Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 18, 2024, 01:43:46


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] 3 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: apel do administracji i moderatorów forum!  (Przeczytany 22553 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #25 : Grudzień 08, 2008, 17:44:04 »

a ja zachowam się dziwnie i nie odpowiem, atakiem n a twój atak! tom1ek nie pisałem, że są sami przeciwnicy ale większość....
 
Tenebrael - pisz jak chcesz ale pytaj o mnie z imienia i nazwiska a nie jako Kapłan 718 bo tak jestem znany TYLKJO tu na forum - to co piszę tutaj nie jest zdaniem PROJEKTU CHEOPS ale MOIM PRYWATNYM!!! NIC poza 4 tekstami z działu Publikacje Projektu NIE JEST I NIE BYŁO związane z tym, to co tu piszę, nie ma nic wspólnego z tym co prezentuje PROJEKT CHEOPS i żeby to było jasne... mam taki spsób bycia ale to co tutaj robię nie ma nic wspólnego z PCH - powtarzam to jasno bo chyba nikt tego nie zrozumiał - jestem tutaj prywatnie, ale w projekcie uczestniczę jako analityk liczbowy i się tym nie chwalę ale oświadczam...

Kapłan 718
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #26 : Grudzień 08, 2008, 18:15:55 »

a ja zachowam się dziwnie i nie odpowiem, atakiem n a twój atak! tom1ek nie pisałem, że są sami przeciwnicy ale większość....
 
Tenebrael - pisz jak chcesz ale pytaj o mnie z imienia i nazwiska a nie jako Kapłan 718 bo tak jestem znany TYLKJO tu na forum - to co piszę tutaj nie jest zdaniem PROJEKTU CHEOPS ale MOIM PRYWATNYM!!! NIC poza 4 tekstami z działu Publikacje Projektu NIE JEST I NIE BYŁO związane z tym, to co tu piszę, nie ma nic wspólnego z tym co prezentuje PROJEKT CHEOPS i żeby to było jasne... mam taki spsób bycia ale to co tutaj robię nie ma nic wspólnego z PCH - powtarzam to jasno bo chyba nikt tego nie zrozumiał - jestem tutaj prywatnie, ale w projekcie uczestniczę jako analityk liczbowy i się tym nie chwalę ale oświadczam...

Kapłan 718

W takim razie może i z sensem będzie to, co zapowiedziałeś (nie pamiętam, czy na tym wątku czy na innym) - napisz o sobie, kim jesteś, co uznajesz, a czego nie, jakie masz podejście etc. Tu nikt nie chce się z nikim szarpać, gryźć i pluć. Ale na wejściu po prostu zrobiłeś bardzo negatywne wrażenie, takie, jakbyś nie szanował niczego i nikogo, prócz samego siebie, jakbyś sobie przypisywał nie wiadomo jaką wiedzę, a każdego, kto myśli inaczej, oczerniał i wyzywał od laików. Też wiele Twoich stwierdzeń było mocno naciąganych (90% ludzi na tym forum to przeciwnicy PCh?! Bzdura. Pisałeś też parę razy że jesteś "z ramienia PCh" - teraz natomiast się od PCh w pewien sposób odcinasz. ). Dlatego w imię zaczęcia na nowo całej sprawy, pozytywnie, może faktycznie lepiej będzie, jeśli opiszesz nieco siebie, jak zapowiedziałeś niedawno.

Swoją drogą, cieszę się, że zmieniłeś nieco sposób pisania i podejście do ludzi. Nikt tu nie chce wojny, niezależnie, czy jest "pro" czy "anty" PCh. A widzę w Twoim zachowaniu, że (przynajmniej tak mi się wydaje) zmieniłeś nieco postawę. I mam nadzieję, że taka rzeczowa dyskusja utrzyma się nadal, a nie taka paranoja, jaka tu była przez ostatnie dwa dni.

Blessing

Tene
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #27 : Grudzień 08, 2008, 18:44:07 »

do Ciebie Tenebrael zmieniłem podejście po tym jak mi odpowiedziałeś w dziale z pytaniami do mnie, przypomina mi taki sposób pisania pewnego znanego bardzo w pewnym kręgu okultystę Acheronta (twórcę strony acheront.net - już nie pełnej tak jak wiele lat temu) teraz ta osoba siedzi na satan.pl od dawna - a to komplement bo z jego tekstów duzo czerpałem w roku 2000, ustosunkuję się do Twojego komentarza tam ale muszę mieć więcej czasu i spokoju - jestem pod wrażeniem!

