Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 29, 2024, 16:58:37


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: 14.10.2008 - UFO pojawi się na Ziemi - zapowiedź braci z kosmosu.  (Przeczytany 317476 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kristobal
Gość
« Odpowiedz #550 : Październik 20, 2008, 10:39:12 »

Ostatnio pojawiły się informacje, ze ta data 14.10 była podana wg. starego kalendarza czyli juliańskiego, wypadałoby to zdaje sie 24 października. Również nowe info co do "ALABAMA" - to zakodowana częstotliwość - 22050 - być może jakiegoś kanału nadawczego.
Zapisane
redmuluc
Gość
« Odpowiedz #551 : Październik 20, 2008, 11:04:00 »

Ostatnio pojawiły się informacje, ze ta data 14.10 była podana wg. starego kalendarza czyli juliańskiego, wypadałoby to zdaje sie 24 października. Również nowe info co do "ALABAMA" - to zakodowana częstotliwość - 22050 - być może jakiegoś kanału nadawczego.

Na Boga zaklinam Was Przestańcie! Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech. Niedługo dowcipy o tym zaczną krążyć. Język
Zapisane
Netharon
Gość
« Odpowiedz #552 : Październik 20, 2008, 13:13:20 »

Poraz setny, prosze - nie zaklinaj, nie imputuj wlasnego zdania, swiatopogladu innym. Miej szacunek dla kazdej odmiennosci pogladow kazdego czlowieka i pozwol miec im inne zdanie, niz Twoje, bo nie oznacza to, ze oni sa w bledzie, tylko dlatego, ze sadza inaczej. Taka drobna podstawa kultury.
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #553 : Październik 20, 2008, 13:31:50 »

Ostatnio pojawiły się informacje, ze ta data 14.10 była podana wg. starego kalendarza czyli juliańskiego, wypadałoby to zdaje sie 24 października. Również nowe info co do "ALABAMA" - to zakodowana częstotliwość - 22050 - być może jakiegoś kanału nadawczego.
Możesz to wyjaśnić jakiego kanału?
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #554 : Październik 20, 2008, 14:00:30 »

Jeżeli chodzi o mnie to mam szacunek dla odmienności poglądów i nie narzucam swojego zdania innym. Nic natomiast nie stoi na przeszkodzie abym przekonywał innych do swojego zdania [ewentualnie twierdził, że tkwią w błędzie] używając do tego argumentów, ba nawet podpierając się faktami. Gdybym nie miał szacunku użyłbym dobitniejszych słów nazywając rzeczy po imieniu - zarówno sam "przekaz" jak i waszą [ślepych zwolenników] postawę.
Fakty przemawiają za tym, ze tkwicie w błędzie - wszak nie było zapowiedzianej manifestacji. Przekaz jednoznacznie mówi na temat daty, miejsca, zakresu i konsekwencji całej operacji - ani jeden z tych punktów nie został dotrzymany. Jeżeli się mylę to Poraz setny, prosze, Netharon - pokaż zdjęcia, relacje setek naocznych świadków, spoty telewizyjne. Nie zrobisz tego, bo takowe nie istnieją i tyle. Natomiast zamydlanie oczu poprzez wklejanie fotek z GE z rzekomymi "poprawkami cenzury" jest własnie brakiem szacunku - traktujesz mnie w tym momencie jak kompletnego idiotę [siebie samego zresztą też].
Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #555 : Październik 20, 2008, 15:13:49 »

ja już o tej sprawie zapomniałem ...przekaz nie był prawdą i tyle
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #556 : Październik 20, 2008, 20:12:20 »

Ostatnio pojawiły się informacje, ze ta data 14.10 była podana wg. starego kalendarza czyli juliańskiego, wypadałoby to zdaje sie 24 października. Również nowe info co do "ALABAMA" - to zakodowana częstotliwość - 22050 - być może jakiegoś kanału nadawczego.

 Coś
smieszne to  Szok
bzdury...

