsce.

Cytuj
Rok 2013 to czas przeogromnej wspólnej pracy  na ziemi Wszystkich , którzy wybrali IV wymiar jako kolejny etap swojego rozwoju.  To zjednoczenie Ludzkiego wysiłku na progu jej najważniejszego momentu ewolucji. To moment zakończenia dualizmu  Dusz ( rozdzielenie Ducha na dwie matryce duchowe , Zaświatową i Astralną) , powrót uwięzionego w astralu Ducha do DOMU czyli Matrycy nad przestrzennej.
Nie wiem czy ja jestem gotowa ,ale chcę tego i niech się stanie.
« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2012, 08:37:34 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Październik 02, 2012, 08:46:42 »

Chciałbym tu zwrócić uwagę na inny aspekt wypowiedzi Enki:
"natomiast ja otrzymałem zadanie przywrócenia Ziemi do dawnego porządku, zadbania o nią, zacząć leczyć rany zadane jej przez ludzi".
W niektórych przekazach było przywoływane wcześniej, że Oronidzi, w/g Enki "Białe Bractwo" mają posprzątać po sobie bałagan,  który tutaj wygenerowali, i choć to kolejny przekaz to potwierdza inne źródła.
Coś mi się widzi, że stare ziemskie porzekadło: "nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło" - zamierza się sprawdzić po raz kolejny. Fakt, że trudy i cierpienia też przechodziliśmy, ale ich owocem jest błyskawiczna nauka.
Natomiast brak zazdrości wobec pracy Jezusa jest oczywisty, ale dla nas oznacza to chyba ciężki okres dostosowywania się do nowych warunków.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #6 : Październik 02, 2012, 09:25:54 »

Powiedziała bym bardzo pracowity okres i trudny niezmiernie dla  wszystkich "twardogłowych" szczegulnie , bowiem trwać będzie 5 lat czas adaptacji do nowych warunków życia , czyli korzystania z nowej wiedzy. Pomału będą zdejmowane kolejne  blokady z możliwości pełnego korzystania z warunków IV wymiaru. Właściwie na Nowej Ziemi juz nie będzie trzeba sprzątać , bo ona jest czysta w 100% , to sprzątanie dotyczy nas , naszej świadomości. Ale nie ma co juz przeżywać , damy radę!

Jesteśmy świetnie zaprawieni w trudnych niezmiernie warunkach III wymiaru tak więc IV będzie juz lekkością. Pamiętać również trzeba iż są to przepowiednie Starego Testamentu, one realizują się w 100% niezależnie czy się komuś to podoba czy nie. Współczesne warunki życia są już inne jednak cel wypełnienia przepowiedni nadal jest ten sam.

Jest nim połączenie dwóch linii rodowych w jedną jak dawniej przez połączenie kobiety z " rodu siewców z mężczyzna z rodu pasterzy", by mógł powstać jeden Ród Ludzki, Człowieka Duchowego. To jest wyjście z dualizmu ale nie takiego jak większość myśli iż wszystko będzie jednią identyczną.

Żeby mógł istnieć rozwój musi istnieć różnica potencjałów , która powoduje ładowanie energetyczne  tworzące ruch. Inaczej była by stagnacja , brak możliwości rozwijania się życia.
Wzorzec przyszłościowy życia , to minimalna przewaga mocy aspektu męskiego nad żeńskim, bo taka jest natura rzeczy , ale nigdy ta przewaga nie będzie używana do dominacji i zniewolenia kobiecości. Jest ona istotnością w pobudzeniu  wiedzy  kobiecości i twórczości, bardziej inspiracja do jej zaistnienia ,niż wymuszania czegoś. Czwarty wymiar to powrót do harmonii do życia w przestrzeni pola energetycznego o wyższej wibracji miłości , a co za tym idzie do tworzenia  z pierwiastków i elementów o pięknym harmonijnym ustawieniu wzorca wiedzy w sobie, zapisanego w każdej najmniejszej cząsteczce wody.
Wiecie jak wygląda przepięknie zmrożona cząsteczka wody  będąca w polu miłości ( doświadczeni Japończyka) , taka przepiękna śnieżynka jest symbolem naszych nadchodzących już niebawem czasów.
A ja się bardzo cieszę, to się dzieje!