Kapłan 718!
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : Grudzień 08, 2008, 18:49:46 »

tom1ek nie pisałem, że są sami przeciwnicy ale większość....
 

nie pisałeś, i nigdzie tak nie twierdziłem jakobyś pisał

nadal uważam to twierdzenie za grubą przesadę, albo inaczej - nieprawdę
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #29 : Grudzień 08, 2008, 18:52:19 »

cóż A.W. mówił, że nie będzie łatwo... oby jednak ziarno padło na podatny grunt, chociaż jedno na sto i będzie to jakiś sukces zawsze!

Kapłan 718!
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #30 : Grudzień 09, 2008, 12:19:06 »

temat można zamknąć - albo nawet usunąć, apel jest nie aktualny bo myślę, że się dogadaliśmy jakoś Uśmiech

718!
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #31 : Grudzień 09, 2008, 14:17:42 »

sprostuję nieco to co napisał 718:
1. z poprzedniego forum nie odszedł lecz został wyrzucony [za wulgaryzmy i obrażanie innych] - a to różnica, prawda?
2. twierdzi, że jest analitykiem liczbowym pch - na poprzednim forum twierdzenie to zostało zweryfikowane przez zapytanie [i otrzymaną odpowiedź] ze strony Wójcikiewicza, który jasno powiedział, że takowe stanowisko vel funkcja... nie istnieje.

podałem fakty, a nie moje interpretacje.
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #32 : Grudzień 09, 2008, 14:28:31 »

sprostuję nieco to co napisał 718:
1. z poprzedniego forum nie odszedł lecz został wyrzucony [za wulgaryzmy i obrażanie innych] - a to różnica, prawda?
2. twierdzi, że jest analitykiem liczbowym pch - na poprzednim forum twierdzenie to zostało zweryfikowane przez zapytanie [i otrzymaną odpowiedź] ze strony Wójcikiewicza, który jasno powiedział, że takowe stanowisko vel funkcja... nie istnieje.

podałem fakty, a nie moje interpretacje.


Ooooo no popatrz można się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy Uśmiech
Dzięki arteq
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #33 : Grudzień 09, 2008, 14:31:38 »

sprostuję nieco to co napisał 718:
1. z poprzedniego forum nie odszedł lecz został wyrzucony [za wulgaryzmy i obrażanie innych] - a to różnica, prawda?
2. twierdzi, że jest analitykiem liczbowym pch - na poprzednim forum twierdzenie to zostało zweryfikowane przez zapytanie [i otrzymaną odpowiedź] ze strony Wójcikiewicza, który jasno powiedział, że takowe stanowisko vel funkcja... nie istnieje.

podałem fakty, a nie moje interpretacje.


arteq uważam, że na tym forum nie ma miejsca dla ciebie! zarejstruj się na x-forum jeśli istnieje nadal - nie wprowadzaj ludzi w błąd - stolo wyrzucił mnie na moją prośbę - zapytaj go a uzyskasz odpowiedź ignorancie jeden!!!

718!
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #34 : Grudzień 09, 2008, 14:43:05 »

Nie kłam - na żadną Twoją prośbę - czary dopełnił Twój ostatni post na tamtym forum. Doskonale to pamiętam [także jego treść] bo pierwszy raz wtedy zareagowałem i napisałem do stolo "tym razem przesadził" w odpowiedzi uzyskałem "nie wszczynaj na forum kłótni, zajmę się tym..." Stolo - jeżeli sięgnie pamięcią do tamtej sprawy - potwierdzi prawdziwość moich słów. Co do odchodzenia, to owszem wcześniej deklarowałeś [już z ostrzeżeniami na koncie] że odchodzisz bo musisz poświęcic się jakimś bliżej nieokreślonym wielkopomnym odkryciom i... zawsze, maksymalnie po kilkudziesięciu godzinach wracałeś. Dopiero ban "pomógł" Ci "odejść"

To tyle w temacie ignoranctwa.

