Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Październik 23, 2021, 02:27:59


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wingmakers  (Przeczytany 71401 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #25 : Lipiec 22, 2009, 21:58:04 »

Tak przeczytalam je nie jeden raz (WM), znalazlam polapki , pisalam o nich. Te spostrzezenia sa na poprzednim Cheopsie o tworzeniu swiadomosci zbiorowej.
Mozesz to zauwazyc lub nie, moze Ci to odpowiadac i byc bliskie, Twoj wybor.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024Zobacz profil Email
« Odpowiedz #26 : Lipiec 25, 2009, 22:27:14 »

Poniższe doniesienie wstawiam w tym wątku ze względu na to, iż właśnie WM wspomina o tym, że będziemy musieli poczynić nie lada wysiłek, by uporać się z inteligentną technologią, by ta nas nie przemogła, nie zdominowała, czy nawet wyeliminowała.
Dziś tak się tym podniecamy, jutro będziemy mieli nielada problem:

Sztuczny ludzki mózg powstanie w ciągu 10 lat?
tan2009-07-22, ostatnia aktualizacja 2009-07-23 10:21

Oddany aż po szczegół, działający sztuczny ludzki mózg może powstać w najbliższych 10 latach - twierdzi Henry Markram, dyrektor projektu Blue Brain, który pracuje już nad stworzeniem sztucznego mózgu szczura. - Stworzenie ludzkiego mózgu nie jest niemożliwe. Zrobimy to w ciągu 10 lat. A gdy nam się uda, wyślemy do TED hologram - powiedział na konferencji - donosi BBC.
...

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80355,6850251,Sztuczny_ludzki_mozg_powstanie_w_ciagu_10_lat_.html
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
sarah54
Gość
« Odpowiedz #27 : Grudzień 20, 2009, 23:53:53 »

Heli- jesteś jednym z nielicznych, którzy kładą podwaliny pod nowy model egzystencji...
W Nowym Meksyku odkryto miejsce przekazu pozaziemskiej inteligencji. Trochę informacji przeciekło.
Załączam tekst z artefaktu odczytanego w komorze drugiej... (było ich 23 i jedna niedokończona- tak jak w ludzkim genotypie, który czeka na aktualizację)

Komora 2 - Zmieniające się Modele Egzystencji    


Świadomość Suwereno-Integralności pełni rolę punktu skupiającego instrument ludzki na wnętrzu, które z kolei stanowi bramę ku Rzeczywistości Pierwszego Źródła. Wszelkie wędrówki ludzkiej świadomości poza Rzeczywistość Źródła, pozbawione są nieodzownych cech Rzeczywistości Źródła z powodu stosowania logicznego myślenia oraz uporczywej wiary w język ograniczeń napływający od hierarchicznych zewnętrznych ośrodków kontroli.  

Rzeczywistość Źródła stopniowo podlegała „oświetleniu” przez proroków waszego świata, tak iż w wyniku czego przybrała ona raczej postać opisów języcznych, aniżeli ekspresji jej nieodzownych cech. Język powoduje ograniczenie. Stanowi on element tyranii i usidlenia. Praktycznie wszystkie byty we wszechświecie czaso-przestrzeni powierzają swą zależność hierarchii, która rozciąga się pomiędzy jednostką a nieodzownymi cechami Pierwszego Źródła. To właśnie hierarchia jest tym, który używa języka jako formy strukturalnego ograniczenia, mimo że z innej strony język wydawać się może wyzwalającym i poszerzającym możliwości.

Rzeczywistość Źródła jest miejscem przebywania Pierwszego Źródła, i funkcjonuje ona poza konstruktami jakiegokolwiek języka. Jest ona kompletna sama w sobie, a jej jedynym celem jest ukazywanie kolektywnego potencjału wszystkich gatunków żyjących we Wszechświecie Całości. Stanowi ona archetyp perfekcji. Jest ona wszechobecnym opiekunem wrodzonego zamysłu i ostatecznego celu każdej istoty. JEJ esencja dalece wykracza poza zdolność pojęcia, jako że instrument ludzki przejawia tendencje uciekania się do formy języka zewnętrznego -- czyli ostatecznie ku hierarchii -- w definiowaniu Rzeczywistości Źródła.  

Poprzez wsączanie ewolucyjno-zbawicielskiego modelu egzystencji, hierarchia usiłuje kierować rozwojem wszystkich istot we Wszechświecie Całości. Połączenie pomiędzy jednostką a Źródłem jest w subtelny sposób podkopywane poprzez warstwy językowe, manipulację systemem wierzeń, oraz rytuały kontrolne zaprojektowane przez hierarchię celem wniknięcia pomiędzy duchową esencję istot, a ich źródło, Pierwsze Źródło.

Każda jednostka musi wiedzieć, iż jest wolna od wszelkich form zewnętrznego polegania. Nie oznacza to, że nie powinna ufać pozostałym, czy też tworzyć wspólnych grup i związków przyjaźni. Jest to po prostu ostrzeżenie, że względna prawda nieustannie zmienia się w rękach tych, którzy pragną kontrolować, i chociaż ich motywy mogą wypływać z dobrej woli, to nadal jest to forma kontroli. Kiedy hierarchia wstrzymuje informacje, centra interpretacyjne względnej prawdy pozycjonowane są w konfiguracji pozyskiwania i utrzymywania władzy, aniżeli uprzystępniania upoważnienia równości Źródłu.

Istnieje tak wiele warstw względnej prawdy, że jeśli wsłuchujesz się w język z zewnątrz, najprawdopodobniej porzucisz swoją własną moc na rzecz proklamacji przekazywanych poprzez język. Język wystawia na pokuszenie popęd ego ku władzy i kontroli, jak również tendencję umysłu do poddawania się, i wierzenia w język z zewnątrz. Może on wabić nic nie podejrzewających do wiary w konkretne obrazy i idee -- prawdziwe lub wyimaginowane -- w celu utrzymywania jednostek w niewoli pomniejszonej prawdy, lub podporządkowywania jednostek do wspierania hierarchii, kiedy ta nie służy już dłużej ich celowi. Szybko zbliża się czas kiedy to zasłony kontroli na wszystkich poziomach hierarchii z racji swej dezaktualizacji zostaną zniesione przez istoty, których zadaniem jest ich usunięcie, i pozwolenie władzy suwerennej wziąć górę nad władzą hierarchiczną.    

Istnieją istoty, które splotły swą przyszłą egzystencję z Terrą-Ziemią, a ich przeznaczeniem jest ukazywanie prawdy o równości Źródłu wśród wszystkich istot na wszystkich poziomach ekspresji. Hierarchia obierze sobie to jako swój fundamentalny cel, po czym zacznie powoli usuwać owe bariery do równości, w taki sposób, aby hierarchia postrzegana była raczej jako zbawiciel świadomości, aniżeli opiekun świadomości. Obecni są już tacy, którzy zadbają o to, iż zasłona ta opadnie szybko przed tymi, którzy są gotowi być równymi swemu Źródłu; otwierają się na wzniesienie się ponad pogmatwane ścieżki hierarchii; oraz przyjmują swą boskość jako suwerenną ekspresję Rzeczywistości Źródła.  

Hierarchia reprezentuje przeróżne interesy, sposoby postrzegania rzeczywistości, oraz motywy działania. Różnorodność ta powoduje, iż hierarchia nie jest skuteczna w doprowadzaniu jednostek do ich statusu równości Pierwszemu Źródłu. Tym niemniej, różnorodność ta jest jednocześnie tym, co pozwala hierarchii przyciągać i wstępnie przebudzać energię duchową i centra intuicyjne u jednostek. Niemniej jednak, hierarchia sama schwytała siebie w pułapkę różnorodności i nabytych specjalizacji, co tym samym przeszkadza jej w ewoluowaniu z mozolnej drabiny ewolucji do radosnej rzeki Światła zestrojonej z celem upoważniania istot do równości Źródłu.

