Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 27, 2024, 15:42:15


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 [4] 5 6 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Egzorcyzmy  (Przeczytany 61097 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
soook
Gość
« Odpowiedz #75 : Październik 08, 2010, 13:09:38 »


  A tak , to z dala od tego mrocznego zagadnienia .
   Uśmiech
   .
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #76 : Październik 30, 2010, 19:13:31 »

Tajemnice opętania - historie z życia

- Zostałem kiedyś opluty przez Szatana - mówi egzorcysta, ks. Wiesław Jankowski. Czy wierzyć w opętania? Obejrzyj to wideo i oceń »



http://wiadomosci.onet.pl/wideo/tajemnice-opetania,7777664,1,klip.html#
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #77 : Styczeń 08, 2011, 15:08:30 »

Watykan ujawni sekrety egzorcyzmów!
niewiarygodne.pl 07.01.2011 18:08


Twórcy serialu będą korzystać z tajnego archiwum. (fot. AFP)

Zawód egzorcysty wciąż postrzegany jest jako jeden z najbardziej tajemniczych fachów na świecie. Duchowni, którzy podejmują się trudnego zadania wypędzania diabła mają do czynienia ze zjawiskami, które trudno jest wyjaśnić nie dotknąwszy sfery zjawisk nadnaturalnych. I choć specjaliści od walki z siłami piekielnymi zapewniają o tym, że procedura egzorcyzmów nie jest tak spektakularna, jak można by sądzić po obejrzeniu wielu hollywoodzkich produkcji, zainteresowanie obrządkiem oraz pracą, którą na co dzień wykonują egzorcyści nie słabnie. Sami przedstawiciele Kościoła także coraz chętniej opowiadają o tajemniczym rytuale. Niedawno władze kościelne wydały nawet zgodę na realizację serialu dokumentalnego przez jedną z najpopularniejszych stacji edukacyjnych świata, który poświęcony będzie temu obrzędowi. Przy tworzeniu filmu mają zostać wykorzystane dokumenty pochodzące z watykańskich archiwów. Tak daleko idąca przychylność autorytetów kościelnych wobec realizacji podobnego projektu jest rzeczą bez precedensu – poinformował serwis „Entertainment Weekly”.

...

http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,title,Watykan-ujawni-sekrety-egzorcyzmow,wid,13014524,wiadomosc.html?ticaid=6b908
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
pheasant
Gość
« Odpowiedz #78 : Marzec 30, 2011, 12:52:55 »

Wszystko to o czym tu piszecie, po prostu wszystko na tym forum jest dziełem Złego. Który chce Was omamić.
To iluzja, fantazja. Ja wiem, że to ekscytujące, ciekawe itd. ale tak właśnie działa Zły. On robi wszystko by Was odciągnąć od Boga.
Robi to bardzo umiejętnie, ma swoje diabelskie sztuczki. A jedna z największych jego sztuczek jest taka aby sprawić by ludzie przestali w niego wierzyć. Wtedy może maskować się pod różnymi postaciami, i nikomu nawet do głowy nie przyjdzie że to jest on. Może wtedy rozkręcać swoją machinę walki z Bogiem i z nami.
Przyszłam właśnie dlatego by Wam to zakomunkować.
Jeśli macie jakies wątpliwości co do jego istnienia zachęcam do obejrzenia na youtube wypowiedzi księdza egzorcysty.
Wiem że to ksiądz, żaden autorytet, ale ma on wielkie doświadczenie w walce z Szatanem. Zachęcam. Jeśli komuś się spodoba możemy założyć osobny wątek dotyczący tego filmu.

http://www.youtube.com/watch?v=JXgFlyr-F4A&feature=related
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #79 : Marzec 30, 2011, 16:49:07 »

