Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 09:58:35


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: 14.10.2008 - UFO pojawi się na Ziemi - zapowiedź braci z kosmosu.  (Przeczytany 317263 razy)
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Michał
Gość
« Odpowiedz #600 : Październik 30, 2008, 22:29:32 »

byłem na stronce:

Cytuj
Masowe Lądowania – 11 listopada 2008

hehehehe
szczerze wątpie w to Chichot
ale poczekam do 11.11 i zobaczymy

my to już chyba nic nie zobaczymy  Uśmiech nie wierze.. 
Zapisane
casmillo
Gość
« Odpowiedz #601 : Październik 30, 2008, 23:36:18 »

Jak było to powiedziana w radiu Barbary we wtorek, Nie chodzi im o udowodnieniu swojego istnienia i ,że bezpośredni kontakt z UFo nastąpi dopiero po roku 12stym. Jednak wolałbym bliższą datę, już mnie nic nie zaskoczy na wszystko jestem gotowy (tak mi się zdaje)
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #602 : Październik 31, 2008, 09:31:32 »

No oczywiście wylądują masowo tak samo jak masowo pokazali się 14.10 - czyli "widzieli" je wybrańcy, oczywiście "masowi"
Zapisane
Andaren
Gość
« Odpowiedz #603 : Październik 31, 2008, 13:02:35 »

Ludzie bez wiary...
Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #604 : Październik 31, 2008, 13:49:21 »

wierzyłem w 14.10 , wierzyłem w istnienie Baldura - wszystko to wielka ściema

Już nie wierzę w te kontakty pozaziemskie
Zapisane
Hironobu15
Gość
« Odpowiedz #605 : Październik 31, 2008, 15:26:10 »

Ale nie przekreślajnmy wszystkiego odrazu, kiedyś musicoś nastąpić.
Ja też podchodze do tej daty z dużym dystansem.
Zapisane
zuza
Gość
« Odpowiedz #606 : Październik 31, 2008, 15:35:54 »

Kiedyś pewnie tak, ale może nie "napalajmy się" na kolejne daty, tylko pozostańmy po prostu otwarci Uśmiech
Zapisane
Hironobu15
Gość
« Odpowiedz #607 : Październik 31, 2008, 15:44:54 »

Kiedyś pewnie tak, ale może nie "napalajmy się" na kolejne daty, tylko pozostańmy po prostu otwarci Uśmiech

Dokaładnie.
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #608 : Październik 31, 2008, 15:47:41 »

