Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 24, 2024, 15:40:43


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 3 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: apel do administracji i moderatorów forum!  (Przeczytany 22704 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kapłan 718
Gość
« : Grudzień 07, 2008, 16:49:00 »

widzę, że jest tak samo jak na starym forum, czyli zrobiło się ANTY FORUM a przecież to jest OFICJALNE FORUM PROJEKTU CHEOPS!!! 90 procent postów tutaj to bluzgi na Projekt Cheops, Samuela i wszystko co z tym związane więc mnie też, tak być nie może - zauważyłem, że gdy rejestruje się nowa osoba i przeczyta te debilizmy to natychmiast jest przekonana, że tutaj się jedzie projekt mówiąc kolkwialnie - to już jest chore, kazdy post praktycznie jest PRZECIW, wyjątkiem jest na razie chanell, stolo i Michał - więcej nie zauważyłem chodź nie wątpię, że jest jeszcze PARE takich osób tutaj... historia się powtarza ICH czyli przeciwników jest setki a ja SAM, nie chodzi o to, że jestem zwolennikiem projektu, to coś więcej, mam misję i ją wypełniam całkiem dobrze ale jak widzę, że na forum panuje postawa PRZECIWU i pisanie CIĄGŁE, że PCH to biznes a Samuel to oszust to uważam, że to jest jakaś przesada już!!! nie jestem zwykłym użytkownikiem, który tutaj sobie pisze posty bo mu się nudzi, mam w tym interes i to nie własny, mam zgodę i pozwolenie z SAMEJ GÓRY (wyżej się już nie da!) - wtajemniczeni wiedzą o co chodzi...

P.S. na forum wchodzą WAŻNI LUDZIE i raczej nie będą mieć dobrego zdania po tym co tu przeczytają jak zobaczą te debilizmy i bzdurne teorie spiskowe nie których uzytkowników...

niech tutaj się nie wypowiadają zwykli uzytkownicy ale tylko admini i moderatorzy - nie pozwólmy na to co było na starym forum!

pamiętajcie - wtedy ja byłem JEDEN  a ich tysiące przeciwko mnie, NIKT by takiej presji nie wytrzymał i dlatego miałem dość użerania się z tym i zrezygnowałem (nikt mnie nie wyrzucił - trzy ostrzeżenia miałem na zyczenie łamiąc celowo drastycznie regulamin), teraz widzę, że nie jest az tak źle ale dobrze też już nie - pamiętajcie, że to jest OFICJALNE FORUM PROJEKTU CHEOPS

pozdrawiam serdecznie,
Kapłan 718
Analityk Liczbowy Projektu Cheops
« Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2008, 16:54:51 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #1 : Grudzień 07, 2008, 17:25:32 »

Kapłanie 718, mam dla Ciebie radę. Jeżeli nie możesz znieść odmiennego zdania forumowiczów, jeżeli tak mało jest w Tobie tolerancji na inność, to załóż własne forum i wpuszczaj tylko sobie podobnych.  Zachowasz wówczas spokój ducha i równowagę emocjonalną. Czego życzę Ci z całego serca.
Tu wieją różne wiatry.

Pozdrawiam
Ptak

PS. I niech Twoje forum stanie się oficjalnym.  Uśmiech
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #2 : Grudzień 07, 2008, 17:31:29 »

a z tobą nie gadam już od starego forum i to się nie zmieni! - mieli się tutaj nie wypowiadać zwykli userzy...
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #3 : Grudzień 07, 2008, 18:26:50 »

Jest to forum i naturalnym jest że ludzie wypowiadają swoje zdanie w taki a nie inny sposób ale zachowują kulturę więc jeżeli nie możesz znieść widoku niektórych postów to jest wyłącznie TWÓJ problem który powinieneś rozwiązać i otworzyć się na nowe informacje a nie tak jak ty to robisz negujesz każde zdanie przeciw PCh.


Cytuj
P.S. na forum wchodzą WAŻNI LUDZIE i raczej nie będą mieć dobrego zdania po tym co tu przeczytają jak zobaczą te debilizmy i bzdurne teorie spiskowe nie których uzytkowników...
TWOJA TEORIA JEST DOKŁADNIE NA TAKIM SAMYM POZIOMIE WIARYGODNOŚCI JAK INNE TEORIE SPISKOWE!

