Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 26, 2024, 18:42:59


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 3 4 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Orędzie Noworoczne EN-KI  (Przeczytany 44378 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kapłan 718
Gość
« : Styczeń 06, 2009, 22:12:05 »

Nie wiem czemu NIKT tego nie zamieścił - więc ja to robię nie czękając aż komś się ze chce! jest dużo nowych informacji wbrew temu co mówia przeciwnicy i sceptycy PCH



Witajcie! Tego niedzielnego dnia jeszcze starego roku 2008, Ja ENKI lub SAMUEL, istota duchowa będę z Wami dzisiaj tego dnia.  Moja energia będzie, będę mówił do tych którzy mnie znają. Do tych którzy mnie nie znają, do tych którzy mnie nie akceptują, a nawet tych co kochają i do tych, którzy mnie nie nawidzą. Jestem podciągniety pod ezoterykę pod parapsychologię, tak mówią naukowcy. Ja mówię dzisiaj inaczej. Jest to połączenie telepatyczne pomiędzy światem materii, a światem ducha. To połączenie może ma wielu ludzi, a gdyby tak ludzie chcieli, takie połączenie może mieć każdy. Telepatia jest czymś znanym we wszechświecie jest praktykowane to połączenie. Na dzień dzisiejszy dużo ludzi odrzuca tą metodę połączenia. Wstydzą się nas. Wstydzą się mówić o kontaktach z nami. Teraz bijemy na alarm! Kochani bo za kilka dni mamy nowy rok, rok 2009, który nie przyniesie poprawy tak jak to mówią co niektórzy. Obiecują poprawę, obiecują dobrobyt. Nic takiego się nie wydarzy, wręcz przeciwnie! Od nowego roku weszła ustawa, która jest tylko przekazywana władzom najwyższym – ZATAJAĆ FAKTY! Fakty jakie będą na Ziemi co by nie nakarmić tym społeczeństwa, fakty czy wydarzenia jakie będą na Ziemi będą katastroficzne. Tak jak mówiłem wiele razy, że z roku na rok wydarzenia będą się potęgować, aż do roku 2012 i rok 2012 nie jest bajką dla niegrzecznych dzieci i nie jest rokiem, z którego można czynić sobie pośmiewisko, a przy tym i z nas też. Rok 2012 jest rokiem przełomowym dla Ziemi i dla ludzkości. Ten czas cykliczny powtarza się na planecie Ziemia co 25 tys. Lat i w imię czego i kogo teraz ten rytm miałby być zmieniony? A ponadto nie da się bo cykl 25-iotysiącletni obejmuje nie tylko Ziemię, ale cały układ słoneczny. I gdyby teraz istota najwyższa Bóg, w którego i tak moc ludzi nie wierzy zmienił postanowienie i zmienił cykl. Zaburzyłby w ten sposób cykl kosmiczny w układzie słonecznym. Dlatego to od wielu lat, naprawdę od wielu lat bo od 2 tys. Lat mówi się o tym czasie, o roku 2012. Powrócę do roku 2009, którego tak się większości ludzi zaczyna bać. I słusznie! Bo głęboko w podświadomości ten co wierzy i ten co nie wierzy jest poddawane właśnie ten strach, strach czy walka o przeżycie. Tu trzeba się nad tym zastanowić i trzeba byłoby wyeliminować jedno i drugie. I strach i walkę o przeżycie, a swoją energie skierować na to jak ratować Ziemię, a przy okazji siebie i swoich bliskich. Ponownie powracam do roku 2009, tego nadchodzącego, budzącego nadzieję i strach – słuszny strach, otóż Dalaj Lama, który był niedawno w Polsce nie jest to przypadek. Będzie on objeżdżał inne kraje też. Wiadomo, że zwaśnione strony, pomiędzy Tybetem, a Chinami są ogromne. Jaką potęgą są Chiny mówić nie muszę? I jak bardzo Polska naraziła się Chinom. To co mówią w Srodkach masowego przekazu, że jest to drobne nieporozumienie to jest nieporozumienie w tych słowach. Chiny tylko Czekaja na okazję, żeby odegrać się na wszystkich krajach, które proszą o Dalaj Lame .Chcą zetrzeć z powierzchni Ziemi Tybet, ta kulturę, tych uduchowionych mnichów, też się to nie uda bo Tybet jest kolebką historii. A tego że ze strony Chin w roku 2009 czeka Polskę dużo nieporozumień. Ucierpią na tym ludzie właśnie tacy przeciętni ludzie. Czekają Was jeszcze powodzie, już na wiosnę. To czego kiedyś Polska nie miała co związane jest z klimatem, huragany, tornada, to też Was czeka. Prosiłem dużo wcześniej, o coś co mogło już być w kosmosie o energię miłości. Teraz już prosić nie będę bo słowa moje trafiają w próżnię. Mogę tylko powiedzie jako nie życzenia noworoczne bo życzyć naprawdę nie ma czego, ale mogę powiedzieć ZASTANÓWCIE SIĘ NAD SOBĄ, NAD SWOIMI BLISKIMI. ZADAJCIE SOBIE PYTANIE, CZY OBY NA PEWNO CHCECIE ŻYĆ NA TEJ PIĘKNEJ PLANECIE ZIEMIA? A teraz słucham po tych kilku słowach mojego Orędzia Noworocznego, słucham…