Wszystko to o czym tu piszecie, po prostu wszystko na tym forum jest dziełem Złego. Który chce Was omamić.
To iluzja, fantazja. Ja wiem, że to ekscytujące, ciekawe itd. ale tak właśnie działa Zły. On robi wszystko by Was odciągnąć od Boga.
Robi to bardzo umiejętnie, ma swoje diabelskie sztuczki. A jedna z największych jego sztuczek jest taka aby sprawić by ludzie przestali w niego wierzyć. Wtedy może maskować się pod różnymi postaciami, i nikomu nawet do głowy nie przyjdzie że to jest on.
Zły ,którego nikt nie widzi, ale wiemy , że jest on wszędzie ? Czai się pod różnymi postaciami i nikomu nie przychodzi do głowy , że to jest on ?
Strach ... strach to potężna energia. Jednym ze sposobów ucieczki przed nią jest modlenie się do Boga ...którego też nikt nie widział, ale jest wszędzie. Niestety, to tylko ucieczka. Patowa sprawa. Dopóki nie doświadczysz samej siebie, dopóty będziesz żyć z niewidocznymi cieniami.
Wydaje się , że nie ma z tego patu wyjścia. ..... a może po prostu przyjęłaś niewłaściwe założenia w tej Grze ?
Można bowiem  wyjść z całkiem innego założeniem , a mianowicie, że nie ma rozdzielenia. Wszechświat to naczynia połączone. Wszystko jest połączone ze wszystkim. W takim ujęciu rolą tzw "zła" ( np  w postaci nieszczęścia ) jest otwarcie WYBORU. Twojego wyboru. To nauka kreacji. Tzw. "zło" jest częścią niezmierzonego dobra, jest dla  niego tłem i kontrastem.
W filozofii rozdzielenia  Boga od Szatana tkwi pewien haczyk - oto Wszechmocny pozwala na istnienia Zła. Skoro jest Wszechmocny, to czemu to robi ? Z tego punktu widzenia rodzi się zwątpienie, że może  wcale nie jest taki Wszechmocny. Z takiego rozumowania logicznie wynika ucieczka "w stronę Boga" w całkiem nieboskim stylu, a  mianowicie osądem, że "Wszystko to o czym tu piszecie, po prostu wszystko na tym forum jest dziełem Złego"
Oto zatem Bracia i Siostry , których Bóg Twój każe miłować zaczynają funkcjonować (wg tej bogobojnej postawy) jako "dzieła Złego". W konsekwencji wynikającej z takiego rozdzielenia i osądzenia pojawia się dylemat, czy należy uciec stąd jak najdalej, czy też z "dziełami złego"  walczyć do upadłego. W tym drugim przypadku na pewno pojawią się ofiary. W Imię Boże oczywiście.
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #80 : Marzec 30, 2011, 17:41:35 »

Najdziwniejsze jest to, że Jezus łączył ludzi, a jego wyznawcy ciągle jeszcze dzielą...



Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #81 : Marzec 30, 2011, 17:58:18 »

oj tam owce od koz musza byc oddzielone...Uśmiech, pozatym katolicym malo ma wspolnego z chrzescijanstwem..
« Ostatnia zmiana: Marzec 30, 2011, 18:11:55 wysłane przez quetzalcoatl44 » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #82 : Marzec 30, 2011, 20:45:14 »

Niech sobie żyją owce i kozy , choć wydaje się, że są w pozornym rozdzieleniu .Tak na prawdę są tym samym. Wszystko jest zbudowane z tego samego - z węzłów fal Uśmiech
Życie pojawia się  wszędzie tam, gdzie znajdzie warunki dla jego pojawienia się. Wszelkie życie. Wszak to jest tylko i aż energia.  To, że nie wiemy jeszcze jak świadomie kreować życie nie znaczy , że musi być to domeną boską na zawsze.
Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #83 : Marzec 30, 2011, 21:01:16 »

chodzi poprostu o pewna opcje - rozwoj duchowy, jakas harmonia, wolnosc, albo absolutna wladza, manipulacja, zniewolenie umyslow, technologia, materializm, kontrola itd, nic co nie miesci sie w systemie nie ma racji bytu...a swiadomosc i zrozumienie jest bardzo male bo przeciez wszystko mozna..Uśmiech
Zapisane
Silver
Gość
« Odpowiedz #84 : Marzec 30, 2011, 21:07:05 »

Wszystko to o czym tu piszecie, po prostu wszystko na tym forum jest dziełem Złego. Który chce Was omamić.