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Październik 02, 2012, 11:36:27 »

i jeszcze ciekawostka jak ewoluuje Samuel Mrugnięcie

Transformacja Samuela? – Dni Jasności i Nibiru w “archiwum”
Opublikowano Wrzesień 16, 2012 by nnka

Bywalcy bloga nie będą zaskoczeni cytatami z sesji z Anną Dolińską Projektu Cheops. Bo jak ogólnie wiadomo

TYLKO PRAWDA PRZETRWA PRÓBĘ CZASU.

Całość sesji dla zainteresowanych : www.projekt-cheops.com  [fragment]                  SAMUEL: Mam nadzieję, że się przywitacie wszyscy ze mną, Samuelem. Jednak przywitajcie jeszcze tutaj Sai Babę, który zasiada między Dorotą a Piotrem. Przywitajcie jeszcze orszak żółtych Aniołów, które stoją wokół Iwonki. I przywitaj Andrzeju swojego ojca – RaTaJo, który jest za tobą.
ANDRZEJ i POZOSTALI UCZESTNICY: Witamy wszystkich… witamy.
ANDRZEJ: Dziękuję bardzo. Samuelu, jak ludzie mają zachować się w dniu 21 grudnia tego roku? Przepowiednie Majów mówią o trzech dniach ciemności. Czy coś takiego nastąpi? Czy to będzie normalny, zwykły dzień jak każdy inny?
SAMUEL: Odpowiedź będzie prosta. Trzy dni ciemności przepłyną i wszyscy zostaną tak, jak dotychczas. Oczekujecie konkretnej odpowiedzi. Jednak wy wszyscy pracujecie na ten czas. Jeśli chodzi o Planetę Nibiru – schowaliśmy ją w „archiwum“, więc zdajcie sobie sprawę, że idziecie piękną, szeroką, jasną drogą. Nie zniżajcie się do strachu, lęku, obaw. W ten sposób dajecie „pokarm“ niechcianym dla was energiom. Jak macie się zachować? Trzydziestego grudnia pomyślcie. Wtedy będzie bardzo „jasno“ i wtedy się módlcie. Słucham.
ANDRZEJ: Co to znaczy: „będzie bardzo jasno“? Czy będą zmiany na Słońcu? O co tu chodzi?
SAMUEL: Ludzie „odetchną“ po 21 grudnia z nadzieją, że nic się nie stało, że przeżyliście. Ale wtedy nastąpi na Ziemi „wielka światłość“ i wtedy ludzie – otaczajcie się modlitwą. Nie lękajcie się. To jest piękne, to jest pozytywne. Pozostańcie w miłości i niech tak się dzieje przez kolejne trzy miesiące od zakończenia roku dwunastego. Słucham.

ANDRZEJ:Rozumiem z tego, że tych trzech dni ciemności nie będzie, tylko będzie potem „światłość“?
SAMUEL: Ludzie odetchną z ulgą, ale to będzie przygotowanie ludzkości do „wyższego“… Dokładnie Andrzeju nie zezwalają na przekazanie w dniu dzisiejszym tych informacji. Słucham.

ANDRZEJ: No właśnie, jedno z moich pytań dotyczyło tak zwanych „12-tych wrót“. Podobno planowana jest jakaś ceremonia wokół Trzech Piramid w Gizie 12 grudnia tego roku, czyli 12.12.12?
SAMUEL: Nie tylko na terenie Egiptu. W innych miejscach przez różnych szamanów – ludzi Ziemi – będą uruchamiane kolejne portale. To się nie odbędzie w ciągu jednej godziny, w ciągu jednego dnia. To musi mieć czas, aby wszystko połączyło się razem. Ceremonia w Egipcie jest bardzo pozytywna.

ANDRZEJ: Bardzo dziękuję. Samuelu, bardzo wiele przekazów jest teraz na Ziemi od wielu osób o zdolnościach mediów i od tego, co zostało nazwane Konfederacją Kosmiczną – czyli Plejadanie, istoty z Syriusza. Czy wy też jesteście częścią tej Konfederacji i czy my, jako Projekt Cheops, jesteśmy częścią Wielkiego Planu zmiany świadomości na Planecie Ziemia, odpowiedzialni za pewien odcinek działania? Jak to wygląda z waszej strony?