(Pytania, zadane przez naszych słuchaczy Idea radio i odpowiedzi udzielone przez samego ENKI).

1. Co przyniesie nam Nowy Rok w polityce, finansach i na rynku pracy?
- "Jeśli mówić o bezpieczeństwie to nie umiem znaleźć , określenia, słowa, które mogłoby pasować do bezpieczeństwa Rynek pracy oczywiście dzięki Chinom będzie się załamywał. Finanse, banki, jeśli będzie upadać gospodarka to i banki będą upadać, czyli na tym poziomie Polskę nie czeka nic dobrego".

2. Czy możemy w Polsce w przyszłym roku (2009r) spodziewać sie kataklizmów? Jeżeli tak, to jakich?
-  "Nie ma takiego regionu, który nie odczułby skutków, gniewu matki ziemi. W różnych odstępach czasu cala Polskę będą dotykać różnego rodzaju kataklizmy, katastrofy".

3. Czy znajdą się środki i przychylne decyzje dotyczące wykopalisk w Egipcie?
- "Tutaj jest nadzieja i to dużą nadzieja po przyglądnięciu się waszym poczynaniom waszemu zaangażowaniu, nie mowie wszyscy, ale ignorancja dużą i samo przyglądanie się, tylko przyglądanie się co dalej dzieje się w „Misji Faraon” jest  nieporozumienie, dlatego to postanowiliśmy do glosu dopuścić ezoterykę, czyli wprowadzić  dodatkowe osoby, które maja wpływy, maja pieniądze i dlatego to z pewnego kraju wybraliśmy osobę i ja osobiście dałem przekaz tej osobie i polecenie rozpoczęcia współpracy, także ezoteryka tak to mówicie rusza do boju. Kiedy my zaczynamy pracować nad „ Misja Faraon” myślę, nie myślę, ale wiem (myślę to nieprawidłowe określenie). Wiem, ze już maj, czerwiec będą środki, ogromne zaangażowanie ezoteryczne właśnie w misji ratowania Ziemi".
 
(pytania od Magdaleny)
1. Czy ludzie świadomi nie mający nic wspólnego z Projektem Cheops, także mają szansę na ocalenie w katastrofie jaka ma nastąpić w roku 2012?
- "Magdaleno co uważasz za ludzi świadomych? świadomych ludzi roku 2012 Magdaleno jest 90% wśród tych procentów są tacy świadomi, którzy pałają ogromną nienawiścią, którzy łapią czas po to żeby jak najwięcej przeżyć, nawet zdobyć dobra materialnych po to żeby mieć po roku 2012. To jest tak Magdaleno że prawie każda istota ludzka nie widząc swoich błędów,  widząc tylko świadomość tego mówi: „Przecież ja postępuję dobrze”! To on, czy ona źle postępuje. Nikt nie chce zobaczyć swoich błędów, nie wystarczy być tylko świadomym w różny sposób można być zaangażowanym. I wtedy to my, istoty duchowe na taka osobę patrzymy już zupełnie inaczej. Zaangażować się Magdaleno można w każdy sposób. Każdy sposób jest dobry żeby dać nam ta cząstkę, nawet swojej energii i wtedy można mówić jestem świadoma, jestem zaangażowana"! 