Koncepcja zbawicielstwa wynika z odczuwania samo-nieudolności, które nieustannie przemierza zbiorową świadomość ludzkości poprzez genetyczny umysł. Odczuwanie to powiązane jest z fragmentyzacją instrumentu ludzkiego i jego niezdolnością -- wtedy gdy jest pofragmentyzowany -- do pełnego ogarnięcia jego perspektywy całości, oraz sięgnięcia do swoich boskich korzeni i zaakceptowania siebie jako równego Pierwszemu Źródłu. Stąd też powstaje pozornie niekończące się poszukiwanie ocalenia od samo-nieudolności i niepewności, jako rezultat fragmentacji instrumentu ludzkiego.

Motywacja do rozwijania świadomości wywodzi się z poczucia bycia mniejszym od całości, a w szczególności, z odczuwania bycia odłączonym od Pierwszego Źródła, które to uczucie spowodowane jest wadliwym postrzeganiem wynikającym z fragmentacji instrumentu ludzkiego. I to właśnie przez to odczuwanie fragmentacja utrwala się dla całego gatunku i jest wnoszona do genetycznego umysłu, który stanowi wspólny fundament instrumentu ludzkiego. Genetyczny umysł gatunku ludzkiego stanowi najsilniejszy pojedynczy komponent hierarchii; kształtowany jest on przez warunki funkcjonowania instrumentu ludzkiego w trójwymiarowym, pięcio-zmysłowym kontekście postrzegania.

Kiedy istota wnika przy narodzinach w instrument ludzki, jest ona natychmiastowo fragmentyzowana w  fizyczne, emocjonalne, oraz mentalne spektrum postrzegania i ekspresji. Od tego momentu istota jest ostrożnie klimatyzowana pod kątem adaptacji jak i nawigacji w obrębie trójwymiarowego, pięcio-zmysłowego kontekstu Terry-Ziemi.  W rezultacie czego, istota celowo fragmentyzuje własną świadomość, aby móc doświadczać oddzielenie od całości.

W stanie oddzielenia, istota upośledza samą siebie, w celu zaistnienia nowego doświadczenia oraz głębszego zrozumienia Pierwotnego Planu, czy też wielkiej wizji Pierwszego Źródła. Poprzez owe głębsze zrozumienie, istota może za pośrednictwem instrumentu ludzkiego przetransformować trójwymiarowy kontekst w samoświadomy, zintegrowany składnik Wszechświata Całości. To wspaniałe i celowe dążenie, wytwarza w ludzkim instrumencie chęć odszukania jego całości oraz ponownego doświadczenia jego boskiego podłączenia do Pierwszego Źródła.

Poszukiwanie to, w dużym stopniu, stanowi napęd kierujący jednostkę ku odszukaniu i eksploracji ewolucyjno-zbawicielskiego modelu egzystencji. Dostarcza ono jednostce motywację do szukania pomocy i przewodnictwa pośród danej podgrupy hierarchii, a czyniąc tak, rozwija poczucie przynależności i jedności. Jest to, to samo poczucie przynależności i jedności, które pomaga katalizować wzrastanie świadomości fundamentalnego połączenia pomiędzy instrumentem ludzkim, Świadomością Istoty, Wszechświatem Całości, Inteligencją Źródła, i Pierwszym Źródłem.

Dlatego też ewolucyjno-zbawicielski model stanowi tak przełomowy element Wielkiego Eksperymentu. Jest to etap, w czasie którego instrument ludzki rozwija poczucie jedności i przynależności. Poczucie związku z jakąś wielką i wszechogarniającą wizją. Z tego właśnie powodu hierarchia wspiera zbawicieli. Z tego też powodu hierarchia rozwija i wspiera odczuwanie samo-nieudolności i niepewności. W rzeczywistości proces ten przyśpiesza zjednoczenie ludzkości, które z kolei przyśpiesza i prowadzi do zjednoczenia ludzkości z Wszechświatem Całości.

Nauczyciele duchowi są w stanie wejrzeć głębiej pod powierzchnię rzeczywistości życia i doświadczać tego jak skomplikowanie połączone są ze sobą wszystkie formy życia, i tego jak owa mozaika życia jest inteligentna, dalece poza percepcyjne i ekspresyjne możliwości instrumentu ludzkiego. Z powodu takiego stanu rzeczy, nauczyciele duchowi mogą jedynie interpretować rzeczywistość, dzięki swoim osobistym zdolnościom postrzegania i ekspresji głębi wymiarowej życia oraz bezgranicznej inteligencji. Nikt nie jest w stanie ukazać rozległości i głębi wymiarowej życia za pomocą narzędzi języka. W najlepszym wypadku, mogą oni jedynie opisać swoją interpretację lub odbierane wrażenia.

Każdy człowiek jest wstanie, w różnym stopniu, wejrzeć pod powierzchnię rzeczywistości życia i postrzegać oraz wyrażać swoje osobiste interpretacje Wszechświata Całości. Potrzebny jest jedynie czas i chęć do rozwijania owych osobistych interpretacji. I to jest dokładnie to, czego nauczają wszyscy wielcy nauczyciele duchowi. Głębsze znaczenie życia nie jest absolutem, który może być doświadczony przez garstkę wybranych, ale rozwijającą się, dynamiczną inteligencją noszącą tak wiele twarzy, jak wiele jest form życia. Żadna forma życia ani gatunek nie posiada na wyłączność portalu do Wszechświata Całości, w którym Pierwsze Źródło wyraża SIEBIE w cały SWYM majestacie. Portal ten należy do wszystkich, jako że Pierwsze Źródło zawiera się we wszelkim istnieniu.

Wszyscy wielcy nauczyciele duchowi żyjący na Terze-Ziemi, na swój własny sposób interpretowali Wszechświat Całości i rolę ludzkości wewnątrz niego. W ten sposób, interpretacje ich, ukazane z punktu widzenia autorytetu i głębokiego wglądu, stały się obiektem sporu pomiędzy różnymi podgrupami hierarchii. Spór ten oraz proces dociekania, wytworzyły polarność wierzeń. Dani zwolennicy będę skłaniać się do obrony i upiększania interpretacji swojego konkretnego nauczyciela, podczas gdy wszyscy pozostali będą ją mieli w pogardzie wobec dotychczas utrzymywanych wierzeń.

Ta szczególna metoda tworzenia religii, oparta na interpretacji Wszechświata Całości ukazanej przez zbawiciela lub proroka, charakterystyczna jest dla gatunku eksplorującego ewolucyjno-zbawicielski model egzystencji. Nauczyciele duchowi uznawani za wielkich proroków lub zbawicieli ukazywali wizję Wszechświata Całości wykraczającą poza to, co w danym czasie zdefiniowane było przez hierarchię. Tworzyli oni nowy portal do Wszechświata Całości, i wyrażali chęć podzielenia się swoją wizją kosztem pojawienia się sporów bądź prawdopodobnego ośmieszenia. Mężczyźni ci i kobiety byli bramami dla ludzkości, prowadzącymi ją do eksploracji nowych aspektów samej siebie, a to z kolei prowadziło do sprzęgnięcia części jej nad-duszy lub uniwersalnej świadomości, co stanowiło zasadniczy element w tym konkretnym czasie owego cyklu ewolucyjnego. Jednakże interpretacje nauczycieli zbyt często interpretowane są przez uczni pragnących stworzyć religię lub sektę, co powoduje, iż pierwotna wizja niezauważalnie oddala się w ręce hierarchii, gdzie staje się pozbawioną życia poprzez fakt podłączenia do masywnej struktury, która zarówno ją chroni jak i promuje.

