Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 26, 2024, 19:33:28


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 3 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: DZIEŃ DECYZJI - 21.10.2012  (Przeczytany 29686 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« : Październik 19, 2012, 10:47:02 »

Wygląda na to, że jest to akcja za którą stoi między innymi Cobra, którego czasami tutaj cytowaliśmy.
W skrócie chodzi o podjęcie osobistej decyzji o uwolnieniu Ziemi od "obcych" wpływów.
Nie ma tu żadnej medytacji, jest opis krótkiej wizualizacji.
Film ma napisy w języku angielskim i piękną muzykę, jest zbyt mało czasu aby tworzyć polskie napisy.
Zresztą użyty język jest bardzo prosty i dosłownie początkujący bez problemu mogą to zrozumieć.
W pierwszej części wizyjnym podkładem jest fantastyczny film zrobiony ze stacji kosmicznej chyba o tytule "Nasza Piękna Ziemia". Warto nawet obejrzeć dla samego obrazu.
Osobiście zachęcam do wizualizacji Ziemi bez obcego wpływu, bo to wpisuje się w zbiorową świadomość.

<a href="http://www.youtube.com/v/evxSk8NHh-Y?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/evxSk8NHh-Y?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a>

Edit; wstawiam wskazówki Cobry dotyczące wizualizacji ( z filmu), ale to nie jest obowiazkowe.każdy może wizualizować to co jego zdaniem lepiej oddaje jego intencję.

1. Zrelaksuj swój umysł i ciało obserwując swój oddech przez kilka minut.
2. Zwizualizuj słup elektrycznego niebieskiego światła emanowanego z Galaktycznego Centralnego Słońca przechodzącego przez twoje ciało do centrum ziemi. Utrzymuj ten słup światła aktywnym przez kilka minut.
Teraz podejmij bezwarunkową decyzję, że nasza planeta będzie uwolniona i ludzie staną się wolni.
Zwizualizuj sposoby , jakimi chcesz się przyczynić do realizacji tego procesu uwolnienia.
Odkryj swoje talenty i podejmij decyzję, jak chcesz wykorzystać te talenty w ostatecznym celu uwolnienia twojej planety i jej ludzi.
Podejmij decyzję, że będziesz wspomagał innych w tym celu, więc będziemy silniejsi razem.
« Ostatnia zmiana: Październik 19, 2012, 21:10:53 wysłane przez blueray21 » Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1 : Październik 19, 2012, 11:52:43 »

Film jest bardzo piękny i naprawdę warto go obejrzeć , ale jak zawsze jest pewne ale....

Wizualizacja to projekcja obrazów które juz mamy stworzyliśmy , zapisaliśmy w sobie i możemy powracać do przeszłości które one zawierają w swoim zapisie , to nie jest tworzenie nowego, to jest blokada w tym co zaistniało!

Wizualizacja jest bardzo dobra gdy chcemy coś odtworzyć na podstawie tego co już było!
 Przyszłość natomiast opowiada się za stworzeniem NOWEGO czyli tego czego jeszcze nie było!

Zatem wizualizacja nie jest wystarczająca, bo NOWA ZIEMIA to nie stara zatrzymana w mentalnych obrazach tylko zupełnie NOWA jakiej jeszcze nigdy nie widzieliśmy , taka jaka się stworzyła z najpiękniejszych uczuć i marzeń Człowieka z doskonałością przekraczającą możliwość pojmowania percepcjami trzeciowymiarowymi. To coś czego nie można z wizualizować bo ten obraz nie jest jeszcze zapisany w naszej świadomości , on będzie po przekroczeniu IV wymiaru.

Ziemia trzeciego wymiaru jest bardzo piękna , ale ziemia IV wymiaru jest jeszcze piękniejsza, po co zatrzymywać jej obraz i utrwalać na szeroką skalę jej dalsze istnienie skoro wiemy iż ona musi ulec dematerializacji i ustąpić miejsca NOWEJ ZIEMI?