Od dawna wiem, że myli Ci się rzeczywisty wygląd spraw z tym co chciałbyś aby było.
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #35 : Grudzień 09, 2008, 14:46:31 »

sprostuję nieco to co napisał 718:
1. z poprzedniego forum nie odszedł lecz został wyrzucony [za wulgaryzmy i obrażanie innych] - a to różnica, prawda?
2. twierdzi, że jest analitykiem liczbowym pch - na poprzednim forum twierdzenie to zostało zweryfikowane przez zapytanie [i otrzymaną odpowiedź] ze strony Wójcikiewicza, który jasno powiedział, że takowe stanowisko vel funkcja... nie istnieje.

podałem fakty, a nie moje interpretacje.


arteq uważam, że na tym forum nie ma miejsca dla ciebie! zarejstruj się na x-forum jeśli istnieje nadal - nie wprowadzaj ludzi w błąd - stolo wyrzucił mnie na moją prośbę - zapytaj go a uzyskasz odpowiedź ignorancie jeden!!!

718!
Wdech, wydech i liczymy do 10
uspokój się człowieku, nie wiem jak było na starym forum ale jeżeli jest tak jak mówi arteq to myślę że powinieneś się przynajmniej z tym pogodzić i przyznać mu prawdę.
A nie wyzywać go od ignorantów itd.

pozdro ;]
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #36 : Grudzień 09, 2008, 15:45:40 »

arteq pisze prawde w tym wzgledzie , nie wspomne o zdjeciach , ktore zamieszczales wczesniej na forum ( perwersyjne i obzydliwe, osobiscie zdejmowal je Stolo).
Nie mniej jednak albo uczciwie dyskutujesz i mowisz co masz do powiedzenia spokojnie ( nie obrazajac i wyganiajac z tego forum nikogo), albo sam sie wynies tam gdzie beda cie wysluchiwali bezdyskusyjnie.
Tu jest miejsce dla WSZYSTKICH , ktorzy szanuja innych.

Kiara
« Ostatnia zmiana: Grudzień 09, 2008, 15:47:38 wysłane przez Kiara » Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #37 : Grudzień 09, 2008, 15:53:19 »

Cytuj
Tu jest miejsce dla WSZYSTKICH , ktorzy szanuja innych.



Tak właśnie i tego sobie bym ja zyczyła  Uśmiech
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #38 : Grudzień 09, 2008, 16:35:44 »

Nie kłam - na żadną Twoją prośbę - czary dopełnił Twój ostatni post na tamtym forum. Doskonale to pamiętam [także jego treść] bo pierwszy raz wtedy zareagowałem i napisałem do stolo "tym razem przesadził" w odpowiedzi uzyskałem "nie wszczynaj na forum kłótni, zajmę się tym..." Stolo - jeżeli sięgnie pamięcią do tamtej sprawy - potwierdzi prawdziwość moich słów. Co do odchodzenia, to owszem wcześniej deklarowałeś [już z ostrzeżeniami na koncie] że odchodzisz bo musisz poświęcic się jakimś bliżej nieokreślonym wielkopomnym odkryciom i... zawsze, maksymalnie po kilkudziesięciu godzinach wracałeś. Dopiero ban "pomógł" Ci "odejść"

To tyle w temacie ignoranctwa.

Od dawna wiem, że myli Ci się rzeczywisty wygląd spraw z tym co chciałbyś aby było.


szczekaj gdzie indziej psie!
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #39 : Grudzień 09, 2008, 17:13:58 »

Biedny ten Samuel.......Dostalam naprawde strachu, a tak sie dobrze czulam na tym Forum, trafilam droga od Samuela, p. Lucyny itp. te pare miesiecy
zeczywiscie kozystalam z tak wielu ciekawych tematow i informacji , mysle ze ta zawierucha nie bedzie dlugo trwala. KAPLAN- nigdzie nie pisalo ze
uczestnicy forum musza byc po studiach, gdybym to wiedziala, to napewno bym sie nie zarejestrowala, ale dzisiaj pozostane tu.....
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #40 : Grudzień 09, 2008, 17:21:53 »

Kiaro po raz pierwszy kompletnie się z Tobą zgadzam.
To daje do myślenia i potwierdza teorię, że wspólny wróg potrafi zjednoczyć ludzi o skrajnie przeciwnych poglądach.
Możliwe, że obecność Kapłana na forum ma właśnie nas w ten sposób połączyć. Taki drobny prezent na święta od losu.