Pierwsze Źródło połączone jest z jednostkami, a nie z organizacjami. A zatem hierarchia nie jest połączona ze Źródłem w wyraźny i dynamiczny sposób. Jest ona bardziej połączona ze swym własnym kolektywnym pragnieniem pomagania, służenia, pełnienia funkcji, która pozwala używać władzy do wspierania wizji jej liderów. Samo w sobie nie jest to błędne czy niewłaściwe. Wszystko to jest częścią Pierwotnego Planu, który orkiestruje rozwijanie świadomości od Pierwotnego Źródła do istoty, i od istoty do Kolektywnego Źródła. Stanowi to spiralę integracji, która rodzi całość i napełnianie pięknem wewnątrz Inteligencji Źródła.

To, co hierarchia luźno nazywa Duchem, symbolizuje bliżej jak żadne inne słowo Inteligencję Źródła. Inteligencja Źródła zamieszkuje wszystkie pola wibracji jako przedłużenie Źródła. Jest ona emisariuszem Pierwszego Źródła, który przeplata się z hierarchią jako jej przeciwwaga. Inteligencja Źródła stanowi czynnik integrujący i zestrajający, który zapewnia, iż hierarchia wykonuje swoje cele w obrębie Pierwotnego Planu. W efekcie czego, Inteligencja Źródła pełni rolę „naukowca”, który dogląda Wielki Eksperyment, ustanawiając jego kryteria, wybierając zmienne, monitorując Wielki Eksperyment jest ciągle trwającą transformacją i ekspansją Inteligencji Źródła poprzez wszystkie istoty we wszystkich wymiarach egzystencji. Celem Wielkiego Eksperymentu jest badanie alternatywnych modeli egzystencji pod kątem ustalenia, z przybliżoną pewnością, modelu który najlepiej jest w stanie zjednoczyć świadomość bez godzenia w suwerenność istoty i Pierwszego Źródła. Wielki Eksperyment składa się z wielu odrębnych etapów, które są wzajemnie połączone, prowadząc do Wielkiej Tajemnicy. Większość z owych odrębnych etapów rozgrywa się w sposób symultaniczny w obrębie wszechświata czaso-przestrzeni, ażeby przygotować wszechświat na zbliżającą się ekspansję Rzeczywistości Źródła we wszystkie wymiary egzystencji.

W przypadku Terry-Ziemi, ma miejsce etap egzystencji zachęcający świadomość jednostki do nawiązania klarownego połączenia z nieodzownymi cechami Rzeczywistości Źródła, bez jakiegokolwiek rodzaju ingerencji hierarchii. Jest to etap, w którym opowieści i mity historii zostają dogłębnie zbadane i stają się znane takimi, jakimi naprawdę są i zawsze były. Jest to czas, w którym język zostanie przekształcony w nową formę komunikacji, noszącą nieodzowne cechy Rzeczywistości Źródła w postaci artyzmu energii i wibracji przełamujących wszelkie bariery kontroli.

Jest to czas rozpoznania, iż hierarchia rozciąga się poprzez cały kosmos aż po najdalsze odkryte granice. Ma ona swoje gałęzie obecne w każdym systemie gwiezdnym i każdym znanym wymiarze; w ujęciu takim praktycznie wszystkie formy życia są „liśćmi” owego ogromnego kosmologicznego drzewa. Hierarchia ustanawia główną indoktrynację gatunków, duchów, planet, i gwiazd, jako że wszystkie one rozwijają się dzięki gałęziom tego drzewa. Jest ona zgromadzeniem tych, którzy są na zewnątrz i pragną wnieść wsparcie ze swej strony dla podgrupy, która osiedliła się gdzieś w granicach największej ze wszystkich struktur: hierarchii. Wspomaganie stanowi motyw funkcjonowania hierarchii, i w większości przypadków objawia się ono w formie zbawicielstwa i nauczycielsko-uczniowskiego sposobu uporządkowania wszechświata.

Hierarchia złożona jest z istot wszelkiego rodzaju motywacji, które związały swe energie z podgrupami. Podgrupy te są oddzielnymi gałęziami ogromnego kosmologicznego drzewa obejmującego wszystko co znajduje się na zewnątrz Rzeczywistości Źródła. Korzenie tego drzewa tkwią w ziemi genetycznej pamięci i podświadomych instynktów. U podstawy drzewa wyrastają pierwsze gałęzie, które są najstarsze i reprezentują rodzime religie gatunków. Środkowe gałęzie są ortodoksyjnymi religiami i instytucjami, natomiast górne gałęzie reprezentują współczesne systemy wierzeń, które dopiero wyłaniają się poprzez wszechświat. Całe drzewo, w tej definicji, reprezentuje hierarchię, a jego nasiono zostało pierwotnie spłodzone, zasiane, i wypielęgnowane przez Inteligencję Źródła, w celu stymulacji Wielkiego Eksperymentu.

Jest to eksperyment typu: transformacja kontra ewolucja. Ewolucja to żmudny, trwający proces przemieszczania własnej pozycji wewnątrz hierarchii -- ciągłe oszacowywanie swej obecnej pozycji względem nowej, która nęci. Transformacja jest po prostu rozpoznaniem, iż istnieją szybsze ścieżki, które omijają hierarchię prowadząc do suwerennego samostanowienia, aniżeli do współzależnego zbawicielstwa. Owe nowe ścieżki stają się dostępne poprzez bezpośrednie doświadczanie tonu-wibracji równości obecnego we wszystkich bytach.  

Ton-wibracja równości nie jest tym, co najczęściej określane jest mianem muzyki sfer bądź wibracją ducha poruszającego się poprzez wszechświat w rezonacji z celem Źródła. Jest to wibracja skupiająca razem trzy zasady doświadczenia transformacyjnego: Związek ze wszechświatem poprzez wdzięczność, Głęboki szacunek do Źródła obecnego we wszelkim istnieniu, oraz  Wspieranie Życia. Zastosowanie owych zasad życiowych w specyficznym równaniu zachowań, oddziela istotę od kontrolujących elementów hierarchii.


 
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #28 : Grudzień 21, 2009, 17:07:59 »

dziękuję Saro, nie zapominaj o >>KIARZE<< - co do WingMakers, cóż, zapoznałem się z tym dawno temu (Starożytną Strzałę czytałem w 2004 roku jakoś) i uważam, że technologia L.E.R.M. (Light Encoded Reality Matrix) jest w rzeczy samej ukazaniem BOGA - tego "czegoś, które jest tam gdzie już nic dalej nie ma" - można rozbijać atomy na kwarki i tak dalej ale w pewnym momencie już NIC dalej nie ma - to jest BÓG właśnie - LERM mówi o ujrzeniu za pomocą świata nauki świata ducha...


a na podstawie mojego zrozumienia tego o czym mówi przekaz WingMakers (dokładniej - L.E.R.M.) powstał mój G.R.A.A.L. (Generator Reactivation Ampification Absorption Light)

fragment wywiadu z Dr Jamesem Nerudą - translatorem przekazu WingMakers:


Cytuj
Dr Neruda: "Obiekty kwantowe stają się coraz bardziej ziarniste lub klarowniejsze, aż do przejścia w czystą energię światła bez masy. Nie są natury fizycznej, mają raczej postać czystej energii. Energia ta jest dalej dzielona w oktawy wibracji. Innymi słowy, owa energia światła wibruje -- i tak jak muzyka -- podlega podstawowym zasadom i harmonice. Harmonika rezonuje z podstawową wibracją energii i wszystkie części tej energii brzmią jak chór --tyle, że jego głosem jest światło."

