Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 19:08:22


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: 14.10.2008 - UFO pojawi się na Ziemi - zapowiedź braci z kosmosu.  (Przeczytany 317351 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
zuza
Gość
« Odpowiedz #500 : Październik 16, 2008, 11:26:45 »

PYTANIE:
Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Marka. Drogi Samuelu. W Internecie pojawiły się informacje o przekazach dotyczących ukazania się statków Galaktycznej Federacji Światła z przesłaniem Miłości dla ludzkości, które ma mieć miejsce 14 października tego roku, zatem – za tydzień. Czy ten przekaz jest prawdziwy, czy do manifestacji UFO rzeczywiście dojdzie i jaki może mieć to wpływ na losy prac wykopaliskowych Projektu Cheops ?

EN-KI:
Manifestacje, jak to nazwane zostało - UFO, bo już różne cywilizacje będą się manifestować na niebie. Przeważnie, będą to manifestacje „świetlne”, poza zasięgiem „radarów – dalekiego zasięgu” – tak to wy nazywacie. Dla bezpieczeństwa to będzie, bo rakiety z bronią – wycelowane są w kosmos, są wycelowane i ten statek, który będzie w zasięgu takiej rakiety może zostać zestrzelony. Istoty ludzkie myślą, że przechytrzą tych „UFO”, jak to mówicie i zdołają sprowadzić do tego momentu, aż będą w zasięgu rakiet. Manifestacje świetlne, które są – już pokazują, i będą coraz to więcej się manifestować. Dają wam znaki mówiąc: „Jesteśmy, chcemy wam pomóc”, ale Ziemia należy do istot ludzkich - i to wy powinniście o to zadbać, żeby ją ratować. Co przyniesie ta manifestacja 14 -tego października? Następne „ostrzeżenie” przed zbliżającymi się niebezpieczeństwami roku dwunastego. Ale, istoty ludzkie obserwując manifestacje – to tak, jak gdybyście - „fajerwerki” obserwowali na niebie. Nic nie dają do myślenia. Zatem, ta manifestacja i następne – to są sygnały, ostrzeżenia – proszące, mówiące, dające ostrzeżenie – opamiętania się. Słucham.
Zapisane
zuza
Gość
« Odpowiedz #501 : Październik 16, 2008, 11:28:24 »

Kwestia poruszona w ostatniej sesji w Myslowicach. Z odpowiedzi wynika, że manifestacja jednak byla...Uśmiech
Zapisane
Netharon
Gość
« Odpowiedz #502 : Październik 16, 2008, 11:44:22 »

Bardzo ciekawe i daje do myslenia. Nie mniej z przekazow Blossom wynika jasno, ze manifestacja Plejadjan nie bedzie swietlna, ale jawna w calosci, by zaden czlowiek nie mial juz zludzen. Wynika tez fakt, o czym wprost mowil byt laczacy sie z Blossom, ze ludzie beda podrywac mysliwce i atakowac z ziemi statek (jeden statek), ktory bedzie widoczny w formie calkowicie nieukrytej, bo ten bardzo namacalny fakt poruszy kazdego czlowieka.
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #503 : Październik 16, 2008, 12:26:49 »

http://www.blossomgoodchild.com/BGchannellings_page6.html


Blossom mówi m.in. , iż nie wie czego się spodziewać, odpowiedź jaką otrzymuje jest :
Cytuj
"Oczekuj czegoś niespodziewanego!"


dalej mowa jest o tym, iż rzekoma manifestacja, która wzbudzi zapewne i strach... po czasie spowoduje, iż odczucie to ma zniknąć. Dalsza część przekazu zawiera informacje, iż:
Cytuj
zapewne będą odbywały się działania, które będą miały na celu ukrycie prawdy i motywów dla których dojść ma do rzekomego wydarzenia. Jednakże Federacja zastrzega się, iż pozostanie widoczna tak długo, aż każdy nie zda sobie sprawy, iż nie jest to jakiś rodzaj wyobraźni... a coś realnego... co również ma przynieść nowe zrozumienie miłości


W owej treści pada znacząca deklaracja :
Cytuj
"Nie przerwiemy naszej misji bez względu na okoliczności"


Z wcześniejszych przekazów - pamiętam, że obcy pojazd mial pojawić się na okres ponad 3 dni, mieli dokonać przelotu nad kilkunastoma państwami Ziemi tak, aby był zauważony przez dużą ilość osób.

