Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Lipiec 23, 2024, 18:56:29


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 [3] 4 5 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Czas Przejścia - transformacja  (Przeczytany 66431 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #50 : Grudzień 23, 2012, 14:50:23 »

Gwatemala – W ruinach miasta Majów w Tikal oddano hołd Słońcu
piątek, 21.12.2012 23:10 wibi. Kategorie: Ciekawostki, Świat  Tagi:  Guatemala, Gwatemala, hołd Słońcu, Mayan city, miasto Majów, Tikal, tribute Sun   Na oczach tysięcy gości kilkudziesięciu kapłanów Majów z Gwatemali i innych państw powitało w piątek o świcie (po południu czasu polskiego) w ruinach miasta Tikal, na północy kraju, pierwsze promienie słoneczne w pierwszym dniu nowej ery.


Na oczach tysięcy gości kilkudziesięciu kapłanów Majów z Gwatemali i innych państw powitało w piątek o świcie (po południu czasu polskiego) w ruinach miasta Tikal, na północy kraju, pierwsze promienie słoneczne w pierwszym dniu nowej ery.

Do Tikal, położonego w głębi dżungli i oddalonego o ok. 550 km od stolicy Gwatemali, przybył szef państwa Otto Fernando Perez Molina oraz prezydent Kostaryki Laura Chinchilla Miranda.

 

O świcie kapłani zgromadzeni wokół ogniska na głównym placu zapalili świece i żywicę pochodzącą z 13 różnych drzew. Modlili się o jedność, pokój, koniec dyskryminacji i rasizmu, a także o to, by nowa trwająca 5,2 tys. lat era oznaczała „nowy początek”.

Potomkowie Majów stanowią 43 proc. ludności ponad 14-milionowej Gwatemali. Jednak duża ich część żyje w biedzie.

Uroczystości rozpoczęły się już w czwartek wieczorem lokalnego czasu od tradycyjnych tańców przed jedną z piramid, która na tę okazję została specjalnie oświetlona.

Zgodnie z kalendarzem Majów zimowe przesilenie oznacza koniec wielkiej epoki i początek nowej. Z tego powodu na całym świecie w piątek mają miejsce różne wydarzenia mistyczne, religijne i kulturowe.

http://losyziemi.pl/gwatemala-w-ruinach-miasta-majow-w-tikal-oddano-hold-sloncu/

… by nowa trwająca 5,2 tys. lat era oznaczała „nowy początek”.


 Dopiero zakończenie 24.12.2012  procesu tworzenia  Matrycy  i zapis   da nam jakieś informacje lub też obserwacje w naszej rzeczywistości. Powinno się to objawić zdjęciem wzorców ukrytych w nieświadomości bo tu nie chodzi o żaden “wyższy świat” tylko zbiorową nieswiadomość  ( świat podziemny) Powinno też nieco podnieść się zrozumienie ludzi (świadomość)  na czym polegają CYKLE KARMICZNE..

http://nnka.wordpress.com/2012/12/23/gwatemala-w-ruinach-miasta-majow-w-tikal-oddano-hold-sloncu/
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Kiara
Gość
« Odpowiedz #51 : Grudzień 23, 2012, 15:40:25 »

Tak ....  trzeba wiedzieć dokładnie w co się pakuje energię , to pewne! Kod 21/12 , to kod tworzenia sześcianu ,czyli ponowne zamknięcie nas w pudełku. kod nowego początku 5,2 to 7 , powtórka człowieka uwięzionego w materii. Nic dodać nic ująć.

Natomiast kod 20/13 to kod piątki inaczej pentagramu Wenus czyli 4 żywioły zespolone miłością , kod doskonałego życia.A aktywny kod nowych czasów człowieka nowych czasów to 7,1 czyli Człowiek duchowy , czerpiący wiedzę z nad przestrzeni ze świata nie materialnego. Odwrotnie do człowieka 5,2 czyli zamkniętej energii w 7 czakrach.
A tu już jest zdecydowana różnica, komu z czym po drodze niech wybiera. jednak globalnie wzór 21/12 ni 5,2 nie zaistnieje.

