Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 19, 2024, 20:24:06


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 3 4 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: BLIŻNIACZY PŁOMIEŃ.  (Przeczytany 53145 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kiara
Gość
« : Sierpień 22, 2012, 09:34:29 »

Co to jest Bliźniaczy Płomień, skąd się wziął i jaka rolę pełni obecnie wobec drugiej swojej części?
Mało jest informacji na ten temat , a te które są nie do końca są prawdziwe i nie wyjaśniają tego zagadnienia.
Ponieważ ukazał się taki przekaz z  którego treścią się nie do końca zgadzam , postanowiłam zacząć nowy watek.
Ale najpierw sugeruję uważne przeczytanie przekazu , w kolejnym poście wyjaśni na czym polegają różnice informacyjne.


Kiara Uśmiech Uśmiech



Galaktyczne Bliźniacze Płomienie i duchowe prawo przyciągania



by krystal28 in Plejadianie

.

.

Deklan z Plejad,  15 sierpnia 2012
.

Pozdrawiam was w ten słoneczny poranek z sercem pełnym radości i nadziei oczekiwania na wspaniałe czasy, które nadchodzą. Jestem Deklan i mam gorącą nadzieję, że moje słowa przyniosą pociechę wielu z was, którzy czują się osamotnieni i poszukują tego Kogoś, kto okaże się waszą Drugą Połówką. Chciałbym podać wam trochę wyjaśnień na temat aktualnej dynamiki połączeń Bliźniaczych Płomieni i zapraszam wszystkich innych, aby też posłuchali tych wieści. Kieruję jednak te informacje przede wszystkim do grupy, których Bliźniacze Płomienie nie przebywają na Ziemi, lecz oczekują na spotkanie z wami w Domu. To do was zwracam się szczególnie.

Wiele się dzieje w tych dniach, ale nie muszę wam przecież o tym mówić! Spójrzcie tylko w niebo pogodną nocą. A właściwie jeśli o to chodzi, nawet i nie aż taką pogodną! Zaczynamy teraz otwarcie się wam pokazywać. Doniesienia o tym są wszędzie, jeśli tylko macie ochotę je znaleźć. Tylko wtedy, gdy wciąż zaprzeczacie naszemu istnieniu, być może nie zorientujecie się, że Ujawnienie jest w drodze. W końcu. Tak tak, w końcu. Uwierzcie, gdy wam mówię, że dla mnie nie mogłoby ono się odbyć zbyt wcześnie! Radzę wam, żebyście wzięli te doniesienia na poważnie i pozwolili sobie na trochę radości i świętowania z ich powodu. Jak wiecie, musimy zacząć od małych kroków. Wystraszenie i zszokowanie społeczeństwa raczej nie zjedna nam powszechnej sympatii, a czy się to komuś podoba czy nie, my już tu zostaniemy. Wspaniałe ‘spotkania po latach’ są w zasięgu ręki. Długo na nie czekaliśmy.

Moim zdaniem najbardziej ekscytujące będzie spotkanie się pełnych stoickiej cierpliwości reprezentantów naszych załóg naziemnych z ich Bliźniaczymi Płomieniami, które zostały na statkach albo w swych rodzinnych gwiazdozbiorach. Ach, to była dla was trudna droga. Zwłaszcza, że większość z was miała od samego początku wewnętrzne przekonanie, że tego Jedynego Kogoś nie odnajdziecie na Ziemi. Tak dzieje się najczęściej w tych związkach – jedno z Bliźniąt zostaje, a drugie idzie. Jest to efektywny, choć niewygodny układ. Jednakże rodzaj powiązania pomiędzy Bliźniaczymi Płomieniami jest tak głęboki i nienaruszalny, że opiera się próbom podważenia go przez ego oraz efektom działania oddzielającej ich zasłony w kwestiach komunikacji i subtelnego przewodnictwa. Ta dwójka dalej działa jako jedno, przeciwstawiając się różnicom w wibracji i wielu zakłócającym wpływom toksycznego środowiska Ziemi, na jakie to z pary, które się wcieliło, jest tutaj narażone. Niezależnie od rodzaju układu Bliźnięta wszelkich odmian mają niewidzialne eteryczne połączenie, które wiąże je razem. Biegnie ono z wysokiego serca jednej osoby do drugiej i jest wieczne, dlatego nie może ono zostać zerwane.