Tia.
Faktycznie !
Wszystko co my tutaj piszemy jest dziełem złego.

Znam pewnego nauczyciela historii już na emeryturze, który ciągle mówił o tym, że świat jest opętany przez Szatana.  Ups ! Co ciekawe - zwariował.
Z tego co wiem, był problematycznym człowiekiem w sensie rodzinnym i społecznym.Kilka dni przed faktem postradania zmysłów kupił na Allegro jakieś  dziwne obrazy, za które jego żona musiała zapłacić ponad 3000 zł.
Rozmawiałem z nim kilka razy i nie było dyskusji. Szatan rządzi światem i ludźmi i koniec nie ma dwóch zdań !
Co siał to zebrał - zgodnie z prawem manifestacji. Mrugnięcie
Co gorsza próbowałem mu wyperswadować, że wszystko tworzy myślą i w co wierzy to ma, ale nie docierało.Pamiętam jak rzekł, że prawo manifestacji, to również szatańska sztuczka.
Więc padł ofiarą własnych iluzji i projekcji.
Raz skusiłem się i pojechałem do pewnego kościoła, w którym ksiądz odprawiał egzorcyzmy.
Widziałem na własne oczy jak ludzie padali jak muchy.A ja sobie tak stałem z boku i przyglądałem się tej całej mistyfikacji.
Padały głównie starsze kobiety, że tak powiem - dewoty, w których umysłach zaimputowano diabła - szatana.
Padło tez kilku mężczyzn i też w starszym wieku.
Gdy ten szatański proceder się już prawie skończył podszedłem do owego księdza - egzorcysty i powiedziałem wprost.
Proszę ze mnie wyciągnąć tego szatana !
A on rzekł : skoro przyszedłeś do mnie z tymi słowami, to nie jesteś opętany.
A ja mu na to : a dlaczego nie jestem opętany, czyżby szatan omijał mnie wielkim łukiem ?

Pragnę przypomnieć to co można jeszcze gdzieś znaleźć w necie, a chodzi, o pewne oświadczenie polskich egzorcystów.
Między innymi powiedzieli oni tak : gdy w polskich kinach pojawił się film ''DEMON'' mieliśmy pełne ręce roboty.Normalni  ludzie, studenci, młodzież nagle została opętana !
Cóż za powód - czyżby wyświetlenie na kinowym (płótnie-ekranie) jakiejś filmowej bajki sf. uruchomiło Szatana ? Przecież to absurd !

Szczegółowe analizy problemu ujawniły w rozmowach z ''opętanymi'', że opętani zostali akurat właśnie Ci, którzy faktycznie głęboko uwierzyli w istnienie jakiegoś Demona- diabła.
Oczywiście na filmie nie było mowy o żadnym religijnym Szatanie, tylko był wymyślony po prostu  pewien filmowy (twór).
Tak działają mechanizmy tego wszechświata, gdzie świadomość tworzy wzorzec, który później w środowisku się uruchamia.
Ściślej mówiąc to środowisko jest tym wzorcem, w którym poprzez całe wieki (KRK) wpisywał do świadomości ludzi istnienie Szatana. I teraz ten wzorzec myślowy, który jest nie tylko wzorcem (programem), ale też energią- manifestuje, ponieważ nie może pozostawać w zamknięciu na zawsze.
I wystarczy film Demon, albo pójście do kościoła, w którym niejako wygania się z człowieka diabła i wzorzec się uruchamia.
Tylko sprawcą pierwotnym tego wszystkiego jest nikt inny tylko katolicki kościół, który przez całe wręcz wieki imputował ludziom do głów - jak to napisał Sventer - straszaka.
I teraz ten domniemany energetyczny wzorzec myślowy - manifestuje !
Ludzie o niskim poziomie świadomości nie są wstanie zrozumieć Who is Who.
Dla nich manifestacja wzorców energii jest rzeczywistością - jest prawdziwym istnieniem.
Swego czasu byłem zabujany w buddyjskiej filozofii.
Po nocach mi się śniła. Budda był dla mnie wzorem życia i do tego stopnia, że zobaczyłem ja jedzie na białym koniu.
Tylko to nie był Budda, to była moja własna projekcja.Buddy nie było na zewnątrz, on był w mojej głowie.

