Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czerwiec 19, 2024, 19:21:37


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 1 
 : Listopad 20, 2015, 22:14:40 
Zaczęty przez Dariusz - Nowe: wysłane przez janusz
Niestety Forum NR 3 nie miało szczęścia.  "Atak" nastąpił z najmniej oczekiwanej strony. Z sobie wiadomych powodów nasza administratorka "Janneth" postanowiła unicestwić 3-cią odsłonę forum i powoli wbijała nóż w plecy tamtej odsłony, a 01.11.2015 przecięła aortę. Forum padło całkiem 01.11 ponieważ nie wniesiono opłaty za domenę (43,03 zł), a my nie mogliśmy tego zrobić bez udostępnienia dostępu do dostawcy domen, czy faktury proforma. Jednak domena ma okres karencji i wykupić jej na nowo też w tym okresie nie można - więc tamtego forum dzięki blokadzie "Janneth" dziś nie ma.

Dlatego Witamy w 4-ej odsłonie Niezależnego Forum Cheops

Otwieramy nową odsłonę forum z nadzieją, że okres kłopotów technicznych mamy za sobą.
Obecnie grupa 4 administratorów docelowo będzie miała wszystkie nazwy, kody, hasła i inne dane dostępowe, więc nawet w przypadku "powtórki", czego nie bierzemy już pod uwagę, każdy z nich będzie mógł odtworzyć forum w krótkim czasie. Jest jeszcze trochę do zrobienia, bo skrypt forum nie był nigdy aktualizowany.
Wybaczcie ten dość długi tekst, ale chcemy, abyście znali prawdę, a nie zasłonę dymną np. w postaci hackerów, choć i takie ataki na tamto forum się zdarzały.


http://cheops4.org.pl/     Nasz nowy Adres 

Życzymy wszystkim bezprzerwowego surfowania po bazie wiedzy naszego forum.
Problemy prosimy zgłaszać mailem: cheops4.pl@gmail.com lub na PW czterem pierwszym administratorom.

Pozdrawiamy - administracja Niezależnego Forum - Cheops.

 2 
 : Luty 24, 2013, 23:39:45 
Zaczęty przez Dariusz - Nowe: wysłane przez Dariusz
Zapraszamy wszystkich gości i "starych" bywalców na nasze nowe forum.

Wystarczy kliknąć na ten napis >> aby móc tam urzędować.

Nowe forum niesie ze sobą większą autonomię, czyli pewność, że nikt nie będzie nam mieszał w szykach, że nikt nie będzie decydował za nas co i kto może być zamieszczane na jego łamach.

Do zobaczenia. Uśmiech


Powyżej wstawiono Nowy Adres FORUM
                                             Janusz - Administrator Forum Cheops 4 .....20 LISTOPAD 2015 r.

 3 
 : Styczeń 23, 2013, 04:24:28 
Zaczęty przez Racjonalista - Nowe: wysłane przez Racjonalista
A i jeszcze jedno bo podobno niektórych drażni to jak ktoś kilka razy edytuje swój post. Edytowałem go bo poprawiałem błędy ortograficzne, a nie dlatego, że nie mogłem zdecydować się co chce napisać Mrugnięcie.

Dziękuję za wyrozumiałość.

 4 
 : Styczeń 23, 2013, 04:18:08 
Zaczęty przez Racjonalista - Nowe: wysłane przez Racjonalista
Dariusz napisał:
Cytuj
Jednocześnie informuję, że od 15 I 2013 r. to forum zostanie zamknięte całkowicie.
Możliwym będzie tylko przeglądanie jego zawartości.

Potem

Cytuj
Posty dotyczące możliwości klikania, pomimo iż wcześniej zapewniałem, że 16 już takiej nie będzie, wydzieliłem jako niezalezny wątek: Można jeszcze pisać? !!! >>.

No właśnie zapewniałeś, że takiej możliwości już nie będzie bo zapewniałeś też, że forum zostanie całkowicie zamknięte. A tu niespodzianka kolejna nie dochowana obietnica wykonana w ezoterycznym stylu.