Pozdrawiam
Mora Uśmiech

PS: Nie wypowiedziałem się tu po to żeby tobie zrobić nazłość ale abyś troszkę pomyślał. Bo z dyktatury jeszcze nigdy nic dobrego nie wyszło...  Duży uśmiech
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #4 : Grudzień 07, 2008, 18:32:29 »

to żadna dyktatura - racja, forum jest do dyskusji a nie obrażania Samuela i Projektu Cheops - a TYLKO to w zasadzie widzę!

różnica jest taka, że moją "teorię spiskową" popiera kierownictwo Projektu Cheops bo to co piszę i tworzę przemawia DO INTELIGENTNYCH LUDZI!

stąd mój apel właśnie...

718!
« Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2008, 18:35:27 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #5 : Grudzień 07, 2008, 18:36:57 »

to żadna dyktatura - racja, forum jest do dyskusji a nie obrażania Samuela i Projektu Cheops - a TYLKO to w zasadzie widzę!
Cóż widzę że do ciebie nie trafię bo ja nie widzę w każdym poście tego o czym ty mówisz ale pomińmy...

Ciekawi mnie co administracja na to ;]
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #6 : Grudzień 07, 2008, 18:44:10 »

jeśli NIC to pójdę wyżej bo nie godzę się na takie coś - jestem tutaj poniżany od początku a to jest k*wa już chore, żeby osobę która jest chyba najbardziej zainteresowana i zaangażowana w PCH po Kierownictwie tak trakowac mnie na OFICJALNYM FORUM PROJEKTU CHEOPS, ta sama przeprawa była juz na starym forum - tym razem nie odpuszczę! a to, że administracji nie ma już dwa dni też dobre nie jest, siedzę tutaj ciągle i obserwuje - zero reakcji...

718!
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #7 : Grudzień 07, 2008, 18:49:31 »

Wiesz widzę że ponoszę Ciebie chyba emocje. Życzę ci dobrze ale lepiej by było dla całego forum abyś nie był moderatorem a tym bardziej administratorem bo z tego wynika że chcesz zrobić porządek na tym forum. Jak dla mnie na forum jest wystarczający porządek, ludzie trzymają się kultury itd. fakt czasami dyskusje są bardzo ostre wiem to po sobie... no ale trochę tolerancji  Uśmiech

A jak już tak bardzo mówisz o tym jak na ciebie wjeżdżają itd. to daj jakiś przykład takiej rozmowy gdzie poczułeś się wyalienowany z tego forum.

EDIT: ZNALAZŁEM CIEKAWĄ WYPOWIEDŹ KTÓRA JEST TWOJEGO AUTORSTWA W TEMACIE ARGUMENTY PRZECIWKO PCH
Cytuj
witaj Stanley, dzięki BOGOM, że tutaj jesteś, widzę mam sprzymierzeńca, miło, a wiem, że to kreatury o moralności katolli, cóż żałosne ale taka karma, nic nie poradzisz na to. zobaczymy kto w 2012 będzie sprite a kto pragnienie  Zły

Nie miej mi tego za złe ale chyba nazywając niektórych nie koniecznie mnie kreaturami obraziłeś ich. Powiem ci jeszcze jedno robisz dokładnie ten sam błąd co ja, a mianowicie dzielisz forum na obozy. Pewnie nie którzy pamiętają Loukas, Channell, Sepptera, Janneth,  jak to było ze mną.


TYLE MAM DO POWIEDZENIA
POZDRO
MORA Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2008, 18:58:14 wysłane przez Mora » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #8 : Grudzień 07, 2008, 19:23:37 »

nie obrażam forumowiczów - takie mam zdanie o katolikach i go nie zminienię a widzę, że jest bliskie temu co mówi Samuel - cóz PCH nie jest projektem chrześcijańskim absolutnie - to całkiem inna bajka i dlatego się w tym dobrze odnajduje...