Otóż w tym tkwi podstęp , zresztą jak zawsze, chodzi o zatrzymanie energetyczne ziemi trzeciego wymiaru i ponowne zmaterializowanie jej mocą uczuć przywiązanych do niej podstępnie Ludzi. To nie jest dobre żyć przeszłością i blokować ewolucję oraz zaistnienie nowego. Ale są opcje ( i jest ich bardzo wiele) które robią to cały czas , są bardzo podstopni , grają na uczuciach Ludzi , raz starsza , a innym razem wykorzystują empatię. To są naprawdę trudne do rozróżniania  subtelne manipulacje świadomością , ja zawsze temu mówię NIE! NIE! NIE! STOP! i BASTA!

Owszem ziemia ( a raczej jej warunki) z III wymiaru pozostaną dla tych , którzy tak wybiorą , to będzie ich świat na ziemi IV wymiaru do momentu ich ewolucji ( tylko dla tych którzy w późniejszym czasie będą ewoluować do IV wymiaru), ale ziemi trzeciowymiarowej już nie będzie.
Będzie piękniejsza , z delikatniejszymi warunkami życia , dająca nam większe możliwości rozwoju , z wyższym systemem wartości i większymi możliwościami twórczymi dla Człowieka, inaczej będą na niej współistnieć niższe światy ( minerałów, roślin i zwierząt) nie będziemy już mieli nad sobą uzależniającego nas i wykorzystującego systemu władców.

I to ci władcy tracący swoją pozycję wszelkimi dostępnymi sposobami do końca ( po przez ten ładny film również) walczą o utrzymanie swojej dotychczasowej pozycji!

Na szczęście proces ewolucyjny postępuje i nie da się go niczym powstrzymać ni odwrócić.

Kiara Uśmiech Uśmiech


ps. Dzięki blu.... że znajdujesz takie rzeczy i wklejasz tu , bo mamy obraz na jaką skalę i jakimi środkami i jak podstopnie  dokonuje się jeszcze usiłowań powstrzymania ewolucji.
« Ostatnia zmiana: Październik 19, 2012, 11:54:58 wysłane przez Kiara » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Październik 19, 2012, 14:03:33 »

dzięki blue

trochę wyjaśnienia dlaczego akurat pojutrze:

Szansa 2

Druga szansa na boskiej interwencji ma się otworzyć na Ziemi. Punkt wejścia tego okna jest Dzień decyzji na 21 października. Punktem zwrotnym w tym oknie jest Eleventh Brama 11:11 dnia 22 listopada. Punktu wyjścia z tego okna jest Dzień Kontakt w dniu 21 grudnia. Podczas gdy okno jest otwarte, Źródło wyśle ​​ciągłe błyski światła bezpośrednio na Ziemię przez liniowego przepływu bezpośredniego phasar systemie wymiarowym translacji AN nawrócenia. W dniu 21 grudnia, konwersja dimensional system tłumaczenia będzie w pełni funkcjonalna na tej planecie.



Okno to czas jest bardzo prawdopodobne, ramy czasowe zawodów. Mogę ci dać żadnych gwarancji, że wydarzenie będzie się zdarzyć w tym czasie, jak żyjemy w wolnej woli wszechświata, a wojna między jasnymi i ciemnymi na tej planecie, jeszcze się nie skończyła. Jednak ta szansa jest exatly że - wielka szansa, że ​​my jako zbiorowy uczynić ten przełom.

Nie czas jeszcze mówić o Dniu decyzji i dzień Kontakt. Oni mogą lub nie mogą być związane z Pierwszego Kontaktu.