Podstawowym wzorcem życia jest pentagram , wzór pięcioramienny i to naukowcy udowodnili już dawno , chyba ze dwa lata temu były publikacje.

kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2012, 15:42:22 wysłane przez Kiara » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #52 : Grudzień 23, 2012, 15:55:20 »

..no właśnie,-
przecież jak ktoś koniecznie chce zostać w "pudełku",-
trzyma za klamkę od środka i jeszcze krzyczy, że poza "pudełkiem" nic innego nie istnieje,-
to niech tam siedzi przez następny cykl.
Mówi się trudno- wolna wola  Cool
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Thotal
Gość
« Odpowiedz #53 : Grudzień 23, 2012, 20:29:09 »

"Koniec świata" pożegnałem paskudnym przeziębieniem, temperaturą i całkowicie zatkanym nosem Coś
Dosłownie w samo południe przedwczorajszego dzionka wszystko nagle ustąpiło. Uśmiech

W nowej epoce znalazłem się zdrów Duży uśmiech

Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #54 : Grudzień 23, 2012, 23:51:32 »

No!!! Wreszcie mamy namacalny, realny dowód na to, że jednak coś było na rzeczy  Duży uśmiech Każdy wie, że katar trwa minimum tydzień, chyba że po drodze jest koniec świata lub przynajmniej pewnej epoki. Wtedy i katar musi dać za wygraną!  Cool

Trzymaj się więc Thotal w tym zdrowiu, czego Ci serdecznie życzę w nowej erze.  Chichot
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #55 : Grudzień 24, 2012, 12:32:29 »

Po końcu świata: rewolucja jest TERAZ i w nas! Zajmijcie się najpierw sobą!
http://youtu.be/NdOUaGRswDM
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #56 : Grudzień 25, 2012, 00:49:45 »

A marzenia  Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #57 : Grudzień 25, 2012, 08:58:48 »

Majowie i tajemnica roku 2012 - Rok Zero i Zmiana Epok - Cz.6

"Zmiana nie jest dniem w kalendarzu życia... to podróż, którą wszyscy dzielimy na ścieżce przebudzenia." - Shift of the Ages
W ostatniej części artykułu przedstawiłam Wam szczegółowo stanowisko przywódcy i najwyższego szamana Majów - Don Alejandra Oxlaj (Wandering Wolfa) odnośnie daty 21 grudnia 2012. Tym razem kończąc już temat Majów i podsumowując chciałabym odnieść się do tego czym jest tzw. Rok Zero i Zmiana Epok. Podzielę się z Wami także moimi wrażeniami na temat długo oczekiwanego filmu na temat prawdziwej przepowiedni Majów, pt. „The Shift of the Ages” (“Zmiana Epok”). Film ten można obejrzeć za darmo do 21 grudnia na stronie shiftoftheages.com.
Zmiana Epok

Majowie na czele z Wandering Wolfem zapewniają nas, że żyjemy na skraju Epok. Wielki cykl trwający 5 200 lat właśnie dobiega końca. Wielu uważa, że rok 2012 to tzw. Rok Zero a 21 grudnia 2012 to data w której nastąpi globalna transformacja. Don Alejandro twierdzi jednak, że nie jest to takie proste ponieważ zmiana nie zależy od jednego dnia w kalendarzu, a Rok Zero (Czas Zero) jest procesem tzw. „Zmiany Słońc”.
Wandering Wolf uczy nas, że Kalendarz Majów to kalendarz kosmiczny, opierający się na zależnościach duchowych. Nie ma nic wspólnego z czasem linearnym. Święty Kalendarz Majów zależy od zmian w naszej świadomości. Natomiast jak sami wiemy, zmiana świadomości nie jest nagłym wydarzeniem ale procesem, który musi zostać zakończony w odpowiedni sposób i o odpowiednim czasie pod względem kosmicznej harmonii.

W filmie pt. „Shift of the Ages” na końcu pojawia się bardzo kluczowe zdanie, które zacytowałam na samym początku. Wyjaśnia ono bardzo wiele na temat dziejącej się obecnie transformacji Ziemi. Zmiana nie jest chwilą, momentem, który nagle uderza w nas wywołując diametralne zmiany. Zmiana Epok to przede wszystkim proces i to proces wewnętrzny - duchowy. W tej chwili otrzymujemy od wszechświata niesamowitą i niepowtarzalną szansę uleczenia naszego świata. Zmiany tej nikt nie wprowadzi za nas. To my jesteśmy tymi którzy mają jej ostatecznie dokonać, a cała reszta czyli Wszechświat tylko ją wspomaga. Możemy powiedzieć, że część z nas jest już przebudzona. Swoim życiem pokazujemy innym, że można i warto żyć inaczej. Warto inwestować w wyższe wartości, ochronę środowiska, szacunek i miłość do siebie samych. Na razie mogą to być małe i proste zmiany w naszym życiu ale z czasem osiągną większe rozmiary. Tego procesu nie da się już zatrzymać on będzie rozwijać się z każdym dniem coraz silniej.
Jak możemy pomóc w zmianie Epok?

