Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 15:23:13


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... 26 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: 14.10.2008 - UFO pojawi się na Ziemi - zapowiedź braci z kosmosu.  (Przeczytany 317328 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Robson
Gość
« Odpowiedz #175 : Październik 06, 2008, 15:20:25 »

Fajny filmik. Może Oni już tu są ?

http://www.youtube.com/watch?v=jwpsTZIkEiA&feature=related
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #176 : Październik 06, 2008, 16:31:08 »


bardzo ciekawy film całkiem realne że ukrywają się pod chmurkami Mrugnięcie
Zapisane
Hans Olo
Gość
« Odpowiedz #177 : Październik 06, 2008, 19:54:32 »

Hahahaha. Nie dobijajcie mnie. Przecież to są normalne chmury. Niektóre po prostu wpadły w swego rodzaju pułapkę atmosferyczną i przybierają gładkie kształty pod wpływem odpowiednich prądów powietrznych. A te w kształcie kowadła to podręcznikowy przykład, w podstawówce uczą dzieci jak te chmury się nazywają (cumulonimbus). Szczególnie śmiać mi się chce jak widzę zdjęcia chmur nad górami, bo oczywiście nikt nie słyszał o czymś takim jak halny ani o żadnym innym wietrze tego typu - hahahaha. Część to złudzenia optyczne, a część nawet na pierwszy rzut oka widać, że została zedytowana. Dziwne chmury to normalka, żadnego UFO w tym nie ma.
Zapisane
Robson
Gość
« Odpowiedz #178 : Październik 06, 2008, 20:29:48 »

Hans Olo, przywołuję Cię do porządku. To forum o zjawiskach nieziemskich i nawet jak jest ziemskie i naukowo wytłumaczone to należy je traktować, jak ? nieziemsko Uśmiech
Link do filmu zamieścilem bo te chmurki są ładne i kolorowe. Pobudzają wyobraźnie i pokazują jak natura może być piękna.
A może i za jedną z tych chmur, faktycznie jest latający pojazd ? Uśmiech 
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #179 : Październik 06, 2008, 22:31:46 »

Robson,ty tak jak ja doszukujesz się w chmurach statków kosmicznych ? Mnie to już czasem irytuje bo kiedy patrze na chmury(a lubię) to zawsze wyszukam jakiś ciekawy kształt.
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Krons
Gość
« Odpowiedz #180 : Październik 07, 2008, 09:33:52 »


Napewno Uśmiech Oni to maja zarąbisty patent z tymi chmórami,bardzo ciemne są.One tworzone są prawdopodobnie technicznie za sprawą tzw.telekinezy więc mne to nie dziwi.Ja nigdy takich kształtów nie widziałem i niewiduje na codzień.Ciekawe jak by to było gdyby sprwadzono te "obekty" na podczerwień?
Zapisane
Septerra
Gość
« Odpowiedz #181 : Październik 07, 2008, 11:57:26 »


Napewno Uśmiech Oni to maja zarąbisty patent z tymi chmórami,bardzo ciemne są.One tworzone są prawdopodobnie technicznie za sprawą tzw.telekinezy więc mne to nie dziwi.Ja nigdy takich kształtów nie widziałem i niewiduje na codzień.Ciekawe jak by to było gdyby sprwadzono te "obekty" na podczerwień?

...
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #182 : Październik 07, 2008, 12:12:02 »


Napewno Uśmiech Oni to maja zarąbisty patent z tymi chmórami,bardzo ciemne są.One tworzone są prawdopodobnie technicznie za sprawą tzw.telekinezy więc mne to nie dziwi.Ja nigdy takich kształtów nie widziałem i niewiduje na codzień.Ciekawe jak by to było gdyby sprwadzono te "obekty" na podczerwień?

...