Jedenasta Brama 11:11 jest ostatnim dimensional brama w drzwiach 11:11. To wrota, które przyspiesza finalizację dualności tego wymiarowego wszechświata, w tym Ziemi. Możesz przeczytać więcej o 11:11 tutaj:

www.nvisible.com

Analiza wskazuje, że fala złożoności Ten okres jest jednym z najtrudniejszych okresów w znanych historii. Również Sheliak Timewave osiągnie zero na końcu tego okna i głównym cyklu Majów kalendarza przywrócone do zera, a także. Oznacza to, że będzie to najbardziej lotna inpredictable czasu z największym potencjałem w historii. Wszystkie główne gracze są zaangażowani, a stawki są wysokie. 

To jest jeden możliwy wzór jak rzeczy mogą powstać:


http://2012portal.blogspot.com/2012/08/window-of-opportunity-2-secondwindow-of.html

PS. tłumacz wujek "Gógle", a nasz czas decyzji to- dokładny czas dla naszej strefy to- 3:30 am CEST October 22nd (Paris)
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #3 : Październik 19, 2012, 14:40:19 »

hm a ktos moze troche prztlumaczyc ten filmik?Uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #4 : Październik 19, 2012, 15:16:26 »

To teraz łatwiej wam zrozumieć dlaczego system wszelkimi sposobami prowokuje do zdeponowania w sobie myśli i obrazów przeszłości w tym punkcie, żeby z własna projekcją odtworzyć je po przejściu na drugim planie.

Podoba wam się ta skażona i zniszczona ziemia, wyeksploatowana z jej skarbów z przywłaszczonymi do nich prawami niektórych ludzi? Mnie nie, nie chcę tej wersji ponownie.
Nie chcę podzielonego  pięknego terytorium przez władców i skłębionych ludzi na małych przestrzeniach żyjących w blokowych klatkach , oddychających skażonym powietrzem, pijących skażoną wodę i jedzących modyfikowana żywność, manipulowanych przez obrzydliwe systemy. Dosyć tego!  Nie chcę takiej ziemi w nowym wymiarze , chcę Nową ZIEMIĘ , Piękną Wolną pełną Radości i Szczęścia  dla Wszystkich Ludzi!
Zatem wcale nie musimy niczego starego wizualizować by powróciło stare i zniewalające nas, nasze uczucia  ich moc ,tworzy piękno , dobro , radość , szczęście  , moc MIŁOŚCI która tworzy , stworzy dla nas doskonałość na miarę nowych czasów i wedle nowej jakości uczuć i doskonałości wzorca.
Wszystko ma swój początek i koniec ta ziemi a z III wymiaru również już wyrośliśmy z "pokoiku dla lalek".... pora na Nowy Piękny  Dom!

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 19, 2012, 17:44:21 wysłane przez Kiara » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #5 : Październik 19, 2012, 15:38:16 »

@KIARA
Cytuj
Ziemia trzeciego wymiaru jest bardzo piękna , ale ziemia IV wymiaru jest jeszcze piękniejsza, (..) To coś czego nie można z wizualizować bo ten obraz nie jest jeszcze zapisany w naszej świadomości,
Moment , ale skąd wiesz, że jest jeszcze piękniejsza (wizualizacja) , ale  jednocześnie piszesz, że nie da się zwizualizować ?

Cytuj
po co zatrzymywać jej obraz i utrwalać na szeroką skalę jej dalsze istnienie skoro wiemy iż ona musi ulec dematerializacji i ustąpić miejsca NOWEJ ZIEMI?
Nie , nie wiemy. Ty sobie wiesz.

Pewnie , że Ziemia musi ulec dematerializacji, ale nie teraz ,lecz w skali dopiero następnych miliardów lat w naturalnym procesie po tym jak wygaśnie Słońce.

Nie twierdź , że to zależy od nas teraz, bo to nadużycie. Manifestacje w przyrodzie (erupcje wulkanów, powodzie, tsunami ) nie są na tyle gigantyczne, aby zwiastować dematerializację całej Planety. Zwierzęta generalnie żyją jak żyły do tej pory. W Naturze panuje względny spokój i harmonia tak samo jak od wieków było. Pewnie jakieś przemiany następują, pojawiają się cykliczne procesy, ale nic na skalę tak katastrofalną, aby to miało zdematerializować Ziemię taką , jaka ona jest. Ten film również ani nie utrwali Ziemi, ani jej nie zaszkodzi.