14 X 2008 - tak miało być i niech nikt nie próbuje się tłumaczyć w tego typu sposób, że aż ręce opadają...

A PCh nie miał przecież nic wspólnego z tą manifestacją, więc nie rozumiem po co niektórzy sobie dorabiają różne ideologie

mimo wszystko nadal wierzę, że się ujawnią - możliwe jest że przybyli, tylko do fizycznej manifestacji jeszcze nie doszło, ale dojdzie. Możliwe też, że to wszystko ściema - wiadomo.

//A co do propozycji zamknięcia tematu... Mrugnięcie hehe conajmniej dziwna propozycja
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Jason
Gość
« Odpowiedz #557 : Październik 20, 2008, 23:09:49 »

Fakty przemawiają za tym, ze tkwicie w błędzie - wszak nie było zapowiedzianej manifestacji. Przekaz jednoznacznie mówi na temat daty, miejsca, zakresu i konsekwencji całej operacji - ani jeden z tych punktów nie został dotrzymany.
fakty przemawiają też za tym i przekaz jednoznacznie mówi o możliwych przesunięciach.


Moim zdaniem, obiektywnie patrząc, mamy kilka opcji:

1) Przekazy pani Blossom to bujda, została ona oszukana (przez jakiś niski byt albo cos tam)
2) Przekazy pani Blossom to bujda, ona wszystkich oszukała, gdyż sama to wymyśliła
3) Przekazy pani Blossom to prawda, lecz nie zostały one odpowiednio odebrane/zinterpretowane (przez nią jako 'kanał')
4) Przekazy pani Blossom to prawda, lecz będą przesunięcia w czasie
5) Przekazy pani Blossom to prawda, Przybysze już tu są (od ok 14) lecz czekają na odpowiedni moment aby się ujawnić, tak jak to zostało zapowiedziane (ujawnią się w najmniej oczekiwanym momencie, była nawet mowa w przekazie "Oczekuj czegoś niespodziewanego!")
6) Przekazy pani Blossom to prawda, ci co mieli zobaczyc manifestację to zobaczyli


moim zdaniem opcja 5, może 4 i ewentualnie 1


a co do związku z PCH:

PYTANIE:
Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Marka. Drogi Samuelu. W Internecie pojawiły się informacje o przekazach dotyczących ukazania się statków Galaktycznej Federacji Światła z przesłaniem Miłości dla ludzkości, które ma mieć miejsce 14 października tego roku, zatem za tydzień. Czy ten przekaz jest prawdziwy, czy do manifestacji UFO rzeczywiście dojdzie i jaki może mieć to wpływ na losy prac wykopaliskowych Projektu Cheops ?

EN-KI:
Manifestacje, jak to nazwane zostało - UFO, bo już różne cywilizacje będą się manifestować na niebie. Przeważnie, będą to manifestacje świetlne, poza zasięgiem radarów dalekiego zasięgu tak to wy nazywacie. Dla bezpieczeństwa to będzie, bo rakiety z bronią wycelowane są w kosmos, są wycelowane i ten statek, który będzie w zasięgu takiej rakiety może zostać zestrzelony. Istoty ludzkie myślą, że przechytrzą tych UFO, jak to mówicie i zdołają sprowadzić do tego momentu, aż będą w zasięgu rakiet. Manifestacje świetlne, które są już pokazują, i będą coraz to więcej się manifestować. Dają wam znaki mówiąc: Jesteśmy, chcemy wam pomóc, ale Ziemia należy do istot ludzkich - i to wy powinniście o to zadbać, żeby ją ratować. Co przyniesie ta manifestacja 14 -tego października? Następne ostrzeżenie przed zbliżającymi się niebezpieczeństwami roku dwunastego. Ale, istoty ludzkie obserwując manifestacje to tak, jak gdybyście - fajerwerki obserwowali na niebie. Nic nie dają do myślenia. Zatem, ta manifestacja i następne to są sygnały, ostrzeżenia proszące, mówiące, dające ostrzeżenie opamiętania się. Słucham.
Zapisane
Marcelous
Gość
« Odpowiedz #558 : Październik 21, 2008, 16:44:18 »

Cześć Zuza, problem w tym, że nie napisałaś nic na temat skąd pochodzi fragment przez Ciebie cytowany, wiem, że z chanellingu, ale z Twojego czy jak?

