Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 29, 2024, 08:26:56


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nowy Regulamin i pf  (Przeczytany 70672 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : Maj 24, 2009, 14:04:30 »

Nie wiem o co chodzi ale wchodzę przed chwilą na forum i mam możliwość dawania ujemnych PF - dlaczego?

już nie
dziex za info
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
arteq
Gość
« Odpowiedz #26 : Październik 17, 2009, 13:26:55 »

Witaj Mora. Ostatnimi czasy zmieniło się na forum. Możesz spokojnie lżyć i kląć - gdy już będziesz o krok od wyrzucenia z forum zostanie Ci wszytko darowane. Wiem, wiem - nie ma takiego zapisu w regulaminie ale jest praktykowane.
Nie mogę Ci obiecać, ze będę popierał takie zachowania, ale gdy wystarczająco się "zasłuzysz" to w myśl równości forumowiczów będę walczył o darowanie Ci przewinień.
Aha, dobrze jest załapać się do "przyjaciół królika". Jeżeli jesteś ciekawy jak to zrobić mogę udzielić kilku wskazówek.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #27 : Październik 17, 2009, 16:42:22 »

jak to powiedział Burak Obama

CHANGE... YES, WE CAN!

Uśmiech
Zapisane
Mobius
Gość
« Odpowiedz #28 : Październik 17, 2009, 18:03:52 »

Pytanie do admina
Skoro była amnestia na forum to czy nie powinna objąć wszystkich?
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #29 : Październik 17, 2009, 18:38:15 »

nie wszyscy zostali bez zasadnie bardzo poszkodowani z tego co wiem...

718'
Zapisane
Mobius
Gość
« Odpowiedz #30 : Październik 17, 2009, 19:06:45 »

Żeby było sprawiedliwie wszystkie liczniki powinni zostać wyzerowane,tym bardziej że wciąż mają minusy, osoby które zawsze wypowiadały się że tak powiem w spokojniejszym tonie.
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #31 : Październik 17, 2009, 19:59:44 »

Sukcesywnie wszystkim kasuję minusy.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
arteq
Gość
« Odpowiedz #32 : Październik 17, 2009, 20:29:58 »

Jak mówiłem, w pierwszej kolejności amnestią zostaną objęci "przyjaciele królika" - jak teraz wyraźnie widać, na tym forum są równi i równiejsi. Jak widać teraz regulamin będzie tworzony aby usprawiedliwiać czyny, a nie czynić zgodnie z regulaminem.
Proponuję aby każdy sobie notował ile miał minusów i w ramach Sprawiedliwego i równego traktowania dążył do tego aby mieć możliwość łącznego cofnięcia 47 pkt. Dlatego możecie śmiało lżyć i wyklinać innych forumowiczów aż wykorzystacie wszystkie 47. Co najmniej do czasu aż Darek "sukcesywnie" = wybiórczo usunie ostatniej osobie punkty. Śmiało.

Pytanie: po co jest regulamin? lub: Czy regulamin jest dla wszystkich?
Zapisane
Torton
Gość
« Odpowiedz #33 : Październik 17, 2009, 20:37:37 »

A jak przypomnę że te PF to chyba dla picu jest i tyle. W sumie przydzielania karnych PF na tym forum to nieźle szło tej władzy tutaj ale w tym żeby przydzielać punkty plusowe użytkownikom to już tak łatwo nie idzie.


Taki choćby Leszek i Janusz. Sporo informacji umieścili na tym forum i jak dla mnie wyróżnili się bardzo a co na to administracja? Nic. 1 PF dla Leszka, 2 PF dla Janusza. Dość marne w porównaniu do tego co napisali.

W przypadku dawania minusów to raczej nikt z tym wielkich problemów niema...

Po prostu pięknie.

Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #34 : Październik 17, 2009, 20:42:14 »

Zgadzam się, że z oceną jest coś nie tak - z jednej strony amnestia - Enki jeden wie z jakiej okazji (chyba, że z okazji... święta Azji...) a z drugiej brak jakichkolwiek motywatorów w postaci punktów dodatkowych.
Ja wiem, że forumowicze nie są tu dla punkcików ale to trzeba było się zastanowić nad tym przed ich wprowadzeniem.
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2009, 20:42:29 wysłane przez Val Dee » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #35 : Październik 17, 2009, 20:51:47 »

Jak mówiłem, w pierwszej kolejności amnestią zostaną objęci "przyjaciele królika" - jak teraz wyraźnie widać, na tym forum są równi i równiejsi. Jak widać teraz regulamin będzie tworzony aby usprawiedliwiać czyny, a nie czynić zgodnie z regulaminem.
Proponuję aby każdy sobie notował ile miał minusów i w ramach Sprawiedliwego i równego traktowania dążył do tego aby mieć możliwość łącznego cofnięcia 47 pkt. Dlatego możecie śmiało lżyć i wyklinać innych forumowiczów aż wykorzystacie wszystkie 47. Co najmniej do czasu aż Darek "sukcesywnie" = wybiórczo usunie ostatniej osobie punkty. Śmiało.

Pytanie: po co jest regulamin? lub: Czy regulamin jest dla wszystkich?

Nie czuję się "króliczkiem", ale dzięki za ten tytuł, czy wyróżnienie. Chyba zbyt dużo "Pleyboja" (myślę ze poprawnie napisałem tę nazwę) oglądasz.
Nie chcę przypinać nikomu nijakich etykiet, przezwisk, itp, choć niesamowicie ciśnie się na "język" by taką Ci przykleić.
Jesteś wybitnym przykładem katolickiego postrzegania świata. Powodzenia.
Myślę, ze tym kasowaniem minusów uda mi się definitywnie wymazać istnienie jakichkolwiek punktów, również z regulaminu. Konstytucje zmieniają, więc tym bardziej można dokonać małych zmian w regulaminie forumowym.
Artku, jeśli tak lubisz się czepiać, to proszę, na swoim podwórku masz o niebo więcej tematów do zaczepek niż tu. To forum nie ma nic wspólnego z "chrześcijańską"/katolicką moralnością więc daruj sobie.
Raz jeszcze życzę powodzenia i pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2009, 21:11:50 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Hans Olo
Gość
« Odpowiedz #36 : Październik 17, 2009, 20:52:39 »

Żeby nie było. Admin nie dał moderatorom (a przynajmniej nie mi) możliwości dodawania punktów. Mam tylko opcję "odejmij 1pf" i to wszystko. Na różnych forach różnie to działa. Najczęściej spotykam się z %. Czyli ilością kar, ale często też moder może karę usunąć.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #37 : Październik 17, 2009, 20:55:49 »

chciałem zauważyć, że ci co wprowadzili te pffff już nie są na tym forum - a Dariusz (nowy admin) widzi to inaczej i to chyba tyle jeśli chodzi o wyjaśnienia...

718'
Zapisane
Linda
Gość
« Odpowiedz #38 : Październik 17, 2009, 21:09:43 »