Co możemy zrobić aby zostać ambasadorami Zmiany na naszej planecie? Na oficjalnej stronie dotyczącej przepowiedni Majów i Wandering Wolfa: shiftoftheages.com, możemy znaleźć porady, które pomogą nam przeżyć okres przechodzenia do nowej Epoki w sposób świadomy i ekscytujący. Przetłumaczyłam je dla Was ponieważ uważam, że mogą okazać się bardzo pomocne.

„Zadbaj o swoje podstawowe potrzeby: jedzenie, schronienie, szczęście, fizyczną aktywność. Jeśli potrzebujesz, możesz także skierować swoją uwagę z braku na bogactwo.
Medytuj i obserwuj to co nadchodzi. Medytacją może być siedzenie ze skrzyżowanymi nogami na podłodze, spacerowanie podczas deszczu gdzieś w naturze, słuchanie muzyki lub robienie czegokolwiek innego co pozwala na połączenie z wewnętrzną wiedzą. To jest TWOJA zmiana, zatem rób to co czujesz, że jest dla ciebie dobre.

Uśmiechaj się i mów "dzień dobry"/"cześć" obcej osobie. To powoduje oddźwięk (efekt fali), który pojawia się kiedy łączymy się z innymi. Możesz zainspirować kogoś innego do wprowadzenia Zmiany i zrobienia tego samego. Ostatecznie dasz komuś do zrozumienia, że jest wartościowy i że nie jest sam.

Skontaktuj się ze swoją społecznością, możesz dołączyć do Rady Miasta/grona zarządzającego, możesz stać się wolontariuszem, pracować dla społecznego ogrodu/parku/lasu lub pomóc jakieś starszej osobie przy zakupach, skontaktuj się ze swoją społecznością już dziś. Zacznij od małych rzeczy i powiększaj swoją Zmianę stopniowo.

Zapomnij o ryzyku i zacznij działać. Są niezliczone mikro-działania występujące na całej planecie, które nie są fizycznie połączone. To nie znaczy jednak że są nieefektywne; to po prostu znaczy, że potrzeba aby zaistniało więcej mikro-działań w celu zaistnienia ich fizycznego połączenia. Poprzez nasze wewnętrzne połączenie z każdym jako członkiem ludzkiej rodziny, energia łączy nasze działania. Jak mówi Wandering Wolf, "Ja jestem Majem. Wykonam to po swojemu." To jest TWOJA Zmiana. Wykonaj ją po swojemu.”

Jak widzimy wszystko zależy od nas samych, od zmiany wewnętrznej i działań poszczególnego człowieka. Warto pamiętać, że wraz z nadejściem Szóstego Słońca wszystko na zewnątrz będzie nas wspierać w dokonaniu szybszej i sprawniejszej Zmiany. Aby przejść przez ten okres bez większych turbulencji musimy płynąć na fali transformacji. Nie jest wskazane aby w momencie przejścia stawać pod prąd. Trzeba poddać się mu i zaufać, że poniesie nas we właściwym kierunku. Ci którzy będą opierać się fali nowej Epoki najprawdopodobniej będą napotykać na coraz to większe trudności w zaadoptowaniu się do nowego środowiska energetycznego na naszej planecie.
Przejdźmy teraz do mojej krótkiej recenzji filmu „Shift of the Ages”.
Film „Shift of the Ages”

Po 7 latach oczekiwania film „Shift of the Ages” został przedstawiony całemu światu. Ukazuje on historię kultury Majów, ich kalendarza, roku 2012 i przepowiedni dotyczącej czasów w których żyjemy. Dokument ten jest historią opowiedzianą po raz pierwszy przez Starszego Majów czyli Don Alejandra Oxlaj. To pierwszy i oficjalny dyskurs Rady Starszyzny Majów do świata opracowany w celu wyjaśnienia wszelkich nieporozumień i zastąpienia ich prawdziwą historią na temat Zmiany Epok. To film, który ukazuje Głowę Starszyzny Majów - Wandering Wolfa - jako mistycznego strażnika tradycji jego ludu zwanego Aj Q’ji. Obserwujemy jego drogę począwszy od małego ubogiego chłopca pracującego jako pucybut, poprzez wybór na Starszego Majów, a następnie Przywódcę Narodowej Rady Starszyzny Majów, Xinca i Garifuna z Gwatemali.
Film przedstawia również historię Majów jako uciśnionego ludu, który w ciągu minionych lat doznał wielu cierpień i niesprawiedliwości. Cierpienie Majów jest tutaj symbolem krzywdy wielu innych rdzennych ludów na Ziemi. Don Alejandro jako przywódca duchowy reprezentuje wszystkie uciśnione ludy na naszej planecie. Występuje jako ich głos, który na nowo jednoczy braci i siostry żyjących w zgodzie z Matką Ziemią.
Przywódcę Majów widzimy jako skromnego i ubogiego człowieka o wielkiej charyzmie, który pomimo swojego zaawansowanego wieku i ubóstwa krok po kroku z determinacją wypełnia to, co zostało mu przeznaczone przez jego przodków. Don Alejandro nazywany przez duchy „Głosem Dżungli” nie ugnie się dopóki przepowiednia Majów nie zostanie wypełniona.
W filmie obserwujemy także epicką historię dotyczącą „Laski Autorytetu” („Sacred Staff of Authority”), która liczy sobie ok. 500 lat i zdaniem Wandering Wolfa posiada w sobie wielką moc. Jest to święty przedmiot Majów przekazywany z pokolenia na pokolenie kolejnemu Aj Q’ji, który posiada właściwości rozwiązujące spory i jednoczące ludzi.
Wandering Wolf - mały człowiek o wielkim Sercu