Wiele z waszych nagłych przebłysków natchnienia pochodzi od nas, waszych Bliźniaków, kibicujących wam z daleka. Jak często myśleliście sobie: “Chwileczkę, jakim cudem w ogóle o tym pomyślałam/em?…” Macie jakiś problem i nagle “Aha!…” i olśnienie! A może czasami ogarnia was nagłe poczucie ciepła i ekstazy bez żadnego logicznego powodu? Możecie to zapisać na nasze konto, jeśli chcecie. To coś w rodzaju kosmicznego uścisku. Ciężko pracujecie i potrzebujecie się czuć kochani. Niech wasze oczekiwania co do tego rodzaju doświadczeń będą coraz wyższe w miarę upływu dni. Zejście się razem Bliźniaczych Płomieni to nie bajka, ale prawdziwe spotkanie, które już się zbliża. Błogosławieni są ci, którzy pojawili się w ludzkiej inkarnacji razem i w miarę upływu czasu odnaleźli się nawzajem. Mimo nieuniknionych wyboistych początków, które były udziałem większości z tych par, był to dla nich cudowny czas. Po Ujawnieniu ta sama satysfakcja czeka na tych, którzy teraz należą do związków łączących Ludzi i Galaktyczną Rodzinę.

Duchowe Prawo Przyciągania sprawia, że jest niemożliwe, by te ponowne spotkania nie odbyły się. Prawo to stwierdza, że “podobne przyciąga podobne”. Przyciągniecie do siebie to, co w największym stopniu odzwierciedla wasze unikalne i potężne wzorce energetyczne, waszą osobistą wibrację i matrycę. My, wasze Bliźnięta, mamy taki sam wzór energii jak wy, więc jest to powód, żebyśmy się przyciągali, nieprawdaż? To już się wydarza, więc zwracajcie baczną uwagę na znaki, które pojawiają się wszędzie wokół was. Odbywa się również ‘zmiana warty’ oraz zerwanie zasłony iluzji. Czy nie zauważacie, że powraca wasza pamięć? i tak właśnie ma być. Wiecie teraz kim jesteście – a jeśli jeszcze nie, z pewnością wkrótce sobie o tym przypomnicie. Niektórzy z przewodników, którzy towarzyszą wam od dzieciństwa, odsuwają się trochę na bok, aby wasze Bliźniacze Płomienie mogły uzyskać swobodny dostęp do waszych kanałów komunikacji. Pojawiają się oni jako nowi Przewodnicy, tak możecie to określić. Posłuchajcie, naprawdę posłuchajcie, a z łatwością zauważycie różnicę.

Gdy odrzucicie sterty bzdur, których was nauczono, i zrobicie miejsce na rzeczywistą prawdę, otworzycie się na nieskończony wachlarz możliwości i zupełnie nowych rzeczywistości. Niech to ukoi waszą tęsknotę, a waszym podstawowym priorytetem niech stanie się wasze duchowe zdrowie. Macie przed sobą otwartą furtkę, i zapamiętajcie moje słowa: odwlekanie tych spraw spowoduje tylko to, że wasz stary bagaż energetyczny powróci, by was ugryźć. Mimo napiętych harmonogramów dnia, jakie wciąż macie, postarajcie się wygospodarować przynajmniej godzinę dziennie na medytację, a najlepiej więcej. To trudne, zgadza się, ale możecie tego dokonać. W jakikolwiek sposób, jaki wydaje się wam najlepszy, wezwijcie wasze Bliźniacze Płomienie aby wam się ukazały w sposób nie zanadto symboliczny, bezpośredni i prosty do zrozumienia. Określcie to jasno, gdyż wielu waszych Ukochanych nigdy nie było w waszej sytuacji i może nie pojmować waszej potrzeby prostoty. Być może będzie to wymagało paru prób i podejść, ale z przyjemnością wam mogę obiecać, że oni rzeczywiście się ujawnią. Och, znów się pojawia to magiczne słowo…Ujawnienie.

Bądźcie silni. Oczekiwanie już prawie się skończyło. Z pokładu statku, z powierzchni Ziemi i z morskim głębin – jestem Deklan z Drużyn Wyjazdowych. Zaufajcie dziś moim słowom i wiedzcie, że ja i wielu innych waszych Braci wprowadza te słowa w czyn i przeżywa swe doświadczenia ramię ramię z wami. Trzymajcie swe stopy na ziemi, a oczy wpatrzone w niebo.