 Uśmiech
Cytuj
Jak mówiłem, w pierwszej kolejności amnestią zostaną objęci "przyjaciele królika" - jak teraz wyraźnie widać, na tym forum są równi i równiejsi. Jak widać teraz regulamin będzie tworzony aby usprawiedliwiać czyny, a nie czynić zgodnie z regulaminem
A czy to napawdę takie ważne.....
Są tu ludzie na forum ,którzy twierdzą ,ze punkty były przyznawane niesłusznie.Dlaczego maja odejsc ludzie ,którzy są wartosciowi.,którzy wnoszą na forum  wiedzę ,czasami wiedzę z którą sie nie zgadzamy ...Jakoś nikt się nie upominał gdy były przyznawane  ujemne punkty w duzych ilosciach...Teraz mozemy obserwowac sytuację odwrotną,kiedy to ludzie wobec których okazano zaufanie, zachowuja sie poprawnie..Ich zachowanie teraz sie poprawiło ,nie wtedy kiedy byli zagrożeni banem.Swiadczy to o tym ,ze poprostu znaleziono droge porozumienia z nimi ...To jest fajne...kiedy oni  zawiodą pokładane w nich zaufanie ...protestujcie...Ale póki co jest jak jest i jest fajnie Chichot
Kazdy jest inny .Na jednego działa kara ,na drugiego okazane zaufanie....Jednego 1 punkt karny przywoła do porządku ,drugiego odrobina pokładaneo w nim zaufania.Ja obserwuję ludzi ,którzy dostali ten kredyt.......i jak do tej pory ,,jest OK..Myśle ,ze nie zawiodą... Uśmiech..Dla mnie nigdy człowiek nie jest do konca stracony....Trzeba tylko do niego dotrzeć...Ja wiec jestem ..ZA.. Chichot Chichot
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #39 : Październik 17, 2009, 22:14:06 »

Nie punkty nie są ważne. Może ich nie być lub mogą być. Chodzi natomiast o uczciwość i równe traktowanie forumowiczów. Więc albo zdejmujemy WSZYSTKIE punkty albo kierujemy się bliżej nieokreślonymi zasadami - myślę, że to proste i uczciwe.

Darek nie wyjeżdżaj mi tu z katolickim pojmowaniem świata. Zacznij od siebie. Powiedz wprost dlaczego taka a nie inna decyzja - oświeć nas. Albo przyznaj się uczciwie do swojej stronniczości, np. [przykład/przypuszczenie]: 718 podoba mi się bo ma negatywny stosunek do kk [podobnie jak ja=Darek] i stąd moja sympatia i pomoc w wyreklamowaniu się z punktów, KTÓRE w myśl REGULAMINU nadal obowiązują.
Daruj sobie porównania do zmian konstytucji - bo nie ma tu żadnego wspólnego punktu. Konstytucja NIE STOSUJE praw które dopiero MOGĄ nastąpić. Najpierw ZMIEŃcie regulamin, a potem zastosujcie tę zmianę wobec WSZYSTKICH forumowiczów [mnie może zostać] i nie otworzę gęby... boi wtedy będzie wszystko OK. Chyba, że chcesz nam powiedzieć, że regulamin nie obowiązuje tylko nadrzędne jest Twoje widzi-mi-się i pomysły które MOŻE uwzględni regulamin w PRZYSZŁOŚCI.

Nie chcę przypinać nikomu nijakich etykiet, przezwisk, itp, choć niesamowicie ciśnie się na "język" by taką Ci przykleić.
Śmiało, jest amnestia dla wybranych.

Jesteś wybitnym przykładem katolickiego postrzegania świata. Powodzenia.
O, czyżby dlatego, że apeluję o równość i sprawiedliwość. Czyżby tak mocno zabolało wytknięte kolesiostwo/niekonsekwencja? Bo chyba nie zamierzasz dyskutować z tym że widzimy tutaj rażącą niekonsekwencję i relatywność w podejściu do forumowiczów.

Artku, jeśli tak lubisz się czepiać, to proszę, na swoim podwórku masz o niebo więcej tematów do zaczepek niż tu.
Nie wyjeżdżaj mi tu z podwórkiem - bo forum nie ma w tym ograniczeń. No chyba, że znowu MA POJAWIĆ się zapis który dopiero masz na myśli a chcesz już w oparciu o niego rozliczać. Więc co najmniej do jego wpisania w regulamin daruj sobie.
I nie nazywaj tego zaczepkami - wykazałem konkretne zdarzenie, poparłem konkretnymi dowodami/przykładami i wykazałem, że zachowanie jest sprzeczne z regulaminem forum - więc proszę o równie rzeczową odpowiedź, a nie odsyłanie na jakieś podwórko.