718!
Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #9 : Grudzień 07, 2008, 19:33:23 »

to jeszcze nic....... ciekawe gdzie jest arteq?? hmmm to dopiero będzie.......
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #10 : Grudzień 07, 2008, 19:50:42 »

arteq to nic, było paru jeszcze takich "aktywnych inaczej" a teraz są jeszcze nowi - ciężko to widzę Smutny
Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #11 : Grudzień 07, 2008, 21:23:52 »

tu jest dyskujsa o pCh i tych sprawach - dyskusja zarówno ci co są za jak i ci co są przeciw
to moze zamieść jeszcze nowy tutuł i podtytuł ,,Forum Projektu Cheops''
jeśli masz takie same zdanie jak projekt zapisuj się ; jeśli masz odmienne zdanie - wypad i nie wchodz tu
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #12 : Grudzień 07, 2008, 21:25:55 »

co rozumiesz pod pojęciem "aktywni inaczej"? hmm...?
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #13 : Grudzień 07, 2008, 21:35:22 »

co rozumiesz pod pojęciem "aktywni inaczej"? hmm...?


przeszkadzający!
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #14 : Grudzień 07, 2008, 21:39:55 »

co rozumiesz pod pojęciem "aktywni inaczej"? hmm...?

przeszkadzający!
Aha czyli według Ciebie jeżeli ktoś wypowiadając swoje zdanie twierdzi następująco
"Projekt Cheops to oszustwo nie ma żadnych naukowych dowodów na potwierdzenie słów pani Lucyny i jej channelingi to wymysły" to uważasz że ta osoba przeszkadza i tylko wyłącznie to robi? Dla mnie taka osoba próbuje w racjonalny sposób wyjaśnić pewne rzeczy, dąży do prawdy. Więc od kiedy ten kto próbuje poznać prawdę jest według Ciebie przeszkadzającym to gratuluje rozumu.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2008, 21:40:51 wysłane przez Mora » Zapisane
Mobius
Gość
« Odpowiedz #15 : Grudzień 07, 2008, 21:43:38 »

Kapłan718 idź do sklepu kup sobie herbatkę z melisy ,a może jakieś krople walerianowe?
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : Grudzień 07, 2008, 21:58:49 »

Kapłan718 Uśmiech
Z całym szacunkiem do twojej osoby i wiedzy jaką posiadasz,ale nie mogę wywalić kogoś z forum tylko dlatego że sie nie zgadza z twoimi lub moimi poglądami.Po pierwsze nie mam takiej możliwości ,po drugie nie ma takiej opcji,po trzecie w regulaminie nie ma zastrzeżenia że na forum mogą się logować tylko zwolenicy Pch.
Oczywiście jest tu kilka osób które są zwolennikami,ale nie obrażają ludzi tak jak ty to czynisz.Bardzo,bardzo cię proszę nie rób tego,bo zrazisz do siebie wszystkich.Posiadasz dużą wiedzę i jesteś tu potrzebny,między innymi po to by nas uczyć.Powinieneś być przykładem i napewno tak będzie wierzę w to.
Serdecznie pozdrawiam i przesyłam pozytywną energię z miasta czakramu.Nie denerwuj się ,zachowaj spokój i cierpliwość w tłumaczeniu  i przekazywaniu nam swojej wiedzy.
                                chanell
« Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2008, 22:58:36 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
memphis
Gość
« Odpowiedz #17 : Grudzień 07, 2008, 22:13:09 »

Jestem zdania, iz potrzeba nam jakiegos "nowego otwarcia" w relacjach My - 718! Proponuje calkowite wyciszenie emocji na dzien dzisiejszy i przemyslenie wszystkich slow ktore dzisiaj padly, a ktore w jakis sposob mogly urazic kazda ze stron. 718 sprobuj zastanowic sie nad naszymi sugestiami, my zmierzmy sie z zarzutami padajacymi z Twojej strony i od jutra zacznijmy ponowna, owocna i kulturalna wymiane pogladow, jaka w tym miejscu powinna obowiazywac...
W innym przypadku obawiam sie, iz nasze forum moze stac sie dosc nieprzyjemnym miejscem...
Zapisane
sarah54
Gość
« Odpowiedz #18 : Grudzień 07, 2008, 22:47:07 »