"Śpiew ten jest ekwiwalentem świadomości, która przenika całą materię -- każdy fizyczny przedmiot w całym wszechświecie. Piętnastka udowodnił tą wszechobecną świadomość albo jak on to nazwał -- Light Encoded Reality Matrix (Kodowana Światłem Matryca Rzeczywistości) albo LERM, dla tych z nas, którzy lubią skróty. W każdym bądź razie, LERM była jedną z nowych teorii, potrzebnych do udowodnienia, iż BST jest naprawdę możliwe, i że nie jest urojoną wizją w umyśle Piętnastki."

Sara: "Ta wszech-przenikająca świadomość, o której wspominałeś, czy mówisz o duchu albo Bogu?"

Dr Neruda: "Dokładnie."

Sara: "Teraz to naprawdę przesadziłeś. Chcesz mi powiedzieć, że Piętnastka odkrył Boga. Że on udowodnił istnienie Boga?"

Dr Neruda: "Tak, w pewien sposób, ale... ale Bóg nie jest tym, co my nazywamy LERM. Piętnastka był całkowicie stanowczy w kwestii, aby nigdy nie odnosić się do LERM jako do Boga, czy nawet czegoś mu podobnego. Wolał myśleć o LERM jako o cieniu Boga. Uważa on, iż światło które rzuca cień i obiekt cieniujący są niemożliwymi do udowodnienia w sposób naukowy lub przy pomocy innego obiektywnego dochodzenia."

Sara: "Ok...ok. Ale posłuchaj mnie przez moment. Jeżeli LERM jest cieniem Boga, jak ty to określiłeś, to znaczy, że on udowodnił istnienie Boga, prawda?"

Dr Neruda: "Dla tych z nas z Grupy Labiryntu, którzy rozumieją pracę Piętnastki, odpowiedź brzmi tak."


P.S. aktualizacja ludzkiego genotypu zacznie się od 2012 roku - już się to zaczyna w sumie, a ograniczeni umysłowo naukowcy (ci od 95% śmieciowego DNA) zrozumieją, że te ponad 90 procent DNA to "antena do Boga"
Kapłan 718'
« Ostatnia zmiana: Grudzień 22, 2009, 00:00:49 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
sarah54
Gość
« Odpowiedz #29 : Grudzień 22, 2009, 22:48:51 »

Pułapką dla człowieka jest jego umysł...

Ewolucja we wszechświecie materialnym zapewnia wam wehikuł życia, którym jest ciało ludzkie. Pierwsze Źródło wyposażyło wasze ciało w najczystszy fragment JEGO rzeczywistości, w waszego Nawigatora Całości. Jest on tajemniczym fragmentem Pierwszego Źródła, funkcjonującym na podobieństwo przewodnika światła duszy ludzkiej – łączy aspekty śmiertelne oraz wieczne w jedną całość. Czy jesteście w stanie pojąć, co to oznacza posiadać fragment Absolutnego Źródła zamieszkujący waszą jak najprawdziwszą Istotę? Czy potraficie sobie wyobrazić wasze przeznaczenie, kiedy zdecydujecie się na fuzję z rzeczywistym fragmentem Pierwszego Źródła Wielkiego Wszechświata? Żadne ograniczenie nie jest przeszkodą dla mocy, którymi dysponuje wasza Osobowość, ani dla waszej odwiecznej możności.
- Komora 15
 P.s. Materiały WM to powód do studiów... Heli- jeśli ten sam materiał przeczytasz dwa razy do roku, to gwarantuję Tobie, że Twój odbiór będzie na miarę Twojego półrocznego rozwoju.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #30 : Grudzień 23, 2009, 00:45:51 »

Nie , nie mojia mila sarah 54 fuzje to niech sobie banki robia, a i to im nie zawsze na dobre wychodzi. Istota , Energia osobowosciowa jest INDYWIDUALNOSCIA , fuzje to Ona zrobi i winna zrobic ze wszystkimi swoimi dawnymi wcieleniami , ktore sa zablokowane w polach astralnych.

Nie o to chodzi i chodzilo nie bedzie by jakakolwiek materia wladala Energia , to przeszlosc , i roznica polega na nowej wiedzy ,wiedzy przyszlosci w ktorej to; Energia wlada materia, fuzja o ktorej piszesz nie jest nikomu do niczego potrzebna, oprucz tego , ktory chcial zagarnac wszystkie Energie osobowosciowe do swojego pola by konkurowac moca ze Stworca.

Przekret , ktory nie udal sie, to wszystko.


Juz o tym pisalam dawno temu.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
sarah54
Gość
« Odpowiedz #31 : Grudzień 23, 2009, 12:28:55 »

Kiaro- nie zauważyłaś, że zacytowałam esej filozoficzny ze strony WM dot. komory 15-tej?
Napisałam, że to materiał do studiów.
Jesli nie rezonujesz z tymi słowami dzisiaj, jeśli nie odkrywasz z mocą swojego boskiego połączenia z Pierwszym Zródłem, to nic takiego. Masz prawo mieć własne odczucia.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #32 : Grudzień 23, 2009, 17:10:44 »

Kiaro- nie zauważyłaś, że zacytowałam esej filozoficzny ze strony WM dot. komory 15-tej?
Napisałam, że to materiał do studiów.
Jesli nie rezonujesz z tymi słowami dzisiaj, jeśli nie odkrywasz z mocą swojego boskiego połączenia z Pierwszym Zródłem, to nic takiego. Masz prawo mieć własne odczucia.

Sarach 54 odpowiem Ci slowami Kaplana 718 , bo bardzo dobrze to ujol ( mysle ze nawet nie swiadomie zupelnie);

"co do WingMakers, cóż, zapoznałem się z tym dawno temu (Starożytną Strzałę czytałem w 2004 roku jakoś) i uważam, że technologia L.E.R.M. (Light Encoded Reality Matrix) jest w rzeczy samej ukazaniem BOGA - tego "czegoś, które jest tam gdzie już nic dalej nie ma" - można rozbijać atomy na kwarki i tak dalej ale w pewnym momencie już NIC dalej nie ma - to jest BÓG właśnie - LERM mówi o ujrzeniu za pomocą świata nauki świata ducha..."

Rozumiesz na czym polega roznica? na tym iz swiata ducha nie mozna ujarzmic swiatem nauki , a LERM i Wingmakers usilowali to zrobic od poczatku.

To Duch kieruje materia nie odwrotnie i odwrotnie nie bedzie.
Natomiast wszystkie technologie sa niezbedne dla tworow cywilizacyjnych , a nie STWORZEN BOSKICH. Mysle ze wiesz na czym polega roznica? Duzo juz o tym pisalismy.

"Studiowaniem" tego zagadnienia zajmowalam sie jakies 3/4 lata temu , naprawde zrozumialam , tak jak niektorzy z tych ludzi piszac ze: GDY WCHODZISZ W PRZESTRZEN MILOSCI , WYCHODZISZ NA ZAWSZE Z POD KONTROLI SLAWETNEJ 15 , I JEST TO DLA NICH NEBEZPIECZNY FAKT TRACENIA SWOICH WYSZKOLONYCH CZLONKOW.
Jak zrozumiesz dobrze te slowa , bedziesz wiedziala na czym polega "ich jednoczenie sie ze "zrodlem" , i jakie to jest zrodlo.

sarah 54 ja naprawde juz dawno temu odkrylam moc polaczenia mojego z Bogiem , ale rowniez z cala Energia Milosci Zaswiatow, tam  nikt od nikogo niczego nie  rzada , nie rzada ponownego zjednoczenia sie w JEDNIE. Moc  energetyczna  ktora by wowczas powstala ( zaluzmy ze tak by sie stalo) doprowadzila by do ponownego wybuchu. Jest to rzecz w praktyce nie mozliwa.