To forum nie ma nic wspólnego z "chrześcijańską"/katolicką moralnością więc daruj sobie.
To akurat jest dla mnie czytelne - że Twoje ostatnie zachowanie ma mało wspólnego z moralnością i etyką, nie wspominając o zwyczajnej uczciwości.
Zapisane
Linda
Gość
« Odpowiedz #40 : Październik 17, 2009, 22:29:52 »

 Uśmiech
Cytuj
Nie punkty nie są ważne. Może ich nie być lub mogą być. Chodzi natomiast o uczciwość i równe traktowanie forumowiczów. Więc albo zdejmujemy WSZYSTKIE punkty albo kierujemy się bliżej nieokreślonymi zasadami - myślę, że to proste i uczciwe.

Arteq...odpuść..
Jeśli punkty nie są ważne to nie ciagnij tej sprawy ..wazne ,ze sa normalne wypowiedzi ludzi ,którzy docenili ten gest.Zaakceptuj ten fakt ,ze do kazdego trzeba inaczej podejść.Przyznałbym CI racjeę gdyby mimo darowania punktów ,na forum nie było zmiany.Zadziałało to jednak.Są ludzie dla których kara to tylko przyczyna buntu..a nie przesłanka do zmiany.Jeśli coś będzie nie tak....zawsze będziesz mógł powiedzieć....A nie mówiłem....?
Ja jednak wierzę ze dobrocią można więcej zdziałać... Chichot Chichot
Równe traktowanie nie zawsze działa jak nalezy ,czasem trzeba sposobem..W ten sam sposób naprawia sie tylko maszyny...ludzie wymagaja indywidualnego traktowania...NIe cieszysz sie ,ze Kapłan z nikim nie zadziera na forum ...i jego wypowiedzi nikogo nie obrazaja..?.Co za znaczenie ma sposób w jaki to sie zadziało? Czy nie o to chodzi..? Chichot Chichot Chichot
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2009, 22:31:46 wysłane przez Linda » Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #41 : Październik 17, 2009, 22:51:33 »

Darek Uśmiech Uważam ze bardzo dobrze zrobiłes usuwając punkty karne ,osobom które wyraźnie wykazały skruchę i poprawę w zachowaniu.Właśnie od tego powinieneś zacząć urzędowanie jako administrator.Nie przejmuj się słowami krytyki ,bo są one niesłuszne.Popieram cię w 100% .
Lindo bardzo trafnie i pięnie napisałaś to co i mnie przyszło na mysl,więc nie będę się powtarzać.
Powiem tylko że zawsze chciałam być króliczkiem Pleyboya  Duży uśmiech
Pozdrawiam cię adminie  Chichot Twój króliczek Pleyboya  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Cool
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Barbarax
Gość
« Odpowiedz #42 : Październik 17, 2009, 22:55:19 »

Artqu, nie wiem czy w tym wirze pieniactwa zauważyłeś post Dariusza, w którym pisze, że sukcesywnie kasuje minusy?
Czy to z tym masz problem, że nie od Ciebie rozpoczął kasowanie ujemnych punktów?
Ledwie Dariusz zaczął pełnić funkcję Admina, a Ty nie mogłeś wytrzymać sekundy bez zrobienia awantury o............cokolwiek?
Czy więc Twoją dewizą jest :"Najważniejsze, aby się coś działo"? Smutny Smutny Smutny
Zapisane
Linda
Gość
« Odpowiedz #43 : Październik 17, 2009, 22:58:48 »

 Uśmiech
Cytuj
Powiem tylko że zawsze chciałam być króliczkiem Pleyboya 
Pozdrawiam cię adminie   Twój króliczek Pleyboya   
 