Rafaelo, proszę nie zwracaj na niego uwagi. Dobrze się tu czułaś i będziesz się nadal dobrze czuć - jego obecność tutaj tego nie zmieni.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 09, 2008, 17:24:09 wysłane przez janneth » Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #41 : Grudzień 09, 2008, 17:54:44 »

Ja nie traktuje Kaplana jako wroga, uwazam iz dla niego i jego przemyslen tez jest tu miejsce, ale bez agresji, bez ponizania i wyzywania innych.
On zjawia sie po cos, dla siebie i dla nas, uczymy sie wszyscy od siebie nawzajem. Jezeli doszedl do jakichs wnioskow to dyskusja i konfrontacja z nasza wiedza ma je zweryfikowac na prawdziwe lub nieprawdziwe. Nasza wiedze na podstawie jego tez weryfikujemy na wlasciwa lub nie.
Jednak nie musi sie to odbywac wulgarnie powodujac awantury.
Wymiana informacji ma przed nami odkryc WIEDZE , ktora absolutnie zgra sie z wzorcem Boskim , ktory jest zdeponowany w naszych duszach.

Kiara
« Ostatnia zmiana: Grudzień 09, 2008, 18:04:22 wysłane przez Kiara » Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #42 : Grudzień 09, 2008, 18:02:38 »

Kapłan jak do tej pory zamiast przekazywać wiedzę, poniża użytkowników. Jak w ogóle można powiedzieć do kogoś "szczekaj psie gdzie indziej". Liczę, że admin zareaguje na to w adekwatny sposób. Inaczej osobiście odbiorę to jako przyzwolenie do tego typu rozmów.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #43 : Grudzień 09, 2008, 18:02:46 »

mogę rozmawiać z wami ale z hamami (to nie obraza, czego dowiódł sąd najwyższy RP uznając, że nazwanie prezydenta hamem przez palikota nie było obrazą!) typu arteq nie! jest parę osób, które źle mi życzą już od starego forum a tutaj kontynuują swoje wynurzenia!

718!
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #44 : Grudzień 09, 2008, 18:04:30 »

Kapłan - nie jest istotne to, z kim rozmawiasz. Jeśli nie potrafisz zachować kultury na forum, to strach pomyśleć, jak zachowujesz się w życiu codziennym. Twoje postępowanie nie świadczy źle o Arteq, ale o Tobie.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #45 : Grudzień 09, 2008, 18:04:59 »

Kapłan jak do tej pory zamiast przekazywać wiedzę, poniża użytkowników. Jak w ogóle można powiedzieć do kogoś "szczekaj psie gdzie indziej". Liczę, że admin zareaguje na to w adekwatny sposób. Inaczej osobiście odbiorę to jako przyzwolenie do tego typu rozmów.


napisałem to NAJDELIKATNIEJ jak umiałem! arteq mnie poniża i obraża, nie pozwolę na to - wy to widzicie inaczej ale mnie to dotyka osobiście - łże jak pies w zywe oczy, obie tezy, które przedstawił powyżej, są KŁAMSTWEM i ja to udowodnię...

718!
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #46 : Grudzień 09, 2008, 18:07:16 »

Jezeli nadal bedziesz obrazal innych , ja pierwsza poprosze o bana dla ciebie. Nie interesuja mnie sejmowe rozgrywki , interesuje mnie atmosfera na tym forum i nie ponizanie godnosci innych.

Kiara
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #47 : Grudzień 09, 2008, 18:13:19 »

Widzę że oddychanie nie pomogło.
Więc Ja, Kapłanie grzecznie proszę wyluzuj, rozumiesz? to słowo?
A co do dawania bana to raczej nie ale powinien dostać ostrzeżenie może to mu przywróci rozum.
A skoro masz dowód na to że arteq kłamie przedstaw je nam ale w kulturalny sposób.

Pozdrawiam
Mora Uśmiech
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #48 : Grudzień 09, 2008, 18:14:50 »

nie obrażam INNYCH, ale artqa, który mi podpadł i to mocno, nie jestem osobą pokorną i nie nadstawię drugiego policzka - on mnie obraża od dawna i to bardzo!

718!
Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #49 : Grudzień 09, 2008, 18:15:12 »

Cytuj
napisałem to NAJDELIKATNIEJ jak umiałem! arteq mnie poniża i obraża, nie pozwolę na to - wy to widzicie inaczej ale mnie to dotyka osobiście - łże jak pies w zywe oczy, obie tezy, które przedstawił powyżej, są KŁAMSTWEM i ja to udowodnię...

718!

To udowodnij i przestań się szarpać jak małe dziecko, ja na prawdę nie życzę Ci źle, wymieniajmy swoje poglądy na forum i udowadniajmy racje, nie obrażajmy a nie będziemy obrażami.


Pozdrawiam serdecznie:)
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.042 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

whispers-in-the-dark noname croatia forumdlahistorykow czatowankogg