Żal mi bardzo takich ludzi, którzy nie zadadzą sobie trudu zrozumienia, tylko wierzą w to co widzą, nadając im jeszcze znamiona ''świętej prawdy''.
To są właśnie ludzie ''opętani'' - odrealnieni od rzeczywistości. Czyli opętanie to nie opętanie, tylko odrealnienie od rzeczywistości - prawdy.
Dla nich argumentem jest wzrokowa percepcja - co widzą, no to w to wierzą.... i basta.
Więc film na YT przedstawiający opętania lub kościelne egzorcyzmy, czy Ojciec Pio, opętany  przez Szatana stanowi dla nich absolutny i nie podważalny dowód.
Dowód czego ?
 Są więc opętani przez  TWORY własnej wyobraźni- myśli - energii.
Opętani przez ontologiczne byty.

Rozmawiałem kiedyś z pewną psychoterapeutką, która powiedziała mi, że miała klientkę, którą stwierdziła, że odzwiedza ją  Szatan i ją gwałci.Powiedziała, że wchodzi do niej przez okno balkonowe.
Psychoanaliza tej patologii umysłowej wykazała, że pochodziła ona z rodziny, gdzie autentycznie głęboko wierzono w Szatana - Diabła. Co ciekawe, wyszło na jaw, że to jej babka nakręciła w tej rodzinie scenariusz, który się później realizował  ponieważ wciąż opowiadała i przestrzegała wszystkich w rodzinie przed Szatanem, którego oczywiście na własne oczy widziała, który śmierdział i temu podobne rzeczy. Przejęła tą ''świętą prawdę''  matka i wkleiła do głowy córce.
Cóż za wspaniały przykład  pokoleniowej karmy !
Koniec końcem psychoterapeutka skierowała pacjentkę do klinicznego psychologa, który zastosował hipnozę i usunął tego agregora - Szatana z jej podświadomości.
I skończył się problem... a Szatan przestał gwałcić kobietę.
Ciekawe, że przestał ? Czyżby się przestraszył hipnozy i klinicznego psychologa ?  Coś

A więc wszystko na tym forum jak twierdzi Pheasant jest dziełem złego, który chce nas omamić.
Ludzie ... słyszycie - jesteśmy omamieni ....!
Tylko nie omamiona jest Pheasant. Ją to zło nie rusza... Mrugnięcie

 
 







« Ostatnia zmiana: Marzec 30, 2011, 22:53:09 wysłane przez Silver » Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #85 : Marzec 30, 2011, 21:26:57 »

nie chodzi o jakis strach, ale o rozeznanie co jest czym, i tak kazdy umrze, wiec dobrze byloby jakos sie rozwinac duchowo i cos zrozumiec..a zawsze to bylo blokowane, zawsze chodzilo tylko o wladze i materializm, a teraz napewno tez nie jest inaczej...i czesto prawda sie manipuluje, najczesciej samemu trzeba do niej dochodzic...


no wlasnie chrzest ogniem, budzenie kundalini...no ale na to trzeba byc gotowym...

http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://www.williamhenry.net/coast.html&ei=9J-TTbawMozPsgaevviyCA&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=1&ved=0CBwQ7gEwAA&prev=/search%3Fq%3Dhttp://www.williamhenry.net/coast.html%26hl%3Dpl%26sa%3DG%26biw%3D1260%26bih%3D616%26prmd%3Divnsb
« Ostatnia zmiana: Marzec 30, 2011, 22:28:48 wysłane przez quetzalcoatl44 » Zapisane
pheasant
Gość
« Odpowiedz #86 : Marzec 31, 2011, 12:52:07 »

W filozofii rozdzielenia  Boga od Szatana tkwi pewien haczyk - oto Wszechmocny pozwala na istnienia Zła. Skoro jest Wszechmocny, to czemu to robi ? Z tego punktu widzenia rodzi się zwątpienie, że może  wcale nie jest taki Wszechmocny.
Zło przyszło na ten świat nie z woli Boga, ale z woli człowieka. Ponieważ Bóg dał nam wolną wolę.