Przekazała AuroRa Le
Copyright © Bella Capozzi
http://theangeldiaries.org/2012/08/15/declan-of-the-pleiades-galactic-twin-flames-and-the-spiritual-law-of-attraction-by-bella-capozzi-aurora-le-august-15-2012/

Przetłumaczyła wika


http://krystal28.wordpress.com/
Zapisane
hiacynt
Gość
« Odpowiedz #1 : Sierpień 22, 2012, 09:57:00 »

Coraz bardziej zastanawiającym jest fakt iż ruszyła jakby "walka" o uwolnionych ludzi.
Zewsząd dochodzą informacje o tym że ludzkość dochodzi do momentu samostanowienia i teraz
wszelakie byty wołają na różne sposoby: do mnie,do mnie!
Czyż nie jest to dziwne a wręcz podejrzane? Jakże łakomym kąskiem musi być nasza uwolniona energia.
Dlaczego tak nie mogą się nas doczekać?
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Sierpień 22, 2012, 09:59:36 »

Coraz bardziej zastanawiającym jest fakt iż ruszyła jakby "walka" o uwolnionych ludzi.
Zewsząd dochodzą informacje o tym że ludzkość dochodzi do momentu samostanowienia i teraz
wszelakie byty wołają na różne sposoby: do mnie,do mnie!
Czyż nie jest to dziwne a wręcz podejrzane? Jakże łakomym kąskiem musi być nasza uwolniona energia.
Dlaczego tak nie mogą się nas doczekać?

po prostu każdy chciałby darmowe "bateryjki"  Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2012, 09:59:53 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Sierpień 22, 2012, 10:10:29 »

Myślę, hiacyncie,  że oceniasz to zjawisko (nie wiem jak to nazwać) w kategoriach 3 wymiaru, podczas gdy to jest bardziej skomplikowane niż myślisz, i dobrze, że taki wątek powstał.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
hiacynt
Gość
« Odpowiedz #4 : Sierpień 22, 2012, 10:12:10 »

Rozumiem że generujemy,skupiamy ,jesteśmy energią i jako skoncentrowane źródło możemy coś
zasilać (lub kogoś kto wie jak i chce z tej energi korzystać) ale czyż nie lepiej byłoby zamiast
"iść do pracy" założyć "własną działalność" wyłącznie na swój rachunek?
Skoro nasz potencjał jest tak cenny...
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Sierpień 22, 2012, 10:20:56 »

blue ma rację- sytuacja teraz zmienia się b.dynamicznie,-
i po mojemu, "gra" się toczy jeszcze tylko o niezdecydowanych..
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
hiacynt
Gość
« Odpowiedz #6 : Sierpień 22, 2012, 10:29:35 »

Myślę, hiacyncie,  że oceniasz to zjawisko (nie wiem jak to nazwać) w kategoriach 3 wymiaru, podczas gdy to jest bardziej skomplikowane niż myślisz, i dobrze, że taki wątek powstał.
Nawet jeśli dysponuję niezwykle kreatywną wyobraźnią to i tak zapewne rzeczywistości i możliwości innych wymiarów nie obejmę. Pytanie czy owe różne frakcje,floty,federacje to "zakłady pracy", "biura podróży" czy "wyższe uczelnie" a może jeszcze co innego...

blue ma rację- sytuacja teraz zmienia się b.dynamicznie,-
i po mojemu, "gra" się toczy jeszcze tylko o niezdecydowanych..
A zatem z kim Ty zdecydowałeś "pójść dalej" ?
Bo ja jeszcze nie wiem  z kim,dokąd , po co  i jak.
Ale wiem już że w tę drogę ruszyłem...

scaliłem posty songo
« Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2012, 10:42:09 wysłane przez songo1970 » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Sierpień 22, 2012, 10:41:45 »


blue ma rację- sytuacja teraz zmienia się b.dynamicznie,-
i po mojemu, "gra" się toczy jeszcze tylko o niezdecydowanych..
A zatem z kim Ty zdecydowałeś "pójść dalej" ?
Bo ja jeszcze nie wiem  z kim,dokąd , po co  i jak.
Ale wiem już że w tę drogę ruszyłem...

chodziło mi bardziej o opcje- światła i ciemności,-
a co do galaktycznych federacji, itp., to na pewno się nie przyłączam- bo wyląduje w jakimś labolatorium jak pisze Lady  Mrugnięcie
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Wilk
Gość
« Odpowiedz #8 : Sierpień 22, 2012, 11:52:36 »

Dobra ale którzy są od światła Uśmiech
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Sierpień 22, 2012, 12:01:06 »

Dobra ale którzy są od światła Uśmiech

to największa trudność w tej "grze",-
demony i androidy wyglądają dokładnie tak jak ludzie Mrugnięcie
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #10 : Sierpień 22, 2012, 12:07:39 »

Niezupelnie tak samo - oczy maja inne (martwe).

hiacynt cyt
Cytuj
Pytanie czy owe różne frakcje,floty,federacje to "zakłady pracy", "biura podróży" czy "wyższe uczelnie" a może jeszcze co innego...