Szukałem tego fragmentu w internecie i na stronach PCH, ale nic nie znalazłem. A chciałbym poznać źródło, abyś podała linka do tego przekazu lub wytłumaczyła skąd ten fragment pochodzi, wtedy będzie on wiarygodniejszy. Nie staram się Cię zdyskredytować czy urazić, ale ciężko jest się odnieść do niepełnych informacji i liczę na wyjaśnienie tych wątpliwości w celu pełniejszego ujrzenia całości, pozdrawiam :]
Zapisane
Jason
Gość
« Odpowiedz #559 : Październik 21, 2008, 17:58:54 »

Cześć Zuza, problem w tym, że nie napisałaś nic na temat skąd pochodzi fragment przez Ciebie cytowany, wiem, że z chanellingu, ale z Twojego czy jak?

Szukałem tego fragmentu w internecie i na stronach PCH, ale nic nie znalazłem. A chciałbym poznać źródło, abyś podała linka do tego przekazu lub wytłumaczyła skąd ten fragment pochodzi, wtedy będzie on wiarygodniejszy. Nie staram się Cię zdyskredytować czy urazić, ale ciężko jest się odnieść do niepełnych informacji i liczę na wyjaśnienie tych wątpliwości w celu pełniejszego ujrzenia całości, pozdrawiam :]
fragment pochodzi z sesji 89 w Mysłowicach, trudno go NIE znalezc...
Zapisane
michal1944
Gość
« Odpowiedz #560 : Październik 22, 2008, 15:09:54 »

AAAA i chuuuu... w bombki strzelił,gwiazdki nie będzie.
Wielka szkoda że nic nie było,czekałem jeszcze ten tydzień i nic,duże rozczarowanie ,muszę przyznać-(
Zapisane
stolo


Gaduła


Punkty Forum (pf): 13
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 998



Zobacz profil
« Odpowiedz #561 : Październik 23, 2008, 07:25:08 »

no to po herbacie - nic nie było i niczego zapewne nie będzie. Pisałem, że chciałbym dożyć takiej chwili ale okazuje się, że nie będzie mi dane Uśmiech

Na szczęście termin nie był zbyt odległy i sprawdzenie tych przepowiedni było bardzo łatwe Uśmiech

Afro stolo Afro
Zapisane

"Jutro to dziś, tyle że jutro"


Krons
Gość
« Odpowiedz #562 : Październik 23, 2008, 10:05:23 »

Gdybym zobaczył 14-go na oczy u siebie coś takego jak jest na tym filmiku http://pl.youtube.com/watch?v=8K4vSIUokEU&feature=related to przynajmniej by mi "na wstepie" wystarczyło.Jedynie co ostatnio widziałem to 6 całkiem sprych i okragłych chmór we wtorek 21.10.2008r. pomimo,że niebo miałem (oprócz tego) bezchmurne Cool.Ale to mnie jeszcze całkiem nie przekonuje,ale zobaczenie Tego: http://pl.youtube.com/watch?v=uDNlsgnlxdg&feature=related w dodatku w duuuużych ilościach w nocy no...to było by co innego. Cool
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2008, 10:06:48 wysłane przez Krons » Zapisane
Nebulitos
Gość
« Odpowiedz #563 : Październik 23, 2008, 19:43:03 »