2. W jaką religię wierzy ENKI?I dlaczego?
- "Czyli ja ENKI. Religie na Ziemi zostały ustanowione przez Was ludzi od tysiącleci po to, żeby przywódcy każdej religii uważali się za najważniejszych i Twoja religię za tą właściwą. Nie należę do żadnego ugrupowania religijnego Magdaleno, tego ziemskiego. Moją religią i moją siedzibą w świątyni  jest świątynia Boga. Boga tam wysoko w przestworzach nie ma określenia odległości, czyli Bóg jest moją religią i tylko On".

3. Czy ludzie w odpowiedniej chwili zareagują na to co ma się wydarzyć w 2009 roku?
- "Nawet nie wyobrażasz sobie Magdaleno ilu z nas istot duchowych, bytów innych wymiarów, klanów życzyłoby sobie właśnie tego żeby ludzie w porę się opamiętali, w porę zauważyli zbliżające się niebezpieczeństwo i w porę zareagowali na to zbliżające się niebezpieczeństwo. Naprawdę nie licząc czasu tego roku 2012 mamy 3 lata. Nie jest to dużo, ale i nie mało bo przy ogromnym zaangażowaniu z każdej strony i tej Arabskiej też bardzo szybko można wykopać Faraona. I tutaj chciałbym dodać bo wiem, że słowa moje w eter pójdą. Przy Twoim pytaniu Magdaleno chcę umieścić słów kilka moich dotyczących „Misji Faraon”. Skrywamy największa tajemnicy piramid Faraon, która zna nasza łączniczka. Nie wyjawi jej nawet gdyby Ją przypiekali. Ujawniona zostanie wtedy, kiedy rozpoczną się wykopaliska w Gizie. Tej tajemnicy jeszcze nikt nie przeczytał. Tajemnica owa jest zapisana w grobowcu Cheopsa II. Po dostaniu się do grobowca, po otwarciu tego grobowca odczytają  tajemnice i wtedy prawda ujrzy światło. Jaka to tajemnica nie wyjawcie, ale cieszę się, cieszę się, że mogłem te słowa jeszcze w tym roku 2008 przekazać. Przekazać po to żeby Wy słuchacze, istoty ludzkie usłyszeli. Więc nie wszystko zostało ujawnione, nie wszystko zostało powiedziane. Największa tajemnica pozostanie tajemnicą".
4. Jak ma wyglądać ocalenie osób przed katastrofą?
- "Osłona Ziemi, przede wszystkim Magdaleno osłona Ziemi. Jeśli tej osłony nie będzie to trudno mi mówić jak to będzie wyglądało, także los ziemi, los was istot ludzkich znajduje się nie tylko w naszych rekach, ale przede wszystkim w waszych rękach".

5. Dlaczego o Projekcie Cheops dowiadujemy się tak późno, a nie np. 20 lat temu? Mielibyśmy więcej czasu.
- "Wszystko się zgadza gdybyś Magdaleno wzięła do ręki biblie i poczytała nowy testament cały a zwłaszcza ta ostatnią księgę apokalipsy, Jana to już trochę więcej lat temu było spisywane i już wtedy było mówiono o tym właśnie nadciągającym niebezpieczeństwie. Czy znane jest Ci takie słowo jak czas? Czas musiał się wypełnić, czyli jawne informowanie ludzi przekazami. Informacje płynęły z całego świata i płyną. Sąd się rozpoczął od roku 000, czyli 200 i tak się tez stało nie mogło być inaczej. W kosmosie Magdaleno wszystko musi być tak jak się należy, czyli z matematyczna dokładnością i dlatego to tak obliczony czas, żeby istoty ludzkie miały czas na to żeby mogły wykopać i zrobić to o co proszą byty o co my prosimy. Przez wykopanie dołu w pustyni, dziury w Hawarze niby to był wypadek, niepotrzebny wykop, ale w ten sposób chcieliśmy Wam pokazać w jakim czasie w jakim tempie można kopać, dokopać się. Na wykopanie tej dziury potrzebowali tydzień, no powiedzmy półtora tygodnia, więc gdyby tak się wziąść za pasy to pocznijmy od Cheopsa II można wykopać w ciągu miesiąca, także czas jest dokładnie obliczony Magdaleno, tak mialo być.