Wszystko na raz - tak jak funkcjonuje "panstwo" jako organizm i ma rozne ministerstwa. To tak wlasnie poukladane sa te federacje, frakcje, grupy etc. tylko maja wieksza sile razenia. Wiedza wiecej i porozumiewaja sie miedzy soba, przebywajac wsrod innych - to elita.
Poczytaj np. o illuminatach, elitach i Templariuszach, to dowiesz sie jak to dziala.
Zapisane
hiacynt
Gość
« Odpowiedz #11 : Sierpień 22, 2012, 12:35:47 »

Czytałem już wiele a jeszcze się nie dowiedziałem.
A co zrobić z informacją o Bliźniaczym płomieniu?
Ucieszyć się że mam bratnią duszę gdzieś w kosmosie?
Dowartościować że jestem jak jakaś gwiezdna,wyżej rozwinięta istota ?
Marzyć o połaczeniu? A może kiedy otworzą się obiecywane niezwykłe możliwości, mam spośród
wielu opcji wybrać podróż akurat na Plejady?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2012, 12:36:17 wysłane przez hiacynt » Zapisane
Wilk
Gość
« Odpowiedz #12 : Sierpień 22, 2012, 12:44:07 »

Z tą bliźniaczą duszą kojarzy mi się szukanie swojej prawdziwej miłości tu na Ziemi Mrugnięcie
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Sierpień 22, 2012, 12:56:24 »

Dyskusję o wiarygodności flot, channelingów itp. proponuję przenieść do nowo założonego wątku "Dezinformacja..." aby nie robić "offtop"a.
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=8423
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #14 : Sierpień 24, 2012, 11:22:05 »

Wracając do "bliźniaczego płomienia" , co to jest ten bliźniaczy płomień i skąd on się wziął? Czy naprawdę tak bardzo za nim tęsknimy i chcemy się z nim połączyć, czy byli byśmy z nim szczęśliwi?

Sądzę iż macie w pamięci emblemat  Zakonu Templariuszy dwóch jeźdźców na jednym koniu odwróconych do siebie plecami? Poniekąd jako jeden z aspektów informacji ma to odniesienie również do bliźniaczego płomienia , ale z wcześniejszego okresu. Czyli przed rozłączeniem dwóch aspektów trzeciowymiarowego Ducha ( astralnej matrycy) czyli jeszcze z przed eksperymentu Atlantydzkiego powodującego to rozdzielenie.

Dwa aspekty duszy to dwa różne "interesy" w jednym ciele niosącym je czyli na jednym koniu ( kiedyś tak mistycznie przedstawiano ciało materialne służące jako pojazd duszy), istniał  w III wymiarze  konflikt miedzy chęcią przejawu dobra wiedzy lewej strony i szkoły lewego oka Horusa , a wiedzy prawej strony i szkoły prawego oka Horusa), zwyczajnie konflikt o dominacje nad kobiecością- lewostronną , którą to dominację egzekwowała strona męska- prawostronna z użyciem swojej większej siły miast szukać połączenia harmonijnego. Tak było i była to droga doświadczalnej nauki na ścieżce  osobistego rozwoju duchowego każdego z nas.


Co zatem zaproponowali bardzo przebiegli Atlantydzcy mistrzowie wiedzy tajemnej? Bardzo prostą rzecz , rozdzielenie raz na zawsze skłóconych aspektów i danie im szansy życia indywidualnego oraz realizowania siebie za pomocą swojej wizji dobra.

Każdy kto wyraził zgodę na to rozdzielenie ( dokonała tego większości , ale nie wszyscy) od tej pory zaczął posiadać swój bliźniaczy płomień. Bowiem rozdzielony "ogień życia" na dwie części , na dwa aspekty osobowościowe rodził się już w indywidualnych ciałach fizycznych jako oddzielny człowiek ze swoimi prawami i potrzebami doświadczeń ze względu na dalszy  osobisty rozwój.

Ten podstępny męski plan władców miała zwiększyć ilość silniejszych aspektów męskich i osłabić znacznie moc aspektu żeńskiego , którym łatwiej dało by się władać.
Był to pierwszy "wysiew" Energii z ogniem życia na ziemi  , rzec można w 100% iż te rozdzielone Energie to prawowici ziemianie. Jednak to rozdzielenie osłabiło energetycznie również o 50% wszystkich jego inspiratorów bo pozbyli się swojej  żeńskiej strony , a zarazem swojej intuicji i większej części wiedzy duchowej , która była przynależna aspektowi żeńskiemu i kobiecości.
Kobiecość zachowała swoją wiedzę , intuicję i mądrość , ale straciła siłę realizacji wizji swojego dobra.