A pomyśleliście nad tym jak miałoby to wyglądać od strony naukowej? Nadlatuje wielki statek, który ma mieć 2-4 tys km i co? Zasłania Słońce nad całą Europą, obniża się temperatura, nie ma parowania, wiatr, ciśnienie itd. Katastrofa!!! wichury, tornada, potężne wyładowania z powodu braku niżów, wyżów i w ogóle z braku przemieszczania się mas powietrza. Nie wspominając już o tym, że nad całą Europą w jednej chwili znajduje się tysiące jak nie więcej samolotów pasażerskich... co postrącał by je? Normalnie masakra... dajcie spokój to nie takie proste. Szok ludzi na UFO to nic w porównaniu z tym co by nam pogoda przygotowała. Od małego czekam na UFO, wierzę, że istnieją inne cywilizacje i kiedyś się oficjalnie ujawnią, ale taka manifestacja nic nie da tylko będzie gorzej, będzie chaos i poleje się krew.
Zapisane
Marcelous
Gość
« Odpowiedz #564 : Październik 23, 2008, 20:44:56 »

To może w końcu ktoś wklei link do sesji nr 89, zamiast się wymądrzać jak łatwo go znaleźć?
Tez chciałbym sobie poczytać, ale nigdzie nie mogę natrafić na jakąkolwiek stronkę z sesjami pani Lucyny.
 
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #565 : Październik 23, 2008, 21:40:05 »

Proszę:

http://www.projekt-cheops.com/start/


Naciskasz na zakładkę "sesje" i masz wszystkie w zasięgu myszki Duży uśmiech
Zapisane
Marcelous
Gość
« Odpowiedz #566 : Październik 23, 2008, 21:55:08 »

Proszę:

http://www.projekt-cheops.com/start/


Naciskasz na zakładkę "sesje" i masz wszystkie w zasięgu myszki Duży uśmiech

heh dzięki wielkie, ąz dziw bierze, że nie zauważyłem tego wcześniej,  czasem trzeba się trochę pogubić aby móc później się odnaleźć :]
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2008, 21:55:44 wysłane przez Marcelous » Zapisane
Michał
Gość
« Odpowiedz #567 : Październik 23, 2008, 22:04:29 »

Proszę:

http://www.projekt-cheops.com/start/


Naciskasz na zakładkę "sesje" i masz wszystkie w zasięgu myszki Duży uśmiech

heh dzięki wielkie, ąz dziw bierze, że nie zauważyłem tego wcześniej,  czasem trzeba się trochę pogubić aby móc później się odnaleźć :]

jak śpiewa James Hetfield na nowej metallice - "jak mogę się zgubić skoro nie wiem dokąd idę"  Uśmiech
Zapisane
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #568 : Październik 23, 2008, 22:32:52 »

Henrri Met de Bles/1480-1550/przedstawił na obrazie wielką kulę,która według przepowiedni
spustoszy powierzchnię Ziemi w ostatnich dniach świata.
Może być ona ogromnym ciałem niebieskim,z którym ma zderzyć się nasza planeta lub
wielkim pojazdem,zasłaniającym Słońce i wywołującym chaos na Ziemi.
Obraz znajduje się w Pałacu Dożów w Wenecji.
http://bp0.blogger.com/_xQwP8MNj0EA/R_1CTw722-I/AAAAAAAAFgw/egaUglJ5Vso/s1600-h/inferno_cph230048_hi.jpg
Zapisane
Septerra
Gość
« Odpowiedz #569 : Październik 24, 2008, 11:02:30 »

Ciekawy zbieg okoliczności, bo kula ta jest złota, a Nibiru niby ma 'powłokę' ze złota.
Zapisane
stolo


Gaduła


Punkty Forum (pf): 13
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 998



Zobacz profil
« Odpowiedz #570 : Październik 24, 2008, 11:10:26 »

a Nibiru niby ma 'powłokę' ze złota.

a skąd to wiesz???
« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2008, 11:10:49 wysłane przez stolo » Zapisane

"Jutro to dziś, tyle że jutro"


gregtech
Gość
« Odpowiedz #571 : Październik 24, 2008, 15:14:29 »