Cytuj
Oto zatem Bracia i Siostry , których Bóg Twój każe miłować zaczynają funkcjonować (wg tej bogobojnej postawy) jako "dzieła Złego". W konsekwencji wynikającej z takiego rozdzielenia i osądzenia pojawia się dylemat, czy należy uciec stąd jak najdalej, czy też z "dziełami złego"  walczyć do upadłego. W tym drugim przypadku na pewno pojawią się ofiary. W Imię Boże oczywiście.
Widocznie źle się wyraziłam. Nie uważam nikogo na tym forum jak to napisał East za "dzieło złego". Jeśli ktoś tak to odebrał to przepraszam. Z nikim też nie chcę walczyć.
Zapisane
greta
Gość
« Odpowiedz #87 : Marzec 31, 2011, 12:57:51 »

Nic na Ziemii nie dzieje sie bez Bozej woli i Bozego przyzwolenia.Czlowiek jest tylko wykonawca Bozej woli tak wiec zlo nie moze byc z woli czlowieka!
Zapisane
pheasant
Gość
« Odpowiedz #88 : Marzec 31, 2011, 13:11:51 »

Nic na Ziemii nie dzieje sie bez Bozej woli i Bozego przyzwolenia.Czlowiek jest tylko wykonawca Bozej woli tak wiec zlo nie moze byc z woli czlowieka!

Przyjmijmy Greta że to co napisałaś jest prawdą. Wtedy każdy morderca, mógłby powiedzieć że zabił kogoś z woli Boga i mordowanie siebie nawzajem nie było by grzechem i nie byłoby karane przez prawo. Wtedy każdy mógłby robić to co chce.
Zapisane
Sventer
Gość
« Odpowiedz #89 : Marzec 31, 2011, 13:19:05 »

A Wy dalej próbujecie uczłowieczyć Boga? Dalej brniecie w tą ślepą ulicę tworzenia Boga osobowego?

pheasant spodziewałem się innego podejścia do tematu ale zaprzeczasz sama sobie.

Cytuj
Wszystko to o czym tu piszecie, po prostu wszystko na tym forum jest dziełem Złego
Wskaż mi które elementy są dziełem złego? Jakoś nie wierzę w Twoje przepraszam to z tego powodu iż Twoje powyższe słowa jasno pokazują co chciałaś powiedzieć.

A wracają do tematu, oglądałem mnóstwo programów o egzorcyzmach, filmy w których wielcy "guru" lecza niby takich ludzi. W Islamie, Chrześcijaństwie jest to jedno bardziej powszechnych zjawisk tzn. opętań.

A co gdybym Ci powiedział iż opętania leżą w naturze umysłu? A nie żadnego Boga, Szatana.
Wyobraź sobie że można wyróżnić dwie grupy opętanych jedno totalni anty wierzący a drudzy może są wierzący ale to trudno ustalić. W sumie ciekawy temat bo ciężko jest sklasyfikować osobowość opętanego.

Jest kilka takich cech które moim zdaniem mogą powodować opętanie. Pewnie chodzi o głęboki wpływ na podświadomość, między innymi strach, doznanie krzywdy, doktryna katolicka jest w dużej mierze przyczyną, być może strach przed szatanem jest tego efektem.

Człowiek widzi to co chce widzieć można równie dobrze obrócić w ten sposób. Myśl ludzka tworzy to co chce. Chcesz być opętana? To będziesz. Chcesz być zła? To będziesz. To zależy wyłączenie od Cienie.

Ludzki umysł ma niewyobrażalny potencjał od ludzi zdolnych czytać 400 książkę parę minut w i są wstanie pamiętać słowo w słowo tzn. Sawanci do ludzi osiągających niemożliwe jak choćby ciągnięcie samolotu, łamanie kilku dziesięciu desek lub kamieni leżących na sobie aż do chodzenia po szkle, rozżarzonym węglu itd.