Nie był to plan perfekcyjny, bowiem   na zawsze  nie można dokonać pozbawienia rozdzielone aspekty swoich drugich osobowości. Nie można  ponieważ ogień życia samoistnie dążący do wzorca harmonii wewnętrznej i zaczął odbudowywać  swój wzorzec pierwotny. Wydłużyła się tylko  znacznie droga rozwoju osobistego każdej rozdzielonej Energii. Kobiecość do tej pory uczy się wzmacniania swojej mocy wewnętrznej , a męskość przywraca w sobie intuicję i wiedzę kobiecości. Temu służy mnóstwu naszych wcieleń  w rożnych rolach z przeżywaniem przeróżnych sytuacji życiowych. Plany przed urodzeniowe każdego z nas to wypadkowa potrzeb nauki z niezbędnymi zdarzeniami, czyli lekcjami życia.
Bowiem dążymy do naszej  doskonałości  , czyli każdej indywidualnej Energii.

A co z naszymi  rozdzielonymi aspektami? Są nam bardzo bliskie uczuciowo, gdy je spotykamy na planie fizycznym zawsze budzi się do nich podświadomie głębokie uczucie ( bo pierwotne uczucia miłości  nigdy nie giną, niesiemy je w sobie cały czas. Dlatego gdy obudziło się ono kiedyś do kogoś , przy kolejnym  spotkaniu budzi ta osoba w nas podświadomie  większą lub mniejszą sympatię.  Jaką, zależną od wielkości dawnych uczuć), ale jako już odmienne indywidualności rozwijamy  się po swojemu , posiadamy bowiem identyczne wolnostojeństwo. Zatem jako  inna indywidualność , często o bardzo różnej wibracji "BRW" ( barwa i moc osobistej wibracji) poszukują jako swojej ukochanej , lub ukochanego zupełnie innej osoby niż dawny bliźniaczy płomień o zbliżonym do obecnego swojego BRW.
Powstają wówczas grupy już nie bliźniaczych płomieni, a Energii splecionych miłością, bowiem w wielu bardzo inkarnacjach te kochające się bardzo Energie , wcielając się na ziemi przepięknie ( oczywiście zawsze na miarę swojego kolejnego poziomu rozwoju uczuć) splatają się tymi uczuciami.
Czym bardziej świetliste są te energie, czym większa mają wibrację uczuć tym piękniejszy i bardziej doskonały jest ten splot miłości coraz bardziej bezwarunkowej.
Ona i tylko ona miłość tworzy coraz piękniejsze zdarzenia na miarę uczuć splatających się Energii. Przepięknie i w bardzo prosty sposób tłumaczy to filmik wklejony przez Lucyfera w innym zupełnie temacie. Dzięki serdeczne Lucyfer bardzo mi pomogłeś przypadkowo w wytłumaczeniu tematu.

Magnetyzm

http://www.youtube.com/watch?v=eIS21TrqCUE&feature=player_embedded

Tu jest w bardzo prosty sposób wytłumaczona zasada tworzenia świata fizycznego, oczywiście potrzebna jest jeszcze inna wiedza , ale zasada jest taka.

Energia męska i żeńska łącząca się  to dwa otworzone trójkąty, wir energetyczny , to ich splot uczuć, mała kuleczka to energia zewnętrzna tworząca fizyczność ( gdy ją zagęszczamy) lub tylko świat energetyczny , która mocą centrum wiru wyrzucana jest na  jego obrzeże tworząc zdarzenia ( światy) zależne jakością od mocy uczuć splecionych Energii. Wiemy już dawno od Dana Wintera iż tylko miłość tworzy na horyzoncie zdarzeń! Zatem jaka miłość takie tworzenie , czyli taki świat!

A co do tego mają bliźniacze płomienie? Otóż, z powodu zupełnie innych potencjałów oraz indywidualności na która wchodzi ilość wcieleń , rodzaj radzenia sobie na drodze życia i tworzenie w sobie BRW - osobistej wibracji są już zupełnie inne od siebie. Czasami ta różnica jest olbrzymia. Zamiast się przyciągać one się odpychają chcąc żyć i realizować siebie po swojemu, w końcu po to było po to rozdzielenie.

Nie można już na siłę łączyć dawnych  bliźniaczych płomieni gdyż one na drodze życia znalazły swoje ukochane, Energie splecione.
Ale zakodowano w nas ,( powtarzając ciągle mit o powrocie do bliźniaczego płomienia) tęsknotę za nim) , a my tak naprawdę tęsknimy za piękną i szczęśliwą miłością , a nie za dawnymi niezbyt szczęśliwymi wspomnieniami.

Nie ma obawy , nie będziemy się ponownie łączyli z naszymi dawnymi bliżniaczymi płomieniami, każdy z nas ma swoją Energię splecioną , jest w drodze budowania z nią najpiękniejszej miłości, która kiedyś uzyska swoją największą doskonałość , miłości bezwarunkowej. Na razie jesteśmy w drodze nauki dochodzenia do niej.
Oczywiście bardzo niewiele osób na ziemi obecnie odnalazło fizycznie swoją Energię splecioną, w IV wymiarze zaistnieje możliwość takiego  spotkania , bo nie wszystkie są obecnie wcielone.  Czasami lepiej gdy wspierają nas One tylko energetycznie w dokończeniu realizacji planu przed urodzeniowego , zakańczającego naszą trzeciowymiarową naukę.