Więcej wykrzykników nie dało rady wstawić? Człowieku przeczytaj sam siebie w tym momencie i powiedz do czego Ty brniesz? co starasz się osiągnąć? Z mojego punktu widzenia jesteś totalnie niezdecydowany do tego nie pewnym człowiekiem. A wiadomo, że jak wyczuwa się u kogoś niepewność to lepiej nie wierzyć w jego słowa, bo jest to osoba niewiarygodna, a jesteś niewiarygodny bo oszukujesz sam siebie. Tak samo niewiarygodna jest treść tego forum bo również oszukuje i zaprzecza sama sobie w tym co rozpowszechnia. Idealnym odzwierciedleniem tego miejsca są treści sesji jakie publikował Projekt Cheops tym samym tworząc mętlik w głowach u tych ludzi, którzy pozwolili sobie powierzyć się niemu i co tu dalej się oszukiwać zmanipulować sobą.

Nie zaprzeczam w istnienie duchów mimo, że jestem racjonalistą to jednak mam na to tolerancyjny wgląd, ale czymkolwiek jest enki i nawet jeśli jest sobie powiedzmy jakimś tam duszkiem, który przemawia przez medium jak Lucynę Łobos to nie jest to nic dobrego, a efekty tego widać na ludziach, którzy wchłonęli ten temat i dzisiaj drapią się po głowie nie wiedząc jak wyjaśnić sobie logicznie to co się wydarzyło (czyli nic tak na prawdę), a oni tak w to wierzyli.

Powiem Ci tak zdecyduj się lepiej. Zamykasz to forum czy nie? krótkie konkretne pytanie niczego więcej nie wymagam. I proszę o jedno grzecznie i kulturalnie proszę bez zbędnych wybuchów wściekłości. Bo tylko pytam, a jeżeli nie podobają Ci się te pytania to nie bez powodu. Przypuszczam, że przemawia przez ciebie zawiść, rozczarowanie, przeminął 2012 rok, nadzieja na spełnienie obietnic wyblakła, dokładnie tych które rozpowszechniło środowisko ezoteryczne i teraz ludzie się gubią, nie wiedzą co myśleć, w co wierzyć, co dalej ze sobą zrobić i efekt tego chaosu wewnętrznego widać po twojej nie zdecydowanej zmianie, którą nie wiesz czy tak na prawdę wykonać. Ucieczka nic Ci nie da, ja bym zostawił to forum bo można inaczej poprowadzić to miejsce.

Jest taki gość w internecie nazywa się Mikołaj Rozbicki taki typek w okularach może go ktoś zna albo już widział i słuchał jego audycje. No więc pamiętam jak czytałem jego stronę internetową gdzie wręcz zarzekał się, że po 21 grudnia nastanie 3 dni ciemności, próbował to ludziom wciskać na siłę, założył organizacje zwaną wolną ludzkość coś na wzór Projektu Cheops gdzie prezentowali swoje audycje o kosmitach, statkach kosmicznych i innych bajek o 21 grudnia roku 2012. I tak sobie myślę na co tacy ludzie jak on liczyli mistyfikując się z tak głośno zapowiadanym od wielu lat nadejściem końca świata bądź tak zwaną "przemianą duchową" mającą poprzedzać różnego rodzaju astronomiczne efekty specjalnie które wcale się nie wydarzyły i nie potwierdziły w swoich zapowiedziach? No więc powiem Ci o co chodziło:

O siłę rozgłosu i chęć zarobienia kasy rozumiesz to?
Marketing w tym wypadku przereklamował to tak sprytnie, że każdy uwierzył w jego fałszywe ilustracje. Od samego początku chodziło im tylko o wierną klienterię i korzyści majątkowe jakie mogli na nich ubić. Myślisz, że film o roku "2012" powstał dlatego, że jego reżyser jak to stwierdził duszek enki znajdował się pod natchnieniem orionidów czy innych ufoludków, aby przekazać światu wiadomość o 2012 czy zrobił to zwyczajnie po to, aby zrobić na tym kasę? Odpowiedź może brzmieć smutnie ale niestety zrobił to dla pieniędzy. Bo ktoś kto ma przynajmniej kropelkę oleju w głowie i zauważył jak wtopić się w panujący ówcześnie trend o roku 2012 wykorzystał to wiedząc doskonale, że ludzie zapłacą za to czego oczekują lub w to wierzą. Naiwnością ładniej określaną jako wiarą można manewrować tak umiejętnie jeśli ktoś wykazuje chodź odrobinę sprytu i wie jak pociągnąć za sznurki dalej.