Czyli, że ma być to realna, fizyczna i widoczna manifestacja statku kosmicznego ogromnych (ok. 2000 mil - jak zapowiadano) rozmiarów. Na razie nic takiego nie nastąpiło. Może są już na Ziemi, tylko jeszcze się nie pokazali.
Poczekamy, zobaczymy. Bądźmy konsekwentni. Ja na pewno nie dam się zwieść teraz żadnymi bajkami typu "pojawili się i polecieli, ale media i politycy to ukrywają" albo "są obecni ale... duchowo. Widzą ich ci, którzy wierzą" (buhaha  Mrugnięcie)

Miało być kilka dni ew. poślizgu. No dobra. Okey. Poczekam - się zobaczy... Ale manifestacja jeśli już, to ma być mocna jak nie wiem co i praktycznie niepodważalna. Bo TAKĄ (a nie inną) zapowiadali.

Jeszcze coś:
Cytuj
kosmiczni przyjaciele zapowiedzieli, że mają w planach kolejne wizyty i że 10 pazdziernika 2008 będzie dopiero początkiem dalszych spotkań.


A na stronie pani Blossom, jak widzę jest już kolejna publikacja jej autorstwa w postaci krótkiego tekstu i filmu:
www.blossomgoodchild.com

//poczytam sobie później bo teraz nie mam czasu, nie chcę mi się tłumaczyć całości, ale może to zrobię (albo poczekam do wieczora i do tego czasu ktoś już zrobi to za mnie  Zły)


//Z channelingu użytkownika Mora z Baldurem:
Cytuj
P: Dlaczego obcy się nie ujawnili 14 października?
O: To co miało być widziane zostało zauważone.
P: Ale przecież mieli się oficjalnie pokazać na niebie?
O: Lekcja wiary i cierpliwości to dla was.
« Ostatnia zmiana: Październik 16, 2008, 12:57:03 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Mora
Gość
« Odpowiedz #504 : Październik 16, 2008, 12:46:10 »

Cytuj
"Nie przerwiemy naszej misji bez względu na okoliczności"

No to trzeba czekać Uśmiech
Zapisane
Netharon
Gość
« Odpowiedz #505 : Październik 16, 2008, 12:48:05 »

Dokladnie.
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #506 : Październik 16, 2008, 12:54:08 »

już edytowałem posta, teraz można czytać:

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=15.msg4587#msg4587
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Septerra
Gość
« Odpowiedz #507 : Październik 16, 2008, 13:42:01 »

Złote kolczyki i " te 4 tysiace dolarow ktore zarobilam nie wynagrodza mi nawet w malej czesci bolu ktory spowodowany jest rozczarowaniem ludzi " (cytat z jej filmiku ) tlumacza wszystko.
Zapisane
Loukas
Gość
« Odpowiedz #508 : Październik 16, 2008, 15:34:11 »

Proponuje obejrzec to nagranie - osobom zafascynowanym channeligiem może wiele pomóc. Obserwujcie jej ironie, kiedy o "nich" wspomina!
Zapisane
Lucyna
Gość
« Odpowiedz #509 : Październik 16, 2008, 15:52:31 »

Myslę, że ta Blossom zna się na marketingu i wie jak to wszystko pociągnąć dalej. Niektórzy dobrze sobie z tym daja radę już 2000 lat. Uśmiech


Najważniejsze, że ludzie jazde mają, no i jakaś nadzieja, że to jakieś medium weźmie za nich to wszystko i pokaże jak żyć i że będzie lepiej. Oczywiście będzie lepiej, jak się każdy weźmie za siebie i zacznie patrzyć przez własne oczy. Z lenistwa lepiej posłuchać co kto mówi i przyjąć to za pewnik nie trudząc się zanadto. BO KTOŚ NAS WYBAWIĆ MUSI DO CHOLE..!?!!! (bo po co samemu?)
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2008, 20:56:20 wysłane przez tom1ek » Zapisane
Septerra
Gość
« Odpowiedz #510 : Październik 16, 2008, 17:11:31 »

Czasem pomaga myśl, że może pojawić się coś, lub ktoś kto da nadzieję, że coś się zmieni.
Zapisane
Michał
Gość
« Odpowiedz #511 : Październik 16, 2008, 18:44:38 »


dobrze, że siedziałem na kanapie a nie na krzesełku bo bym sobie nerki odbił - jakbym z niego spadł ze śmiechu  Duży uśmiech

a tak poza tym, to ja już sobie odpuściłem wyczekiwanie - niech się dzieje co ma być  Uśmiech
Zapisane
Krons
Gość
« Odpowiedz #512 : Październik 17, 2008, 07:16:35 »