Film ten jest jednak przede wszystkim ukazaniem drogi malutkiego, wątłego człowieka o wielkim sercu i sile duchowej, którego przeznaczeniem jest zjednoczenie wszystkich ludów na Ziemi. Osobiście widzę w Don Alejandro kogoś, kto posiada w sobie wielki hart ducha i nieocenioną głęboką mądrość. Jako człowiek niesie w sobie ogromny dar przekazywania miłości do Matki Ziemi i drugiej osoby bez względu na wiarę, religię, kolor skóry i pochodzenie. Nie wyobrażam sobie innego człowieka na jego miejscu.
Misją życiową Wandering Wolfa jest wypełnienie przepowiedni Majów o ponownym połączeniu się „Orła i Kondora” - czyli świata umysłowego ze światem Serca. Najpiękniejsze jest to, że Don Alejandro wypełnia swoją misję działając dla nas wszystkich, dla całego świata. Rolą „Taty” jest nie tylko zjednoczenie wszystkich rdzennych ludów na Ziemi, którego już praktycznie dokonał - ale jest nią zjednoczenie wszystkich ludzi na całej planecie. Jego przesłanie mówi: „Jedna Ludzka Rodzina. Jeden Dom.”
Gorąco polecam „Shift of the Ages” Wam wszystkim. To dzieło filmowe o wielkiej wadze dla świata, które na pewno poruszy Wasze Serca.
13 Przepowiednia - wojna i „Dzieci Słońca”

Jako wybrany Aj Q’ji - Wandering Wolf w swoim życiu otrzymał 13 przepowiedni w formie wizji. O ostatniej, 13ej opowiada dopiero teraz. Wizja, którą otrzymał mówi o skutkach lekkomyślności i niszczenia naszej planety. „Tata” zobaczył w niej wojnę, przeznaczenie ludzi oraz efekt ogólnego zanieczyszczenia Matki Ziemi. Dlatego w filmie „Shift of the Ages” oficjalnie przestrzega wszystkie rządy, korporacje i twórców prawa na Ziemi aby zakończyli zanieczyszczać planetę i wzniecać wojny dla swoich własnych zysków. Wandering Wolf wydaje to ostrzeżenie, ponieważ twierdzi, że Starszyzna Majów widziała co nadchodzi w przyszłości. Majowie zdają sobie sprawę jakie konsekwencje czekają ludzi jeśli nie zaprzestaną niszczenia własnego domu - Ziemi. Don Alejandro mowi:

„Przyjdzie dzień kiedy wasza własna broń zniszczy wasze własne miasta i pozabijacie się nawzajem. To jest przyszłość, która nadchodzi. Zapobiegnijcie temu.”

Żona Wandering Wolfa - Elizabeth, zapewnia nas, że 13 przepowiednia „Taty” zawiera również aspekt pozytywny. Twierdzi, że pośród wszystkich tych przykrych wydarzeń słyszalny będzie głos naszych przodków. Będzie to głos odczuwany w naszych Sercach - Sercach tych, którzy słuchają. Warto w tym momencie dodać, że wg. Don Alejandra - my jesteśmy tymi z przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Zatem będzie to tak, jakbyśmy słyszeli głos samych siebie. Elizabeth opowiada, że na początku będzie to jak delikatne światło, które zacznie świecić coraz jaśniej i jaśniej. Mówi o „Dzieciach Ognia”, „Dzieciach Słońca”.