I teraz przychodzi kolej na ciebie, administratora nieoficjalnego (niezależnego to bym nie powiedział) forum Projektu Cheops i teraz przed tobą samym rodzi się pytanie - Jakie Ty miałeś bądź masz oczekiwania co do tej jednej wielkiej marketingowej akcji powołując się na jak widzę "dzieci indygo" (bohaterów ezoterycznych książek również napisanych dla pieniędzy)? Powiedz szczerze czy też liczyłeś na to, że na forum pojawi się fala wiernych tematowi ludzi od których być może wydobędziesz jakiś cenny materiał czy po prostu sam zaliczasz się do tych, którzy dali się oszukać podobnie jak oni? Jesteś propagatorem tych treści w celu korzyści materialnych, które niestety nie wypaliły na tym forum i już nie wypalą, bo nadzieja przepadła czy po prostu jednym z ludzi, którzy dali się oszukać, a liczyli po prostu na dotrzymanie słowa? Uśmiech

Bo Ty o ile mogę Ci mówić na Ty jeśli tego sobie życzysz nie jesteś osobą, która wytłumaczy się jedynie ciekawością i zainteresowaniem tym tematem. Wytłumaczyć się w ten sposób mógłby ktoś kto w żaden sposób nie tworzy apoteozy wokół tematu 2012 i dzieci indygo, ale ty jesteś człowiekiem, który powołał się na takie tematy przed którymi teraz uciekasz i starasz się nie brać za to żadnej odpowiedzialności. Stworzyłeś czy prowadzisz forum o roku 2012, pch, dzieciach indygo więc w porządku nic do ciebie nie mam i niech Ci będzie, ale czy przyznajesz się do tego, że bierzesz za to jakąkolwiek na siebie odpowiedzialność, że jeżeli zjawi się tutaj osoba o ile jeszcze ktoś taki się zjawi kto będzie domagał się od ciebie wyjaśnień, odpowiedzi to zdołasz stanąć w konfrontacji pytań czy po prostu sprytnie uciszysz temat uciekając na nowe forum i barykadując się od niewygodnych gości?

Spójrz prawdzie w oczy, nie uważasz, że oszukujesz sam siebie w tym momencie? Chcę się z tobą dogadać jak normalny facet z facetem, którzy umieją dogadać się po ludzku i zachować po ludzku, a nie dalej bawić w chowanego. Bo ja chcę tylko wiedzieć co Ty mistrzu knujesz i jaki masz w tym udział, cel, oczekiwania i zastanawiam się czy masz na tyle odwagi, aby ujawnić swoją twarz i powiedzieć nam wszystkim tutaj śmiało - Tak ja wierzę w dzieci indygo, ja jestem dzieckiem indygo i mogę wam to udowodnić?

Potrafisz to zrobić? bo jak do tej pory od tylu pięknych lat jeszcze nikt taki się nie zjawił, a mógłby Uśmiech

Prawda, że konkretnie strzelam pytaniami?

 5 
 : Styczeń 22, 2013, 22:20:04 
Zaczęty przez Dariusz - Nowe: wysłane przez Dariusz
Posty dotyczące możliwości klikania, pomimo iż wcześniej zapewniałem, że 16 już takiej nie będzie, wydzieliłem jako niezalezny wątek: Można jeszcze pisać? !!! >>.