Nie wierzę w to, że jeśli w ogóle kiedykolwiek obcy będą chcieli nam zamanifestować swoją egzystencję, to my, ludzie, będziemy znali datę i godzinę, miejsce i rozmiary ich statków. Nie wierzę, że są wśród nas tacy, co się już z obcymi tak "zakolegowali", że obcy im opowiadają, co się stanie za kilka tygodni.
Ale coś jest na rzeczy... Liczba relacji i filmów ze spotkań z UFO bardzo się nasila ostatnimi czasy. Rządy ujawniają gromadzone przez lata w tym temacie materiały.
Jakby tego wszystkiego było mało, wczoraj przyszedł do mnie kolega, rozmawialiśmy, śmialiśmy się. Już nie pamiętam, jak po kolei doszło do tego, że on nagle poruszył ten temat. Bardzo nieśmiało zaczął coś mówić, że pewnie uznam go za wariata, że sam nie wie tak naprawdę o czym chce powiedzieć. Przyciskałam go troszeczkę, ale powiedział, że chyba jednak nic nie widział. Był bardzo zmieszany, skrępowany, bał się ośmieszenia...
Jak powiedział, że chyba jednak nic nie widział, zrozumiałam, że chciał mi opowiedzieć o jakimś paranormalnym zjawisku. To znaczy nie chciał, po prostu niechcący wygadał się, a mnie później zajęło 15 minut nakłanianie go do opowiedzenia o tym. I stało się. Oto trzydziestoletni facet, którego pasją życia są motory, bardzo mocno stąpający po ziemi rajonalista, drżącym głosem, z zakłopotaniem, ale jednocześnie z wypiekami na twarzy, opowiedział mi, że jest przekonany, że kilka nocy wstecz przed swoim domem był świadkiem przelotu UFO Uśmiech
Nie było mi do śmiechu, wręcz byłam zszokowana. Nie tym, co opowiada, ale tym, że opowiada. Bo jest to jedna z takich osób, z którymi bez żartów nie dało by się o takim zjawisku porozmawiać. Bo widziałam, że jego przekonania kłócą się z tym, co odnotował wzrok. Myślę, że niewielu osobom o tym zdarzeniu opowiedział. Raczej zachowa to dla siebie. Byłam zszokowana, ponieważ naprawdę mu wierzyłam. Świadectwo sceptyka jest na miarę złota. Nie interesują mnie nigdy historie o UFO z nieznanych źródeł bądź od ludzi, u których łatwo można rozpoznać fanatyzm na tym tle.
Wypytywałam go o wszystko, co z tym wydarzeniem było związane. Gdzie, kiedy, jakiej mogło być wielkości, kształtu, koloru, czy dawało blask odbijanego od tego światła, czy samo świeciło, jaka mogła być prędkość itd.
Co do wysokości, na jakiej to zaobserwował - była niewielka. Miał doskonały punkt odniesienia w postaci jupiterów stadionu piłkarskiego, leciało tuż poniżej ich wysokości, ale w bardzo bliskiej odległości. Mówił, że leciało wolno (ale tutaj nie jestem do końca przekonana, ponieważ mam wrażenie, że taka chwila - chwila zaskoczenia - mogła mu się wydawać trwać dłużej niż trwała w rzeczywistości). Wielkość nie mogła być duża, z jego perspektywy patrzenia, obiekt przelatywał przed jupiterem, z kolei on porównał jego wielkość do pojedyńczej lampy jupiterów.
Nie odbijał światła, lecz był widoczną kulą świecącą na czerwono.
Nie wiem, co o tym myśleć. Żałuję, że tego nie nagrał... Dziwię się samej sobie, ponieważ mu wierzę.
Próbowaliśmy znaleźć oczywiście jakieś "przyziemne" wytłumaczenie i możliwe, że ono istnieje.
On jednakże był przekonany, że nie da się wyjaśnić tego, co widział w ludzki sposób. Myślę, że temu zdarzeniu musiało towarzyszyć jakieś silne uczucie uczestniczenia w paranormalnym zjawisku, ponieważ odrzucał wszelkie sugestie, którymi próbowałam wyjaśnić, co to mogło być. Był w 100% przekonany do swoich racji.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Nebulitos
Gość
« Odpowiedz #609 : Październik 31, 2008, 19:32:09 »

Tak, ostatnio więcej się mówi o UFO i to jest zaplanowane działanie. Już dłużej nie idzie tego trzymać w tajemnica, a nadszedł czas gdy można temat UFO pięknie zaprezentować i wykorzystać we własnych celach tuż przed masowymi lądowaniami... ale czy będą to inne cywilizacje... wątpię. USA zabrało ponad 2 tys naukowców po II Wojnie Światowej z Niemiec. Pracowali oni od 46-tego w bazie wojskowej White Sands w Nowym Meksyku. Już pod koniec lat 40-tych w tym regionie widziano pierwsze dziwne obiekty. Nie tajemnicą jest, że Niemcy podczas II Wojny Światowej pracowali nad UFO. Po katastrofie UFO w Roswell w 1947r, badania przyspieszyły. Ludzie którzy są w temacie wiedzą, że obecnie wchodzące do armii USA samoloty, są efektami ubocznymi prac nad statkami UFO. Teraz prace są kontynuowane w Strefie 51 w Nevadzie.
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #610 : Październik 31, 2008, 19:52:53 »

Ludzie którzy są w temacie wiedzą, że obecnie wchodzące do armii USA samoloty, są efektami ubocznymi prac nad statkami UFO.