Osobiście rozumiem to tak, że pewne konflikty prawdopodobnie zostaną rozpętane, jednak ich konsekwencją będzie śmierć samych je wzniecających.
Pośród całego zgiełku i chaosu ludzie, którzy słuchają swoich Serc zaczną świecić pośród innych coraz mocniej aż staną się „Dziećmi Słońca” - „Dziećmi Nowego Słońca”, które jest symbolem Epoki Serca. Jeśli coś podobnego będzie miało miejsce - w miarę naszych możliwości - nie oddawajmy swojej uwagi i energii konfliktom i cierpieniu. Starajmy się budować swój własny świat poprzez Serce i kierunek, który będzie nam wskazywać. To zostanie dostrzeżone i nagrodzone przez sprzyjający nam w tym momencie Wszechświat. Stara epoka dobiega końca i jest to już przesądzone i nieuniknione. Zatem cieszmy się z tego co nadchodzi; z tego co możemy wspólnie zbudować jako jedna wielka ludzka rodzina.
Ostatecznym wypełnieniem przepowiedni Majów będzie dostrzeżenie przez ludzkość, że jesteśmy jednością niczym palce u jednej dłoni. Wg. świętych pism Majów staniemy się „Dziećmi Nowego Słońca”. To już zaczęło się wypełniać i osiągnie swój cel ponieważ jest to przeznaczeniem ludzkości zapisanym w starożytnych przepowiedniach Majów i innych rdzennych ludów na Ziemi. Ta wiedza samoistnie zaczyna budzić się również w nas samych.
Zmiana Epok - moje refleksje

Na koniec chciałabym podzielić się z Wami swoimi własnymi refleksjami dotyczącymi roku 2012, daty 21 grudnia i zmiany epok. Ten rok przyniósł mi bardzo wiele nauk i lekcji życiowych. Jak dotychczas żaden rok nie był dla mnie tak owocny jak ten mijający. Zmierzyłam się w nim z wieloma różnymi aspektami siebie samej, w tym ze swoją ciemną stroną. Zaakceptowałam siebie taką jaka jestem do końca. Pogodziłam się z drogami innych ludzi, które pozostają odmienne od moich. Nauczyłam się więcej pokory, a jednocześnie bardziej uwierzyłam we własne siły widząc namacalne skutki swoich działań.

Dlatego chciałabym zapewnić Was, że zmiana jest możliwa. Ona się dzieje. W was dzieje się także, jestem o tym przekonana. Nawet jeśli ktoś jeszcze tego nie dostrzega, być może dostrzeże to za chwilę. Wystarczy wsłuchać się bardziej w siebie samego. Odciąć się na chwilę od całego tego zgiełku i zamieszania dotyczącego daty 21 grudnia, nadchodzących świąt i wszelkich ludzkich problemów.
Choć przez chwile pozostańcie w ciszy i przemówcie do swojego wnętrza, zapytajcie jak ono się czuje. Odpowiedź przyjdzie w formie obrazów, myśli bądź uczuć. Zacznijcie słuchać tego głosu coraz częściej. Jest on szczególnie słyszalny kiedy przebywacie w naturze i samotności. To głos Waszego Serca, które jest „Bramą do Wszystkiego”. Łączy Was z całym Uniwersum jak i miejscami poza nim. W swoim wnętrzu odnajdziecie połączenie z Waszą własną Boską Jaźnią, z Sercem Matki Ziemi i z Sercem Wielkiego Ducha. Kiedy zdarzy się, że w całym zamieszaniu przechodzenia do nowej Epoki ogarnie Was strach albo zwątpienie, zatrzymajcie się na chwilę i wejdźcie do Świętej Przestrzeni swojego Serca. Poproście o przewodnictwo. Ono na pewno Was nie zawiedzie i sprawi, że Wasze drogi zawsze będą pewne i bezpieczne.

Don Alejandro nie zdradza większych szczegółów na ten temat, ale moja intuicja mówi mi, że wraz z dniem 21 grudnia prawdopodobnie wejdziemy w nową Epokę. Nie będzie się to jednak wiązało z natychmiastową przemianą, która od razu będzie namacalna. Zmiana Epok to proces, który będzie trwał jeszcze trochę czasu. Wszelkie stare programy muszą zostać odłączone od pola energetycznego Ziemi i będzie to przede wszystkim rezultatem naszej wspólnej pracy. Czuję, że okres od 21 grudnia 2012 do 21 marca 2013 będzie kluczowym czasem dla ludzkości. W tych dniach odbywać się będzie gruntowne przeobrażanie naszego świata pod każdym względem; fizycznym i duchowym. Wszelkie schematy i pozostałości starej epoki zaczną ulegać kompletnej dekonstrukcji. Każdy z nas - ze względu na swój wybór - zostanie poprowadzony odpowiednią drogą i otrzyma, to czego potrzebuje do dalszego rozwoju. Natomiast Matka Ziemia w końcowej fazie swojej przemiany powróci do upragnionej przez nas wszystkich równowagi.