Jak to mówił nieżyjący już dziś komik George Carlite " The Planet is fine - we are fucked " Duży uśmiech

Pisanie o filmie, że
Cytuj
.... w tym tkwi podstęp , zresztą jak zawsze, ..
w kontekście jej dematerializacji to ogromne nadużycie  . I jeszcze pytanie - czy tak przejawia się Twoja miłość bezwarunkowa ? W węszeniu podstępów tam gdzie widać wyraz troski o Planetę ?

My, "syntetyki" Mrugnięcie , znamy tylko tę naszą kochaną Ziemię taką jaka ona jest i o nią się troszczymy. Inni, jak im nie pasuje niech se lecą na jakąś inną, której jeszcze nie ma i której nie są w stanie zwizualizować, ale już wiedzą , że jest piękniejsza  Duży uśmiech

To ... pa pa pa .... Chichot
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #6 : Październik 19, 2012, 17:38:31 »

Mam pytanie, co w Tobie wywołało aż taki atak agresji?

Wiem iż pewnym opcjom nie podoba się obecny cykl zmian,za nic na świecie nie chcą uznać prawa do wolności dla Ludzi ni do wolnej nie skażonej niczym  Ziemi oraz równego prawa wszystkich do jej zasobów, ale one nastąpią bo na tym polega ewolucja. Na tym polega dotrzymanie słowa przez Stwórcę wszechrzeczy.

Nowa Ziemia ( wbrew nazwie) jest naszą Starą Ziemią nową dla tych którzy zapomnieli o jej istnieniu jest piękna ale nie znana dla ludzi którzy nie mają jej w swojej pamięci , więc nie mogą wizualizować , tym bardziej iż ewoluowała  cały czas uzyskując jeszcze większą doskonałość bez skażeń którą posiada ta na której żyjemy teraz.
Komu się nie podoba żyć na niej nie musi, ale nie zatrzyma tego prawa wszystkim którzy wybrali ewolucję z pięknem Nowej Ziemi. Dlaczego? Zwyczajnie nie ma takiej mocy, koniec dominacji sił ciemności.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 19, 2012, 17:53:02 wysłane przez Kiara » Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #7 : Październik 19, 2012, 18:17:13 »

Kiara
Cytuj
Mam pytanie, co w Tobie wywołało aż taki atak agresji?
Szacowna postarałem się o odpowiedź na to pytanie w dziale inni o energii Duży uśmiech
Co do filmu to moim skromnym zdaniem do obejrzenia lecz wnioski powinien wyciągnąć każdy sam Duży uśmiech
Jeszcze taka mała prośba do uczonego songo -można poprosić o prostsze wytłumaczenie bo czytając Twój tekst szacowny pogubiłem się w wykresach Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Październik 19, 2012, 18:33:59 »


Jeszcze taka mała prośba do uczonego songo -można poprosić o prostsze wytłumaczenie bo czytając Twój tekst szacowny pogubiłem się w wykresach Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech

rys. 1 nie mojego autorstwa przedstawia symboliczny środek czasowy między końcem cyklu 21.12.12, a rzeczonym 21.10.12,-
choć ze względu na strefy czasowe będzie to 22.X nad ranem nad Wisłą Mrugnięcie
reszta tłumaczenia to wywody i wnioski niejakiego/niejakiej @Cobra.
Co ja o tym sądzę?,- no cóż pożyjemy- zobaczymy,-
ale to nie matrix buduje przyszłość, a my w świadomości!
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #9 : Październik 19, 2012, 18:35:09 »

Cóz wdzięczny jestem za odpowiedź szacowny teraz to jest czytelniejsze Duży uśmiech
topa Duży uśmiech
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Październik 19, 2012, 18:50:13 »