Także był taki przypadek gdy spadł facet z 30 któregoś piętra(nie pamiętam dokładnie ale to było strasznie wysoko) i przeżył. Jak myślisz skąd wynika to wszystko? Pomyślisz od Boga, a może siła opętanych leży w szatanie? Nie.

To jest błędna odpowiedź, należy patrzeć na siebie bo sam dla siebie jesteś Bogiem i masz nieograniczony potencjał. Taki jest człowiek. Nasze DNA jest tak skonstruowane że potrafi wydziwiać cuda. Wszystko zależy od uwarunkowań środowiska zewnętrznego. A teraz wyobraź sobie że robiono badaniach na myszach gdzie wyciągnięto gen odpowiedzialny za uczenie. I co się stało mysz została umieszczona w odpowiednich warunkach i się uczyła!

Czy to o czymś nie świadczy... trochę się rozpisałem nie na temat ale ma to wspólny wątek.

Twoja wiara może podziałać cuda i jeśli głęboko czegoś pragniesz i wierzysz możesz to dostać. Ale jeśli się boisz i "wierzysz" że coś ci zagrażać może i się z tym utożsamiasz to potem wychodzą "Opętania".

Zresztą post Silvera też dużo wyjaśnia choćby z tą psychoterapeutką. Opętanie ma uwarunkowania w umyśle w psychice człowieka, a nie w nie istniejącym szatanie.

Zapisane
greta
Gość
« Odpowiedz #90 : Marzec 31, 2011, 13:26:35 »

Wiesz sek w tym,ze prawo ktore obowiazuje na Ziemii,nas ludzi jest prawem stworzonym przez czlowieka,istote niestety nie doskonala,Boskie prawa kazdy z nas ma w sercu i je wykonuje,kazdy na swoj sposob.Ale mamu wolna wole do podejmowania takich czy innych decyzji i tylko my bedziemy przed Bogiem,ze nie odpowiadac,ale to juz pozniej na drugim swiecie.
Tak wiec z Boskiego prawa,poki co odpowiadamy przed Bogiem,ale z ludzkiego przed ludzmi.Choc powiem Ci,ze i na Ziemii Bog takze rozlicza za zle postepowanie i jest to jak najbardziej widoczne.Tylko widza to ci,ktorzy chca widziec.
Zapisane
Sventer
Gość
« Odpowiedz #91 : Marzec 31, 2011, 13:29:12 »

Nie jestem odpowiedzialny przed Bogiem. W swoje istocie to co stworzył wszystko nie ograniczało by się do tak kruchego osądzania człowieka. Myślę że tutaj jest o wiele, wiele głębszy sens który poznamy kiedyś tam...

 Mrugnięcie
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #92 : Marzec 31, 2011, 13:33:47 »

Cytat: sventer
…do ludzi osiągających niemożliwe jak choćby ciągnięcie samolotu, łamanie kilku dziesięciu desek lub kamieni leżących na sobie aż do chodzenia po szkle, rozżarzonym węglu itd.

E tam. Chodziłam po rozżarzonych węglach wielokrotnie i nie uważam tego za żaden nadzwyczajny,
a tym bardziej niemożliwy wyczyn. Każdy to potrafi, o ile uwierzy, że potrafi.

No chyba, że to szatan mnie nosił po tych węglach!  Duży uśmiech
Zapisane
Sventer
Gość
« Odpowiedz #93 : Marzec 31, 2011, 13:35:40 »

Cytat: sventer
…do ludzi osiągających niemożliwe jak choćby ciągnięcie samolotu, łamanie kilku dziesięciu desek lub kamieni leżących na sobie aż do chodzenia po szkle, rozżarzonym węglu itd.

E tam. Chodziłam po rozżarzonych węglach wielokrotnie i nie uważam tego za żaden nadzwyczajny,
a tym bardziej niemożliwy wyczyn. Każdy to potrafi, o ile uwierzy, że potrafi.