Życzę wszystkim swoim czytelnikom szczęśliwego Nowego Roku i owocnego wejścia w Epokę Szóstego Słońca!

In Lak'ech Ala K'in!


Beata “Driada” Jeleniewicz
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #58 : Grudzień 25, 2012, 20:32:36 »

Szacowny wszystko niby ok, ale przecież jak by nazwali rzeczy po imieniu to nie było by zamieszania więc zadam pytanie kto i dlaczego sieje popłoch na podstawie tego co oni nabazgrali Cool
Co by nie powiedział to była woda na młyn wszelkiej maści manipulatorów z kosmosu też Cool
to pa Duży uśmiech
 
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #59 : Grudzień 27, 2012, 09:07:14 »

Szacowny wszystko niby ok, ale przecież jak by nazwali rzeczy po imieniu to nie było by zamieszania więc zadam pytanie kto i dlaczego sieje popłoch na podstawie tego co oni nabazgrali Cool
Co by nie powiedział to była woda na młyn wszelkiej maści manipulatorów z kosmosu też Cool
to pa Duży uśmiech
 
owszem szacowny, jednak był to niewątpliwie impuls do zmiany myślenia "biegnącego stada",-
każde siły starały/ją się to wykorzystywać dla własnych celów


Cytuj
“Zmiana nie jest dniem w kalendarzu życia… to podróż, którą wszyscy dzielimy na ścieżce przebudzenia.” - Shift of the Ages

Cytuj
to tak jakby kubeł zimnej wody .. na otrzeźwianie ...wielu z nas obiecywało sobie jakieś potężne zmiany ,natychmiastowe..  no cóż nie na tym polega ewolucja .  bummmm i po wszystkim ..najpierw to my musimy się zmienić.

http://kochanezdrowie.blogspot.com/2012/12/rok-zero-i-zmiana-epok.html

Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #60 : Grudzień 27, 2012, 10:35:41 »

I dodam do tego, że zmiany wewnętrzne najlepiej się udają ,kiedy nikt i nic nie przeszkadza. Przykładowo Święta. Fajnie, bo w gronie rodziny, Tradycja, choinka, prezenty .. ale to już czas retro. Święta są OK jako Tradycja i  można je wykorzystać do Transformacji , do zarezonowania z Nową Falą lecz to jest efektywne bardziej tam, gdzie wszyscy są otwarci na coś nowego. Kiedy grupa ludzi zamyka się w wyobrażonym lub też opisanym Tradycją rytuale to Nowe nie wypełni duchem "starego" świata.

Dlatego tu zarezonowało co wyraził ten Maja :
"Skontaktuj się ze swoją społecznością, możesz dołączyć do Rady Miasta/grona zarządzającego, możesz stać się wolontariuszem, pracować dla społecznego ogrodu/parku/lasu lub pomóc jakieś starszej osobie przy zakupach, skontaktuj się ze swoją społecznością już dziś. Zacznij od małych rzeczy i powiększaj swoją Zmianę stopniowo.

Zapomnij o ryzyku i zacznij działać "

Zmiany poprzez działanie Chichot
A życie samo podpowiada co jest właściwe. Intuicją rozpoznasz TO. Tu na przykład dowiedziałem się że powstaje w mieście Muzeum Fal. Dziwna nazwa trochę Duży uśmiech ,ale chodzi o to, aby pokazać falową naturę rzeczywistości poczynając od oczywistych przykładów takich jak fale morskie .... i "przypadkowo" dobry znajomy się  tym projektem zainteresował i zaraził nim easta. Wyobraźnia podpowiedziała że wokół tej inicjatywy może rozkwitnąć nowy, ożywczy prąd kulturalny, a nawet świadomościowy. Zmiana postrzegania z "cząsteczkowego" na falowe może wyrażać ów mikroruch do którego zachęcają Majowie.