Heli- nie jesteś sam.
Rób swoje. Zgodność między  myślami, uczuciami i wolą działania winna być drogowskazem.
Pozdrawiam.
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #19 : Grudzień 07, 2008, 23:38:12 »

Kapłan 718 - powiem Ci tu kilka słów:

Do czasu, kiedy przyszedłeś na to forum, był tu spokój. Byłą dyskusja, czasem bardziej rzeczowa, czasem mniej, ale zawsze kulturalna, z poszanowaniem drugiej strony. Czasami zdarzały się offtop'y, ale modkowie bez problemu sobie z tym radzili - nie było tego wiele. Jedni popierali PCh, inni nie, byli też tacy, którzy byli raczej neutralni.

Od kiedy się tu zjawiłeś, wywołałeś istną wojnę i chaos. W ciągu zaledwie dwóch dni forum napełniło się agresją, zarzutami, oszczerstwami i innymi nieciekawymi sprawami, głównie z Twojej strony. Nie raczyłeś robić tego, co tak szumnie zapowiadałeś - rzeczowo i merytorycznie odpowiadać na zarzuty stawiane Samuelowi czy PCh. Człowiek, który pierwszy raz tu będzie, zobaczy masę Twoich oszczerczych postów, nijak nie uargumentowanych, ale pełnych pychy, wyższości i agresji wobec każdego, kto Cię nie popiera. Zniechęci się do PCh OD RAZU, tu nawet nie są potrzebne argumenty przeciw! Stwierdzi: "Skoro poplecznicy PCh to tacy pieniacze i maniakalni fanatycy, obrzucający każdego błotem, to ja nie wchodzę w ten interes!". Nie tylko więc oczerniasz swoich wrogów, ale też psujesz dobre imię tych, którzy myślą podobnie. Ciągle odwołując się do tego, że zarząd PCh w pełni Cię popiera, stawiasz i ich w fatalnym świetle. Co dalej? Od chwili Twojego pojawienia się, na forum zrobił się, przepraszam za wulgaryzm, kompletny pierdolnik. Piszesz nie na temat, nie trzymasz się wątku, tylko wszędzie chcesz wtrynić swoje trzy grosze, i oczywiście zawsze nadmienić, z kim to Ty masz kontakty, i jak wiele wiesz. Do tego, co mnie osobiście dotknęło, swoim zachowaniem psujesz dobre imię okultystów. Każdy szanujący się okultysta uzna Ciebie i Twoje zachowanie za dzieciaka, zwykłego gówniarza, który chce "skakać wyżej dupy", i chwalić się, co to on nie wie i nie potrafi.

Podsumowując - tu wojny nie było, nie było bluzgów i chamstwa. To przyszło razem z Tobą. Zastanów się nad tym poważnie.

Natomiast do wszystkich innych ludzi tutaj, do poważnych dyskutantów, mam pewien apel. Jeśli dalej tak będzie, wróćmy do dyskusji między sobą, a wypowiedzi tego osobnika pomijajmy litościwym milczeniem. Dzięki temu i dyskusja będzie rzeczowa, i zwolennicy PCh nie będą się musieli wstydzić za kogoś, kto rzekomo jest ich stronnikiem. No i forum znowu będzie przejrzyste, a nie taki burdel, jak się, niestety, zrobił teraz.

Blessing

Tene
Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #20 : Grudzień 08, 2008, 07:56:06 »

zgodzę się z przedmówcą - tak było
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : Grudzień 08, 2008, 10:13:24 »

forum jest miejscem do wymiany poglądów na dany temat, jak dla mnie - jak na każdym forum można być za albo przeciw, byle swoje racje przedstawiało się w sposób KULTURALNY i RZECZOWY.