No chyba, że to szatan mnie nosił po tych węglach!  Duży uśmiech


Hehe to musiał być gorące szatanek Chichot
Zapisane
greta
Gość
« Odpowiedz #94 : Marzec 31, 2011, 13:36:29 »

Sven,Bog stworzyl Cie na swoje podobienstwo i dal Ci iskre boza abys zyl i wykonywal zaplanowane przed Twoim przyjsciem na swiat,zadania.Jak to zrobisz,zalezy od Ciebie,a Bog bedzie Cie korygowal w tym co robisz,nawracaniem na Twoja sciezke zycia.Tak,ze czy chcesz czy nie i tak kazde Twoje nastepne zycie bedzie po to,abys byl coraz doskonalszy i blizej Boga,czyli blizej doskonalosci.
Zapisane
greta
Gość
« Odpowiedz #95 : Marzec 31, 2011, 13:38:49 »

Sluchaj ptaku,skoro pieklo jest tu na Ziemii,to kto tam wie kto Cie nosil po tych weglach.
Zapisane
Sventer
Gość
« Odpowiedz #96 : Marzec 31, 2011, 13:38:55 »

Proszę Cię. Mrugnięcie
Ja w takie bajki nie wierzę, tak się wyśpisz jakiego Boga będziesz miała.
Ja tam żyję bez Boga i wiesz co? W życiu nie byłem bardziej szczęśliwy! Brak straszaków, wmawianie chorych idei i ciągła indoktrynacja tylko ciągle mi ciężyła. Kiedyś to sobie uświadomisz.
« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2011, 13:40:41 wysłane przez Sventer » Zapisane
greta
Gość
« Odpowiedz #97 : Marzec 31, 2011, 13:44:01 »

O tym wlasnie pisalam wczesniej.Odrzucenie jakichkolwiek wzorcow wcale nie swiadczy,ze zyjesz bez Boga.Robisz to,co chcesz na swoj sposob i ok.Jak najbardziej popieram!
Uczysz sie swiata na swoj sposob i to tez nie jest bez Boga.Wszystko ,co robisz i jak sie zachowujesz,jakich masz rodzicow,znajomych itd,slowiem jakie masz zycie,jest to wybrane przez Ciebie przed urodzeniem jako nastepne doswiadczenie i jak najbardziej jest zgodne z Boskim planem dla Twojej osoby.
Przeczywat sobie ksiazke,juz zreszta nie raz polecanom na forum,"Odwazne dusze" i inaczej spojrzysz na swoje zycie.
Zapisane
pheasant
Gość
« Odpowiedz #98 : Marzec 31, 2011, 13:45:05 »


pheasant spodziewałem się innego podejścia do tematu ale zaprzeczasz sama sobie.

Cytuj
Wszystko to o czym tu piszecie, po prostu wszystko na tym forum jest dziełem Złego
Wskaż mi które elementy są dziełem złego? Jakoś nie wierzę w Twoje przepraszam to z tego powodu iż Twoje powyższe słowa jasno pokazują co chciałaś powiedzieć.

No to jeszcze raz. Napisałam że wszystko o czym tu PISZECIE jest dziełem złego. Tzn chodziło mi o tytuły wątków tu na forum. Na przykład "Dziwne zjawiska na górze Ślęży", "Astrologia" itd. Faktycznie może nie "wsystko" jak to ujęłam przyznaje że błędnie.
« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2011, 13:45:38 wysłane przez pheasant » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #99 : Marzec 31, 2011, 13:54:29 »

Proszę Cię. Mrugnięcie
Ja w takie bajki nie wierzę, tak się wyśpisz jakiego Boga będziesz miała.
Ja tam żyję bez Boga i wiesz co? W życiu nie byłem bardziej szczęśliwy! Brak straszaków, wmawianie chorych idei i ciągła indoktrynacja tylko ciągle mi ciężyła. Kiedyś to sobie uświadomisz.

Ode mnie również jakieś osobowe bogi poodpadały.  Duży uśmiech Za to wróciła wiara w siebie. I coraz lepiej mi z tym.
Nie znaczy to, że nie wierzę w praprzyczynę wszystkiego. Oraz w inteligentne, organizujące się Pole Świadomości,
którego jestem cząstką i z którego czerpię moc.  Uśmiech
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.057 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

playlifegames x22-team stadniniakonna norwegland sanguisregum