SAMUEL: Zgadza się Andrzeju. Jesteście „małym ziarenkiem“ – jako Fundacja – w tych wielkich działaniach. Nie tylko Plejadanie przemawiają, jak wiecie. Przychodzą istoty z jeszcze dalszych wymiarów i to będzie miało miejsce coraz częściej. Jednak na tym nie koniec. Te portale, które otwieracie drogą miłości – są jak otwieranie drzwi i zapraszanie nas do współpracy z wami, ludźmi, aby lepiej, czyściej wam się żyło między ludźmi na Ziemi. Andrzeju, istoty ludzkie, które zostawiają swoje ciała fizyczne na płaszczyźnie ziemskiej, również do nas przypływają, zasiadają między nami i rozmawiają z nami. Tych ludzi będzie coraz więcej i nie bójcie się tego, bo to jest dla większości was normalne. Jednak proszę – jeśli zdecydujecie się, aby gościć się u nas w innych galaktykach – proście o wsparcie Istoty Anielskie, bo „szare pazury“ tak łatwo na to nie pozwolą… Takich grup jak obecnie Projekt Cheops, na Ziemi będzie coraz więcej… i jeszcze więcej. Bądźcie wszyscy na to otwarci. Projekt Cheops musi istnieć, bo jeszcze swojej misji NIE ZAKOŃCZYŁ
http://nnka.wordpress.com/2012/09/16/transformacja-samuela/
« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2012, 11:36:41 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
ptak
Gość
« Odpowiedz #8 : Październik 02, 2012, 12:48:30 »

Tiaaa… otwierajcie portale dla przybyszów z innych galaktyk… a potem leczcie się
w ziemskich psychiatrykach...

...Janusze, Wojtki, Jurki i inne wielkie eminencje was uzdrowią. 
B e z w a r u n k o w o !  Chichot

To pa  Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2012, 13:45:30 wysłane przez ptak » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #9 : Październik 02, 2012, 13:48:30 »

Tiaaa… otwierajcie portale dla przybyszów z innych galaktyk… a potem leczcie się
w ziemskich psychiatrykach...

...Janusze, Wojtki, Jurki i inne wielkie eminencje was uzdrowią.  Chichot

To pa  Duży uśmiech



No cóż każdy żyje swoją miarą i każdy ponosi konsekwencje swoich działań, widać co jest dobre dla jednego nie musi być dla innego. Zatem jak ktoś ma niepewność w swojej psychice niech nie otwiera się na kontakty  z Zaświatem. Później nie będą mu potrzebne wizyty w psychiatryku.

Zasada jest ta sama ,nawet po kontaktach z wielkimi eminencjami nie wszyscy się uzdrawiają, bowiem choroby wszystkie są uleczalne ale ludzie  chorujący na nie, nie.

Każdemu potrzebne jest coś innego  i dobrze gdy to sam  zrozumie , a jeszcze lepiej jak nie traci czasu na pomniejszanie innych i wykorzysta go na powiększenie siebie......
Sianie zamętu i robienie rozdziałów między ludźmi to stara gra , która wyszła z mody , a gracze ją prowadzący wyglądają naiwnie i śmiesznie.  Jednak dobrze gdy sami zauważa i ocenią siebie na tle tych globalnych zmian....  Buziak Buziak


Kiara UśmiechUśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2012, 13:52:47 wysłane przez Kiara » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #10 : Październik 02, 2012, 14:15:00 »

Czyżby Kiaro przeszkadzała Ci moja niewiara w Twoją wiarę?
Forum jest otwartą trybuną na wymianę poglądów. Wszelakich. Po co więc mnie pomniejszasz? 

Chciałam też zauważyć, że to nie ja choruję na wielkość i nie ja uważam się za posiadaczkę jedynej
i niepodważalnej prawdy. Ja jestem cierpliwa.  Chichot
Grudzień już niedaleko i co zrobisz, gdy kolejna wielka 'przepowiednia' legnie w gruzach?

A na marginesie. Niby tak kochasz  miłością bezwarunkową, a tak trudno znieść Ci odmienne zdanie innych? 
Cóż…  Mrugnięcie

To pa  Duży uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #11 : Październik 02, 2012, 14:53:45 »

Dobrze jest wyrażać siebie we właściwym miejscu , które istnieje na forum. Ten temat nie jest przeznaczony na niczyje wynurzenia o mnie , jeżeli komuś niezbędne są do życia takie emocje.... trudno jego spraw. Ale warto zapamiętać (jeżeli jest to możliwe ) iż w temacie piszemy o temacie , a nie o osobach zabierających w nim głos.