ze strony Idea radio

718'
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1 : Styczeń 06, 2009, 22:49:16 »

Nic sie nie zmienilo. Straszenie, elity i tajemnice.....
Enki , to Enki, nie oczekujmy cudow.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
michu532
Gość
« Odpowiedz #2 : Styczeń 07, 2009, 00:37:24 »

no czekałem na jakąs noworoczną wypowiedź Uśmiech w końcu ktoś o tym pomyślał Uśmiech
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #3 : Styczeń 07, 2009, 07:05:36 »

Nic sie nie zmienilo. Straszenie, elity i tajemnice.....
Enki , to Enki, nie oczekujmy cudow.

Kiara Uśmiech Uśmiech

Cóż, Kiaro, w większości spraw się z Tobą nie zgadzam, ale tutaj mogę jedynie ze znudzoną miną pokiwać potakująco głową, nucąc słowa piosenki: "Ale to już było..."

Nie mówiąc już o tym, że gdy padło konkretne pytanie, jakie czekają Polskę katastrofy w 2009, En-ki (jakby to było nowością....) odpowiada, że... będą katastrofy. No normalnie przenikliwość 1-szej klasy. I jeszcze kilka bzdur i błędów, ale szczerze, to nawet mi się nie chce wymieniać, bo fanatycy i tak znajdą wybieg, by tak to zinterpretować, jakby En-ki powiedział oświeconą prawdę i największą rewelację.
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #4 : Styczeń 07, 2009, 10:22:12 »

Każdy sposób jest dobry żeby dać nam ta cząstkę, nawet swojej energii ....

To cytat EN-KIego, zobaczymy do czego jeszcze będzie nas namawiał.


Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #5 : Styczeń 07, 2009, 13:30:26 »

Szczerzę mówiąc nudne się to robi.
Zapisane
sarah54
Gość
« Odpowiedz #6 : Styczeń 07, 2009, 14:36:47 »

Mora- przeczytaj posty Czarnej Pani- niewiarygodne poczucie humoru... a jakie wyczucie miejsca i akcji... Szkoda, że tym razem nie jestem facetem i że jestem staroświecko heteroseksualna Zły
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #7 : Styczeń 07, 2009, 14:58:48 »

 cytat, slow Samuela lub  Enki CośCoś Coś Z politowaniem Z politowaniem ( przeciez to podobno jedna osoba)... Prosiłem dużo wcześniej, o coś co mogło już być w kosmosie o energię miłości. Teraz już prosić nie będę bo słowa moje trafiają w próżnię.

Przeciez energii milosci do kosmosu wysylac nie potrzeba, bo z niej jest stworzone WSZYSTKo, ona jest WSZEDZIE, ja wdychamy i wydychamy, w niej zyjemy. Stworca wysyla ja do Ludzi na Ziemie, po co wiec wysylac ja do kosmosu? Moc energetyczna Stworcy przekracza moc wszystkich istot, naprawde wszystkich. Jemu nie jest potrzebny przekaz energii od zwyklego slabego Czlowieka. On nia dysponuje caly czas.
Samuelu -Enki , do czego potrzebna Ci energia od Czlowieka w kosmosie? On nia jest wypelniony, bierz ile chcesz, Stworca nia obdarowywuje WSZYSTKIE SWOJE STWORZENIA ZA DARMO.