Kiaro, w tym przypadku chyba przesadzasz. Rozumiem twoją wrażliwość, ale tu to jest raczej nad-.
Przejrzałem jeszcze raz na spokojnie filmik. Absolutnie nie ma odnośnika do Nowej Ziemi, czy Wzniesienia. Jak najbardziej chodzi o współczesną Ziemię 3-cio wymiarową.
Postaram się na spokojnie wyjaśnić ci ten punkt widzenia, z którym ja się zgadzam.
Żeby było jasne intencją jest pozbycie się wpływów obcych sił i obcej kontroli.
Po pierwsze prawo przyciągania. Mamy to co mamy, jeśli nie próbujemy zmienić tego, co mamy to dla wszechświata jest sygnał, że akceptujemy i nam odpowiada to, co mamy, więc zgodnie z tym prawem serwuje nam więcej tego co mamy, bo nie chcemy nic innego. Proste. Nie robiąc nic akceptujesz obecny stan rzeczy. Kropka.
Autorom chodzi również, a może przede wszystkim o efekt setnej małpy. W/g ich wyliczeń potrzeba jest 118 000 "deklaracji", biorąc poprawkę na niedoskonałości obliczania i uczestniczących postulują 144 000 - coś nm to przypomina, prawda?
Nigdzie nie ma, że mają się zebrać w jednym czasie, czy miejscu. Jest wspomniane o grupach, parach i solo. Nie ma też przywołanej jednej, wspólnej chwili wykonania, czyli podjęcia decyzji i wizualizacji. Tak jak wspomniałem, to się wpisuje w zbiorową świadomość i ona sobie "policzy", a kto i kiedy dokładnie to wykona, nie ma żadnego znaczenia.
Oczywiście jest prośba, aby pamiętać o swojej decyzji i wzmacniać ją w codziennym życiu, robiąc wszystko, co można - zakładając blogi z tą informacją, publikując na FB i co kto może, żeby czyny poszły poza intencją, co jest dodatkowym sygnałem dla wszechświata.
Reasumując, czyż nie byłoby wspaniale już teraz zobaczyć naszą piękną Ziemię bez tej całej zaświatowej i ziemskiej manipulacji?
Wprawdzie zostałabyś bez zajęcia w charakterze "detektora", al nie sądzę, aby ci go brakowało.
Dlatego uważam tą akcję, za jak najbardziej pożyteczna i wskazaną.
Jak myślisz ilu ludzi na świecie wie o Nowej Ziemi, czy następnym wymiarze? Niestety nadal to jest garstka, wprawdzie galaktyczni trąbią, że ilość obudzonych masowo wzrasta, ale to raczej propaganda, gdzieś są publikowane komunikaty tych mnichów z Indii o tych liczbach. Niestety to raczej jeszcze nie przekroczyło 1% populacji, więc jest mizernie i każda taka akcja ( w mojej ocenie nieinwazyjna i nie ofensywna) jest na wagę złota.
Oczywiście Nowej Ziemi nie daje się zwizualizować, ale nikt tu nie prosił aby to robić w żadnym aspekcie.
Chodzi o jasny i wyraźny sygnał, że nie odpowiada nam obca kontrola pod każdym względem i taki jest cel i przesłanie tego filmu. Nie próbujmy szukać podtekstu tam gdzie go praktycznie nie ma.
Jeśli takie "zamieszanie" (FB itd) wokół tego filmu i jego przesłania powstanie, to tez da do myślenia naszym ziemskim kontrolerom. I o toteż chodzi.
« Ostatnia zmiana: Październik 19, 2012, 18:51:41 wysłane przez blueray21 » Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Linda
Gość
« Odpowiedz #11 : Październik 19, 2012, 20:34:26 »