Ale istnieja Byty Zaswiatowe , ktorym marzy sie wielkosc rowna Stworcy , pomimo wiedzy iz nigdy tego nie osiagna. Walcza wiec roznymi podstepnymi sposobami , motajac Ludziom w glowach, chodzi im , o  zdobycie ich swiadomosci. Co rowna sie polaczeniu w tzw. "pierwotne zrodlo", nie ma potrzeby tworzyc takich polaczen , gdyz nigdy , ale to nigdy zaden Czlowiek nie zostal z nim rozlaczony.
Polaczenie istnieje i istniec bedzie wiecznie poprzez Ducha, oraz Iskre Boza -Dusze wcielajaca  sie w materialne cialo Czlowiek.

Kiara Uśmiech Uśmiech

« Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2009, 19:29:41 wysłane przez Kiara » Zapisane
sarah54
Gość
« Odpowiedz #33 : Grudzień 23, 2009, 18:49:23 »

Kiaro- jesteś fantastycznym przeciwnikiem w dyskusjach!
Miałam dylemat, jak poprowadzić rozmowę z tobą na temat WM, by skorzystali jeszcze inni ludzie, których polubiłam na tym forum...
Postanowiłam porozmawiać z Tobą "po ludzku" argumentami "miłości", która jest Twoją tarczą (nie ma lepszej) ale też przytaczam poniżej kilka wybranych większych cytatów z WM, którym zarzucasz okradanie jednostek z energii i w ogóle, że WM są to byty energetyczne chcące wykorzystać człowieka....
Zadam Tobie kilka pytań. Nie zamieszczaj na forum odpowiedzi. Pytania te są skierowane również do Tych, którzy ze zrozumieniem przeczytają nasze posty.
Jak byś się czuła, gdybyś nagle została sama- jedyna i wielki wszechświat, którego nie rozumiesz?
Do kogo chcesz mówić, by Cię zrozumiał, bo wiesz, że rozumiesz więcej niż inni?
Komu tak naprawdę dajesz swoją energię zainteresowania? Czy w ogóle dajesz ją komuś? Dlaczego boisz się Dawania". Dlaczego uważasz, że ktoś ciągle Cię z niej okradA? cO MASZ DO ODDANIA INNYM?
Czy chcesz dzielić się wiedzą, czy miłością?. Czy wierzysz, że miłość jest wibracją? Po co chcesz dzielić się wiedzą? Czy to jest tożsame z  dzieleniem się  miłością?
 To tyle.

Miał"Tak jak istnieją względne prawdy, tak i istnieje względna wolność. Jeśli rozwijasz się poprzez proces hierarchiczny, osiągasz coraz to większe uczucie wolności, niemniej jednak wciąż znajdujesz się pod kontrolą zewnętrznych wibracji poprzez język, formy myślowe, częstotliwości koloru i dźwięku, oraz pozornie nieusuwalne wytwory genetycznego umysłu. Każdy z tych elementów może powodować zależność instrumentu ludzkiego od hierarchii, jako że ta nakłada poczucie nierówności pomiędzy tobą a twoim Źródłem. Podstawowe równanie procesu ewolucyjnego wygląda następująco: instrument ludzki + Hierarchia = związek z Bogiem. W przypadku procesu transformacyjnego jest to: Istota + Inteligencja Źródła = równość Pierwszemu Źródłu. "


"Połączenie samo-zbawicielstwa i uniezależnienia się od hierarchii zapoczątkowuje manifestowanie się modelu syntezowego. Model syntezowy stanowi następny etap Wielkiego Eksperymentu, i w pewnych polach wibracyjnych wielowymiarowego wszechświata istnieją istoty, które faktycznie doświadczają tego etapu eksperymentu, jako prekursorzy istotowego modelu indywidualizacji Źródła.
Istoty te są ściśle desygnowane do transmitowania owego przyszłego doświadczenia do postaci symbolów komunikacyjnych jak i zasad życiowych uprzystępniających połączenie mostem dwóch modeli egzystencji. Poza wstępnym projektowaniem i konstruowaniem owych „mostów”, istoty te pozostają w znacznej mierze nieznane. Jeśli wykonywałyby cokolwiek więcej, mogłyby szybko stać się częścią hierarchii, a ich misje zostałyby skompromitowane.   
Owe Suwerenne Istoty nie są obecne we wszechświecie czaso-przestrzeni po to, aby być formalnymi nauczycielami. Są w nim obecne, aby być katalizatorami i projektantami. Są w nim obecne aby zapewnić, iż Inteligencja Źródła umożliwia równoważenie dominującej siły hierarchii i jej modelu ewolucyjno-zbawicielskiego. Nie będą one tworzyć nowego systemu wierzeń. Zamiast tego, skupią się one na rozwijaniu nowych symboli komunikacyjnych w postaci rozmaitych form sztuki uprzystępniających uniezależnienie się istoty od kontrolujących aspektów hierarchii. Suwerenne Istoty będę także demonstrować naturalną łatwość przeplatania się dwóch głównych nici egzystencji w model syntezowy. "


"Każda jednostka musi wiedzieć, iż jest wolna od wszelkich form zewnętrznego polegania. Nie oznacza to, że nie powinna ufać pozostałym, czy też tworzyć wspólnych grup i związków przyjaźni. Jest to po prostu ostrzeżenie, że względna prawda nieustannie zmienia się w rękach tych, którzy pragną kontrolować, i chociaż ich motywy mogą wypływać z dobrej woli, to nadal jest to forma kontroli. Kiedy hierarchia wstrzymuje informacje, centra interpretacyjne względnej prawdy pozycjonowane są w konfiguracji pozyskiwania i utrzymywania władzy, aniżeli uprzystępniania upoważnienia równości Źródłu.
Istnieje tak wiele warstw względnej prawdy, że jeśli wsłuchujesz się w język z zewnątrz, najprawdopodobniej porzucisz swoją własną moc na rzecz proklamacji przekazywanych poprzez język. Język wystawia na pokuszenie popęd ego ku władzy i kontroli, jak również tendencję umysłu do poddawania się, i wierzenia w język z zewnątrz. Może on wabić nic nie podejrzewających do wiary w konkretne obrazy i idee -- prawdziwe lub wyimaginowane -- w celu utrzymywania jednostek w niewoli pomniejszonej prawdy, lub podporządkowywania jednostek do wspierania hierarchii, kiedy ta nie służy już dłużej ich celowi. Szybko zbliża się czas kiedy to zasłony kontroli na wszystkich poziomach hierarchii z racji swej dezaktualizacji zostaną zniesione przez istoty, których zadaniem jest ich usunięcie, i pozwolenie władzy suwerennej wziąć górę nad władzą hierarchiczną.   
Istnieją istoty, które splotły swą przyszłą egzystencję z Terrą-Ziemią, a ich przeznaczeniem jest ukazywanie prawdy o równości Źródłu wśród wszystkich istot na wszystkich poziomach ekspresji. Hierarchia obierze sobie to jako swój fundamentalny cel, po czym zacznie powoli usuwać owe bariery do równości, w taki sposób, aby hierarchia postrzegana była raczej jako zbawiciel świadomości, aniżeli opiekun świadomości. Obecni są już tacy, którzy zadbają o to, iż zasłona ta opadnie szybko przed tymi, którzy są gotowi być równymi swemu Źródłu; otwierają się na wzniesienie się ponad pogmatwane ścieżki hierarchii; oraz przyjmują swą boskość jako suwerenną ekspresję Rzeczywistości Źródła.   "

=========================================

Może kogoś zainteresuje:
Fragment dłuższego wywiadu, jaki przeprowadził z Jamesem Mark Hempel, administrator strony WM.
Potrzebą był szereg pytań od internautów z całego świata.
Jednocześnie próbka tzw. "języka" obu mężczyzn, jak również tematyka na czasie.