Tak jest naprawdę łatwiej , przyjemniej i nie powstają zbyteczne dysharmonie.

a po za tym to....  Uśmiech  Buziak Buziak


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #12 : Październik 02, 2012, 15:12:31 »

A gdzież do licha ja napisałam o Tobie? Odniosłam się jedynie do sesji z Samuelem zamieszczonej przez
Songo1970, w której była mowa o otwieraniu portali. Więc jak najbardziej byłam w temacie,
wyrażając swoją opinię o skutkach otwierania portali.

Jednak za trudne to było do zniesienia przez Twoje Ego? Bo ruszyłam Janusza, Wojtka i Jurka?
A czyż mam obowiązek wierzyć w nich, tak jak Ty?  Chichot

Wybacz, ale czynię wolną wolę ze swojej woli w kwestii wierzeń.
Ty zaś, zmieszałaś mnie z błotem. I kim tu szarpią emocje? Przypatrz się swojej miłości bezwarunkowej.
Dziwisz się potem mojej niewierze w to co głosisz? Energii nie przekłamiesz ani nie przykryjesz pięknymi słówkami.
Powtórzę za Darkiem, spuść trochę powietrza…  Duży uśmiech

I kto tu nie pisał w temacie?

To pa i również...  Buziak (raz wystarczy  Mrugnięcie)


« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2012, 15:16:15 wysłane przez ptak » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #13 : Październik 02, 2012, 15:31:18 »

Ciekawy jest również ten fragment sesji....

"BARBARA – Dziękujemy. Drogi EN-KI co jeszcze tutaj w Chicago możemy zrobić, żeby pomóc dojść do celu grobowca Khufu?

EN-KI – Już robicie bardzo dużo, gdyby nie te spory, waśnie jakie nastąpiły, nie chcę wymieniać przez kogo, bo by znowu było EN-KI jest niedobry.. Więc bądźcie, bądźcie energetycznie, wspierajcie energetycznie teraz tych, którzy tam pracują, czyli Egipcjanie. Swego czasu powiedziałem, że pałeczkę przejmą Egipcjanie, bo fundacje nie będą potrafiły ze sobą rozmawiać ludzkim językiem i tak jest, więc przejęli i będą pracować, a waszym zadaniem będzie wspierać, wspierać energetycznie, coby jak najszybciej pracowali. Słucham."


http://www.lucynalobos.pl/session

Bardzo wyraźnie i jednoznacznie  Enki mówi o końcu udziału grupy Cheops w wykopaniu Faraona, to również koniec kopania w Egipcie grup nie będącymi archeologami. te fundacje mogą już tylko wspierać energetycznie Egipcjan i nic więcej.

Nie wiem czy ludzie projektu nie czytają tego co publikują? A może mimo wszystko chcą wierzyć w swoje wymyślane wizje i nie biorą już pod uwagę nawet tego co im przekazuje Enki.


Kiara Uśmiech Uśmiech

« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2012, 15:32:41 wysłane przez Kiara » Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #14 : Październik 02, 2012, 16:24:31 »

A mnie się podoba ta ruda na zdjęciach znaczy koło Lucyny Duży uśmiech
Może sama zacznie ... ma trochę potencjału...
Cyba to wszystko co mi się podoba w sesjach.
O en-ki wypowiadał się nie będę bo może kogoś bym uraził.
to pa Duży uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #15 : Październik 02, 2012, 20:27:56 »

Rok 2013 to czas przeogromnej wspólnej pracy  na ziemi Wszystkich , którzy wybrali IV wymiar jako kolejny etap swojego rozwoju.  [...]
Niniejszym budowę wszelkiej maści dupochronów uważam za rozpoczętą...

Nawet nie chce mi się wklejać wszelkich "proroctw" co i kiedy (ściślej do kiedy) miało się wydarzyć...
Kiaro, to po 12.2012 jednak nie załapiesz się na kolejny wymiar?
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #16 : Październik 03, 2012, 14:56:24 »

arteq
Cytuj
Nawet nie chce mi się wklejać wszelkich "proroctw" co i kiedy (ściślej do kiedy) miało się wydarzyć...
Kiaro, to po 12.2012 jednak nie załapiesz się na kolejny wymiar?

