Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 19, 2024, 12:09:34


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 [5] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nowe SESJE z Lucyną Łobos-Brown  (Przeczytany 78232 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #100 : Styczeń 04, 2013, 17:08:15 »

Nie przesadzajcie z tą niemożliwością patrzenia w słońce, ja nie mam z tym żadnych problemów, nawet wówczas gdy jest w zenicie, moje koleżanki rownież nie. To kwestia dopasowania wzroku, ćwiczenia, nic więcej.



Prowadzi, to rozmaitych uszkodzeń wzroku, które niekoniecznie muszą się od razu objawiać. Lecz istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że mogą objawić się w późniejszym okresie życia....
I co wtedy ?

Po zatem po co, patrzeć gołym okiem wprost na Słońce ?
Jakie motywacje, jaki cel ?



Byc moze to forma plotki , ale ja slyszalam o terapi sloncem , polega to wlasnie na wpatrywaniu sie w slonce przez okres  kilkunastu sekund , ta czynnosc nalezy powtarzac codziennie chyba przez kilka dni .
Sprobowalam kiedys - moze niektorzy nie uwierza , ale po tym co dzieje sie w Nas pozniej mozna dojsc do dosc ciekawych wnioskow , co daje taka terapia , sprobujcie i zobaczcie sami - polecam , ciekawe wnioski
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #101 : Styczeń 04, 2013, 18:14:33 »

Nie słyszałem o takiej formie terapii, ale biegałem po ,,ogniu", zresztą w bardzo fajnym gronie Duży uśmiech
Dodam, że troszkę mi zajęło zanim dostosowałem, dostroiłem ciało do tego doświadczenia no i pobiegłem po dokładnie nazywając rozżarzonym węglu drzewnym, sprawdzałem i po obmyci stóp z sadzy żadnych tam cosiów nie było. Duży uśmiech
Jednak pewien jestem, że jakbym postał sobie dłużej to pewnie tak fajnie by nie było.
Wniosek ważna jest dawka - umiar  Duży uśmiech
Jedno pifko ok 10 hm... Duży uśmiech
Oczywiście dla każdego co innego jak ktoś chce sobie popsuć wzrok jego sprawa Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
Racjonalista
Gość
« Odpowiedz #102 : Styczeń 04, 2013, 18:19:18 »

dobra chanell wrzucam na luz  Mrugnięcie
Zapisane
dczion
Gość
« Odpowiedz #103 : Styczeń 04, 2013, 18:51:21 »

Ja też nie mam problemów patsząc w słońce, jak spojrzę początkowo widać tylko oślepiającą poświatę ale trwa to tylko zaledwie chwilę i zamiast poświaty widać już tylko idealnie okrągłe świecące koło i najdziwniejsze jest to że wogóle nie razi.
Co prawda odczuwam dyskomfort ale tylko wtedy kiedy jestem nie wyspany, zmęczony czy osłabiony.
A tak, nigdy w życiu nie nosiłem okularów przeciwsłonecznych pamiętam że parę razy pod wpływem bycia cool  Afro ulegałem i próbowałem coś przymierzyć ale zawsze wydawało mi się że głupio w nich wyglądam, nigdy nie używam osłon kiedy jadę samochodem, nie lubię przyciemnianych szyb w samochodzie ani ciemnych pokoi itd.
Choć, moja córeczka zawsze się zasłania i łzawi dlatego nie namawiam uważam że każdy ma prawo robić to co czuje że jest dla niego dobre a przynajmniej nie szkodliwe.
Jednak zawsze kiedy wędruję po górach o wschodzie słońca tylko jedno wpada mi na myśl Uśmiech...
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #104 : Styczeń 04, 2013, 19:47:58 »