Ale wszystko jeszcze przed nami, kolejne lekcje rozwojowe to w dużej mierze życia z Energią splecioną. Zatem wcale  nie o bliżniaczy płomień nam teraz chodzi , połączenie ponowne  z nim cofnęło by nas w rozwoju do czasów Atlantydy z przed rozłączenia.  Skasowało by to w nas cały długi proces samorozwoju indywidualnego i bardzo , ale to bardzo obniżyło wibracje osobiste. Czyli uniemożliwiło dalszy proces wznoszenia się oraz wejścia w IV wymiar. Zresztą bez zgody obydwu dawno temu rozdzielonych bliźniaczych płomieni takie połączenie nie było by możliwe.

Jednak nasi galaktyczni ciągle snuja jakieś plany podstępnego wykorzystania  ludzkiej  niewiedzy, ale ja temu mowę NIE! NIE! NIE! jako wykorzystaniu braku świadomości u  ludzkości. Kto pozna dokładnie zasadność zagadnienia i cała wiedzę o nim , podejmie decyzję połączenia w dawną jednię... z bliźniaczym płomieniem, to proszę bardzo , wolnostojeństwo jest respektowane w 100%, ale całym bagażem wiedzy o temacie, a nie kolejna manipulacja jej częścią i naszymi uczuciami z brakiem wiedzy o skutkach przyszłościowych.


Kiara Uśmiech Uśmiech

ps. Fajnie mieć poczucie humoru i potrafić bawić się swoimi "zakłaczonym".. błędami literowymi  Duży uśmiech Buziak , ale lepiej gdy czytelnicy odnajdą w tekście jego prawdziwe wartości i skomentują je, a nie tylko wyszukują  "zakłaczonych" śmiesznostek...  Duży uśmiech Duży uśmiech Chichot
« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2012, 12:00:29 wysłane przez Kiara » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : Wrzesień 13, 2012, 14:06:24 »

na razie tylko link, coś się pokręciło
http://livestre.am/48dpq
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2012, 14:36:51 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Kiara
Gość
« Odpowiedz #16 : Wrzesień 13, 2012, 14:16:14 »

Zamień proszę  wstawki bo są inne tematycznie, daj tą na miejsce poprzedniej , bo tamta jest o bliźniaczym płomieniu a ta o piramidach na Antarktydzie.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : Wrzesień 14, 2012, 08:55:50 »

a więc ja napiszę krótko w komentarzu do "Wieści z kosmosu 12.09.2012",-
o bliźniaczym płomieniu- to dusza która aby przyśpieszyć naukę decyduje się na równoległą inkarnację rzeńską i męską w tym samym czasie i miejscu(planecie),-
natomiast bliźniacza dusza- to dusze o podobnym/zbliżonej sygnaturze energetycznej.
Więcej w materiale
http://livestre.am/48dpq
poza tym info. o piramidach na antarktydzie, ufo na dnie bałtyku i inne.

PS. coś się stało z wklejaniem/linkowaniem materiałów filmowych ze strony macierzystej i w okienku na forum losowo pokazują się różne odcinki Wieści z K..
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 14, 2012, 10:37:57 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : Wrzesień 14, 2012, 10:36:56 »

To oznacza, że na stronie źródłowej pod ustalonym adresem zmienia się materiał, ale na pewno sekwencyjnie, a nie losowo. Trzeba próbować ustalić inną lokalizację tego materiału na stronie, zwykle głębiej, na podstronach, gdyż "webmajstry" próbują "oszczędzać" miejsce wstawiając sekwencję materiałów w jednym okienku.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #19 : Wrzesień 14, 2012, 11:06:26 »

a więc ja napiszę krótko w komentarzu do "Wieści z kosmosu 12.09.2012",-
o bliźniaczym płomieniu- to dusza która aby przyśpieszyć naukę decyduje się na równoległą inkarnację rzeńską i męską w tym samym czasie i miejscu(planecie),-
natomiast bliźniacza dusza- to dusze o podobnym/zbliżonej sygnaturze energetycznej.
Więcej w materiale
http://livestre.am/48dpq
poza tym info. o piramidach na antarktydzie, ufo na dnie bałtyku i inne.

PS. coś się stało z wklejaniem/linkowaniem materiałów filmowych ze strony macierzystej i w okienku na forum losowo pokazują się różne odcinki Wieści z K..


Ludzie opowiadają różne teorie na temat zrozumienia świata Energii  ale nie wszystkie są prawdziwe.