Jeśli ktoś czuje się obrażony jakimś postem, może to zgłosić do Administracji. Sprawa zostanie przeanalizowana i sprawiedliwie osądzona. Jak na razie od chwili powstania nowego forum, nikt nic nie zgłaszał - i wszystko odbywało się w miarę spokojnie.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2008, 10:13:57 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #22 : Grudzień 08, 2008, 15:52:34 »

OK, więc mimo tego co mówiła sarah jestem tutaj SAM - a co do słów Tenebraela i potwierdzających - masz rację! dopóki MNIE nie było tutaj NIKT prawie nie mówił POZYTYWNIE o projekcie a jak się pojawiłem (tak jakbym kiedyś odszedł stąd) zaczęła się WOJNA między przeciwnikami i zwolennikiem, szkoda, że tak to wygląda, tak nie powinno wyglądać TO FORUM - jestem zwolennikiem z ramienia Projektu Cheops i DLATEGO TAK BARDZO JESTEM ZA i pamiętajcie że, jest to OFICJALNE FORUM PROJEKTU CHEOPS! nie zagdzam się ze zdaniem admina - tak nie powinno być - że osoba, która jest zwolennikiem jest atakowana przez bandę inkwizytorów - okej może być za i przeciw ale nie 90 % PRZECIW - chanell nie mówię o wyrzucaniu ludzi ale o tym, że po co się rejestrują skoro TYLKO bluzgają na Samuela i Projekt?!?!?

dla ludzi z zewnątrz wygląda to jak ANTY FORUM PCH a nie OFICJALNE, od tego macie (przeciwnicy) x-forum i tam się bluzga na PCH, Samuela i uzytkowników z tego forum)

@edit:
tom1ek - ja wiem na czym polega forum, jestem administratorem sieci, fora administruje a nie moderuje, to forum odbiega od ogólniej przyjętej netykiety!

pozdrawiam,
718!


« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2008, 15:54:08 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : Grudzień 08, 2008, 16:24:52 »

jak dla mnie to przesada, że są tu głównie przeciwnicy forum
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #24 : Grudzień 08, 2008, 16:33:19 »

Na wstępie napiszę i ostrzegam, że w mojej wypowiedzi mogą pojawić się stwierdzenia mniej lub bardziej naruszające zasady forum, za co z pokorą przyjmę karę od Admin'a (jeśli się takowe pojawią, bo się może jeszcze jakoś opanuję...). Po prostu to, co ten człowiek tu nabredził, nijak nie kwalifikuje się, by odpisać mu inaczej, niż w jego własnym tonie.

Kapłan 718

Cytuj
OK, więc mimo tego co mówiła sarah jestem tutaj SAM - a co do słów Tenebraela i potwierdzających - masz rację! dopóki MNIE nie było tutaj NIKT prawie nie mówił POZYTYWNIE o projekcie

Och... Chanell, to raz. Darek, Stanley. To już masz troje. tom1ek, admin tegoż forum. Czwórka. Albo się nie czyta ze zrozumieniem ich postów, albo się liczyć nie potrafi. A Ciebie, patrząc na poziom Twoich postów, można posądzić o obie te rzeczy.

Cytuj
a jak się pojawiłem (tak jakbym kiedyś odszedł stąd) zaczęła się WOJNA między przeciwnikami i zwolennikiem, szkoda, że tak to wygląda, tak nie powinno wyglądać TO FORUM

I to jest chyba JEDYNE sensowne stwierdzenie w całej tej masie bredni.

Cytuj
jestem zwolennikiem z ramienia Projektu Cheops

Z ramienia, powiadasz? Ok, sprawdzimy to. Napisze się za niedługo maila z pytaniem, czy jesteś z ich "ramienia", czyś samozwaniec. I będzie sprawa jasna i oczywista.

Cytuj
DLATEGO TAK BARDZO JESTEM ZA

Szkoda, że nie dlatego, ze masz jakieś rozsądne argumenty i coś ciekawego do powiedzenia (w przeciwieństwie do innych, również ZWOLENNIKÓW PCh na tym forum).

Cytuj
i pamiętajcie że, jest to OFICJALNE FORUM PROJEKTU CHEOPS!

Tak też głosi napis, czytać umiemy. Natomiast Ty chyba niezbyt, bo ani w nazwie, ani w regulaminie, nigdzie nie jest napisane, że jest to strona jedynie dla ZWOLENNIKÓW PCh.