 Uśmiech
Cytat: blueray21
Po pierwsze prawo przyciągania. Mamy to co mamy, jeśli nie próbujemy zmienić tego, co mamy to dla wszechświata jest sygnał, że akceptujemy i nam odpowiada to, co mamy, więc zgodnie z tym prawem serwuje nam więcej tego co mamy, bo nie chcemy nic innego. Proste. Nie robiąc nic akceptujesz obecny stan rzeczy. Kropka
Chichot  Pewnie tak to jest ...albo tak... Mrugnięcie

Jedzie mężczyzna w tramwaju i sobie myśli :
Żona - zołza.
Przyjaciele - oszuści.
Szef - sadysta, idiota.
Praca - beznadziejna.
Życie do d..y

Anioł stróż stoi za jego plecami i zapisując to wszystko, myśli sobie:
- Ale dziwne życzenia… i to codziennie. No, ale cóż ja mogę z tym zrobić…?
Muszę je wszystkie spełnić  Chichot
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Październik 19, 2012, 20:46:45 »

Nie przetłumaczę całego filmiku, bo nie ma sensu, treść opisałem w swoich postach, uważam, że wystarczająco. Do zrozumienia nie są konieczne, często patetyczne słowa.
Ewentualnie przetłumaczę wskazówki do wizualizacji, choć i to każdy może zrobić po swojemu, nie musi naśladować Cobry, liczy się wybór intencja i wizja w takiej, czy innej formie.

Edit: wstawiłem to tłumaczenie pod filmem. Dalej są uwagi, o których wspominałem w drugim poście, żeby pamiętać na co dzień o swojej decyzji.

Kiaro, nie wizualizujemy Nowej Ziemi, bo nie potrafimy, a nie sądzę, aby ktoś chciał wizualizować negatywne zjawiska jak choćby blokowiska. Jeżeli już to pałacyk, choć i to jest stare, jak wszystko.
Jednak "nic nie robienie" wyhamowuje wszelkie zmiany, więc moim zdaniem jest znacznie gorsze niż dobre intencje mimo kiepskich możliwości.
« Ostatnia zmiana: Październik 19, 2012, 21:19:13 wysłane przez blueray21 » Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Astre
Gość
« Odpowiedz #13 : Październik 19, 2012, 22:05:10 »

W skrócie chodzi o podjęcie osobistej decyzji o uwolnieniu Ziemi od "obcych" wpływów.

Problem tylko w tym, że nikt chyba za bardzo nie wie kim są ''obcy'' i jakie mają tutaj wplywy, interesy i zamiary ?

Nawet bio-chybrydy (Szarzy) kombinują na tej planecie przerozmaite cuda ?
A nasi ''naukowcy'' wyglądają choćby przy tych biorobotach jak przedszkolaki !

Pozwolę sobie wprost zacytować Ashayane Deane :

 ''Wielcy ''goście'' są zainteresowani tylko kwantem ''energetycznego pożywienia'', który można wessać.
Nie chcą bawić się z malutkimi gośćmi, to wykracza dalej niż tylko Annunaki i Draconis.
To jest dobrobyt wielopoziomowego Matrixa.
Ze wszystkimi naszymi wliczonymi środkami nie jesteśmy nawet zarejestrowani. Mamy  Borgiów, a przy okazji mamy  „Fitonów?”
A tak w ogóle Fitoni są z równoległej ziemi.Tak,  są częściowo ludźmi a częściowo rezydują na równoległej przestrzeni.
I wkroczyli tutaj  7 mil. lat temu. I już wtedy chcieli przejąć władze na planecie.
Więc, to jest bardzo interesujące. To  tak jakby każdy był reprezentantem w klubie Uniwersyteckim ''

Więc z jaką świadomością mamy tu do czynienia ?



« Ostatnia zmiana: Październik 19, 2012, 22:15:51 wysłane przez Astre » Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Październik 19, 2012, 22:15:51 »

Cobra nie specyfikował czyich wpływów, wiadomo, że wielokrotnie odnosił się do Archontów, przy innych okazjach. Nie chce mi się jeszcze raz oglądać, ale chyba było "wszelkich obcych" wpływów w tekście.
Zresztą nie można być wolnym w 50%, albo jesteś totalnie wolny albo nie, nieważne jakich środków użyto.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Astre
Gość
« Odpowiedz #15 : Październik 19, 2012, 22:18:49 »

Cobra nie specyfikował czyich wpływów, wiadomo, że wielokrotnie odnosił się do Archontów, przy innych okazjach.