Dodam do tego co napisał szacowny arteq, że wszelkiego rodzaju daty to działanie intelektualne.
Intelekt chce wiedzieć i wsadzić do odpowiedniej szufladki.
Oczywiście w czasie kontaktu póki co pośredniczy w przekazywaniu informacji i jak nie może jej zaszufladkować to kombinuje jak koń pod górę  Duży uśmiech
Czy po  12.2012  będzie IV wymiar, a na pewno bo 2013, 2014...jest po 2012 Duży uśmiech
Cóż pokutuje traktowanie Innej przestrzeni jak innej epoki, dodamy do tego utożsamianie się z ciałem fizycznym itd ...
Zawsze też można powiedzieć jak data zawiedzie, że ktoś lub coś nie było gotowe Duży uśmiech
Dodajmy do tego głoszenie niesprawdzonych informacji i  i.... Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech

PS
Ja się załapie szacowny arteq? Duży uśmiech
Zapisane
kairo_lady
Gość
« Odpowiedz #17 : Październik 03, 2012, 15:23:59 »

Witam gorąco Uśmiech
Jestem newbie tutaj, czytam forum od jakiegoś czasu. Nie zdążyłam się jeszcze za bardzo zorientować ilu na tym forum jest sympatyków,a ilu sceptyków-projeku cheops. pozwólcie że i ja dołoże swoje "3 grosze" Uśmiech
Otóż, o projekcie dowiedziałam się stosunkowo niedawno, aż sama sie sobie dziwię, bo sprawa krąży po świecie od 2001 roku. Jako że interesuję się starożytnym Egiptem, siłą rzeczy natrafiłam oczywiście na stronkę projektu cheops. Zaciekawiona siłą rzeczy tym faktem, zajrzałam na czym widz polega.
 Owszem, są osoby które w jakiś sposób są w stanie odkryć, tzn wskazać coś, gdzie sie może znajdować-w tym przypadku labirynt i sarkofag Cheopsa... I jestem skłonna wierzyć w to że tam się coś znajduje 30m pod ziemią..., potwierdzone badania georadarem, prowadzone przez dr Muhammada Abbas, w końcu to profesor uniw. kairskiego. Rzeczywiście, Egipt jest to państwo które moim zdaniem kryje w sobie jeszcze wiele tajemnic, o których my nie mamy pojęcia, i jestem pewna, że tam jest wiele wiele skarbów,ktorę mogą zmienić historię świata. Dlatego w to, że coś pod wielką piramidą się znajduje-wierzę, na co nawet wskazują badania. I  warto było by w końcu zrobić wykopaliska, odwierty żeby się pod tę ziemię dokopać,bo jestem pewna, że tam coś jest. Dlatego pod tym względem popieram zaczęcie prac W KOŃCU.
Zainteresowana tym całym nie wiem jak to nazwać, En-ki (jakim kolwiek wymysłem typu Yeti on jest) zaczęłam poszukiwania co to jest. Nudziło mnie czytanie jego manipulacji, wizji z nim. Czy to nie jest przypadkiem jakiś bożek starozytnej Grecji bądź Egiptu-bożek ziemi lub wody? i myślę,że tak sobie go wymyślono, na tę specjalną okoliczność 2012 roku. Coś takiego po prostu nie istnieje.
Zostało powiedziane w Biblii że wielu fałszywych proroków przyjdzie na ziemię przed końcem świata i będą negować istnienie Boga, myślę, że ten czas już nastał i ten en-ki jest tego dowodem.

A może wy wiecie dokładnie co to jest ten en-ki?jakie macie zdanie?

Ja czekam na wykopaliska i zgodę rady najwyższej, ale przez rewolucje i zamieszki w Egipcie chyba nie prędko się tego doczekamy...


Tutaj podaję jeszcze link do innego forum, przez ktore to list zaczełam się zastanawiać co to w ogóle to en-ki.http://zmianynaziemi.pl/forum/projekt-cheopsa-szok-czytajcie
« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2012, 18:54:12 wysłane przez kairo_lady » Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : Październik 03, 2012, 16:10:43 »

Witaj kairo-lady na naszym forum Uśmiech

Wszelkie informacje dotyczące projektu jak i Enki znajdziesz w dziale " O PROJEKCIE CHEOPS"
trzeba poczytac ,za dużo pisania a Enki to  bóg Sumeryjski.
Pozdrawiam chanell Uśmiech
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : Październik 03, 2012, 16:46:08 »

Witaj kairo-lady.