Na przykład takie cudaki - http://www.joemonster.org/art/10094/Dziwne_pojazdy_latajace
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Loukas
Gość
« Odpowiedz #611 : Październik 31, 2008, 20:38:52 »

A rządowy Antonov to co, nie anomalia?
Zapisane
BoGu$
Gość
« Odpowiedz #612 : Październik 31, 2008, 23:08:52 »

Fakt, Antonow225 Mrija to niezłe "bydle" ale bez przesady, wątpię by był efektem ubocznym prac nad ufo. Wykorzystano w nim raczej nasze "przyziemne" efekty siły nośnej połączone z ogromnymi silnikami. To wszystko...
Zapisane
Kristobal
Gość
« Odpowiedz #613 : Listopad 01, 2008, 23:04:57 »

Masowe lądowania to niby mają byc 11.11 Uśmiech

Pierwszy Kontakt – 14 pażdziernika 2008

Wiadomosci co sie dzieje dalej

Masowe Lądowania – 11 listopada 2008

http://uk.geocities.com/pierwszykontakt/

Zapisane
stolo


Gaduła


Punkty Forum (pf): 13
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 998



Zobacz profil
« Odpowiedz #614 : Listopad 03, 2008, 00:19:26 »

jeżeli ktos chce się ujawnić to zrobi to tak, że nie będzie co do tago najmniejszej wątpliwości. Nowe daty to coraz mniejsze prawdopodobieństwo mającego nastąpić wydarzenia i niestety coraz mniejsza wiarygodność
Zapisane

"Jutro to dziś, tyle że jutro"


arteq
Gość
« Odpowiedz #615 : Listopad 03, 2008, 11:22:16 »

No właśnie, czy mówiąc o "nowe daty to coraz mniejsze prawdopodobieństwo mającego nastąpić wydarzenia i niestety coraz mniejsza wiarygodność" przychodzi Wam jeszcze ktoś do głowy?  ;]
Zapisane
stolo


Gaduła


Punkty Forum (pf): 13
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 998



Zobacz profil
« Odpowiedz #616 : Listopad 03, 2008, 12:43:40 »

jasnym jest do czego pijesz.

Mimo wielu zmian i ciągnącego sie oczekiwania niezmienny pozostaje grudzień 2012.

Powiem Ci tak: obyś to Ty miał rację
Zapisane

"Jutro to dziś, tyle że jutro"


janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #617 : Listopad 03, 2008, 13:20:31 »

Póki co, jedenasty już za 8 dni. Jak obstawiacie? Jeśli nic się nie stanie, pojawi się nowa data? Uśmiech
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #618 : Listopad 03, 2008, 14:09:48 »

Póki co, jedenasty już za 8 dni. Jak obstawiacie? Jeśli nic się nie stanie, pojawi się nowa data? Uśmiech
Tak,niestety nic się nie stanie ! Myślę że jak będą chcieli się pokazać to nie podadzą daty !!!
Uważam że powinni zrobić to z zaskoczenia,a ja powitam ich bez strachu Uśmiech
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
BoGu$
Gość
« Odpowiedz #619 : Listopad 03, 2008, 14:14:16 »

Są  tylko 2 opcje, albo się pojawią albo podadzą kolejną datę. Wątpię by ukazała się informacja: "Zrezygnowaliśmy z ujawnienia się, wracamy do domu" Język
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #620 : Listopad 03, 2008, 14:14:39 »

A czy przed 14 października wyobrażaliście sobie, jakie skutki mogła by wywołać na świecie taka manifestacja?  Czy ludzie widząc pojazdy będą od razu przekonani, że mają do czynienia z UFO, czy może ooskarżą rządy największych państw o manipulacje?
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
michal1944
Gość
« Odpowiedz #621 : Listopad 03, 2008, 15:15:29 »

Teraz juz jestem przekonany ze na 100%,11stego nic nie bedzie.Jesli nie bylo 14stego to teraz tez nie bedzie
Zapisane
t0m3k12
Gość
« Odpowiedz #622 : Listopad 03, 2008, 16:54:11 »

Oj robia wam wode z mozgu. Pisalem i pisac bede. Co do 2012 roku to trzeba go sie bac, bo jest czego :/
Zapisane
Hironobu15
Gość
« Odpowiedz #623 : Listopad 03, 2008, 17:32:19 »

Ja myśle podobnie jak Channel.
Zapisane
Nebulitos
Gość
« Odpowiedz #624 : Listopad 10, 2008, 19:54:36 »

No jutro się przekonamy. Już wytaszczam na taras działka protonowe aby ich przywitać energią miłości Uśmiech
Zapisane
Strony: 1 ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.055 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

wild-reign managerzuzlowy madex truegaming companions