Mark: Muszę powiedzieć, że temat roku 2012 jest częstym pytaniem jakie otrzymuję, jak również mnóstwo innych perspektyw poczynając od czasów ostatecznych, powtórnego przyjścia, a kończąc na nowej złotej erze. Wygląda, że dotyczy to każdego miejsca na mapie i jest to dziwna sprawa, gdyż można by się spodziewać, że zaowocuje to bardziej zbieżnymi odczuciami w tym temacie. A jednak, wygląda na to, że kwestia roku 2012 jest bardzo rozbieżną sprawą, a to czego można się spodziewać może być czymkolwiek, co kiedykolwiek słyszałem w tym temacie.

A więc, czy możesz wypowiedzieć się w tej kwestii, mam na myśli, co dokładnie wydarzy się w roku 2012 i jak bardzo będzie się to różnić od naszej obecnej sytuacji?

16:37 James: A zatem, pozwól że najpierw powiem, iż data 2012 jest bardziej kulminacją, aniżeli wydarzeniem samym w sobie. Proces ten jest w trakcie rozwoju od chwili gdy miało miejsce pierwsze połączenie atomów w molekuły, w gwiazdy, w zastępy anielskie i w ludzkie stworzenie. Jest to proces, który jest... jest wzorcem wibracyjnym wysyłanym przez Pierwsze Źródło i w związku z tym, wzorzec ten replikuje siebie ze zawsze zwiększającą się wydajnością i koherencją.

Ziemia jest nietypową planetą pośród tajemniczej ilości planet rozrzuconych po wszechświecie i na swój sposób intensywnie tętni życiem. Zbliża się ona do zestrojenia z tym świetlistym polem Pierwszego Źródła, które umożliwia planetom dokonanie przesunięcia swojej częstotliwości wymiarowej. Każdy z nas, planety i stworzenia w podobny sposób, ascendują (wznoszą się) wymiarowo poprzez czasoprzestrzeń. Ascendencja ta nie jest w żadnym razie przypadkowa ani kapryśna. Jest ona planem Pierwszego Źródła w działaniu.

17:45 Wiem, że wielu ludzi oczekuje, iż rok 2012 będzie wielkim wydarzeniem, jako że dojdzie do tego zestrojenia pomiędzy Ziemią, a jej centrum galaktycznym. W dosłownym jej znaczeniu, największa zmiana zostanie zauważona przez globalną społeczność dziesięciu, może dwunastu milionów ludzi, którzy funkcjonują na wyższych częstotliwościach; zmiana ta objawi się w postaci podwyższonej percepcji, wiedzy intuicyjnej, większej ilości optymalnej wiedzy intuicyjnej, oraz zwiększającego się połączenia emocjonalnego z innymi ludźmi.

Ich umiejętność do życia życiem miłościo-centrycznym poprzez wyrażanie sześciu cnót serca zostanie wielokrotnie zwiększona. Owa rdzeniowa grupa, mając już rozwinięte podejście płynnego rozumowania, spokojnego postrzegania, oraz niełamliwego zaufania w życzliwość wszechświata z jego całą super inteligencją, posiadać będzie nowe moce twórcze, gdyż będą oni funkcjonować jako całość, a nie jako jednostki. Na początku takie funkcjonowanie będzie nieco mgliste dla wszystkich, ale niewielka część, około jedna osoba na trzy tysiące będzie to odczuwała i widziała, i mówię tutaj o trzech tysiącach istot z grupy dziesięciu, dwunastu milionów tych, którzy funkcjonują na wyższych częstotliwościach.

A zatem, ten niewielki, cząstkowy procent w nadchodzących latach zobaczy to i poczuje to, co więcej, również aktywują ją i staną się świadomi kolektywnej inteligencji, jako że z jej własnej woli staje się ona bardzo potężną istotą współtwórczą.

Osoby, które żyją w rzeczywistościach opartych-na-strachu, w większości przypadków doświadczą wzmożenia się ich własnego strachu, ponieważ napływające częstotliwości i promieniowania nadadzą tempo przemian, które będzie sporą trudnością dla ich życia.

Od strony emocjonalnej, mogą oni stać się nawet jeszcze bardziej chaotyczni i zamknięcie w sobie. A więc jak widzisz, rok 2012 tak naprawdę reprezentuje różne doświadczenia dla różnych stanów świadomości. Nie będzie to pojedyncze wydarzenie, jak zaćmienie słońca, które może być obserwowane na większości obszarów planety, lecz mówiąc otwarcie, nikt naprawdę nie wie czym to dokładnie będzie, jako że nie ma to swojego precyzyjnego odpowiednika, a tegoż finalny rozdział nie został jeszcze napisany.

20:08 Dlatego też, w finalnym rozdziale, wszyscy gramy improwizowane role, nie ma scenariusza, nie ma reżysera – w oficjalnym znaczeniu tych słów. Zamiast tego, Pierwsze Źródło umożliwia nam wybranie naszego przeznaczenia. Wybrać życie życiem miłościo-centrycznym i nadążyć za ascendencją Ziemi, albo wybrać życie życiem opartym-na-strachu i pozostać w siatce częstotliwości trzecio-wymiarowych wraz z jej nieodłącznymi ograniczeniami.

W finalnym oszacowaniu, rok 2012 jest wyborem. Jedynie ci, którzy zdecydują się przeprowadzić fundamentalne odświeżenie, objąć nową perspektywę natury rzeczywistości, oraz otworzą się i skorzystają z energii kolektywnej inteligencji i z tego jak ta inteligencja restrukturyzuje oblicze ludzkości, jedynie oni prawdziwie ujrzą rok 2012 taki jakim on jest. Wszyscy pozostali ujrzą iluzje i w pewnym sensie będą zmuszeni żyć w cieniu rzeczywistych wydarzeń.

Scaliłem posty
Darek
« Ostatnia zmiana: Grudzień 25, 2009, 22:16:46 wysłane przez Dariusz » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #34 : Grudzień 25, 2009, 22:07:09 »

"Ich umiejętność do życia życiem miłościo-centrycznym poprzez wyrażanie sześciu cnót serca zostanie wielokrotnie zwiększona. Owa rdzeniowa grupa, mając już rozwinięte podejście płynnego rozumowania, spokojnego postrzegania, oraz niełamliwego zaufania w życzliwość wszechświata z jego całą super inteligencją, posiadać będzie nowe moce twórcze, gdyż będą oni funkcjonować jako całość, a nie jako jednostki."

I tu jest meritum sprawy " gdyż będą oni funkcjonować jako całość, a nie jako jednostki." Tym sie wlasnie roznimy w perspektywie wydarzen na rok 2012,  nie jako  calosc , ale jako JEDNOSTKI w grupie.
Plan bardzo aktywnie propagowany  przez wiele grup usilujacych stworzyc swiadomosc zbiorowa chcial zjednoczyc wszystkich w calosc , pozbawiajac ich INDYWIDUALNOSCI , na szczescie nie stanie sie to pomimo tylu wysilkow.

Rozwoj indywidualny zostanie zachowany , a kto bedzie chcial zyc inna opcja bedzie musial pozostac w III wymiarze.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 25, 2009, 22:30:18 wysłane przez Kiara » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024Zobacz profil Email
« Odpowiedz #35 : Grudzień 25, 2009, 22:15:05 »

Przeczytałem wszystko co jest na stronie WM i nic takiego nie wywnioskowałem, jak sugerujesz Kiaro.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #36 : Grudzień 25, 2009, 22:27:48 »

Przeczytałem wszystko co jest na stronie WM i nic takiego nie wywnioskowałem, jak sugerujesz Kiaro.