Jeśli coś tak dużego ma się pojawic a niebe to wtedy,kiedy u wszystkich opadną emocje na jego oczkiwanie.Z resztą w samym "przekazie" pani Blossom było wspomniane,że może być ew. opuźnienie.
W przekazach zawsze moga wystapić takie"małe" usterki techniczene Duży uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #513 : Październik 17, 2008, 13:27:39 »

Jestem przerażony ignorancją niektórych osób. Mają już czarno-na białym, że zostali oszukani, ale oni nadal uparcie wierzą i wymyslają coraz to bajkowe teorie aby usprawiedliwić zaistniała sytuację i móc nadalk tkwić w kłamstwie.
Proszę, opamiętajcie się.
Zapisane
Nebulitos
Gość
« Odpowiedz #514 : Październik 17, 2008, 14:11:19 »

A co Ty byś chciał od "Dzieci Neostrady". Kiedyś to było forum, a teraz to dzieciaki przejęły nad nim kontrolę, normalnie piaskownica.

Co do tematu i nadziei to już taką mieliśmy w latach 30-stych pod nazwą "Hitler" nadzieja, która wybawiła wiele ludzi od życia na tej planecie. Minęło te kilkadziesiąt lat i co i nic, dokładnie nic się nie zmieniło. Teraz będziemy mieli nadzieję i wybawiciela w postaci "Pięknego statku", w sam raz na krach ekonomiczny. Ludzie lubią jak, ktoś im daje nadzieję i ich podnosi na duchu, oni o tym wiedzą, ale na Boga dlaczego nie otworzymy oczu i się im nie przeciwstawimy.
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2008, 14:48:25 wysłane przez Nebulitos » Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #515 : Październik 17, 2008, 14:17:57 »

A co Ty byś chciał od "Dzieci Neostrady". Kiedyś to było forum, a teraz to dzieciaki przejęły nad nim kontrolę, normalnie piaskownica.

Widzę że znalazł się mądrala...

arteq skoro Ty uważasz że to pierdoły, kłamstwo, oszustwo itd. to ok twoje zdanie ale nie narzucaj tego zdania innym. Ktoś kiedyś powiedział żeby nie odbierać nadziei człowiekowi bo może to być ostatnią rzecz jaką ma...
 
Pozdrawiam
Zapisane
Netharon
Gość
« Odpowiedz #516 : Październik 17, 2008, 15:13:40 »

Jestem przerażony ignorancją niektórych osób. Mają już czarno-na białym, że zostali oszukani, ale oni nadal uparcie wierzą i wymyslają coraz to bajkowe teorie aby usprawiedliwić zaistniała sytuację i móc nadalk tkwić w kłamstwie.
Proszę, opamiętajcie się.

Ja zas prosze, daj czlowieku zyc innym. Wiem, ze dla polskiej mentalnosci to niemozliwe, ale o to prosze. Nie podoba Ci sie, masz poglad, ze to sciema i bujdy fanatykow - OK, miej taki poglad, ale zachowaj go dla siebie i nie imputuj go innym, na tym polega podstawa szacunku dla wolnosci i odmiennosci pogladow drugiego czlowieka. Wiem, ze dla polskiej mentalnosci to niemozliwe, bo jesli ktos sadzi inaczej, niz Ty, to ma jak w banku nabicie na pal, ale najbardziej elementarny poziom wypowiedzi i szacunku dla odmiennosci pogladow wartoby trzymac.

A co Ty byś chciał od "Dzieci Neostrady". Kiedyś to było forum, a teraz to dzieciaki przejęły nad nim kontrolę, normalnie piaskownica.
Ludzie lubią jak, ktoś im daje nadzieję i ich podnosi na duchu, oni o tym wiedzą, ale na Boga dlaczego nie otworzymy oczu i się im nie przeciwstawimy.

...Bo oni ucza o MILOSCI i SZACUNKU dla kazdej zywej istoty. Nie widzisz tego, a powolujesz sie na Boga i nawolujesz do otwarcia oczu, obrazajac przy tym ludzi i wyrazajac pogarde. Naturalnie w imie Boga, zgodnie z Jego naukami. ;)
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2008, 17:18:39 wysłane przez Netharon » Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #517 : Październik 17, 2008, 19:14:22 »

Nic mnie nie zrazi, ONI tam są i kropka Język  czekam dalej Mrugnięcie Nie wiem czy u was też,ale w Krakowie były takie "Ufowe" chmury że ach!!
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2008, 19:16:07 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #518 : Październik 17, 2008, 19:23:39 »