Oj Chanell ,Chanell,o tak odwagę to Cię nie posądzałam....króliczek pleyboya...czy napewno o tym samym myślimy... Chichot Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
 
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : Październik 17, 2009, 23:08:39 »

Uśmiech
Cytuj
Powiem tylko że zawsze chciałam być króliczkiem Pleyboya 
Pozdrawiam cię adminie   Twój króliczek Pleyboya  
 

Oj Chanell ,Chanell,o tak odwagę to Cię nie posądzałam....króliczek pleyboya...czy napewno o tym samym myślimy... Chichot Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
 

Ha ha ha Duży uśmiech Duży uśmiech oczywiście że coś pokręciłam (wypiłam za dużo wina),przecież chodziło o przyjaciół króliczka Duży uśmiech ale..... skoro już napisałam że chciałabym być króliczkiem Pleyboya  to słowa nie wycofuję bo to prawda Duży uśmiech a co mi tam Język   Wnisek ? nie mogę pić Język
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Linda
Gość
« Odpowiedz #45 : Październik 17, 2009, 23:10:15 »

 Uśmiech
Cytuj
Artqu, nie wiem czy w tym wirze pieniactwa zauważyłeś post Dariusza, w którym pisze, że sukcesywnie kasuje minusy?
Czy to z tym masz problem, że nie od Ciebie rozpoczął kasowanie ujemnych punktów?
Ledwie Dariusz zaczął pełnić funkcję Admina, a Ty nie mogłeś wytrzymać sekundy bez zrobienia awantury o............cokolwiek?
Czy więc Twoją dewizą jest :"Najważniejsze, aby się coś działo"? 

Zmasowany atak kobiet....Arteq dla świętego spokoju pewnie odpusci....Ja bym tak zrobiła gdybym była mezczyzną...no cóz ...ale nie jestem.... Chichot Chichot Chichot
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #46 : Październik 17, 2009, 23:43:14 »

Darek Uśmiech Uważam ze bardzo dobrze zrobiłes usuwając punkty karne ,osobom które wyraźnie wykazały skruchę i poprawę w zachowaniu.
A które to? Bo chyba nie 718, który nie dalej jak 3 czy 4 dni temu zarobił kolejne ostrzeżenie. Hmmm... tak wygląda skrucha?

Chyba zbyt dużo "Pleyboja" (myślę ze poprawnie napisałem tę nazwę) oglądasz.
2 razy pudło, po pierwsze "playboya", po drugie - nie czytam i nie oglądam tego typu pism ponieważ uważam, że sprowadzją kobiete wyłącznie do cielesności.

Barbarax - sprecyzuj "sukcesywnie".

Aha, i nie znacie całości sprawy "punktów". Powód moich zastrzeżeń wyraźnie wyartykułowałem, pomimo tego Ty na siłę chcesz przedstawić że to zawiść/zazdrość. Więc daruj sobie "rozszyfrowywanie" moich dewiz. 
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #47 : Październik 17, 2009, 23:50:31 »

Cytuj
2 razy pudło, po pierwsze "playboya", po drugie - nie czytam i nie oglądam tego typu pism ponieważ uważam, że sprowadzją kobiete wyłącznie do cielesności.

ja nie mogę to masakra jakaś  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2009, 23:52:02 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Barbarax
Gość
« Odpowiedz #48 : Październik 17, 2009, 23:52:56 »

Arteq, sukcesywnie to sukcesywnie, to znaczy, że i do Ciebie kiedyś dojdzie. Mrugnięcie
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #49 : Październik 17, 2009, 23:58:17 »

Barbarax - dziękuję, postoję. Sukcesywnie? A co to, musi ograniczyć się do kilku kliknięć dziennie? Taki limit?

Chanell - brawo, jak rozumiem Tobie odpowiada takie przedstawienie kobiecej duszy i wrażliwości.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.064 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

the-world-is-magic naszemaluchy my-very-cats panzerdivisiontiger schoolmonster