Czy Czlowiek musi ja dla Ciebie przetwarzac i wysylac Tobie w kosmos bo sam tego nie potrafisz zrobic? Coś Coś Coś Z politowaniem Z politowaniem Z politowaniem.

To tak dla glebszego zastanowienia sie bezkrytycznym wyznawcom slow Samuela-enki.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2009, 15:00:15 wysłane przez Kiara » Zapisane
redmuluc
Gość
« Odpowiedz #8 : Styczeń 07, 2009, 15:43:07 »

"Każdy sposób jest dobry żeby dać nam ta cząstkę, nawet swojej energii..."

Czyli dokładnie określił o co mu chodzi...  Reszta to jak zwykle, bełkot.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2009, 15:43:49 wysłane przez redmuluc » Zapisane
muszin
Gość
« Odpowiedz #9 : Styczeń 07, 2009, 16:11:26 »

Ja tam popieram Kiara ma sporo racji
Zapisane
Septerra
Gość
« Odpowiedz #10 : Styczeń 07, 2009, 23:26:47 »

Mora- przeczytaj posty Czarnej Pani- niewiarygodne poczucie humoru... a jakie wyczucie miejsca i akcji... Szkoda, że tym razem nie jestem facetem i że jestem staroświecko heteroseksualna Zły

Widzę, że nie tylko ja je polubiłem Uśmiech Faktycznie ma coś w sobie.
Zapisane
michu532
Gość
« Odpowiedz #11 : Styczeń 07, 2009, 23:51:14 »

Droga Kiaro nie moge sie z Tobą zgodzić.Enki nie prosi o tą energie dla siebie,ona była dla nas.Chodzi o to zebysmy nauczyli sie czegoś,oni nie moga interweniowac,nie moga zebrac enrgii z kosmosu i nas chronić,musimy sami sie tego nauczyc..Na tym to polega zebyśmy sami sie ochronili,a oni wskaza nam droge,to jest sprawdzian.

pozdrawiam michv
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #12 : Styczeń 08, 2009, 00:03:39 »

Drogi Michu w tym względzie to Kiara wie co pisze, powiedzmy, że nikt nie zna lepiej intencji Samuela niż ona - nie zamierzam pisać już, że myślę, że jest inaczej bo ja się domyślam a ona to wie - więc nad faktami nie ma co dyskutować...

718'
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #13 : Styczeń 08, 2009, 00:06:52 »

Zastanow sie o co my mamy wysylac nasza energie milosci w kosmos? Jak tam jest jej moc, ful, a tu na ziemi jej nam brakuje? to po co wysylac tam gdzie jest duzo i powiekszac deficyt gdzie jest malo? To nie logiczne co piszesz.
Jak chcesz ochronic swoj dom, to plot budujesz na ziemi do okola niego, a nie gdzies w kosmos wysylasz material budowlany.
Chyba ze jakas podstepna istota robi nas w balona i kaze nasz material wyslac w kosmos bo to niby tam zbuduje nam ogrodzenie do ziemskiego domu? Tylko dla mnie w tym logiki nie ma a podstep jest.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #14 : Styczeń 08, 2009, 00:09:14 »

a ja skokmentuje post Kiary krótko: ENERGIA MA PŁYNĄĆ Z KOSMOSU dlatego jest kosmiczna a nie wysyłana gdzieś tam w kosmos...

Kapłan 718'
Zapisane
michu532
Gość
« Odpowiedz #15 : Styczeń 08, 2009, 00:10:07 »

Czyli jestes przekonana na 100% ze Enki nie jest nikim przyjaznym,że ma złe intencje?
Zapisane
michu532
Gość
« Odpowiedz #16 : Styczeń 08, 2009, 00:12:19 »

Kapłanie nie rozumiem tego Język Mi sie wydawało cały czas,że chodzi o to by pokazac całemu wszechświatu,że dojrzeliśmy do tego by przejsc na kolejny etap rozwoju,by pokazac to przez emanowanie energii miłosci ktora moze ochronic nasza planete.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #17 : Styczeń 08, 2009, 00:19:49 »

Emanowanie to nie wysylanie gdzies tam..... Emanowanie to zachowanie w naszej najblizszej przestrzeni.
Jak palisz w piecu to on emanuje cieplem w pomieszczeniu , w ktorym jest, ale nie zbierasz tej energii ciepla i nie wysylasz rura  do sasiada  a sam  siedzisz w zimnym pomieszczeniu?
Czy teraz rozumiesz? Jest jasniej?