Drogi MORA mam do Ciebie prośbę jak będziesz miał "KONTAKT" to proszę zadaj pytanie odnośnie śmierci i życia po śmierci nikt jeszcze takiego o ile wiem nie zadał, w tej chwili mamy znajomych , rodziców, swą miłość itp czy po śmierci tych których kochamy , czy będziemy mieli z nimi kontakt ? o ile dobrze kojarze w jednym z Twoich przekazów było napisane że po śmierci jesteśmy duszą bez emocji czekającą na inkarnacje z tego wynika że tych których teraz znamy i kochamy to ich już nie pamiętamy czyli jakby to powiedzieć my i nasza pamieć i tych któych kochamy umierają bezpowrotnie Coś Bardzo interesujący temat

Pozdrawiam Cię gorąco sąsiedzie Język mieszkam na Tysiącleciu a ty w Chorzowie więc rzut beretem

Zapisane
Septerra
Gość
« Odpowiedz #572 : Październik 24, 2008, 15:32:15 »

a Nibiru niby ma 'powłokę' ze złota.

a skąd to wiesz???
Wiem? Ja tylko przytoczyłem detal z tego co czytałem wcześniej. "Niby" też ma duże znaczenie Mrugnięcie
Zapisane
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #573 : Październik 24, 2008, 20:09:40 »

Masz rację.Aby uratowac Nibiru Anunaki przybyli na Ziemię po złoto.
Rozpylali je w atmosferze swojej macierzystej planety.
Czy malarz tego obrazu miał na ten temat wiedzę???
Możliwe też, że widział prawdziwe UFO i chciał to w jakiś sposób przekazać. Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2008, 20:16:38 wysłane przez janusz » Zapisane
acentaur

Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 12
Offline

Wiadomości: 1464



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #574 : Październik 24, 2008, 22:11:22 »

Witam wszystkich,
postanowilem, ze jednak Wam napluje w zupe. Moj cel to sprowadzenie was z "oblokow" bo jak mysle jest to jedna z opcji planu i to nie tych , ktorzy gdzies tam w gwiazdach mieszkaja.
Prosze Panow ( niech mi na razie Panie wybacza, ale to jest na razie meska wersja) to co nam wszystkim realnie zagraza nie znajduje sie nigdzie indziej jak na ziemi. Naprawde docencie wreszcie "specjalistow" praktykujacych od tysiecy lat na naszych przodkach a teraz na nas. Nie twierdze , ze wiem wiele wiecej, mysle ze kazdy cos przeczuwa ale w zestawieniu ze "wzorcowym" kosmicznym bytem jakos nie wazymy sie to wyraznie artykolowac.
Aby moje obawy sprecyzowac, przyjmuje powszechne zrozumienie faktu calkowitego wyobcowania sie polityki, sluzb bezpieczenstwa i systemu finansowego na calym swiecie, choc to tylko marna pierwsza warstwa skory.
Dalej mamy wlasciwych bossow finansowych pozarzadowych, o ktorych tez nieco sie wie. Od tego poziomu mamy juz permanentne wspoldzialanie z mniejszymi czy wiekszymi "bogami" czy iluzjonistami o poszerzonych mozliwosciach. Idac dalej napotykamy cos czego przecietny, zdrowy czlowiek nie jest w stanie zniesc bez szkody dla zdrowia.
I to sa realni przeciwnicy. Oni nie sa wszechmocni a od czasu do czasu calkiem slabi. Oni tez podlegaja wyzszym prawom, oni tez podlegaja ewolucji. Przeciez gdyby bylo inaczej nigdy nie powstaloby takie forum, nigdy nie bylyby potrzebne projekty nakrecane jakims "bogiem" czy "opiekunem".
Uff, i to by bylo na razie
pozdrawiam
Zapisane
Strony: 1 ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.069 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

naszemaluchy the-world-is-magic brygadaszarika forumhumorystyczne obozyjenieckie