Nie ma się czego obawiać lecz pozwolić falom się ponieść w tym kierunku Chichot

Powolutku się dopłynie Chichot
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #61 : Grudzień 27, 2012, 11:27:58 »

braciak
Cytuj
I dodam do tego, że zmiany wewnętrzne najlepiej się udają ,kiedy nikt i nic nie przeszkadza. Przykładowo Święta. Fajnie, bo w gronie rodziny, Tradycja, choinka, prezenty .. ale to już czas retro. Święta są OK jako Tradycja i  można je wykorzystać do Transformacji , do zarezonowania z Nową Falą lecz to jest efektywne bardziej tam, gdzie wszyscy są otwarci na coś nowego. Kiedy grupa ludzi zamyka się w wyobrażonym lub też opisanym Tradycją rytuale to Nowe nie wypełni duchem "starego" świata.
Oczywiście, gdyż martwe tworzy martwe Uśmiech
Ja osobiście bardzo lubię święta, gdyż pomijając ich religijny charakter ludzie się do siebie uśmiechają starają się być mili, stoły są suto zastawione, wszelakimi trunkami również Duży uśmiech, ale jak to raczył zauważyć w.szacowny east jest to czas retro Uśmiech
Ważne jest moim skromnym zdaniem Teraz  Uśmiech
Teraz tworzę swoja przestrzeń
Teraz rezonuje z tym co tworzy drugi
Teraz do drugiego dodaje bo on dodaje do mnie - synteza Uśmiech
Jeżeli żyjemy historią to cóż skupiamy się na tym co wydarzyło się kiedyś, a tam jesteś gdzie twoja myśl Uśmiech
No ale dla każdego co innego Mrugnięcie
songo
Cytuj
.najpierw to my musimy się zmienić.
No ba Duży uśmiech
Przecież zmieniając siebie zmienia się wszechświat Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
greta
Gość
« Odpowiedz #62 : Grudzień 27, 2012, 12:57:54 »

Wszystko to pieknie,ladnie a ja cale swieta leze pokotem w lozku;Bole kosci i miesni i glowy nie do wytrzymania.Dzisiaj jest troche lepiej z glowa,ale reszta bez zmian.

Tak wiec nici z suto zastawionego stolu.Dobrze,ze w Wigilie bylo wzgladnie,ale nocka z 24 na 25 straszna!

Pozdrawiam.Greta
Zapisane
zochna
Gość
« Odpowiedz #63 : Grudzień 27, 2012, 13:46:44 »

Dziś rozmawiałam z koleżanką,która również uskarżała się na silne bóle głowy w święta.

Sugerowała,że może ma to związek z energiami jakie teraz spływają na Ziemię.

Mówi,że dzisiaj już się czuje lepiej.

Więc wyrażam nadzieję, że i Ty Greto szybko wrócisz do doskonałego zdrowia,czego
 
serdecznie Ci życzę.
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #64 : Grudzień 27, 2012, 13:49:14 »

..ja się czułem przez święta b.słabo,-
wiem, że ciśnienie jest cały czas niskie, ale..
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #65 : Grudzień 31, 2012, 07:19:26 »

Moim skromnym zdaniem ,,coś" w czasie świąt na rzeczy było - nie tylko ciśnienie Cool
Pozwolę sobie jeszcze zauważyć, że Majom udało się na sobie skupić dużo myśli - energii Cool
Wydaje mi się, że takie były założenia twórców kalendarza Duży uśmiech
Dać jednostkom z rodu Maja potężnego kopa energii by ich ,,pobudzić, obudzić" jak zwał tak zwał Uśmiech
Pozwolę też sobie zauważyć, że gdyby to było ,,przejście" w starym stylu to skutek by był znakomity, a tak no cóż pożyjemy zobaczymy Uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #66 : Grudzień 31, 2012, 07:47:34 »

..może to i racja szacowny przedmówco,-
gdyby było w starym stylu- tzn.- tj pisze Kiara mielibyśmy kolejną powtórkę 3G po raz piąty,-
a tak coś nowego! Chichot
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #67 : Grudzień 31, 2012, 08:13:32 »

Odnośnie tego ,,coś" pozwolę tez sobie dodać do tego co napisałeś w.szacowny, że ponieważ to nie 5 raz więc często bywa tak, że nowe  znaczy nieznane budzi niepokój  Uśmiech
Przy czym nie mam tu na myśli katastrof dat czy ...tylko innej nowej jakości hm wibracji, energii no jak zwał tak zwał, w każdym razie puki co nasze obecne formy są stare i nie chodzi tu o wiek tylko o ich objęcie przez nas. Uśmiech
Przestrzeń, która zaczyna się manifestować jest hm Inna no więc może zdarzyć się tak, że nagle ni z gruszki ni z pietruszki nasza fizyczna forma zareaguje lękiem na kontakt z ,,czymś dla niej nierozpoznanym" Uśmiech
Warto więc zauważyć, że absolutnie nic nie dolega naszej formie i ją wyciszyć Uśmiech
Oczywiście dla każdego co innego Uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #68 : Grudzień 31, 2012, 08:17:59 »