Ja wiem i wiedza ta pochodzi z przestrzeni Myślicieli Zaświatowych iż Każda Energia-Duch wysyła w tym samym czasie w przestrzeń świata fizycznego TYLKO JEDEN OGIEŃ ŻYCIA czyli ISKRĘ WCIELAJĄCĄ SIĘ -DUSZĘ . Nie ma nigdy dwóch równocześnie w dwóch rożnych formach męskiej i żeńskiej ani w takich samych.

Owszem rozłączenie Jednej  Energii - Jednego Ognia Życia na dwa Bliźniacze płomienie nastąpiło na Atlantydzie działo się to na poziomie 3 czakry , czakry mocy, ale nasze połączenia ze sobą ZAWSZE istniej a przez czakrę serca, uczuciami a nie mocą i emocjami.

Nie mniej jednak każdy z tych rozłączonych Płomieni od tamtej pory jest absolutną indywidualnością , niepowtarzalną , która już nie złączy się ze swoim oddzielonym Bliźniaczym  Płomieniem.
Gdy się spotykamy na ziemi zawsze budzą się w nas wspomnienia wielkiej jedności uczuciowej i bliskości osobowościowej, doznajemy przepięknych uczuć w sercu a nie w czakrze splotu słonecznego.


Naprawdę wiem o czym piszę bo spotkałam na ziemi mój Bliźniaczy Płomień, przeszłam sama dosyć długą i nie łatwa drogę zrozumienia co nas wewnętrznie łączy i dlaczego tak dużo zewnętrznie  dzieli. Spotkaliśmy się poznaliśmy , jednak każde z nas ma swoją wybrana drogę i nie mamy zamiaru się ze sobą łączyć ponownie.

Czy się wymieniamy wiedzą na polu energetycznym? Tak jak z każdym kto jest zainteresowany i chce poznać wiedzę innych, wszyscy to czynią w swoich rodzinach energetycznych.
Po rozłączeniu jesteśmy ( chociaż z tej samej materii istnienia) to zupełnie inni , o innej nieco wrażliwości i innych drogach realizowania własnego rozwoju. Niesiemy w sobie bardziej  rozwinięte osobowości przy których zostaliśmy świadomie podczas rozdzielenia , ale i jedne i drugie nadal są w trakcie  dalszego rozwoju.

Natomiast Rodzina Energetyczna to Energie o bardzo podobnej wibracji , mocy i barwie wydzielone prawie równocześnie z oceanu życia. Posiadają w ten sposób bliskość zrozumienia się i realizacji swoich zamysłów w prawie identycznym systemie wartości.

One są sobie bardziej bliskie ( w ziemskim zrozumieniu powiązań rodzinnych) niż ludzkie rodziny, bo więcej je łączy na polu uczuć  niż dzieli na polu materii  co w ludzkich rodzinach jest rzadkością.

Nie mniej jednak wszystkie połączenia Dusz- Energii istnieją tylko przez uczucia w bardziej lub mniej otworzonej czakrze serca. Zatem są większe silniejsze. lub słabsze albo ich nie ma prawie.
Tak naprawdę nie ma związków materialnych w układach Energii wcielających się , materia , świat fizyczny jest tylko sposobem pokazania uczuć na swoim tle. Wówczas możemy dopiero zobaczyć ( przez dokonywanie wyborów i stawanie się bardziej wrażliwymi) jaki poziom uczuć reprezentujemy  i jaki posiadają Ludzie obok nas.


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 14, 2012, 11:23:24 wysłane przez Kiara » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : Wrzesień 14, 2012, 12:29:01 »

..właściwie dla mnie obecnie mniejsze znaczenie ma która wersja jest właściwa, a może obydwie,-
z tym, że buddyzm przewiduje w wyjątkowych przypadkach("Mały Budda") taką opcje. Tak czy owak miałem podobne doświadczenia i w tamtym czasie nie mogłem ich zrozumieć, a teraz pojawiają się wyjaśnienia. Chichot
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Kiara
Gość
« Odpowiedz #21 : Wrzesień 14, 2012, 14:08:03 »