Juz pisalam , kazdy moze miec inne odbiory zalezne od stopnia uczuc Darku. Mozesz za jakis czas to przeczytac i odczuc tak jak ja. 
Nie mniej jednak , takie odczucia jak moje ma wiele osob , naprawde wiele.
Odczowaja bardzo mocno brak uczuc w przekazach i calkowicie "maszynowa" projekcje tego programu.
Powiem wiecej sugerowano ze caly W.M. jest zrobiony komputerowo.
Wlacznie z tworczoscia , obrazy , poezja i muzyka.

Ale kazdy ma inna wrazliwosc i nie wszyscy odczuja to samo ,  Darku.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 25, 2009, 22:32:10 wysłane przez Kiara » Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : Grudzień 26, 2009, 09:15:08 »

Rosyjscy naukowcy odkryli tajemnice DNA

Rosyjski biofizyk i biolog Pjotr Garjajev i jego koledzy przeprowadzili badania nad ezoteryczną częścią naszego DNA. Nie wierzyli ze 90% naszego DNA jest tzw "Smieciowym DNA".

Najnowsze badania wyjaśniają taki fenomen jak przepowiadanie przyszłości , intuicja , spontaniczne i celowe uzdrawianie , aury świetlne wokól ludzi, wpływ umyslu na pogodę i wiele innych.

Rosyjscy naukowcy odkryli także, że nasze DNA sprawia zakłócenia w próżni, produkując przez to namagnetyzowane dziury czasoprzestrzenne!. Dziury te są mikroskopijnymi równoważnikami tak zwanego mostu Einsteina-Rosena w rejonach czarnej dziury (zostawione przez wygasłe gwiazdy).Są to połączenia tunelów pomiędzy różnymi rejonami wszechwświata przez które informacje moga być transmitowane poza czas i przestrzeń.

DNA przyciąga te kawałki informacji i przesyła je nam do naszej świadomosci.

To jest "Hiper-komunikacja" , gdzie informacja jest przekazywana przez różne wymiary. Dzieje się tak ponieważ DNA działa jak "Kosmiczna brama" między naszym a innymi wymiarami.

Dla przykladu włoski kompozytor Giuseppe Tartini miał sen pewnej nocy w którym diabel usiadł na jego łóżku i grał na wiolonczeli. Samego ranka Tartini byl w stanie zapisać utwór dokladnie z pamięcie.Utwor nazwal "Diabelska sonata Trill".

Przez lata 42-letni pielęgniarz śnil o sytuacji gdzie był podpięty do pewnego dysku z wiedzą. Różne informacje z wielu dziedzin nauki byly przesyłane do niego , które później odtwarzal rankiem. Wszystkie informacje byly prawdziwe. Było tego tak wiele , że niejedna encyklopedia by jej nie pomieściła. Wiekszość faktów była poza jego zasięgiem wiedzy osobistej i sięgała tak zaawansowanych rzeczy technicznych o których nic nie wiedział.

Rosjanie odkryli także, że informacje mogą być przesyłane poprzez osoby których DNA "jest włączone". To może wyjaśnić jak uzdolnione psychiczne dzieci wymieniają się pomysłami poprzez niewidzialną sieć. DNA potrafi komunikować się poprzez ogromne odległości.

Wiemy , tak jak internet, tak DNA może tworzyć sieć, pobierać informacje z sieci i tworzyć połączenia z innymi użytkownikami. Świadome uzdrawianie , telepatia - w końcu mogą zostać wyjaśnione.

Rosyjki wynalazca Dr.Vladimir Poponin umieścil DNA w tubie i przepuścił przez nią wiązkę lasera.
Kiedy DNA zostało usunięte , światło lasera nadal poruszało sie po spirali DNA, tak jakby przechodziło przez kryształ.Efekt ten nazywa się "Efektem widma".

Przypuszcza się, że energia z zewnątrz kosmosu i czasu nadal porusza się poprzez dziury czasoprzestrzenne nawet gdy zostało usunięte z nich DNA. Efekt uboczny zaobserwowany w hiper komunikacji to zakłócenia w polu elektromagnetycznym. Urządzenia elektryczne mogą przestać działac przez to na wiele godzin.Wielu uzdrowicieli i ludzi o mocach psychicznych zna to ze swojej pracy.

Coraz wiecej dzieci rodzi się z tymi zadziwiającymi zdolnościami i coraz bardziej oczywiste staje się to, że odpowiedzialne jest za to DNA. Nigdy tak często to sie nie działo w tak dużych ilościach i wielu naukowców zgadza sie ze sobą, że nasze DNA zostanie w pelni aktywowane do konca 2012 roku. Nie jest przypadkiem, że w 2012 konczy się kalendarz majow i następuje "Galaktyczne ustawienie" a my wychodzimy z ery ryb i wchodzimy w ere wodnika.

Najnowsze badania potwierdzają, że jest głębokie powiązanie między naszym DNA , słoncem i tym co się dzieje w naszej galaktyce.

Źródło: http://www.paranormalne.pl/index.php?showtopic=9177&st=0
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
sarah54
Gość
« Odpowiedz #38 : Grudzień 26, 2009, 09:21:07 »

Darku- jak to zrobiłeś? Ja jeszcze nie zdążyłam wszystkiego przestudiować... Bywa, że wracam po kilka razy do danego fragmentu:((

Kiaro nie dziw się, że strona WM jest przezentacją multimedialną i jest zrobiona przy pomocy komputera.
James mówi, że dane te mogą być przekazane gatunkowi wtedy gdy ten osiągnie zdobycze internetu:)
To jedyny sposób, by dotarły one do tej grupy, która jest już wstępnie przygotowana na zrozumienie.
 Nie opiniuj tej strony. Język dzieli człowieka. Największą trudnością jest zrozumienie pojęcia Suwerenno-Integralność. Bo to z pozoru przeciwstawienie jest potężnym motorem w dążeniu do jedności z ludżmi. Z zachowaniem całkowitej suwerenności i indywidualności jednostki.

Dość dobrze tłumaczy katalityczny charakter materiałów WM wstęp, do którego postaram się wkleić link;http://wingmakers.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=129&Itemid=309

Na wstępnej stronie, która podaję, w ostatnim zdaniu jest aktywny wyraz "prazentacja". To on uruchamia zapisanie na Waszym dysku multimedialne wprowadzenie do materiałów WM.
Nie można do Was przesłać tego fragmentu. Można to zrobić osobiście . Jest wiele ukrytych z pozoru danych, które wnikliwy badacz będzie sam odkrywał. Być może Darku, Ty masz za sobą przeczytanie materiałów a ja nawet nie wiem, czy jestem w połowie:))


Songo- w międzyczasie wkleiłeś bardzo ciekawy tekst, dot DNA i jego aktywacji.
Żeby było na temat- WM w wielu miejscach mówi o tym, że zdarzenia są zakodowane światłem. Nasze DNA zostaje aktywowane światłem na nadchodzący czas zmian i mogę przybliżyć fizyczne odczucia, choć liczę się z tym, że każdy, który tego doświadczył, może mieć inne.
To z tego powodu uważam z niekompletną odpowiedź  Samuela w jednej sesji na temat odczuć związanych z aktywacją światłem DNA u  jednego z pytających.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 26, 2009, 10:12:24 wysłane przez sarah54 » Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : Grudzień 26, 2009, 10:11:52 »

Przeczytałem wszystko co jest na stronie WM i nic takiego nie wywnioskowałem, jak sugerujesz Kiaro.

Juz pisalam , kazdy moze miec inne odbiory zalezne od stopnia uczuc Darku. Mozesz za jakis czas to przeczytac i odczuc tak jak ja. 
Nie mniej jednak , takie odczucia jak moje ma wiele osob , naprawde wiele.
Odczowaja bardzo mocno brak uczuc w przekazach i calkowicie "maszynowa" projekcje tego programu.
Powiem wiecej sugerowano ze caly W.M. jest zrobiony komputerowo.
Wlacznie z tworczoscia , obrazy , poezja i muzyka.