Archontowie to ''narzędzia''. Nic się nie zaczyna i nie kończy się na Archontach !
Nad nimi wszystkimi jest o wiele większa ''władza''.
« Ostatnia zmiana: Październik 19, 2012, 22:21:18 wysłane przez Astre » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #16 : Październik 19, 2012, 22:19:08 »

A ja myślę, że na forum mamy agenta specjalnego  Cool, który mąci w umysłach ludzi "Nową Ziemią",
by uniemożliwić naprawę starej.  A Ziemia wcale nie musi ulec i nie ulegnie żadnej dematerializacji. 
Zwyczajnie, dzień po dniu będziemy ją leczyć, czyli odnawiać w duchu i materii. I tyle.

Cudny dziś był dzień i bardzo pracowity, właśnie z ziemią i jej plonami…

…i ileż kluczy ptactwa odlatywało… przyroda robi swoje, zaś człowiek kombinuje…  Chichot

To pa  Duży uśmiech
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : Październik 19, 2012, 22:32:21 »

Ptaku, przecież Nowa Ziemia to tak naprawdę stara Ziemia, powrót do tego co było kiedyś, ale w wyższych wibracjach. Oczywiście teorii, jak ma Transformacja wyglądać jest pod dostatkiem.
Niebiańscy odwodzą nas od oczekiwań, więc jest bardzo prawdopodobne, że żadna z głoszonych teorii nie będzie nawet bliska realizacji.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Astre
Gość
« Odpowiedz #18 : Październik 19, 2012, 22:37:43 »

  Przyglądnijmy się dalej treściom od Ashayane.
 
Nikt nie musi w to wierzyć. A właściwie tylko może uwierzyć. Bo o jakiejkolwiek weryfikacji to niema nawet mowy.

''Kiedy mamy 21 grudzień 2012 r. rdzenie wkroczą tutaj a to stworzy  prawy kąt? Jeden z kątów 90 stopni.
Gdzie  rdzeń, spotęgowany dzięki częstotliwościom, wystrzeli w to miejsce.
Tym będzie się to różniło od układu, który zazwyczaj się pojawia.
To będzie otwarcie czegoś co nazywa się „Prozakowym?” centrum czarnej dziury.
I wypromieniują częstotliwość z równoległej strony,  która będzie ostatecznym uderzeniem.
I to uderzenie wyśle potężną rozrywającą częstotliwość przez to miejsce, przez bramy słoneczne, która uderzy w nasz rdzeń podczas przechodzenia i to sprawi że zacznie wirować.
To zawiruje rdzeniem który rozkręci całość.
W zasadzie część z tego, ponieważ wirują w odwrotnych kierunkach.
Cześć będzie wirowała w jedną stronę, a druga w przeciwnym kierunku i to stopi skorupę galaktycznego rdzenia.
I wiesz to będzie tak, że w przeciągu 3 dni wszystko zniknie.

Ale,.... mimo wszystko .... nie zniknie ! A jak myślicie, dlaczego ?
« Ostatnia zmiana: Październik 19, 2012, 22:42:35 wysłane przez Astre » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #19 : Październik 19, 2012, 22:46:00 »

Cytat: blueray21
Oczywiście teorii, jak ma Transformacja wyglądać jest pod dostatkiem.

Przetransformować, to się musi przede wszystkim człowiek. Z drapieżnika w istotę empatyczną.
I to jest najważniejsza decyzja. Niekoniecznie do podjęcia 21 października.  Duży uśmiech


Cytat: Astre
Ale,.... mimo wszystko .... nie zniknie ! A jak myślicie, dlaczego ?