Odniosę się do zagadnień bardziej "technicznych", które poruszyłaś. Skoro uważasz / wierzysz, że demony mogą przemawiać przez człowieka to logiczne byłoby przyjąć / uwierzyć, że anioły też mogą przemawiać w ten sposób, na dowód czego jest wiele zapisów od starożytności do teraz. Anioł w naszym rozumieniu, tak jak demon jest bezosobowym bytem.
Z tego płynie logiczny wniosek, że inne bezosobowe byty też mają taką możliwość.
Jednak kluczowym punktem tutaj jest "odbiornik", bo jeszcze nie wszyscy mogą się kontaktować werbalnie, telepatycznie, w transie, czy hipnozie z innymi bytami.
Pani Łobos posiadła tą umiejętność po przeżyciu śmierci klinicznej. To dość częsty "efekt" takiego przeżycia. Szczegóły jeśli będziesz chciała zapewne znajdziesz.
Piszę tylko po to, aby Ci uświadomić, że to zjawisko jest obecnie dość powszechne, tych "odbiorników" jest coraz więcej. Większość "kontaktuje" się z wieloma bytami.
Jednak nie myśl, że można oszukać, lub udawać, publiczne to byłoby niezmiernie trudne, jeśli posłuchasz jakichś taśm z channelingu lub obejrzysz wideo zrozumiesz, że publicznie oszustwo jest raczej niemożliwe, przynajmniej po stronie "odbiornika".
Natomiast po drugiej stronie jak najbardziej. Odbiornik nie ma 100% pewności kogo odbiera, przy dużym doświadczeniu może wiedzieć tylko, że to identyczna energia / byt.
Tu niestety jest duże pole do popisu dla naprawdę różnych oszustów od astralnych żartownisiów po agendy rządowe.
Możesz poczytać trochę w wątku "Dezinformacja w channelingach...".
Dlatego byłbym bardzo ostrożny z osądzaniem / ocenianiem komunikacji pani Łobos.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
kairo_lady
Gość
« Odpowiedz #20 : Październik 04, 2012, 13:14:59 »

Witaj kairo-lady.

Odniosę się do zagadnień bardziej "technicznych", które poruszyłaś. Skoro uważasz / wierzysz, że demony mogą przemawiać przez człowieka to logiczne byłoby przyjąć / uwierzyć, że anioły też mogą przemawiać w ten sposób, na dowód czego jest wiele zapisów od starożytności do teraz. Anioł w naszym rozumieniu, tak jak demon jest bezosobowym bytem.
Z tego płynie logiczny wniosek, że inne bezosobowe byty też mają taką możliwość.
Jednak kluczowym punktem tutaj jest "odbiornik", bo jeszcze nie wszyscy mogą się kontaktować werbalnie, telepatycznie, w transie, czy hipnozie z innymi bytami.
Pani Łobos posiadła tą umiejętność po przeżyciu śmierci klinicznej. To dość częsty "efekt" takiego przeżycia. Szczegóły jeśli będziesz chciała zapewne znajdziesz.
Piszę tylko po to, aby Ci uświadomić, że to zjawisko jest obecnie dość powszechne, tych "odbiorników" jest coraz więcej. Większość "kontaktuje" się z wieloma bytami.
Jednak nie myśl, że można oszukać, lub udawać, publiczne to byłoby niezmiernie trudne, jeśli posłuchasz jakichś taśm z channelingu lub obejrzysz wideo zrozumiesz, że publicznie oszustwo jest raczej niemożliwe, przynajmniej po stronie "odbiornika".
Natomiast po drugiej stronie jak najbardziej. Odbiornik nie ma 100% pewności kogo odbiera, przy dużym doświadczeniu może wiedzieć tylko, że to identyczna energia / byt.
Tu niestety jest duże pole do popisu dla naprawdę różnych oszustów od astralnych żartownisiów po agendy rządowe.
Możesz poczytać trochę w wątku "Dezinformacja w channelingach...".
Dlatego byłbym bardzo ostrożny z osądzaniem / ocenianiem komunikacji pani Łobos.
« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2012, 18:12:21 wysłane przez kairo_lady » Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : Październik 04, 2012, 14:27:49 »