Ale kazdy ma inna wrazliwosc i nie wszyscy odczuja to samo ,  Darku.

Kiara Uśmiech Uśmiech

Witaj Kiaro Uśmiech
Kiedyś chyba jeszcze na starym forum dostałam od od Darka ( naszego Dariusza Uśmiech ) link do WM ,przeczytałam trochę( nie wiem ile) i stwierdziłam że nie jest to prawdziwe i dalej się tym nie interesowałam. Mam odczucie jakbym czytała jakiś scenariusz do flmu.To są tylko moje odczucia jako kompletnego laika w tych sprawach.Wiesz przecież ze ja dopiero raczkuję w rozwoju duchowym. Może się mylę,tego teraz nie mogę wiedzieć ,ale podobno ważne są pierwsze odczucia.
Myślę że masz rację.

Sarah54 Uśmiech
 Może spróbuję raz jeszcze żeby się przekonać czy i ty nie masz racji  Chichot może  wtedy jeszcze nie byłam na te wiadomości gotowa Coś
« Ostatnia zmiana: Grudzień 26, 2009, 10:19:38 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
sarah54
Gość
« Odpowiedz #40 : Grudzień 26, 2009, 10:15:06 »

"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora."

Chanell- to zdanie jest prawdziwe Uśmiech
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024Zobacz profil Email
« Odpowiedz #41 : Grudzień 26, 2009, 14:25:10 »

Cytat: Sarah
Darku- jak to zrobiłeś? Ja jeszcze nie zdążyłam wszystkiego przestudiować... Bywa, że wracam po kilka razy do danego fragmentu:((

Czytałem to z półtora roku temu, jakoś tak będzie.
Podobnie jak Ty często wracałem do przeczytanych już części, niektóre ciężko było sobie przyswoić. Ale udało się przebrnąć przez całe WM. Tak dla jasności, czy wiesz że są jeszcze dwie części:
 - Lyricus
 - Event Temples.
Możesz w nie wejść w lewym górnym rogu na głównej stronie WM.

Cytat: Chanel
...przeczytałam trochę( nie wiem ile) i stwierdziłam że nie jest to prawdziwe i dalej się tym nie interesowałam. Mam odczucie jakbym czytała jakiś scenariusz do flmu.

Takie odczucia są niczym nowym. Podobnie tak to odbierałem na początku, jednak czytając WM należy pamiętać o uwadze zamieszczonej niemal na samym początku, że wszystko jest specjalnie spisane w formie eseju jakby filozoficzno/sensacyjno/psychologicznego. Wiele rzeczy tam zawartych jest specjalnie ubarwionych. Być może to jest właśnie przyczynkiem niezrozumienia WM.
 
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #42 : Grudzień 26, 2009, 14:48:24 »

EVENT TEMPLES
http://www.eventtemples.wingmakers.pl/

LYRICUS
http://lyricus.wingmakers.pl/

pozdr666,
718'
Zapisane
Mobius
Gość
« Odpowiedz #43 : Grudzień 26, 2009, 19:38:11 »

był już kiedyś temat Winmakers poruszany na innych forach.
Muzyka Wingmakers jest to zwykły ambient,chillout nie jest to żadna muzyka z kosmosu czy przyszłości .Nie mówię że muzyka nie jest w jakiś sposób uduchowiona ale nie w większy czy mniejszy sposób niż muzyka innych twórców tworzących obecnie.

Jeśli ktoś chce wspomóc finansowo Dj-ów którzy stworzyli muzykę wingmakers to mogą to zrobić na stronie- http://www.soulfoodmusic.com/main_world_rhythm.cfm kupując ich płyty.

Już dawno czytałem że twórcy tego projektu stworzyli muzykę,obrazy do których to dorobili powieść,ale jak ktoś chce w to wszystko wierzyć,ma do tego pełne prawo.

Opis muzyki Wingmakers po Angielsku z tej właśnie strony-
Cytuj
WingMakers integrates ambient, electronic and hip-hop beats with cross-cultural chants from the Americas and India, and flute. The music corresponds to chambers 11-17 on wingmakers.com. It was a finalist for NAV’s (New Age Voice) Best Contemporary World Album and Best Art Design. It charted #7 on Nav and was a top pick in Napra Review.

Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024Zobacz profil Email
« Odpowiedz #44 : Grudzień 26, 2009, 19:43:37 »

Cytat: Mobius
Muzyka Wingmakers jest to zwykły ambient,chillout nie jest to żadna muzyka z kosmosu czy przyszłości

James (chyba tak ma na imię twórca WM), sam wspomina iż tworzy tę muzykę z różnymi muzykami.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
kot
Gość
« Odpowiedz #45 : Grudzień 26, 2009, 19:47:46 »

Ulubiony mój detektyw Monk również kiedyś zdementował powszechną prawdę publicznie -kierujac swoje

słowa do dzieci,że z tym Świętym Mikołajem to jest bajka. Uśmiech Mrugnięcie

P.S.
Musiał powiedzieć coś,co wiedział ale wszyscy wiemy,ze to co twierdzi NIEPRAWDĄ jest. Uśmiech Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Grudzień 26, 2009, 19:56:40 wysłane przez kot » Zapisane
sarah54
Gość
« Odpowiedz #46 : Grudzień 26, 2009, 21:41:25 »

Z upodobaniem słucham chili zet Cool, mój syn jest DJ+em i wiem, jak pracuje z wyobraźnia, by grac to, co mu w duszy gra...
Dlaczego tak trudno Wam zaakceptować medialne metody dla duchowego wzrostu- wszak to nasze dzieci będą budować przyszłość według ich wzorców, z którymi przyszły na Ziemie Mrugnięcie
Charlottenmari+ tak ma na imię piękna wokalistka partii WM+ jak ktoś się postara możne obejrzeć zdjęcie...
Mobius...wielu twórcom w duszy gra... i to głośno. oni tez muszą jeść.
Tworzenie muzyki z pomocą komputera przy wybiorczej selekcji materiału dźwiękowego, to wielce artystyczna umiejętność. Trzeba mieć muzyczna wyobraźnie
« Ostatnia zmiana: Grudzień 26, 2009, 21:49:21 wysłane przez sarah54 » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #47 : Grudzień 26, 2009, 22:44:08 »

To o czym piszesz jest tylko powierzchnia tematu , ktory posiada spod , i to ten spod jest zazwyczaj bardziej interesujacy. Tylko nie latwo tam dotrzec.
Ale , rozne powierzchnie istnieja dla roznych grup ludzi , i dodac trzeba iz przygotowywane bardzo precyzyjnie z okreslonym zamiarem , wlasnie przyszlosciowym.

Tylko co jest tak naprawde wazniejsze ? Zewnetrznosc , czy wewnetrznosc?


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024Zobacz profil Email
« Odpowiedz #48 : Grudzień 26, 2009, 22:50:18 »

Ciekawe, ja również czytam intuicyjnie (choć ta niewątpliwie u mnie jeszcze raczkuje) i wiele publikacji odrzucam niemal w przedbiegach, tzn. zaraz na wstępie, bo mi nie "leżą". Czytając WM miałem zaś pozytywne odczucia i pomimo iż, przynajmniej jak dla mnie, nie jest to łatwa lektura, tzn. dość ciężko się to czyta.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
sarah54
Gość
« Odpowiedz #49 : Grudzień 27, 2009, 00:03:31 »

Na ET bywam czasami... gdy mam siłę dzielić się miłością i odczuwaniem.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.063 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

polskatawerna apelkaoubkonrad692 naszemaluchy siri-ya-ny wataha-dahabiga-indaha