Czy się pokażą , czy się nie pokazą i tak wierzę że nie jesteśmy sami w kosmosie
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #519 : Październik 17, 2008, 20:10:50 »

arteq skoro Ty uważasz że to pierdoły, kłamstwo, oszustwo itd. to ok twoje zdanie ale nie narzucaj tego zdania innym.
Czy ja tak uważam? Przecież w tym momencie nie jest to kwestią wiary bądź też poglądów tylko bezsprzecznych faktów. Była zapowiedź ujawnienia się na 14.10 i to w ten sposób aby tej "manifestacji" nie można było pomylić ze zjawiskami atmosferycznymi ani też wyciszyć, zatuszować? - BYŁO.
Czy stało się zgodnie z obietnicami? - NIE. Więc o czym tu dalej dyskutować i przekonywać?

Netharon, jeżeli mój powyższy pogląd/spostrzeżenie jest błędne to pokaż mi w czym skłamałem. Jeżeli nie to dlaczego mnie atakujesz i moje poglądy? Jeżeli ktoś inny potrafi to udowodnić używająć merytorycznych argumentów to zapraszam do dyskusji.
Zapisane
Netharon
Gość
« Odpowiedz #520 : Październik 17, 2008, 20:49:56 »

To nie kwestia zawiedzionej wiary, ani w ogole wiary, tylko swiadomosci i znajomosci tematu, czyli precyzyjnych faktow. Bylo mowione, ze beda opoznienia w UJAWNIENIU, NIE zas w przybyciu. Od poczatku. Zwroc uwage na istotny detal, ze oni przylecieli W TERMINIE, co spostrzeglo wiele osob na podstawie zdjec z NASA i Google Earth, gdzie zdjecia z NASA byly duzo bardziej precyzyjne, ukazujac wyraznie oplyw frontow atmosferycznych i strumieni wiatru wokol wielkiego obiektu w okolicach polnocnego kola podbiegunowego, a ten fakt zostal POTWIERDZONY przez samych Plejadjan w jednym z ostatnich lub ostatnim przekazie channelingowym. Moment na ujawnienie natomiast, zostanie wybrany przez nich i jest kwestia czasu, bo juz przebyli 3 tryliony 380 biliardow kilometrow i czekaja. Oto, byc moze konieczne, wyjasnienie subtelnej roznicy w podawanych informacjach. Przybyli w terminie, sa i czekaja, wybiora moment i ujawnia swoja obecnosc.
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2008, 21:02:18 wysłane przez Netharon » Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #521 : Październik 17, 2008, 20:55:42 »

Nic mnie nie zrazi, ONI tam są i kropka Język  czekam dalej Mrugnięcie Nie wiem czy u was też,ale w Krakowie były takie "Ufowe" chmury że ach!!

ee - ja tam nic nie widziałem... nawet gdyby były to tak czekam na prawdziwe ufo, a nie "chmurkowe" Język

a że się ujawnią - mimo wszystko wierzę nadal, poczekać zawsze mogę... i tak zrobię
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2008, 20:58:24 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Hironobu15
Gość
« Odpowiedz #522 : Październik 17, 2008, 21:03:31 »

Nic mnie nie zrazi, ONI tam są i kropka Język  czekam dalej Mrugnięcie Nie wiem czy u was też,ale w Krakowie były takie "Ufowe" chmury że ach!!

U mnie też było dużó takich chmur.;]
Zapisane
Netharon
Gość
« Odpowiedz #523 : Październik 17, 2008, 21:12:50 »

Dziwnych chmurek bylo wiele, jednak caly czas chodzi tylko o jedno ujecie, ktorego autentycznosc potwierdzili Plejadjanie w jednym z ostatnich przekazow channelingowych. - http://img79.imageshack.us/my.php?image=statekgl0.jpg
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2008, 21:26:42 wysłane przez Netharon » Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #524 : Październik 17, 2008, 21:36:09 »

Nic mnie nie zrazi, ONI tam są i kropka Język  czekam dalej Mrugnięcie Nie wiem czy u was też,ale w Krakowie były takie "Ufowe" chmury że ach!!

ee - ja tam nic nie widziałem... nawet gdyby były to tak czekam na prawdziwe ufo, a nie "chmurkowe" Język

a że się ujawnią - mimo wszystko wierzę nadal, poczekać zawsze mogę... i tak zrobię
Były,były Tomek Mrugnięcie ale jak się siedzi z nosem w książkach,albo przy kompie,to trudno je zobaczyć Język
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Strony: 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.06 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

companions halotupsy managerzuzlowy wild-reign madex