Zacznijmy od wcieleń. Katolicy mają nie wierzyć w reinkarnację, to narzucone ograniczenie świadomości, bodajże do 6-go wieku w religii katolickiej reinkarnacja była uznawana i wyznawana i jest gdzieś pośrednio wspominana w ewangelii bez użycia tego słowa. Jednakże kto trochę poszperał przestaje wierzyć w to ograniczenie KRK, bo dowodów reinkarnacji jest mnóstwo.
Trzeba ci wiedzieć, że podczas śmierci klinicznej może i występuje zamiana duszy wcielonej, co z angielskiego nazywa się "walk in". Po śmierci klinicznej w takim przypadku osobowość człowieka zwykle zmienia się drastycznie.
Proponuję zebrać więcej informacji w tym temacie, może wtedy będzie ci łatwiej przyjąć, że jednorazowa inkarnacja, byłaby nieco bez sensu nawet w myśleniu 3W.
To co mówią różne byty to ich sprawa i zadaniem odbiorcy jest ocenić, czy to z nim rezonuje.
Według mnie intencje p. Łobos są czyste, a czy Enki nią manipuluje pozostawiam ocenie innych.
Przede wszystkim sprawdź, czy ci co wpłacili na Projekt tego żałują, czy czują się oszukani, bo najczęściej krzyk podnoszą samozwańczy "obrońcy uciśnionych", a to była ich chęć i wola wspomóc to, co w momencie wspomagania im się podobało, nikt na siłę nie zabierał pieniędzy i nie był to podatek, ani inny obowiązek. Apele Enki - czyli zachęta - to zupełnie inna para kaloszy.
Jeśli swoje oceny oprzesz na You Tube, to współczuję, daleko nie zajedziesz, bo tam dopiero jest ogrom zmanipulowanego materiału.
Co do "zarządzania" ziemią też są tony materiału, ale nie mówimy o źródłach kościelnych i oficjalnej historii. Wyglądasz na młodą osobę i nie za długo wielokrotnie się zdziwisz historią ziemi i nie tylko.
Czy dwoje starszych ludzi nie może się pobrać, nawet dla wspólnego interesu? Czy wiesz co to jest wolna wola? Co tu jest podejrzane? Chciałabyś im tego zabronić? To nawet komuniści nie posunęli się tak daleko.
Naprawdę proponuję się trzy razy zastanowić, zanim kogoś prawie w ciemno osądzisz, na dodatek publicznie, zastanów się nad tym co oznacza uważane za podstawowe (kosmiczne) prawo - prawo przyczyny i skutku, zwane tez inaczej prawem karmy, czy przyciągania.

Edit: usunąłem adresata, ponieważ wpis został usunięty, tekst może pozostać dla innych.
« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2012, 19:09:30 wysłane przez blueray21 » Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : Październik 04, 2012, 18:02:29 »

Cytuj
... o ile pamiętam, inne wcielenia w jakie wierzy Łobos są obecne bodajże w hinduizmie lub buddyzmie? więc pani chrześcijanką na pewno nie jest.

Dziwnie rozumujesz,ja np.jestem chrześcijanką - katoliczką i wierzę w reinkarnacje.Wiara w nią nie oznacza, że się nie wierzy w Boga. Po za tym jest tak jak napisał blu KK zabrania ujawnienia prawdy.
Pani Łobos podobno czasem zagląda na to forum,musisz zatem uważać co piszesz ,bo według nowego prawa internetowego moze cię zaskarżyć za zniesławienie.Nie żebym cię straszyła ,ale uprzedzam.
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Kiara
Gość
« Odpowiedz #23 : Październik 04, 2012, 18:48:03 »

Ja dodam tylko iż ocena prawdomówności Enki to jedno ,a prawdomówności P. Lucyny to drugie, powinno się te aspekty odróżniać. P. Lucyna wybrała dla siebie taką drogę , uważa ja za słuszną , to jej sprawa i sprawa jej odpowiedzialności za siebie. Możemy i powinniśmy dyskutować nad oceną słów Enki i drogi Projektu, ale sprawa cudzego życia prywatnego ( z kim , po co i dlaczego) nie powinna być tykana w dyskusjach . Chyba iż ktoś sam publicznie porusza ten temat.

Włażenie komuś  do łóżka oraz ocenianie na forum jego wyborów partnerskich- męża   to już nie tylko nietakt, to bezczelność.
Takie jazdy osobiste nie powinny być tolerowane na tym forum w stosunku do nikogo.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2012, 18:49:14 wysłane przez Kiara » Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : Październik 04, 2012, 19:35:25 »

Niestety kairo-lady tak się przestraszyła, że skasowała konto, szkoda, mam nadzieję, że nas czyta i lepiej rozumie zasady nie ingerencji.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Strony: [1] 2 3 4 5 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.086 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

wild-reign managerzuzlowy truegaming madex magicalespackluporum