Astre, czy to Twoje twierdzenie i pytanie, czy Ashayane? Bo nie widzę zamknięcia cytatu. 

« Ostatnia zmiana: Październik 19, 2012, 22:58:11 wysłane przez ptak » Zapisane
Astre
Gość
« Odpowiedz #20 : Październik 19, 2012, 23:03:22 »



Przetransformować, to się musi przede wszystkim człowiek. Z drapieżnika w istotę empatyczną.
 

NIE przetransformuje się, bo nie ma ku temu potencjałów.
Jakby mógł, to już przed wiekami by się przetransformował ....


Astre, czy to Twoje twierdzenie i pytanie, czy Ashayane? Bo nie widzę zamknięcia cytatu. 


 Moje. ....
« Ostatnia zmiana: Październik 19, 2012, 23:03:55 wysłane przez Astre » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #21 : Październik 19, 2012, 23:12:34 »

Cytat: Astre
NIE przetransformuje się, bo nie ma ku temu potencjałów.
Jakby mógł, to już przed wiekami by się przetransformował ....

Ja uważam, że jednak człowiek ma taki potencjał, dowodów aż nadto.  Uśmiech
Zapisane
Astre
Gość
« Odpowiedz #22 : Październik 19, 2012, 23:44:11 »

A ja myślę, że na forum mamy agenta specjalnego  Cool, który mąci w umysłach ludzi "Nową Ziemią",
by uniemożliwić naprawę starej. 
 

Tak swoją drogą to nikt nie może nikomu namącić, bo i w jaki sposób.
 Bo Ty i tylko Ty nadajesz rzeczom sens....
Ci co zwalają na innych, to Ci sami, którzy obwiniają innych za swoje własne uczucia.

Ściślej mówiąc święcie wierzą, że ich subiektywne myśli, poglądy, opinie, uczucią są prawdziwe.
Tak są prawdziwe. Ale prawdziwe tylko w tym, że taką prawdziwość sami ją sobie nadają.

Na tym polega Matrix. Czyli, Matryca. Matryca wiary w treści, które są odbiciem takiego, a nie innego poziomu swojej świadomości.
Nic w tym złego. Złem jest tylko wiara w prawdziwość, czegoś co nie jet prawdziwe.
Więc niezłoma wiara w prawdziwość swoich subiektywnych stanów jest powodem wszystkich konfliktów, wojen i ścieżek zalanych łzami.
Gdyby Hitler nie wierzył w prawdziwość swoich myśli, uczuć, przekonań nigdy by nie wymordował  60 milionów ludzi.
Dlatego ja nie wierzę w treści, które pojawiają się w mojej i czyjejś glowie.
Jedynie co z tym mogę rozsądnie zrobić, to obserwować i puszczać dalej.....

Cytat: ptak

Ja uważam, że jednak człowiek ma taki potencjał, dowodów aż nadto.

Tylko, że wyjątki ( trudno określić ile ich jest ?) nie stanowią reguły.
Stąd jest jak jest....
« Ostatnia zmiana: Październik 20, 2012, 00:10:20 wysłane przez Astre » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #23 : Październik 19, 2012, 23:51:11 »

Dobra, to skąd można pobrać deklarację i na jaki adres należy ją złożyć?   :]
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #24 : Październik 20, 2012, 00:40:41 »

Cytat: Astre
Dlatego ja nie wierzę w treści, które pojawiają się w mojej i czyjejś glowie.
Jedynie co z tym mogę rozsądnie zrobić, to obserwować i puszczać dalej.....

I to jest najwłaściwsza postawa.  Mrugnięcie
Stąd moje częste „satyry” na beton w głowach.  Chichot

A co do wyjątków… skoro pojawiają się, znaczy, że potencjał jest.

To dobranoc  Duży uśmiech
Zapisane
Strony: [1] 2 3 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.081 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

pegasus equestrian-world zoo-cassmitha swietadynastiatoftegard informatyka