Ty spamerze   Duży uśmiech Język

Kurcze jeszcze 7 dni normalnie ja chce już 14! Duży uśmiech
Zapisane
Septerra
Gość
« Odpowiedz #183 : Październik 07, 2008, 12:19:53 »

Jak to mówią, no comment is a coment Uśmiech
Chciałem skomentowac tworzenie chmur 'technicznie za sprawa telekinezy' ale zabraklo mi slow w slowniku...
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #184 : Październik 07, 2008, 21:22:54 »


Napewno Uśmiech Oni to maja zarąbisty patent z tymi chmórami,bardzo ciemne są.One tworzone są prawdopodobnie technicznie za sprawą tzw.telekinezy więc mne to nie dziwi.Ja nigdy takich kształtów nie widziałem i niewiduje na codzień.Ciekawe jak by to było gdyby sprwadzono te "obekty" na podczerwień?

...

Ty spamerze   Duży uśmiech Język

Kurcze jeszcze 7 dni normalnie ja chce już 14! Duży uśmiech
Ha ha ha Mora ......wszyscy jesteśmy niecierpliwi !!!
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #185 : Październik 08, 2008, 18:50:55 »

te chmury są niefajne - ja czekam na PRAWDZIWE UFO
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Enigma
Gość
« Odpowiedz #186 : Październik 08, 2008, 20:39:29 »

ja wam mówie...ze niebedzie  Zły talerza
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #187 : Październik 08, 2008, 21:51:29 »

Ech........też tak mi się wydaje  Płacz To zbyt piękne,żeby było prawdziwe  Płacz
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Thotal
Gość
« Odpowiedz #188 : Październik 08, 2008, 22:48:48 »

Kiedyś się pokażą, ale ONI lubią tych bardziej wierzących, i częściej się im ukazują Uśmiech

A, tak poważnie, jadąc samochodem na południu Hiszpanii, szeroką drogą z widokiem na morze, widziałem ponad górą srebrzyste cygaro. Od razu wiedziałem że to ONI. Zdawałem sobie jednocześnie sprawę (telepatia ), że ten widok był przeznaczony tylko dla mnie. Obudziłem żonę i córkę, ale w tym momencie zniknęli...
Najśmieszniejsze w tym było to, że wiedziałem jak to się skończy i dość długo cieszyłem się Ich widokiem zanim obudziłem towarzystwo. Oczywiście nie dają mi wiary, podśmiewają się, ale to nic... Mrugnięcie
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #189 : Październik 08, 2008, 23:12:58 »

Kiedyś się pokażą, ale ONI lubią tych bardziej wierzących, i częściej się im ukazują Uśmiech

A, tak poważnie, jadąc samochodem na południu Hiszpanii, szeroką drogą z widokiem na morze, widziałem ponad górą srebrzyste cygaro. Od razu wiedziałem że to ONI. Zdawałem sobie jednocześnie sprawę (telepatia ), że ten widok był przeznaczony tylko dla mnie. Obudziłem żonę i córkę, ale w tym momencie zniknęli...
Najśmieszniejsze w tym było to, że wiedziałem jak to się skończy i dość długo cieszyłem się Ich widokiem zanim obudziłem towarzystwo. Oczywiście nie dają mi wiary, podśmiewają się, ale to nic... Mrugnięcie
A ja ci wierzę !!! i troszeczkę zazdroszę Uśmiech
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #190 : Październik 09, 2008, 13:54:01 »

a wiecie kiedy będą na Ziemi bo 14 to wiem ale rano popołudniu czy wieczorem ?
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #191 : Październik 09, 2008, 14:00:34 »

a wiecie kiedy będą na Ziemi bo 14 to wiem ale rano popołudniu czy wieczorem ?
Czytanie ze zrozumieniem się kłania jeżeli się pojawią to przez 3 dni będą na niebie...
Zapisane
Septerra
Gość
« Odpowiedz #192 : Październik 09, 2008, 15:57:26 »

a wiecie kiedy będą na Ziemi bo 14 to wiem ale rano popołudniu czy wieczorem ?