Mój wiek? powiedziała bym jest dojrzały ...  Mrugnięcie Uśmiech w słońce patrzę od wielu lat , wzrok mi się od tego nie zmienił , nie popsuł i nie oślepłam.
Powiedziała bym  może nie dla wszystkich takie patrzenie jest wskazane, ale kto dobrze się z tym czuje niech patrzy , bo w ten sposób pobiera się niesamowite dawki energii w najprostszy i najszybszy sposób. Ja też mam awersję do okularów słonecznych i wszelakiej ciemności i półmroków. Lubię ogromnie światło , jasność , dobrze się bardzo czuję w słoneczne dni.
Co daje patrzenie w słońce? inaczej się widzi , tak szerzej , więcej, niebo to wiele niezauważalnych normalnie zdarzeń. Mrugnięcie Uśmiech


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
nagumulululi
Gość
« Odpowiedz #105 : Styczeń 04, 2013, 20:28:49 »

Racjonalista to wyraźnie ktoś kogo obrazono wcześniej na forum. Nie można inaczej wyjaśnić jego zachowania ... może to ten jezusicek wojtek się wściekł jak go obsmiano?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2013, 20:29:23 wysłane przez nagumulululi » Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #106 : Styczeń 04, 2013, 20:53:12 »

Może inaczej. Niektórym niewiele do tego obrażenia, a właściwie urażenia potrzeba.
Spójrz na temat, którym rozpoczął działalność tutaj.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2013, 20:53:43 wysłane przez blueray21 » Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Racjonalista
Gość
« Odpowiedz #107 : Styczeń 04, 2013, 23:43:56 »

Coś jeszcze macie ciekawego do powiedzenia? czy wolicie jednak odpuścić już sobie?  Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2013, 23:46:49 wysłane przez Racjonalista » Zapisane
Astre
Gość
« Odpowiedz #108 : Styczeń 05, 2013, 08:30:40 »

Proponuje wrócic do tematu wątku.Dosyć tych potyczek personalnych.Racjonaliście proponuję dać sobie na wstrzymanie ,bo emocje zaczynaja brac górę nad racjonalnym mysleniem i kulturą .Wszelkie kłótnie prosze przenieść do odpowiedniego wątku


@ Chanell

Po pierwsze, to nie można kontynuować wątku ponieważ p.Lucyna Łobos nie prowadzi już sesji.
Sesje prowadzi Anna Dolińska. Więc nie można się odnieść do czegoś co nie istnieje ?

Pozatem wątpię, aby kogokolwiek tutaj interesowała jeszcze czyjaś channelingowa papka prowadzona z bliżej niezdefiniowanym bytem /bytami. To nie są żadne zadania i cele, aby się czymś takim interesować. I zarazem w taki sposób marnować swoje życiowe energie !

Po drugie to nie wiem czemu usiłujecie zdyskredytować Racjonalistę przypisując jemu swoje  subiektywne odczucia, które nazywacie - emocjami.
Jeżeli jakieś treści wywołują u kogoś emocje, to oznacza  wprost, że należy się im przyjrzeć (bo po coś się one pojawiają). A,  nie obwiniać innych za swoje własne wewnętrzne odczucia - emocje.

Więc jeżeli ktoś kogoś obraża ( a właściwie, to czuje się obrażony) oznacza to, że posiada po prostu niskie poczucie swojej wartości i niską samoocenę.
Bo, czy może obrazić się ktoś, kto posiada wysokie poczucie  swojej wartości ?

Zatem traktujcie wszystkie wydarzenia życiowe, jako te, które chcą Was pchnąć ku wolności i przebudzeniu. A, jeżeli oceniacie negatywnie siebie lub innych, tracicie  kontakt z życiem !

W świetle powyższego z miłą chęcią poczytam kolejne posty Racjonalisty....


« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2013, 19:52:01 wysłane przez Astre » Zapisane
Sventer
Gość
« Odpowiedz #109 : Styczeń 06, 2013, 16:13:13 »

Odnośnie tematu i rozmowy na temat tego czy można patrzeć w słońce polecam użyć wujka google i wpisać sobie film jeść słońce, jakoś tak. Mrugnięcie Zapewniam Was, że Ci którzy patrzą na słońce "godzinami" kłamią Mrugnięcie
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.044 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

darmowefora gonerpg rlrpg mafia watahacemnejstrony