 6 
 : Styczeń 21, 2013, 23:30:17 
Zaczęty przez Racjonalista - Nowe: wysłane przez krzysiek
Co by nie powiedzieć, to Nasze forum cieszy się wciąż dużą popularnością. Zauważcie, że dzisiaj on-line w jednej chwili odzwiedziło je aż 28 "lukaczy". Całkiem niezły wynik Szok A może to jacyś "archiwiści" zapisują skrzętnie wszystkie złote myśli tu wyrażone dla potomnych? Duży uśmiech

Mam nadzieję znaleźć się w tych annałach, bo przecież trzeba coś po sobie pozostawić oprócz nie spłaconych kredytów  Duży uśmiech

 7 
 : Styczeń 21, 2013, 20:55:47 
Zaczęty przez Racjonalista - Nowe: wysłane przez arteq
I jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności, ten niepokorny Phi ma bardziej ludzką twarz i zbiera więcej dowodów sympatii od swoich dobrze „ułożonych” pogromców. 
Żaden tam zbieg okoliczności. Na tym forum od zawsze sympatią cieszyli się forumowicze którzy stosowali inwektywy, wulgaryzmy i galopującą nienawiść w stosunku do KRK/katolików. Nikogo wtedy nie raziły przekleństwa i lżenie od których roiło się w takich "sympatycznych" postach.
Ot i cała 'zagadka'.

 8 
 : Styczeń 20, 2013, 19:06:02 
Zaczęty przez Racjonalista - Nowe: wysłane przez Kate
ptaku - ale masz "jaja" Uśmiech

P.S. my tu gadu gadu, a generatory glodne, i az przedluzaja (Mrugnięcie siebie jak moga, bo im dusycki uciekaja, jakies takie wymadrzale i zemancypowane sie nagle porobili:)

 Mrugnięcie

 9 
 : Styczeń 20, 2013, 13:40:41 
Zaczęty przez Racjonalista - Nowe: wysłane przez ptak
Cytuj
Taki poziom demokracji jest przez innych nazywany chaosem, czy o to chodzi?
Dokladnie tak jest. Ciekawe spostrzezenie, i wlasnie ten chaos (z ktorego zawsze rodzi sie nowe) jest tak niemilosiernie ganiony.
Porzadek sztuczny, wymuszony to dyktatura, zastaraszanie, albo manipulacja. Porzadek, ktory na drodze transformacji wyloni sie z chaosu to udany twor boski. Po to sa rozmowy, starcia, ostre konfrontacje, aby wlasnie zapanowal demokratyczny porzadek.
"Bo po burzy przychodzi cisza"Uśmiech


Kate, zgadzam się z Tobą. Jedynie w chaosie tkwi wszelki potencjał i jedynie z niego rodzi się każda możliwość.

Chaos jest bardziej demokratyczny od niedemokratycznego zamordyzmu, strzeżonego pilnie przez prawa, regulaminy
i inne strychniny. Bo czyż nie jest to przemoc nielicznych nad licznymi w tych wszystkich obwarowaniach, cenzurach,
stłamszeniach, wykluczeniach, itd.?

Czy owe obwarowania w ogóle cokolwiek mogą w człowieku zmienić? Praktyka wyraźnie wskazuje, że nie.
Ale są chorzy na władzę i to dla nich są potrzebne te drakońskie regulaminy, by mieć możliwość trwania
w swojej chorobie i strzelania z bata własnych uzależnień.
Co też było wyraźnie widać, jak tępiono niepokornych, chociażby „buntownika” Phi
I jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności, ten niepokorny Phi ma bardziej ludzką twarz i zbiera więcej dowodów
sympatii od swoich dobrze „ułożonych” pogromców.  Duży uśmiech

No i zgadzam się z niepokornikiem, uważaj komu dajesz sobą adminić.  Chichot

To pa  Duży uśmiech

 10 
 : Styczeń 20, 2013, 12:47:29 
Zaczęty przez Racjonalista - Nowe: wysłane przez Kate
Cytuj
Taki poziom demokracji jest przez innych nazywany chaosem, czy o to chodzi?
Dokladnie tak jest. Ciekawe spostrzezenie, i wlasnie ten chaos (z ktorego zawsze rodzi sie nowe) jest tak niemilosiernie ganiony.
Porzadek sztuczny, wymuszony to dyktatura, zastaraszanie, albo manipulacja. Porzadek, ktory na drodze transformacji wyloni sie z chaosu to udany twor boski. Po to sa rozmowy, starcia, ostre konfrontacje, aby wlasnie zapanowal demokratyczny porzadek.
"Bo po burzy przychodzi cisza"Uśmiech


Strony: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.044 sekund z 16 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

zipcraft opatowek gangem watahaslonecznychcieni wypadynaszejbrygady