..no więc ten niepokój wynika chyba z tego, że słynne EGO boi się już stracić swoje dobrze znane i opanowane środowisko bytowania,-
czyli aktualny skafander- dlatego u wielu takie psycho-somatyczne reakcje, no bo biedne EGO nie wie czy przetrwa tą próbę czy nie Duży uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
barneyos


Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689Zobacz profil
« Odpowiedz #69 : Grudzień 31, 2012, 08:35:21 »

W zasadzie post ten bardziej nadaje się do tego wątku


Heh, zdaje się, że astralna "mgła" opada.

Pojawiają się w powietrzu fajne błyski i smugi. I w żaden sposób nie budzi to negatywnych odczuć, raczej dziecięce zaciekawienie poznaniem nowego.

Jupila !
Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #70 : Grudzień 31, 2012, 15:16:37 »

Pozwolę sobie jeszcze dodać do tego co piszecie szacowni, że zadziwiająca zawsze była dla mnie zgoda na niszczenie nawet tych z guru którzy no nie popłynęli na fali swojego ego Uśmiech
Większość z nich ba chyba wszyscy, a przynajmniej ci z którym ja kiedyś się spotkałem prorokowała rożne katastroficzne wizje Uśmiech
Później serwowała tłumaczenie, że no coś tam... Duży uśmiech
Więc tak już wyciągając wniosek większość ludzi nazwijmy ich stwórcami tworzy swoje przestrzenie raczej spokojnie, rozważnie ...na pewno rezygnując z chaosu Uśmiech
I to jest fajna myśl na koniec roku Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #71 : Grudzień 31, 2012, 15:24:59 »

Przebiśniegu, wprawdzie to tylko przekaz "ducha" z nirwany, ale Mateusz twierdził tak samo.
Więc uogólniając większość, gdzie indziej zwana zbiorową świadomością, dziwnym zbiegiem okoliczności nie podąża za propagandą i innymi nagabywaniami.
Tak to wspaniały kierunek i oby tak to dalej poszło, czego sobie i innym życzę.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #72 : Styczeń 01, 2013, 10:43:59 »

Tak czytając Twoją odpowiedź szacowny o tej świadomości zbiorowej nasunęło mi się pytanie co będzie jak ta świadomość zbiorowa przestanie funkcjonować Uśmiech
No i pozostanie tylko ta indywidualna Cool
Hm ale to wnioski chyba każdy sam sobie wyciągnie Uśmiech
Na tą chwilkę pozwolę sobie tylko podzielić się własnymi spostrzeżeniami odnośnie tzw ,,kontaktów" Uśmiech
No więc z tego co ja odbieram znowu troszkę zagotowało się bo tam teraz głowią się jak nam kadzić bez astralnych pośredników Duży uśmiech
A to już będzie trudne bo kontakt myśl - myśl jest hm zbyt szybki i nie da rady w czasie takiego kontaktu hm no kłamać, że tak w skrócie powiem Duży uśmiech
No więc poczekam jeszcze troszkę i poobserwuje Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #73 : Styczeń 01, 2013, 10:57:28 »

Tak czytając Twoją odpowiedź szacowny o tej świadomości zbiorowej nasunęło mi się pytanie co będzie jak ta świadomość zbiorowa przestanie funkcjonować Uśmiech
No i pozostanie tylko ta indywidualna Cool

a czemóż to miałoby się tak stać- wszak świadomość pozaczasowa jest również pusta,-
więc nie może jej być więcej, albo mniej Duży uśmiech i tym optymistycznym akcentem zaczynamy XIII rok pogromców demonów Duży uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #74 : Styczeń 01, 2013, 11:11:36 »

A temu szacowny, że wolna wola też się kończy Uśmiech
Więc każdy to co posiał to zbierze Uśmiech
Oczywiście straszono nas jakimiś sadami ostatecznymi itd...
Ale toć to nie będzie jakiś odwet czy złorzeczenie komuś tam Uśmiech
To będzie tylko to, że co wypracowałeś to masz to wnosisz ze sobą do Innej czy też Nowej przestrzeni  Uśmiech
Więc ponieważ każdy rozwijał się indywidualnie i pracował też indywidualnie więc... Duży uśmiech
Więc dlatego Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.064 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

psfaf swietageometria pinsiont-twarzy-greya novasaecula hkcz