przeciez nie moznaby okreslic, bo rano popoludnie i wieczor beda na naszym swiecie w kazdym miejscu w innym momencie Uśmiech)
« Ostatnia zmiana: Październik 09, 2008, 15:58:10 wysłane przez Septerra » Zapisane
Krons
Gość
« Odpowiedz #193 : Październik 09, 2008, 16:16:05 »

Może pojawią się 14,ale nie odrazu w naszej strefie czasowej.Mi się wydaje,że prędzej pojawiąsię w USA.U nas mogą być 15-go
Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #194 : Październik 09, 2008, 18:40:51 »

a wiecie kiedy będą na Ziemi bo 14 to wiem ale rano popołudniu czy wieczorem ?
Czytanie ze zrozumieniem się kłania jeżeli się pojawią to przez 3 dni będą na niebie...

3 dni maja być? W takim razie jest jakas szansa zobaczenia  Duży uśmiech
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #195 : Październik 09, 2008, 20:47:54 »

Dokładnie nie wiadomo czy 14 -go bo w przekazie była mowa że dokładnej daty nie podaja z wiadomych względów Z politowaniem ale napewno będzie to miało miejsce w pażdzierniku  Niezdecydowany
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
redmuluc
Gość
« Odpowiedz #196 : Październik 10, 2008, 09:16:16 »

Wtrącę się.
Co do UFO, interesuję się tematem od bardzo dawna. Ten channeling Federacja Świtała - ładne przesłanie, tylko nieprawdziwe, jestem przekonany że to "fake". Nic się nie pojawi, tydzień po powiedzą coś o odłożeniu. Potem będą ściemniać tzn ten Blossom Goodchild (typowy produkt New Age jak ściema Realianie). W większości robi to dla rozgłosu i kasy. Przestańcie sobie zawracać sobie głowę takimi głupotami. Naprawdę obudźcie się. Spotka was rozczarowanie, potem co?: wątpliwości, zniechęcenie, brak wiary w dobro?. Takie "faki" służą tylko jednemu - odwróceniu uwagi od rozwoju duchowego. Czekać, czekać na co? ... tak będziecie czekać długo. Gwarantuję wam że będzie tego typu informacji coraz więcej.
Po co wam ta "Federacja Świtała?" Będziecie tylko rozczarowani. Chcecie Federacji - To MY musimy się nią stać do 2012.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2008, 12:54:20 wysłane przez redmuluc » Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #197 : Październik 10, 2008, 13:42:34 »

Po co wam ta "Federacja Świtała?" Będziecie tylko rozczarowani.
Amen
Zapisane
Hironobu15
Gość
« Odpowiedz #198 : Październik 10, 2008, 15:07:06 »

Wtrącę się.
Co do UFO, interesuję się tematem od bardzo dawna. Ten channeling Federacja Świtała - ładne przesłanie, tylko nieprawdziwe, jestem przekonany że to "fake". Nic się nie pojawi, tydzień po powiedzą coś o odłożeniu. Potem będą ściemniać tzn ten Blossom Goodchild (typowy produkt New Age jak ściema Realianie). W większości robi to dla rozgłosu i kasy. Przestańcie sobie zawracać sobie głowę takimi głupotami. Naprawdę obudźcie się. Spotka was rozczarowanie, potem co?: wątpliwości, zniechęcenie, brak wiary w dobro?. Takie "faki" służą tylko jednemu - odwróceniu uwagi od rozwoju duchowego. Czekać, czekać na co? ... tak będziecie czekać długo. Gwarantuję wam że będzie tego typu informacji coraz więcej.
Po co wam ta "Federacja Świtała?" Będziecie tylko rozczarowani. Chcecie Federacji - To MY musimy się nią stać do 2012.

Pozdrawiam

Z jednej strony masz racje, ale fajnie by było gdyby się pokazali;]
A może po prostu ktoś nam zroni jaja jakims hologramem...
Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #199 : Październik 10, 2008, 15:11:56 »

pożyjemy zobaczymy; za 4 dni 14.10
mam nadzieje że się pokażą
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... 26 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.063 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

companions truegaming halotupsy magicalespackluporum fifa11