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2009, 00:22:06 wysłane przez Kiara » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #18 : Styczeń 08, 2009, 00:22:09 »

ja już też nie rozumiem tego! my emanujemy tą energią cały czas ale jej nie wysyłamy lecz kumulujemy w sobie i obdarzamy nią innych - to jest MIŁOŚĆ właśnie...

EDIT: napisałem to samo co Kiara w tej samej chwili Uśmiech

718'
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2009, 00:23:06 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
michu532
Gość
« Odpowiedz #19 : Styczeń 08, 2009, 00:28:22 »

tak jest jaśniej Uśmiech

Kiaro czemu mi sie wydaje,że sie denerwujesz troche??:|
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #20 : Styczeń 08, 2009, 00:32:48 »

teraz to ja już się jej nie dziwię, sprawy toczą się inaczej niż mogłem myśleć i czas zrewidować pewne poglądy jednak...

718'
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2009, 00:33:05 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #21 : Styczeń 08, 2009, 00:41:22 »

Cos ty ani ciutke sie nie denerwuje, staram sie uzyc argumetow , ktore beda dla ciebie zrozumiale.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2009, 00:42:03 wysłane przez Kiara » Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #22 : Styczeń 08, 2009, 00:43:55 »

Jezus czy Budda nie mówił nic o wysyłaniu energii w nieznaną przestrzeń. Wręcz namawiali by kierować ją do bliźniego i siebie samego, tak skoncentrowana daje siłę, ochronę i moc, a tu ktoś nam mówi żebyśmy ją przesyłali dla sprawy (niby wielkich przedstawicieli duchowych), która jest mocno wątpliwa...

Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #23 : Styczeń 08, 2009, 00:50:06 »

sam byłem uczony, że energie się kumuluje i obdarza nią innych a tutaj jak w chrzescijanstwie - wysylamy ja gdzies! gdzie? po co? to wszystko jest mocno juz pokręcone!!!
718'
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2009, 01:44:22 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
marchello
Gość
« Odpowiedz #24 : Styczeń 08, 2009, 01:32:53 »

Ja rozumie to troszke inaczej tzn. jezeli jestes wsciekly pelen nienawisci, spragniony pieniedzy czy władzy emanujesz negatywna energia, od stopnia twojego zacofania "umyslowego" ( rozumiany jako brak rozwoju duchowego) zalezy wielkosc minusa ktore reprezentujesz i analogicznie jezeli kochasz i rozsiewasz pozytywne uczucia takie jak szczescie radosc przyjazn poprostu usmiech do obcych ludzi nawet tych wrogo nastawionych to emanujesz pozytywna energia i wcale nie musisz jej emitowac w kosmos ona sama roztacza sie wokol ciebie. To od naszych mysli (a sa wszechpotezne )mniej od  naszego postepowania zalezy nasza przyszlosc. Sprawiedliwosc ktorej nie ma, a stworzyla olbrzymi aparat ucisku zapozyczazc jedynie nazwe. Najwiekszym grzechem jest znecanie sie, a nie zabijanie fizyczne ale to juz inny temat. troszke przynudzilem przepraszam

PS. jest nas podobno 7 mld, choc moze byc tylko 666.666.666.666 ludzi na ziemi, ale jezeli wiekszosc nich emanowalaby miloscia tj. roztaczala wokól siebie pozytywne wibracje to nie byłoby tego problemu z PCH i przejsciem do czwartego wymiaru
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2009, 01:37:26 wysłane przez marchello » Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.06 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

hejtforum swietadynastiatoftegard pack-of-black-and-white faon pegasus