Jeżeli zrobiona kopia, klon otrzyma jako program życia cudze doświadczenia , to może to wyglądać jak bliżniaczy płomień , ale ten twór nie niesie w sobie Ognia Życia i jego doświadczenia nie posiadają rangi wiedzy dla nikogo. Są jedynie zapisem informacyjnym.
Tak samo jeżeli chodzi o rozwój Ducha-Energii nic co jej wewnętrzne nie buduje jej wiedzy rozwojowej, wszystko trzeba przeżyci samemu , to wówczas posiada się wiedzę.
Gdy następuje wcielenie Energia- Matka- Matryca nad przestrzenna  łączy swojego awatara - Człowieka ze sobą tzw. złotym sznurem , serce z sercem, jedno serce z jednym sercem a nie dwoma czy trzema. owszem on jest też połączony tzw. srebrnym sznurem z Matrycą Matką astralną jest to połączenie z czakrą splotu słonecznego.
W ten sposób Energia może w jednym wcieleniu osiągać równocześnie wiedzę z dwóch poziomów przez tego samego Człowieka. Ale nadal jednego a nie dwóch.
Inną sprawa jest , która z tych matek , Matryc osiąga dominację w Ludzkim życiu? to jest absolutnie zależne od rozwoju osobistego Człowieka.
Albo wybiera styl życia w podstawowej wersji oparty  na  uzależnieniu Energii od materii i doznaniach uczuć emocjonalnych, wówczas realizuje zamysł planu matrycy astralnej. Albo wybiera  rozwój duchowy wyższego rzędu, wówczas realizuje plan matrycy -Matki na przestrzennej i Energia włada materią uniezależnia się ona od świata emocji kreowanego dla niej przez materię.

Jednak zawsze takich doświadczeniach dualistycznych uczestniczy tylko jedno wcielenie Energii w tym samym czasie. Że Buddyści przekazują takie bzdury o dwóch równocześnie wcielonych iskrach życia jednej Energii , to mnie bardzo dziwi. Nie dziwi mnie że nieświadomi tych kłamstw ludzie wierzą w nie.


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : Wrzesień 14, 2012, 14:59:54 »



Jednak zawsze takich doświadczeniach dualistycznych uczestniczy tylko jedno wcielenie Energii w tym samym czasie. Że Buddyści przekazują takie bzdury o dwóch równocześnie wcielonych iskrach życia jednej Energii , to mnie bardzo dziwi. Nie dziwi mnie że nieświadomi tych kłamstw ludzie wierzą w nie.


Kiara Uśmiech Uśmiech

nigdzie nie napisałem tak szczegółowo jak ty to rozróżniasz na składowe/elementy,-
mi chodzi o samą koncepcje, a już czy są złote czy srebrne sznury- to ja nie wiem i buddyści też nie przedstawiją swych filozofii w tak szczegółowy sposób jak ty.
Mrugnięcie


Ludzie opowiadają różne teorie na temat zrozumienia świata Energii  ale nie wszystkie są prawdziwe.

Ja wiem i wiedza ta pochodzi z przestrzeni Myślicieli Zaświatowych iż Każda Energia-Duch wysyła w tym samym czasie w przestrzeń świata fizycznego TYLKO JEDEN OGIEŃ ŻYCIA czyli ISKRĘ WCIELAJĄCĄ SIĘ -DUSZĘ . Nie ma nigdy dwóch równocześnie w dwóch rożnych formach męskiej i żeńskiej ani w takich samych.

Kiara Uśmiech Uśmiech

skąd pewność, że to już wszystko i nie ma innych możliwości,-
czy to też zagwarantowali i tak "powiedzieli" i w końcu czy "myśliciele" na pewno wiedzą wszystko?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 14, 2012, 15:20:14 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : Wrzesień 16, 2012, 12:43:07 »

reszta dyskusji przeniesiona tu- http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=7693.0
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2012, 12:54:33 wysłane przez Dariusz » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Kiara
Gość
« Odpowiedz #24 : Wrzesień 16, 2012, 14:32:34 »

Każde nasze osobiste wysianie z siebie ziarna życia , lub zaowocowanie nim ( jak mówią Myśliciele) tworzy nasz osobisty bliżniaczy płomień. wiadomo iż on jest nam najbliższy ze względu na to osobiste wydzielenie go jak "urodzenie dziecka"...

Jednak w głębszym zrozumieniu bliźniaczości to wszyscy jesteśmy dla siebie bliżniaczymi płomieniami z bliższego lub dalszego połączenia z głównym rdzeniem ognia życia.

Ta "odległość " od rdzenia i czas wysiewu tworzy rodziny energetyczne , których bliskość zawiera się w granicach tworzących ich osobowość wibracji.

Zatem wniosek jest następujący;

1. Tak naprawdę wszyscy jesteśmy bliźniaczym rodzeństwem jednego ognia, ale posiadającym rożne osobowości ze względu na moment wydzielenia oraz osobistą moc i barwę.

2.Bliźniaki bywają identyczne i zarazem rożne w swojej identyczności jak wszystkie krople wody niezależnie skąd pochodzą. Bliskie podobieństwo uwarunkowane jest bezpośrednim wydzieleniem ze wspólnego źródła ognia życia, inaczej podzieleniem go.

Kiara Uśmiech Uśmiech

 
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.964 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

shaggydogss wartune nazarinh eye watahafarkas