Cytuj
nie zagdzam się ze zdaniem admina - tak nie powinno być - że osoba, która jest zwolennikiem jest atakowana przez bandę inkwizytorów - okej może być za i przeciw ale nie 90 % PRZECIW - chanell nie mówię o wyrzucaniu ludzi ale o tym, że po co się rejestrują skoro TYLKO bluzgają na Samuela i Projekt?!?!?

No to lecimy:

1. Po pierwsze, atakowanyś, bo jak na razie gadasz takie brednie, tak obrażasz ludzi, że na rozsądną dyskusję to nie ma z Tobą co liczyć. To z 15-to letnim dzieciakiem rozsądniej porozmawiasz.

2. Po drugie, prosta matematyka: jak już napisałem, zwolenników wyliczyłem 4. Przeciwnicy? Ja + Arteq. Reszta raczej różnie, albo są "po środku", albo neutralni, albo zależy, o co konkretnie chodzi. 90% przeciwników? Hmmm. Podzielmy: 2/6=0,3(3) = 33%. Chyba się nie zaliczyło nawet podstawówki, bo tam tego uczą. Aż zgroza bierze, że się zajmujesz interpretacją numerologiczną...

3. Ja BLUZGAM na PCh i Samuela? Widać z polskiego też Ci nie szło, bo nie znasz znaczenia słowa "bluzgać". No, chyba, ze według Ciebie bluzga każdy, kto nie zgadza się z Twoimi wypowiedziami. Natomiast bluzgasz chłopcze, to Ty, nazywając np katolików "amoralnymi kreaturami". Ale "kapłanowi z ramienia PCh" wolno, nie? Moralność Kalego. Jeśli świat po rzekomym ratunku PCh ma być zaludniony przez ludzi z moralnością taką, jak Twoja....brrr, to może lepiej, by tą Ziemię jednak czekała zagłada...

4. "Banda inkwizytorów". I tu się już nie opanuję, i odpowiem Ci na takim samym poziomie, jak piszesz Ty: Sam jesteś chłopku inkwizytor, i sam żeś z bandy! Prostak jesteś i tyle, i to jeszcze z nizin inteligencji, co widać po Twoich postach i poziomie wypowiedzi. Wyjdź z psychicznego przedszkola, i wtedy się na forum wypowiadaj. I poproś kogoś, coby Cię elementarnej kultury i nie obrażania ludzi nauczył.

Cytuj
dla ludzi z zewnątrz wygląda to jak ANTY FORUM PCH a nie OFICJALNE, od tego macie (przeciwnicy) x-forum i tam się bluzga na PCH, Samuela i uzytkowników z tego forum)

A nie przyszło Ci do tego małego łebka, że jesteśmy tutaj właśnie dlatego, że nie chcemy bezproduktywnie jeździć po PCh, tylko podyskutować z ludźmi, którzy się za PCh opowiadają? Poznać ich poglądy i argumenty? A to, co się z forum zrobiło, czyli oaza chamstwa, bluzgów i bezmóżdża zrobiło się po tym, jak się tu pojawiłeś. Wcześniej było to kulturalne forum dla ludzi z jakimś elementarnym poziomem obycia.

Cytuj
@edit:
tom1ek - ja wiem na czym polega forum, jestem administratorem sieci, fora administruje a nie moderuje, to forum odbiega od ogólniej przyjętej netykiety!

Łolaboga....ojejku...o cholera...weź mi powiedz, jakiej sieci, bylebym BROŃ BOŻE na nią nie natrafił. Nazywa się może "www.fanatyk.pl"? Albo "www.chamstwoandnietolerancja.org"? Zapewne z palcem w... nosie zostałeś administratorem, jako wzór do naśladowania.

I jeszcze raz przepraszam osoby urażone słownictwem z punku 4 - to się po prostu nie kwalifikowało do ŻADNEJ innej wypowiedzi.
Zapisane
Strony: [1] 2 3 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.055 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

gangsa catziee quieronovelas patologiczni apelkaoubkonrad692